PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dyskusja Lato czy zima, co wolisz?!


soluffka
28-08-2017, 17:28
KJCmCg5S2lc

Powiem wam tak według mnie zdecydowanie ZIMA! Oto dowód!

FazZi85
05-09-2017, 14:46
zdecydowanie wolę lato, ponieważ jest więcej lepszych widoków i możliwości których zima nie oferuje.

Wojtek Szczęsny
05-09-2017, 19:24
nie ma nic piękniejszego niż ciepła noc w lecie :)

Tomaszzz
06-09-2017, 11:19
Ja tam wolę temperatuę między 10-25, nie znoszę mroznych i upalnych dni.

Raveqr
04-10-2017, 00:01
Każda pora roku ma swoje uroki, jeśli plaża i morze to oczywiście wybiorę lato, natomiast na wyprawę w góry i "szusowanie" po stoku lepsza będzie zima.

Asieńka89
25-11-2017, 16:23
Ja zdecydowanie wolę lato. Wtedy jest o wiele lepsza pogoda do zwiedzania i chodzenia po różnych zabytkowych miejscach, a to moja ulubiona aktywność podczas wakacji! Jeśli szukacie fajnych ofert wycieczek poza granice naszego kraju to polecam wam zajrzeć tutaj: https://travelist.pl/ - naprawdę wiele fajnych i ciekawych ofert.

Jacol
27-11-2017, 10:45
Co jak co, ale najpiękniejsza jest wiosna...i dla oka i dla ducha. Człowiek tak jakby "rodzi" się na nowo. Z resztą, nie ma to jak odwieszenie kurtki na wieszak :)

Sylw!a
04-12-2017, 09:33
zdecydowanie lato. mniej ciuchow na sobie... mam dwie corki i najgorsze co moze byc to ubieranie tego wszystkiego....
Pozdrawiam :*

Thomas Vodka
15-12-2017, 17:46
Nie lubię jak mi dupa marźnie :P
Poza tym grill nad jeziorkiem, na działce. Skąpo odziane, zgrabne dziewczyny. Po co komu zima? Ja nie potrzebuję :P

Śniegu
16-12-2017, 15:00
Jako jedyny się wyłamię i powiem, że zdecydowanie wolę zimę :D
Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, po prostu nie ma innej pory roku, szczególnie jak jest śnieżna, w której można się bardziej wyszaleć niż w zimie. Mróz nie jest żadną przeszkodą, kiedy można wyszaleć się na stokach, czy pobiegać w górach. Dodatkowo śnieg powoduje, że natura wydaje się piękniejsza. Wszystko białe, pozamarzane. Z samych zamarzniętych kropek na gałęziach można ujrzeć prawdziwe piękno. Jakby nie patrzeć, główną rzeczą tu i tu jest woda, lecz w zimę w postaci śniegu ! Wiele osób też nie spróbowało prawdziwych stoków, bo w Polsce ich długość jest bardzo ograniczona. Polecam kiedyś wybrać się na zagraniczne stoki i zobaczyć jak wielka różnica jest między Polską, a resztą (chociażby nawet po drugiej stronie naszych gór - Czechy i Słowacja).

JacobC
17-12-2017, 04:01
Jako jedyny się wyłamię i powiem, że zdecydowanie wolę zimę :D
Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, po prostu nie ma innej pory roku, szczególnie jak jest śnieżna, w której można się bardziej wyszaleć niż w zimie. Mróz nie jest żadną przeszkodą, kiedy można wyszaleć się na stokach, czy pobiegać w górach. Dodatkowo śnieg powoduje, że natura wydaje się piękniejsza. Wszystko białe, pozamarzane. Z samych zamarzniętych kropek na gałęziach można ujrzeć prawdziwe piękno. Jakby nie patrzeć, główną rzeczą tu i tu jest woda, lecz w zimę w postaci śniegu ! Wiele osób też nie spróbowało prawdziwych stoków, bo w Polsce ich długość jest bardzo ograniczona. Polecam kiedyś wybrać się na zagraniczne stoki i zobaczyć jak wielka różnica jest między Polską, a resztą (chociażby nawet po drugiej stronie naszych gór - Czechy i Słowacja).

To fakt, jak przypruszy to jest ładnie, ale przez pozostałe 80 dni jest ch*jnia okropna. W lecie takich problemów nie ma bo praktycznie zawsze ponad połowa jest słoneczna.

go lato or go home :zorro: