PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Co sądzicie o BMW ?


golonamaciek
28-07-2008, 23:23
Heyka chciałem was zapytac co tak naprawde sądzicie o BMW, sam posiadam pewiem model i chciałbym sie od was czegoś dowiedziec a konkretnie:
Czy to dla was auto które chcielibyście miec no ale BMW (Będziesz Miał Wydatki)
Czy to auto głównie dla karków... czy fajnych lasek w nowych 5-tkach
Czy może to auto tylko dla wieśniaków chociaż średnia wieku tych aut na wsi wynosi 20 lat

Misle
28-07-2008, 23:29
Zdanie moje:

Nienawidzę tych aut.. dla mnie jest to obleśne, dziadowskie, wiejskie, burackie auto. jak widze to chce mi sie rzygać... oprócz takiej dużej siódemki raczej straszej ale nie znam sie na tych cyferkach i literkach wiec ci dokladnie nie powiem... ogolnie szit niesamowity pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!!!! pamietaj Audi RULEZ :)

_Tomek_
28-07-2008, 23:33
powiem Tak ...
BMW jak dla mnie totalna popelina ...
http://www.up.clubbers.pl/small.php?image=36wiejski_tuning_078.jpg (http://www.up.clubbers.pl/img/36wiejski_tuning_078.jpg)
i ludzie ... w większości właściciele tych bryczek to skńczeni...
najlepsi są Ci co wożą się 3 i udają bóg wie kogo...hahaha
takich to bym bił i poniżał :bicz:
i takie jest właśnie moje zdanie
hahaha:kuzya_01:

ksk.
29-07-2008, 08:25
Ja kocham BMW i mam to gdzieś kto tym w Polsce jeździ, za granicą jest całkiem inaczej, tam nie ma takich stereotypów jak u nas, ja osobiście kocham o auto bo ma charakter, mój ulubiony model to 635CSi ( MAM NA MYŚLI TĄ 6 )
http://i3.ebayimg.com/07/m/000/92/cc/4a22_27.JPG

a co do ludzi jeżdżących BMW to przeważnie są ludzie nie mający kompletnie gustu, mówie tu o polakach młodych którzy okropnie je tunigują i w ten sposób psują, w niemczech naprzykład takie auta całkiem inaczej się traktuje i inni ludzie nimi jeżdżą BMW to auto dla biznesmenów, ludzi sukcesów w różnym wieku, BMW idzie w takich ludzi, mam na myśli tu nowe modele, a to że karki nimi jeżdżą to przez to że to mocne auta z charakterem które budzą respect i są zauważalne. Ja tak lubie.

kabanos
29-07-2008, 17:18
Jako tako mało jest aut fabrycznie wieśniackich na tyle że bym ich nawet po bardzooo okazyjnej cenie niewziął. BMW to piękne auto, ma swoją linie nadwozia, całkiem przyzwoite moce jak i rzec można ponadczasową sylwetkę. Niektórzy pewno nie wiedzą skąd się wzięły popularne lusterka typu M3 czy ringi w przednich reflektorach. Właśnie owe BMW wprowadziło je do masowej produkcji i obrotu. Właśnie BMW zawdzięczamy ową popularność tych części.

Żeby nie było tak kolorowo. Każdy tuning jest piękny pod warunkiem że robimy go ze smakiem - nie psuję się tego co jest piękne. Niestety stereotyp daje się ciągle odczuć, ale w każdym takim stereotypie jest zawsze ciutka prawdy.
Niestety BMW jest dość drogie w utrzymaniu. Częsci do najtańszych nie należą jak i spalanie też nie jest najniższe. Za prestiż trzeba płacić...
I ostatnia rzecz która mnie boli - otóż tylny napęd. Nie mówie tu o najnowszysch modelach co maja systemów bóg wie ile. Chodzi o starsze modele, niestety klimat mamy jaki mamy i ranny wyjazd do pracy późną jesienią może być zdradliwy i dosyć kosztowny. Po prostu trzeba nauczyć się jeździć tym autem w "trudniejszych" warunkach.

To tyle z mojej strony.

Ps. Moje serce i tak jest z Honda ;)

_Simon
29-07-2008, 17:54
Auto na ogół dla szpanerów kupią starego gratka z niemiec założa felgi 17 i myślą że są cool. Jak coś brać to już coś nowszego za ok 30 tyś można kupić fajną bejcę. Wszystkie inne to nie polecam stare już i dużo palą mnie to nie kręci wogóle. I jak piszecie faktycznie większością takich aut jeźdzą młodzi gówniarze spanerzy. Ja ostanio kupowąłem auto i BMW wogóle nie brałem pod uwagę :) Jak lubisz to bierz kwestia gustu i tyle :)

Kacha333
29-07-2008, 17:59
Jak dla mnie to najlepsze autko na świecie.Odkąd pamiętam zawsze mi się podobało i zawsze chciałam nim jezdzić.Niestety nie posiadam :smutny:
Pozdrówka papa

radomSKY
29-07-2008, 18:05
a wiecie jak najłatwiej zrobić sałatke z buraków ??
wystarczy wrzucić granat do BMW

ja stawiam na civica coupe albo accorda ;)

Michael Try
29-07-2008, 20:03
Gówno wiecie Gówno widzieliście i tyle BMW to klasa sama w sobie komfort pozatym elastyczność hamulce napend na tył i te przyczepnosć masakra poprostu znakomite systemy audio i nietylko ja osobiście polecam 320d 150 km bez turbiny samochodzik mega i niejest to auto dla szpanerów buraków i nietylko to dla mnie chore co piszecie naprawde bo co ktoś ma BMW a nie golfa to juz jest szpanerem poprostu coraz więcej ludzi satać na bardzo dobre niemieckie samochody bo kiedyś pruszków jeździł takimi autami albo jacyś łysole któzy z BMW niemają nic wspulnego bzdura pozatym tak jeśli chodzi o koszty to ubezpieczenie niestety powyżej 2000 oleje i filterki jeśli sam to zrobisz to taniocha no i w slinik niec iwęcej nie wkładasz potem pozostaje kwestia ogumienia jak dobrze jeździsz i szanujesz auto to 3 sezony 18 albo 17 ci słuzą cena jednej oponki to odpowiednio 400 i 500 zł za sztukę więc no jak kto woli BMW to dla mnie jeden z najlepszych samochodów poprostu klasa sama w sobie
A te teksty o bandziorach i burakach z wioski schowajcie sobie w kieszeń bo to niedosyć że jest przesada to i obraza dla właścicieli :)
papa
Jeszcze kolega napisał że spalanie duże to kompletna nieprawda w diselku na trasie 5 utrzymamy jadac 140 150 na godzine a w mieście to tak 6.5 - 7
naprawde To auta ekonomiczne a co do touningu tto własnie tak jak tutaj napisaliśvcie ze smakiem mi wystarczy dobre audio i szerokie obręcze wielkości 17-18 cali aby auto znakomicie się trzymało drogi

Hoppe
30-07-2008, 11:51
Jak dal mnie to wy się nie znacie BMW to cud techniki.

ksk.
30-07-2008, 21:27
Auto na ogół dla szpanerów kupią starego gratka z niemiec założa felgi 17 i myślą że są cool. Jak coś brać to już coś nowszego za ok 30 tyś można kupić fajną bejcę.

Z jednej strony masz racje a z drugiej nie, polski stereotyp jest błędny, a autem tym jeżdżą dlatego że to najtańsze i najszybsze auto z tyl nim napędem na rynku aut używanych i mam na myśli tych bardzo starych a to że takie ciecie sobie te auto upodobały, co do szpanerów, sprawa wygląda tak że w Polsce są szpanerzy i ci którzy kochają te auto jako klasyk i nie tuningują ich tylko odrestaurowują aby wyglądało jak nowe, osobiście w przyszłości zamierzam tak postąpić kupić taką seri 6 ( starą rocznik do '88 ) jak powyżej dawałem zdjęcie i odrestaurować, nie dla szpanu tylko dla siebie, poza tym zawsze człowiek chce sie pokazć w dobrym aucie a BMW właśnie takim jest jeżeli jest w świetnym stanie. Motto BMW to "Radość z jazdy" co do tego nie musze nic dodawać bo wiadomo świetnie o co chodzi ;) Dlatego DJ Simon jeżeli chodzi o kupowanie koniecznie nowszem Bety nie zgodze się, polecam na Discovery program "Fani czterech kółek" oryginalny tytuł "Wheeler Dealers" i tam zajmują się odrestaurowanie takich klasyków, między innymi była właśnie ta stara Beta dla prawdziwych fanatyków i kolekcjonerów. Wszystko zależy od stereotypów i poglądów, wystarczy że byli byście w innym kraju jak Niemcy czy też Anglia lub inny Europejski kraj i całkiem innaczej patrzeli byście na to. Polecam się zastanowić i po oglądać oferty BMW na otomoto.pl a potem na mobile.de i zobaczyć ile jest ofert i w jakim stanie często są te Bety a jeżeli jesteście na tyle inteligentni to zauważycie jakie jest podejście polaków a jakie niemców do tych aut. Ja będe bronić BMW ze wszystkich sił. Miałem okazje przejechać się BMW 320i E30 z pakietem M od mojego wujka z niemiec i te auta prowadzą się niesamowicie, elastyczność i dynamiczność jest pierwsza klasa, auo mimo ogromnego przebiegu jedźiło lepiej niż nie jeden kilku letni nowy samochód a silniki w BMW są ciężkie do starcia i przejeżdżają lekko po 350tyś km, to mówi samo za siebie, wszystko zależy od przekonań i kraju, polecam rozejrzeć się i pomyśleć a wszysko bd jasne i klarowne i wiele osób się ze mną zgodzi. Rozpisałem się ale nie potrafie czytać niektórych rzeczy i musiałem to z siebie wyrzucić bo strasznie mnie to denerwuje.

Fredson
01-08-2008, 01:11
nowe Bmw owszem..... aa stare to jest dobre wino skrzypce i wapno!!!
a powiem tylko tyle......:
8smego dnia Bóg stworzył Audi.Spojrzał nad i powiedział:To jest dobre.

szorsz02
01-08-2008, 11:29
Dla mnie BMW to 2 do maksymalnie 3 kół. Prawdziwe BMW to jedne z najlepszych na świecie motocykli o ile nie najlepsze.

DJ Bisonus
01-08-2008, 18:38
Auta BMW To największa hu...jaka może być wiem coś o tym bo robie z tymi autami i to największa lipa jaka kiedykolwiek robiłem!!!

heh... a co do motocykli... to co kolega napisał... :P najleprze znaczy najsłabsze? :p bo w K 1200S w porównaniu Do Kawy ZZR 1400 i Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa w osiągach wypadł kiepsko :P więc nie wiem co w nich takiego fajnego? :P

mrx
01-08-2008, 20:59
Osiagi to nie wszystko

sebauk32
01-08-2008, 21:33
Hej przyjacielu.Jestem szcześliwym posiadaczem BMW seri3 e46 z 99r z silnikiem 2,5l benzyna i oczywiscie manualna skrzynia.Mieszkam w angli i tu kupilem auto wiec kierownica jest po drugiej stronie.Ale to nie problem auto dostarcza takich wrazen z jazdy ze glowa mala.Jesli chodzi a jakie kolwiek koszty zwiazane z eksploatacja tego autra to powiem ci ze oprocz tankowania a to czesto mi sie przydaza to nie znam innych.poprzednie moje auto to seria 5 e46 97r silnik2,5 benzyna tylko ze automat ale tak jak z tym zadnych problemow.tylko lejesz i jedziesz i to jak.zrobie fotki swojego cacka to ci wysle a auto polecam z gory.pozdrawiam z angli seba

SinceAge
02-08-2008, 10:10
Powiem tak. Totalne wiesniaki i buraki jezdza betami starym 3 i 5 bo nie stac ich na nowe modele. ale taka 7 albo 5 po 2000r to juz cacus:) takim mozna sie bujac.

grzechu06
02-08-2008, 23:09
OOOOO przepraszam. U mnie w garażu stoją 525i z 1995r i 530d z 2003r. Nie uważam że starymi BM-kami wożą sie wieśniacy. Wy po prostu zazdrościcie bo sami jeździcie jakimś lipnym gównem z chin. Wiele osób uważa że e-34 to najlepsza wersja 5-ątki jaka kiedykolwiek wyszła. BMW to samochód z klasą. My tą starszą oddaliśmy do lakierowania i w czarnej perle wygląda przepięknie. Poza tym dużą rolę gra bezpieczeństwo. Podam prosty przykład. Nie opodal mnie był niedawno wypadek. dwóch gości w e-34 wypadło z drogi i zaliczyło dachowanko. Okazało się że bagażnik załadowany był wódką, którą zawozili na odbywające sie następnego dnia wesele. Z zewnątrz samochód wyglądał jakby po nim walec przejechał ale pasażerom zupełnie nic sie nie stało a co najdziwniejsze nawet jedna butelka sie nie stłukła:D:D gdy to zobaczyłem po prostu własnym oczom nie mogłem uwierzyć. A że młodzież wozi sie starszymi bmkami. Po prostu jak ktoś wyżej napisał jest to najtańszy samochód z napędem na tył i sporym zapasam mocy do wykorzystania. Po co facet ma inwestować w tuning silnika jeśli za 12tys kupi e-36 z 97 roku z 2,5 litrowym benzynowym silnikiem rozwijającym 192 konie (w niektórych wersjach niewiele ponad 170). Więc to lipnie wygląda jak na temat tych samochodów wyrażają sie ludzie których styczność z nimi ogranicza sie do podziwiania jak BMW odjeżdża im spod świateł na skrzyżowaniu.:mad:

DJ BARTUS
11-08-2008, 18:38
bmw sporo pali... wiesniaki sciagneli 7 4.2 w benzynie i w gazie... smiesza mnie tacy ludzie ze wsi posiciagaja ogromne silniki i gaz zakladaja.. najbardziej mi sie podoba e46 2.3 w benzynce albo 3.0. w dieslu. i zamierzam sie do kupna 330 w coupe e46

Dj Paper
12-08-2008, 18:31
powiem tak auto jest fajne zależy kto jest właścicielem ale szczerze nie chciałbym bmw kiedyś tak ale jak przyjrzałem się bardziej to nie

