PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Utwór trance na pierwszy taniec


Fifek9012
17-01-2020, 12:07
Witajcie, jak w temacie potrzebuje waszej pomocy w wyborze piosenki na pierwszy taniec. Jako zagorzały fan muzyki elektronicznej, a przede wszystkim trance, chciałbym żeby to było coś w podobnym klimacie :) macie jakieś propozycje? Ja mam kilka swoich typów:
1. Cosmic Gate & JES - Fall Into You,
2. Markus Schulz & Emma Hewitt - Safe From Harm,
3. John Legend - All Of Me (Dash Berlin Intro Remix),

4. Above & Beyond feat. Zoë Johnston - "We're All We Need",

5. Markus Schulz feat. Delacey - Destiny.

Te utwory znalazłem na jednej z grup facebookowych i są całkiem niezłe, ale jakoś wydają się ciut za szybkie, jak na pierwszy taniec. Myślałem jeszcze o Andain - Beautifull Things, ale sam nie wiem...Może macie jakieś swoje typy? Wesele w czerwcu i niedługo pasuje się zapisać na kursy pierwszego tańca, ale nie mamy utworu...Będę wdzięczny za pomoc :) Pozdrawiam!

Christoph'86
17-01-2020, 12:10
Ode mnie propozycja, myślę że nadaje się
Armin van Buuren - Burned with Desire ( Rising Star remix)

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Fifek9012
17-01-2020, 12:17
Utwór świetny, ale dosyć szybki :D ale nakierowałeś mnie na bardzo dobry tytuł i znalazłem tego jakąś wersję chill out i by się nadawała :D pomyślę, wielkie dzięki za pomysł :) czekam na pozostałe propozycje :)

EDIT: Jeszcze takie coś znalazłem w międzyczasie, może macie coś w tym klimacie?
Above & Beyond ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Zetandel Chillout Remix) Bo to fajne, ale będę miał gości zagranicznych i jak to usłyszą i tekst w tym zawarty to chyba padną że coś takiego leci na ślubie :D ale utwór mega :D

hubikos
18-01-2020, 03:07
ja btm polecił dwa utwory oto moje typy :
Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Vocal Mix) lub Alex M.O.R.P.H. feat. Sylvia Tosun - An Angel's Love

Fifek9012
18-01-2020, 16:26
:D to nie będzie Transmission tylko wesele :D troszeczkę za szybkie te wasze utwory ;) ale wszystkie tytuły nakierowały mnie na ich wersje "chill"/"vocal" lub coś w tym stylu, które są wolniejsze i już prędzej się nadają na pierwszy taniec :D zwłaszcza, że nie są z nas tancerze zawodowi, a to będzie ciepły miesiąc i weź tańcz do takich szybkich utworów w garniturze/sunkni :D ale to moja wina, bo nie określiłem się co do konkretów propozycji stawianych przez was ;) hehe dzięki tak czy tak za pomoc, z moich typów i wersji spokojniejszych tych utworów, które mi daliście na pewno coś wybiore ;) gdyby jeszcze komuś coś przyszło do głowy fajnego to czekam na propozycje :D

chester43
18-01-2020, 20:21
ashjvB20ke8 .