PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : --> Czarna lista producentów


Max Farenthide
06-11-2008, 09:11
no to nic ..wypadało by taką liste zrobic...kto waszym zdaniem nie nadaje sie do współpracy a kto tak...ja niestety nie napisze teraz poniewaz hmm kiedys ta osoba była wysoko postawiona w muzyce a teraz juz spadł bardzo nisko bo nie ma kto dla niego robic...ale dowiecie sie w swoim czasie ;)

no to piszcie wasze nie za ciekawe przezycia itd ...




________________________________________
Z dniem dzisiejszym tj. 4.01.2012 moderacja działu MPA w składzie Matt Parell oraz Mike Flyer wprowadza w tym temacie pewne zasady:
1. Wpisujemy w postach pseudonim producenta oraz wyjaśnienie, dlaczego ów producent zostaje tu umieszczony i za jakie przewinienia
2. Wszelkie pomówienia oraz bezpodstawne oskarżenia premiowane warnem.
3. Zabrania się zbędnych dyskusji oraz debat nie wnoszących nic do tematu poza zamieszaniem.
4. Wprowadzamy to tylko dlatego, aby temat nie wyglądał jak publiczny lincz bo ktoś ma do kogos o coś pretensje.
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

Frozen
06-11-2008, 11:01
ja niestety nie napisze teraz poniewaz hmm kiedys ta osoba była wysoko postawiona w muzyce a teraz juz spadł bardzo nisko bo nie ma kto dla niego robic...ale dowiecie sie w swoim czasie ;)

remo?
o_O :smiech:

ja tam nie znam tych złych. ale uwazam ze warto wspolpracowac z naszymi MP.
Szato Szatewicz,Flashtune,Matt Sanders,Out Of Rand,Digital Mode.Taito czy Waveshock.
Raczej nikt im nic nie moze zarzucic (co do zlych czynow).
Mysle ze warto tez z Alchemikami.

co do tych złych.
za Explosion Kalwi & Remi
Remo ...wszyscy wiedza czemu.

S3b4
06-11-2008, 16:04
Max, chodzi o Casteam'a? Bo kiedys czytalem jakis wywiad na ten temat...

big teep
06-11-2008, 18:47
współpraca?
tak jak frozen wymienił:)
co to x-grounda (szato) nie wiem on i te jego wytwornie amerykanskie :)
:dolf_ru_864:

Max Farenthide
07-11-2008, 05:13
tak o niego ;) ;)

no i jeszcze londo bits ;) bo gra na kodach w fife ;( ....;p swinia !!!! ;d

Miroslav
07-11-2008, 08:01
z Kilazzem nie warto bo nie goli plecow :P

a tak na serio to nawet na forum sa ludzie z ktorymi raczej nie warto wspolpracowac, ale lepiej o tym glosno nie mowic :) niektorzy juz sie sami o tym przekonali, w tym ja :|

8-BIT
07-11-2008, 13:37
..ja niestety nie napisze teraz poniewaz hmm kiedys ta osoba była wysoko postawiona w muzyce
dlaczego nie napiszesz? boisz się?
przecież masz talent..mogą Ci naskoczyć, nie? jak stracisz wypracowane układy i przestaną puszczać Twoje hiciory w esce, to możesz wysłać demo np do ministry of sound, czy bbc radio1 , no nie?
-----
a i po co zakładasz taki temat?
jak taka gwiazda się boi się układów, to myślisz,ze reszta producentów/przyszłych producentów(szaraków) odważy sie mówic?
:rockon:

French Master
07-11-2008, 13:59
ja slyszalem troche o Castem - i na to wlasnie uważac :P

big teep
07-11-2008, 22:43
dlaczego nie napiszesz? boisz się?
przecież masz talent..mogą Ci naskoczyć, nie? jak stracisz wypracowane układy i przestaną puszczać Twoje hiciory w esce, to możesz wysłać demo np do ministry of sound, czy bbc radio1 , no nie?
-----
a i po co zakładasz taki temat?
jak taka gwiazda się boi się układów, to myślisz,ze reszta producentów/przyszłych producentów(szaraków) odważy sie mówic?
:rockon:


ziomuś przecież wyżej napisał max o kogo chodzi jeżeli jesteś upośledzony to do doctora idz :D
a chodzi o... sam przeczytaj:P
max jak mozna w fife grac poprzez kody cieniasie:D:D:D

Mike Evans
07-11-2008, 23:49
co z tym castem'em ? moze mi ktos opowie, jak nie tu to na PW ? :)

Max Farenthide
08-11-2008, 11:52
Wiesz co gosciu ...brak mi słów ;) jestes pajac i tyle
A co do ministry to juz tam wydałem wiec spokojna twoja ;)

Co do casteam ....zaczynajac od konca nie bede mówił jego spraw prywatnych bo to nie moja sprawa ..ale naogladałem sie o moze tak ..to raz...2 ..przez pół roku który razem pracowalismy ..zrobilem dla niego mase numerów ...mysle ze te co nie wyszły to sprawa inna ale te co wyszły :
Hypnotic
Casteam Time
I Don't
itd itd...
te numery po prostu hmm..wzioł pod siebie jak by nigdy nic ...jak by to on je robił albo cos...wydał w cameyu I don't bez mojej wiedzy oraz zgody ...i wydymał...dlatego tez ja go nie polecam ..jest po prostu duzym dzieckiem

Att White
08-11-2008, 14:58
napewno mozna z steve great'em i jego polecam ;p
a z nikim innym niemialem okazji współpracować :(

8-BIT
08-11-2008, 17:16
ziomuś przecież wyżej napisał max o kogo chodzi jeżeli jesteś upośledzony to do doctora idz :D

czytaj ze zrozumieniem ok? pytałem dlaczego nie chce powiedzieć, dlaczego nie warto współpracować z casteam. (do szkoły idz- czytanie ze zrozumieniem 4klasa szkoły podstawowej)
--
maksiu-dlaczego te podchody z tym, ze casteam ma znajomości?Nie mogłeś od razu wyjaśnić o co w tym casteamem chodzi? czy ja musze z Ciebie wszystko sam wyciągać? ..nie rozumiem tego..samo obrzucenie casteama gnojem u mnie by nie przeszło..dobrze,ze się poprawiłeś i napisałeś o co chodzi.

B-Max
08-11-2008, 18:56
Dupek i tyle z Castema...
Nie warto z nim wspólpracowac xD

Kilazz
08-11-2008, 20:18
Jakby nie patrzec to i dont bylo fajne nagranie..hmm.
Szkoda ze w takim kierunku to poszło ..
Jak jeszcze mi powiecie ze Holiday Time tez nie jest jego to tragedia bo to jeden z moich ulubionych starych waleczkow.

Max Farenthide
09-11-2008, 03:47
8-BIT (http://www.4clubbers.pl/members/8-bit.html) ...byku ..czasem po prostu nie warto nic pisac tylko dac do zrozumienia tak jak w temacie ..ze nie warto ...dla mnie ten człowiek jest przegrany ale to dłuzsza rozmowa na gg...chce tylko zeby chłopaki wiedziały ze z tym gosciem sie nie pracuje ....

Kilaziu ;) Holiday Time robił C-bool;) jesli dobrze pamietam ...na bank nie marcin ..on nie potrafi nic zrobic ..uwierz mi na słowo ;) ps..
Jakos dziwnym trafem DO IT EASY miało wokale z tej samej paczki co Holiday Time ;) dziwne nie ??:) juz masz odpowiedz ;)

TAITO
09-11-2008, 11:44
oj max widze ze ci sie nudzi hahahah <lol> do roboty !!!!! drogi budowac heh


beda warny za offtop :>
L

Flashtune
09-11-2008, 21:31
a mnie sie znakomicie współpracuje z naszym MP...z Krzychem aka. REES!! :)

8-BIT
09-11-2008, 22:56
maksiu- uważasz,ze takie niedopowiedzenia są dobre? jeżeli się kogoś oskarża , to trzeba to poprzeć dowodami! jeżeli coś zaczynasz, to rób to dobrze i skończ to! ..bo wiesz faceta poznaje się po tylm, jak kończy.. Ty zachowujesz sie jak rozkapryszone dziecko, któremu ukradło się cukierka;) ja chętnie poznałbym stanowisko casteam'a.. w tej sprawie..

Max Farenthide
10-11-2008, 01:29
Byku...powiem ci moje zdanie...stanowisko jego ...hmm Zarobił bardzo duzo kasy na numerze którego nawet nie slyszał przed premierą ...to są przykre sprawy ktore naprawde są nie miłe dla mnie jako człowieka który kiedys tam miał te 17 lat i zaufał komus ...i myslał...cholera to moj przyjaciel..i potem okazało sie ..ze gówno nie przyjaciel ..Jak bys sie czuł? troszke nie teges ...nie zalezy mi na oczernianiu tylko na uswiadomieniu ze nie wszystko jest fer w tym biznesie ..nie boje sie tego powiedziec i tyle..Nikt nie ukradł mi cukierka ...tylko ktos mnie po prostu oszukał ..Dałem ten temat bo mysle ze jest duzo kolesi na tym forum którzy po prostu zaczynaja cos z muzyką i nie chce zeby patrzyli na nikogo przez pryzmat nazwy czy tam hmm osiągniec..ja kiedys bardzo popatrzyłem na to ze ..o kurde to jest CASTEAM ..a teraz sie z tego barzdzo smieje i bardzo tego załuje ..Wiec po prostu nie warto jest sie czasem starac..bo i tak cie wydymają
Zawsze uczono mnie ze w sprawach biznesowych nie ma zartów ale tez mówiono mi ...jesli ciebie wydymają to ty wydymaj ich ..błedne koło ...po co robic cos czego ktos po prostu nigdy by tobie nie zrobił ...ja starałem sie tak myslec w tamtym momencie i co ??...przejechałem sie do tego stopnia ze jedynym człowiekiem z kim moge robic jaką kolwiek muzyke jest Hubert ..i mam nadzieje ze tak zostanie

Przepraszam za niedopowiedzenie bo faktycznie masz racje nie było to ok od mojej strony ale tez prosze zebys nie uzywał słowa ,, rozkapryszone dziecko '' skoro chce po prostu dac do zrozumienia młodym producentom ze ktos moze ich po prostu zrobic w bambuko kiedy oni bedą mysleli ze jest super itd ...podejscie ,, taka ta nasza polska '' jest dobre?...nie ..podejscie ..bądz ostrozny w tym co robisz a nie stanie ci sie krzywda jest dobre..!
Ale niestety tez zadko jest tak ze jest cos za darmo ..trzeba sie mocno na***** zeby cos osiągnoc...troche mnie poniosło w tej wypowiedzi ale mysle ze mnie choc troche zrozumiesz..i moze zasiac juz topór wojenny ?:) pozdrawiam cie i mam nadzieje ze teraz juz wszystko dobrze zrozumiesz i odbierzesz;)

Szato Szatewicz
10-11-2008, 12:46
współpraca?
tak jak frozen wymienił:)
co to x-grounda (szato) nie wiem on i te jego wytwornie amerykanskie :)
:dolf_ru_864:

Londonbeatz to miala byc ironia?Bede mial release w jednym amerykanskim labelu ,a dokladniej ze stanu Indiana.Wspominalem kiedys o tym ,a sam release ukaze sie 22 grudnia.Moze nie jest to najlepszej klasy wytwornia ,ale maja swietne promo.Przykladowo juz z tego co wiem promuje mnie wiele osob ,miedzy innymi Inland Knights.
Ale tak dokladnie o co Ci chodzilo ?O to ,ze domyslasz sie ,iz klamie z ta wytwornia?
Przeciez nie jestem osoba ,ktorą ponosi fantazja do tego stopnia ,aby podawac falszywe informacje ,bez przesady ;)A szkoda bo sa takie osoby.

Dzieki frozen ;)Co do mnie to raczej lubie pomagac ,dlatego tez przygarnalem na EP wiele osob.Zawsze jesli uwazam ,ze material jest dobry podsylam do labelu ,a dalej dana osoba sama lapie kontakt i radzi sobie sama.A jesli chodzi o wspolprace nad danym utworem ,to czemu nie.Przykladowo teraz wspolpracuje z swietnym producentem Jackie ,i jesli kojarzycie Soul Central ,Park Street ,Dj Meme od hed kandi to zapewne kojarzycie pewna wokalistke Diana Waite ,ktora to nam dogrywa wokal.
W efekcie czego ,na pewno cos powstanie ;)Uwazam ,ze warto podejmowac wspolprace i pomagac sobie ,ale jak widac sa rowniez niewarte pomocy i wspolpracy osoby ;)

Kilazz
10-11-2008, 13:22
No to ładnie...Ale widzisz , sytuacja sie odwrocila , casteam jest teraz znacznie mniej ''aktywny'' i muzycznie i dj'sko niz ty Maxiu wiec jakby nie bylo doszles do tego co chciales . A to ze po drodze musiales niestety natrafiac na takie epizody to tylko da ci dodatkowe doswiadczenie..
Z drugiej strony smutne to jest ;(

Psychocyon
18-02-2009, 13:29
Ze mną jeżeli ktoś chce może zrobić nutę jestem otwarty na każdą współpracę :)

PETER K.
22-02-2009, 11:00
MaX ByQ popieram Cie w 200%, w tym biznesie nie mozna nikomu ufać (nawet niekiedy samemu sobie haha - nie no joke)
Ale wiem o co chodzi, raz sam tez sie dałem wykrecic, ktos zbil troche kasy i wysterowal po czym urwał kontakt, ale to juz inna sprawa i nie bede mowil o co tu biega;)
Dobrze ze chociaz masz jakies osoby ktorym mozesz zaufac i wspolpracowac, mam tu na mysli Huberta i owocnej dalszej pracy ;D

Frozen
02-05-2009, 23:38
VIPER


Taka mała przestroga dla początkujących by uważali na Vipera (rezydenta Oxidenu w Sulisławicach).
Już opisuję jak to było . Nie będę obrażał Vipera ani nic . Bardzo go lubię . Chcę poprostu...przestrzec innych .
Vipera znam już pare lat . Gadaliśmy na żywo nie raz ,piliśmy wódke...itd w Oxidenie.

