PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : SCIAGANIE Z RS BEZ LIMITOW (z jednym minusem)


KarolekLublin
27-04-2008, 17:23
Dobra zeby nie było - podaje stronke

RapidShare4Ever - Home (http://www.rapidshare4ever.com) << wklejamy linka czekamy ok 20-10 sekund i zaczyna sie pobieranie.

hmm mam stale ip i neta 2mb i mi zasysa z predkoscia 20 kb/s do 30 a sciagam okolo 6 plikow tym sposobem (dziennie po 400 mb nawet)

PS:
Korzystam z Firefoxa...
_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:

Jezeli komus ten sposob nie bedzie działal to kolega dostaje warna (powód -złamanie regulaminu)

_______________________________________________

Siara

EqualStudio
28-04-2008, 18:12
no ciekawe... skrót internetowy i 4 mb zajmuje... :>
no dobra zobacze.
jesli dobrze rozumiem ten skrót pozwala ominąc limity (i jednoczesnie kilka plikow naraz) ?
nie wierze, ale sprawdze

EDIT:

plik rar zawiera:
błędnie zrobiony skrót internetowy :P:P :D
i dwa screeny (żeby wiecej zajmowało) :P :D

teraz tak:
mam neo 512 i przeglądarke opere. zanim wypróbowałem ten skrót internetowy pobierałem jakistam plik z rapida, i teraz: otweiram sktrót -> wklejam link, klikam na download i pobieram (działa) obecnie transfer mam tragiczny dla pliku ze skrótu (11 kb/s) a dla pierwszego (ok 54 kb/s - czyli cała reszta łącza). ale i tak nie ukrywam że pojawił mi się banan na twarzy gdy to zobaczyłem :D
z tego co widze to stronka pozwala na pobranie jedneego pliku, ale po odświeżeniu można dalej wklejać, ALE... po wklejeniu drugiego linka pobieranie wystrtowało (pojawiło sie okienko itp), ale nie widać było tego na zakładce z transferami, podobnie z trzecim. więc co sie stało ? porbało tylko kilkaset kilobajtów po czym zakonczyło się pobieranie, więc obecnie posidam dwa aktywne pliki do pobrania, ale czekam, moze pobieranie sie ponowi. na chwile obecną stwierdzam że działa, bo sprawdza sie tylko w połowie...
a ja testuje dalej :)

EDIT 2 :
jak dla mnie to fake bo można tylko pobrać jeden plik, może dla kogoś ze stałym ip będzie przydatne. jak dla mnie, NIE.
aha... i limit dla pobieranych plików to 5 pobran na dzień

Likode
28-04-2008, 18:13
Niestety, niektórzy właśnie mają te limity na RS i skoro napisałeś żeby to ściągnąć z tego serwera to powinieneś sie domyślić ze skoro mamy limity to z niego nie ściągniemy ;> ;|

French Master
30-04-2008, 14:01
kolejna głupota dajcie spokój z tym konto sam zaczalem kupowac abonamencik i jest git

KarolekLublin
01-05-2008, 10:07
kolejna głupota dajcie spokój z tym konto sam zaczalem kupowac abonamencik i jest git

a sprawdzales ze mowisz ze glupota?:huh:

Matt2009
10-05-2008, 11:48
jak chcecie rs bez kolek to to jest dobra stronka getrapidnow.com
lecz są 2 minusy
dla darmowego konta 500mb limitu tygodniowo i transfer max 20kb/s
sam korzystam i muszą powiedzieć że działa na stałym ip
pozdro

Mischa
10-05-2008, 15:17
kolejna głupota dajcie spokój z tym konto sam zaczalem kupowac abonamencik i jest git

Kolega ma racje choc mi sie nie chce kupowac bo mi szkoda kasy ale to jest najrozsadniejsze wyjscie

DJ Kwiatek
10-05-2008, 16:39
Wystarczy zmienne IP (tele2) i zero limitów :)

djinsekt
10-05-2008, 17:44
Wystarczy zmienne IP (tele2) i zero limitów :)
Haha.Ciekawe co maja powiedziec Ci co maja stale IP.Jeszcze dobry jest patent z USDownloaderem. :papa:

Ass_Checker
10-05-2008, 20:11
nie ma sie co oszukiwac ... kupcie se premium .. i zobaczycie ze te pare paczek fajek mniej i ciagniemy wszystko co chcemy .. flashgetem ! i idzie :)

awugie
11-05-2008, 16:51
Jeszcze dobry jest patent z USDownloaderem.
USDownloader nie dziala odkad w RS zmienila sie czcionka na te kotki ;)

No Swear
11-05-2008, 21:00
oi AWUGIE nie masz racji ;) bo mi tam sciaga bez problemu z USD ;)
sms za 3.66 i smiga jak tralala

wariat132
04-12-2008, 01:42
ej sory czy te 55 euro rocznie to jest naprawde duzo? rapidshare aktualnie prawie za darmo rozdaje te konta 55 euro ...no fakt ze limi dzienny jest 2.6 ale dodatkowo odrazu kupcie sobie za 199euro trafficshare 2500gb starczy wam na dwa lata...w sumie za śmieszne 1000zł nie będziecie mieli nigdy więcej problemow

Maciach
20-07-2009, 18:01
ej sory czy te 55 euro rocznie to jest naprawde duzo? rapidshare aktualnie prawie za darmo rozdaje te konta 55 euro ...no fakt ze limi dzienny jest 2.6 ale dodatkowo odrazu kupcie sobie za 199euro trafficshare 2500gb starczy wam na dwa lata...w sumie za śmieszne 1000zł nie będziecie mieli nigdy więcej problemow

przeczytaj to co napisałes, (szczególnie ostatnie zdanie - moze dla ciebie 1000zl jest smieszne ale uwierz mi że dl wiekszosci polakow nie :)) pomysl o przecietnym polskim kowalskim i sie zastanów chlopie :) pozdro