PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Jak podłączyć mikser Reloop do karty dźwiękowej


HubsonFZG
10-02-2020, 21:38
Witam, tak jak w temacie. Chciałbym podłączyć mikser Reloop rmx 33i do karty dźwiękowej aby nagrać seta. Tylko pytanie pod które wejście. Przez "BOTH" podłączam mikser do wieży (tyle w domowych warunkach wystarczy ;)
Z góry dzięki i pozdro :)

hauas
29-02-2020, 04:45
siema
no generalnie masz tam 2 outy: master i booth. to ktorymkolwiek wyjdziesz i wepniesz sie do karty to bedzie dobrze (polecam master bo pewnie masz poziomy pokazane na mixerze). poziom mastera kontrolujesz masterem na mixerze (wiec uwazaj na czerwone), a booth masz dla siebie do odsluchu

HubsonFZG
02-03-2020, 21:26
siema
no generalnie masz tam 2 outy: master i booth. to ktorymkolwiek wyjdziesz i wepniesz sie do karty to bedzie dobrze (polecam master bo pewnie masz poziomy pokazane na mixerze). poziom mastera kontrolujesz masterem na mixerze (wiec uwazaj na czerwone), a booth masz dla siebie do odsluchu


Dzięki bardzo. Jakiego kabla potrzebuje jeśli chce podłączyć się przez master? Bo widzę, że to zwykłe cinche nie są

DJ_ZEUS
03-03-2020, 19:27
Hej, na mastarze to są wyjścia na XLR. Zależy jeszcze do jakiej karty się podpinasz? Jak masz zewnętrzny interfejs audio to podłączysz to dwoma kablami XLR-Jack 6,3” mono. Jak wspinasz sid w kartę w komputerze wewnętrzną to potrzebujesz jeden kabel 2xXLR-Jack 3,5” stereo.

HubsonFZG
03-03-2020, 20:13
Hej, na mastarze to są wyjścia na XLR. Zależy jeszcze do jakiej karty się podpinasz? Jak masz zewnętrzny interfejs audio to podłączysz to dwoma kablami XLR-Jack 6,3” mono. Jak wspinasz sid w kartę w komputerze wewnętrzną to potrzebujesz jeden kabel 2xXLR-Jack 3,5” stereo.

Dzięki bardzo. Mam zamiar podpiąć pod zewnętrzną kartę dźwiękową, którą zamierzam kupić i podpiąć pod lapka. Jaką jeszcze nie wiem, masz może jakąś godną polecenia? Żeby nie był to shit ale też bez przesady, po prostu od czasu do czasu sobie coś tam w domu gram ;)

DJ_ZEUS
03-03-2020, 20:49
Mogę polecić Ci Focusrite 2i2, sam taki miałem i zamieniłem na większą wersję 18i8. Oprócz tego mogę polecić Presonus Audiobox usb lub Steinberg UR 242. :)

hauas
08-03-2020, 16:19
Dzięki bardzo. Mam zamiar podpiąć pod zewnętrzną kartę dźwiękową, którą zamierzam kupić i podpiąć pod lapka. Jaką jeszcze nie wiem, masz może jakąś godną polecenia? Żeby nie był to shit ale też bez przesady, po prostu od czasu do czasu sobie coś tam w domu gram ;)

do 200pln masz tam kilka fajnych nawet

https://www.thomann.de/de/usb_audio_interfaces.html?oa=pra

jak nic nie robisz wiecej i chcesz tylko nagrac to zrobisz to nawet kabelkiem prosto do karty w lapku, tylko musisz przejsc z xlr na malego jacka, ale to calkiem doable. ewentualnie xlr podlacz do odsluchu fizycznego, a nagrywaj wyjsciem cinchowym booth

HubsonFZG
21-01-2021, 10:30
Hej, na mastarze to są wyjścia na XLR. Zależy jeszcze do jakiej karty się podpinasz? Jak masz zewnętrzny interfejs audio to podłączysz to dwoma kablami XLR-Jack 6,3” mono. Jak wspinasz sid w kartę w komputerze wewnętrzną to potrzebujesz jeden kabel 2xXLR-Jack 3,5” stereo.

Zgłaszam się ponownie po prawie roku czasu :D
Do BEHRINGER UMC22 podepnę się przez XLR-Jack 6,3” mono czy 2xXLR-Jack 3,5” stereo? I pod które wejście?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

---------- Post added 21-01-2021 at 11:31 ----------

do 200pln masz tam kilka fajnych nawet

https://www.thomann.de/de/usb_audio_interfaces.html?oa=pra

jak nic nie robisz wiecej i chcesz tylko nagrac to zrobisz to nawet kabelkiem prosto do karty w lapku, tylko musisz przejsc z xlr na malego jacka, ale to calkiem doable. ewentualnie xlr podlacz do odsluchu fizycznego, a nagrywaj wyjsciem cinchowym booth

Zgłaszam się ponownie po prawie roku czasu :D
Do BEHRINGER UMC22 podepnę się przez XLR-Jack 6,3” mono czy 2xXLR-Jack 3,5” stereo? I pod które wejście?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam