PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Tom Swoon sprawcą śmiertelnego wypadku. Miał dwa promile alkoholu we krwi.


Vinylside
05-12-2017, 19:07
Jak podaje reporterka RMF FM, do wypadku z udziałem polskiego DJ-a doszło po godzinie 5:00 na drodze krajowej nr 6 w Kliniskach. Auto, prowadzone przez Doriana T., miało uderzyć w prawidłowo jadącego volkswagena. W wypadku zginął kierowca volkswagena, a pasażerka została ranna. Badanie alkomatem wykazało, że Dorian T. miał 2 promile alkohole. Mężczyzna trafił do aresztu, a gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty.

Pod ostatnim zdjęciem na fan page'u DJ-a, dodanym na kilkanaście godzin przed wypadkirm, pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. "Trzeba było wziąć taksówkę...a teraz masz kilka lat w plecy", "Módl się o łagodny wyrok", "Oby 25 lat dostał", "Początkowo DJ i producent na skalę światową, a teraz jeden z większych idiotów" - pisali w komentarzach rozczarowani fani Doriana T.

Dorian T. (24 l.) znany jest w środowisku DJ-skim pod pseudonimem. Do tej pory wydał dziesiątki remiksów piosenek polskich i zagranicznych wykonawców. Jest najwyżej plasującym się Polakiem w rankingu stu najlepszych DJ-ów wg magazynu "DJ Magazine". W 2015 roku znalazł się na 46. miejscu listy. Pochodzi z Goleniowa w województwie zachodniopomorskim.

https://t-eska.cdn.smcloud.net/common/D/y/s/Dy2408194fQvk.jpg/ru-0-r-650,0-n-Dy2408194fQvk_znany_dj_spowodowal_smiertelny_wypad ek_dorian_t_mial_2_promile_a.jpg

_NIE_ZNAM_SIE_
05-12-2017, 23:51
Podobna historia jak z Shane54. Mówiąc szczerze nie warto to nawet komentować. Pijani za kółkiem to potencjalni mordercy. Mam nadzieję, że dostanie te minimum 2 lata więzienia w świetle nowego prawa. Może coś gnój zrozumie jak odpocznie od świata.

A i komentarze, że jestem zawistny i sieję nienawiścią sobie darujcie.

BTW już raczej nie będzie banerów na 4c żeby głosować na Swoona hahaha

Metzone
05-12-2017, 23:59
Wyjdzie po 3 miesiącach. Adwokaci zrobią swoje. Zresztą, wszystko idealnie opisane w dziale biografie, w jego temacie.


http://www.youtube.com/watch?v=XV_iWRPHmJo

Fake_ID
06-12-2017, 00:09
Po prostu szok ! Taki szanujący się Dj, który mógł jeszcze więcej osiągnąć.. według mnie stracił na to szanse. Ciagle już zostanie tym którym po pełnił taki czyn którego się nie wybacza. Szkoda..

John Melts
06-12-2017, 00:10
xD

hX5TJD5ykjI

Vinylside
06-12-2017, 00:23
Pozwolę sobie zacytować to, co napisałem w bezpośrednim temacie artysty.

Moim zdaniem wygląda to następująco - gwiazda, piłkarz, muzyk, celebryta, ksiądz czy bezdomny wszyscy mają wspólny mianownik odnoszący się do następującego faktu - wsiadając pijany za kółko narażasz nie tylko swoje życie, ale także innych. Niestety, przez tego rodzaju nieodpowiedzialne osoby, niewinny człowiek wielokrotnie zostaje kaleką lub po prostu kończy swój żywot. Dlatego mam nadzieję, że kara będzie surowa. Jeżeli komuś odbija palma to powinno traktować się go tak, jak zatytułowali swoją jedną produkcję inni muzycy - NO MERCY !

Facet miał to, o czym dzieciaki czy ludzie w średnim wieku mogą tylko pomarzyć. Bez względu na gust, współpracował z najlepszymi artystami na świecie. Jak głupim trzeba być by od tak, przez swoją lekkomyślność zniszczyć sobie nie tylko spełnienie marzeń w postaci kariery, ale również życie ??

Czekam na flagi fanów na eventach z napisem "pozdrowienia do więzienia" :rotfl:

FanatykPL
06-12-2017, 15:52
Krótko i na temat niema zmiłuj dla takiego śmiec****
Nieważne czy Polski dj,ksiądz czy premier powinien być traktowany jak każdy zwyczajny obywatel . Pomyślcie sobie co przeżywa rodzina ofiary przez jego pijacka eskapade !!!! Nie wyobrażam sobie innego wyroku niż skazujący!!!!

