PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Balaton Sound 2018


wowek
06-12-2017, 21:57
https://i0.wp.com/www.99festivals.com/wp-content/uploads/2014/02/Balaton-Sound-2018.png?resize=700%2C269

W 2018 roku (4.07-8.07) w małej miejscowości Zamardi na Węgrzech po raz kolejny odbędzie się festiwal Balaton Sound ,który dzięki stosunkowo niskim cenom ,świetnej lokalizacji nad brzegiem jednego z największych jezior w Europie, oraz niesamowitemu lineup'owi z całą pewnością może być konkurentem dla festiwali takich jak Ultra Europe, Tomorrowland czy Electric Love.Gwiazdy największego formatu, codziennie 20h muzyki na kilkunastu scenach. Sceny Silent Disco, kilka scen na wodzie, oraz poza oczywistym main stage oraz głównym namiotem, masa scen pobocznych które mogły by służyć jako sceny główne na innych eventach.


Lineup:
DJ SNAKE, Martin Garrix,Axwell Ingrosso, Carnage, Alesso, Olivier Heldens, Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Timmy Trumpet, W&W, David Guetta, Nervo, Jonas Blue, Nghtmre, Vini Vici, Martin Solveig, Disciples, Sander van Doorn presents Purple Haze, Kayzo, Andrew Rayel, Rita Ora

Aftermovie z 2017 roku
nryOzEngb7w

Ceny biletów:
5 dniowy karnet - 175 euro do 10 grudnia, 190 euro do 15 lutego
bilet jednodniowy - 59 euro do 10 grudnia, 62 do 1 maja
Do nabycia pod tym linkiem: https://balatonsound.com/en/tickets/category/entry-ticket


Od siebie mogę napisać tylko, że byłem trzykrotnie, i zdecydowanie polecam, niesamowity klimat, impreza praktycznie przez cały dzień, kilometrowy brzeg jeziora bezpośrednio graniczący z festiwalem, praktycznie wymarzona pogoda. A no i niska cena za karnet, 150 zł za dzień takiego festiwalu to jest nic. Zadawajcie pytania w temacie to chętnie odpowiem.

sekator
08-12-2017, 10:26
zdecydowanie mam w planach jechać zastepujac SF, tylko na dwa/max trzy dni tak aby potem jeszcze gdzieś wyskoczyc przed lub po Balatonie. Jak wygląda sprawa z noclegiem?

wowek
08-12-2017, 15:32
Jeśli chodzi o noclegi to ja polecam oficjalny camping, koszt 20 euro za 5 dni, natomiast jeśli wolisz jakieś apartamenty to w samym Zamardi jest dość ciężko o to bo to malutka mieścina, ale w mieście Siofok oddalonym około 20 minut drogi raczej bez problemu, wiem ze w zeszłym roku nawet na dzień przed były wolne miejsca, przez cały okres festiwalu kursuje shuffle bus z Siofoku co pół godziny, albo nawet częsciej, koszt jeśli się nie myle koło 2euro w jedną strone. Niezbyt orientuję się w cenach noclegów, słyszałem że koszt wynajęcia domu w Zamardi blisko terenu festiwalu to około 130-200 zł za noc na osobę w zależności od ilości osob.

Mamedov
09-12-2017, 19:07
Siema, napisz od której do której trwa festival. A proszę o to, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. I druga sprawa - jaka płatność przy zakupie biletów ? Z góry dzięki.

wowek
09-12-2017, 20:14
Teren festiwalu ogólnie jest otwarty 24/7, na głównej scenie wszystko się zwykle zaczyna koło 17 i kończy o 24. Potem wszystko przenosi się na inne sceny i trwa do 6 rano. Od 12 rano zaczynają grać na mniejszych scenach, np na tych na wodzie. Płatność za bilety na oficjalnej stronie jedynie kartą. U mnie 5-dniowy karnecik już siedzi

wowek
02-02-2018, 08:53
Do lineupu dochodzą: Axwell Ingrosso, Alesso, Carnage, Olivier Heldens, Martin Solveig, Vini Vici, Disciples, Nghtmre

Młoda95
05-02-2018, 20:28
Witajcie, w tym roku wybieram się poraz pierwszy na Balaton ;) macie do polecenia jakieś noclegi w pobliżu prócz campa? Nie przeszkadza mi dojazd busem jeśli nie będzie to jakaś sakramencka odległość :D + co nas tak tutaj mało? Mam nadzieję że na miejscu się zobaczymy w większym gronie rodaków! :D

