PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sterydy - Opinie


Dj Matias
19-08-2008, 16:45
Co myślicie o nich? w tym temacie piszcie wszystko o nich. plusy i minusy.

Kakadzamba
19-08-2008, 17:22
Cwiczylem swego czasu to i ja moze sie wypowiem :] absolutne nie dla sterydow... da sie miec w miare wyniki bez nich... hmm + sterydow? szybki wzrost miesni no i duzo wiecej sie cisnie w naprawde krotkim czasie, -? rozpierdzielaja organy (szczegolnie serce) przestajesz cwiczyc i lapka maleje, jak naprawde bedzie sie czlowiek opierdzielal to beda wygladac jak zwisajace worki, dzieki sterydom tworza sie subkultury drechow itp.. chlopcy nie za madrzy sa to jedyne wyjscie to sie nabrac i wyjechac za granice lub lac i krasc... niestety sterydy wyjadaja mozg :b

Jushi
19-08-2008, 19:02
nie ma co sie w to bawic. Zablokujesz przysadke, potem odblokujesz ale organizm nie bedzie produkowal wlasnego testosteronu w takich ilosciach jak poprzednio. lepiej nie ryzykuj

vivek3
19-08-2008, 19:17
trzeba miec odpowiednią wiedze i staż, żeby brać się za takie rzeczy. dla przeciętnego pakera imo zbędne.

XeraN
24-08-2008, 13:52
Cwiczylem swego czasu to i ja moze sie wypowiem :] absolutne nie dla sterydow... da sie miec w miare wyniki bez nich... hmm + sterydow? szybki wzrost miesni no i duzo wiecej sie cisnie w naprawde krotkim czasie, -? rozpierdzielaja organy (szczegolnie serce) przestajesz cwiczyc i lapka maleje, jak naprawde bedzie sie czlowiek opierdzielal to beda wygladac jak zwisajace worki, dzieki sterydom tworza sie subkultury drechow itp.. chlopcy nie za madrzy sa to jedyne wyjscie to sie nabrac i wyjechac za granice lub lac i krasc... niestety sterydy wyjadaja mozg :b

Omg ale glupoty.


Ja jestem absolutnie za jezeli ktos wie jak to robic,
robi to madrze i ma na to pieniadze.
Nie oszukujmy sie, to sie nie konczy na kupnie
20 strzalow i 200 sztuk mety :P
Tak wiec... NIE dla debili, TAK dla profesjonalistow.

Kakadzamba
26-08-2008, 13:32
Omg ale glupoty.


Ja jestem absolutnie za jezeli ktos wie jak to robic,
robi to madrze i ma na to pieniadze.
Nie oszukujmy sie, to sie nie konczy na kupnie
20 strzalow i 200 sztuk mety :P
Tak wiec... NIE dla debili, TAK dla profesjonalistow.


Mysle ze 95% osob nie stac na porzadne sterydy+ drugie tyle nie jest na tyle pro zeby je brac... praktycznie kazdy kto zaczyna cwiczyc zaczyna od metki i testosteronu (itp). Co do spadku masy miesniowej przekonalem sie na przykladzie kumpla ktory w rok stal sie byk i w tym samym czasie nie cwiczac jest moze lekko wiekszy a nizeli byl na poczatku. Tez przyklady zerwanych miesni przy wyciskaniu 150 kg czy nawet powaznych problemow z sercem nie sa mi obce. Wg mnie swoje cialo nalezy stopniowo rozbudowywac a nie od razu sie zapierd sterydami... I prawie kazdy woli wziac 3 tabletki metki zamiast 1 bo przeciez im wiecej tym lepiej... uhum zapomnialem rowniez o syfach na pysku ktore masakrycznie wyskakuja :]

