PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Rekrutacja na Moderatorów


Vinylside
03-05-2021, 11:34
Drogi Użytkowniku !

Posiadasz szeroką wiedzę z zakresu muzyki elektronicznej ?
Potrafisz umiejętnie sporządzać selekcję według znanych Ci gatunków ?
Chciałbyś aktywnie uczestniczyć w rozwoju forum będąc przy tym osobą decyzyjną ?

Podziel się swoim wolnym czasem i pomóż ekipie 4Clubbers !
Dołącz do grona Moderatorów !

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61856_moderator.png

Stety i niestety dożyliśmy czasów, w których nic już nie jest takie samo. Zmieniło się pokolenie, ewolucji uległy muzyczne gusta a fora znikają z zakurzonej części internetu. Trendy wyznacza dziś ilość wyświetleń na YouTube, sponsorowany post z udziałem Facebooka, grad polubień pod Instagramową bądź Tik-Tokową wstawką. Smartfony już dawno zapomniały o istnieniu kabla, który co miesiąc zasila ich pamięć nowymi Mp3'mi bo przecież wszystko jest już w aplikacji Spotify czy Apple Music. W porównaniu do sieciowych gigantów, miejsce, któremu poświęcasz w tym momencie czas jest starą dobrą szkołą kojarzoną z humorem, dramaturgią, hejtem, ale również z dobrym dźwiękiem. Muzyką, która na przestrzeni lat zmieniła się diametralnie do tego stopnia, że w premierowych tematach bardzo często to Wy - użytkownicy - prosicie o przeniesienie danego kawałka do zbioru produkcji amatorskich.

Specjalistów w internecie nie brakuje. Na każdym kroku (portalu czy forum) sportowi eksperci, muzyczni koneserzy, lekarze, ojcowie, patrioci czy prawnicy. Ze względu na to, że z biegiem czasu coraz większa grupa osób uważa Nasze działy za przestarzałe, chaotyczne i zwyczajnie niechlujne, chciałbym zaprosić tych, którzy mają chwilę wolnego czasu do współpracy. Propozycją jest funkcja Moderatora w wyznaczonym dziale.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61859_4c.png

Obecnie największy nacisk kładę na sektor Club / Dance, ale przydadzą się również dodatkowe ręce do pracy w takich miejscach jak Exclusive i Promo bądź Scene Releases. Cała reszta ma swój stały nadzór aczkolwiek jeżeli ktoś czuje się na siłach i chce odciążyć dotychczasowego Moderatora z obowiązków oferując ich podział, nie widzę większego problemu.

Drogi użytkowniku. Może najwyższa pora przekształcić negatywne emocje i zarzuty w kierunku zarządzającej ekipy w pomoc ? Podziel się swoją szeroką wiedzą, bądź osobą decyzyjną i spraw, że w dziale z Twoim ulubionym gatunkiem nie będzie amatorek czy zwykłej ch*jni. Nie interesuje mnie to, czy masz 15 czy 50 lat. Jeżeli czujesz się na siłach, zapraszam do zgłoszenia kandydatury w tym temacie lub za pomocą prywatnej wiadomości.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61860_unnamed.png

Miczki
03-05-2021, 15:10
Powodzenia w szukaniu! Ktoś przydałby się jeszcze do Big Roomu, bo część wstawek po prostu jest tam niepasująca.

Roberd
11-12-2021, 20:18
Mam problem z postami

Vinylside
11-12-2021, 20:40
Mam problem z postami

I co to ma wspólnego z tematem "Rekrutacja na Moderatorów" ?
Czy uważasz, że wątek o takim tytule to odpowiednie miejsce na tego typu post ?

Baksu
20-12-2021, 09:39
Zgłaszam się na cały dział house. Ostatnio mam sporo wolnego czasu i mógłbym się przydać. Doświadczenie i obycie w muzyce i na forum też mam.
Pozdrawiam!