Robertzdw
13-08-2008, 18:03
Jak czytam nie które wypowiedzi to smiac mi sie chce co że niby bmw to dla karków czy ze wieśniackie auto ja powiem tyle jestem fanem tej marki sam posiadam Bmw e - 36 coupe 328 i nie jestem karkiem po prostu uwielbiam to auto powiem wiecej to moja pasja moze niektorzy dla szpanu tym jezdza ale to juz ich sprawa a to ze kupuje ktos 20 letnie bmw co z tego wlasnie te starsze modele np e - 30 to klasyki czy e - 32 klasa sama w sobie.Zawsze beda sie dzielic ludzie na tych którzy dla szpanu tym jezdza i na tych ktorzy te auta kochaja i wkladaja serce w to auto należą do róznych klubów zrzeszających fanów tej marki i świetnie sie bawia na róznych zlotach jak jedna wielka rodzina.Ten stereotyp ze BMW to auto dla karków i ze wieśniackie auto pewnie nie zniknie ale ale niech mówią co chcą bo dla niektórych to auto to pasja i miłość a dla niektórych wieśniackie auto i tak juz bedzie.Pozdrawiam wszystkich miłosników tej marki

AndreVerbov
14-08-2008, 19:22
BMW ?
Czemu nie.. :)
Ale najlepiej jakies M3 :)
Lubie te autka.. Tyle ze jak sama nazwa mowi.. Bedziesz Mial Wydatki.. :/
Np. na parkingach wolaja wiecej niz wynosi standardowa oplata.. :|

Filemon
15-08-2008, 21:07
w polsce bmw wyrobilo sobie opinie bardzo negatywna, zwroccie uwage nawet w filmach, ciemnce Be eM, i zawsze dresy z nich wysiadaja, cuz nowsze roczniki owszem, ale te sprzed 10 lat to w polsce wraki, a fanow tych samochodow ktorzy dbaja o te samochody jest malo, wiecej jezdzi dlatego ze to bmw ma tylny naped i znaczek na ktory "leca" dupy :lol: ta ostania uwage to prosze wziac z przymruzeniem oka i odrobina usmiechu na ustach

bmw sporo pali... wiesniaki sciagneli 7 4.2 w benzynie i w gazie... smiesza mnie tacy ludzie ze wsi posiciagaja ogromne silniki i gaz zakladaja.. najbardziej mi sie podoba e46 2.3 w benzynce albo 3.0. w dieslu. i zamierzam sie do kupna 330 w coupe e46

nie wiem jaki uraz z dziecinstwa masz chlopcze do gazu :)
nie podam tutaj przykladu wziazanego z bmw, ale z tym czym mam "w domu" jeepk grand cherokee 5,2 v8, przy tym samochodzie zmienil bys swoja decyzje ^^, a tak pozatym w polsce sa zloza gazu wiec korzystajmy z tego co nasze :D
a piszac o "wiesniakach" nie wiem co soba reprezentujesz, mieszkalem w miescie, pozniej na wsi, teraz znowu w miescie i nie odczuwam roznicy co do sasiadow, co wiecej ludzie "z miasta" potrafia okazac sie bardziej hamscy niz Ci spoza jego obrebu

Paul Electro
15-08-2008, 21:27
jak dla mnie to bmw będziesz miał wydatek ,
1 bmw nie dają sie do tuningu zewnętrznego( nazywam to wiejskim tuningiem)
2 dużo palą...

1 jest auto wypasione.
2 dobrze sie prowadzi

5/10

Leon1988
16-08-2008, 06:45
Będziesz Miał Wydatki przecież to się tyczy każdego starszego samochodu.Tak samo z porównywaniem BMW e36 do Audi A4 przecież rocznikowo powinno się porównywać AUDI 80 które wypada dużo gorzej od e36 :< .Co do wieśniaków dalej sądze że najwięcej ich jest w golfach......

Filemon
17-08-2008, 23:04
ale Ci w golfach nie leca na znaczek :D

Sandro Vanniel
17-08-2008, 23:24
Bez przesady...Jakie karki ,jaki szpan...Sam posiadam BMW Cabrio rocznik 96,nie zaliczam się do żadnych wieśniaków czy karków - po po prostu uwielbiam mój samochód,kupiłem w Niemczech gdzie nie posiadał żadnych tandetnych przeróbek i tunningu i takiego mam go do dziś...Czarny - wygląda znakomicie,w środku wiśniowa skóra,wraz z wykończeniem i dywanikami,po prostu igła...Do 20 tys.lepszego samochodu nie kupiłbym raczej,nie chciałem golfów 3 itd...Bmw to klasa sama w sobie....Pzdr

Liroyek
17-08-2008, 23:28
Mi BMW kojarzy się tylko z katowaniem :D czyli drifty i kółeczka a to wszystko przez napęd na tył a co do wyglądu to nie wiem czego ludzie się czepiają całkiem przyzwoite samochody choć jest parę "niewypałów"....

SpearHead
21-09-2008, 16:35
B- ędziesz
M -iał
W -ydatki
a tak poważnie są to dobre samochody tylko dużo palą zwłaszcza przy mocniejszej jeździe ale komfort jazdy super sam kiedyś miałem BMW 324 2,4 Diesel papa

ViluC36
21-09-2008, 19:37
Wypowiedzi niektórych ludzi są poprostu poniżej krytyki i będe na tyle kulturalny że nie skomentuje ich na tym samym poziomie.BMW to najczystsza niemiecka technika mówcie co chcecie ale pokażcie mi Audi VW Porshe czy Mercedesa z przełomu lat 70-80 którego inżynierowie z silnika 1,6 wycisneli ponad 900koni BMW zrobiło to i odnieśli ogromny sukces w formule turbo.Kolejna sprawa miałem okazje jeździc M5 e39 i M3 e46 jako pasażer i wszyscy Ci krytycy gdyby mieli okazje sie przejechac tymi jak to mówią szrotami to jestem pewien że nafajdaliby w nachy i z uśmiechem na twarzy prosili o jeszcze jedną rundke...Silniki na łańcuszku w BMW (o ile sie nie myle montowane dopiero w e36 ale nie jestem pewien) są praktycznie wieczne przy odpowiedniej eksploatacji.NA koniec powiem że więcej karków dresów czy innych wyrzutków widze w przerdzewiałych golfach (i bynajmniej nie są to fury z nurtu rost style...) niż e30 czy e36.Dla mnie BMW do końca pozostanie marką która będzie jedyna w swoim rodzaju ja szanuje wasze zdanie więc i wy uszanujcie moje peace.

Turbo1990
21-09-2008, 20:13
Ja nie darze BMW zbytnim szacunkiem i... no niech będzie tyle.

Break Energy
12-10-2008, 12:37
jak dla mnie bmw jest bardzo fajne:) Moj brat ma bmw E36 i ma turbine :) na Autobanie w Niemczech 273 km/h :) Mega bryka :) lecz czesci do niej nie sa tanie to jest minus

a.g.e.b
27-10-2008, 18:30
jedyne bmw które mnie sie podoba to e32 i e38 reszta odpada a w szczego;nosci e36 gdzie sie nie obejzysz tak jezdzi taka beemka po pseudotuningu

misiako9
10-11-2008, 22:57
Znajomy posiada 316 z gazem, cała w M-pakiecie..
spalanie to 12-16l gazu gdy jest naprawdę ciężka stopa :P
Autko nie ma wiejskiego tuningu
i wygląda całkiem całkiem..

i wcale nie trzeba być dużym żeby dobrze wyglądać w
316 bo to auto porostu jest małe..
4 to już tłok..

wolwren
11-11-2008, 08:18
BMW to samochód dla ludzi z pasją dla tych którzy kochają tą markę. Ci którzy pisza że to wieśniactwo i buractwo to chyba zazdroszczą właścicielą BMW bo na takie autko trzeba wydać konkretną kasę. najbardziej mi się podoba BMW 850:) coś pięknego:)

dj maniek
14-11-2008, 18:08
prowadzi sie niesamowicie.. tylny naped robi swoje, czysta przyjemnosc z jazdy .. bo po to jest ten samochod. jesli chodzi o texty w stylu "samochod dla wiesaniakow to jedynie żal tych, ktorzy z takimi textami wyskakuja.. moze zwykla zazdrosc ludzi ktorych nie stac zwyczajnie na zakup, a przedewszystkim na utrzymanie bejcy. to prawda ze duzo jest samochodow *******ch bezgustownym tuningiem tzw. wiejskim (niewazne jak byle duzo), ale akurat to nie dotyczy tylko beemek. ogolnie auto ma swoj styl i charakter.. kwestia gustu. niektorym sie moze nie podobac. ja tez ma swoje typy ktore akurat dla mnie sie wcale nie podobaja. ale o gustach sie nie dyskutuje. pozdro clubbers!

Siron
15-11-2008, 09:17
Dla mnie BMW to najlepsza marka. Sam mam M3 na ktora ciezko harowalem przez 3 lata za granica. A co dresiarzow, to zadko ich widze wlasnie w BMW (to chyba tylko ludzie tak dodali sobie ze jak dresiarz to odrazu BMW, a to nieprawda). Fakt BMW to chyba najbardziej kradziona marka , ale to chyba dlatego ze jest dobra. Pozdrawiam :)

__Thomas
23-11-2008, 12:07
Patrząc na wasze wypowiedzi to mi się trochę śmiać chce. Nie którzy się kompletnie nie znają na BMW i piszą to i owo . Ja nie kwestionuje waszych wyborów ale przez to że mówicie że BMW to kicha itp pokazujecie że jesteście tacy sami jak te cwaniaki z BMW tylko że macie audi .

Sam mam dwa BMW e36 i e38 , planuje jeszcze e31 . Jak ktoś chce to zapraszam na przejażdżkę . Zobaczymy co powie jak wysiądzie :)

Kolejny problem myśle że stereotyp kierowcy BMW powoli się zmienia ale nie mówcie że w Audi nie jezdzi dużo wieśniaków bo to jest śmieszne ( przykład Audi 80 )

Zapraszam na BMW Klub Polska (http://www.bmw-klub.pl/) i na BMW-klub.pl :: Indeks (http://www.bmw-klub.pl/forum)

Jako że należę do klubu to zapraszam fanów marki . (Ale tylko takich fanów którzy nie zakładają do swoich BMW agropakietów , najlepiej takich którzy utrzymują swoje BMW w oryginalnym stanie :) )

Także panowie odpuście sobie takie gadki typu BMW jest do kitu . Napiszcie coś konkretnego to wtedy możemy podyskutować .

Jamnik.
23-11-2008, 23:43
mnie tam rypie jak ludzie patrza na bmw:] auto ma sie mi podobac a nie innym:D i kocham te marke:inlove: BMW e36 coupe 2.0 i jazdaaaaaa:D:D

*Jack Daniel's*
28-11-2008, 16:29
Moim skromnym zdaniem to jes auto lanserskie dla wieśniaków, chyba nigdy BMW nie kupie, jakoś czuje wstręt do tych aut prawie tak jak do golfa 3 gti to jest dopiero wieśniackie auto, najlepsze że takimi autami przeważnie jężdzą dresiarze i wieśniaki, powtarzam przeważnie, przepraszam jeżeli obrażam kogos uczucia. Poglady te jednak dotycza tylko starszych modeli BMW bo przeważnie w takich woża sie wieśniaki bo sa tanie jezeli chodzi o kupno. Natomiast nowe modele musze przyznać ze sa ok!

Dj Pedzio
29-11-2008, 19:11
jak to muwi muj taata: Bolid Mlodziezy Wiejskiej hehe

Life4Music
13-12-2008, 14:26
BMW hmmm... wydatki duze na pewno, jak juz to cos z najnowszych modeli bym sobie wybral, tylko kogo stac na takie cuda :D a z jakis starszych typow BMW to nie chcialbym chyba zadnego, duzo pala i same dresy i ****e raczej tym jezdza(bez obrazy oczywiscie dla porzadnych wlascicieli tych aut) :D

__Thomas
29-12-2008, 09:20
I tutaj co do niekórych .. to się mylicie bo np znam wielu ludzi którym się nie podoba nowa linia BMW .. no mi ogólnie to tylko nowa F01 jakoś przypadła do gustu .

A co do starych to napewno e38 .. e31 .. e24 i inne starsze są piekne oczywiście bez agropakietów i gazu .

Popatrzcie sobie ile kosztuje taka e36 M3 .. to zmienicie zdanie ... albo jakas wersja alpiny albo dobrze utrzymane starsze BMW ..

Dresy i ****e jeżdzą wszystkimi samochodami , mercami , bmw , audi itp
i jakoś do innych marek się nie czepiacie tylko do BMW .. śmieszni jesteście bo nawet nie potraficie poprzec swoich głupich poglądów sensownymi argumentami ..

a skrót BMW można różnie rozszyfrowac także ... zostawei to bez komentarza

B-Max
31-12-2008, 17:54
BMW kombi dla mnie beznadzieja, lepsze AUDI, ale limuzyny wiodą prym wśród takich aut :)

Trzciniak
31-12-2008, 17:59
BMW i AUDI sa dla tych których nie stac na MERCEDESA :D buhehehe tyle mam do powiedzenia :D

8-BIT
31-12-2008, 18:19
brzydkie auta i dla .... tylko mercedes się liczy. yo

August
01-01-2009, 16:59
Jeżeli chodzi o niemiecki auta to wygląda to tak:
Pierwsze miejsce Audi i VW, miałem VW Golf'a 3 a teraz mam Tourana, autka pierwsza klasa.Minusem Audi jest tylko cena ;)
Ostatnie niestety jest BMW, drogie, brzydkie i eksploatacja jest cholernie droga...
Nawet stare BMW jest b.drogie nawet jeżeli progi się sypią i jest po 3 liftingach i jedzie bokiem po 2 biciach hahaha

grzechu06
01-01-2009, 17:26
tylko mercedes się liczy.