Paul Barthezz
06-09-2008, 10:43
Mysle ze 95% osob nie stac na porzadne sterydy+ drugie tyle nie jest na tyle pro zeby je brac... praktycznie kazdy kto zaczyna cwiczyc zaczyna od metki i testosteronu (itp). Co do spadku masy miesniowej przekonalem sie na przykladzie kumpla ktory w rok stal sie byk i w tym samym czasie nie cwiczac jest moze lekko wiekszy a nizeli byl na poczatku. Tez przyklady zerwanych miesni przy wyciskaniu 150 kg czy nawet powaznych problemow z sercem nie sa mi obce. Wg mnie swoje cialo nalezy stopniowo rozbudowywac a nie od razu sie zapierd sterydami... I prawie kazdy woli wziac 3 tabletki metki zamiast 1 bo przeciez im wiecej tym lepiej... uhum zapomnialem rowniez o syfach na pysku ktore masakrycznie wyskakuja :]

Ale czemu ty mowisz to na przykladzie kumpla? Kumpel widocznie byl glupi i nie zadbał o wszystko podczas cyklu. Myslal pewnie ze wezmie sobie 100 czy 200 tabletek i bedzie byq i juz. Ale trzeba pamietac ze gdy łapie sie za sterydy trzeba juz miec porzadny staz cwiczen, co cyklu dokupic leki ktora zminimalizuja skutki uboczne, a pozniej zrobic sobie odblok. Do tego dobra dieta, odzywki. No i bardzo wazne tez jest zeby nie przesadziac z dawka. Jesli ktos bedzie sie trzymal tych zasad to nie ma takiej mozliwosci ze bedzie sie dziala to co z twoim kolega. Wszystko ale z głowa.

kubapl
20-09-2008, 00:41
dla przecietnego chłopaka , ktory trenuje dla siebie , by poprawic swoja sylwetke , samopoczucie, itd itp of course zbedne, osoba taka odpowiednim odzywianiem i trening bedzie wstanie , przy zachowaniu cierpliwosci uzyskac interesujace ja wyniki
Co innego tyczy sie typowych pseudo koksów, sezonowców, wielu pospolitych łebków ,ktorzy by zabic czas chodza i trenuja gdzie po komorkach, jedza 2 posilki dziennie, ale zakupic sterydy na rynku czy od kumpla z klatki obok za 50zl ktore przypadkiem 'znalezli' na ulicy zakupią, mam z takimi do czynienia prawie na codzien (praca w sklepi z odzywkami) , niestety wiekszosci probuje tlumaczyc, czesc slucha i wyciaga (mam nadzieje) z tego jakies wnioski, ale jest spora grupa ktora nie dosc ,ze nie grzeszy rozumem ,to nawet nie dadza sobie podstaw wytlumaczyc...tak wiec ogolnie, szkoda mi w sumie na nich juz mojego cennego czasu (bo moge w tej samej chwili zamiast jemu bezowocnie tlumaczyc, pomoc komus chociazby na jakims forum internetowym ;) )
wracajac do watku glownego, dla osob, ktore wiaza jakas przyszlosc z kulturystyka, fitness, sportami silowymi ogolnie SPORTEM wyczynowym, doping (sterydy itd) sa niestety ''obowiazkiem'
i zaczyn sie to juz od coraz mlodszego wieku i watpie by w przyszlosci sie zmienilo, ludzie sa zadni roznych rekordow i tym podobnych, lepszych wynikow, bicia jakis granic, a te wysrubowane w roznych sportach wyniki , by pobic trzeba nie tylko coraz lepszego np. sprzetu , przede wszystkim wytrenowanych ludzi , ale takze i neistety dopingu ,
odnosnie kulturystyki to juz tym bardziej - jest proste jak drut, neiestety nie zostaniew zawodnikiem wyczynowym w tym sporcie (no moze za wyjatkiem ,ale na pewno nie zawsze, fitness gimnastycznego, MOZE kulturystyki klasycznej) bez dopingu, zapomnij

Bateria88
10-12-2008, 20:06
Regularny trening (3 razy w tyg) bez sciemy na cyklu, przy solidnym odzywianiu (bez diety itp) da duże efekty. Oczywiście cykl musi być zakończony odblokiem. A teksty, że po odstawieniu sterydów wszystko spada sa zwykłą głupotą. Po każdym cyklu schodzi opuchlizna (2-3 kg wagi) a reszta zostaje na swoim miejscu ;) inna sprawa jeżeli ise bierze za wspomagacze a po cyklu przestaje się ćwiczyć... Wtedy nie warto wogóle po nie sięgać. Te rzeczy sa poprostu dla ludzi i kto chce to je bierze.