Zaczęło się na w Marcu tego roku , na początku Viper miał do mnie wpaść i mnie coś podszkolić na CDJ (na forum pisał a potem na gg). Potem zaproponował mi żebym zagrał w Oxidenie . No ok , zgodziłem się .
Więc Viper miał do mnie wpaść , a potem mieliśmy jechac na imprezę i żebym sobie pograł . No ale co chwile Viper przekładał terminy . W końcu 2-3 tygodnie temu ustaliliśmy że 1 Maja Viper przyjedzie do mnie a 2 Maja zagram w oxidenie . Zrobił nawet plakat > http://iv.pl/images/2z7vm8ce3j9r61rig2_thumb.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=2z7vm8ce3j9r61rig2.jpg)

no i spoko . 1 Maja telefon miał wyłaczony i nie przyjechał . No to przyszła sobota - 2 Maja . Miałem zagrać 1 raz w klubie . No to wyruszyłem . Jakies 70 km . (cały dzień miał wyłączony telefon) . Podjezdzam . Pytam jakiejś szefowej , a ona mówi że nie ma Vipera i go dziś nie będzie .
Załamałem się ; x i wracałem znowu z 70 km do domu . Nie wiem czemu tak postąpił.
-Skoro wiedział że go nie będzie , mógł "szefostwu" przekazać że przyjadę grać.
-Skoro wiedział że go nie będzie to mógł mi napisać smsa ,albo na gg napisać ,że nie da rady żebym zagrał . I albo nigdy albo kiedy indziej .
I naprawdę jeśli postapił by jakoś tak to nie byłbym zły .Ale taki kawał jechać,zajmować sobie termin od dłuższego czasu , napalać się , muze nagrywać , stresować się....a to wszystko nie potrzebnie . Naprawdę lipnie ; /
Ja wiem że nie jestem DJejem,gwiazdą też nie jestem . Ale jesteśmy ludzmi . A od niego zero wytlumaczenia,skruchy....

Sébastien Cox
02-05-2009, 23:43
MaX ByQ popieram Cie w 200%, w tym biznesie nie mozna nikomu ufać (nawet niekiedy samemu sobie haha - nie no joke)
Ale wiem o co chodzi, raz sam tez sie dałem wykrecic, ktos zbil troche kasy i wysterowal po czym urwał kontakt, ale to juz inna sprawa i nie bede mowil o co tu biega;)
Dobrze ze chociaz masz jakies osoby ktorym mozesz zaufac i wspolpracowac, mam tu na mysli Huberta i owocnej dalszej pracy ;D

Pewnie chodzi o Flasha (Danny S)

B-Max
03-05-2009, 12:47
Frozen współczuję, szkoda..
Rozumiem co czułeś
...
Viper zachował się nie odpowiednio...

big teep
03-05-2009, 20:42
też frozenek współczuje :( ....
no coment :xx

Waveshock
08-05-2009, 01:28
Ojj frozen dobrze ze napisales, widac bez zaliczki do oxidena nie ma co jechac ;]

Dobra to ja wam tez opowiem swoja historie :)

Uwarzajcie na goscia ktory wabi sie badz wabil MC Black,

wszystkie jego starsze kawalki robilem ja, opowiada *******y ze nie ma rodzicow, ze opiekuje sie nim wujek z niemiec bogaty co ma klub itp, za kawalki placil grosze i w ratach w odstepach miesiecznych, mial mi zrobic strone int za kawalek nawet kiedys, zrobil ale jak sie pozniej okazalo pisze do mnie na gg koles i sie pyta: ty jestes waveshock, ja mowie ze tak, no to on ze kiedy mu oddam hajs w koncu za strone, a ja mowie jaka k**wa strone? a on ze pisalem do niego z innego numeru juz 3 tyg z hajsem zwklekam. Co sie okazalo ten gnoj sie podal za mnie...

Malo tego mial mi przywiesc zalegly hajs, mial tupet przyjechac do mnie do wroclawia, powiedziec ze go okradli na dworcu z hajsu, a ja ze bylem mlody i glupi to go zaprosilem do domu, przekimalem i jeszcze postawilem wodke... koles nie mial hajsu na powrot, wiec mu pozyczylem, oczywiscie nie oddal, jedyne co to zabralem mu komorke ktora rzekomo byla wujka i byla super wazna super nowa i supe droga (Sagem ;] lol) , powiedzialem ze jak odda hajs to mu oddam... okazalo sie pozniej bo zostawil na moim gadu jakies numery, pisalem na te numery, okazalo sie ze to jego siostry tel, on powiedzial ze mieszka w warszawie, sam wynajmuje mieszkanie itp bo rodzice mu zmarli ;] a tak naprawde jest z torunia k***a je**ny malolat ;)

A no i jeszcze booking u wujka w niemczech mial zalatwic, bilety mial w warszawie, juz mialem z dziewczyna jechac w dzien wylotu ale powstrzymalem sie bo mial wczesniej bilety wyslac poczta... ;]
Nie chce myslec co by bylo jakbysmy pojechali do warszawy...

to jego strona: MP3 - Wirtualna Polska - Strona Artysty - Mc Black (http://www.mcblack.mp3.wp.pl/)

Mc Black sur MySpace Music - Ecoute gratuite de MP3, Photos et clips vidéos (http://www.myspace.com/mcblackdj)

koles nie potrafi robic muzy, nie potrafi nic, lepiej niech do wroclawia nie przyjezdza:)

A nawet niech go spotkam gdzies na imprezie jakies, tak jak sie przemoca brzydze tak mu z ryja zrobie gwiezdne wrota za te oszustwa:)

grali go w planecie, takich artystow sie teraz promuje;]

za przeproszeniem ch*** mnie strzela..... ;/

Szanowni koledzy producenci, szanujmy sie i umiejetnosci ktore posiadamy nie warto sie sprzedawac jak widzicie...

rozpisalem sie :)

Pozdro :*

Sébastien Cox
08-05-2009, 19:08
Ojj frozen dobrze ze napisales, widac bez zaliczki do oxidena nie ma co jechac ;]

Dobra to ja wam tez opowiem swoja historie :)

Uwarzajcie na goscia ktory wabi sie badz wabil MC Black,

wszystkie jego starsze kawalki robilem ja, opowiada *******y ze nie ma rodzicow, ze opiekuje sie nim wujek z niemiec bogaty co ma klub itp, za kawalki placil grosze i w ratach w odstepach miesiecznych, mial mi zrobic strone int za kawalek nawet kiedys, zrobil ale jak sie pozniej okazalo pisze do mnie na gg koles i sie pyta: ty jestes waveshock, ja mowie ze tak, no to on ze kiedy mu oddam hajs w koncu za strone, a ja mowie jaka k**wa strone? a on ze pisalem do niego z innego numeru juz 3 tyg z hajsem zwklekam. Co sie okazalo ten gnoj sie podal za mnie...

Malo tego mial mi przywiesc zalegly hajs, mial tupet przyjechac do mnie do wroclawia, powiedziec ze go okradli na dworcu z hajsu, a ja ze bylem mlody i glupi to go zaprosilem do domu, przekimalem i jeszcze postawilem wodke... koles nie mial hajsu na powrot, wiec mu pozyczylem, oczywiscie nie oddal, jedyne co to zabralem mu komorke ktora rzekomo byla wujka i byla super wazna super nowa i supe droga (Sagem ;] lol) , powiedzialem ze jak odda hajs to mu oddam... okazalo sie pozniej bo zostawil na moim gadu jakies numery, pisalem na te numery, okazalo sie ze to jego siostry tel, on powiedzial ze mieszka w warszawie, sam wynajmuje mieszkanie itp bo rodzice mu zmarli ;] a tak naprawde jest z torunia k***a je**ny malolat ;)

A no i jeszcze booking u wujka w niemczech mial zalatwic, bilety mial w warszawie, juz mialem z dziewczyna jechac w dzien wylotu ale powstrzymalem sie bo mial wczesniej bilety wyslac poczta... ;]
Nie chce myslec co by bylo jakbysmy pojechali do warszawy...

to jego strona: MP3 - Wirtualna Polska - Strona Artysty - Mc Black (http://www.mcblack.mp3.wp.pl/)

Mc Black sur MySpace Music - Ecoute gratuite de MP3, Photos et clips vidéos (http://www.myspace.com/mcblackdj)

koles nie potrafi robic muzy, nie potrafi nic, lepiej niech do wroclawia nie przyjezdza:)

A nawet niech go spotkam gdzies na imprezie jakies, tak jak sie przemoca brzydze tak mu z ryja zrobie gwiezdne wrota za te oszustwa:)

grali go w planecie, takich artystow sie teraz promuje;]

za przeproszeniem ch*** mnie strzela..... ;/

Szanowni koledzy producenci, szanujmy sie i umiejetnosci ktore posiadamy nie warto sie sprzedawac jak widzicie...

rozpisalem sie :)

Pozdro :*

Ten Mc Black mówi że wstąpił do policji :lol: Nie trawię takich jak on xD

Waveshock
09-05-2009, 15:20
Macie chlopaka na nk : Logowanie do nasza-klasa.pl (http://nasza-klasa.pl/profile/13991519) :DDDD

Mnie juz poblokowal :)

thesldr
10-05-2009, 10:48
Macie chlopaka na nk : Logowanie do nasza-klasa.pl (http://nasza-klasa.pl/profile/13991519) :DDDD

Mnie juz poblokowal :)

z ryja widac ze jakis frajer, zgadzacie sie? ? ; D

http://photos.nasza-klasa.pl/15695111/5/other/std/53610ea223.jpeg

Miroslav
10-05-2009, 11:19
noo, widac ze jakis flecista ;/

dziegiel
10-05-2009, 11:19
coś mi sie zdaje , ze on ma konto tutaj na clubbersie ;)

aa i jeszcze znalazłem takie cóś ;) mc black-shake me down to tak naprawde ...Waveshock- Shake Me Down 2008 (Drilled Mix).... widać ,, ze z niego je*** ch** ;))

nom pozdro ;)

Blinders
10-05-2009, 11:50
widac ze nawet na muzie sie nie zna :/ jakies wiksiarskie tek - house'y w playerku a on to nazywa ''electro hause'' :P

Raveman
10-05-2009, 18:37
flecista hehe :D

K-BooX
10-05-2009, 20:31
yo! Wbilem na majspajsa tego emsi backa i poległem... co to za muza?:D Waveshock nie wiem na jakim poziomie robisz wałki bo nigdy nic nie słyszałem ale słuchajac produkcji tego goscia nigdy w zyciu nie brałbym sie z nim za wspolprace:D Porazka totalna ;) Pozatym piszesz ze tyle razy krecił i w hooya lecial to trza bylo go odrazu wy***c na zbity ryj a nie czekac na gwiazdke z nieba :D
Niecierpie takich pseudo artystow ktorzy pier***a ze niewiadomo kogo znaja i jakie maja wtyki "tu i tam" a w rzeczywistosci robia totalne gowno.

...z ta policja to chyba tez zart?... wystarczy nam juz tych "innych" policjantow ;)

pozdrawiam!

DaStErS
10-05-2009, 21:11
Qwa.. jak mi żal takich ludzi jak ten " Mc Back " , no to panowie zobaczycie go w klubie to porządnie go sklepać i powiedzieć " Za Dominika " :), ale wątpie żeby z debila jeszcze człowieka zrobić..

Współczuje Ci Dominik, że na taką lame trafiłeś..

Crackers Sound
11-05-2009, 11:36
z ryja widac ze jakis frajer, zgadzacie sie? ? ; D

http://photos.nasza-klasa.pl/15695111/5/other/std/53610ea223.jpeg

Nie no, czy frajer, nie znam czlowieka, ale jesli straszy policja to ehhh..
Zle sie zachowuje, ale coz zrobic sa ludzie i parapety... Taki jest juz ten
swiat i nic sie na to nie poradzi.. Trafi na innego czlowieka i przeliczy sie chlopaczyna.
Brak slow na takich ludzi.

KovaLL
11-05-2009, 14:22
Ten drugi traczek to chyba od mallanci podprowadzil:P

Waveshock
11-05-2009, 14:49
on jak chcial numer to mowil ze musi byc jak dj remo albo m brother ;D a to bylo 2 lata temu chyba, niech se straszy czym chce ;)

Mattheo
11-05-2009, 15:29
Proponuje jeszcze czarną liste klubów, właścicieli, szefów, managerów których lepiej omijać :)
Co do producentów... Nie polecam ROBB'a z tego forum.

Kilazz
11-05-2009, 15:52
No Robb..tzn Zdzisek niebezpieczny człowiek. Ciągle tylko dupy w głowie , pochłonięty kobietami jak powietrzem .

Miroslav
11-05-2009, 18:58
Mattheo, mozna wiedziec czemu Robba nie polecasz ?

Mattheo
11-05-2009, 20:12
Wiem że to przeczyta ale po to jest ten temat żeby wyciągać wnioski.
Do Robb'a osobiście nic nie mam.. Jednak współpraca z nim to nic fajnego. Przez pewien czas "tworzyliśmy" formacje ale Robb TOTALNIE mnie olewał.. Zamiast robić ze mną projekty dłubał pod szyldem ROBB i nic więcej... Nie zrobiliśmy żadnego numeru przez pare miesięcy w koncu mu powiedzialem że taką wspólprace to ja mam gdzieś i wole robić sam jak z nim... Nawet się nie przejął :)
Jeśli chodzi o myspace to w ten sam dzień wymagał dopisania go do formacji :/
Najlepiej robić albo samemu albo ze znajomym co mieszka w Twoim miescie, nikomu nie polecam projektów przez internet bo to kupa i klapa która szybko się kończy...

Kilazz
11-05-2009, 21:05
A tam , ja z tomkiem jak robimy projekty to jest całkiem inaczej :) Robb po prostu widocznie ma tak jak pisałem wyżej , sprawia wrażenie człowieka pochłoniętego kobietami , pięknem kobiecych kształtów przez co zaniedbuje boży świat obok niego. Można mu to wybaczyć bo jednak sympatyczy dżolo z niego

Wojtek Szczęsny
11-05-2009, 23:34
z ryja widac ze jakis frajer, zgadzacie sie? ? ; D

http://photos.nasza-klasa.pl/15695111/5/other/std/53610ea223.jpeg

parszywy wredny ryj.. nie znam tego chlopa ale jak takie cos od***** i do tego jest z policji to dramat..


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Brak kultury w Twojej Wypowiedzi - Warn
Jak nie możesz się już powstrzymać
to przynajmniej cenzuruj swoje słownictwo.


_______________________________________________
MaJlo



rozumiem Cie :) świezy czerwony to musi się wyszaleć pozdro :)

Flashtune
12-05-2009, 20:02
Najlepiej robić albo samemu albo ze znajomym co mieszka w Twoim miescie, nikomu nie polecam projektów przez internet bo to kupa i klapa która szybko się kończy...
w sumie tak, wolę sam ;) choć tutaj mogę też dodać, że z REES'em pracowałem wspólnie przez internet i szło zajebiście ;) także to już zależy z kim się podejmuje wspólną pracę nad kawałkiem :)

:piwo:

Kosmo'n'Auta
12-05-2009, 20:24
Zastanawiajac sie nad tym z kim nie zaczynac wspolpracy, pomyslalem ze chyba powinienem zaczac od siebie. Sam wiem jak to jest u mnie gdy np pracuje z Bootystylerz. Jestem cholernym zboczencem jezeli chodzi o muzyke i nieraz trwa to dlugo zanim wydamy jakas piosenke, bo jezeli cos mi sie w piosence nie podoba, to po prostu nie ruszam jej dalej... Mirek (bo tylko z nim robie, bo Overt nie rusza sie za hands up) odwala kawal roboty, a ja zazwyczaj czekam na pomysl i to trwa czasami tygodnie albo miesiace. Sam Mirek wie jak to bylo z Monster Mixem... heh

Takze ja nie polecam wspolpracy ze mna...