Thomas Grand
29-12-2021, 20:22
Cześć,
Ja jestem chętny do ogarnięcia działu DANCE :)

tR@y
31-12-2021, 11:29
W tym nowym roku dajcie rangę Klubowicza najlepszym co się znają muzyce, a nie tym modom co to nie wiedzą kto jest Lindsey Starling. Basta

Vinylside
31-12-2021, 11:58
W tym nowym roku dajcie rangę Klubowicza najlepszym co się znają muzyce, a nie tym modom co to nie wiedzą kto jest Lindsey Starling. Basta

A co ma wspólnego ranga Klubowicza z pełnieniem funkcji Moderatora ?

djmietas
31-12-2021, 11:59
W tym nowym roku dajcie rangę Klubowicza najlepszym co się znają muzyce, a nie tym modom co to nie wiedzą kto jest Lindsey Starling. Basta


Pewnie że się nie znamy bo to Lindsey Stirling jest skrzypaczką. Dlatego chyba mamy rangi

Miczki
02-01-2022, 13:32
W tym nowym roku dajcie rangę Klubowicza najlepszym co się znają muzyce, a nie tym modom co to nie wiedzą kto jest Lindsey Starling. Basta

Kto nie wie? Imię, ksywy, kwity, nagrywki? xD

PS. Na PW też możesz podać.

Negan
02-01-2022, 14:10
Ja się nie znam w takim razie, bo nie wiem kto to jest Lindsey Starling. Chętnie się dowiem.

fabricio
19-02-2022, 19:54
witam jestem tu nowy mam problem ze ściąganiem piosenek z forum jestem Brazylijczykiem i znam 4clubbers od wielu lat

Negan
19-02-2022, 21:06
I napisałeś o tym w dziale rekrutacji. Gratuluję.

Bekim
20-02-2022, 10:13
I napisałeś o tym w dziale rekrutacji. Gratuluję.

Może chce zostać modem w dziale Muzyka MP3, przy okazji naprawi pobieranie utworów ;)

17-04-2022, 01:27
eu quero ser moderador

FazZi85
18-04-2022, 11:36
Ja chętnie zająłbym się działem klubów i dyskotek, wiele lokali już zostało zamkniętych, albo działają w tym samym miejscu, tylko że pod inną nazwą. Oczywiście bardziej mi chodzi o stworzenie prostego konkretnego wzoru zasad opisu działu, ze względu na to że też nie jestem wszechwiedzący, inni użytkownicy mieli by jakiś wzór.

Jestem dość długo już na forum http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61859_4c.png może nie najdłużej, ale jakiś dinozaur jednak, który cały czas pamięta żeby zaglądnąć na forum
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61860_unnamed.png

Myślę że zasługuję na kredyt zaufania, aby zostać http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i61856_moderator.png

_______
Ja się nie znam w takim razie, bo nie wiem kto to jest Lindsey Starling. Chętnie się dowiem.to jest taka skrzypaczka o urodzie nastolatki, coś w rodzaju Vanessa Mae ;)

Vinylside
18-04-2022, 11:45
Oczywiście bardziej mi chodzi o stworzenie prostego konkretnego wzoru zasad opisu działu, ze względu na to że też nie jestem wszechwiedzący, inni użytkownicy mieli by jakiś wzór.

Co masz konkretnie na myśli ? Chciałbyś stworzyć nowy regulamin, wprowadzić jakieś stałe zasady dodawania treści czy zwyczajnie zaktualizować listę lokali ? Możesz rozpisać swój pomysł w oparciu o szczegóły. Chętnie zobaczę jakiś zarys tego, co masz w głowie.

FazZi85
18-04-2022, 12:07
Nie chcę usuwać niczego co jest, niech będzie jakaś historia, ale chciałbym zrobić porządek tam. Nie chcę kolidować tylko pomóc, bądź jakoś wesprzeć. Regulamin może nie koniecznie zmieniać, ale może zajdzie potrzeba, bardziej mi chodzi o aktualizację i jak pisałem wzór do dodawania tematów.

