PDA

PrzejdĽ do pełnej wersji tego Forum : Inne Pro¶ba o wykonanie utworu 360 Reality Audio z Bass Boost


lukasz9891
02-11-2020, 07:49
Dzień dobry. Ostatnio zainteresowała mnie muzyka w technologii 360 Reality Audio i tu wielka pro¶ba czy jaki¶ kolega z forum nie stworzyłby mi kilku tracków, albo przynajmniej z 1-2, aby efekt końcowy był taki jak poniżej na kanale ? Pliki w formacie mp3 albo wave oczywi¶cie przesłał bym. Jeszcze tym razem pro¶ba ta nie jest w charakterze odpłatnego zlecenia.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL9s91QYwRh7vX75RMRb2HJ-ZrIC78x_wa

Próbowałem co¶ samemu zadziałać w FL Studio według poradników z internetu, ale nie wychodzi. Program łapie zwiechy (mam kiepskiego kompa), w dodatku nie wiem czy na wersji trial idzie to w ogóle zrobić, a tylko tak± dysponuję. Ewentualnie mam jeszcze Audacity. Pozdrawiam.

hauas
23-02-2021, 01:11
siema, jezeli mnie moje piekne uszy nie myla, to to zautomatyzowany balans hulajacy po stereo, na ktory polozono reverb w malym pomieszczeniu, bardzo krotki z przodu i ciut dluzszy, jakby wydawal sie z tylu, czyli chyba nawet stockowe rzeczy w fl i chyba we fl bym ci sie poradzil za to zabrac, bo automatyka jest duzo latwiejsza niz wszystko dlubac w audacity i sie z tym brandzlowac wieki, kiedy we fl poprostu krecisz galka najpierw jedna potem druga, zapisujac automatyzacje