Miroslav
12-05-2009, 20:43
nie sluchajcie go, on tak czasem ma ze sobie musi glupoty postulac, wtedy mu lepiej

Kilazz
13-05-2009, 08:20
To ja nie polecam współpracy z Mirosłavem aka Kikutslav'em
Przede wszystkim ten człowiek jest alkoholikiem , wszelkie projekty jakie się z nim zaczyna kończą się klapą i kupą w jednym . Przez to , że pije i jest Cyganem z rodu Rumunów nie jest w stanie układać równo klocków w FL , mylą mu się kanały oraz daje za dużo echa. . .
Czy wspomniałem już że pije ?

Badylazz, to jest powazny temat wiec nie rob z niego smietnika swoimi zydovskimi zagrywkami

ROBB
13-05-2009, 23:09
Wiem że to przeczyta ale po to jest ten temat żeby wyciągać wnioski.
Do Robb'a osobiście nic nie mam.. Jednak współpraca z nim to nic fajnego. Przez pewien czas "tworzyliśmy" formacje ale Robb TOTALNIE mnie olewał.. Zamiast robić ze mną projekty dłubał pod szyldem ROBB i nic więcej... Nie zrobiliśmy żadnego numeru przez pare miesięcy w koncu mu powiedzialem że taką wspólprace to ja mam gdzieś i wole robić sam jak z nim... Nawet się nie przejął :)
Jeśli chodzi o myspace to w ten sam dzień wymagał dopisania go do formacji :/
Najlepiej robić albo samemu albo ze znajomym co mieszka w Twoim miescie, nikomu nie polecam projektów przez internet bo to kupa i klapa która szybko się kończy...


Przykro mi, że się zawiodłeś na mnie, ale nie zrobiłem żadnego kawałka w czasie gdy "współpracowaliśmy". Tak jak dotychczas niestety praca i szkoła spycha muzykę na drugie miejsce. Co do tego, że się nie przejąłem to już nie rób ze mnie jakiegoś tyrana bo kontaktowałem się z Tobą na bieżąco i pisałem, sory nie mam czasu. Z projektu kicha bo nie miałem pomysłu co dalej z tym, po prostu mnie nie porywa, czasami tak jest, jedno się kończy drugiego nie.. PS. Nie bądź taki urażony, jest wielu artystów, którzy działają pod kilkoma banderami jednocześnie, zapał miałeś, ale tu trzeba trochę cierpliwości, jeśli nie mam weny - nie robie. Ci, którzy mnie znają, wiedzą jak jest! I tak na koniec jeszcze.. nie wywinąłem nikomu wała, nie ukradłem, a że stwierdziłem ze nic z tego nie będzie, no sory.. nic na siłe..
Pozdrawiam

Daveese Rate
16-05-2009, 22:03
czytajac te wszystkie posty nawet nie mialem pojecia ze moglo do czegos takiego dosjc a nie dawno czytalem jescze jakis text o Cateam'ie ze jaki on to nie jest... mega tworca...

Mattheo
19-05-2009, 10:35
Przykro mi, że się zawiodłeś na mnie, ale nie zrobiłem żadnego kawałka w czasie gdy "współpracowaliśmy". Tak jak dotychczas niestety praca i szkoła spycha muzykę na drugie miejsce. Co do tego, że się nie przejąłem to już nie rób ze mnie jakiegoś tyrana bo kontaktowałem się z Tobą na bieżąco i pisałem, sory nie mam czasu. Z projektu kicha bo nie miałem pomysłu co dalej z tym, po prostu mnie nie porywa, czasami tak jest, jedno się kończy drugiego nie.. PS. Nie bądź taki urażony, jest wielu artystów, którzy działają pod kilkoma banderami jednocześnie, zapał miałeś, ale tu trzeba trochę cierpliwości, jeśli nie mam weny - nie robie. Ci, którzy mnie znają, wiedzą jak jest! I tak na koniec jeszcze.. nie wywinąłem nikomu wała, nie ukradłem, a że stwierdziłem ze nic z tego nie będzie, no sory.. nic na siłe..
Pozdrawiam

Widocznie za mocno się zaangażowałem i potem wyszła kiszka.
Nic do Ciebie nie mam Robb :*

ROBB
19-05-2009, 15:28
Widocznie za mocno się zaangażowałem i potem wyszła kiszka.
Nic do Ciebie nie mam Robb :*

Ciesze sie, ja generalnie tez nic nie mam do Ciebie ; ) pozdros ; *

Dawca Mocy
25-05-2009, 22:10
Casteam - Marcin - Rybnik - opisy na Fotka.pl (http://www.fotka.pl/profil/Casteam/Opisy.html) macie tego fleta na fotce :] Pozer głupi

Daveese Rate
26-05-2009, 08:13
Club Aura w Goleszowie (http://www.club-aura.pl/index.php?page=5)

A tu macie tego fleta w klubi jak to przeczytalem to zal.cz
\i jescze ta dyska nie daleko ode mnie ;/

Mattheo
04-06-2009, 12:48
Club Aura w Goleszowie (http://www.club-aura.pl/index.php?page=5)

A tu macie tego fleta w klubi jak to przeczytalem to zal.cz
\i jescze ta dyska nie daleko ode mnie ;/


A skąd jesteś? ;-)

Pulse System
10-11-2009, 11:01
Ojj frozen dobrze ze napisales, widac bez zaliczki do oxidena nie ma co jechac ;]

Dobra to ja wam tez opowiem swoja historie :)

Uwarzajcie na goscia ktory wabi sie badz wabil MC Black,

wszystkie jego starsze kawalki robilem ja, opowiada *******y ze nie ma rodzicow, ze opiekuje sie nim wujek z niemiec bogaty co ma klub itp, za kawalki placil grosze i w ratach w odstepach miesiecznych, mial mi zrobic strone int za kawalek nawet kiedys, zrobil ale jak sie pozniej okazalo pisze do mnie na gg koles i sie pyta: ty jestes waveshock, ja mowie ze tak, no to on ze kiedy mu oddam hajs w koncu za strone, a ja mowie jaka k**wa strone? a on ze pisalem do niego z innego numeru juz 3 tyg z hajsem zwklekam. Co sie okazalo ten gnoj sie podal za mnie...

Malo tego mial mi przywiesc zalegly hajs, mial tupet przyjechac do mnie do wroclawia, powiedziec ze go okradli na dworcu z hajsu, a ja ze bylem mlody i glupi to go zaprosilem do domu, przekimalem i jeszcze postawilem wodke... koles nie mial hajsu na powrot, wiec mu pozyczylem, oczywiscie nie oddal, jedyne co to zabralem mu komorke ktora rzekomo byla wujka i byla super wazna super nowa i supe droga (Sagem ;] lol) , powiedzialem ze jak odda hajs to mu oddam... okazalo sie pozniej bo zostawil na moim gadu jakies numery, pisalem na te numery, okazalo sie ze to jego siostry tel, on powiedzial ze mieszka w warszawie, sam wynajmuje mieszkanie itp bo rodzice mu zmarli ;] a tak naprawde jest z torunia k***a je**ny malolat ;)

A no i jeszcze booking u wujka w niemczech mial zalatwic, bilety mial w warszawie, juz mialem z dziewczyna jechac w dzien wylotu ale powstrzymalem sie bo mial wczesniej bilety wyslac poczta... ;]
Nie chce myslec co by bylo jakbysmy pojechali do warszawy...

to jego strona: MP3 - Wirtualna Polska - Strona Artysty - Mc Black (http://www.mcblack.mp3.wp.pl/)

Mc Black sur MySpace Music - Ecoute gratuite de MP3, Photos et clips vidéos (http://www.myspace.com/mcblackdj)

koles nie potrafi robic muzy, nie potrafi nic, lepiej niech do wroclawia nie przyjezdza:)

A nawet niech go spotkam gdzies na imprezie jakies, tak jak sie przemoca brzydze tak mu z ryja zrobie gwiezdne wrota za te oszustwa:)

grali go w planecie, takich artystow sie teraz promuje;]

za przeproszeniem ch*** mnie strzela..... ;/

Szanowni koledzy producenci, szanujmy sie i umiejetnosci ktore posiadamy nie warto sie sprzedawac jak widzicie...

rozpisalem sie :)

Pozdro :*

Ja takich ludzi nie trawie:/// Masakra. Tak to jest jak się jest młodym i naiwnym(oczywiście nie obrażając nikogo). Ja sam bym wiele zrobił, żeby się wybić i wypromować. Nigdy nie ma pewności na kogo się trafi. JAk się komuś zaufa, a ten naobiecuje złote góry i nie wiadomo co jeszcze to mu w d**e po palcu byśmy weszli , żeby tylko nas wypromował. A taki cię wykorzysta i potem ma głęboko gdzieś. Nie mówię, że wszyscy tacy są. Młodzi przeczytajcie wszystkie posty w tym temacie-może trochę będziecie ostrożniejsi:) Uważajcie na ludzi i z kim się zadajecie, żeby potem gorzko nie żałować:P A co do wypowiedzi Dominika... Ja bym się chyba popłakał:P Porażka...

Czarny Lulek
10-11-2009, 15:59
Nie polecam współpracy z Tiesto i Arminem.

Straszne cwaniaki.

Wycyckają was do cna a potem powiedzą , że nie znają.





hahaha

Daveese Rate
10-11-2009, 16:18
A skąd jesteś? ;-)


okolice wisly ;p

OceansBasse
10-11-2009, 16:44
Z mojej strony wpisuje na liste Dj Remo,Dj Magic,Sanderston :) pzdr

oscar wilde
16-11-2009, 00:17
straszny ten watek. rozpoczety przez rozzalonego Maxa (jakis czas temu) teraz zyje swoim zyciem... dowolnie mozna tu obsmarowac kogo tylko sie chce... ładnie, ładnie...

i zeby nie było off topu ;)

potwierdzam!! z tiesto nie ma co współpracowac!!
nie ten poziom panowie, nie ten poziom....

Tommy Rain
16-11-2009, 20:39
a Ja mam takie pytanie,wcześniej ktoś wspomniał o Kalwi & Remi,ich nuty Explosion i Imagination były zrobione przez innego producenta???

Czarny Lulek
16-11-2009, 21:37
a Ja mam takie pytanie,wcześniej ktoś wspomniał o Kalwi & Remi,ich nuty Explosion i Imagination były zrobione przez innego producenta???

Tak.

Explosion zostalo zrobione bodajrze przez Kosmokwaki a Imagination to nie pamietam ale chyba Michal Wisniewski im robil.

Kez
16-11-2009, 23:06
zgodnie z nazwa tematu...

DJ SIDOR

za wielokrotne oszustwa, grozby, hipokryzje i zaklamanie :) ten pan juz sie moze ze scena klubowa pozegnac ;d

ps. pine - nie kosmokwaki, tylko mis kolargol :D

Stanhide
17-11-2009, 18:11
nie wiem czy ktoś już wspominał o tym człowieku ale niektórzy o nim już na pewno słyszeli:

DJ IVAN FLASH

Złodziej i oszust. Chłop podszywa sie pod różnych producentów muzycznych i wydaje ich produkcje pod swoim nickiem ;P

DJ Ivan Flash - False!!! (http://djivanflash.0.pl)

a najlepszze jest to że ja nie wiedziałem do niedawna że to "taki" uj i pisał do mnie na myspace o remix pack Model Game no to mu wysłałem a teraz coś czuje że niedługo możemy sie niestety spodziewać: DJ Ivan Flash - Model Game

Uważajcie na niego.

MartinRockin
18-11-2009, 08:24
nie wiem czy ktoś już wspominał o tym człowieku ale niektórzy o nim już na pewno słyszeli:

DJ IVAN FLASH



ehhh po prostu brak słów ;] ja słyszałem

Dj Ivan Flash - We can dance tecktonik 2k9 (Original mix) :rotfl:

Zoot
18-11-2009, 11:59
Albo Bueno Clinic - Just A Deal (DJ Ivan Flash Remix)

YouTube - Bueno Clinic - Just a Deal (Dj Ivan Flash Remix) ---> Bueno Clinic - Just a Deal (Critz Remix)

brak slow ;)

Liam Tomaszewsky
18-11-2009, 14:27
oo zal tego Ivan Flash.
a co powiecie o Katio.? ;D

Real Rockerz
18-11-2009, 14:49
oo zal tego Ivan Flash.
a co powiecie o Katio.? ;D

katio katio co to wogl za typ? co on takiego zrobil ze sie tak na niego uwzieli :D ;)

Max Farenthide
18-11-2009, 15:13
oscar wilde (http://www.4clubbers.com.pl/members/oscar-wilde.html)

po pierwsze ;)
to nie dowolnie , bo ten temat jest po to zeby na kogos uwazac...i ew, z nim nie wspolpracowac , niektore posty sa tu beznadziejne itd..ale nic na to nie poradze;)

I owszem zyje swoim zyciem , ale z dystansem do tego co bylo kiedys ...i nie powiesz mi ze ostrzeganie przed kims nie jest dobre ??...
Sam chcial bys wpasc na mine ???? pomysl 3 razy ;)

A cynizm wsadz sobie w spodnie moze ci co nieco libido skoczy ;)
Co ty tu o tiesto wypisujesz??xD
prosze cie ,naprawde pomysl czasem to nie boli i nic nie kosztuje

Liam Tomaszewsky
18-11-2009, 19:10
katio katio co to wogl za typ? co on takiego zrobil ze sie tak na niego uwzieli :D ;)

podobno wysyłał nie swoje utwory do wytworni.
i duzo osob ma nim raczej złe zdanie.
nie to zeby cos do niego mial tylko pytam czy ktos cos wie ;>

Esiu91
18-11-2009, 19:22
Słyszałem o tym że Ivan Frost podszył się pod Dj Malta...
Oczywiście Malt stara się to wszystko sprostować np. na nk,
żal chłopa :/

Melloy
18-11-2009, 21:00
Człowiek ten od dłuższego czasu kradnie utwory polskim producentom, co więcej ma czelność rozpowszechniać je w internecie (na różnych forach internetowych, a nawet na swoim oficjalnym koncie myspace). Strona ta powstała aby przestrzec was przed tym człowiekiem i uchronić dzieła polskich producentów muzycznych.

DJ Ivan Flash - False!!! (http://djivanflash.0.pl/)

mi nute z feeldim robiona ukradl:(
do tego na majspejsie pisze beszczelnie, czy moze nuty bym z nim nie zrobil:(
omg co za czlowiek:;)

MBrass
18-11-2009, 21:29
Ivan Flash zdecydowanie. Prosił mnie kiedyś o przedpremiere pod kontekstem promowania mojej formacji. Skończyło się tak, ze samemu się pośpieszył i zrobił premiere na wielu forach zagranicznych podpisując się pod nasz kawałek. To samo było po kilku tygodniach, kiedy zrobiłem premierę remixu. Podwędził kawałek i wrzucał pod swoim nickiem. Do dzisiaj widzę na forach kawałki, które kradnie... Powinien mu w końcu ktoś przemówić.

Liam Tomaszewsky
19-11-2009, 06:17
yy. i on tak moze bez konsekwencji podpisywac sie pod czyims utworem.?
moim zdaniem jakby dostal po dupie, to by skonczyl ;>

Adeks
19-11-2009, 08:51
Przeczytałem wszystkie posty od samego początku i zgadzam się z Maksiem. Są ludzie. na których trzeba uważać i omijać z daleka. Sami widzicie po wypowiedziach, odczuli to na własnej skórze i próbują na uświadomić, żebyśmy nie weszli to tej samej wody co oni.


Wracając do wypowiedzi to najlepiej współpracuje mi się z Tomkiem (Cosmic Ravers).
Pozdrawiam

Melloy
19-11-2009, 09:09
u mnie to samo, prosi o nuty przed premiera i gdybym dal mu choc raz to napewno podpisalby sie za mnie:( ostrzegam przed tym gosciem.

sqzzz
20-11-2009, 14:05
Ja bym tylko chciał powiedzieć, że projekty typu Skąd jestes ? - OO, moje miasto, to może coś zrobimy - Nie mają sensu .

Moim zdaniem, żeby tworzyć formacje to trzeba się rozumieć i wiedzieć co nieco o sobie ...

ps. Mattheo ;p Mam wrażenie, że ty tylko piszesz wtedy jak coś chcesz :*
Ale i tak Cie kocham :*

Dj Matias
20-11-2009, 14:59
A mi sie bardzo dobrze wspolpracuje ze slashjackiem:) rozumiem go itd. Nie ma czasu to ok. Nic na sile bo z tym róznie bywa. Na szybkiego każdy cos zrobi a potem jest to do dupy

sqzzz
20-11-2009, 18:14
Dzięki Matias, mnie też się z tobą mega współpracuje ; )
Niebawem świat ujrzy nasze dzieła ; )

Digital Mode
20-11-2009, 20:05
Mattheo...nie przejmuj sie;* ja z Robbem juz od roku wspolny kawalek robie hahahahahahahahah xD
a co do czarnej listy...proponuje digital mode za jego apatie i acedie;)

OceansBasse
24-11-2009, 00:56
Witam ponownie :) jesli ktos z was wpadnie na pana o ksywie Dj Pedro a ma na imie Piotrek :) nie wchodzcie z nim w współpracę chlopak podpisuje pod czyjes produkcje i wrzuca na neta pod swoim pseudo a nwet baran podpisal sie pod nute która sie odpala przy pierwszym właczeniu FL STUDIO 8 :dHAHA a co ja w sumie bede wam mówić sami posłuchajcie Google (http://www.myspace.com/djpedro19):) bo raczej sie nie myle wiem co slyszałem w tym magicznym playerku u Pana Pedro ;]

Carlos Moretti
28-11-2009, 11:35
"DJ Pedero" nazwa mówi sama za siebie :) sporo takich ludzi ;p mnie najgorzej denerwują ludzie którzy sami nic nie umieją, robią wielką chałe a najwięcej krytyki dają ;]

Hivez
30-12-2009, 22:09
Wiesz co gosciu ...brak mi słów ;) jestes pajac i tyle
A co do ministry to juz tam wydałem wiec spokojna twoja ;)

Co do casteam ....zaczynajac od konca nie bede mówił jego spraw prywatnych bo to nie moja sprawa ..ale naogladałem sie o moze tak ..to raz...2 ..przez pół roku który razem pracowalismy ..zrobilem dla niego mase numerów ...mysle ze te co nie wyszły to sprawa inna ale te co wyszły :
Hypnotic
Casteam Time
I Don't
itd itd...
te numery po prostu hmm..wzioł pod siebie jak by nigdy nic ...jak by to on je robił albo cos...wydał w cameyu I don't bez mojej wiedzy oraz zgody ...i wydymał...dlatego tez ja go nie polecam ..jest po prostu duzym dzieckiem


No to niezły Cwaniaczek ; ) ; ppp cie zrobił w balona! ;d

Nie Dajmy sie Dymac ! ;d

Pozdrawiam .

Hivez
30-12-2009, 22:31
Ojj frozen dobrze ze napisales, widac bez zaliczki do oxidena nie ma co jechac ;]

Dobra to ja wam tez opowiem swoja historie :)

Uwarzajcie na goscia ktory wabi sie badz wabil MC Black,

wszystkie jego starsze kawalki robilem ja, opowiada *******y ze nie ma rodzicow, ze opiekuje sie nim wujek z niemiec bogaty co ma klub itp, za kawalki placil grosze i w ratach w odstepach miesiecznych, mial mi zrobic strone int za kawalek nawet kiedys, zrobil ale jak sie pozniej okazalo pisze do mnie na gg koles i sie pyta: ty jestes waveshock, ja mowie ze tak, no to on ze kiedy mu oddam hajs w koncu za strone, a ja mowie jaka k**wa strone? a on ze pisalem do niego z innego numeru juz 3 tyg z hajsem zwklekam. Co sie okazalo ten gnoj sie podal za mnie...

Malo tego mial mi przywiesc zalegly hajs, mial tupet przyjechac do mnie do wroclawia, powiedziec ze go okradli na dworcu z hajsu, a ja ze bylem mlody i glupi to go zaprosilem do domu, przekimalem i jeszcze postawilem wodke... koles nie mial hajsu na powrot, wiec mu pozyczylem, oczywiscie nie oddal, jedyne co to zabralem mu komorke ktora rzekomo byla wujka i byla super wazna super nowa i supe droga (Sagem ;] lol) , powiedzialem ze jak odda hajs to mu oddam... okazalo sie pozniej bo zostawil na moim gadu jakies numery, pisalem na te numery, okazalo sie ze to jego siostry tel, on powiedzial ze mieszka w warszawie, sam wynajmuje mieszkanie itp bo rodzice mu zmarli ;] a tak naprawde jest z torunia k***a je**ny malolat ;)

A no i jeszcze booking u wujka w niemczech mial zalatwic, bilety mial w warszawie, juz mialem z dziewczyna jechac w dzien wylotu ale powstrzymalem sie bo mial wczesniej bilety wyslac poczta... ;]
Nie chce myslec co by bylo jakbysmy pojechali do warszawy...

to jego strona: MP3 - Wirtualna Polska - Strona Artysty - Mc Black (http://www.mcblack.mp3.wp.pl/)

Mc Black sur MySpace Music - Ecoute gratuite de MP3, Photos et clips vidéos (http://www.myspace.com/mcblackdj)

koles nie potrafi robic muzy, nie potrafi nic, lepiej niech do wroclawia nie przyjezdza:)

A nawet niech go spotkam gdzies na imprezie jakies, tak jak sie przemoca brzydze tak mu z ryja zrobie gwiezdne wrota za te oszustwa:)

grali go w planecie, takich artystow sie teraz promuje;]

za przeproszeniem ch*** mnie strzela..... ;/

Szanowni koledzy producenci, szanujmy sie i umiejetnosci ktore posiadamy nie warto sie sprzedawac jak widzicie...

rozpisalem sie :)

Pozdro :*


TY Stary to wszystko brzmi jak z horroru ! Juz mam w d***pie trzeba być mega ostroznym ... Poloczki są cwane jak nie wiem!! Ale ty miałes pecha w ciuul !

MartinRockin
07-01-2010, 13:16
DJ DANNY

ZŁODZIEJ !!! Podpisuje nie swoje produkcje


Moja nuta:
Martin Rockin - Merry Christmas 2009
Wrzuta.pl - Martin Rockin - Merry Christmas 2009 (Radio Mix) (by m!k4) (http://partyguydgirls.wrzuta.pl/audio/axHLRdQlUPF/martin_rockin_-_merry_christmas_2009_radio_mix_by_m_k4)

Dj Danny - merry christmas 2009
Wrzuta.pl - Dj Danny - merry christmas 2009 (http://w131.wrzuta.pl/audio/6jzYvXgqk8S/dj_danny_-_merry_christmas_2009)


2. Dj Danny - Lick It !
Wrzuta.pl - Dj Danny - Lick It ! (http://w161.wrzuta.pl/audio/88vVFBCSqIQ/dj_danny_-_lick_it)


zgłosiłem naruszenie praw na wrzucie

Claymore
09-01-2010, 18:48
DJ DANNY

ZŁODZIEJ !!! Podpisuje nie swoje produkcje


Moja nuta:
Martin Rockin - Merry Christmas 2009
Wrzuta.pl - Martin Rockin - Merry Christmas 2009 (Radio Mix) (by m!k4) (http://partyguydgirls.wrzuta.pl/audio/axHLRdQlUPF/martin_rockin_-_merry_christmas_2009_radio_mix_by_m_k4)

Dj Danny - merry christmas 2009
Wrzuta.pl - Dj Danny - merry christmas 2009 (http://w131.wrzuta.pl/audio/6jzYvXgqk8S/dj_danny_-_merry_christmas_2009)


2. Dj Danny - Lick It !
Wrzuta.pl - Dj Danny - Lick It ! (http://w161.wrzuta.pl/audio/88vVFBCSqIQ/dj_danny_-_lick_it)


zgłosiłem naruszenie praw na wrzucie



co za kuźwa ; /
zaj***ł nute Didżital mołd ; x i jakie komenty zbiera od znajomych ; / żal w uj ....

Robert Sand
30-01-2010, 11:45
Witam panów:D Ja z tutejszych MP współpracowałem kiedyś nie Długo z Southem!. Mój post tutaj to nie czarna lista bo nie współpracowałem z nikim takim co mi za skóre zalazł :) Ale jest tu paru takich co się do tego nadają/:D NP:) Mirek Alkocholik:D Dzięki nie mu wiem ja ustawić hat by grał dobrze w stopie:) Vinyltronic, dał mi parę dobrych rad. Mike Mc Power. South. myślę ze od tamtego czasu gdy Robiłem pod ksywami: RedberT -> Deck Breaker -> Sunplay -> Master Gain. Moje umiejetności wzrosły i to dzięki nim:D thx:)

Critz
31-01-2010, 10:02
Ivan Flash, Ivan Flash :P Zagorzale pytał co chwila czy mam jakieś nowe utwory.. Mówił, że przypadły mi do gustu itp ; ) A potem ZOOT mi podesłał linka na freshmp3 ja się patrze a tu mój remix podpisany jego nickiem i odpisał mi że on nic o tym nie wie i że to jego znajomi podpisali tak :) Żenada... Dopiero po tym incydencie wiedziałem kim jest naprawdę :) Po dupie go za bardzo nie skopiesz chyba, że Ci się chce jechać do rusków haha ; p

Hivez
07-02-2010, 01:56
Bądzcie Czujni wszędzie sie czają ! tacy którzy tylko chcą wykorzystac sytuacje ;d Uwazajcie! : ) ; p

Ostroch
13-03-2010, 14:45
:PPPPP ***** Casteam'a

Bart Bee
13-03-2010, 14:49
A wiec już wiem dlaczego jak do Casteam'a napisałem czy moge sie pobawic z holiday time i czy ma moze jakies sample czy vokale do tej nuty to nic nie odp.. i co ja mam zrobic?? a tak sie napaliłem na ta nute ;( zall go

Track4Sale
12-04-2010, 15:05
Masa ludzi korzysta z uslug producentow.Jedni chca ale nie potrafia nic stworzyc, drudzy nie maja na to czasu. Tak czy inaczej lista ludzi korzystajacych z uslug producentow jest dluga.
Ja rowniez polecam tracki na zamowionko:piwo:

DeeJay Shine
04-08-2010, 09:02
Ajajaj widzę że dużo osób zostało urażonych... Ja (puki co) nie doświadczyłem podobnych historii...

Za to polecić mogę Digy Sound, Sound Maker'a, Boxeez'a i Micia...

Najczęściej jest tak, że dostarczają pomysł i dźwięki, ja to sobie kończę i mamy świetny numerek pod nazwą ??? feat. Lost czy coś w podobie ;) Nigdy inaczej ;D

Nie polecam natomiast mnie gdyż jestem totalnym głuchym beztalenciem xD

SOUTH BLAST
28-08-2010, 15:05
Eatthers, Luca Inochi, zlodzieje jak wszem i wobec wiadomo wiec radzilbym uwazac, w szczegolnosci na tego pierwszego ;)

Kilazz
28-08-2010, 16:14
A ja bym proponował zebrać wszystkich którzy zostali wymienieni w tym temacie i w pierwszym poście ich umieścić ładnie , zrobić taką listę . Będzie przejrzyście ;)

Skillstorm
09-10-2010, 20:25
Racja. Dyby + Smyranie bobrem i by sie oduczyli haha. Sam kiedyś padłem ofiarą takiego oszustwa że ktoś podpisał sobie mój kawałek. Jednak po paru wiadomościach na yt gość wywalił film i się tłumaczył że on to nie on...

A wiec już wiem dlaczego jak do Casteam'a napisałem czy moge sie pobawic z holiday time i czy ma moze jakies sample czy vokale do tej nuty to nic nie odp.. i co ja mam zrobic?? a tak sie napaliłem na ta nute ;( zall go

Wiesz ilu ludzi mu że tak powiem doopę truję w takich czy podobnych sprawach ?

PatosMusic
15-10-2010, 20:00
Max chyba się nie pogniewasz jeżeli wrzuciłem parę twoich nut bez zgody na YT ??

Kez
15-10-2010, 20:06
A ja bym proponował zebrać wszystkich którzy zostali wymienieni w tym temacie i w pierwszym poście ich umieścić ładnie , zrobić taką listę . Będzie przejrzyście ;)

no ;d i jeszcze ze zdjeciami

Skillstorm
15-10-2010, 20:39
Tych klientów nie przyjmujemy jak to dawniej było haha

Andzelo
19-11-2010, 10:08
no ja bym się nie odważył przypisać kogoś kawałek jako swój co za wiara normalnie łapy połamać albo najlepiej poodcinać to juz nic nie zrobi!!

M.o.S
16-12-2010, 22:04
Przeczytałem "od dechy do dechy". Jak to mówią "Zawsze się jakaś ku**a trafi i koniec kariery". Szczyt debilizmu, ciężko zrozumieć tych pseudo-producentów, co to matke wołają, żeby im komputer włączyła. MC BLACK to totalny fenomen... Ryzykowna branża, jak każda z resztą. Tak więc Panowie i Panie, uważajcie na siebie, bo lista na pewno powiększy się o kilka pseudonimów. Popieram pomysł sklecenia wszystkich oszustów zawartych w tym temacie i umieszczenie ich w pierwszym poście.

dżony
05-01-2011, 14:49
Temat tak mnie wciągnął, że przeczytałem go całego.
I stwierdzam, że ten pomysł z umieszczeniem w 1 poście tych pseudonimów jest bardzo dobry. Młodzi producenci już na wejściu będą wiedzieli, z kim lepiej nie współpracować.

