PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Angela Merkel zapowiada dodatkowe dotacje dla uchodźców


Gordon_FreeMaN
25-08-2017, 22:52
Kanclerz Niemiec Angela Merkel zapowiedziała, że przekaże dodatkowe środki na działalność Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji. W rozmowie z szefem tej instytucji oraz wysokim komisarzem ONZ przyznała, że na takie cele „nie może zabraknąć środków”. Niemiecka dotacja wyniesie 50 mln euro. Dzięki tej decyzji, podczas spotkania Niemcy zostały uznane „najbardziej wielkodusznym krajem”:wnp:, który zajmuje się uchodźcami.

Deklaracja poważnego wsparcia dla Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji padła podczas spotkania Angeli Merkel z szefem instytucji – Williamem Lacy Swingiem oraz wysokim komisarzem ONZ ds. uchodźców – Filippo Grandim. Kanclerz Niemiec podkreśliła, że to Europa jest odpowiedzialna za warunki w jakich żyją imigranci, dlatego należy zapewnić im jak najlepsze warunki pobytu. Z kontekstu rozmowy wynika, że w szczególności chodzi o imigrantów zatrzymanych w ostatnim czasie przez libijskie służby, które uniemożliwiły ich dotarcie do Europy. Pontony z imigrantami zostały zawrócone i skierowane do obozów dla uchodźców na terenie Libii.

Podczas spotkania wysoki komisarz ONZ ds. uchodźców Filippo Grandi zaapelował do wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej, aby te wspólnie ustaliły jeden kierunek polityki migracyjnej. Z kolei William Lacy Swing powiedział, że decyzja Angeli Merkel jest wizjonerska, a same Niemcy są „najbardziej wielkodusznym krajem” biorąc pod uwagę kwestie wsparcia uchodźców. Szefowa niemieckiego rządu mówiła również, że konieczne jest zagwarantowanie imigrantom humanitarnych warunków, dlatego na działalność Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji nie może zabraknąć pieniędzy. Co ciekawe, Angela Merkel wyraziła także chęć zawiązania porozumienia pomiędzy Unią Europejską a Libią, które organizacyjnie będzie przypominało to zawarte z Turcją.

Źródło:Angela Merkel zapowiada dodatkowe dotacje dla uchodźców. "Niemcy wielkodusznym krajem" | PrawicowyInternet.pl (http://prawicowyinternet.pl/angela-merkel-zapowiada-dodatkowe-dotacje-dla-uchodzcow-niemcy-wielkodusznym-krajem/)

kellrez
26-08-2017, 21:43
Kiedyś czytałem teorie ze to córka hitlera, teraz w to wierze ;x

Dave al Mine
28-08-2017, 09:25
Kiedyś czytałem teorie ze to córka hitlera, teraz w to wierze ;x

Hitler to raczej miałby z nich podpałkę a nie wpuszczał do Niemiec...ta chora baba już dawno powinna nie żyć albo odpowiadać przed sądem za doprowadzenie Europy do ruiny, i za każdy zamach wykonany przez jej przyjaciół z krajów Arabskich

Gordon_FreeMaN
28-08-2017, 10:15
Hitler to raczej miałby z nich podpałkę a nie wpuszczał do Niemiec...ta chora baba już dawno powinna nie żyć albo odpowiadać przed sądem za doprowadzenie Europy do ruiny, i za każdy zamach wykonany przez jej przyjaciół z krajów Arabskich

Niemcy to i tak zniewiescialy narod..... bardzo latwy do manipulacji..... daj Niemcowi tyle kasy by mogl sobie zyc dostatnie i poprze..... no wlasnie. Kogo narod niemiecki w swojej historii juz nie poparl?

Samych dewiantow, psycholi i sk.ur.wysynow.

Hitler, Himmler, Böhm - gwiazdy XX w.
Merkel gwiazda XXI w. ktora doprowadzi ostatecznie do zalamania gospodarki niemieckiej - mimo dojenia calej Europy. Mieszkam tu juz 5 lat i to az naocznie widac. Silna gospodarka ale od paru lat jest to kurs 200 km/h w betonowa sciane.

Dave al Mine
28-08-2017, 15:16
tylko jaki jest tego cel ? Islamizacja Europy ? po co i dlaczego ? kto tak naprawdę za tym stoi ?

Raffsky
28-08-2017, 19:13
https://www.youtube.com/watch?v=Bg-6InX2Qo0

Polecam

Gordon_FreeMaN
29-08-2017, 17:28
tylko jaki jest tego cel ? Islamizacja Europy ? po co i dlaczego ? kto tak naprawdę za tym stoi ?


To jest po prostu BIZNES.
Panstwo niemieckie dostaje dotacje za kazdego przyjetego Alego i mokebe, dalej dotacje dostaja fundacje co sie tym zajmuja, dalej dotacje otrzymuja lokalne samorzady na budowe tego czy tamtego, dalej dotacje otrzymuja firmy ktore to wykonuja..... jedno sie napedza przez drugie, faktury miedzy soba kraza, kazdy na tym zarabia i gra gitara. Niemcy wszystko przeliczaja na zyski i straty. Ktos na tym wywachal zyle zlota.

Dave al Mine
30-08-2017, 09:30
To jest po prostu BIZNES.
Panstwo niemieckie dostaje dotacje za kazdego przyjetego Alego i mokebe, dalej dotacje dostaja fundacje co sie tym zajmuja, dalej dotacje otrzymuja lokalne samorzady na budowe tego czy tamtego, dalej dotacje otrzymuja firmy ktore to wykonuja..... jedno sie napedza przez drugie, faktury miedzy soba kraza, kazdy na tym zarabia i gra gitara. Niemcy wszystko przeliczaja na zyski i straty. Ktos na tym wywachal zyle zlota.

no ok jest biznes, jest kasa...ale Ci co biorą w tym udział też mieszkają w tych krajach, ich rodziny tam mieszkają znajomi rodzin itd...robić to tylko i wyłącznie dla pieniędzy ? bez sensu trochę

Gordon_FreeMaN
30-08-2017, 12:36
no ok jest biznes, jest kasa...ale Ci co biorą w tym udział też mieszkają w tych krajach, ich rodziny tam mieszkają znajomi rodzin itd...robić to tylko i wyłącznie dla pieniędzy ? bez sensu trochę

To jest mentalnosc niemiecka wlasnie. Biznes obojetnie na czym, byle zarobic. Kazdym kosztem.

Uciex
30-08-2017, 17:41
tylko jaki jest tego cel ? Islamizacja Europy ? po co i dlaczego ? kto tak naprawdę za tym stoi ?
Stoi za tym nikt inny jak tajemniczy "George Soros" oraz Grupa Bilderberga. Islamizacja Europy ma na celu wszczepienie w ludnosć europejską strachu, dzięki czemu będą mieć przykrywkę do coraz większej inwigilacji ludności (ponieważ bezpieczeństwo). Jednym z postulatów Nowego Porządku Świata jest ludobójstwo. Dzięki starciu religii Islamu z religiami europejskimi w przyszłości dojdzie do dużej wojny na tle religijnym (z historii wiemy, że to zawsze wielkie wojny), a dzięki czemu znów zostanie drastyczne zredukowana ludność naszej planety.

Powiem Wam jedno, ciężki los czeka naszych potomkow.

Dave al Mine
30-08-2017, 21:32
Stoi za tym nikt inny jak tajemniczy "George Soros" oraz Grupa Bilderberga. Islamizacja Europy ma na celu wszczepienie w ludnosć europejską strachu, dzięki czemu będą mieć przykrywkę do coraz większej inwigilacji ludności (ponieważ bezpieczeństwo). Jednym z postulatów Nowego Porządku Świata jest ludobójstwo. Dzięki starciu religii Islamu z religiami europejskimi w przyszłości dojdzie do dużej wojny na tle religijnym (z historii wiemy, że to zawsze wielkie wojny), a dzięki czemu znów zostanie drastyczne zredukowana ludność naszej planety.

Powiem Wam jedno, ciężki los czeka naszych potomkow.

troche czytałem o Sorosie i tej Grupie oraz NWO ale ciężko to wszystko zrozumieć ;/

Gordon_FreeMaN
30-08-2017, 22:02
troche czytałem o Sorosie i tej Grupie oraz NWO ale ciężko to wszystko zrozumieć ;/

Dokladnie. Co ma na celu islamizacja? No chyba ze na jeden raz sluzby wojskowe i policyjne zostana rzeczywiscie wyposazone w szereg uprawnien, ktore tak naprawde dadza 'ochrone przed islamskim terroryzmem' raz jeszcze....

Uciex
31-08-2017, 05:53
Strescilem jak się da o co w tym wszystkim chodzi, bo trochę czytałem o tym wszystkim. Poczytajcie lub obejrzycie sobie filmiki o George Sorosie, Grupie Bilderberga, NWO, masonach, Rockefellerze. To temat rzeka i trzeba poznać źródło tych dzialan. Ale jak mówię, głównie chodzi o pełną inwigilacjeidnosci, redukcję populacji na ziemi no i też żeby w Europie było jak największą liczbą ateistów (choć to trochę znów inny temat)

Gordon_FreeMaN
31-08-2017, 13:34
Strescilem jak się da o co w tym wszystkim chodzi, bo trochę czytałem o tym wszystkim. Poczytajcie lub obejrzycie sobie filmiki o George Sorosie, Grupie Bilderberga, NWO, masonach, Rockefellerze. To temat rzeka i trzeba poznać źródło tych dzialan. Ale jak mówię, głównie chodzi o pełną inwigilacjeidnosci, redukcję populacji na ziemi no i też żeby w Europie było jak największą liczbą ateistów (choć to trochę znów inny temat)

Oni maja wlasnie taki plan o jakim piszesz tylko moim zdaniem islam i muzulmanie to troche nazbyt potezna sila aby sie nia dalo manipulowac badz wykorzystywac bez rykoszetu do swoich chorych potrzeb eksperymentow socjologicznych....