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

TaKuN
11-02-2018, 16:37
Cześć. Wybieram się po raz pierwszy na Balaton Sound (wszystkie dni). Poszukuję noclegu dla dwóch osób, gdzieś w okolicy festiwalu, oprócz campa. Możemy również dołączyć do kogoś i wspólnie wynająć domek. Jeżeli ktoś by coś miał proszę o kontakt. Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

sekator
02-03-2018, 11:23
kolejne nazwiska: Rita Ora * Eric Prydz * BIG SEAN * Big Shaq - Michael Dapaah * GoldLink * Sander van Doorn presents Purple Haze * Dreezy * Yxng Bane * Kayzo * Cristoph * Andrew Rayel

kaczoR1920
02-03-2018, 20:46
Gdzie masz info o Prydzu? Bo teraz już go nie ma

sekator
05-03-2018, 08:11
Faktycznie, to była informacja z ich FB, teraz widzę że już go nie ma. Szczerze, to trochę lineup był lepszy w zeszłych latach na ten etap, mam nadzieję, że jeszcze nadrobią.

wowek
12-03-2018, 14:30
Do lineupu dochodzą:
Eric Prydz oraz Martin Garrix alias Ytram(2 występ podczas festiwalu) * Justin Mylo * CMC$ * Matisse & Sadko * Brooks * Dyro * Blinders * TV Noise (wszyscy wystąpią podczas nocy STMPD Records)

sekator
26-03-2018, 08:00
Eric Prydz w końcu doszedł :)

jedzie ktoś z Krakowa wgl?

Nie znalazłem żadnej sensownej grupy na FB odnośnie tego festiwalu :)

omusomus
27-03-2018, 22:22
Odkupię karnet jeśli ma ktoś do sprzedania :)

omusomus
28-03-2018, 06:17
Ten line-up jest już ostateczny czy jeszcze ktoś będzie ogłaszany ?

feltyn
28-03-2018, 15:22
Będzie jeszcze ogłaszany.

EDIT: info sprzed 15 minut - jutro nowe nazwiska.

omusomus
29-03-2018, 21:29
W ogóle jak cenowo wychodzi to na miejscu, w sensie na terenie festiwalu jakas szama, piwo, mocniejsze alko?

przemoboss
09-04-2018, 18:58
Witam, witam, łączymy siły na miejscu? Jakim środkiem transportu się wybieracie? Ja pierwszy raz śmigam w tym roku na cały festival. Nocleg- Hotel Kiss Family.

Młoda95
09-04-2018, 19:10
Eric Prydz w końcu doszedł :)

jedzie ktoś z Krakowa wgl?

Nie znalazłem żadnej sensownej grupy na FB odnośnie tego festiwalu :)Ja jestem z KRK i się wybierać miałam z moją drugą połówką tyle że teraz wyjazd mi stoi pod znakiem zapytania że względów finansowych :( miałam sprzedawać bilety bo wyszło jak wyszło i nie mam nadal noclegu ale się wstrzymałam i w sumie to nie wiem jak to się skończy 🤣 pierwszy raz chciałam się tam wybrać orientuje się ktoś jak to jest z noclegiem na miejscu? I wogole cenowo jak to wypada? Jak nam się uda dotrzeć to chętnie dołączymy na miejscu do jakiejś ekipy :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

feltyn
10-04-2018, 17:12
Noclegów w samym Zamardi już dawno nie ma. Belgowie i inni wykupują wszystko rok przed festiwalem. Można szukać w okolicznych miejscowościach (Siofok), ale ja polecam po prostu camping. O pogode nie trzeba się martwić bo ciągle jest gorąco, więc nie zmarzniecie. Cenowo na miejscu - piwo koło 9 zł, woda koło 5, jedzenie to mnóstwo food trucków ze wszystkim i z różnymi cenami (no i wiadomo - kawałki pizzy jak wszędzie). Jakieś 50 metrów od głównego wejścia jest sklep z cenami jak w każdej w żabce. Dookoła także restauracje, gdzie za 25 zł można dostać pełne danie. Polecam zabrać jedynie swoją wódke, whisky czy co tam kto lubi, bo to jest drogie w sklepie i wybór prawie żaden.

ejbi
12-04-2018, 09:22
Noclegów w samym Zamardi już dawno nie ma. Belgowie i inni wykupują wszystko rok przed festiwalem. Można szukać w okolicznych miejscowościach (Siofok), ale ja polecam po prostu camping. O pogode nie trzeba się martwić bo ciągle jest gorąco, więc nie zmarzniecie. Cenowo na miejscu - piwo koło 9 zł, woda koło 5, jedzenie to mnóstwo food trucków ze wszystkim i z różnymi cenami (no i wiadomo - kawałki pizzy jak wszędzie). Jakieś 50 metrów od głównego wejścia jest sklep z cenami jak w każdej w żabce. Dookoła także restauracje, gdzie za 25 zł można dostać pełne danie. Polecam zabrać jedynie swoją wódke, whisky czy co tam kto lubi, bo to jest drogie w sklepie i wybór prawie żaden.