DeNilss
06-12-2017, 17:50
Sprawa się rozwija

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i prowadzenia auta pod wpływem alkoholu usłyszał znany DJ Dorian T. 24-latek.
Dorianowi T. grozi teraz 12 lat więzienia i dożywotnia utrata prawa jazdy.

Źródło rmf24

Real
06-12-2017, 19:31
Sprawa się rozwija

Mało, 20 lat minimum i po 15 latach wokanda.

Myon
06-12-2017, 20:04
Jest mi wstyd, że jestem częścią tak zawistnego i s****iałego narodu jakim jest naród polski...
Wy się cieszycie, że jego kariera legła w gruzach. ***** was to bawi!

Dixidae
06-12-2017, 20:11
Tak, jak pisalimy przedmówcy.
Szkoda przede wszystkim poszkodowanych. Niewiele można dodać, tragedia dla bliskich.
Szkoda młodego człowieka, który robił karierę i mógł przynosić dobre imię dla naszego kraju.

Bez względu na to, czy to manewr kierowcy Bory stał się bezpośrednią przyczyną wypadku, czy nie, miał w tym wszystkim swój udział alkohol. Tak beznadziejna głupota, że aż nie mogę w to uwierzyć, że dorosły człowiek, który był pewnie idolem wilu osób postąpił w sposób tak bezmyślny.

Bez względu na wszystko powinien ponieść konsekwencje swpich czynów.
Przykro.

Wszechstronny
06-12-2017, 20:29
Jest mi wstyd, że jestem częścią tak zawistnego i s****iałego narodu jakim jest naród polski...
Wy się cieszycie, że jego kariera legła w gruzach. ***** was to bawi!

Już się nie popłacz. Mi wstyd jest za takich ludzi jak Ty, którzy bronią mordercy. Nas bawi to, że jego kariera legła w gruzach? To się nazywa tzw. śmiech przez łzy, gdyby każdego znanego celebrytę czy kogoś innego mi było szkoda z tego powodu, że jego kariera upada to już dawno bym się powiesił... Na jego miejscu przecież pojawi się ktoś inny, ciekawi mnie tylko czy byś przeżywał sytuację tak gdyby zrobił to jakiś przypadkowy Janusz oraz to czy w ogóle przejmujesz się losami rodziny zabitej osoby.

Uciex
06-12-2017, 20:36
BTW już raczej nie będzie banerów na 4c żeby głosować na Swoona hahaha
No teraz to zostało mu przebrać się w te meksykańskie ciuszki co miał w tamtym roku na banerze i spierd***ć do Meksyku :w00t:

_NIE_ZNAM_SIE_
06-12-2017, 20:39
Już się nie popłacz. Mi wstyd jest za takich ludzi jak Ty, którzy bronią mordercy. Nas bawi to, że jego kariera legła w gruzach? To się nazywa tzw. śmiech przez łzy, gdyby każdego znanego celebrytę czy kogoś innego mi było szkoda z tego powodu, że jego kariera upada to już dawno bym się powiesił... Na jego miejscu przecież pojawi się ktoś inny, ciekawi mnie tylko czy byś przeżywał sytuację tak gdyby zrobił to jakiś przypadkowy Janusz oraz to czy w ogóle przejmujesz się losami rodziny zabitej osoby.
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/013/604/thisisbait.jpg

DeNilss
07-12-2017, 15:59
Na 3 miesiące aresztował sąd w Goleniowie w Zachodniopomorskiem Doriana T.

Sąd zastosował wobec Doriana T. areszt, bo uznał, że 24-latek, żeby uniknąć więzienia, mógłby uciec za granicę.

Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło rmf24.pl



Noo to trzeba odwoływać tour dates

Śniegu
07-12-2017, 21:13
Jest mi wstyd, że jestem częścią tak zawistnego i s****iałego narodu jakim jest naród polski...
Wy się cieszycie, że jego kariera legła w gruzach. ***** was to bawi!

No tak cieszymy się, że jego kariera legła w gruzach, szczerze to zawsze mi koło wuja latała. Oczywiście to nie jego wina, że jechał pod wpływem alkoholu i powodując wypadek zabił Bogu ducha winną kobietę. Po cholerę mu pod koła wjeżdżała, lepiej żeby w domu siedziała przy garach, kto takiej samochód dał. Ja to nie wiem, przecież Dorian nie jest niczemu winien, jeden drink to nie picie, a dwa promile to nie wyczyn.

