PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : shock therapy


drylek69
15-09-2008, 23:00
co sądzicie o tym właśnie produkcie ze stajni universala? opłaca się ze stormem kupić daje to jakieś efekty czy nic szczególnego. czekam na opinie bo zamierzam kupić:d ale może się powstrzymam.
i ogólnie co o pompujących mi powiecie bo nie wiem czy warto kupić

XeraN
16-09-2008, 22:19
Wedlug mnie najlepszy przedtreningowy stack jakiego pilem :mg:
A troche ich bylo...
Co wazne, cena rowniez jest bardzo dobra. Bardzo polecam.


PS. 1 uwaga - wg producenta porcja to 20g. Ja biore 40 :)
20 nie dziala zbyt efektywnie, za to 40 daje mi kopa przed ciezkimi treningami, np. nog czy plecow.

vivek3
17-09-2008, 16:30
dobry stack przedtreningowy faktycznie 20g to troszke malo (zalezy ile wazysz) w polączeniu ze Stormem na pewno Cie ladnie wyklepie.

XeraN
17-09-2008, 17:54
Godzine temu kupilem duze puchy Shocka i Storma ;)
To chyba najlepszy zestaw w mojej "karierze" ;)

kubapl
20-09-2008, 02:01
produkt godny polecania, odkad jednak weszły nowe formuly (shock z 3 rodzajami kreatyny, storm z 6) mozna coraz wiecej negatywnych opinii sie doszukac, przy starych formulach to zjawisko nastepowalo bardzo rzadko
mimo wszystko obecnie sporo potaniały (nie tak dawno srednia cena shock kolo 180-199zl ,obecnie 100-150 duzej puszki) wiec mozesz sprobowac

z przedtreningowych NOboosterów, polecam wg mnie lepszy:
- z kreatyną (tak jak shock)
muscletech naNOvapor,
dorian nox pump - potrafi wystrzelic niesamowicie, nie polecam poczatkujacym
vpx no shotgun
gaspari super pump 250

- bez kreatyny (np. w przerwie miedzy cyklami itd)
zdecydowanie controlled labs - white flood
lub np. tanszy pvl - garg

i mozna byloby wypisac tutaj jeszzce sporo ,ale po co ;)

magbudda
14-10-2008, 15:13
ja zaniedługo zaczynam cykl storm + shock therapy jak skończę i ocenie efekty to powiem czy warto ;) A kupiłem go tylko temu że parę osób go mi poleciło

vivek3
16-10-2008, 22:15
po pierwszych porcjach stormu myslalem ze sie porzygam :D

XeraN
16-10-2008, 22:45
po pierwszych porcjach stormu myslalem ze sie porzygam :D


Jaki smak? :>


Ja do tej pory pilem ten winogronowy i owocowy (chyba innych nie ma)...
Zaje****ie orzezwiaja z rana, uwielbiam to :D

kubapl
17-10-2008, 01:03
wiadomo iz te srodki to chemia , ale akurat storm w smaku jest ok

najgorsze swinstwa to oparte przede wszystkim na ochydnych w smaku ESTRACH lub OROTANIE, czyli np. xtreme stack z kaizena, clout z mana, NOZ z nutrabolics do tego dodac mozna horse powera na którego masa ludzi 'narzeka' i deca stack z nutrabolics rowniez

vivek3
17-10-2008, 22:40
nie mialem na mysli smaku, chociaz jest bardzo intensywny, ale wyrzut srodkow anaboliczny do krwi mialem tak wielki, ze rzygać mi sie chciało. Po treningu pompa niesamowita

InSoMaNiA
18-10-2008, 00:25
ja kupiłem 2 puchy za ok 190 zł .. biorę to z 2 tyg .. tak jak każdy pisze .. łapa puchnie jak dzika a i klatka i inne partie ciała ładnie nabierają konkretnego kształtu .. ze smaków to Storma mam pomarańczowego i jest pycha w porównaniu z winogronowym Shockiem , którego pije przed siłką i w trakcie mnie mdli :|Xeran to Ty bierzesz 2 miarki shocka przed siłką ?? ja waze ok 75-77 kg zaryzykowałem i wziąłem 1.5 miarki to w nocy nie mogłem spać i mnie nosiło (chyba że miałem gorączkę) dziwnei się czułem i miałem schizy haha ;D .. (albo to tylko głupie sny mi się natrafiły) więc tak ogólnie polecam ten produkt jest rewelacyjny .. i nie bawcie się w tandetne hmb lub kreatynę .. i nie bierzcie shocka winogronowego bo smakuje jak tanie wino ;|

XeraN
18-10-2008, 00:40
i nie bawcie się w tandetne hmb lub kreatynę .. i nie bierzcie shocka winogronowego bo smakuje jak tanie wino ;|

Zarowno Storm, jak i Shock, zawieraja kreatyne. Storm nawet z tego co pamietam w 4 roznych postaciach.
Co do smaku - mi wlasnie winogronowy smakuje :mg:

InSoMaNiA
18-10-2008, 00:43
Zarowno Storm, jak i Shock, zawieraja kreatyne. Storm nawet z tego co pamietam w 4 roznych postaciach.
Co do smaku - mi wlasnie winogronowy smakuje :mg:



tak zawiera 4 różne kreatyny .. ale po tym to Ci się utrzymuje . a brałem zwykły monohydrat czy jak to tam się psize to tylko była krótkotrwałą pompa wodna ..

