PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ranga CLUBBERS - Aktualizacja


Vinylside
12-07-2021, 21:19
Cześć, witajcie !

Administracja wraz z zarządem forum pragnie poinformować Was o wprowadzeniu zmian dotyczących wymagań na rangę Clubbers. Chcemy, aby to wyróżnienie w dalszym ciągu pozostało nagrodą wyjątkową, oryginalną oraz ekskluzywną w szczególności dla osób, które od lat biorą udział w aktywnym życiu i rozwoju witryny na każdej płaszczyźnie.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61859_4c.png

Po przeanalizowaniu starych wymogów doszliśmy do wniosku, że w dobie rosnących portali muzycznych i społecznościowych obowiązkowym punktem do usunięcia jest liczba poleconych osób wpisywanych podczas rejestracji nowego konta. W dalszym ciągu będziemy jednak wdzięczni za każde promowanie witryny. Polecenia zastąpiliśmy systemem nominacji wątków, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sektorze Muzyka Mp3. Aby delikatnie utrudnić zadanie, podniesiono próg minimalnego stażu, utworzonych tematów, napisanych postów oraz rozdawanych w ostatnim czasie na potęgę plusów w dziale Song Request.

Mamy świadomość tego, że wspomniane liczby są dla większości statystyką nieosiągalną. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ponieważ mimo upływu lat w dalszym ciągu chcemy utrzymać wyjątkowy status rangi Clubbers doceniając przy tym stałych bywalców, ich wkład oraz poświęcony czas. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości i Ty będziesz w stanie osiągnąć odpowiedni próg pozwalający na doklejenie pod nickiem tej kolekcjonerskiej belki.

http://www.4clubbers.com.pl/images/clubbers/clubbers.png

- minimalny staż na forum: 3 lata,
- 7500 napisanych postów,
- 1200 zdobytych plusów,
- 750 założonych tematów (bez wątków w dziale Song Request),
- 100 nominacji do Tematu Tygodnia,
- nienaganna opinia na forum - szacunek i sympatia użytkowników.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ PEŁNY OPIS RANGI CLUBBERS ! (http://www.4clubbers.com.pl/789849-post4.html)

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW Z TĄ RANGĄ ! (http://www.4clubbers.com.pl/staff.php?do=usergroups&groupid=40)

Miczki
12-07-2021, 22:07
7500 postów? Wcześniej nie było tysiąc? Aha, to w 2200 ta ranga będzie moja xD Pozdro!

PS. Sam byś się do tej rangi nie łapał, Vinyl xD Czyli po odejściu z funkcji Rang Moda czeka na Ciebie Młody Klubowicz.

stoprocent
12-07-2021, 22:16
7500 postów? Wcześniej nie było tysiąc? Aha, to w 2200 ta ranga będzie moja xD Pozdro!

PS. Sam byś się do tej rangi nie łapał, Vinyl xD Czyli po odejściu z funkcji Rang Moda czeka na Ciebie Młody Klubowicz.

i tak byś nie dostał bo łobuz jesteś

Miczki
12-07-2021, 22:28
i tak byś nie dostał bo łobuz jesteś


Przepraszam ;( <333

Vinylside
12-07-2021, 22:30
7500 postów? Wcześniej nie było tysiąc? Aha, to w 2200 ta ranga będzie moja xD Pozdro!

PS. Sam byś się do tej rangi nie łapał, Vinyl xD Czyli po odejściu z funkcji Rang Moda czeka na Ciebie Młody Klubowicz.

Mała korekta; wcześniej wymogiem było 5000 postów a nie 1000. Natomiast po odejściu z funkcji Rang Moda wróciłbym zapewne do koloru, który miałem wcześniej czyli Elite VIP.

Co do samego "załapania się", statystyki jasno mówią, że się nie kwalifikuje. Pada jednak pytanie czy aż tak bardzo miałbym na to parcie. Szczerze ? Mogę sobie odpiąć wszystkie belki i bujać się bez nich z kolorem zwykłego użytkownika. Nigdy nie zależało mi na danej barwie, może dlatego, że wchodzę tu ze świadomością wirtualnego świata, gdzie kolory pieniędzy czy sławy w realu nie dają. Oczywiście, obecnie z klawiatury Rang Moda brzmi to dość absurdalnie. Powinienem raczej zachęcić i pisać jakie to te kolory nie są wspaniałe. Mimo wszystko dzielę się swoim punktem widzenia bo takim jestem człowiekiem. Z drugiej strony cieszę się, gdy ktoś poszerza swoje horyzonty, pomaga, jest aktywny i bierze czynny udział w życiu forum. Dlatego nie śmieję się i nie szydzę z osób, które obrały sobie za cel jakąś tam rangę. Śmiało mogę wręcz powiedzieć, że je podziwiam i dopinguję.