LOGO / Togotyp lokalu
Nazwa lokalu
Adres www, sieci społecznościowe, kontakt

Opis lokalu
ewentualnie wszelkie informacje o lokalu

Xien
18-04-2022, 19:37
Kiedyś też proponowałem o LOGO w temacie itp. ale temat przeszedł bez echa. Zresztą w dziale przeważa ilość tematów z zamkniętymi lokalami niż tymi działającymi. Od początku zresztą nie podobało mi się że zmieniamy nazwę tematu zamiast zakładać nowego jeśli klub zmienił właściciela/nazwę.

Cóż, to co napisałeś nic nowego nie wnosi do działu tak naprawdę. On i tak właściwie jest pół martwy. Moderować tam nie ma za bardzo co.

FazZi85
19-04-2022, 22:54
Możliwe że masz rację, ale właściwie chodzi mi o to żeby były tematy z lokalami które istnieją, a te które są zamknięte żeby były w jakimś archiwum, ale też dostępne.
Nie wiem czy kojarzysz portal ftb, tam swojego czasu była lista wszelkich lokali w kraju. Myślę że jakiś wzór czy schemat nie zaszkodzi, czasy się zmieniły i nie jest tak jak kiedyś, ale mi chodzi o to żeby było to w sensie takim, aby miało ręce i nogi, opis lokalu myślę że nie jest jakiś bardzo ważny, bo każdy może napisać różne rzeczy, ale podstawowe dane jednak powinny być. Przynajmniej tak sądzę, dałem nawet nowy temat, jako wzór, schemat też napiszę.

Xien
21-04-2022, 20:03
Możliwe że masz rację, ale właściwie chodzi mi o to żeby były tematy z lokalami które istnieją, a te które są zamknięte żeby były w jakimś archiwum, ale też dostępne.
Też już o to walczyłem, żeby stworzyć osobny dział jako archiwum i tam wrzucić wszystkie lokale które pozostają zamknięte. Niestety albo pomysł się nie przyjął albo każdy ma to w dupie.

Nie wiem czy kojarzysz portal ftb, tam swojego czasu była lista wszelkich lokali w kraju. Myślę że jakiś wzór czy schemat nie zaszkodzi, czasy się zmieniły i nie jest tak jak kiedyś, ale mi chodzi o to żeby było to w sensie takim, aby miało ręce i nogi, opis lokalu myślę że nie jest jakiś bardzo ważny, bo każdy może napisać różne rzeczy, ale podstawowe dane jednak powinny być. Przynajmniej tak sądzę, dałem nawet nowy temat, jako wzór, schemat też napiszę.
Jeśli nie zabraknie ci chęci i ambicji to robić to jestem za. Mogę ci nawet, bardzo chętnie w tym pomóc. Tylko na to wszystko trzeba zgody "góry".

FazZi85
21-04-2022, 22:32
Spokojnie, to kwestia czasu, bo ruszyłem temat chyba w dobrym momencie, także "pracuję nad tym" więc możliwe że będzie sukces ;) widocznie nie miałeś "siły" przebicia ;) ewentualnie czas nie był odpowiedni.

