PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Tiësto wystąpi we Wrocławiu na Music Power Explosion!


Kameleon
21-03-2018, 08:58
Tiësto – jeden z czołowych DJ-ów świata, legenda muzyki klubowej, wystąpi 13 lipca na Stadionie Wrocław. Będzie gwiazdą drugiej edycji festiwalu Music Power Explosion – największego wydarzenia muzyki elektronicznej w Polsce. Impreza zgromadzi czołówkę światowych DJ-ów. Organizatorem festiwalu będzie agencja Prestige MJM we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i53709_02MUSICPOWEREXPLOSION2018draftygrafikadlaIz y031.jpg

Artysta, którego nie trzeba już nikomu przedstawiać - Tiësto - synonim najlepszej muzyki elektronicznej i niekończąca się inspiracja dla pokolenia młodych, początkujących DJ-ów. Laureat nagrody Grammy, zdobywca pierwszych miejsc prestiżowych plebiscytów Rolling Stone, Mixmag i trzykrotny zdobywca miana najlepszego DJ-a na świecie w rankingu DJ Mag. Ze swoją muzyką okrążył już wielokrotnie świat, koncertując dla milionowej publiki na największych festiwalach świata: Ultra Music, Coachella, Tomorrowland, TomorrowWorld czy Electric Daisy Carnival. Artysta jest najbardziej rozpoznawalnym headlinerem imprez muzyki elektronicznej! Corocznie występuje też w wielu prestiżowych klubach świata. Jest jednym z zaledwie kilku DJ-ów, którzy swoją rezydenturą obejmują Las Vegas. A tam spotkać go można w najsłynniejszych Hakkasan i Wet Republic.

- Tiësto to holenderska legenda sceny klubowej. Nie tylko DJ, ale i producent muzyczny, współzałożyciel wytwórni Black Hole Recordings. Zaczynał pod koniec lat dziewięćdziesiątych, tworząc remiksy. Kilkanaście lat później lista jego osiągnięć na rynku muzycznym jest imponująca, podobnie jak lista artystów, z którymi współpracował. Są wśród nich między innymi Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Timbaland, Justin Timberlake, Madonna, John Legend, Aloe Blacc oraz Gucci Mane. Stacje telewizyjne i radiowe, a przede wszystkim fani, zawdzięczają Tiësto sporo hitów. Wśród nich wymienić należy przynajmniej te najświeższe - Secrets, Chemicals, On My Way oraz Carry You Home - podkreśla Agnieszka Konieczny z 4FUN.TV.

Przez minione dwie dekady, Tiesto nie tylko utrzymuje się na najwyższej pozycji jako artysta, ale również innowator. Pomimo swoich wielu osiągnięć, nie uważa, aby jego praca została zakończona. „Bycie DJ-em to moje życie, ale ponad wszystko to styl życia”- przyznaje artysta. Po bezkonkurencyjnym podbiciu świata muzyki house i trance, Tiësto przekształcił gatunek electronic crossover w dominujący trend za pomocą swojego albumu. „A Town Called Paradise”. Po roku 2014 kawałki ze wspomnianej płyty osiągnęły miana złotych singli. W ostatnim okresie Tiësto wypuścił nowe genialne brzmienia we współpracy z The Chainsmokers i Martinem Garrixem. Hitem stał się też bardziej popowy utwór z Natalie La Rose „The Right Song”.

Uważany za ojca gatunku, rozpoznawany jest pod marką Musical Freedom – wytwórni, której jest właścicielem, Tiësto pozostaje niezmiennie ekspertem dla wielu najważniejszych nazwisk branży. Remiksował największe przeboje Beyoncé, Coldplay, Kanye West, Sam Smith, Ellie Goulding, David Guetta, Major Lazer, Calvin Harris i wielu innych. W 2015 roku zdobył swoją pierwszą nagrodę Grammy za remiks utworu „All Of Me” (John Legend).