Mamy na forum użytkowników bardziej i mniej aktywnych. Każdemu jednak staramy się dogodzić dlatego lata temu mądrzejsi ode mnie wymyślili pewne wymogi, które ostatecznie nagradzają nowicjuszy jak i starych wyjadaczy. Jaki jest cel Clubbersa, opisałem w temacie. I podobnie jak moi poprzednicy uważam, że gdyby mogli go zdobyć wszyscy to ta oryginalność i wyjątkowość straciłaby na wadze. "Każdy może być super, ale jak wszyscy są super to nikt nie jest".

Hidden
13-07-2021, 06:33
7500 postów... Aż mi się przypomniało, z jakim trudem trzaskałem 5000 goniąc poprzednie wymagania. Ok, jak chcecie, dobra, niech będzie, challenge accepted, let the game begin, potrzymajcie mi piwo.


O, i właśnie jestem o jeden sensowny post bliżej celu.

Daroos
13-07-2021, 09:30
Spodziewałem się, że liczba postów również wzrośnie, ale to nic, jedziemy z tym :D

Kill3r
13-07-2021, 09:36
no ja prawie sie łapie tylko
masz obecnie 1144 plusów
brakuje mi 56 plusow, pozycz ktos xD

stoprocent
13-07-2021, 10:23
no ja prawie sie łapie tylko
masz obecnie 1144 plusów
brakuje mi 56 plusow, pozycz ktos xD

zapomnij masz miano patusa przez te falusy co wysyłałeś i te dymanka na niedźwiedziu :D

Kill3r
13-07-2021, 10:30
zapomnij masz miano patusa przez te falusy co wysyłałeś i te dymanka na niedźwiedziu :D

haha Adi kurła dymanko na niedzwiedziu sam mi wyslales! :D
zreszta to wina Bastjana wsystko! xD

Vinylside
13-07-2021, 11:05
7500 postów... Aż mi się przypomniało, z jakim trudem trzaskałem 5000 goniąc poprzednie wymagania. Ok, jak chcecie, dobra, niech będzie, challenge accepted, let the game begin, potrzymajcie mi piwo.


O, i właśnie jestem o jeden sensowny post bliżej celu.

Spodziewałem się, że liczba postów również wzrośnie, ale to nic, jedziemy z tym :D

Świetne podejście. Życzę Panowie powodzenia i czekam na wiadomości w sprawie przyznania rangi !

Na koniec chciałbym jeszcze wyjaśnić skąd wzięła się decyzja zwiększenia limitu postów bo jakby nie było już wcześniejszy próg był bardzo wymagający. Powiedzmy sobie szczerze, na co zwraca się obecnie uwagę w internecie ? Na liczby. Kontent ciekawy, głupi czy kontrowersyjny nie ma prawa zaistnieć bez wysokich statystyk (polubienia, udostępnienia, wyświetlenia). Nowy odbiorca, któremu pojawia się dany film lub post sprawdza nie tylko jego treść i wnętrze, ale przede wszystkim analizuje dlaczego akurat teraz pojawił Mu się na stronie głównej, szczególnie, że nie miał na swojej liście obserwacji czy subskrypcji tego konkretnego profilu lub kanału. Podobnie jest z Naszą witryną. Temat, który ma dużą liczbę komentarzy odwiedzany jest częściej. I większość nie zwraca uwagi na to czy w postach toczy się kulturalna dyskusja, gównoburza czy są tam zwyczajne oceny danego kawałka czy sytuacji. Wchodzą bo statystka komentarzy przy**** Ich uwagę, więc coś musi być na rzeczy.

Od lat wielu użytkowników narzeka, że na forum da się zaobserwować znaczny spadek aktywności. Podwyższając próg napisanych postów nie mamy na celu robienia komuś na złość. Chcemy zwyczajnie zachęcić Was do zwiększenia aktywności w tematach, gdzie kiedyś w samym dziale "Przy Piwie" toczyły się ciekawe dyskusje a każdy temat w sektorze Muzyka Mp3 oceniany był przez grono fanów i krytyków. Dziś ciężko niektórym wyrazić swoje zdanie dlatego mamy nadzieję, że tym (kontrowersyjnym dla niektórych) ruchem zachęcimy Was do śmiałych wypowiedzi w formie dołączenia lub rozpoczęcia dyskusji czy zwykłych ocen.

Aeroo
17-07-2021, 00:18
A mnie nikt nie docenia....uploader mnie nie interere :(((