PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytucji


Raffsky
03-03-2018, 23:35
Pojechali do Niemiec pracować na budowach. Zostali zmuszeni do męskiej prostytucji

Chcieli zarobić pieniądze. Rzeczywistość okazała się jednak inna. Kilkudziesięciu nastolatków z Polski zostało sprzedanych do agencji towarzyskiej dla homoseksualistów w Niemczech. - Pierwszy klient miał 60 lat, stary, obleśny - zdradza jedna z ofiar.
Młodzi Poalcy pojechali do Niemiec, by pracować na budowach. Jednak dali się nabrać. Padli ofiarą handlu ludźmi i zostali sprzedani do agencji towarzyskiej dla homoseksualistów w niemieckim Essen. Byli bici, poniżani i zmuszani do prostytucji.
Ich historię przedstawił "Superwizjer" TVN w materiale "Zmuszeni do męskiej prostytucji". Jeden z bohaterów reportażu powiedział, że został sprzedany za 50 euro, 200 zł. - Pierwszy klient miał 60 lat, stary, obleśny - powiedział.
W wideo wypowiedział się też mężczyzna odpowiedzialny za całą sytuację. Zapytany o to, czy werbował młodych Polaków do agencji towarzyskiej, odpowiedział: - Tak, proponowałem im.

Do tej pory organizatorzy tej pułapki nie ponieśli żadnej kary, mimo dowodów.

Dlaczego prokuratora nie była w stanie rozbić gangu sutenerów - pytają w materiale jego autorzy Łukasz Frątczak i Marcin Rybak.

Cały reportaż zostanie wyemitowany w sobotę o godz. 20 w TVN 24 oraz we wtorek o 23:30 w TVN.


https://wiadomosci.wp.pl/pojechali-do-niemiec-pracowac-na-budowach-zostali-zmuszeni-do-meskiej-prostytucji-6226244045665921a

Gordon_FreeMaN
04-03-2018, 17:02
Znając życie pseudolewackie poprawne politycznie WP wartość merytoryczna tego artykułu mnie nie dziwi...
Osoba odpowiedzialna... organizatorzy pułapki.... Taką rolę może grać każdy, kto był ten wie jak to w DE wygląda, nie są to pojedyncze i odosobnione przypadki....

do jasnej K>U>R>W>Y czemu nigdzie ani słowa o WŁAŚCICIELACH?
Aaaaaaa. Bo właściciel takiego lokalu to przeważnie jakiś bonzo arabskiego klanu, członek wielkiej klanowej rodziny, z wtykami tu i tam..... no cóż, sam wiele widziałem i takie tego typu reportaże są po to by ... były. Nic nie wnoszą. Polska prokuratura ma za krótkie ręce.
A niemiecka policja ma wy*****e bo mają "ważniejsze sprawy"...

astateoftrance7
05-03-2018, 07:02
Wiem, jakie wyroki zapadają w uk w przypadku niewolnictwa, handlu ludzmi, zmuszanie do prostytucji etc. Tutaj prokuratora nie widzi przesłanek aby wszczynać śledztwo z powodu braku dowodów jakby zeznania świadków nie mogło być dowodem lub przyznanie się do winy osoby odpowiedzialnej za ten proceder. Jednak w wymiarze sprawiedliwości nic się nie zmienia, choć Ziobro ma wszystkie instrumenty władzy wykonawczej we własnym władaniu, tylko jego osobista interwencja może nadać bieg tej sprawie.