Jestem na Balatonie od 2013 bez edycji 2015, więc powiem tak nocleg znajdziesz, ale trzeba jechać ze 2 dni wcześniej. Bo z Węgrami dogadać się przez telefon to istna masakra, dużo domków, kempingów można wtedy wynająć, bo ktoś zrezygnował, nie dojechał, nie wpłacił kasy itd. itp.
Sama pogoda aż taka pewna nie jest np. 2014 tak lało że filmiki ala Woodstock są do teraz żywe w sieci. Pole namiotowe zalane, ludzie spali na walizkach bo było 20cm wody. A co do oficjalnych kampów to też nie jest tak super mało pryszniców, alko kontrolują od któregoś tam roku, ogólnie jak na każdym festiwalu nie bardzo.

Co do sklepów to się zgodzę najlepiej odjechać z 10km a kupisz w cenach dla nas normalnych, alko wybór też taki sobie, i ciężko kupić papierosy 1 sklep w okolicy.

Jeśli ma ktoś jakieś pytania dotyczące tego eventu to śmiało pomogę :)

przemoboss
13-04-2018, 19:09
Jaką kasę zabrać, forinty czy euro?

feltyn
13-04-2018, 20:20
Jaką kasę zabrać, forinty czy euro?

Forinty. Euro jest niepotrzebne.

TaKuN
16-04-2018, 12:56
Ja jestem z KRK i się wybierać miałam z moją drugą połówką tyle że teraz wyjazd mi stoi pod znakiem zapytania że względów finansowych :( miałam sprzedawać bilety bo wyszło jak wyszło i nie mam nadal noclegu ale się wstrzymałam i w sumie to nie wiem jak to się skończy 🤣 pierwszy raz chciałam się tam wybrać orientuje się ktoś jak to jest z noclegiem na miejscu? I wogole cenowo jak to wypada? Jak nam się uda dotrzeć to chętnie dołączymy na miejscu do jakiejś ekipy :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu TapatalkaJa również wybieram się z drugą połówka. Lecimy samolotem z Wawy. Nocleg mamy zarezerwowany w wiosce pod Siofok (jeszcze nie opłacony). Fajnie cenowo wychodzą domki w Siofok, ale trzeba mieć kilka osób. Jeśli byście chcieli i jeszcze ktoś by chciał można pomyśleć nad takim domkiem i od razu ekipa by była.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Młoda95
01-06-2018, 08:13
No i mi niestety się wszystko posypało nie dam rady jechać.. A bilety mi zostały.. Sprzedam tanio w dobre ręce [emoji22]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

przemoboss
03-06-2018, 19:47
No i mi niestety się wszystko posypało nie dam rady jechać.. A bilety mi zostały.. Sprzedam tanio w dobre ręce [emoji22]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

UUU to słabo a dlaczego się posypało? Jak brak transportu to może coś zaradzimy. Ja jadę samochodem z bratem i miejsca wolne są ;)

Młoda95
05-06-2018, 11:46
Dzięki za pomoc ale niestety nie transport .. mieliśmy samochodem jechać więc to nie był zaden problem.. niestety kwestie finansowe bo się posypało z pracą itd itp a szkoda gadać [emoji26] marne szanse że ktoś kupi A mi już bardziej żal od tych pieniędzy jest tego że nie pojadę [emoji24] jeśli ktoś ma znajomych którzy by byli chętni spontanicznie pojechać tam to będę wdzięczna za podanie namiarow do mnie w sprawie odkupienia biletów [emoji26][emoji21]

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

luqi
28-06-2018, 19:13
Siema. Jedziemy 3 osobową ekipą z Krakowa. Noclegujemy na campie. Kto się jeszcze wybiera :D ? Mam nadzieje że się spotkamy na miejscu w większym gronie rodaków ;)

przemoboss
28-06-2018, 19:17
Też liczę na jakieś spotkanie rodaków :) Trzeba się jakoś zgadać :)

Machas
29-06-2018, 11:38
Może dnia 0 na jakąś popijawę nad jeziorkiem?

luqi
29-06-2018, 17:28
Można, my właśnie meldujemy się na campingu dzień przed festiwalem.

przemoboss
29-06-2018, 18:19
Ja dopiero 4 przybywam.

sekator
05-07-2018, 09:54
balaton ma live stream jakby ktoś był zainteresowany, set Olivera bardzo dobry, już załuje ze w tym roku nie wypaliło :(