Śledzio
03-03-2011, 15:26
Bardzo dobrze, że wogóle taki temat został założony... Przynajmniej wiadomo gdzie się nie pchać ;) Również jestem za spisaniem tych pseudo (lub nazwisk) na głównej w tym poście.

Ardi
09-03-2011, 12:49
podobno wysyłał nie swoje utwory do wytworni.
i duzo osob ma nim raczej złe zdanie.
nie to zeby cos do niego mial tylko pytam czy ktos cos wie ;>


Katio -> Tayo -> Radek P

kozaktm
09-03-2011, 15:57
Romkoo

Niewiem czy znacie typka o takim pseudo ale widzialem w necie ze remix Gigi Barocco "Tresspaser" byl pod niego podpisany "I Just wanna beer"

;)

DJ_GOM3Z
09-03-2011, 19:43
"Mówiły jaskółki ze niedobre są spółki"

Dopiero zaczynam "przygodę" z tworzeniem muzyki, przeczytałem całe 11 stron... powiem ze to jest przydatne, ja raczej sam będę tworzył :)

a i popieram akcję ze zrobieniem tej listy ponieważ będzie przejrzyściej nie trzeba się przedzierać przez te wszystkie strony;D

Lucaproject
18-03-2011, 15:24
Łóóóóóó Doczytalem do konca temat;] i powiem dobrze wiedziec

RAYTO
22-03-2011, 15:32
Katio -> Tayo -> Radek P

Katio -> Tayo -> Digital Creator -> Radek P

HAhaahahhaha no to grubo :D nie raz do mnie pisał o współprace. Mówił mi również że w tym tracku :YouTube - Tecktologic - We Can Dance Tecktonik (Digital Creator Remix) wszystkie dźwięki są zrobione przez niego w studiu za 421094127zł, jego rodzice zmarli i dostał w spadku kasę :lol::lol:

http://images2.memegenerator.net/ImageMacro/5785865/wyczesana-opowie-wodzu.jpg?imageSize=Medium&generatorName=COOL-STORY-BRO

Czarny Lulek
24-03-2011, 16:30
No co wy. Tayo mial tez ksywe Dave Marc. Mi opowiadal , ze ma kupe kasy w spadku po tragicznie zmarlych starych , ze regularnie gra w klubach w Los Angeles i Miami , ze pomagal Guettcie w studiu przy 'Gettin Over You' , ze osobiscie zna Gartnera , Tiesto , Halliwella itp...
No bajkom konca nie bylo ;x

Lucaproject
29-03-2011, 21:22
Katio -> Tayo -> Digital Creator -> Radek P

HAhaahahhaha no to grubo :D nie raz do mnie pisał o współprace. Mówił mi również że w tym tracku :YouTube - Tecktologic - We Can Dance Tecktonik (Digital Creator Remix) (http://www.youtube.com/watch?v=--H-PkP8WHk) wszystkie dźwięki są zrobione przez niego w studiu za 421094127zł, jego rodzice zmarli i dostał w spadku kasę :lol::lol:

http://images2.memegenerator.net/ImageMacro/5785865/wyczesana-opowie-wodzu.jpg?imageSize=Medium&generatorName=COOL-STORY-BRO


Kto mu to wogle wydal?!??!? toz to melody kit z windżinsa hahah
Chlopakom z Komodo radzil bym bardziej swoich utworow pilnowac : YouTube - RADEK P - Keep Control (Radio Edit) xD co za chlop:crying: taka piekna nute ukrasc

Paul Surety
29-03-2011, 21:49
Jak można być takim idiotą? To się w głowie nie mieści.

zombkowski
11-04-2011, 19:43
palmeister >> Najlepsza muzyka pop rock klubowa techno... mp3 >> Electronica (http://bm3music.com/Media/658626)

Kolejny "sweet" "producent"...

koni13
18-04-2011, 12:03
Ale tamten kolo przesadził:P

EAST WEST
22-04-2011, 19:57
Business muzyczny jak napisął kiedys Howard Jones, jest gorszy od prostytucji i businessu narkotykowego, bez dobrej umowy i dobrej kancelarii prawnej, która tę umowę potrafi obronić, nie ma sensu wypływac na szerokie wody.

Ardi
23-04-2011, 12:13
Kto mu to wogle wydal?!??!? toz to melody kit z windżinsa hahah
Chlopakom z Komodo radzil bym bardziej swoich utworow pilnowac : YouTube - RADEK P - Keep Control (Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=Q6LosXNcdGs) xD co za chlop:crying: taka piekna nute ukrasc

Keep Control wydało My Music <facepalm> Ciekawe czy ma jeszcze prawa na wokal :P

Escar
04-05-2011, 00:30
no ;d i jeszcze ze zdjeciami

Co prawda zdjęć nie mam xD ale postanowiłem zrobić dla wszystkich nowych, zaglądających, - tą listę, więc proszę bardzo:

BLACK LIST:
Kalwi & Remi
DJ Remo
Casteam
Viper
MC Black
Sanderston
DJ Magic
DJ Sidor
DJ IVAN FLASH
Katio / Tayo / Radek P / Digital Creator / Dave Marc
DJ Pedro
DJ Danny
Eatthers
Luca Inochi
Romkoo
Palmeister
Mike Mc Power
e-Bonit
Feeldii
Aural Light
ZiołoZGR
BOKE
Michau aK
Kevin Holmes / 1/2 The Mobb / Explode
Black Creator



WHITE LIST:
Max Farenthide
Szato Szatewicz
Flashtune
Matt Sanders
Out Of Rand
Digital Mode
TAITO
Waveshock
Steve Great
DJ Hubertus
Squiz
DJ Matias
Miroslav
Vinyltronic
Mike Mc Power
South Blast!

Ode mnie niestety nikogo nie mogę polecić, bo z nikim jeszcze nie współpracowałem - za niski poziom jeszcze ;p :)



Administracja niech umieści dany post, bądź daną listę na czele żeby było wiadomo co i jak. :)
Myślę, że jakiś koszmarnych wpadek tutaj nie ma i nie umieściłem czasem kogoś, kogo nie powinienem na nieodpowiedniej liście.

Co do tej listy - to można by jeszcze na forum (strona główna) umieścić link do tego. :)

Myślę, że nicki są nadal aktualne ;p

Pozdro dla wszystkich "normalnych" producentów ;p

RAYTO
04-05-2011, 12:01
Kto mu to wogle wydal?!??!? toz to melody kit z windżinsa hahah
Chlopakom z Komodo radzil bym bardziej swoich utworow pilnowac : YouTube - RADEK P - Keep Control (Radio Edit) (http://www.youtube.com/watch?v=Q6LosXNcdGs) xD co za chlop:crying: taka piekna nute ukrasc

To nie jest jakaś nuta deadmau5a ? Jeśli tak to jego spadek poszedł sie ***** za prawa autorskie jak gdzies to wydał :D

Skillstorm
04-05-2011, 12:06
Mike Mc Power to powinien na black list trafić... Robiłem mu z z1c0 kiedyś remix (Set Free) i wysyłałem do niego i ebonita ze 3 razy po czym zapewniali mnie że trafi na singla a okazuje się ze singiel wychodzi bez mojego remixu. pytałem sie co sie stało na co mike i ebonit jednogłośnie że nie wiedza o co chodzi jakby lub się remix zgubił na dysku i bym wysłał raz jeszcze (posłałem 2 razy jeszcze do obu w rożnych odstępach czasu) dostałęm zapewnienie że remix poleci na osobny składak ( i jeszcze coś o radiu wspominali. Jakim ? nie wiem)

Mija już długi okres czasu (było to na przełomie grudnia/stycznia bodajże choć pewny nie jestem) a remixu nawet w necie nie ma do tej pory. cóż górnych lotów on nie był jednak zawiodłem się bo pomimo zapewnień obaj panowie "Producenci" nie zrobili w tej sprawie nic. Obiecanki cacanki. Tak więc współpracy z nimi nie polecam

NoFace
04-05-2011, 12:54
Ja tam nie jestem jakimś kozakiem jeśli chodzi o robienie muzyki ale też nie polecam do mnie o to pisać. Bo kocham robić wszystko sam xD Mam tutaj kumpla to zawsze mnie wyzywa że go nie dopuszczam do projektu hehe ale po prostu kocham robić sam, a mój kumpel (Patrick Ruuux) Woli styl "Pompki" a ja Dirty electro minimal ogólnie chorą muzyke która daje na głowe :P I ostrzegam Przed wytwórnia/labelem SoundWaves bo albo oni mają kiepskie promo albo ja jestem tak słaby To jest nuta którą u nich wydałem

Nicholas Lada - 'End To Be (Original Mix)' | MP3 Download at DJTUNES (http://www.djtunes.com/nicholas-lada/end-to-be/end-to-be__1075915)

I zgadnijcie ile po 3 miesiącach zarobiłem ??

0.50 euro co mi koleś gadał że z sprzedaży oni biorą 50 % a ja reszte daje sobie jajka obciąć że mnie oszukali. Naprawdę nie polecam tego labelu nie chodzi mi o pieniądze ale nie wierze że ta nuta przez 3 miesiące się sprzedała pół razu bo zobaczcie po ile teraz jest a na początku była po 2 i pół euro na beat port i jakiś 7 forach muzycznych. Nie lubie jak człowiek poświecą tyle czasu a cię jeszcze wydymają frajerzy . ..
Już wole nigdzie nie wydawać i rozdawać moją muzykę za darmo niż się wściekać że mnie tak wydymali

BOŻYDAR
04-05-2011, 13:17
wytwórnia/labelem SoundWaves

WYTWÓRNIA? Dobre sobie :rockon:
Jakaś parodia chyba ;-)

NoFace
04-05-2011, 13:22
Dlatego mówie przejechałem się tam i nie polecam naprawde nie polecam tego syfu

Metzone
04-05-2011, 13:25
Feeldii

Miałem z nim robić remix Another You Another Me - Gareth'a Emerego & Lange.
Wysłałem demo - odpisał "KONCZYMY TO RAZEM" po czym dałem mu projekt i słuch o remixie zaginął.


Aural Light
Mega pro elo producent który wciska że Gosia Andrzejewicz chciała nagrać z nim nute ale on nie chciał - że tiesto i hardwell są zainteresowani produkcją z nim i że na studio wydał 20k. Co jest oczywiście nie prawdą.

kozaktm
04-05-2011, 13:41
Ja tez dosyc nie polecam wspolpracy z "raperem" undergroundowcem BOKE.
Zrobilem mu podkladzik, ktory mu sie spodobal.
Mial kupic, ale sluch o nim zaginal ;P

Escar
04-05-2011, 15:31
Ok, lista uzupełniona.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie. :)

Tylko nie wypisujcie bezpodstawnych oskarżeń na danego artystę, bądź zespół ;)

Feeldii
04-05-2011, 18:06
Feeldii

Miałem z nim robić remix Another You Another Me - Gareth'a Emerego & Lange.
Wysłałem demo - odpisał "KONCZYMY TO RAZEM" po czym dałem mu projekt i słuch o remixie zaginął.

Człowieku weź ty idź do lekarza :) bo masz problemy widzę
mieliśmy coś robić razem dałeś mi projekt i oskarżasz mnie o złodziejstwo :O ?
nawet tego twojego projektu nie mam, sory stary ale zastanów się co ty w ogóle wygadujesz... śmiech na sali... patrze że chyba nudzi Ci się to idź dalej rób fotki sobie ze swoimi podpisanymi umowami z jakąś wytwórnią...
a co do tego co mieliśmy robić to po prostu czas mi na to nie pozwala a twojego projektu dawno nie mam na dysku tyle w temacie :)

Metzone
04-05-2011, 18:24
Kocham takich napinaczy ^^ <3

Człowieku weź ty idź do lekarza :) bo masz problemy widzę

Ślepy jesteś.


mieliśmy coś robić razem dałeś mi projekt i oskarżasz mnie o złodziejstwo :O ?


A napisałem że mi UKRADŁEŚ? Czy napisałem że po prostu zaginął słuch -,-



nawet tego twojego projektu nie mam, sory stary ale zastanów się co ty w ogóle wygadujesz... śmiech na sali...

A co to mnie obchodzi?


patrze że chyba nudzi Ci się to idź dalej rób fotki sobie ze swoimi podpisanymi umowami z jakąś wytwórnią...

Idź wixuj do omena krzycząc gdzie są blaszki. Albo nie - bo zaraz Pier***nie pompka. Co do tej fotki - było mówione że to sw33t f0c1a dla TB'ego z Sw33t BuZ1acZkam1. A jak jesteś ślepy i nie potrafisz czytać - to tak jest.



a co do tego co mieliśmy robić to po prostu czas mi na to nie pozwala a twojego projektu dawno nie mam na dysku tyle w temacie :)

To się mówi o takich rzeczach, a nie znika bez śladu. Teraz widzicie panowie dlaczego nie warto z ową osobą współpracować :)


Wracając do tematu - nie polecam również :

Cezar Magpe
Wykorzystuje projekty do dalszych swoich produkcji.

Mafyo
Bierze beat'y - po czym za nie nie płaci.

Dj Encore
04-05-2011, 18:40
Myśle, ze Robert M, bo robi hita w 10 minut

__________
to ciągłe gadanie o Robercie M robi się naprawdę nudne... nie chcę żebyś był zbanowany więc tylko dopisek :)

Skillstorm
04-05-2011, 21:18
Myśle, ze Robert M, bo robi hita w 10 minut


aha...

Panowie bez takich ogarnijcie się. Wyraźnie było powiedziane żeby mówić z kim mieliście nieprzyjemność współpracować i was wyh**ał a wątpię by Robert się do ciebie nawet odezwał... cóż chciałeś być fajny i nie wyszło.

LookAp
04-05-2011, 21:31
Szczerze?
To bym siebie dopisał z tego powodu, że poprostu nie lubie/nie potrafie walić kollaby przez neta. Nie potrafie wziąć od kogoś proja w połowie i dorobić do niego drugiej połowy.
Mam swoj styl pracy i najczesciej jest on inny o reszty co mi strasznie przeszkadza...
No i jestem leniwy...

Nie kradne etc ale...
Naprawdę nie polecam ze sobą współpracy...


Cheers.

Matt Bukovski
04-05-2011, 22:00
Myśle, ze Robert M, bo robi hita w 10 minut

masz 80% ekhm... :D

BOŻYDAR
04-05-2011, 22:08
Mam swoj styl pracy i najczesciej jest on inny o reszty co mi strasznie przeszkadza...

Nie jesteś jedyny ;-)

Skillstorm
04-05-2011, 22:45
Nie potrafie wziąć od kogoś proja w połowie i dorobić do niego drugiej połowy.



