PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Sporo ludzi slucha tech-house?


GóRRalu$
19-01-2019, 00:30
siemanko , jestem zwolennikiem muzyki tech house lubie techno deep-house ale czesto spotykam sie z sytuacja posrod swoich znajomych ze gdy u mnie w aucie leci jeden z wyzej wymienionych gatunkow slysze pytania co to jest.? jak mozna tego sluchac . przy deepie jedna laska ostatnio powiedziala 'przeciez to jest za wolne :sweeeet:
'jak sytuacja ma sie u Was ? poglady na temat muzyki moge dzielic z garstka osob czy naprawde jest tak malo zwolennikow tego typu muzyki.?

Zapraszam do komentowania pozdrawiam

JacobC
19-01-2019, 03:49
W moim otoczeniu dosłownie tylko 3 osoby słuchają takiej muzyki. Reszta przy jakimś tech'u pyta się czemu cały czas leci to samo albo coś w stylu "I to tak przez 6 minut?", także no... Też niezbyt kolorowo ;)

Zmuda^^
19-01-2019, 12:50
Większość osób nie potrafi zrozumieć tej muzyki a przecież jak sama historia mówi jest to muzyka w której zapętlone są sample. Musisz swoim znajomym wytłumaczyć na czym polega twój konkretny podgatunek.
Czyli w twoim przypadku: brzmienie surowe, monotonne i są zbudowane najczęściej z mocno wyeksponowanej, pompującej, ciepło brzmiącej linii subbasu (zapętlonej dwukrotnie w takcie), prostego monotonnego plucka/bassu oraz lekkiego i zmysłowego akordu nadającego progresji całemu utworowi.

Ja osobiście lubię funky/disco , club house i niejednym znajomym już przetłumaczyłem na czym polegają wybrane podgatunki i czemu tak brzmią. Przekonali się i zauważyli ze jeden podgatunek się rozwija a drugi stoi w miejscu. Nie miałem też tutaj na myśli tego żeby obrazić inny podgatunek ;)
Pozdrawiam.

pan.kita
19-01-2019, 15:11
Czy sporo ludzi słucha tech house? Top 100 Beatportu wystarczy sprawdzić i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie :). Jednak w kontekście lokalnych uwarunkowań, o ile jakieś wiksiarskie pompki jeszcze mogą zostać strawione przez przeciętego muzycznego dyletanta (fana "techno") u nas chyba jednak zbyt wielu miłośników ambitnych techów nie ma.

Youngblood
19-01-2019, 15:28
siemanko , jestem zwolennikiem muzyki tech house lubie techno deep-house ale czesto spotykam sie z sytuacja posrod swoich znajomych ze gdy u mnie w aucie leci jeden z wyzej wymienionych gatunkow slysze pytania co to jest.? jak mozna tego sluchac . przy deepie jedna laska ostatnio powiedziala 'przeciez to jest za wolne :sweeeet:
'jak sytuacja ma sie u Was ? poglady na temat muzyki moge dzielic z garstka osob czy naprawde jest tak malo zwolennikow tego typu muzyki.?

Zapraszam do komentowania pozdrawiam

Kolego nie sugeruj się opiniami tępych lasek, masz przecież swój gust i rozum. Też słucham gatunków: tech-house, deep house, bass house, future house i znajduje z tych działów na forum takie petardy że jeszcze nikt ze znajomych nie powiedział mi czy napisał że jest to... za wolne, za szybkie, za ostre, za mdłe, tylko padały prośby... nagraj mi to, zgraj mi to, daj mi link do tego, napisz mi jak to się nazywa. To twoja dusza i umysł ma się karmić w twoim odczuciu dobrą muzyką, a nie że ma się komuś podobać to co tobie. Pozdro

GóRRalu$
01-02-2019, 12:23
bardzo dziekuje za odpowiedzi ;) rozwialy moje watpliwosci .

buchmann
13-06-2019, 11:21
siemaneczko dla was forum