Tu się nie zgodzę Mercedes przy BMW wygląda jak ciągnik albo czołg. Każda z tych marek ma swoje zalety i wady. BMW jest dla ludzi którzy szukają mocnych doznań a mercedes to auto dla statecznego biznesmena. Osobiście z mercedesów podoba mi sie jedynie w211 i CLS.:):):)

..::bielik::..
01-01-2009, 19:55
jak dlamnie BMW fury zaje....biste no ale fakt chłopaczki ze wsi jak dostali dotacje z unii to odrazu pokupywali sobie 3 z1992-i w gore do 1998 wiecie o jakie modele chodzi.Na dodatek zavzeli je po swojemu tuningowac i masakra samochod sie zrobił obciach i jest go tyle co kiedys fiata126p.nio ale nowe 5 albo 3 a juz nie mowie o x6 masakra marzenie nie do spełnienia heheh

Explode57
02-01-2009, 23:40
Super Auta Ale ogromne smoki najlepiej mieć :) Cysterne pod reką

Michael Try
03-01-2009, 08:55
Mity Mity jeszcze raz mity tyle napisze
Te auta albo sie kocha albo nienawidzi albo stylistyka zachwyca albo brzydzi ale jedno powini kochać wszyscy napęd na tył i te silniki .... coś pięknego
Co do eksplatacji to niejet auto nieoszukujmy sdię dla ludzi bez portwela czyli przeciętnego Kolwalskiego np głupoi przegląd za który musimy zapłacaić b auto jest na gwaracjji BMw liczy sobie ok 3 tyś złotych z wymieną filtrów i oleji ekplatacyjnych tyle odemnie
A no i radość z jazdy bezcenna :)
no i ten kto ma BMW nieżycze żeby się popsuło ...
Ale jak ktoś dba to ma i o_O
A co do spalania to przeciętne bmw 320 d 150 km bez turbiny w mieście 6,5/100
trasa 5,5 oczewiście przy odpowiedniej prędkości tak ok 130 km/h
Mam bmw i badałem :]

Sandro Vanniel
03-01-2009, 10:12
Również jestem posiadaczem BMW E36 (Cabrio)...Ten samochód ma duszę,mam go już rok i ani nie myślę o zmianie samochodu...Najbardziej cieszy mnie fakt,iż w mojej mieścicinie tylko ja posiadam BMW w wersji Cabrio :)

Woncky
03-01-2009, 11:00
Dla mnie to BMW robi najlepsze auta. Załóżmy, że 10-letnia Beemka miała 5 wlascicieli, kazdy byl dresikiem i katował auto niemiłosiernie (taka prawda, dziadek jadący BMW jest rzadkoscią). No bo jak inaczej jeździć takim autem, jak ma się tyle mocy pod nogą ;) Jeśli nie było jakoś mega stuknięte, to będzie dalej jako tako się trzymać. Dla porównania taki sam Merolek miał 5 właścicieli, raczej nie młodzików. I co? W dobrym stanie jest w sumie tylko zawieszenie. Wiem, bo kilku innych znajomych jeździ. Gdyby Mercedesy przechodziły tyle co beemki, to po 7 latach byłyby na złom.
Pozatym radocha z jazdy i komfort nieporównywalny do innych samochodów powiedzmy sprzed 15 lat. A nowe BMW nie powiem żeby odstawało od konkurencji.

Im_Guilty
12-01-2009, 11:23
Jestem posiadaczem BMW od roku, to moj pierwszy samochod, z poczatku mieszane uczucia mialem, ale teraz wiem ze ta marka zostanie ze mna bardzo bardzo dlugo. Ci ktorzy smieja sie z BMW nie robia na mnie wiekszego wrazenia, baa sam sie potrafie smiac z tego:icon_smile:
I prosze zeby w tym temacie nie wypowiadaly sie osoby ktore nigdy nie mialy okazji prowadzic BMW:surprise:
Na zakonczenie pozdrawiam tych ktorzy probuja rozszyfrowac skrot BMWhahaha
Podpowiem wam, Bayerische Motoren Werke.

baraka33
13-01-2009, 22:06
za darmo bym niechcial BMW,i to niejest tylko osobiste zdanie ale duzo znajomych mechanikow mi to gadalo,niepolecam tej bryki

mrx
13-01-2009, 22:42
Konkrety moze jakies? %-)

__Thomas
14-01-2009, 13:05
za darmo bym niechcial BMW,i to niejest tylko osobiste zdanie ale duzo znajomych mechanikow mi to gadalo,niepolecam tej bryki


Chyba tacy mechanicy jak ty Ci to powiedzieli .. powiedz konkrety .. bo z tego co mówisz to na świecie to tylko BMW się psują a inne auta wogóle .

Im_Guilty
14-01-2009, 15:56
za darmo bym niechcial BMW,i to niejest tylko osobiste zdanie ale duzo znajomych mechanikow mi to gadalo,niepolecam tej bryki

Haha kwicze ze smiechu normalniehahahahahaha
Nie wiem czy to byla prowokacja, ale dobry jestes koles, wrecz uzylbym slowa zajebisty:lol:
Jestes moim guru od dzisiaj:icon_lol:

Dj Neon
15-01-2009, 11:12
moim Zdaniem to jest Good Auto poniewasz Jezdzilem Kiedys Audi A4 BYło Calkiem Calkiem Teraz Smigam od Roku BMW i mi Bardzo odpowiada nie powiem duzo Pali Pali jak Smok.. ale co tu chcec Jak Kogos Kreci Predkosc ... Np jak Moj "od 0-100 w 4 s"
jak ktos lubi to zalerzy kto co lubi jeszcze ja Np Lubie BMW kupilem Sobie i jestem zadowolony Pali Duzo Ale Prowadzi sie Good Moc Silnika 345 km 3.2 silnik i to jeszcze benzyna wiedz pali oh oh oh i wiecej xD ale lubie BMW wiedz wiecie :) BMw jest cudny xD

Farenthide
20-01-2009, 19:56
BMW som chojowe :D
a tak serio to
- naglosnienie jest tak c***owe ze glowa boli
-skora w srodku tez nie za dobrej jakosci lamie sie i przeciera
-hamulce :(

+silniki ale te powyzej 3 l :P
+dizajn
+naped na tyl (szpera)

youri
21-01-2009, 18:35
Pamietajcie Niemieckie Auta typu Bmw,Audi,Mercedens Benz,Woldzwagen to samochody masywne ale każdy wybiera swoj model oczywiscie

Czerwony kolor jest przeznaczony tylko i wylącznie dla administracji

Dzordzo

Karola20
04-02-2009, 12:00
Jaki samochód byśmy nie mieli to będą i tak wydatki :P
A ten samochód jest dla każdego, co poradzić,że wzięli się ludzie za niego tunningowanie nie mając o tym pojęcia i robiąc z niego tzw. "wieś tunningi" . Tak w ogóle ten samochód i inne nie określaja człowieka jakim jest, czy burakiem, bandziorem itd. bo to nie ma nic wspolnego z samochodem.Nie określajcie ludzi po marce samochodu,oni są sami z siebie tacy okropni-TAKI JUŻ ICH CHARAKTER,NIESTETY :/

Drift King
04-02-2009, 13:33
Zdanie moje:

Nienawidzę tych aut.. dla mnie jest to obleśne, dziadowskie, wiejskie, burackie auto. jak widze to chce mi sie rzygać... oprócz takiej dużej siódemki raczej straszej ale nie znam sie na tych cyferkach i literkach wiec ci dokladnie nie powiem... ogolnie szit niesamowity pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!!!! pamietaj Audi RULEZ :)
mozesz poprzec swoja wypowiedz jakimis argumentami?

wolwren
04-02-2009, 16:50
Jakbyście mieli bmke nawet jakąś starą to byście cieszyli miche znająć życie...

bojas1
04-02-2009, 22:54
Jakbyście mieli bmke nawet jakąś starą to byście cieszyli miche znająć życie...

jakbym mial.. .to bym od razu sprzedal i kupil cos innego.. wszystko tylko nie bmw. Przerazaja mnie kolesie cwaniakujacy 316i ;]

Kamis
04-02-2009, 23:05
Od dziecka kocham tą marke chcialem miec i chce ale jeszcze prawka nie mam wiec marzyc sobie moge ;)seria 3 mi sie podoba najbardziej :D :*

Misle
05-02-2009, 01:02
mozesz poprzec swoja wypowiedz jakimis argumentami?
Pewnie ze moge : BMW jest do dupy i nie lubie tej marki tyle...

Sandro Vanniel
05-02-2009, 08:16
Przestańcie gadać pierdoły jak się nie znacie...Obecnie marki BMW nie zamieniłbym na żadną inną nawet na mercedes...Po prostu BMW i koniec moim kolejnym autkiem też będzie BMW (745 4,2 L :) ) z rocznika 203 :D jeszcze troszkę trzeba odkładać ,ale jest pocisk :) Pozdro dla fanów i posiadaczy najpiękniejszych aut na świecie :)

badboy9589
11-11-2009, 21:09
Obecnie BMW posiada najlepiej rozwiniętą technologię jeśli chodzi o jednostki napędowe żadne z innych marek nie łączą trwałości, osiągów i oszczędności w taki sposób jak robi to teraz BMW... oczywiście marka ta budzi wiele kontrowersji ale to tylko za sprawą 316i +LPG ozdobiona wiochą... a przecież to nie marka BMW spowodowała tylko my sami... a więc moim zdaniem dla BMW należy się szacunek za to że auta te pomimo swojego wieku jeśli są zadbane i w fabrycznym stanie posiadają ponadczasową linię nadwozia i dlatego ciągle cieszą się takim zainteresowaniem... a że ludzie na własne zyczenie robią z tego wiochę... to już nie wina samej Marki;)

Biturbo
12-11-2009, 10:20
mi po pierwsze ta marka kojarzy sie tak jak napisales B M W bedzies zmiał wydatki heh!!!bo z tego co wiadomo to czesci i ogolnie utrzymanie tego samochodu sporo kosztuje!!!
I spalanie tez ma dobre mowa o roznych silnikach beznynowych.
Te nowe modele bardzo fajnie wygladaja ale jaka kasa heh choc e39 5.25tds supcio fura jjja bym powiedzial ze to samochod jak i dla mlodego typa jak i dla starszych ludzi:)
w simie dziewczyny nie tylko leca na BMW ale tez na Opla calibre<lol2>
spx temacik thx heh
bajo

_Small_
12-11-2009, 10:58
Kiedyś mi sie podobalo...ale coraz wiecej jedzi tych trojek po tym wiejskim tuningu .
I naprawde wiekszosc skorodowanych...wiec jakos mi sie odechcialo ich ;]

BarteqLDZ
14-11-2009, 15:06
bmw - bardzo dobre auta ,swietnie sie spisuja na drodze ...minus dosc drogie w utrzymaniu ;]

Wrobel
14-11-2009, 22:14
BMW - brzydkie, no ale są wyjątki niektóre.

AYC
14-11-2009, 22:49
Jak bi em dablju to tylko x5 lub 750i Long ta starsza limuzyna... Reszta poprostu nie trafia w moj gust, co nie znaczy ze sa to zle auta. Wrecz przeciwnie, sa to auta bardzo dobre, mocne i w wiekszosci drogie.

zxcvbnmasdfgh
14-11-2009, 23:00
No porządne autka...

kellrez
15-11-2009, 11:15
BMW - bardzo modne wozy ;)
Autka Solidne i pali się gumę jak trza!

MicheLLo
15-11-2009, 12:43
mnie jest tej marki szkoda że ma taką opinię a nie inną xD

szkoda tylko że ludzie kupujący tą markę często nie kierują się jej prestiżem tylko... tym żeby zrobić z niego wioske.

Lukezz
18-11-2009, 14:29
Auta dla łysych dresów :P
nie no joke xD Taki stereotyp;)

Mi sie osobiscie nie podobaja, sam nie wiem dlaczego, gdybym takie wygrał to bym sprzedał i kupił innej marki :P

Skatepi
24-11-2009, 14:05
Powiem tak , w BMW jest tylko kilka fajnych modeli min : M3 i powiem tak kup sobie M3 + tuning a laski będe wam wpadać przez okno szyber dach p, przez co wejdzie , mój kuzyn ma m3 power full tuning , włożył w tuning 30 tys i jest zajebista , tylko trzeba mieć fundusze ;p , ja tam się cieszę z mojego golda IV

MicheLLo
24-11-2009, 20:42
Powiem tak , w BMW jest tylko kilka fajnych modeli min : M3 i powiem tak kup sobie M3 + tuning a laski będe wam wpadać przez okno szyber dach p, przez co wejdzie , mój kuzyn ma m3 power full tuning , włożył w tuning 30 tys i jest zajebista , tylko trzeba mieć fundusze ;p , ja tam się cieszę z mojego golda IV

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA hahaha hahaha hahaha :smiech:

Pozdrów kuzyna :smiech: m3 power i full tuning? to m3 w ogóle sie tuninguje o_0 ? nie chciałbym nigdy zobaczyć tego auta, 3o tys włożył w niego bo był w tragicznym stanie nawet bez hamulców czy włożył do niego 30tys w banknotach do bagażnika?
laski będą wam wpadac przez okno hahahahahahahahah stary rozłozyłeś mnie normalnie na łopatki, poziom tych lasek musiałby chyba być taki sam jak tego bmw :D

djadrriano
25-11-2009, 22:59
Co do BMW to nie mam najlepszego zdania na temat tych samochodow, miałem dokładnie 2 samochody tej marki. Pierwsze to BMW 525 tds, istna masakra:/ rok 1995, pierwsza padła turbina ( koszt nowej to ok. 2500 zł.) zaraz po turbo pękła głowica ( jakas na allegro kosztowała mnie 1200 zł + 400 wymiana), zawieszenie padaka ( tlucze się po 5000 tys km. od remontu), zerwane półosie itp itd.
Po tej przygodzie zaryzykowałem raz jeszcze tym razem padło na 330 Ci, 2003 rok, sprowadzona ze stanów. I znowu zonk:/ elektryka oc***ała całkowicie, szyby działały kiedy chciały, centralny zamek nie wpuścił mnie raz do środka:/ climatronic tez chodził jak chciał, osiagi nie były wcale takie oszałamiające. Dzięki Bogu sprzedałem to gówno i nie musze sie już na nie patrzeć ani tym jeździć.
Dodatkowo jakiś czas temu w firmie zakupiono BMW X3 rok 2008, po przebiegu 80000 padła turbina, koszt wymiany z cześciami w ASO ( Best Auto Lublin) wg. FV wyniósł 9650 zł.
Powiesić sie można, ASO odmówiło naprawy gwarancyjnej i mimo odwołań trzeba płacić:/

