PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt MixTrack 3 Pro Nagrywanie seta


boryniok
15-01-2018, 14:21
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość nagrywania seta przez ten kontroler współpracujący z serato intro. Dodam że próbowałem możliwość z audacity i wybranie miks, lecz niestety nie działa tak a to zapewne z powodu wbudowanej karty muzycznej w kontrolerze. Czy ktoś podpowie czy jest możliwość nagrania w przyzwoitej jakości seta?

Woncky
15-01-2018, 16:08
Tu masz wszystko z obrazkami wytłumaczone: Ciemna Strona Winyla: Serato DJ Intro Nagrywanie (http://ciemnastronawinyla.blogspot.com/2016/03/serto-dj-intro-nagrywanie.html)

Ewentualnie kabel do wejścia w laptopie i tyle. Nie wiem czy w audacity nie ma możliwości wyboru jako urządzenia do nagrywania interfejsu z kontrolera - sprawdź jeszcze tą opcję.

boryniok
15-01-2018, 19:37
Ja tak właśnie zrobiłem i jest możliwość wybrania kontrolera lecz po wybraniu wyskakuje żeby zmienić host. I tu problem bo nie wiem jak itp.

rudi281
15-01-2018, 20:19
też miałem ten sam problem żadne tutoriale tutaj nie pomogą pracuje na macbook wiec musiałem kupić licencje do pełnej wersji serato DJ by zacząć nagrywać jak korzystasz z windowsa to na początek mozesz pobrać Serato DJ + Crack i problem się rozwiąże ;)