o to jesteś hardkorowiec z tym winogronem :D .. więc ile dawkuejsz tego i ile wazysz ??

kubapl
18-10-2008, 01:35
Nowa formuła storma zawiera nie 4 ,a 6 rodzajów kreatyny - tak gwoli sprostowania

"le po tym to Ci się utrzymuje . a brałem zwykły monohydrat czy jak to tam się psize to tylko była krótkotrwałą pompa wodna .."

wszystko kwestia odżywiania, osoby zaawansowane potrafią wykorzystac monohydrat w podobnym stopniu jak stacki kreatynowe np. storm, na korzysc tych drugich na pewno sa srodki pompujace, pobudzajace i ogolnie poprawiajace jakosc treningu, ale tak czy siak wszystko sprowadza sie do resyntezy kreatyny w organizmie i tutaj w zblizonym stopniu storm i monohydrat zwykly sie sprawdzi
nalezy to traktowac w takim stopniu, czyli jako mimo wszystko uzupelnienie, a nie 'zloty srodek' , kreatyna ma wspomoc odnawianie ATP (jednego z naszych zrodel energii), wprawic nasz organizm w stan lekkiego anabolizmu, wspomoc budowe siły miesniowej itd... ale jakby nie bylo kwestia spadkow//przyrostów/ itd itp to w 95-97% sprawa odzywiania, i jak ktos sie zamierza ze mną zaraz nie zgodzić proszę o konkretne argumenty, chetnie sie dowiem czegos nowego :-)

Co do dawkowania znam osoby, ktore biora i 3 miarki shocka na porcje - ogolnie brak w tym sensu, ale i takich znam, mialem - bralem 1 - 2 miarki bez wiekszych roznic, jednak srodek sam w sobie bardzo fajny, chociaz bardziej podobala mi sie pierwsza wersja (zawierajaca tylko 1 rodzaj kreatyyny, nowy shock ma ich 3)

pozdrawiam

InSoMaNiA
18-10-2008, 11:48
" chociaz bardziej podobala mi sie pierwsza wersja (zawierajaca tylko 1 rodzaj kreatyyny, nowy shock ma ich 3)"

"Nowa formuła storma zawiera nie 4 ,a 6 rodzajów kreatyny - tak gwoli sprostowania"

Ty to się zdecyduj ile tego ma w końcu ;] ..

a i nie mów mi ile tego ma bo sam to mam sam to biore i nie musisz ojca uczyć robić dzieci ;]

kubapl
18-10-2008, 12:07
Dla wyjasnienia byś zrozumiał - chociaż wyżej jakbyś przeczytał ze ZROZUMIENIEM wszystko jest klarowne:

Universal STORM - stack kreatynowy
stara wersja = 3 rodzaje kreatyny
nowa wersja (obecnie juz tylko w sprzedazy) = 6 rodzajów kreatyny -> o czym jeszcze ponizej

Univeresal SHOCK - NO booster przedtrenigowy /2 produkt ze stajni universala, bo widać ich nie rozróżniasz 'szpecu' /
stara wersja - 1 rodzaj kreatyny
nowa wersja - 3 rodzaje kreatyny


"a i nie mów mi ile tego ma bo sam to mam sam to biore i nie musisz ojca uczyć robić dzieci ;]"
buheheheh, dobre to Ci się udało :)

nowy storm : skład kreatynowy:
1 - glukonat kreatyny
2 - orotan kreatyny
3 - kreatyna alkaliczna (akg)
4 - jabłczan kreatyny (tcm)
5 - monohydrat kreatyny
6 - chelat magnezowy kreatyny

więc jak potrafisz liczyć do 6 - to sobie policz, mimo numeracji;

aha i weź puszkę w łapkę i zobacz na etykiecie jak masz jeszcze jakies watpliwosci (JEZELI posiadasz jakims cudem starą wersję - to masz 3 rodzaje : 2 jabłczany - dwu i trójmolekularny oraz mono) bo jak widać nawet nie wiesz do konca sam co jesz

i tak na przyszlosc dobra rada, nie pouczaj innych jak sam posiadasz słabiutką wiedzę w danym temacie; szczególnie jak nie wiesz kto stoi po drugiej stronie MISZCZU :) (edit: temat o mutant massie juz mi wszystko wyjaśnił, jestes neostradowym trollem nic wiecej dla mnie)

InSoMaNiA
19-10-2008, 01:07
i co podnieciłęś się ?? :D mnie nei ruszają Twoje gadki :D.. taki madry jesteś to książkę o tym napisz :D

kubapl
19-10-2008, 09:54
ok, miSZCZu dla ciebie wszystko , eot

InSoMaNiA
19-10-2008, 10:59
ok, miSZCZu dla ciebie wszystko , eot

dziękuję :litosc::litosc::litosc:

vivek3
19-10-2008, 16:47
[/URL][URL="http://www.4clubbers.pl/members/insomania.html"]InSoMaNiA (http://www.4clubbers.pl/members/insomania.html) wyjdz i nie rób z siebie idioty.