No a ja ci dałem cały! :D haha

ale ciii :)

NoFace
05-05-2011, 11:41
No ja mam własnie tak samo jak ty Oliver

Shane Deether
16-05-2011, 01:22
Nie wiem czy było, ale Kevin Holmes, 1/2 The Mobb, Explode i inne syfne projekty jakie prezentuje. Koleś oszukuje na kasę, nie płaci, z tego co wiem oszukał już parę osób, w tym mnie. Trzymajcie się od niego z daleka ;)

Thomas Grand
14-06-2011, 23:23
Black Creator czy jakoś tak też się podpisał pod kogoś

Hard Crasher
15-06-2011, 16:34
U mnie na liscie znajdzie sie Robert M i jego nutka Just Little Bit ale to już było, wierna kopia ATB - DESPERATE RELIGION! Widzę, że nawet artyści w Polsce przyjmują wierną zasadę gimnazjalistów typu: "Kopiuj" - "Wklej" i podpisują się pod tym swoim nazwiskiem bez wzmianki o autorze.

Thomas Grand
15-06-2011, 19:58
U mnie na liscie znajdzie sie Robert M i jego nutka Just Little Bit ale to już było, wierna kopia ATB - DESPERATE RELIGION! Widzę, że nawet artyści w Polsce przyjmują wierną zasadę gimnazjalistów typu: "Kopiuj" - "Wklej" i podpisują się pod tym swoim nazwiskiem bez wzmianki o autorze.

Daj spokój ile razu można to samo wałkować,kupił vocal wiec jest jego i ma prawo podpisać jako swój. ATB to tak samo nie jego vocal bo to śpiewa kobieta więc o co wam chodzi. OMG...

Brian T.
30-06-2011, 19:56
Ja nie przejechałem się jak na razie na nikim, ale z czystym sumieniem mogę polecić:

Braincreator - płaci za robienie tracków rosołem, ale dobrym hahah pracowaliśmy i przez neta i w realu, fajna atmosfera - wbrew temu co mówią niektórzy, nie gwiazdorzy ;)

Flashtune - erotoman jakich mało, średnio co 10 sekund w nucie wstawiał jakąś babkę z orgazmem haha :D A tak serio - jak na razie tylko przez neta, ale i tak moim świetnie nam się pracowało i dobrze się uzupełnialiśmy ;) Tylko coś nam formacja jak na razie ucichła :P

To tyle ode mnie ;)

Oxy9en
14-07-2011, 23:19
Sporo tutaj przeczytałem i musze przyznać że dobrze wiedzieć takie rzeczy. Ja jeszcze troszeczke i też biore się za produkcje do 2 lat może coś uda się stworzyć, bo jeszcze nie mam takiego pojęcia o FL'u czy Abletonie :). A doskonałym przykładem dwóch producentów jak dla mnie to zdecydowanie Waveshock & Radi.S pozdro :)

kozaktm
15-07-2011, 12:44
Mala aktualizacja..

ZOE KAI To Wasz stary kumpel.

Kolejny nick - ta sama osoba. :D Pozdro dla kumatych.

A mlodzi wystrzegajcie sie tego kota bo jeszcze sobie start przez niego zrujnujecie :)

Martin Libsen
31-07-2011, 00:00
Uważajcie na gościa o nicku artystycznym Marc Lenner, a obecnie 7Baltic. Jest to postać, która wśród wielu budzi kontrowersję, ale o gusta mi nie chodzi teraz ;)
W zeszłym roku miał zrobić dla mnie remix, no i zrobił w 2 godziny <lol2>. Prosiłem, aby jeszcze posiedział przy nim, ale uparł się i odmówił, a po kilku dniach widzę na jego MS nowy track z moimi midi, nie dość, że moje midi to bezczelnie zryty pomysł na aranż z mojego kawałka :D, ale oczywiście interweniowałem od razu i wycofał tracka, choć pewności nie mam do dziś.
Ponadto kilka osób się skarżyło na niego :P

Nie cierpię, jak jakiś kolo bierze czyjąś melodie.....

ROBB
16-08-2011, 09:55
Czas na recenzje ode mnie..

Wg. mnie nr. 1 na czarnej liście należy do MANDEE AKA COOLER (takie tańsze piwko)

Oprócz tego, że uważam gościa za cwaniaczka, to do tego jest na tyle bezczelny, że z mojego pomysłu na wspólny kawałek 'cicha woda' zrobił swój solowy numer i teraz bez skrupułów się na tym kawałku lansuje.. Bez słowa wyjaśnień, chyba nie widzi swojej winy...

Mimo, że kawałek zrobił sam, mam prawo być oburzony, ponieważ miałem spore plany z tym projektem..

Odradzam jakąkolwiek współprace, bo możecie się przeliczyć..
Ktoś kto sobie sam pali mosty i traci dobrych kumpli nie zasługuje na miano artysty..

Pozdrawiam

Thomas Vodka
21-08-2011, 22:23
Jose Mose - Gosc którego ostatnio zbanowałem za robienie "kariery" na czyichs projektach. Tutaj macie lekki popis z jego strony :

jose mose ::
elo
Dzisiaj :: 23:02:40 sunvibez ::
cześć
Dzisiaj :: 23:03:25 jose mose ::
słuchaj stary poratujesz mi dupe w zamian ja Ci się bardzo odwdzięczę
Dzisiaj :: 23:03:37 sunvibez ::
o co znowu chodzi
Dzisiaj :: 23:05:22 jose mose ::
ten i try musiałbyć na 4clubbers napisać że dostałem od Ciebie zgodę na melo . ja w zamian dopisuję Cię do następnego relase mojego Czyli o mega promo Ci idzie 
23:06:12bo w tej chwili to jestem zlodziej i bana mam kurde a przecież kiedyś i demko wysylalem to pisałeś że melo mam skopiowane
23:06:22i ze jak chce to moge

dopisze cie na juno jako sunvibez remix i git będzie. Zrobie to tak że niby pomylili się w podpisie hehe i podświadczyć byś musiał ? a za to będę Ci wdzięczny bardzoooo

To chyba wystarczy do tego, żeby uczynic moje słowa wiarygodnymi. Poprostu strzeżcie sie tego typka, a także ostrzegajcie przed współpracą z nim innych.

Pozdrawiam ;)

Antrack
22-08-2011, 16:22
Jose Mose - Gosc którego ostatnio zbanowałem za robienie "kariery" na czyichs projektach. Tutaj macie lekki popis z jego strony :

jose mose ::
elo
Dzisiaj :: 23:02:40 sunvibez ::
cześć
Dzisiaj :: 23:03:25 jose mose ::
słuchaj stary poratujesz mi dupe w zamian ja Ci się bardzo odwdzięczę
Dzisiaj :: 23:03:37 sunvibez ::
o co znowu chodzi
Dzisiaj :: 23:05:22 jose mose ::
ten i try musiałbyć na 4clubbers napisać że dostałem od Ciebie zgodę na melo . ja w zamian dopisuję Cię do następnego relase mojego Czyli o mega promo Ci idzie 
23:06:12bo w tej chwili to jestem zlodziej i bana mam kurde a przecież kiedyś i demko wysylalem to pisałeś że melo mam skopiowane
23:06:22i ze jak chce to moge

dopisze cie na juno jako sunvibez remix i git będzie. Zrobie to tak że niby pomylili się w podpisie hehe i podświadczyć byś musiał ? a za to będę Ci wdzięczny bardzooooTo chyba wystarczy do tego, żeby uczynic moje słowa wiarygodnymi. Poprostu strzeżcie sie tego typka, a także ostrzegajcie przed współpracą z nim innych.

Pozdrawiam ;)

Sikaaaaaam hahaha nie dosc ze złodziej to jeszcze 0 godnosci :P

mamusiu kupkeee XD

isobuster
26-08-2011, 09:21
Jose Mose to ten co sunvibzowi zrobił kopie Take your chance o ile dobrze pamiętam ...?

Myke Oxman
30-08-2011, 18:54
Pan, którego dopiszę to Lucke-G.. Spodobały mi się jego utwory w PA, a że lubię pomagać bardzo dobrze rozwijającym się młodym MP postanowiłem i jemu pomóc.

Miał mi zrobić utwór w 2 tygodnie, by pokazać, że się nadaje, by mu pomóc w promowaniu jego osoby. Po krótszym czasie dostałem remix jego "rollin in the deep", jednak była strasznie amatorska, co mu napisałem. Po kilku dniach dał wersję o niebo lepszą, jednak myślę sobie, że może po prostu mu się udało :p

Normalnie odtwarzam muzykę w Traktor Dj Mixer - tam wszystkie utwory były podpisane jako jego.. raz zdarzyło mi się słuchać kilku nutek w winampie w tym jego 2 nutki i... widzę, że wyświetlają się inne nickname'y remixerów niż to jest w oryginalnym tytule... Plik się nazywał Ellie Goulding - Starry Eyed(Lucke-G Remix), a w winampie pisze (Phlaryu Remix), to samo z remixem Rolling in the deep, tyle, że znowu inny remixer :P

Boli mnie to, że mnie oszukał, nawet dał mi upnąć podkradnięty wałek... do tego ja w temacie pisałem, że jest uzdolniony itp.. Była to dla mnie bardzo niemiła sytucja.. Wystarczyło, żeby mi przesłał gorszą wersję, ja bym mu i tak pomagał... za kilka miesięcy może by coś zrobił fajnego, a tak to dla mnie skończony człowiek...

Jak się chyci za produkcję, niech wie, że ciąży na nim piętno OSZUSTA

Pan już ma permanentnego bana, sprawa się wyjaśniła..

LUCKE-G = OSZUST

Każdy, kto będzie mnie chciał oszukać skończy tak samo... Cheers :P

oskars
30-08-2011, 19:23
Kurcze ci to mają nawalone w tych głowach nie dość że im ktoś pomaga to jeszcze wałują go ; / jak by mi pomagał jakiś uczciwy dobry mp to bym się cieszył i pracował a nie w uja robił ; / sorry za oftopa ale juz mnie coś ruszyło po tym jak zobaczyłem ;/

M!kE LoW
31-08-2011, 06:44
człowiek się uczy na błędach, jego sprawa, że postanowił tak to "wykorzystać" ;)
są ludzie i taborety... niestety ;)

Lukez
01-09-2011, 07:11
jak juz mowimy o zlodziejach i o kawalku rollin in the deep ;p to zapraszam do tego temaciku. http://www.4clubbers.com.pl/music-producers-arena/706315-esquero-greenpoint-oszust-prosze-o-wytlumaczenie-sie.html

mam nadzieje ze jakis moderator zainteresuje sie tym bo koles powinien dostac bana.

Andzelo
01-09-2011, 09:46
Jose Mose - Gosc którego ostatnio zbanowałem za robienie "kariery" na czyichs projektach. Tutaj macie lekki popis z jego strony :

jose mose ::
elo
Dzisiaj :: 23:02:40 sunvibez ::
cześć
Dzisiaj :: 23:03:25 jose mose ::
słuchaj stary poratujesz mi dupe w zamian ja Ci się bardzo odwdzięczę
Dzisiaj :: 23:03:37 sunvibez ::
o co znowu chodzi
Dzisiaj :: 23:05:22 jose mose ::
ten i try musiałbyć na 4clubbers napisać że dostałem od Ciebie zgodę na melo . ja w zamian dopisuję Cię do następnego relase mojego Czyli o mega promo Ci idzie 
23:06:12bo w tej chwili to jestem zlodziej i bana mam kurde a przecież kiedyś i demko wysylalem to pisałeś że melo mam skopiowane
23:06:22i ze jak chce to moge

dopisze cie na juno jako sunvibez remix i git będzie. Zrobie to tak że niby pomylili się w podpisie hehe i podświadczyć byś musiał ? a za to będę Ci wdzięczny bardzoooo

To chyba wystarczy do tego, żeby uczynic moje słowa wiarygodnymi. Poprostu strzeżcie sie tego typka, a także ostrzegajcie przed współpracą z nim innych.

Pozdrawiam ;)

Normalnie jak to przeczytałem to łapy i kopara mi opadły co za gosc!!!

BOŻYDAR
22-09-2011, 08:49
Jose Mose - Gosc którego ostatnio zbanowałem za robienie "kariery" na czyichs projektach. Tutaj macie lekki popis z jego strony :

jose mose ::
elo
Dzisiaj :: 23:02:40 sunvibez ::
cześć
Dzisiaj :: 23:03:25 jose mose ::
słuchaj stary poratujesz mi dupe w zamian ja Ci się bardzo odwdzięczę
Dzisiaj :: 23:03:37 sunvibez ::
o co znowu chodzi
Dzisiaj :: 23:05:22 jose mose ::
ten i try musiałbyć na 4clubbers napisać że dostałem od Ciebie zgodę na melo . ja w zamian dopisuję Cię do następnego relase mojego Czyli o mega promo Ci idzie 
23:06:12bo w tej chwili to jestem zlodziej i bana mam kurde a przecież kiedyś i demko wysylalem to pisałeś że melo mam skopiowane
23:06:22i ze jak chce to moge

dopisze cie na juno jako sunvibez remix i git będzie. Zrobie to tak że niby pomylili się w podpisie hehe i podświadczyć byś musiał ? a za to będę Ci wdzięczny bardzooooTo chyba wystarczy do tego, żeby uczynic moje słowa wiarygodnymi. Poprostu strzeżcie sie tego typka, a także ostrzegajcie przed współpracą z nim innych.

Pozdrawiam ;)

Ja nie rozumiem po co odpisujecie temu dzieciakowi i go nie blokujecie na GG. Nie szkoda wam czasu? :)

Brian T.
27-10-2011, 21:28
A ja tylko dodam co do Jose Mose trochę :P

Nivara - No One Can Stop Us (Silver Nikan Remix) - YouTube
Nivara - No One Can Stop Us (Jose Mose Radio Remix) *HD* - YouTube

lansił jak to go Silver Nikan chwalił za ten remix, a jak mu nawinąłem temat to nie wiedział o co chodzi i się "trochę" wkurzył :P

Zyzz
29-10-2011, 07:11
W obecnej chwili bycie ambitnym to nie lada wyzwanie. Jeden podrabia drugiego. Może ten przykład nie jest akurat dobry, bo Ci Jose Mose i Silver Nikan to nie są jacyś pro producenci, ale słychać podobieństwo. Do pokroju Maniany to im jeszcze dużo brakuje.
Zresztą szkoda gadać co się dzieje z muzyką w XXl wieku totalna lipa.

Edit.

Te piosenki mają ponad 2 lata hehe stare w hXj

analizator
13-11-2011, 20:11
DJ Fresh One (FUNKWELL)

Pod takim pseudonimem , kryje się dziecko , której podaje się za funkwella, dj kube,aviici'ego i wielu innych znanych producentów.

