PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne Prośba o pomoc i poradę.


eru10
02-03-2020, 19:06
Witam wszystkich forumowiczów.
Może przejdę od razu do konkretów. Otóż niedawno otrzymałem komentarz do mojego utworu na soundcloud o tej treści:

"I would sign that job!!Send it our work team if U would sign it for our electronic label company…" od użytkownika A&R.

Poszperałem trochę w internatach i A&R Record Label, jest to chyba jakiś oddział wytwórni płytowej zajmujący się poszukiwaniem nowych "twarzy", że tak się wyrażę:)
Chcę zaznaczyć, że muzyką zajmuję się czysto hobbystycznie, po pracy lubię sobie trochę nad tym posiedzieć, czysta amatorka. Z angielskim też u mnie średnio, więc teraz pytanie do Was.
Co oznacza ten komentarz, jest to coś konkretnego, wartego uwagi? Czy jeśli wyślę im mój utwór będą się z tym wiązać jakieś zobowiązania? Po prostu czy wartko się w to bawić?
Z góry przepraszam, jeśli mój post wydał się komuś śmieszny lub infantylny, ale tak jak pisałem wyżej, jestem po prostu zielony w tej kwestii.
Pozdrawiam.

Brainwasher
02-03-2020, 19:24
Widziałem komentarz o bardzo podobnej treści na profilu jakiejś stacji radiowej, dodam że to była audycja "mówiona" jakaś rozmowa z gościem czy cuś. Podejrzewam że aby coś z tej promocji było to trzeba by im trochę kaski przelać i wtedy by Ci np. nabili odsłuch tak myślę.

eru10
03-03-2020, 11:58
Dzięki za odpowiedź, posiedzę jeszcze trochę nad tym w wolnym czasie i zobaczę jak będzie.
Pozdrawiam.

unknown_players
05-03-2020, 20:04
Zobacz kontrakt i tyle, miałem podobnie z jedną wytwórnią, ale nie podpisałem z nimi ostatecznie kontraktu bo go przeczytałem xD

Dopóki nie podpiszesz kontraktu nie jesteś związany z wytwórnią