big teep
24-07-2011, 22:03
jak ktoś ma jakieś dojścia do equipoise boldenon to zapraszam na pv

Hirszol
09-08-2011, 12:48
skutki uboczne sterydów są różne. Krwawienie z nosa,podwyższone cisnienie,pogorszona psychika i wiele innych. Są różne osłonki które przeważnie trzeba brać przy sterydach (m.in przy mecie która psuje żołądek). Wiadomo można szybciej dojść do fajnej sylwetki poprzez odpowiedni trening i diete.

kulajson
26-08-2011, 11:16
Jesli ktoś mysli na powaznie o sterydach to napewno nie zadaje takich pytan na takim forum. Są od tego specjalistyczne portale.

Meff
27-08-2011, 09:05
skutki uboczne sterydów są różne. Krwawienie z nosa,podwyższone cisnienie,pogorszona psychika i wiele innych. Są różne osłonki które przeważnie trzeba brać przy sterydach (m.in przy mecie która psuje żołądek). Wiadomo można szybciej dojść do fajnej sylwetki poprzez odpowiedni trening i diete.

To ciekawe, bo np taki metanabol wpływa korzystnie na samopoczucie poprzez zwiększenie wyrzutu dopaminy w organizmie ;)

Peta
28-08-2011, 17:00
Hmmmmm.
Jak coś co jest złe przy dobrym użyciu może stać się nagle dobre?

Meff
29-08-2011, 20:50
To są tylko leki... Myślisz że aspiryna nie ma skutków ubocznych? Wszystko ma ;)

KAFAR.
29-08-2011, 20:58
Sterydy stosowane w odpowiednich dawkach i rozsadnie daja naprawde niezłe efekty, zaznaczam rozsadnie! Polecam Matias artykuł Zostać Arnoldem - Facet w Onet.pl (http://facet.onet.pl/impulsy/zostac-arnoldem,1,4809921,artykul.html) jest kilka stron do przerobienia ale naprawde koles wie co mówi:)

Dj Alex Rose
30-08-2011, 01:55
za 11 mies startuje w 1 zawodach w życiu. trenuję 9 lat, do tego pracuję jako instruktor :) owszem brałem sterydy - teraz przygotowuję się do kolejnego cyklu :) jeżeli chcesz się związać z tym zawodowo - warto - jeżeli tylko po to by budzić respekt wyglądem i nadrabiać chore ambicje - odpuść sobie. tyle w tym temacie.

Do big teep: boldka teraz nigdzie nie znajdziesz dobrego chyba że zwierzęcy po 50 ml ale słabe stężenie jest. pzdr

btw: jak czytam jakie głupoty tu wypisujecie o sterydach to aż śmiać się chce i płakać jednocześnie. Jeżeli posiadasz wiedzę z internetu a nie z autopsji - nie wypowiadaj się.

Meff
31-08-2011, 21:11
Do big teep: boldka teraz nigdzie nie znajdziesz dobrego chyba że zwierzęcy po 50 ml ale słabe stężenie jest. pzdr

Nie bądź śmieszny, chociażby alpha robi dobrego bolda, i nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz wiedzy bo na ulotce każdego bolda przeczytasz że jest to lek dla zwierząt, konkretnie dla koni z tego co pamietam i u koni daje fajne efekty przy dawkach 100mg tygodniowo (o ile dobrze pamiętam, w każdym bądź razie są to małe dawki) natomiast u ludzi w dawkach koło 600mg tygodniowo nie każdy zauważa jakiekolwiek efekty ;) I nie jest taki bez wad, bo zwiększa produkcję erytrocytów co powoduje zagęszczenie krwi i możliwość powstawania zakrzepów ;)

