PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Co Kupić? Jakie słuchawki do 400 zł


_Simon
06-04-2018, 12:48
Jak w temacie jakie słuchawki do 400 zł będą najlepsze ?? Obecnie mam SENNHEISER HD 205 i jestem zadowlony ale mają tą wadę że są troche za małe chodzi o wielkość nauszników. Tak to ogólnie lubię tą firmę i raczej w nią bym celował ale jak jest coś lepszego to czemu nie :zorro: Sennheiser HD 559 myślałem może o tym ??

Woncky
06-04-2018, 13:50
HD 559 w porównaniu do HD205 są zupełnie innej konstrukcji (otwarte - zamknięte), więc nadają się tak naprawdę do słuchania muzyki wyłącznie w domu, do jakich zastosowań konkretnie ich potrzebujesz?

Swoją drogą jak 205 mają dla Ciebie zbyt małe nauszniki, to ja nie wiem co Ci mogę polecić w tym budżecie.

_Simon
07-04-2018, 17:05
HD 559 w porównaniu do HD205 są zupełnie innej konstrukcji (otwarte - zamknięte), więc nadają się tak naprawdę do słuchania muzyki wyłącznie w domu, do jakich zastosowań konkretnie ich potrzebujesz?

Swoją drogą jak 205 mają dla Ciebie zbyt małe nauszniki, to ja nie wiem co Ci mogę polecić w tym budżecie.

Potrzebuje do nagrywania setów w domu właśnie bo tym się zajmuje mam swój kanał na Youtube :) No te 205 sa ok ale właśnie wada że małe to każdy mówi i pisze a dowiedziałem się o tym po fakcie. Mam już je długo gram na nich ale chce coś lepszego. A jakby coś drożej trochę ?? Te 559 to widać że są właśnie wiele większe.

Woncky
08-04-2018, 03:36
Jak Ci nie przeszkadza, że w otwartych słuchawkach wszystko z zewnątrz i na zewnątrz słychać to te senki nie są takie złe. Przejrzyj jeszcze może coś z AKG i Audio Technica (np. ATH-M40x) w tym budżecie

_Simon
11-04-2018, 12:53
Jak Ci nie przeszkadza, że w otwartych słuchawkach wszystko z zewnątrz i na zewnątrz słychać to te senki nie są takie złe. Przejrzyj jeszcze może coś z AKG i Audio Technica (np. ATH-M40x) w tym budżecie

Super dzięki Ci wielkie :)

HEX MOON
11-04-2018, 15:14
AKG K181 polecam