Także jeśli kogoś nie przerażają takie małe wpadki to samochód dla niego bo w prowadzeniu tego samochodu niestety mało który może mu dorównać. Także chylę czoła posiadaczom BMW i niech Bóg ma Was w swojej opiece:)
Amen idę spać:D

Michal1989
03-12-2009, 11:26
nie lubie bmw ogolnie, najczesciej 3 to buraczane auta, jedzie jakis kolo tym autem, tlumnik jak rynna ledwie co sie toczy, ale slychac go z kilometra, zimno czy cieplo zimny lokiec musi byc, ogolnie nie podoba mi sie auto :)

Matt Basse
12-12-2009, 19:10
powiem krotko BMW to solidna marka!!! nie ma co ukrywac ale znam z wlasnego doswiadczenia ze ta marka robi trwale wygodne samochody,ja za 4 miesiace zamierzam zakupic BMW -e36 325 w m pakiecie a tak to w mojej okolicy duzo kumpli ma bmw przeruzne modele ale najwiecej seria 5 e34 , seria 3 e30 i e36 , dajmy na to takie bmw e34 z roku 1988 czy nawet tam i 1990 jak bylo dobrze prowadzone to ma tylko male slady korozji, naprawde malo widoczne a silnik w znakomitym stanie o ile nie byl katowany przez takich debili co dostana zaraz auto.Jakie auto ktoro ma 20 a nawet przeszlo 20 lat bedzie sie tak dobrze trzymac? naprawde nie wiele jest takich aut.Fakt silniki benzynowe dosc duzo pala ale za komfort jazdy warto :] dodam ze z tych bmw co jezdzilem jako pasazer najlepiej mi sie jechalo 5 e34 ( dobra na trase mozna zdrowo pedzic ,zawieszenie jest bdb jak na taka klase auta za taka cene )

Dla mnie w BMW jedyne co powinno byc zmienione to felgi i pare takich malych szczegolow i moge juz takim jezdzic Logowanie do nasza-klasa.pl (http://nasza-klasa.pl/profile/27945469)
tutaj sa fajne zdjecia modelow e36 i e34 moich ulubionych:) A autko z glownego zdjecia jest moim wzorem...ja jako milosnik 36 zdania nigdy nie zmienie chocby i cos mi nawalilo w nim to i tak bede je lubil bo wkoncu w kazdym samochodzie cos sie zdarza jakas usterka

Matt Basse
12-12-2009, 19:18
i dodam........mowice ze duzo 3 po wiejskim tuningu jezdzi a jest na to proste wytlumaczenie.......duzo ludzi kupuje ten samochod bo wie ze jest dobre i znane (dziewczynom szczegolnie XD) chlopaki kupuja za tanie pieniadze znajda jakies tanie alusy kompletnie nie pasujace albo zaloza jakis inny grill i samochod traci urok,to samo moglo by sie dziadz z innymi autami jesli bylby na nich duzy zbyt ja akurat sam widze czasem wiesniackie tunigi popularnego audi 80 czy tez golfa II ale nikt nie narzeka jakos na to ! nie wiem czemu...

domino_93
28-12-2009, 09:57
BMW = Konfort! :)
Jezdziłem dwoma BMW, BMW M3 oraz BMW 5 :)
Tymi samochodami się nie jezdzi tylko płynie :)
Lecz minusem jest to że trochę dużo palą..

Matt Basse
28-12-2009, 21:31
BMW = Konfort! :)
Jezdziłem dwoma BMW, BMW M3 oraz BMW 5 :)
Tymi samochodami się nie jezdzi tylko płynie :)
Lecz minusem jest to że trochę dużo palą..


dokladnie domino jak lodeczka po wodze :)

djadrriano
29-12-2009, 22:31
Co do wiejskiego tuningu to chyba to dotyczy każdej marki nie tylko BMW, najgorzej jak własnie Matt basse napisał, że jakiś oszołom dorwie się do allegro i na kupuje różnych dupereli do tego samochodu i poprzykleja to klejem do szyb

Adrian N-sk
29-12-2009, 22:37
BMW jest marką,która produkuję dobre i fajne samochody, ale trzeba mieć na utzrymanie tego samochodu, są do niego bardzo drogie części

Ps. Za dużo pali

DirtTrack
02-01-2010, 19:30
Powiem tak..co do tego że niektórzy myślą jak mają jakieś stare BMW są fajni założą jakieś duże felgi i wielki szpan..hahaha lub jakiś spojler wieśniacki i zrobią wiejski tuning..porażka hahaha
Mi z BMW podoba się model 320 w diesel(110PS) rocznik 2000/02 jest to cudeńkoo ;) Nawet myśle o nabyciu takiego :) Pięknosc :)
Marka BMW kojarzy sie z jakimiś tam cwaniaczkami i blacharami..osobisćie żalosne to jest dla mnie jak panna leci na jakieś BMW hahaha a osobiscie chciałbym mieć BMW żeby się pozbijac z tych pustych panieniek hahaha to drugi powód dla kórego chciałbym mieć :P a trzecim jest to ze produkowane jest przez niemcy ta solidnosć jak w VW i Audi osobiscie jestem zwolennikiem VW ;)

Daveese Rate
02-01-2010, 19:35
dobra i piekne auta
tylko obraly zle zdanie u ludzi jako dreso-woz
najwiekszym wlasnie minusem jest spalanie
ale jesli ma sie wiecej pieniedzy to taka rzecz nie gra roli ;p

Veilar
06-01-2010, 22:09
Heyka chciałem was zapytac co tak naprawde sądzicie o BMW, sam posiadam pewiem model i chciałbym sie od was czegoś dowiedziec a konkretnie:
Czy to dla was auto które chcielibyście miec no ale BMW (Będziesz Miał Wydatki)
Czy to auto głównie dla karków... czy fajnych lasek w nowych 5-tkach
Czy może to auto tylko dla wieśniaków chociaż średnia wieku tych aut na wsi wynosi 20 lat

Wersje poniżej 2002 r. uważam za beznadziejne. Koniec i kropka. I nie chodzi mi o to, że służą one młodym durniom, którzy sądzą, że jak mają 2.5 pod maską to droga należy do nich. Mało kiedy można teraz znaleźć samochody tej marki bez modyfikacji, które i tak niczemu nie służą, a pogarszają tylko i tak nieciekawy wygląd.

Modele nowsze >2002 r. są już bardziej ciekawe, mają ładną linię nadwozia, dobrze się prezentują. Uwielbiam e46 :)

Szkoda, że obecnie tylko najnowsze modele nie mają rangi wiksiarskich dresowozów.

Swoją drogą, właśnie młodzi kierowcy przyczynili się do takiej opinii dla tej marki poprzez zbyt dużą pewność siebie za kółkiem takiego pojazdu. Niestety, ABS i inne szmery bajery nie zatrzymają samochodu tak, jakby się chciało, poduszki powietrzne są bezradne, gdy jeden lub drugi idiota uważa, że tylnonapędowe auto z silnikiem 2.5 lub podobnym jest łatwe do okiełznania. I to właśnie tacy są później wyjmowani spod TIR'ów, wycinani z samochodu rozpołowionego na drzewie.

Denerwuje mnie także pewna rzecz: ludzie pchają w swoje auta gruby pieniądz na badziewia typu superekstrahipermega tuba do bagażnika, radio Pioneera z kompletem wyj**nych głośników, pchają nasadki na tłumik, brewki i taczki innych gówien, ale nikt nie pomyśli, aby usprawnić autko pod względem bezpieczeństwa (dodatkowe poduszki, sprawniejsze, nowsze hamulce etc.). Życzę takim, aby wierzyli, że pchanie niepotrzebnego syfu uratowało ich tyłki z wypadków. O! I to by było na tyle!

hrupek
14-01-2010, 17:21
Hmmmm dla mnie BMW to nie jest jakis wiesniakowóz a ci co tak mysla to przewaznie jezdza Golfem II lub III z wiejskim tuningem i zazdroszcza tym co maja np. 325 e36 i stac ich na zatankowanie. Gdy zdam prawko to zakupie BMW e30 i zrobie swap na silnik M52 2.8 z e36 oczywiscie buda musi byc w M technicu II bez zadnych neonów i beznadziejnych spoljerów i dokładek na zderzak z allegro. I jeśli ktos by podjechal samochodem z roku 2000 1.9TDI i powiedzial ze jezdze wiesniackim wozem to bym go wysmial i powiedzial mu " słuchaj ja jezdze klasykiem którego cena rośnie a nie maleje". A co do nowych BMW hmmm jakos tak mnie bardzo pociagaja jak te starsze nie maja tego charakteru chuyba co e30 czy e32. Silniki maja rewelacyjne, trzymaja sie drogi tył naped hmmm narzekacie ze duzo pali i ze drogie czesci no cóz cos za cos jesli kogos nie stac to niech nie kupuje i nie narzeka taka moja opinia.

DepthMusicRecords
20-01-2010, 10:04
nowe wersje BMW są piękne...
marzy mi się BMW E90...
może kiedyś... :)

Blum
23-01-2010, 08:16
BMW i wiesz czym jezdzisz;D

Harnass
23-01-2010, 13:31
auta bmw wlasnie sie kojarza z dresami ja posiadam Honde ale osobiscie sprawilym sobie stara E30 2,5 24V

Zabuza
23-01-2010, 13:53
i ja sie wypowiem.. starsz emodele trójek i piatek to fak faktem buractow, ale tylko przez to ze nie sa nie drogie i prawie kazdy drechol moze je miec, inan bajka zaczyna si ejuz od coraz bardziej popularnych w polsce e46 któe juz nie sa dla wszystkich ze tak powiem, BMW to marka sama w sobie, ja osobiscie chciałbym meic bmke taka e90 to bym nei pogardził;d i mysle ze wiele osób tutaj przyzna mi racje buz;*

AirStyle
24-01-2010, 23:09
ehhh koleszka mówi że betki poniżej 2002 roku to szajs i lipa a sam woli e46 które było robione od 1997 bodajże .... w tvn turbo ktoś coś usłyszy i wielki znawca no ale niewazne .
co do tematu : stare bmw są naprawdę solidnymi autami, ale to co niektórzy z nimi robią to naprawdę nóż się w kieszeni otwiera ... te spojlery , felgi , naklejki , czy światła ... ;((
jak dla mnie auto które wyjechało z fabryki tak powinno wyglądać , może poza niewielkiimi ale to naprawdę niewielkimi zmianami.
mi tam się najbardizej podoba poczciwe stare e30 bez żadnych 'tuningów' . Piękne linie !;))

mlody016
03-02-2010, 17:37
Z bejc to tylko Alpina reszta to totalna wiocha...
e30 + gaz + urwany tłumik + szachownica na masce dalej chyba nie trzeba wymieniać....

golonamaciek
06-02-2010, 08:58
Z bejc to tylko Alpina reszta to totalna wiocha...
e30 + gaz + urwany tłumik + szachownica na masce dalej chyba nie trzeba wymieniać....

NO tak taka wypowiedz najbardziej mi sie podoba... (zal.pl) "a mi sie podoba taka i taka a reszta to wycpij i wyrzuc... " a sam jeździ oplem astra 1994 1,4 +gaz i to tez są bardzo popularne auto wśród polskiej młodzieży nie powiem juz o VW Golf II i III a to są bardzo niezawodne auta tylko ocenia sie je po tym kto nimi jeździ. Przeciez nie każdy kto ma np. kalibre jeździ z rynna w zderzaku i spojlerami z tektury

benek2411
06-02-2010, 09:25
Z bejc to tylko Alpina reszta to totalna wiocha...
e30 + gaz + urwany tłumik + szachownica na masce dalej chyba nie trzeba wymieniać....

No to chyba srasz kolego pieniędzmi. Bo alpina to najdroższa opcja beemek. Jeśli chodzi o mnie lubie jak najbardziej czyste modele BMW, np takie:
TAKA JAKIEJ SZUKASZ!!! (897136998) - motoAllegro (http://moto.allegro.pl/item897136998_taka_jakiej_szukasz.html)

chodzi o to żeby nie było jakiś wieśniackich wstawek.

c2h5cho
06-02-2010, 09:55
Ja niewiem co ludzie widza w tej marce. Produkuje najbardziej toporne samochody, zero finezji, polotu. W zyciu napewno nie kupie BMW. Bmw ma wyrobiona opinie, przez ziomali i jeszcze długo tak pozostanie.

detoxeed
06-02-2010, 23:16
Przepraszam was wszystkich za szczerość ale jak was wszystkich słucham, rzygać mi się chce. Latam BMW na co dzień jak i w sporcie.
I znam te auta jak nikt inny. W żadnym samochodzie nie ma takiego komfortu jak w tym aucie, wszystko w środku jest dopięte na ostatni guzik, w beemkach siedzi się jak w domu na kanapie. Nie którzy mówią że BMW to jest kur*a samochód do katowania, czemu tak jest? Taki pieprzony gówniarz co przed chwilą zdał prawo jazdy kupuje sobie BMW, bo ma kopa, napęd na tył i można poszaleć. A potem sprzedaje takie rupiecia poniszczonego i ludzie mówią że ta marka jest bardzo awaryjna. LUDZIE tam jest silnik którego nie da się zniszczyć! Te samochody muszą mieć co 8,000 tysięcy wymieniane świece, wszystkie filtry, oleje w skrzyni oraz w silniku, dyfrze.

Wtedy możemy takim samochodem jeździć do końca swojego życia. Normalne że dużo pali. Jak sobie kupisz BMW 1,4 to jest gówno a nie jazda ale mało pali. Kupisz sobie trzy litrową to będzie już FUN ale skopci Ci 15L/100Km. A przy ciężkiej nodze wypali nawet 28 litrów.