Tiësto ze swoim setem przyjedzie do Polski już w lipcu na kolejną edycję Music Power Explosion. Pierwsza odsłona festiwalu miała miejsce dwa lata temu na Stadionie Energa Gdańsk. Tam polscy fani muzyki klubowej bawili się przy historycznym secie Aviciego, który zapowiedział wówczas koniec swoich występów na żywo.
- Impreza w Gdańsku zgromadziła ponad 25 tysięcy fanów i okazała się wielkim sukcesem. To zachęciło nas do dalszych działań – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem Music Power Explosion.
Już teraz wiadomo, że tegoroczny festiwal będzie stał na jeszcze wyższym poziomie.
- Podnosimy poprzeczkę, wracamy z kolejną edycją, tym razem z całym wachlarzem artystów z topowej dziesiątki. W pierwszej kolejności ogłaszamy Tiësto, ale to dopiero początek! - zapowiada Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Od dłuższego czasu w Polsce zauważalny jest wzrost trendu związanego z szeroko pojętą muzyką klubową, od house przez trance do bardziej wyszukanych rodzajów tych gatunków. Tegoroczne lato zapowiada się niezwykle intensywnie. Po raz pierwszy w Polsce na jednej scenie wystąpi czołówka twórców muzyki elektronicznej.
- Nie było do tej pory w Polsce wydarzenia, które zgromadziłoby aż tak znanych i czołowych przedstawicieli tego gatunku w jednym dniu, na jednej scenie - komentuje Izabela Olek z agencji Prestige MJM.

Na płycie stadionu powstanie ogromna scena z gigantycznymi ekranami ledowymi. Całe wydarzenie będzie wzbogacone o zaawansowane efekty pirotechniczne i laserowe, które sprostają wymaganiom największych artystów. Music Power Explosion zaplanowano na środek lata, dzięki czemu Wrocław na jeden dzień zamieni się w stolicę muzycznego i klubowego szaleństwa.

Bilety na festiwal Music Power Explosion, który odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław, trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 23 marca o godzinie 12:00. Będzie je można nabyć poprzez strony bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl i w sieci salonów

Davy
21-03-2018, 09:10
tSJSVmfaMCs

Tyle w temacie. hahahahahahahahaha

adam19960
21-03-2018, 11:25
Kiedy ostatni raz Tiesto grał u nas?

brzooskaa
21-03-2018, 23:00
Z tego co kojarzę to w tym klubie we Wrocławiu z okazji imprezy Skody czy tam czegoś.

Byłem na 1 edycji tej imprezy w Gdańsku. To była chyba 1 impreza Prestige MJM jeśli chodzi o EDM. I powiem szczerze, że ludzi na stadionie było mnóstwo, ale scena nie powalała na kolana. Również organizacyjnie mocno średnio, bardzo mało punktów z piciem, jedzeniem, malutka ilość toalet. No ale zapewne już się trochę zmieniło pod tym względem, choć nie wiem jak było na ostatnich imprezach tej agencji. No i jeszcze wielki minus na 1 edycji - impreza kończyła się o 1 w nocy, kiedy tak naprawdę dopiero się rozkręciła. Oby tym razem nie doszło do takiej sytuacji. Tak czy tak agencja dysponuje bardzo dużym zapleczem finansowym ze względu na organizację wielu dużych koncertów i stać ich na ściągnięcie wielkich nazwisk, ale przydałoby się też aby przełożyło się to również na organizację. No i do tego dochodzi jeszcze Hardwell + pewnie kilka mniejszych nazwisk więc zapowiada się nieźle. Fajnie że kryzys eventowy w PL juz chyba definitywnie dobiegł końca i od jakichś 2 lat ewidentnie zmieniło się na lepsze.

_NIE_ZNAM_SIE_
22-03-2018, 02:24
A kto by tam chciał słuchać tego dziadka

_Maciek
22-03-2018, 06:55
A kto by tam chciał słuchać tego dziadka

Ty nie, ja też nie, ale frekwencja za pewne dopisze.

skukany
22-03-2018, 17:54
Kiedy ostatni raz Tiesto grał u nas?

