PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Co jest lepszym wyborem xdj rx pioneer czy 2x850 cdj pioneer


Friggio
12-04-2021, 14:21
Witam. O to moje pytanie jak wyżej czy ktoś w tym celu doradzi co lepiej wybrać z tych modeli, będę bardzo wdzięczny za pomoc w tej sprawie

Woncky
12-04-2021, 19:55
Ciężko obiektywnie powiedzieć co jest lepsze, jedno i drugie ma plusy i minusy. RX to nowszy sprzęt i ma zdecydowanie lepsze wyświetlacze. Bardziej kompaktowy, a przez to mobilny. Oba decki obsłuży jednym pendrivem - a cdj 850 nie mają linka. Z kolei playery to zdecydowanie lepszy feeling i przyjemność z grania dzięki większym wymiarom. Zawsze zostaje możliwość zagrania czegoś z płyty, a w razie awarii zostajesz zawsze z jednym playerem i jesteś w stanie dokończyć imprezę, przy rx pozbawiasz się całkowicie konsolety.

Pytanie co potrzebujesz i co ma dla ciebie znaczenie, bez tego nie da się odpowiedzieć co powinieneś wybrać.

Zmuda^^
12-04-2021, 21:16
Długo się wahałem czy kupić odtwarzacze i tradycyjnego djma ale mój wybór padł na xdj rx i nie żałuję .
Po pierwsze większe możliwości miksowania utworów i wyświetlacz a wszystko w cenie w której kupiłbys tylko bardzo dobry mixer...oczywiście feeling i radość z gry na tradycyjnych odtwarzaczach jest czymś wspaniałym tylko pytanie brzmi co tobie sprawia większą radość ?
Jeżeli masz możliwość wyprobuj kazdy sprzęt i zdecyduj.
Ja mimo że mam xdj rx często wracam grając u wujka na tradycyjnych cdj 350 i djm 350 ciesząc się chwilą i radością grania ze słuchu . Xdj to jednak wciąż sprzęt który ci daje wszystko na "tacy" .
Mały przykład moich setów co tydzień wstawianych:
https://youtu.be/s4kYPqp4Fk4

---------- Post added 12-04-2021 at 22:18 ----------

Dodam jeszcze że kupując tradycyjny sprzęt czyli cdj + djm , opanowując go zagrasz później na wszystkim i nic co nowsze nie będzie dla Ciebie problemem.