PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : pro-hormon


drylek69
28-12-2008, 18:14
Co o nim sądzicie? z czym to się je tzn. jakie polecacie do niego osłonki i co najlepiej po takim cyklu na pro wziąć?
Miał już ktoś z jakimś styczność? Duże skutki uboczne?

vivek3
28-12-2008, 18:44
ale po Ci to ? i dokładnie co chcesz zjesc?

drylek69
28-12-2008, 19:34
ale po Ci to ? i dokładnie co chcesz zjesc?

"po co?" narazie po nic chce czegoś więcej się dowiedzieć
narazie nie mam nic konkretnego na celowniku
ale chodzi mi o np. trenadrol

vivek3
28-12-2008, 19:47
odblok i osłonki muszą byc, wiadomo ze namiesza Ci w ukladzie hormonalnym,ryje po bebechach ja bym stawiał na równi z SAA. Jak nie masz stazu i wiedzy odpusc sobie. Mono tez dobrze klepie, jak sie umie z niego korzystac. a po twoich pytanach twierdze ze wiedzy masz co najwyzej na mono :D

drylek69
28-12-2008, 19:55
mono mówisz :> a co konkretnego polecasz:cwaniak2:

vivek3
28-12-2008, 20:07
mono mówisz :> a co konkretnego polecasz:cwaniak2:

przeciez napisalem mono. Monohydrat kreatyny, wez kaizena albo universala i na pewno bedzie ok. Wez sie za miche i za podstawy a nie szukaj ph.

drylek69
28-12-2008, 20:19
przeciez napisalem mono. Monohydrat kreatyny, wez kaizena albo universala i na pewno bedzie ok. Wez sie za miche i za podstawy a nie szukaj ph.
człowieku za michę to ja już sie wziąłem :) i to dawno trening też zajebisty. a co do kreatyny to mam teraz cykl bez bo skończyłem niedawno storm'a

vivek3
28-12-2008, 20:28
to jaki jest powód Twojego zainteresowania ph ?

drylek69
28-12-2008, 20:33
chciałem się czegoś więcej o tym dowiedzieć i może w przyszłości spróbować. ale jak narazie to na nie jestem bo mało co o tym wiem i dlatego pytam.

kubapl
28-12-2008, 23:09
ph - koks w ładnych opakowaniach
forma oralna, ryjąca mocno watrobe : polecam zrobic badania takie jak : watroba: poziom bilirubiny,ALAT, ASPAT , poziom testosteronu i estrogenów, i np. kreatyninę przed i zaraz PO cyklu na ph to zrozumiesz jak mocno toksyczne są to srodki, szcegolnie jak bierzesz cos malo pewnego (np. wspomniany trenadrol, w ktorym do konca to nikt nie wie co tak naprawdę jest, etykieta to jedno, a faktyczny stan drugie) i przez okres dluzszy niz 4tyg

by sie nie rozpisywac za dlugo ,jak jestes w miare rozgarniety, trzymaj sie supli, a ewentualnie w przyszlosci przeskocz na SAA - do czego oczywisice nie bede namawiał , bo zdrowie masz tylko jedno ALE lepsze to niz zabawa z toksycznymi , mało pewnymi cudeńkami jak wiekszosc ph na rynku, a moim skromnym zdaniem jak 99% tych srodkow

waląc tescia prolo jak masz dobry towar, wiesz iż bijesz to co masz w ampułce czy flakonie, łykając ph - nie wiesz nic :-) poszukaj w dopingu na sfd tematów ,gdzie goscie robili sobie w/w badania i zobaczysz ze np. proby watrobowe maja 1000% ponad normę po cyklu, niski poziom tescia (przyblokowanie) itd itp, a efekty u wielu i tak kiepsciutkie

podsumowując: szkoda zdrowia (i kasy)

vivek3
29-12-2008, 00:24
amen, dobrze prawi

drylek69
29-12-2008, 14:46
amen, dobrze prawi
hehe.. dobre zkończenie :Phahaha
jak narazie trzymam się supli, diety i dobrego treningu. Efekty są dlatego nie zmieniam nic. A temat założyłem bo chciałem się dowiedzieć co inni o tym sądzą ;)

vivek3
29-12-2008, 22:48
trening zminiaj co ok. 8 tygodni, bo miesnie musza otrzymywac nowe bodzce