8 lat temu chyba w gdańsku jak dobrze pamiętam

oby GTV jechało

Satellite Vision
22-03-2018, 20:23
Jakieś 15, 14 lat temu zejsrałbym się z podniety jakbym zobaczył takie info, że Tiesto zagra w Polsce, ale teraz... wbijam w to! Niech se gra tą "muzykę" niedorozwiniętym dzieciom z USA

U nas też są takie dzieci, w sumie to na całym świecie są, więc nie ma co generalizować.
Jesli Tijs zagra kilka trensów to wszystkie polskie portale muzyczne będą sikały z podniecenia i robiły z tego newsa roku.

No tak samo jak z winylowych setów van Buurena hehe ;)

_NIE_ZNAM_SIE_
22-03-2018, 20:32
Jakieś 15, 14 lat temu zejsrałbym się z podniety jakbym zobaczył takie info, że Tiesto zagra w Polsce, ale teraz... wbijam w to! Niech se gra tą "muzykę" niedorozwiniętym dzieciom z USA

U nas też są takie dzieci, w sumie to na całym świecie są, więc nie ma co generalizować.
Jesli Tijs zagra kilka trensów to wszystkie polskie portale muzyczne będą sikały z podniecenia i robiły z tego newsa roku.

orwell14
23-03-2018, 07:27
No tak samo jak z winylowych setów van Buurena hehe ;)https://media.giphy.com/media/YHYmMLkOmqoo/giphy.gif:ay:

piotr45111
24-03-2018, 19:26
Jakieś 15, 14 lat temu zejsrałbym się z podniety jakbym zobaczył takie info, że Tiesto zagra w Polsce, ale teraz... wbijam w to! Niech se gra tą "muzykę" niedorozwiniętym dzieciom z USA



No tak samo jak z winylowych setów van Buurena hehe ;)

Hahahaha hahaha Najlepiej jak by muzyka się nie zmieniała i grali tylko kalwi andh Hlemi :D Ludzie wy nawet nie macie widzę pojęcia o muzyce przede wszystkim Dla was starych dziadów zawsze muzyka nie bd pasować Słuchałem trancu od dzieciństwa i słuchałem nie tylko Tiesto ..... Ale pewnie takich jak wy zastygniętych w gumkach i starych trancowych numerkach jest wielu I wbijam w to co wy sądzicie na ten temat Muzyka ewoluuje i będzie dalej ewoluowała Mi sie tam taki Tijs nawet podoba I bileciki mam Zaraz bd że sie chwale ale znam Typowe Cebulactwo Pozdro :)

_NIE_ZNAM_SIE_
24-03-2018, 21:14
Hahahaha hahaha Najlepiej jak by muzyka się nie zmieniała i grali tylko kalwi andh Hlemi :D Ludzie wy nawet nie macie widzę pojęcia o muzyce przede wszystkim Dla was starych dziadów zawsze muzyka nie bd pasować Słuchałem trancu od dzieciństwa i słuchałem nie tylko Tiesto ..... Ale pewnie takich jak wy zastygniętych w gumkach i starych trancowych numerkach jest wielu I wbijam w to co wy sądzicie na ten temat Muzyka ewoluuje i będzie dalej ewoluowała Mi sie tam taki Tijs nawet podoba I bileciki mam Zaraz bd że sie chwale ale znam Typowe Cebulactwo Pozdro :)

I pewnie zarejestrowałeś się tylko po to żeby to napisać

Andrew45
25-03-2018, 13:51
Jeżeli o mnie chodzi to z całej dyskografii Tiesto liczą się tylko te dwa utwory (chociaż nie które źródła podają że "Just Be" to remix Antilassa)

tjUgrCNXTCM

qEYueRVuqmg

PS.: Sporo się trzeba nakombinować, żeby klip z YT prawidłowo na 4um wstawić (bo standardowe forumowe tagi nic nie dają)!