A macie takie zdanie o BMW bo każda ciota jak kupi sobie tej marki samochód się lansuje jak świnia przy rowie. Takiemu najlepiej podejść położyć się pod samochodem i wypiąć spinki z dyfru... Wtedy będzie miał po kilku kilometrach nie ciekawie:rockon:



Pozdrawiam ;)


A i jeszcze coś... Jak ktoś zakłada w BMW gaz to jest dla mnie totalnie zrytym pacanem którego na oczy nie chciałbym widzieć.
To jest tak samo jakby człowieka do gazu wsadzili. BMW NIE CIERPI GAZU!
A DISEL to dla mnie porażka tak samo jak gaz...
Jeżeli ktoś ma problemy z swoim samochodem marki SUBARU lub BMW proszę o PW. Chętnie pomogę i doradzę co trzeba zrobić:)

Patry69
09-02-2010, 17:32
A Wiec BMW :) od nie dawna posiadam e36 318i z 96 nie truta gazem w 100% ORGINALNA bez zadnego tuningu wiejskiego!!
Jestem bardzo zadowolony z niej:) jest bez awaryjna, swietne osiagi przyczepnosc no i hamulce powalajace!!!:D Szkoda ze ma takie stereotypy... nie wiem kto je tworzy chyba ludzie ktorzy nigdy z tym autem nie mieli do czynienia... Prosze wiec zeby Ci ktorzy chca komentowac BMW niech najpierw pojezdza tym autem!!!
BMW to bardzo dobre samochody!!

Gordon_FreeMaN
09-02-2010, 17:39
A i jeszcze coś... Jak ktoś zakłada w BMW gaz to jest dla mnie totalnie zrytym pacanem którego na oczy nie chciałbym widzieć.
To jest tak samo jakby człowieka do gazu wsadzili. BMW NIE CIERPI GAZU!
A DISEL to dla mnie porażka tak samo jak gaz...
Jeżeli ktoś ma problemy z swoim samochodem marki SUBARU lub BMW proszę o PW. Chętnie pomogę i doradzę co trzeba zrobić:)


zrównałeś ludzi tych co mają bejcę z gazem do bmw-diesel... GŁUPOTA...
Gościu, pojeździj se 318tką tds w m-pakiecie i wtedy zabieraj głos na temat diesla... jak widzę takie pokemoniarstwo i agresję to mi się rzygać chce...

BMW fajnie się jedzie ale auto nie jest ani krzty bezpieczne... napęd na tył dla samobójców, i do tego sworznie wahaczy przód, które jak są wy********ne to już krok od urwania się całego koła, dachowania, czołówy albo lądowania na drzewie....

detoxeed
09-02-2010, 19:30
zrównałeś ludzi tych co mają bejcę z gazem do bmw-diesel... GŁUPOTA...
Gościu, pojeździj se 318tką tds w m-pakiecie i wtedy zabieraj głos na temat diesla... jak widzę takie pokemoniarstwo i agresję to mi się rzygać chce...

BMW fajnie się jedzie ale auto nie jest ani krzty bezpieczne... napęd na tył dla samobójców, i do tego sworznie wahaczy przód, które jak są wy********ne to już krok od urwania się całego koła, dachowania, czołówy albo lądowania na drzewie....

Ty masz swoje zdanie, ja swoje. Każdy pasjonata BMW powie Ci to samo co ja. Dla mnie Beemki w dislu lub w gazie to już nie są te auta... Ona lubi wysokie obroty, disel słynie z tego że silniki są nisko obrotowe. A gaz? Trujesz tylko silnik, nic więcej. Na gazie motor traci moc. Z tym się zgodzę. Napędy na tył są groźne dla niedoświadczonych kierowców. Ale ja beemki używam do driftu:) A prywatnie latam i nowszym e36 jak i Audi a3 Quattro. I są to naprawdę bardzo dobre auta.
A wahacze, sworznie trzeba często wymieniać, robić przegląd techniczny. Gdy tego nie robisz, lądujesz na drzewie z własnej winy...

PlejMajStajl
14-02-2010, 15:09
Mi osobiście cholernie podba się e-36 w wersji coupe, i e-46 w wersji compact ; ) gdybym miał troszkę więcej $$$ na koncie to z chęcią zakupiłbym któryś z tych modeli ; )

FEED BACK
26-02-2010, 09:13
o boshe ja nie wiem niektórzy sa troche nie tego ....
ja mam 19 lat mój pierwszy sam. to BMW e34 520i czysta benzynka jestem ze wsi to zanczy jestem wieśniakiem ale sie tego nie wstydze mówcie co chcecie zawsze na widok bmw robiło mi sie ciepło kocham ta marke i nie rozstane sie chyba z nią.
fakt jeszcze mnie nie stac na nowszy model ale kiedyś napewno bedzie nowszy model 5... ale wiem że ta e34 zostanie u nas do końca autko jest klasyczne ma swój styl i szanuje go ale i ma swój pazór .Jest wytrzymałe do silnika sie praktyczne nie dokładam tylko oleje itp.. mam ją juz troche czasu a dołożyłem do niej grosze naprawde lejesz i jedziesz można sie smiac ale polecam jako ktos ze wsi takie auto

wujekkuna
27-02-2010, 01:20
bmw sporo pali... wiesniaki sciagneli 7 4.2 w benzynie i w gazie... smiesza mnie tacy ludzie ze wsi posiciagaja ogromne silniki i gaz zakladaja.. najbardziej mi sie podoba e46 2.3 w benzynce albo 3.0. w dieslu. i zamierzam sie do kupna 330 w coupe e46


Co Ty gosciu opowiadasz ? Podejrzewam ze ja mam gaz założony za taka cene co niektorzy auta maja. (ponad 4 tyś zl)
Po drugie czy to, że nie stać mnie na lanie benzyny do 4 litrowego potwora dyskwalifikuje mnie i juz nigdy nie bede mogl sie powozic taka fura ??
BEZEDEURA ! Gaz jest po to zeby tanio jezdzic a to ze ktos lubi kasiore marnowac i lac benzynke po 5 zl/L, ot tak dla zasady
to jego sprawa ...
A to, że gaz niszczy silnik to gnioty z palca wyssane. Moze niszczył w latach 90 tych, teraz sekwencja jedzie jak benzyna, a jeżeli juz niszczy to na 100% nie bardziej niż chszcone paliwo na stacjach !

Co do BMW to nie obchodzi mnie kto nimi jezdzi, po prostu wypowiemsię na temat aut jak najbardziej obiektywnie.

MOC: Powalająca, w 6 cylindrowcach powyzej 2.0 przepiękny dżwięk.
Spalanie: POWALAJĄCE, no chyba ze mowimy o dieslach to wtedy powiem, ze ujdzie bo 8-10 l na diesla to nie wiem czy tak malo.
MIEJSCE W SRODKU: Powalająco mało, dopiero w serii 7 mozna odetchnac.
Styl wykończenia w srodku, materiały: Tragedia, nie wiem czym się ludzie podniecają, za np 90 tys mozna sobie kupic starszego np. LEXUSA i cieszyc sie wygodą i przestrzenią dużo lepszą niż w BiEmDablju ;] Dizajn to jak stanął na latach 90 tak cięgnie się do teraz. Schowki kojarzą mi sie z zasadą "jak nie popchniesz to nie pojedzie". Mowie o np BMW 7 z 2005 roku bo taką miałem okazję prowadzić niejednokrotnie.
Ogolnie kiszka.

WYGLĄD: Stonowane linie, brak ekstrawagancji i potworna nuda. Nudniejsze bryły robią tylko Francuzi ;]

Podsumowując: Przereklamowana, mało oszczędna, ciężka, droga fura na ktorą zdecydowałbym się tylko wtedy gdybym naprawdę musiał.


Od razu mowię, że do klotni się nie dam sprowokować, bo siedzę w motoryzacji tyle co pewnie niektorzy najmlodsi forumowicze lat mają więc wiem co mówię i jestem pewny swoich racji.

JAPAN CARS RULES :) = KTO MA JAPONCA TEN JEŻDZI DO KONCA :D

Ryan Smiff
27-02-2010, 09:22
jeździłem nie jedną bmw i jakoś dla mnie żadna rewelacja wóz jak wóz i tyle

niebieski1y
27-02-2010, 14:14
Wiejska młodzież zrobiła swoję z tą marką ... marką z tradycjami,cieszącą sie dużą popularnoscią.Kiedyś BMW kojazyło sie z gangstą,itp.
Teraz kazdy burak moze miec e30 albo e36 oczywiscie w gazie :D
Głosniki od wieży w bagazniku,alu dekle zamiast alufelg i pełen szpam :(

MaciejJB
28-02-2010, 21:02
jeżeli BMW to tylko seria 3 np. M3, 320, 330 to są dobre auta i ładnie cisną

BubaNH
02-03-2010, 08:42
Mozecie mowic ze BMW ma moc wygode wszystko wszystko ale jak ktos jedzie w bmw to od razu wiekszosc normalnych ludzi mysli lub mowi wiesniak i tego sie nie zmieni hehe tylko nie zlinczujcie mnie za ta wypowiedz tak jest i to nie moj wymysl:P

djviper
03-03-2010, 18:34
zrównałeś ludzi tych co mają bejcę z gazem do bmw-diesel... GŁUPOTA...
Gościu, pojeździj se 318tką tds w m-pakiecie i wtedy zabieraj głos na temat diesla... jak widzę takie pokemoniarstwo i agresję to mi się rzygać chce...

BMW fajnie się jedzie ale auto nie jest ani krzty bezpieczne... napęd na tył dla samobójców, i do tego sworznie wahaczy przód, które jak są wy********ne to już krok od urwania się całego koła, dachowania, czołówy albo lądowania na drzewie....

I tu popieram w 100% kolegę. Zawieszenie delikatnie mówiąc jest do d*** jak na polskie drogi szczególnie w sezonie pośniegowym kiedy to wszystkie dziury wychodzą
Kumpel wracał z niemiec beją z 2006 roku - total glanc i już go wśród nas nie ma :(

co do diesla tak samo... jeździłem benzyniakiem ale jak sie na diesla przesiadłem to nie chce nic innego teraz, dynamika jak w benzynie, oszczędność, w zimie nawet przy -30st dzięki webasto brak jakichkolwiek problemów z odpalaniem mimo że stoi na powietrzu.

MAXis
23-03-2010, 23:23
Na wp było "dlaczego złodzieje nie kradną BMW?" he
mi też zaaawsze BMW się podobało . nie mam jeszcze auta ale na pewno będzie to BMW e36 328 ... !
mój kolega ma BMW e34 540i full wypas za 16 koła :) bardzo dobrze się sprawuje i nic się nie psuje . silnik bardzo żywotny . pali troszke mniej od 2.5 benzyny .
a ta 2.5 benz.... szczerze . nie polecam . dużo pali i silnik szybko pada .
BMW to najlepsza marka .

__Thomas
24-03-2010, 09:27
Ty chyba kolego nie wiesz co piszesz. silnik m60 4.0 pali mniej niż 2,5 benzyna?
Śmieszny chyba jesteś. Poza tym 2,5 benzyna to jeden z najlepszych silników E36.
Czytając posty niektórych ludzi tutaj to można się pośmiac :) ..

golonamaciek
26-03-2010, 18:53
Ty chyba kolego nie wiesz co piszesz. silnik m60 4.0 pali mniej niż 2,5 benzyna?
Śmieszny chyba jesteś. Poza tym 2,5 benzyna to jeden z najlepszych silników E36.
Czytając posty niektórych ludzi tutaj to można się pośmiac :) ..


Koleś może lekko przegiął ale najlepsze silniki to nie 2,5 tylko 2,8 i ten naprawdę mniej spali niz 2,5 dobre są jeszcze 2,3i.... wiem to tez 2,5 ale nowocześniejszy . Najleszą alternatywą dla trójek są 318is. Mozesz sobie nawet sprawdzic raporty spalania

Mrowa1990
28-03-2010, 13:53
kwestia każdej osoby... BMW dobre auta ze swietnymi silnikami, ale stereotyp jest i też troche w tym prawdy bo nie rzadko sie widuję "łysych drechów" smigających e36 ;D... a jesli ktos lubi te auta to stereotypami sie nie przejmuje i betką sobie smiga ... a fakt że nowe auta z pod tego znaczka kosztują spore pieniadze powoduje ze wielu ludzi jest po prostu o nie zazdrosne, że ich na nie nie stac... ;D

gonzolek1
06-04-2010, 23:22
sorry ale ja mam e30 touring z silnikiem 2.5 powiedziec wam musze ze wlasnie nic specjalnego nei ma,lecz auto mam 3 lata i sie nei sypie nei to co wiekszosc zapewne wypowiadajacych sie tutaj co maja same ople i fiaty,nie stety to oni sa kompletnymi burakami i to was tzreba bic i tempic

DuDziAs
15-04-2010, 19:25
Jak dla mnie to zaj.....te auto jak po szkole zarobie coś kasy to napewno kupię BMW a marzy mi się czarne E36 w coupe.Według mnie te wszystkie opinie o posiadaczach BMW to tylko stereotyp lub zazdrość.BMW było jest i raczej będzie porządnym samochodem które budzi respekt na drodze wśród posiadaczy japońców i koreańskich wozidełek.

bojlerPL
03-06-2010, 11:19
ja osobiscie lubie BMW. ale modele po roku 2000.
modele starsze typu E36 itp to juz naprawde przeszlosc i faktycznie jezdza nimi czesto zwykle buraki.
Powiem tak. jesli kupowac auto do 2000 roku. to np Audi A4. Golfa IV. jesli po 2000 roku bral bym BMW bo te modele nie sa wsiowe jeszcze :P

M@rtin
11-06-2010, 19:26
Yyy, Ja jestem za Bmw!;D
-Dobra blacha
-Dobre ośiągi
-niezawodność
-bogate wyposażenie

Jedyne minusy to;
-Kiepskie zawieszenie
-Drogie części

Pumboq666
11-07-2010, 22:45
Widze wypowiadaja sie tu zwolenicy Audi i Hondy ( zazwyczaj ) . To niech sobie kur** stana na 1 lini z BMW 318 is ( każde auto bez przerobek ) to ciekawe co te azjatyckie czy Audiowskie szmelce pokaża ...

