PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4CHMT presents Club Legends #012 - DJ Scot Project


Kill3r
21-12-2018, 18:20
4Clubbers Hit Mix Team
presents
Club Legends #012


Dzisiejszy mix legend to przedstawienie osoby znanej wam doskonale! :D
Legenda Hard Trance - Frank Zenker znany jako DJ Scot Project :D
Twórca wielu znakomitych tracków oraz remixów, ktore trzęsły parkietami największych klubów na świecie :D
Tak wiec nie przedłużam i zapraszam do odsłuchu!



http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i54891_00.frontCL012.png




01.Yoji Biomehanika - Ding A Ling (DJ Scot Project Remix)
02.DJ Scot Project - FM1 (Feelin' Me)
03.DJ Scot Project - F (Future Is Now) (Original Mix)
04.Brooklyn Bounce - Club Bizarre (DJ Scot Project Remix)
05.DJ Scot Project - L (Want Your Love)
06.DJ Scot Project - O (Overdrive) (Original Mix)
07.Beam vs. Cyrus - Thunder In Paradise (DJ Scot Project Remix)
08.Cosmic Gate - Fire Wire (DJ Scot Project Remix)
09.Hennes & Cold - The Second Trip (D Scot Project Remix)
10.DJ Scot Project - S (Outer Space)
11.Yves Deruyter - Back To Earth (DJ Scot Project Remix)
12.Arome - Hands Up (DJ Scot Project Remix)
Odsłuch tylko na mixcloud

https://www.mixcloud.com/4clubbershitmix/4chmt-presents-club-legends-012-scot-project-2018/

Download

Hidden
23-12-2018, 08:44
Dla wielu Scot Project to najlepszy producent hardtrensu w dziejach. Ja nie posunąłbym się do tego stwierdzenia, lecz twórczość Zenkera (z okresu od 2001 do 2005 roku) również mnie potrafiła zawrócić w głowie. Bez wątpienia zasłużył na ten temat.

Obawiałem się, że pójdziecie w jego współczesny dorobek, którego nie cierpię. Na szczęście traklista jest bardzo dobra i trudno byłoby o lepszą. Dzięki.

Kill3r
23-12-2018, 10:17
Dla wielu Scot Project to najlepszy producent hardtrensu w dziejach. Ja nie posunąłbym się do tego stwierdzenia, lecz twórczość Zenkera (z okresu od 2001 do 2005 roku) również mnie potrafiła zawrócić w głowie. Bez wątpienia zasłużył na ten temat.

Obawiałem się, że pójdziecie w jego współczesny dorobek, którego nie cierpię. Na szczęście traklista jest bardzo dobra i trudno byłoby o lepszą. Dzięki.

Gdy tylko wpadlo mi na mysl zeby wziac Franka na warsztat to tylko jego dorobek z przelomow wieku bo to co robi teraz to woła o pomste :D

Rate Motion
23-12-2018, 12:41
Porządne 90 minut dobrego hard trance :) dzięki! :piwo:

Hidden
28-12-2018, 08:28
Hej, poprawcie odnośnik do tego seta na stronie głównej.

djmietas
09-01-2019, 18:47
Jak przystało na wybór legendy i tym razem wybrano super wykonawce
Jego utwory zawsze były przyjemne dla ucha i Ty zrobiłeś kompilacje całości za co ci dziękuję. Technicznie i muzycznie bomba
10/10 polecam

Michałł
28-01-2019, 09:37
Overdrive-ile ja męczyłem płytę z tym kawałkiem,nadal świetnie się słucha jego starych kawałków,dzięki za mixa