Pixik
27-03-2018, 16:14
Bardzo dobre otwarcie, ciekawe co będzie dalej. Czekam na dalsze informacje.

Carol95
27-03-2018, 16:29
Bardzo dobre otwarcie, ciekawe co będzie dalej. Czekam na dalsze informacje.

Steve Aoki i Zedd :) plus Ci nieogłoszeni ;D

Eryn
09-04-2018, 10:45
niezależnie od opinii - ja będę :)

puzzel
09-04-2018, 17:44
Jeżeli o mnie chodzi to z całej dyskografii Tiesto liczą się tylko te dwa utwory (chociaż nie które źródła podają że "Just Be" to remix Antilassa)

tjUgrCNXTCM

qEYueRVuqmg

PS.: Sporo się trzeba nakombinować, żeby klip z YT prawidłowo na 4um wstawić (bo standardowe forumowe tagi nic nie dają)!

@Andrew45

http://www.4clubbers.com.pl/klasyki/1296056-2005-tiesto-just-remixed-artist-album.html

skukany
09-04-2018, 18:53
niezależnie od opinii - ja będę :)

no to już jest nas dwóch

John Melts
09-04-2018, 21:20
Zastanawiam się na biletem VIP :P chyba bieri

mikkellos
11-04-2018, 09:08
Będzie dobrze. Aby scena była jeszcze kapitalna. Mam nadzieje ze zanim podadzą 5-tego artystę bilety jeszcze będą. Jedyne co mi nie pasuję to godziny. Jeśli się nie mylę to rozpoczyna się to o godz 17-tej. najprawdopodobniej cała 5-tka będzie grała po 75minut set. Dojdzie jeszcze 2-ch polskich. 6h15min zagraniczniaków i niechby nawet po 75 minut set polaków to wyjdzie że impreza zakończy się około 1-szej / 2-giej w nocy co jest dla mnie absurdem bo właśnie wtedy zaczyna się zabawa i wstępuje w człowieka życie (to jest tak jakby uprawiać seks z dziewczyną która przed finałem nagle musi wyjść i ucieka. hahahah :-D. Oby zagrali po 90 minut. Ale nawet jeżeli to i tak wyjdzie do maks 2:30.

skukany
21-04-2018, 09:39
nie ważne w jakich godzinach ważne że line up się zgadza mi takie godziny odpowiadają bo wtedy kończy mi się urlop wczasowy a ze jadę z GTV z Katowic więc będę szybko w domu

Frozen
23-04-2018, 01:58
Hahahaha hahaha Najlepiej jak by muzyka się nie zmieniała i grali tylko kalwi andh Hlemi :D Ludzie wy nawet nie macie widzę pojęcia o muzyce przede wszystkim Dla was starych dziadów zawsze muzyka nie bd pasować Słuchałem trancu od dzieciństwa i słuchałem nie tylko Tiesto ..... Ale pewnie takich jak wy zastygniętych w gumkach i starych trancowych numerkach jest wielu I wbijam w to co wy sądzicie na ten temat Muzyka ewoluuje i będzie dalej ewoluowała Mi sie tam taki Tijs nawet podoba I bileciki mam Zaraz bd że sie chwale ale znam Typowe Cebulactwo Pozdro :)

Niezbyt po polsku piszesz, ale... trochę racji masz.

Tylko wiesz... dla mnie np gdy w tamtych czasach żyłem i pamiętam złote, trensowe czasy Tijsa to... smutek mały.

On był kiedyś bogiem...
Naprawdę grał tak bajeczne, klimatyczne, hipnotyzujące, pełne emocji sety - to było coś pięknego!

Fanem nie jestem, ale czarował grając.

pitersonic85
18-02-2019, 13:05
Popieram zdanie poprzednika. Dla mnie Tiesto sie skomercjonalizowal. Na palcach jednej reki moge policzyc utwory ktore daja rade. Jego blask juz minal..

Onirarwen
13-05-2019, 13:42
Siemanko wszystkim serdecznie