I_Love_Trance
18-07-2010, 10:55
Audi, VW, Toyota :) To są auta na poziomie :)

Jak dla mnie BMW = Bolid Młodego Wieśniaka xD

Albo BMW = Będziesz Miał Wydatki xD

ElectricStars
18-07-2010, 11:03
Bolid mlodziezy wiejskiej ;p tyle na ten temat ;p

kellrez
18-07-2010, 11:06
Jedynym minusem nie jest marka, a kierujący BMW..

ale od serii e46 mi się podobają :D ale żeby utrzymać takie auto trzeba nie żałować na części :)

Ogólnie że starszych modeli masa gratów i złomów naprawdę ciężko o dobry egzemplarz.. auta używane głównie do popisu, nie zadbane..
dlatego mają taką a nie inną opinie..

Nadiya007
19-07-2010, 14:08
Będziesz Miał Wydatek :)
Ogólnie autka okej .. ale jak się popsuje coś to koszty wielkie :P

Max Grand
19-07-2010, 14:11
Bolid mlodziezy wiejskiej ;p tyle na ten temat ;p


hehe widzę że tvn turbo oglądasz a co do samej marki to bardzo porządne auta :)

ElectricStars
20-07-2010, 05:35
hehe widzę że tvn turbo oglądasz a co do samej marki to bardzo porządne auta :)


hehe nie no ja do fury nic nie mam , tez lubie BMW i mam codziennie pod oknem piekny widok bo stoji kozacka bodajze 7 ;p a z tym bolidem to wiecej jest w tym szczerosci,nie ma co sie oszukiwac ;p

ByczyStachu
28-07-2010, 10:46
Dla mnie podobają się nowe i te trochę starsze bmw, a że w niektórych wożą się buraki to inna sprawa. Ostatnio nawet naszła mnie ochota pooglądać nowe bmw, ale jak zobaczyłem cenniki to zacząłem oglądać tylko 1 serię. :p

Rose Ficca
02-08-2010, 14:38
BMki z serii X są bombowe. Uwielbiam taką X5 lub X6...
Auta dobre ale osobiście nigdy nie brałabym starszych modeli.

PioBass
04-08-2010, 21:58
Mi osobiście auta spod znaku BMW bardzo się podobają, szczególnie starsze modele takie jak E30 oraz E36 w wersji coupe oczywiście w orginalnym stanie i nie skażone "wiejskim tuningiem" który to coraz częściej się spotyka na naszych drogach, a przez to marka dostaje nie ciekawą opinię, ogólnie BMki są to samochody kultowe i ten napęd na tył, cudo :)

diaz89
07-08-2010, 13:03
Jedyne minusy to;
-Kiepskie zawieszenie

Widać że nigdy nie jezdziłeś BMW.:bash:
BMW można tylko porównać z Mercedesem, Audi to niższa półka technologiczna.

Daveese Rate
07-08-2010, 18:03
dawno zakochalem sie w innej marce ;p
wiec o BMW nawet nigdy bym nie myslal
no i auto zle kojarzone

sojak
12-08-2010, 13:01
bawarka musi byc! :D

Konrado9
26-08-2010, 16:52
e46 sa fajne:) 36 to juz nie to blacha slaba i jeszcze jak ktos załozy gaz to sie mija z celem, a co do sterotpow to tak samo jak niemieckie uwazna takie dobre a prawda taka ze od 2005 roku to juz nie to samo nie ta sama jakosc , teraz zadza japonce bez awaryjne mazdy hondy toyota , mazda 6 czy 3 iod 2000 to super autka wyglad siliniki przyjemnosc z jazdy ,honda tak samo , toyota zalezy jaka ale tansza i uwazana za bez awaryjne

mroowas
01-09-2010, 14:01
BMW - będziesz miał wydatki hehe P:P no na paliwo w szczególności :> mi podoba się model 320 tds e46 super wygląda ;p już zbieram na takie hehe

MAXis
03-09-2010, 19:51
Wydatki na paliwo to się zgodzę , ale jak widzę te inne komentarze typu "bmw- bolid młodzieży wiejskiej" to mi się niedobrze robi. Byście chcieli mieć taki 'bolid' -.-

Matyk
03-09-2010, 21:29
napisze krótko...
starsze modele wyrobiły sobie nie najlepszą opinie ale te nowe równają się z vw czy audi !!
nie wiem czy wiecie ale bmw x5 w kategorii terenowe jest numerem jeden w rankingu motoryzacyjnym!

jak kupować bmw to tylko powyżej 2000-02 roku!

DiegoXXX
05-09-2010, 11:08
BMW to bardzo solidna marka. Sam mam przyjemność śmigać - niestety starszym modelem (bez żadnych tuningów). I powiem Wam że za ten komfort, wygodę i przyjemność z jazdy nie zamieniłbym się na żaden inny samochód w tej cenie i z podobnego rocznika :)

Szkoda, że opinia o tych autach dzięki niektórym kierowcom jest taka jaka jest, no ale takie życie... :/

djadrriano
13-09-2010, 23:01
Ja mam aktualnie Z3 i nie uważam tego samochodu za wieśniacki, jest ich stosunkowo mało, jeździ się tym dosyc przyjemnie, zużycie paliwa jest "zadowalające" jedynym minusem jest to że ma szybę z pleksy przez którą mi sie wlamali a koszt takiej szyby w ASO to 750 zł. Ogólnie ujdzie ten samochód ale jak zawsze mógłby byc troszkę szybszy bo 150 KM to troszkę przymało

Thet
08-10-2010, 14:12
Jak najbardziej mi sie podoba BMW to najlepsze co moglo nas spotkac;]. Po piersze nie jest to auto dla wiesniakow karkow itp. jest to stereotyp wymyslony bardziej przez zazdrosnikow. Obecnie nie posiadam takiego samochodu z powodu klopotow finansowych jedna w bliskeij przyszlosci jka najbardziej mam zamiar sprawidz sobie jakis model !!

_Rafael
31-10-2010, 20:17
BMW ma naprawdę wiele dobrych modeli. Znajomy posiada model 316i i jest bardzo z niego zadowolony tyle ode mnie.

yOgi94
09-11-2010, 22:16
Jak dla mnie BMW to naprawdę super samochody, szczególnie jak są zadbane. Najbardziej mi szkoda jest tych samochodów jak widzę, co ludzie z nimi robią. Wstawiają jakieś spojlery nie wiadomo po co, przerabiają zderzaki... Czytałem stare posty i ktoś napisał ze Honda Accord byłaby lepsza. Ja sądzę ze ludzie naprawdę nie znają sie na samochodach i nie powinni komentować nie których samochodów bo normalnie rzygać się chce. Wracając do tematu powiem tylko tyle BMW zawsze bedzie autem komfortowym i wyróżniającym się, stare modele tych aut miały na stare lata taką moc, że mało jaki samochód mógłby mieć szanse z BMW.

Emilo
10-11-2010, 17:17
BMW ma tylko spaczoną opinie.. Tak naprawdę to piękne auto..

Pan_47
18-11-2010, 07:32
BMW ma taka opinie poniewaz jest kupowane przez burakow ktorzy wyjada do Niemiec (badz dalej) do pracy tam sie ponizaja i wracaja wielce kasiasci i szpanujac w Polsce bo sobie Beeme kupil

Ogolnie jako marka ma kilka ciekawych propozycji zwlaszcza seria Z mi sie widzi i 5ki:)

Szałek
18-11-2010, 07:38
Osobiście mi BMW się podoba :)
Kiedyś BMW miało przyczepioną etykietę gangstera bądź dresa :P
Teraz już chyba tak nie jest.
Lubię duże auta więc duże BMW X7 [ Coś pięknego :o]
A dla żony BMW serii 1 :PP

Loort`k
18-11-2010, 08:03
a ja tam wole Mercedesy , i nie wiem czy Wy jestescie slepi czy co ale dalej w takich waszych betkach jezdza prawie same wiesniaki i karczuchy ;) tyle...

dynamit:disco
18-11-2010, 08:19
a ja tam wole Mercedesy , i nie wiem czy Wy jestescie slepi czy co ale dalej w takich waszych betkach jezdza prawie same wiesniaki i karczuchy ;) tyle...
Zgadzam się w 100%. Poza tym jak jeździsz BMW, to będziesz miał wypadek xD

Frozen
18-11-2010, 10:12
Jak mogą Wam się takie auta nie podobać ? : >

http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C14/26/93/C14269393_5.jpg

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/7series-2.jpg

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/24/71/80/1324718020_3

http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C14/30/28/C14302842_1.jpg


Ja sam posiadam BMW od roku i jestem meeeeeeega zadowolony <3
Po prostu nie wyobrażam sobie jeździć innym autem .
Tak dobrze nie jeździ mi się żadnym innym . Poezja .

Matyk
18-11-2010, 13:05
Poza tym jak jeździsz BMW, to będziesz miał wypadek xD

Skończcie takie głupie *******amento!!
stare modele może tak ale te nowe są dużo lepsze niż te wasze merole !! i jakościowo i wyglądowo (potwierdzone w wielu testach)
przykład, bmw x5 jest numerem jeden w kategorii "najmniej awaryjny suv 2010" później nissan qashqai, toyota rav4 >> wasze merole co w uj daleko!!
bmw po 2000r są godne polecenia!

medmaxx3001
18-11-2010, 16:31
dla mnie BMW zaczyna sie od M42 . Poniżej tego to nie BMW :P

Wojtas1990
18-11-2010, 18:48
BMW - Bardzo Mały Wacek. Dziękuję dobranoc ;)

Nos
23-11-2010, 15:10
BMW to bardzo dobry samochód, nawet te stare modele się bardzo dobrze trzymają, sam jeżdżę volkswagenem ale wolał bym mieć bmke, może nie m3 ale jakąś większą. BMW jednak posiada duszę tak samo jak mercedes, i co najważniejsze mają napęd klasyczny :)

Mariusz_EM
23-11-2010, 18:36
Wiejska młodzież zrobiła swoję z tą marką ... marką z tradycjami,cieszącą sie dużą popularnoscią.Kiedyś BMW kojazyło sie z gangstą,itp.
Teraz kazdy burak moze miec e30 albo e36 oczywiscie w gazie :D
Głosniki od wieży w bagazniku,alu dekle zamiast alufelg i pełen szpam :( racja racja jeszcze raz racja:D Lubie bmw ale to co sie dzieje z tym autem to jest;D zal;D niektore E36:D sie gorzej zbieraja:D niz 126p:D no ale co poradzic

sebauk32
15-03-2011, 18:14
Stary nie sluchaj tych ludzi ktorzy pisza te glupoty o BMW bo sa prawdziwe wiesniaki,wszystkie modele tej marki to wspaniale auta.Moge wam pokazac gdzie jest wasze miejsce na ziemi M5 e60 5v10 jak wiecie co to znaczy

medmaxx3001
16-03-2011, 13:50
Stary nie sluchaj tych ludzi ktorzy pisza te glupoty o BMW bo sa prawdziwe wiesniaki,wszystkie modele tej marki to wspaniale auta.Moge wam pokazac gdzie jest wasze miejsce na ziemi M5 e60 5v10 jak wiecie co to znaczy


no to nam pokaż :) tak na marginesie to ile masz lat, 13 ?

Lopez
22-03-2011, 13:58
BMW - bardzo cenię tą markę. Auta naprawde solidne i z wyższej półki, wkońcu znaczek bmw zobowiązuje :) Niestety "młodzież wszechwiejska" nadpsuła wizerunek tej marki w Polsce. Żal gdy jedzie jakaś e30/36 z pługiem z przodu, stolikiem z tyłu, lampami a'la lexus i podobnym "tajuningiem" ale co poradzic, jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą ;) Na szczęście to zjawisko powoli mija, coraz mniej widzę takich dojechanych bmw, teraz pseudo gangsta przesiada się do Audi i Hondy
pozdro

ps. je..ac opinie publiczną :P

M4zi
05-04-2011, 20:08
Chyba pierwszy raz w życiu muszę napisać coś naprawdę długiego, ale teksty typu " szpanerskie, same karki nimi jeżdżą itd " Powalają mnie na nogi :lol2eh1:

Po pierwsze wedlug mnie to ludzie ktorzy uwazaja ze BMW posiadaja same karki, napinatorzy itd...są zakompleksionymi dziecmi w mniejszym lub wiekszym stopniu. A to że tymi a nie innymi autami "wożą" się tacy a nie inni to inna sprawa, wiedza co dobre, raz jak bylem jeszcze malutki ktos mi powiedział tak.
Kupisz Wlocha - Co chwila naprawy, koszta
Kupisz Baware - Nie popsuje się, a jak się już popsuje to zrobisz to raz i auto znow przezyje kolejne pokolenie.
Taka prawda, a jesli ktos z BMW robi tzw.:"wieś tjuning" to jest pier***.
Niemieckich samochodow, a juz na pewno nie BMW, AUDI !!
Tym samochodom nie trzeba "dodawać" różnych "bajeranckich" rzeczy...
A jak ktos chce sportową wersje to niech zainwestuje w któryś z samochodów z serii M lub S/RS.

Ogolnie nie widze innych ciekawych marek <3 BMW
Powiem tak, wolalbym dobrą E36(stara 3ka) od niejednego nowego modelu fiata,"pezota" itd...

Ale że co drugi też Polak boi się miec samochod z napedem na tyl... to potem pojawiają się zakompleksione teksty mamich synkow ...
Ludzie w polsce, niby "gangsta" (smiech na sali) zepsuli wizerunek tej marki w naszym zacofanym kraju, ale prawdziwego fana poznacz po... pelnej serii i nic wiecej ;)
Wsiądź raz do BMW to już nie będziesz chcieć innego ;)

Tyle w temacie. <3 Bawarki !


i na koniec wierszyk:

Rzekł raz do mnie dziadek, kiedy byłem młody:
“Zapamiętaj wnuczku – jak szukasz wygody,
precyzji prowadzenia, materiałów jak ze snu,
ogromnej radości z jazdy – TYLKO BMW.
Ono zawiezie bezpiecznie, komfortowo do celu,
szybko, pewnie, stylowo–tak potrafi niewielu.
Nie przejmuj się opiniami żeś kark pewnie
lub dres– tak mówią ci zawistni–co nie wiedzą
w czym rzecz.
Oni nie doświadczyli owej z jazdy radości,
zawistnicy nikczemni–w całej swojej małości,
śniąc po nocach o aucie z owym znakiem Bawarskim,
żadne gwiazdy ni pierścienie nie podołają tej marce.
I pamiętaj mój wnusiu –
kończąc rzekł dziadek w te słowa,
niech to będzie twój wybór, niech będzie twa wola,
lecz na wszystko zaklinam – nie zadawaj się z biesem!
Proszę nigdy, przenigdy nie jeździj CLS’em!

