PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Jak zostać kierowcą Uber - Poradnik


motoonline
24-01-2019, 02:38
Jak zacząć zarabiać na uberze?

Wiele osób zastanawia się jak zostać kierowcą ubera? Uber jest ciekawą alternatywą na zarobek dla każdego, kto ukończył 20 lat i ma prawo jazdy minimum od roku. Należy przedstawić też oświadczenie o niekaralności i zaświadczenie o wykroczeniach drogowych. Warto wiedzieć, że nie trzeba mieć własnego auta.

Więcej informacji znajdziecie tutaj
https://motoryzacjaonline.pl/uber-jak-zaczac/

hauas
25-01-2019, 01:07
jakie tam kary ostatnio byly za jezdzenie na uberze, oprocz okopania fury przez januszy w skorzanych kamizelkach?

FazZi85
25-01-2019, 18:22
Bezsensu, lepiej wziąć się za normalną robotę. Ubezpieczenie i L4 jest przynajmniej w razie "w"

Anjunadave
25-03-2019, 15:47
pracowałem na UBER ponad rok czasu, na początku wynajmowałem auto, potem przesiadłem się na swoje (założyłem własną działalność) - powiem krótko - NIE WARTO i nie wierzcie w żadne brednie ile to nie zarobicie. Jeżeli chcesz zarobić w miarę tygodniówkę, nie możesz wychodzić z auta przez 12,14 godzin, stanie pod lotniskami nic nie da itd (teraz jeszcze bardziej skomplikowali sprawę wprowadzając jakieś kolejkowania i inne pierdoły). Dla pasażera UBER jak najbardziej, korzystam do tej pory, ale jako pracownik - stanowcze NIE.

gil3k
03-12-2020, 15:14
Dziękuję za artykuł, kilka przydatnych informacji można wyciągnąć

Dj Amigo
30-04-2021, 04:03
Fajnie ta praca wygląda ale jak się patrzy na nią z boku a jak się tam pracuje to różnie z tym bywa. Zresztą jak w każdej pracy są plusy i minusy.

stanbara
27-07-2021, 10:17
Gdyby ktoś z was myślał o znalezieniu nowej pracy to skorzystajcie ze strony tutaj możecie w prosty sposób wyszukiwać najlepszych ofert pracy w Polsce lub za granicą . Wystarczy wybrać miejsce w jakim chcecie pracować i jaka branżą was interesuje a strona wyszuka najciekawsze oferty. Polecam bo fajna opcja.

pawwww
16-04-2023, 20:44
Uber wychodzi lepiej od Taxi? (w sensie zarobki)