Dj Alex Rose
06-09-2011, 01:12
Nie bądź śmieszny, chociażby alpha robi dobrego bolda, i nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz wiedzy bo na ulotce każdego bolda przeczytasz że jest to lek dla zwierząt, konkretnie dla koni z tego co pamietam i u koni daje fajne efekty przy dawkach 100mg tygodniowo (o ile dobrze pamiętam, w każdym bądź razie są to małe dawki) natomiast u ludzi w dawkach koło 600mg tygodniowo nie każdy zauważa jakiekolwiek efekty ;) I nie jest taki bez wad, bo zwiększa produkcję erytrocytów co powoduje zagęszczenie krwi i możliwość powstawania zakrzepów ;)

może masz lepsze dojścia - u mnie obecnie brak dobrego boldka. nie jest to lek wyłącznie dla koni, choć przeznaczenie jest weterynaryjne - są odpowiedniki tej substancji czynnej (equpiose) nie tylko w weterynarii (equpiose to idealny substytut choćby deca-durabolinu).Mówiąc zwierzęcy miałem na myśli oryginalne wyroby "apteczne" - equipose z podziemie nie jest lekiem weterynaryjnym chyba wiadomo - ale tam najwięcej wy**bek . u mężczyzn zalecane dawki to 400 - 600 mg - powyżej 600 mg raczej nie sądzę by był to dobry pomysł, a przekroczenie 1000 (a znam taki przypadek) to już głupota. :) zaufaj mi że mam wiedzę i to na podstawie autopsji. pozdrawiam.

aaa i jeżeli Cie nie kopią dawki rzędu 600 mg to sam się zastanów jaki musi być "Dobry" ten Twój boldek z alphy. wyj**ka i tyle. przy PRAWDZIWYM equipose czuć działanie już przy 200 - 300 mg i to całkiem zadowalające.

Kacpero
06-09-2011, 19:19
Ja myslę o sterydach to:
http://www.wired.com/images_blogs/wiredscience/images/2008/08/25/steroidwarning_3.jpg

Meff
07-09-2011, 20:30
zaufaj mi że mam wiedzę i to na podstawie autopsji.

Niektórzy porównują boldenon do testosteronu, jednak znacznie częstsze porównania odnosza się do nandrolonu. Najprawdopodobniej dlatego, że kiedy Dan Duchaine wprowadzał ten związek do społeczności kulturystycznej, opisał go jako bardzo podobny w działaniu do nandrolonu a wręcz „silniejsza wersja” Deca durabolinu. W późniejszym okresie okazało się jednak że boldenon nie działa tak jak nandrolon. Nie powoduje tak dużych jak nandrolon przyrostów, aczkolwiek poprawa waskularyzacji, twardości mięsni oraz siła są argumentami w których wygrywa z Deką. Ponadto wpływa na poprawienie wydolności organizmu nie powodujac retencji, z tego powodu chwalony jest przez sportowców uprawiających sporty w których ten czynnik jest ważny jak np.: zawodnicy mma.

Niestety porównywanie deki do equipoise i twierdzenie, że działają podobnie przetrwało do dzisiaj. Na wielu boardach internetowych można usłyszeć opinie jakoby boldenon mógł być zamiennikiem nandrolonu i odwrotnie-a tak w istocie nie jest.
Tyle w tym temacie a swoją "wiedzę" schowaj sobie w buty.

aaa i jeżeli Cie nie kopią dawki rzędu 600 mg to sam się zastanów jaki musi być "Dobry" ten Twój boldek z alphy. wyj**ka i tyle. przy PRAWDZIWYM equipose czuć działanie już przy 200 - 300 mg i to całkiem zadowalające.

A jakie Ty chcesz czuć działanie boldka (Tak boldka bo boldenon undecylenian to nazwa substancji aktywnej a EQUIPOISE pisane przez "i" ktore pewnie wszędzie wyżej pozjadałeś, jest nazwą leku")? Przecież to jest bardzo lajtowy środek.

edit:
Nie traktuj tego posta jako atak personalny, poprostu wytykam Ci braki w Twojej wiedzy w tym temacie.