PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Nagrywanie livestream na FB/Youtube


Uciex
09-08-2020, 20:36
Witam,

Mam zamiar nagrywać livestream mixy. W zwiazku z tym chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki DJ.

Czy wystarczy adapter Mini Jack - Micro USB, aby dźwięk z konsoli (lub lapka) szedł bezpośrednio do telefonu?

Aby odbiorcy przyjemnie słuchało się tych mixów z relacją video.
Mój sprzęt to Pioneer DDJ400.


Ewentualnie jakie macie sposoby na nagrywanie live video mixów? :)

hauas
10-08-2020, 16:13
hi, obawaiam sie, ze kabelek nie wystarczy. tu opisalem sytuacje z streamem na fb:

http://www.4clubbers.com.pl/dj-zone-dyskusje/1287726-set-na-zywo-na-facebooku-z-kilku-kamer-i-wysoka-jakoscia-dzwieku.html

John Melts
10-08-2020, 18:19
A nagrywaj transmitując live w OBS-ie czy tam Streamlabsie :) Pod przyciskiem Stream, masz przycisk Record :P

Uciex
10-08-2020, 19:40
Dzieki za namiary i jakieś rozjaśnienie tematu. Na spokojnie sobie poczytam. Ja osobiście sugerowałem się tym filmem:


MaR5ucCXb4E?t=407


I chyba ma to wszystko sens, bo komentarze i ocena jak najbardziej pozytywne. Myślałem, że to nie jest aż tak skomplikowane :)

FazZi85
11-04-2022, 13:12
Mam kolegę który najpierw nagrywa video live mixy [na wiele kamer], a potem dopiero robi transmisje tych materiałów, wygląda to oczywiście tak jakby grał na żywo, a wtedy już ogarnia sobie tylko czat i może odpowiadać na komentarze. Z jednej strony fajna sprawa.