Vinylside
22-04-2022, 09:51
FazZi85 prywatnie przedstawił mi pełny pomysł składający się z szeregu szczegółowych elementów sklejających się ostatecznie w spójną całość. Opisał po krótce co chciałby zrobić w pierwszej kolejności, co w dalszej, pytając również o same możliwości techniczne, które na Naszym forum niestety, ale kuleją i nie mają pełnego wsparcia przez co do pewnego stopnia jesteśmy ograniczeni. Dodatkowo w dziale powstał Jego pierwszy temat z zarysem jak miałoby to wyglądać. Oczywiście zgadzam się z tym, że solowe lokale powoli odchodzą do lamusa na korzyść masowych festiwali, aczkolwiek dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką klubową czy szuka miejsca na weekendowy wypad, taki sektor może się jeszcze przydać (mimo upływu lat i "starej daty"). To również swego rodzaju historia forum, którą ktoś chce odświeżyć i pielęgnować. Pomysł był w mojej ocenie na tyle ciekawy, profesjonalny i szczegółowo opisany, że z miejsca postanowiłem dać temu szansę. Nie była to również wiadomość złożona z 1-2 zdań pokroju "trzeba coś z tym zrobić", "porządek oznacza wywalenie wszystkiego do kosza", "mam pomysł na to, ale potrzebuje waszej opinii". Facet zwyczajnie wszedł z buta z dopracowaną wizją, więc ok, niech robi swoje i zobaczymy co z tego wyniknie.

Romik
12-11-2022, 19:14
Zgłaszam chęć na próbę Modernizacji działu Pomoc. Byłem moderatorem w dziale muzyka mp3 / Techno nie są mi obce obowiązki jakie są nałożone na moderatora ale dział z muzyką wymaga bardzo dużo obowiązków i czasu do dyspozycji. Z tąd moja chęć na dział na który będę miał zapas czasu i do którego mam zapał aktualnie. Tu dzież zgłaszam swoją rekrutację. Widzę w dziale kilka zaniedbań. Chciałbym zacząć od prostych rzeczy. Z poważaniem

Matuk
14-11-2022, 08:10
Zgłaszam chęć na próbę Modernizacji działu Pomoc. Byłem moderatorem w dziale muzyka mp3 / Techno nie są mi obce obowiązki jakie są nałożone na moderatora ale dział z muzyką wymaga bardzo dużo obowiązków i czasu do dyspozycji. Z tąd moja chęć na dział na który będę miał zapas czasu i do którego mam zapał aktualnie. Tu dzież zgłaszam swoją rekrutację. Widzę w dziale kilka zaniedbań. Chciałbym zacząć od prostych rzeczy. Z poważaniem

Wolny czas radziłbym wykorzystać na lekturę słownika..."Z tąd" ; "tu dzież"

Romik
14-11-2022, 13:12
Wolny czas radziłbym wykorzystać na lekturę słownika..."Z tąd" ; "tu dzież"

Alez wstyd 😐Pisałem na szybkiego.

Vinylside
14-11-2022, 15:34
Widzę w dziale kilka zaniedbań. Chciałbym zacząć od prostych rzeczy.

Czy możesz napisać coś więcej na temat tych „zaniedbań” i ich redukcji we wspomnianym dziale ? Zżera mnie niesamowita ciekawość, stąd powyższa prośba ;>

Romik
17-11-2022, 22:27
Czy możesz napisać coś więcej na temat tych „zaniedbań” i ich redukcji we wspomnianym dziale ? Zżera mnie niesamowita ciekawość, stąd powyższa prośba ;>

Było stare przekierowanie aktywne i tym podobne nic szczególnego. Ale gdybym został moderatorem pewnie z czasem bym chciał zmian znając siebie .. Zaniedbania zostały usunięte już.

Mroku
23-01-2023, 13:06
Zgłaszam chęć na moderatora działu house lub club/dance. Mam "jakieś" pojęcie o muzyce + dużo czasu który mógłbym poświęcić dla forum. Aktualnie jestem uploaderem i chyba źle mi to nie wychodzi ale pozostawiam to do waszej oceny. Liczę na pozytywne rozpatrzenie.

PS. Regulamin oczywiście będzie przestrzegany :)

Banerx
23-01-2023, 23:22
Zgłaszam chęć do Va Składanki/Club Dance/Trance. Na forum bardzo długo coś tam wrzucam. Chciałbym zrobić porządek z serwerami dla składanek.

Liczę a pozytywne rozpatrzenie

PS. Regulamin świętość dla mnie