Cytat z jego FanPage :

DJ Fresh One (od 9 października również FUNKWELL) - producent o wielu twarzach, który już nie jeden raz udowodnił światu, że polak potrafi. Poprzez swoją niepowtarzalną twórczość a także współpracę z wieloma cenionymi artystami nieustannie umacnia swoją pozycję na polskim i zagranicznym rynku muzycznym. Od 2011 roku artysta wytwórni ReLabel (C).
Wyprodukował setki remixów dla zagranicznych artystów, do najlepszych zalicza się z pewnością remix utworu Shakiry "Las De La Intuicion"W roku 2005 został wydany pierwszy oficjalny album pod tytułem: "Feeling", album zyskał sporą sławę w gronie fanów muzyki house. W roku 2006 został wydany kolejny album, który nosił tytuł "Connect to Love" - krążek sprzedał się ok. 400 tysięcy razy. Kolejnym albumem był "To Be [...]." - autor w nazwie albumu miał zamiar dać do myślenia.. co może ta nazwa oznaczać, mianowicie nazwa oznacza nic innego jak "To Be Continued.", album sprzedał się 450 tysięcy razy. Kolejną płytą jest "Return to House" - seria składająca się z 2 woluminów - wolumin pierwszy został wydany 28 maja o woluminie drugim nic nie wiadomo. Kolejną płytą ma być "Revolution", której premiera jest aktualnie nieznana. :)A także jego filmik gdzie podaje się za FUNKWELLA : Zippyshare.com (http://www66.zippyshare.com/v/63463908/file.html)

Numer Take It To The Top - Vidéos de DJ Fresh One (FUNKWELL) | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=241512925887868) także podpisany , na jego własność.

Ne!tan stworzył utwór, ja go 'podpicowałem' na dniach premiera! :)

Jego "FanPage"
https://www.facebook.com/freshonedj
Twitter (http://twitter.com/#!/freshonedj)

Każdemu komu , wyżej wymieniony pseudo producent , za przeproszeniem podpie****** utwór polecam wypełnić to https://www.facebook.com/legal/copyright.php?noncopyright_notice=1 być może coś z tym zrobią.

Pozdrawiam Analizator.

Jacob Soul
13-11-2011, 20:48
DJ Fresh One (FUNKWELL)

Pod takim pseudonimem , kryje się dziecko , której podaje się za funkwella, dj kube,aviici'ego i wielu innych znanych producentów.

Cytat z jego FanPage :

A także jego filmik gdzie podaje się za FUNKWELLA : Zippyshare.com (http://www66.zippyshare.com/v/63463908/file.html)

Numer Take It To The Top - Vidéos de DJ Fresh One (FUNKWELL) | Facebook (http://www.facebook.com/photo.php?v=241512925887868) także podpisany , na jego własność.


Jego "FanPage"
https://www.facebook.com/freshonedj
Twitter (http://twitter.com/#%21/freshonedj)

Każdemu komu , wyżej wymieniony pseudo producent , za przeproszeniem podpie****** utwór polecam wypełnić to https://www.facebook.com/legal/copyright.php?noncopyright_notice=1 być może coś z tym zrobią.

Pozdrawiam Analizator.


O K**** co filmik hahahahahhahahahaha Głupy i slepy by sie połapał że gosciu w uja leci.... nie no nie moge...... Poprawiłes mi humor, daaawno sie tak nie usmiałem:) a tego kolesia to mi tak żal... nie wiem skąd sie tacy biorą
PS jescze na koniec surowym tonem zaprzeczył że nie kradnie utworów argumentując to przedstawionymi umiejętnościami trzowenia vixy w 10 minut hahahahah no nie moge...

kilerooo
13-11-2011, 20:57
Żeby nie było nie domówień gość się podszywa pod Funkwell-a!!!

Oficjalny i prawdziwy profil ! FUNKWELL | Facebook (http://www.facebook.com/FUNKWELLofficial) !

ka96rol
13-11-2011, 21:08
6:16 gdzie on te Kicky słyszy :P
robi patterny ale ich nie dodaje, co za pacan, oszust !

P.S
końcówka najlepsza xD żeby nie było że kradne utwory xD

ale on tak nic nie zmienił .. xD

Victor Teeg
13-11-2011, 21:17
Filmik najlepszy hahah! Ładna beka z gościa. "Troszeczkę podkręcimy"

Brian T.
13-11-2011, 21:29
Mi się podobał kawałek jak wstawił ten wokal, potem puszcza i widać że audio clip z wokalem się skończył ale babka ciągle śpiewa haha

Pawex
13-11-2011, 22:05
Koleś jest mega :D hahaha wrzucił gotowy remix na playliste i udaje że robi hahhahaha padłem na glebe . "Trosze podkręcimy" Limiterem hahahhah gość nie ma pojecia o czym mówi :D to trzeba mieć zrytą banie ;)

South Freak PL
13-11-2011, 22:31
DJ FRESH ONE (Chory Bezmózg) | Facebook (http://www.facebook.com/pages/DJ-FRESH-ONE-Chory-Bezm%C3%B3zg/181474468606764)

Schusterek
13-11-2011, 22:50
wg mnie tacy ludzie powinni iść siedziec. TO kradziez czyjejś pracy

Piaszeczki
13-11-2011, 22:58
Panowie! Po raz pierwszy zobaczyłem że utwory same się robią!

Pidzgne Nexusa, wystukam coś na piano rollu, może reverba gdzieś nałożę. I obowiązkowo limiter i eq. Wcisnąć pleJa i samo się robi!


A tak na serio to polew na maxa. Mnie w domu uszy bolały od słuchania tego, a co dopiero jego. Musiał mieć przegibane. No chyba że wcale słuchu niema ;]

Bardzo możliwe.

kuczynsky
14-11-2011, 14:43
"i gotowe, mamy zrobiony remix w 10 minut"
mam chyba deja vu -.-

analizator
14-11-2011, 19:49
"przedłużamy kick" ale przedłuża wcześniej przesunięty vocal :D

2:30 "kolejną częścią według poradnika będzie dodanie
haha

RAYTO
23-11-2011, 18:17
A ja tylko dodam co do Jose Mose trochę :P

Nivara - No One Can Stop Us (Silver Nikan Remix) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=cM1QtZWV2v0)
Nivara - No One Can Stop Us (Jose Mose Radio Remix) *HD* - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=BDDsmgZUKOk)

lansił jak to go Silver Nikan chwalił za ten remix, a jak mu nawinąłem temat to nie wiedział o co chodzi i się "trochę" wkurzył :P

to dwa inne utwory

matjas
11-12-2011, 13:59
odwołuję post :)

Brian T.
13-12-2011, 11:48
to dwa inne utwory

Oczywiście że inne... nie licząc tego samego wykonawcy, większości tych samych dźwięków i tej samej melodii :P

DiscoBangerz
23-12-2011, 22:40
Shockwave. Proszę bardzo WRZUTA - Shockwave & Wave Loverz vs. David Lyme - Bye Bye Mi Amor 2k12 (Shockwave Cover Mix) - mp3 (http://nyga158.wrzuta.pl/audio/9sSYHffJNAW/shockwave_wave_loverz_vs._david_lyme_-_bye_bye_mi_amor_2k12_shockwave_cover_mix)
A tutaj oryginał:
Wave Loverz vs. David Lyme - Bye Bye Mi Amor 2K12 (Cover Mix) - YouTube

Jak to nie jest plagiat to ja jestem zakonnica.

matjas
28-12-2011, 17:48
sprawa wyjaśniona :)

CARIS
28-12-2011, 19:14
Nie kapuje tych pseudo "DJ-ów" i "producentów"... Jak się nie potrafi stworzyć tracka od podstaw lub dobrego remixu to się za to nie zabiera, a tym bardziej się nie podpisuje jako wykonawca, bo się wychodzi na złodzieja. I dziwić się, że polska "scena klubowa" jest na poziomie zerowym.

Cichol
28-12-2011, 20:26
Myślę, że na listę można spokojnie wpisać p. Dirty Sound a.k.a Dj Rafix.

Jednak przed przedstawieniem całej historii napiszę tylko, że przekonałem się już, jaki byłem naiwny i nie musicie mi tego przypominać. :)

A więc do rzeczy. Pewnego styczniowego dnia , w poświątecznym przypływie gotówki, po rocznym męczeniu virtuala itp. postanowiłem, że przyszedł moment spróbowania swych sił na prawdziwym sprzęcie. Nie orientowałem się wtedy zbytnio kto, co w Dj-ce znaczy szczególnie w mojej okolicy. Miałem jednak jakieś głupie przekonanie, że na pewno mnie nie oszuka, że jest swego rodzaju gwiazdą i że dla marnych (z jego punktu widzenia) kilku set złotych na pewno mnie nie oszuka.

Znalazłem więc wspomnianego Rafixa, napisałem do niego chciałem się wypytać o jakieś podstawowe kwestie, których już nawet nie pamiętam. Zgadaliśmy się o sprzęcie, którego przecież tak chciałem. Zaproponował mi dwa playerki (szkoda gadać jakiej firmy). Jeden dobry, drugi miał mieć jakąś małą wadę, którą jednak uda się naprawić bez problemu w kilka dni. Zarzekał się nawet przed moimi rodzicami, że tak będzie. Przyjechał , pokazał ten działający, wszystko pokazał, ok. Kiedy miał jednak przyjechać już z tym naprawionym, nie przyjechał. Co więcej, nawet nie zadzwonił, czy nie napisał gdziekolwiek. Zadzwoniłem, powiedział że kolejnego dnia. I tak zwodził i zwodził. W międzyczasie rzekomo był w Bydgoszczy w serwisie. Okazało się, że jednak nie mają obowiązku tego naprawiać. Miał jednak jakoś zaradzić.

W marcu pożyczył 80zł na wache, aby jechać do kolesia, który miał popsutego takiego samego playera, więc mógł użyczyć tej części. Mówię ok - pożyczę, tym bardziej że jedzie w końcu w mojej sprawie. Sęk w tym, że prawdopodobnie wcale tam nie pojechał. Jechałem tą samą trasą z 30 minut rowerem, a jest to jedyna droga w tym kierunku i wcale mnie nie mijał. A musiał się cofnąć z jakąś minutkę jazdy na stację i potem w te stronę co ja.

Okazało się jednak że sprzęt kolesia nie nadaje się do niczego i dalej nic z moją sprawą, ale miał zanieść do jakiegoś kolesia co naprawia sprzęty. W między czasie błagał mnie o 200zł na jazdę na Bitwe Dj"ów. Miałem nie pożyczać, ale głupi oczywiście to zrobiłem. Bo po raz kolejny uwierzyłem w te jego słówka. A to, że pokłócił się z rodzicami, dziewczyna tak szybko przelewu nie zrobi, a on straci szanse na zaistnienie. Dla pewności zażądałem spisania umowy, zgodził się, czym jeszcze bardziej zdobył moje zaufanie.

No i tych jak i tamtych pieniędzy nie odzyskałem do dziś. Często umawiał się na jakiś dzień, czekałem do niego i cisza. Dzwonię, że coś tam nie mógł i następny.

W listopadzie doprosiłem się uszkodzonego playera. Szkoda nawet wypowiadać się o jego stanie.

Miał mi kase oddać teraz w grudniu, jak dostanie wypłatę. Minął znowu dzień kiedy już miało być załatwione a ten że nie ma. Poblokował mnie na facebooku, na gg nie odpisuje, telefonów nie odbiera. Męczyłem więc jego dziewczynę, która z początku wydawała się "dobrym człowiekiem". :) Pisała, że wszystko odda. Jednak też ustaliła termin, którego nie dotrzymała, a ostatnio mówi, że zapłaciła mi już i żebym dał jej spokój. Na konto jednak nic nie przyszło. Powiedziałem więc, że ma czas do 12:00 następnego dnia na przysłanie potwierdzenia przelewu. Nic takiego nie otrzymałem, kontaktu brak.

Wiem, że nie jestem jedyną osobą oszukaną przez niego. Mam nadzieję, że inni również postanowią podzielić się z Wami swoimi przeżyciami. :)

Jedyne co mogę jeszcze powiedzieć, to na pewno nie róbcie żadnych interesów z tym panem. Pozdrawiam, ciebie też rafix ! :)

PartyNoiserZ
28-12-2011, 20:41
Nie kapuje tych pseudo "DJ-ów" i "producentów"... Jak się nie potrafi stworzyć tracka od podstaw lub dobrego remixu to się za to nie zabiera, a tym bardziej się nie podpisuje jako wykonawca, bo się wychodzi na złodzieja. I dziwić się, że polska "scena klubowa" jest na poziomie zerowym.

swieta racja ;] mysli ze podpisze kawalek i jest fajny ;] niestety latwo widac to po forum itp ;) jak nagle ktos ze smiecia robi sie takim Tiesto albo kims :D ha :D :P smierc frajerom ! :D :)

kozaktm
28-12-2011, 22:37
Dla pewności zażądałem spisania umowy, zgodził się, czym jeszcze bardziej zdobył moje zaufanie.
Słuchaj ziomek. Skoro spisal umowe z toba to ma jakas moc prawna? Mozesz go podac do sadu. Przynajmniej, isc do znajomego prawnika by sporzadzil przedsadowe wezwanie do zaplaty kwoty z odsetkami naliczonymi od szkody ;).

CARIS
29-12-2011, 15:05
@Cichol, Jak masz umowę z jego podpisem to możesz coś zrobić... dostanie wezwanie, wystraszy się i odda... albo zbierz ekipę i zrób mu wjazd na chatę. :)

Cichol
30-12-2011, 19:11
Słuchaj ziomek. Skoro spisal umowe z toba to ma jakas moc prawna? Mozesz go podac do sadu. Przynajmniej, isc do znajomego prawnika by sporzadzil przedsadowe wezwanie do zaplaty kwoty z odsetkami naliczonymi od szkody ;).

I to zrobię. Chcę jednak także ostrzec Was przed nim.

Kilazz
30-12-2011, 19:34
Cichol no niestety, człowiek uczy się na błędach ale mam nadzieję iż finał tej sprawy będzie dla Ciebie korzystny. Strasz tego człowieka, zrób mu najazd na chatę rodziców i powiedz jego rodzicom tak samo że gościu jest niepoważny, narobił długów i musi to oddać,idź na policję lub do prawnika itp. Ciśnij tego kolesia i nie odpuszczaj

Madrus
30-12-2011, 19:36
poprostu cie wydymał bez mydła. ja miałem podobną sytuacje, kolo mi wisiał 500 zł - robił takie same wykręty jak ten twój - zrobiłem mu zniszczeń na 1400 i byłem zadowolony :)) tobie radze to samo - rozwal mu auto ( o ile ma)- ( lub tylną szybę - jest najdroższa) i nigdy więcej kasy nikomu nie pożyczaj nawet rodzinie - tak jak ja - bo od rodziny jeszcze ciężej odebrać dług...

Longer_7
30-12-2011, 20:08
I to zrobię. Chcę jednak także ostrzec Was przed nim.