Odpowiedź brzmi tak, sam sobie tą karierę zniszczył, a teraz czeka go za to surowa kara i im szybciej to zrozumiesz tym lepiej. Pomyśl sobie co czuje w tym momencie rodzina zabitej, pewnie skacze z radości, że zniszczyli Doriankowi karierę. Otóż, nie, oni opłakują teraz stratę bliskiej im osoby. Nie rozumiem jak można być tak lekkomyślnym i płytkim, by tego nie rozumieć. To jasne, że jego kariera już nigdy nie będzie taka sama, ale spójrzmy prawdzie w oczy, że jest to normalny człowiek jak każdy z nas, a to, że swoją pracę zniszczył swoją głupotą, to tylko i wyłącznie jego sprawa.

Kończąc, tak jestem zawistnym i s****iałym Polakiem, bo nienawidzę takich idiotów, którzy wsiadają za kółko po pijaku. To idiotyzm i współczuję rodzinie zabitej, bo żadna kara nie będzie wystarczająca dla tak karygodnego czynu.

John Melts
07-12-2017, 21:26
Chłopaki nie mogę uwierzyć ale pierwszy raz chyba się z Wami zgadzam.

Xien
07-12-2017, 21:36
Praktycznie codziennie zdarzają się takie sytuacje, gdzie niewinny człowiek ginie przez cudze promile właśnie, większe echo jest wtedy gdy robi to osoba znana tak jak w tym przypadku. Dużo się o tym wtedy mówi, szkoda tylko że mimo tego raczej niechcianego "rozgłosu" takie tragiczne wypadki nie uczą/nie otwierają oczu innym osobom które decydują się wsiadać "na podwójnym gazie" do samochodu.

Może Dorian T. otrzyma jakiś laptop do celi to będzie single/remiksy/bootlegi/mashupy trzaskał dzień w dzień bo co będzie robił.

MKL.
08-12-2017, 01:26
To jak to leciało?

So when the sky falls down on us
I won't look back because
best days are still ahead of us
ahead of us
ahead of us... ;)

Może nie za wiele jego kawałków mi się podobało, ale za robotę jaką wykonał miał mój wielki szacunek. No, to tyle z szacunku.

mario722
25-03-2018, 20:13
Jak podaje reporterka RMF FM, do wypadku z udziałem polskiego DJ-a doszło po godzinie 5:00 na drodze krajowej nr 6 w Kliniskach. Auto, prowadzone przez Doriana T., miało uderzyć w prawidłowo jadącego volkswagena. W wypadku zginął kierowca volkswagena, a pasażerka została ranna. Badanie alkomatem wykazało, że Dorian T. miał 2 promile alkohole. Mężczyzna trafił do aresztu, a gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty.

Pod ostatnim zdjęciem na fan page'u DJ-a, dodanym na kilkanaście godzin przed wypadkirm, pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. "Trzeba było wziąć taksówkę...a teraz masz kilka lat w plecy", "Módl się o łagodny wyrok", "Oby 25 lat dostał", "Początkowo DJ i producent na skalę światową, a teraz jeden z większych idiotów" - pisali w komentarzach rozczarowani fani Doriana T.

Dorian T. (24 l.) znany jest w środowisku DJ-skim pod pseudonimem. Do tej pory wydał dziesiątki remiksów piosenek polskich i zagranicznych wykonawców. Jest najwyżej plasującym się Polakiem w rankingu stu najlepszych DJ-ów wg magazynu "DJ Magazine". W 2015 roku znalazł się na 46. miejscu listy. Pochodzi z Goleniowa w województwie zachodniopomorskim.

https://t-eska.cdn.smcloud.net/common/D/y/s/Dy2408194fQvk.jpg/ru-0-r-650,0-n-Dy2408194fQvk_znany_dj_spowodowal_smiertelny_wypad ek_dorian_t_mial_2_promile_a.jpg

Nieodpowiedzialność.

Rate Motion
26-03-2018, 11:58
Jest mi wstyd, że jestem częścią tak zawistnego i s****iałego narodu jakim jest naród polski...
Wy się cieszycie, że jego kariera legła w gruzach. ***** was to bawi!

Życie... trzeba było nie wsiadać za kółko po alko. Na własne życzenie, poszedł w zapomnienie.

Dave al Mine
26-03-2018, 18:14
Jest mi wstyd, że jestem częścią tak zawistnego i s****iałego narodu jakim jest naród polski...
Wy się cieszycie, że jego kariera legła w gruzach. ***** was to bawi!

bo ***** kariera w tym wypadku jest najważniejsza ! weź się schowaj...możemy mamy mu współczuć ? bo chłopak pełen ambicji, który robił karierę kogoś zabił ? oby szybko nie wyszedł ! mordercy nie powinni nigdy wychodzić na wolność ! mi to jest wstyd za ten pijacki naród !