Diakam
09-04-2011, 12:13
Nie godzi mi sie czytac tych komentarzy. BMW ma charakter styl przecudowny odglos z pod maski. e30 czy e90 to i to jest piekne czy produkcja z 80 roku czy z 2010. Rozumiem ze nie ktorzy przesadzaja z tuningami tych pieknych autek ale nie sadze ze np do e30 felgi 18 nie pasuja poniewaz te auto jest jak najbardziej podatne na tuning jak i wiekszosc modeli miedzy innymi typowe bawary e38. Chocbym byl bity ponizany i tak bym byl tego samego zdania!!!! Jest duzo dobrych marek ale jednak bmw do bmw powtorze sie czy stare czy nowe modele sa piekne. Jedyne co pasuje do bmw to Bede Mial wyje***e!

Rocky2.0DOHC
09-04-2011, 15:02
Ja tam lubię bety zrobione na GERMAN STYLE :)

MR Piorun
09-04-2011, 15:15
powiem tak , wiadomo że stare przerdzewiałe trójki z przyciemnianymi szybami w gazie na alu kołpakach nie budzą podziwu no i nie oszukujmy się prezentuje się troszkę wieśniacko , ale ogólnie marka bmw cieszy się dużą popularnością i nawet mi marzy się stara 7 , bmw to auto z charakterem , nie rajcują mnie te nowe pozaokrąglane bumy tylko te starsze , bardziej kanciaste z potężnym ponad 200konnym silnikiem :) coś jak poniżej mi się marzy :)
http://www.bankfotek.pl/image/935118.jpeg

niektóre auta fajnie wyglądają jak są po Tunie , ale mi najbardziej widzą się oryginały bez żadnych spojlerów , doklejanych progów nalepek itd...:]

Wilgotne_Łono
12-04-2011, 16:30
Moja rakieta, aktualnie na sprzedaż:
http://photos04.otomoto.pl/photos/original/C17/17/25/C17172575_3.jpg

Dj Basto
13-04-2011, 19:31
Na daną chwile to was zazdrość zrzera. Auto wygodne miłe w jeździe eleganckie jedyne co drogi serwis

KaJo.
16-04-2011, 08:28
BMW mi się podobają tylko z tych nowych , nowa X6 , nowa M3 , M5 i M6 , ale jak bym miał kupić nowe BMW za 300 tys. zł. lub więcej to bym się zastanowił 100 razy i bym nie kupił , kupił bym Lexusa , albo AUDI A7 <3 , albo coś jeszcze lepszego :)

Bartosz0531
18-04-2011, 22:31
Bmw dla wiesniaków owszem ta taniocha co już się szczerbi z każdej strony, ale nawet i taka 20 letnia dobrze utrzymana to piękne auta które maja dusze. Taki jak ktoś wyżej napisał komfort, klasa i wygoda i jeszcze więcej można by tu wymieniać. Dobrze eksploatowane są nie do zdarcia. Jakieś japońce heh ppff 1.6 i np 160 ps ?? haha smieszne wyżyłowane i ile to pochodzi... Audi nic nie mam audi , ale bmw o niebo lepsze. A legenda bendziesz miał wydatki to smieszne jest. Prosty temat, stać Cię na dobre, pogkreślam dobre bmw , chcesz jezdzić to normalne jest że pewne częsci się zużywają i trzeba je wymieniać. Częsci kosztują ale za to cieszyć sie można tym co dało bmw komfort i wygoda. A jak sie pózniej narobi bałagan to są wtedy wydatki. I tak na koniec to tylko dziewczynki jeżdżą na przód napęd :) Prawdziwy mężczyzna ma wał !!!

alvarinio
18-04-2011, 22:53
bolid mlodziezy wiejskiej

Dj Basto
20-04-2011, 20:29
"Bolid młodzieży wiejskiej" no ale można i tak mówić jak się jezydzi tico czy Cinquecento pppppppppppfffffffffff

toudinio426
25-05-2011, 20:15
Jak juz to mercedes :D

Kedar
07-09-2011, 13:11
BMW - moje wymarzone autko od dziecka mi sie podobaly :D Najbardziej lubie serie e46 a moja wymarzona M3 e46

SilverBlade
26-09-2011, 15:32
W Stanach, ogółem, na całym zachodzie BMW to jedna z najbardziej szanowanych marek samochodowych świata. Zwłaszcza model E36. Skoro Polacy mają taką negatywną opinię o tym wozie, wieś, syf i tak dalej - to my w takim razie jesteśmy bardzo rozwiniętym krajem i jesteśmy daleko do przodu od USA :)

c2h5cho
26-09-2011, 18:56
Bmw za nowa 6-stke życzy sobie 400 tys. Co wolicie:
Nowego Nissan Gtr czy nowa 6?
Bmw robi dobre auta, ale ceny to oni maja z kosmosu!
Kolego SilverBlade w Usa w klasie premium rządzi Lexus i Infiniti. Bmw dopiero raczkuje.

SilverBlade
26-09-2011, 19:58
Nie obchodzi mnie co mówią media. Mieszkałem w USA więc wiem jak się ma sprawa.

Yuri Goodvibes
18-10-2011, 21:36
BMW -> Bardzo Mądry Wybór :) Bardzo dobre auta...jeśli oczywiscie posiada się egzemplarz którym wcześniej nie jeździł amator drifter i dba sie odpowiednio o niego potrafi służyć bezproblemowo i bedzie dawać radość z jazdy.

Xkem
26-10-2011, 17:44
Z BMW jedynie co bym przygarnął pod swój dach to e60 (seria 5), X6, nowa X5, nowa 7 i 5,
a ze starszych to tylko M3 e46
bardzo fajne autka, wogóle ostatnio jakoś za mną chodzi X6 M:devilred:

Future
19-11-2011, 15:39
RWD i tyle w temacie, swietne auta. Mowimy tu o najnowszych modelach i tych nieco starszych. Glupie stereotypy, miec zadbana E30, E31 lub E32 to nie lada wyczyn, nawet kult.

Driver93
06-01-2012, 18:49
BMW są moim zdaniem bardzo dobrymi samochodami, Wygodne + to przyspieszenie.
Niemiecka myśl techniczna, która czesto nie zawodzi swoich właścicieli. Osobiscie nie mam nic do wlascicieli tych samochodow :)
Sam lubie BMW :)
Kazdy jezdzi tym czym lubi, lub tym na co go stac :P

RAFAELLO SANTI
09-01-2012, 22:14
Z bmw to tylko cos pow 300 koni.Na lato przymierzam sie do kupna 335 e-92 lub 635,650 w coupe,zalezy co sie trafi ,jaka kasa i jaki komfort oferują obydwa modele.X6 jest sliczna i seria 5 f10

vutendo
15-01-2012, 11:36
co to znaczy "to przyspieszenie" ?

RAFAELLO SANTI
27-01-2012, 16:10
to przyspieszenie ma każde auto pow 300 koni:)

c2h5cho
27-01-2012, 19:03
Nie od mocy zależy przyspieszenie :)
Moge miec 90 km i 1000 Nm momentu i biore Cie jak chce w Twoim BMW

Mion
27-01-2012, 22:50
BMW 330D COUPE E92



Ostatnio miałem okazje sobie takim pojeździć. Wrażenia z jazdy - niesamowite. Stabilność, moc, luxus.

RAFAELLO SANTI
29-01-2012, 18:24
Nie od mocy zależy przyspieszenie :)
Moge miec 90 km i 1000 Nm momentu i biore Cie jak chce w Twoim BMW
ale ja nie mam bmw:)
tak tak,ale licz się z tym ze wraz z mocą wzrasta też moment obrotowy więc wrza z moca wzrośną nmy..ważny też jest współczynnik mocy,momentu do masy.
:tatice_04:
co do e92 to najladniejsze coupe zaraz po audi s5:piwo:

janusz1993
09-02-2012, 15:35
Jeśli BMW to tylko w M-Power, i jak mowie M-Power to mam na mysli prawdziwa M3,M5 itd, nie wieś tuning z naklejka na pól tylnej klapy....
Ale tak to oglunie BMW mi si nie podoba....
Poza tym w Polsce takie auta sa cholernie nie praktyczne, za sam serwis takiego auta sobie tak liczą ze dziękuje....nie mówiąc już o kosztach paliwa...
Jesli Bmw to tylko zagranica Polski..a najlepiej w stanach
Czemu?
Benzyna jest tania ....w przeliczeniu 3 zl 20 gr za litr ;D

Banksy
09-03-2012, 10:59
Sorry za kotleta ale tak trafiłem przypadkiem.

Mam E46 330d FL - 268/600 KM/NM
Wydatki sa nie małe jeśli chodzi o serwis. 300-400-1000-2000 zł rozpływa się w moment przy obsłudze tego auta. Spalanie przy pełnym butowaniu w mieści nigdy nie przekroczyło mi 10L. Średnie to 7-8 przy dość dynamicznej jeździe 140/160 km/h.

Czy jestem zadowolony?

Hm powiem tat, spalanie przy tej mocy super, wrażenia z jazdy i widok znikających mocnych benzyniaków i diesli w lusterku bezcenny. Z serwisem już jest gorzej. Hamulce jakie byś w tym aucie nie założył się przegrzewają. Jeśli siądzie Ci chociaż najmniejsza pierdoła to koszty są nie małe.

Na co bym mógł zmienić obecne auto? Jedynie na E92 335i. Chociaż stać mnie na lepsze auto w tym momencie to i tak dopóki nie uzbieram na E92 to zostaje przy swojej perełce :D

Dj Wasyl
11-03-2012, 17:51
samochód ogólnie nie jest zły, ale mogl byc zawsze lepszy. Na pewno sama nazwa mówi, ze bedzie sie mialo na niego wydatki;p;p Samochody nie sa zle, ale tylko ta cena, do tanich na pewno nie naleza.

Sir Conceptz
27-03-2012, 20:50
Jak na swoją moc mają bardzo niskie spalanie. Te wszystkie info o wysokich dodatkach to tylko w przypadku dobitych egzemplarzy (po dzieciakach, co mieli "Bunię" na pierwsze autko). Gdy zrobi się coś w tym samochodzie to ma się na długo spokój, więc te koszta w pewnym sensie to wynagradzają.

rmxd
27-03-2012, 21:22
B - będziesz.
M - miał.
W - wydatki.

B - być.
M - może.
W - wielkie. :D

toxicbrother
27-03-2012, 23:18
Auto Dobre osiagi tez ale jak cos pierdyknie to masz po prostu wiekszy wydatek niz w innych niemcach (czesci)
tylko teraz zalezy czy masz pecha i trafisz na wadliwe autko :)
Acha trzeba tez nim umiec jezdzic i to madrze ;)

rmxd
28-03-2012, 22:22
Auto Dobre osiagi tez ale jak cos pierdyknie to masz po prostu wiekszy wydatek niz w innych niemcach (czesci)
tylko teraz zalezy czy masz pecha i trafisz na wadliwe autko :)
Acha trzeba tez nim umiec jezdzic i to madrze ;)

Dokładnie a najgorsze z tego wszystkiego jest to, jak wiejskie penery wożą się takimi ''betami'' z lat 80 z dziurawą rurą, myśląc że są zaje#%!@#. :)

rafal.wiech
06-06-2012, 14:44
moje zdanie jest takie że na Bmki mówią źle te osoby które nie stać ich na samochody tej klasy...
Bejce są zajebiste nie mówie tu o jakiś wiejskich tuningach tylko o autach bez modyfikacji ;)

kraik
06-06-2012, 17:40
marka jak marka są fani i przeciwnicy, bardzo dużo mitów odnośnie tego samochodu oczywiście zależy tez o jakich rocznikach mówimy, bo naprawa kilkuletniej beemki nie jest taka droga (dużo części z samochodów po wypadkowych, niemiec itd) no chyba że mówimy o nowym samochodzie to wypadało by go serwisować w serwisie chociażby dla podtrzymania gwarancji zresztą jak ktoś kupuje nowe auto za kila set tys. i nie ma na utrzymanie to gratuluje wyboru ;)... drogie w naprawie to volvo jest i kto miał w miarę nowszy model ten wie ;)... co do opinii internetowych raczej bym się nie przejmował bo po 1 na ogół są to ludzie którzy wiedzą o danej marce tyle co przeczyta na onecie i w domu usłyszy a po 2 po bmw został stereotyp z końca lat 90 gdzie samochody były ściągane na potęgę więc cena też znacznie spadła a będąc młodym kierowcą z niekoniecznie dużym budżetem jednak wybierasz mocne, w miarę dobrze wyglądające auto za nie wielką cenę. Ja tam samochód traktuje jako rzecz do przemieszczania się i jeżeli dobrze się w nim czuje, dobrze mi się nim jeździ i mi się podoba to tak naprawdę wisi mi to czy będzie to ferrari, fiat czy może toyota

JaX
06-06-2012, 21:36
Rzygać się chce jak się czyta że BMW to auto dla dresa/buraka!
Ludzie i ćwierćmózgi z tego tematu,czas BMW jako auta dla młodego&gniewnego MINĄŁ.Teraz te kozaczki przesiadają się do Audi...Zresztą łatwiej znaleźć buraka właśnie w autach koncernu VAG szczególnie gólfach,passatach i różnej maści audic z nieśmiertelnym silnikiem tdi pod maską.
BMW to są auta do których trzeba dojrzeć.Wali mnie opinia zakompleksionych ludzi których nie stać na BMW.Walą mnie stereotypy o tej marce bo w każdej marce znajdą się czarne owce.

Bawarki to piękne auta,z duszą.Można kochać albo nienawidzić ale nikt nie odmówi im uroku.