Kolega Rafix udaje producenta, podpisujac sobie czyjes kawalki,
ostatnio wywalalem jakas amatorke do kosza a byl to.. kawalek Lazy Richa. -.-

Cichol
30-12-2011, 20:45
poprostu cie wydymał bez mydła. ja miałem podobną sytuacje, kolo mi wisiał 500 zł - robił takie same wykręty jak ten twój - zrobiłem mu zniszczeń na 1400 i byłem zadowolony :)) tobie radze to samo - rozwal mu auto ( o ile ma)- ( lub tylną szybę - jest najdroższa) i nigdy więcej kasy nikomu nie pożyczaj nawet rodzinie - tak jak ja - bo od rodziny jeszcze ciężej odebrać dług...

Niezłe pomysły, ale on tylko czeka na to (już niby komuś gadał że za coś tam mnie do sądu poda <hahaha> , a i tu na forum jest i czytać może, więc jak co byłbym pierwszy podejrzany.

Majcruz
30-12-2011, 21:11
Co do Rafixa też jest mi winny za granie w klubie i za paliwo :) życie :)

Matt Parell
04-01-2012, 21:16
Cichol no niestety, człowiek uczy się na błędach ale mam nadzieję iż finał tej sprawy będzie dla Ciebie korzystny. Strasz tego człowieka, zrób mu najazd na chatę rodziców i powiedz jego rodzicom tak samo że gościu jest niepoważny, narobił długów i musi to oddać,idź na policję lub do prawnika itp. Ciśnij tego kolesia i nie odpuszczaj


Za wjazd na chate i zastraszanie gorsze sankcje sa niz za te kilka zlotych.... Bez zadnego dokumentu potwierdzonego notarialnie o pozyczeniu pieniedzy nie ma mowy o ich odzyskaniu. Mozna latac probowac - w efekcie szkoda czasu i zachodu. W zyciu jak na drodze - obowiazuje regula ograniczonego zaufania.

P.S.
W papierze o pozyczeniu pieniedzy musi widniec Twoj i tej drugiej osoby pesel jak i rowniez dane personalne wraz z seria i nr dokumentu tozsamosci. Potwierdzone wlasnorecznym podpisem... Bez tego taki papier nadaje sie do....




________________________________________
Z dniem dzisiejszym tj. 4.01.2012 moderacja działu MPA w składzie Matt Parell oraz Mike Flyer wprowadza w tym temacie pewne zasady:
1. Wpisujemy w postach pseudonim producenta oraz wyjaśnienie, dlaczego ów producent zostaje tu umieszczony i za jakie przewinienia
2. Wszelkie pomówienia oraz bezpodstawne oskarżenia premiowane warnem.
3. Zabrania się zbędnych dyskusji oraz debat nie wnoszących nic do tematu poza zamieszaniem.
4. Wprowadzamy to tylko dlatego, aby temat nie wyglądał jak publiczny lincz bo ktoś ma do kogos o coś pretensje.
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

Cichol
04-01-2012, 23:13
Za wjazd na chate i zastraszanie gorsze sankcje sa niz za te kilka zlotych.... Bez zadnego dokumentu potwierdzonego notarialnie o pozyczeniu pieniedzy nie ma mowy o ich odzyskaniu. Mozna latac probowac - w efekcie szkoda czasu i zachodu. W zyciu jak na drodze - obowiazuje regula ograniczonego zaufania.

P.S.
W papierze o pozyczeniu pieniedzy musi widniec Twoj i tej drugiej osoby pesel jak i rowniez dane personalne wraz z seria i nr dokumentu tozsamosci. Potwierdzone wlasnorecznym podpisem... Bez tego taki papier nadaje sie do....




________________________________________
Z dniem dzisiejszym tj. 4.01.2012 moderacja działu MPA w składzie Matt Parell oraz Mike Flyer wprowadza w tym temacie pewne zasady:
1. Wpisujemy w postach pseudonim producenta oraz wyjaśnienie, dlaczego ów producent zostaje tu umieszczony i za jakie przewinienia
2. Wszelkie pomówienia oraz bezpodstawne oskarżenia premiowane warnem.
3. Zabrania się zbędnych dyskusji oraz debat nie wnoszących nic do tematu poza zamieszaniem.
4. Wprowadzamy to tylko dlatego, aby temat nie wyglądał jak publiczny lincz bo ktoś ma do kogos o coś pretensje.
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Umowa nie musi być jedynym dowodem w takich sprawach.

Alex Unisonn
06-02-2012, 21:17
poprostu cie wydymał bez mydła. ja miałem podobną sytuacje, kolo mi wisiał 500 zł - robił takie same wykręty jak ten twój - zrobiłem mu zniszczeń na 1400 i byłem zadowolony :)) tobie radze to samo - rozwal mu auto ( o ile ma)- ( lub tylną szybę - jest najdroższa) i nigdy więcej kasy nikomu nie pożyczaj nawet rodzinie - tak jak ja - bo od rodziny jeszcze ciężej odebrać dług...


dokladnie! stary mi wisial 700 to mu zabralem tv 42 samsunga i se jeb*em na sciane


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


*Off top z premedytacja....


_______________________________________________

*Matt Parell

ArsiVe
04-05-2012, 01:54
Moim zdaniem takie sytuacje w ogole nie powinny miec miejsca. A jesli ma sie na to wszystko dowody tym bardziej w postaci umowy z podpisem itd. smialo kierowalbym sie do sadu :)

DJLAMPEK
18-05-2012, 02:28
Jest 3:22 w nocy,19 stron przeczytanych.... bardzo dokładnie.Bardzo dobry i uczący temat MAX-iu.
Pozdrawiam Z Ciechocinka.papa

Matt Pryde
11-06-2012, 13:09
Dodaję pana XeNoN XeNoNofficialFanPAGE | Facebook (http://www.facebook.com/XeNoNofficialFanPage)
Chodzi o track :
a tu mój : http://www.youtube.com/watch?v=wzYKgZf5VgU :)
Różnicy nie ma, typowy złodziej, przykro mi, że takie coś jeszcze istnieje w internecie.
Pozdrawiam.

edit : administracja zippy usunęła już plik XeNoN'a, bardzo im za to dziękuję a sam XeNoN szybko usunął posty z tablicy i profilu.

_Jay Dee_
19-06-2012, 14:26
Ehh.. Wniosek jeden: Nikomu nie ufać, zarówno z projektami, jak i z przedpremierami oraz niedostępnymi utworami..



[[CYTAT]]

________________________________________
Z dniem dzisiejszym tj. 4.01.2012 moderacja działu MPA w składzie Matt Parell oraz Mike Flyer wprowadza w tym temacie pewne zasady:
1. Wpisujemy w postach pseudonim producenta oraz wyjaśnienie, dlaczego ów producent zostaje tu umieszczony i za jakie przewinienia
2. Wszelkie pomówienia oraz bezpodstawne oskarżenia premiowane warnem.
3. Zabrania się zbędnych dyskusji oraz debat nie wnoszących nic do tematu poza zamieszaniem.
4. Wprowadzamy to tylko dlatego, aby temat nie wyglądał jak publiczny lincz bo ktoś ma do kogos o coś pretensje.
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ

[[CYTAT]]




_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


prowokacja moderatora


_______________________________________________

MASTER

DoraN
27-09-2012, 17:33
A tu kolejni oszuści :)

PSY - Gangnam Style (DJ Igor PradAA Remix) | free download: PROMODJ.COM/DJPRADAA by DJ Igor PradAA (Official) on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free (http://soundcloud.com/djpradaaofficial/psy-gangnam-style-dj-igor) - wydane 15 dni temu


Zippyshare.com - PSY - Gangnam Style (M2 & Ziu-Teck Remix) RIP - Damo & FireBeat - RadioParty.pl.mp3 (http://www39.zippyshare.com/v/95279449/file.html) - wypuszczone demko 4 dni temu, rzekomo przez ziu-tecka i m2.

PuszkinEk
27-09-2012, 17:55
Ziu-teck opisuje sytuacje tak:
"Moje oficjalne info co do gangnam style.
Mianowicie..napisal do mnie M2 o współprace jakis czas temu wysłał mi próbke i zapytał się czy nie chce uczestniczyć w tym projekcie..
Prawde mówiąc nie dotykałem sie praktycznie do tego projektu
poprosił mnie M2 bym mu pomogł wypuscic dobrze ten kawałek.
Chcecie to mnie zmieszajcie z błotem.
Ale nie moge sie skontaktowac z M2 czy faktycznie zrobil plagiat.
tyle w temacie"
a o M2 już coś słyszałem że niejeden przekręt taki robił.


#edit
Poprosiłem Ziu-tka o screeny z konwersacją między nim a M2, jeżeli będą podrabiane to będzie to widać, wrzuce je jak tylko dostanę

DoraN
27-09-2012, 20:06
M2 od zawsze robił przekręty. Tu niby jakieś konkursiki by zdobyć lajki, tu kradzione m jak miłość, a teraz to :D

PuszkinEk
27-09-2012, 21:17
otrzymałem info od Ziutka, i tu jest zdjęcie, mało mówiące ale mówiące coś. poproszę go o podesłanie jeszcze wcześniejszego fragmentu
http://attachment.fbsbx.com/messaging_attachment.php?aid=af031cc6cd12b1033835e 33800a9877a&mid=id.288548097925724&uid=100001546368687&accid=100001546368687&ext=1348780225&hash=AQCi0E605BtoyVtDQWx4CDhusLgMpl9v3OzjvFkfemCZy A



Warna chyba nie dostanę za to że pomagam przy dokończeniu sprawy ?? Bo ten regulamin teraz wprowadzili...

ka96rol
28-09-2012, 15:12
otrzymałem info od Ziutka, i tu jest zdjęcie, mało mówiące ale mówiące coś. poproszę go o podesłanie jeszcze wcześniejszego fragmentu
http://attachment.fbsbx.com/messaging_attachment.php?aid=af031cc6cd12b1033835e 33800a9877a&mid=id.288548097925724&uid=100001546368687&accid=100001546368687&ext=1348780225&hash=AQCi0E605BtoyVtDQWx4CDhusLgMpl9v3OzjvFkfemCZy A



Warna chyba nie dostanę za to że pomagam przy dokończeniu sprawy ?? Bo ten regulamin teraz wprowadzili...


wrzuciłbys screen na zippyshare czy cos bo link nie dziala :X

AdOne
27-10-2012, 12:21
Szczerze?
To bym siebie dopisał z tego powodu, że poprostu nie lubie/nie potrafie walić kollaby przez neta. Nie potrafie wziąć od kogoś proja w połowie i dorobić do niego drugiej połowy.
Mam swoj styl pracy i najczesciej jest on inny o reszty co mi strasznie przeszkadza...
No i jestem leniwy...

Nie kradne etc ale...
Naprawdę nie polecam ze sobą współpracy...


Cheers.

Zgadzam się i dopisuje się ;)

apple123
23-11-2012, 18:51
Polecam Stante T , koles zaproponowal mi remix.. skreciłem , wydany... wszytsko dobrze przebiegło
Teraz nie co w innych rytmach siedze z progressiveu zszedłem na Deep techno/tech house Ethnic-exprimental... i smieje sie z tych wszystkich pierdzących dźwieków energy 2000 o których piszecie , muzyka smieszna to i historie smieszne , otworzcie oczy i posluchajcie konretnie syntetycznych numerów ,a nie pompujacych disco dance-ów.


Kolego czy zwróciłeś uwagę czego dotyczy temat?
Wydaje mi się, ze nie. Nie pisz postów, nie związanych z tematem.
______
MASTER

kuczynsky
03-05-2013, 20:50
Tak sobie przypomniałem o tym temacie, to też się wypowiem :)
Rok temu w połowie marca zamówiłem zestaw na allegro 2xpioneer cdj-100 & reloop rm-1000 w cenie 1130zl z przesyłką. Okazało się że sprzedaje to forumowy MP Mike Noize. Zacząłem się dopytywać gościa na gadu-gadu o wyżej wymieniony sprzęt, niby wszystko sprawne miało być żadnych wad i nic, to się skusiłem na nie. Przelałem mu pieniądze kilka dni przed świętami wielkanocnymi, powiedział że wyśle to nastepnego dnia. Tak o to czekałem ponad 3 tygodnie, bo wysłał je dopiero po świętach. Wkońcu nadeszła ta chwila kiedy paczka dotarła, otworzyłem paczkę i patrzę stan był gorszy niż na zdjęciach. Podpiąłem wszystko żeby sprawdzić czy działa, co się okazało z jednego kanału wogóle dźwięk nie dochodził. Postanowiłem rozkręcić mixer żeby sprawdzić co jest w środku, a tu patrzę elektronika przy kanale drugim spalona. Trochę się zezłościłem ponieważ wszystko miało być sprawne a okazało się inaczej. Tydzień później w jednym decku przycisk cue przestał działać, chociaż posługiwałem się z przyciskami delikatnie. No cóż odemnie to tyle. Podsumowując radzę uważać na zakupy od tego właśnie pana. Pozdrawiam :)

Steam_Bart
11-05-2013, 12:12
Witam

Donoszę! AdBoy, taki człowiek DJ/Producent Muzyczny. Kiedyś swego czasu wrzucił "swój" dupstepowy remix (do oceny, do opini zaraz linki podeśle) ale jakoś nie chciało mi się wrzucać tego na forum, bo i tak zrobił to nieudolnie więc luuz. Teraz wrzucił demo "swojego" remixu i minutowy kawałek oryginały jest zerżnięty z dodanym loopem. Ogólnie człowiek hejter, kiedy się coś mu napisze jak człowiek co może poprawić to źle, jego dziewczyna jeszcze bardziej. Robi wokół siebie taką otoczkę super mega producenta. Innych jego produkcji nie sprawdzałem bo nie trzymają jakiegoś poziomu to myślę że sam je zrobił. Fanpage jego możecie znaleźć na facebooku, jeśli nie piszcie na PW to wam wyśle.

Jasper Forks - Alone (AdBoy Bootleg):



Jasper Forks - Alone (Extended Mix):



Swanky Tunes & Hard Rock Sofa - The Edge (AdBoy Bootleg) DEMO LQ:



Swanky Tunes &Hard Rock Sofa - The Edge (Original Mix):
(od 1:00 do 2:00):




Pozdrawiam.

RAYTO
25-08-2013, 21:39
Sudetis - Polak, zamieszkały w Wielkiej Brytanii, Sebastian W. On jak i cały jest projekt, to tak na prawdę ja, pod którym on się podpisuję oczywiście odpłatnie nie za hajs, gdyż mi nie zapłacić do tej pory za projekty.

Pozostałe uploady na szczęście udało się usunąć przez udowodnienie z mojej strony, iż zostałem oszukany a produkcje aktualnie i tak są moje.

Jedyny link który jeszcze nie został zablokowany, gdyż zostawiłem go do tego własnie artykułu: Sudetis - Plastflakes (Original Mix) - YouTube

DeeJayTomal
08-11-2013, 02:01
Na pewno Robert M xDDD z dawna

Romuald
18-08-2014, 23:56
RAYTO,Math Sunshine... Nie polecam!!!

RAYTO
19-08-2014, 23:48
a co zrobilem XD ?