Ktoś tu wspomnił o Toyocie że jest super :D człowieku,te nowe robione w turcji i anglii to można o kant dupy rozbić.

RAFAELLO SANTI
07-06-2012, 00:30
A Ja juz za tydzień jadę po czarnulkę e63 :)

Dj Quarez
10-06-2012, 22:41
No cóż, dramat tej marki w Polsce polega na tym, że swego czasu (teraz już chyba rzadziej) młodociani masowo zakupowali BMW serii 3. Były tanie, często wstawiano gaz, tył napęd, skrzynia bassowa na pół bagażnika, plakietki M3 i fotel kierowcy "na 0". Zamożniejsza elita buractwa śmigała BMW 5 ;) Taki obrazek utrwalił się chcąc, nie chcąc w naszym krajobrazie i niewątpliwie jest to krzywdzące, bo sama marka ma wspaniałą historię i tradycję w przeciwieństwie do VW czy innych takich wynalazków ze znaczkiem TDI.

Czas jednak pokazuje, że ta tendencja się zmienia. Od Opla Calibry, po BMW, do Golfa III/IV dziś. Osobiście wole Merce (sam miałem 190 i W124), ale nie da się ukryć, że Mercedes i BMW to auta premium i tak już będzie. Audi jedynie aspiruje, ale generalnie jak kogoś nie stać do końca na mietka albo beeme to leci po audi (mówię tu o nowych autach).

A na koniec cytat jaki kiedyś zasłyszałem... "Każdy kozak w polskiej wsi, jeździ golfem TDI" ;)

SyitBit
20-06-2012, 09:31
Zdanie moje:

Nienawidzę tych aut.. dla mnie jest to obleśne, dziadowskie, wiejskie, burackie auto. jak widze to chce mi sie rzygać... oprócz takiej dużej siódemki raczej straszej ale nie znam sie na tych cyferkach i literkach wiec ci dokladnie nie powiem... ogolnie szit niesamowity pod kazdym wzgledem!!!!!!!!!!!! pamietaj Audi RULEZ :)

A jak by ci dali taka x6 to bys po nogach całował, wiec nie pier...

Odki
20-06-2012, 18:11
Boże mi taka stara zadbana "rekinka" się marzy ale prawdą jest że np u mnie w Krakowie większość preferuje "agro tunning" a jak widzę taka czysta bez żadnych dodatków to nogi mi się uginają :D Bardzo dobre Auta i tyle. Większość osób się sra tymi Audicami jak by to było Polskie Ferrari a prawda jest taka że większość osób po prostu widziała tylko "agro tuning BMW" u siebie na wsi.

Konr@do
20-06-2012, 18:36
jak ktoś twierdzi że to wieśniackie auto to tylko i wyłącznie dlatego iż go na nie nie stać, więc trzeba jakoś się "dowartościować" :P
Dla każdego miłośnika motoryzacji i nie tylko, BMW to napewno jedna z marek obok której nie przechodzi się obojętnie( szczególnie M3 czy M5 ), to że wiele osób je stuningowało na "wiejski styl" nie oznacza że jest to marka przeznaczona dla wieśniaków, dresów etc.
Moim celem z BMW jest na początek E46:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/60/BMW_E46_2004_Black.jpg

Potajtany :)
20-06-2012, 20:32
Dokładnie,dla mnie E93 M3 bije wszystkie modele Audi S oraz RS z tego okresu.

janusz1993
24-06-2012, 19:28
Dokładnie,dla mnie E93 M3 bije wszystkie modele Audi S oraz RS z tego okresu.
nie byłbym tego taki pewny...

Robson132
24-06-2012, 19:45
w moich stronach BMW cieszy sie bardzo dużą popularnością a dokładnie model E36 (już na to patrzeć nie mogę) niestety nie w oryginale tylko w troszke polepszonej wersji czyli LPG , szyby dymiane, rynwa z tyłu zyby było słychać jak beczy po nocy z 5km, spojler, badziewne tuningowe światła tylne, niebieskie diody podświetlające pedała) dlatego według mnie to bryka dla typowego młodego wieśniaka

Marcus Marc
24-06-2012, 20:40
Najpiękniejsze auto na świecie:) E46, jestem miłośnikiem właśnie tej wersji aut BMW, z resztą podobną posiadam, w moim przypadku puki co bezawaryjne, bardzo dobrze trzyma drogi, zarówno latem jak i zimą, no ale do tego tez dochodzi właściwy dobór opon. Wersja 320d, taką polecam, mocny silnik, ekonomiczny, jak dla mnie ideał!

http://www.bilder-hochladen.net/files/big/73gf-15.jpg


w moich stronach BMW cieszy sie bardzo dużą popularnością a dokładnie model E36 (już na to patrzeć nie mogę) niestety nie w oryginale tylko w troszke polepszonej wersji czyli LPG , szyby dymiane, rynwa z tyłu zyby było słychać jak beczy po nocy z 5km, spojler, badziewne tuningowe światła tylne, niebieskie diody podświetlające pedała) dlatego według mnie to bryka dla typowego młodego wieśniaka

no widzisz, to jest przykład tego w jak łatwy sposób, można naruszyć piękno tego auta. Druga sprawa... pomyślcie o tym samym tyle, że było by to np subaru, albo honda...? Niektórych aut po prostu nie wypada tuningować.

HubusRPK
25-06-2012, 12:30
Uwielbiam starsze modele BMW. Takie jak e30,e34 lub e32 :) problem tkwi w tym że ciężko znaleźć któryś z tych modeli w dobrym stanie. Ale stare BMW jak najbardziej na plus :)

RAFAELLO SANTI
05-07-2012, 20:11
Ojjjj nie każda bmw jest wiesniacka:) Moja przypomina mi Porsche

http://images42.fotosik.pl/484/262c1e955c101e8cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

artur64
25-07-2012, 06:16
nowe Bmw owszem..... aa stare to jest dobre wino skrzypce i wapno!!!
a powiem tylko tyle......:
8smego dnia Bóg stworzył Audi.Spojrzał nad i powiedział:To jest dobre.

Starsze bmw jest duzo lepsze niz te nowe:d_book:. Mialem e 30 bylo super e36 troche gorzej e39 jeszcze gorzej. kupic kazdy moze ale utrzymac w dobrym stanie nie kazdy.

artur64
25-07-2012, 06:41
jak dlamnie BMW fury zaje....biste no ale fakt chłopaczki ze wsi jak dostali dotacje z unii to odrazu pokupywali sobie 3 z1992-i w gore do 1998 wiecie o jakie modele chodzi.Na dodatek zavzeli je po swojemu tuningowac i masakra samochod sie zrobił obciach i jest go tyle co kiedys fiata126p.nio ale nowe 5 albo 3 a juz nie mowie o x6 masakra marzenie nie do spełnienia heheh

po dotacjach to raczej audi a4 i pasek b5 papa

slivka91
28-08-2012, 10:45
U mnie na rejonach tych e36 e46 e34 jest na potęgę. Dorównuja golfom i passatom. Ogólnie fajne autka i stylistycznie i w kwestii motoru są ciekawe ale jak widzę co jeden typek z drugim czy z miasta czy ze wsi wyprawiają z takimi autami to aż szkoda samochodu. Statystycznie na 10 takich aut 1 jest w świetnym stanie. Te auta potrzebują odpowiedniego właściciela który zadba a nie dorypie to auto. A kupić beemkę w podkreślam dobrym stanie technicznym to istny cud... Najbardziej co jest "wieśniackie"/szpetne to uważam, że pseudo M pakiet. Powiem tak na przykładzie do Audi. Prędzej kupisz S2 lub RS2 niż M3 czy M5. Niestety ale podróby eMek są na potęgę...

wishoOtEk
28-08-2012, 11:23
Może auto jest w miarę klasowę , ale **** na 100 kierowców spotkałem może 3 zwykłych , reszta to totalni **** idioci . Nie wiem czy to sodówka uderza do tej pier.. głowy po zakupie tego auta czy co? Nie dość że młodzi w BMW jeżdżą jak idioci bo myślą że są mistrzem kierownicy , to jeszcze cwani .

Nie kieruję się stereotypami , a własnym doświadczeniem.. niestety , ale tak jest

slivka91
29-08-2012, 08:24
Dokładnie jak kolega wyżej... Najpierw woda sodowa a później klepane blachy... A cwaniaków od groma...
Co mi w BMW się podoba: napęd "zaczerpnięty z malucha" :D daję ogromną frajdę ale trzeba się zauczyć jeździć takim autem. W zimę to porażka takim jechać (jak się bujnie to już luz) Dla mnie wnetrze zegary itp. są przestarzałe w porównaniu do innych aut tamtego okresu...

s3ba92
31-08-2012, 15:33
Nikt mi nie wmówi, że stosowane w BMW silniki R6 nie brzmią pięknie! Tóż to melodia dla uszu!
W e46, np. jest przestarzałe wnetrzę?

slivka91
01-09-2012, 07:38
Silniki brzmią elegancko to prawda istna poezja. Nie chodzi o e46 z tym wnętrzem (chociaż też bez szału jest moim zdaniem) tylko e36 i e34. Na moje to mogli się lepiej postarać...

Chris1991
03-10-2012, 23:00
Ostatnio było mi dane przejechać się BMW E46 w dwulitrowym silniku benzynowym i zupełnie zmieniłem zdanie o tej marce. Komfort prowadzenia jest o wiele lepszy niż w A4 b5, wygodne pół kubełki, czytelne zegary, świetne zawieszenie, i do tego manualna skrzynia zespolona z tylnym napędem. Przyśpieszenie może nie takie jak w 1.9 tdi ale i tak bardzo dobre. Jakoś materiałów w środku jest świetna, dbałość o szczegóły, w aucie z 98 roku wszystko nadal sprawne, wszystko chodzi płynnie, uchwyty dla pasażerów, popielniczka, schowek. Naprawdę dobre auto.

Dj_Milioner
04-10-2012, 00:27
Ja niestety nie jeździłem starszymi modelami BMW ale co jakiś czas jeżdżę e90 (Ojca) i naprawdę samochodzik bajka w porównaniu do Mojego golfika co prawda jest różnica mocy bo e90 ma 170 km a golfik 140 ale przyśpieszenie w BMW jest o wiele wiele lepsze.

slivka91
17-10-2012, 11:39
Miałem okazję śmigać w DE dwiema E46 (niemców furki) jedna coupejka 2.0 i pieciodrzwiowy 3.2
Powiem ze no dają radę jeśli porównywać je do rocznikowych OOOO A4 B5 to B5 odpada (osobiście ogółem B5 według mnie nieudany model Audi - to samo co w B4 plus drozsze utrzymanie i wedlug mnie lipna stylistyka) Co do beci to silniki piekne no wyposazenie na mnie szalu nie robi akurat ale komfortowo jest.

Staylers
16-12-2012, 17:46
Jeździłem różnymi markami samochodów, i bmw nie wymieniłbym na żaden inny. Najczęściej wsiadałem za kierownicę e46 z silnikiem 2.2 170 koni w benzynie. Przyśpieszenie niesamowite, zawieszenie wręcz idealne - praktycznie nie czuć nierównści na drodze. Model byl kupiony od Niemca, więc może samochód do tej pory jest utrzymany. Co do kupowania bmw w Polsce - 9/10 jest tyrana przez wieśniaków, więc nie dziwię się, że samochód ma opinię taką, a nie inną

sonkacs
10-08-2014, 13:34
E30, E46 ,E39 jesli chodzi o silniki benzyna 2.8 na podwójnym Vanosie i 3.0 diesel najlepsze jednostki jak dla mnie ;) ogólnie dobre auta awaryjność raczej mała, łatwo dostępne części proste naprawy, minus czasem siada elektryka typu centralne szyby itp. i korozja którą lubi podjadać wiec warto co kilka lat robić przegląd i zabezpieczać barankiem na zimę ;)

adolf01
03-05-2015, 15:37
[/COLOR]mam bmw i w przyszlosci chyba tez cos z tej stajni zakupie:) jesli sie odpowiednio dba o auto to nie ma znaczenia jakiej jest marki, ale to tylko moje zdanie:)

LUKASZ_MAZURY
12-08-2015, 09:00
Według mojej opinii sama sylwetka jest bardzo ładna. Nie ma sie do czego przyczepić. Wnętrze zaś to porażka producenta z kokpitem wysuniętym do kierowcy. Jak dla mnie skreśla te auto na wstępie. Poza tym słaba przyczepność tego auta to kolejna wada.

Future
14-11-2015, 19:05
Poza tym słaba przyczepność tego auta to kolejna wada.

Jezdziłeś e36 2.8 z zaspawanym mostem czy co ?:((

yapis
16-11-2015, 17:22
Ja mam e46 od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z niej :ide: Jak czasami przesiądę się do innego auta to czuć różnicę w wygodzie prowadzenia i trzymania się drogi. Ten komfort jazdy jest bardzo widoczny. Koszty utrzymania też nie są nie wiadomo jak duże i jak dba się o autko to nic złego się nie dzieje :) Pozdrawiam wszystkich posiadaczy ;)

I Am Rock!
16-11-2015, 22:30
Jezdziłeś e36 2.8 z zaspawanym mostem czy co ?:((

tylnionapędowce wypadają blado w porównaniu z przodem i 4x4 jeśli chodzi o przyczepność.

Wojt3Ek
17-11-2015, 07:19
Bmw i Mercedes, 2 marki które kocham ;)

dexter1213
22-11-2015, 20:19
Bmw i Mercedes, 2 marki które kocham ;)


Bo napęd na tył? :D



Jak to mówie, jedyny plus auta z napędem na przód to napęd na tył podczas jazdy na wstecznym
:P
Mówię to jako świadomy kierowca auta FWD. Chociaż moja biedna honda accord zostanie prawdopodobnie zmieniona na E39 ze względu na komfort jazdy po trasie a w ciągu roku jeżdze jedynie po trasie ok 30k km. Niby koszty wieksze niż u innych marek, ale nie boje sie tego bo wszelkie usterki naprawiam sam ;) zostają części które jednak nie są takie drogie.

A... i jeśli BMW to tylko benzyna ;)