Dave al Mine
31-08-2017, 15:51
ale co im da ta inwigilacja ludności i redukcja ludności ? no ok mogą nas kontrolować, znają nasze potrzeby i lęki, widzą co robimy, gdzie chodzimy i z kim itd. i co dalej ? co chcą osiągnąć w końcu ? przecież nie zrobią z ludzi robotów, którymi będzie można bezpośrednio sterować...pośrednio poniekąd tak różnymi działaniami ale mamy wolną wolę i możemy się buntować..tu na pewno nie chodzi o pieniądze bo kasy mają w 3 dupy i więcej

Uciex
31-08-2017, 16:09
Oni maja wlasnie taki plan o jakim piszesz tylko moim zdaniem islam i muzulmanie to troche nazbyt potezna sila aby sie nia dalo manipulowac badz wykorzystywac bez rykoszetu do swoich chorych potrzeb eksperymentow socjologicznych....
Ci co pociągają za sznurki i tak mogą spać spokojnie, bo na pewno na swoich terenach jak i poza mają swoje prywatne "armię" ochroniarskie. Poza tym islamiści to zwykła dzicz. Albo dojdzie do tego, że będą ich łapać jak małpy, albo rozstrzelać pod przykrywką podejrzeń terrorystycznych. Co to dla ludzi,którzy rządzą Unia Europejska i USA (choć dzięki Trumpowi na razie nie mają takiej mocy jak wcześniej). Tam gdzie macki tych ludzi nie sięgają,możemy zauważyć dzięki furii lewackich mediów i partii politycznych.

---------- Post added 31-08-2017 at 16:12 ----------

ale co im da ta inwigilacja ludności i redukcja ludności ? no ok mogą nas kontrolować, znają nasze potrzeby i lęki, widzą co robimy, gdzie chodzimy i z kim itd. i co dalej ? co chcą osiągnąć w końcu ? przecież nie zrobią z ludzi robotów, którymi będzie można bezpośrednio sterować...pośrednio poniekąd tak różnymi działaniami ale mamy wolną wolę i możemy się buntować..tu na pewno nie chodzi o pieniądze bo kasy mają w 3 dupy i więcej
W Korei północnej też żyją ludzie, a zachowują się jak sterowane roboty ;)

Celem jest to, żebyśmy stali się niewolnikami dla ludzi, którzy są w to wszystko zamieszani. Nawet niedawno czytałem, że można falami dźwiękowymi zrobić z człowieka zombie bo mają wpływ na ludzki mózg. Ale co do tego nie jestem pewien.

A poza tym przyrost naturalny na ziemi tak rosnie, że obawiają się o zasoby naturalne takie jak woda. Dlatego uważają, że potrzebna jest/będzie depopulacja.

Dave al Mine
31-08-2017, 16:19
Ci co pociągają za sznurki i tak mogą spać spokojnie, bo na pewno na swoich terenach jak i poza mają swoje prywatne "armię" ochroniarskie. Poza tym islamiści to zwykła dzicz. Albo dojdzie do tego, że będą ich łapać jak małpy, albo rozstrzelać pod przykrywką podejrzeń terrorystycznych. Co to dla ludzi,którzy rządzą Unia Europejska i USA (choć dzięki Trumpowi na razie nie mają takiej mocy jak wcześniej). Tam gdzie macki tych ludzi nie sięgają,możemy zauważyć dzięki furii lewackich mediów i partii politycznych.

---------- Post added 31-08-2017 at 16:12 ----------


W Korei północnej też żyją ludzie, a zachowują się jak sterowane roboty ;(

Celem jest to, żebyśmy stali się niewolnikami dla ludzi, którzy są w to wszystko zamieszani. Nawet niedawno czytałem, że można falami dźwiękowymi zrobić z człowieka zombie bo mają wpływ na ludzki mózg. Ale co do tego nie jestem pewien.

A poza tym przyrost naturalny na ziemi tak rosnie, że obawiają się o zasoby naturalne takie jak woda. Dlatego uważają, że potrzebna jest depopulacja.
a o HAARPie też czytałem :P...o zmianie częstotliwości 432Hz na 440Hz i o fluoryzacji

Uciex
31-08-2017, 16:28
a o HAARPie też czytałem :P...o zmianie częstotliwości 432Hz na 440Hz i o fluoryzacji
Akurat częstotliwości z 440hz do 432hz to najmniejszy pikuś, bo podobno to ma wpływ na odczucie niepokoju czy stresu czy coś takiego ;) sam mam na foobarze ustawione że wszystkie utwory grają mi w 432hz i po kilku miesiącach stwierdzam, ze naprawdę przyjemniejsze są te dźwięki dla ucha, ale żeby mi 440hz jakoś przeszkadzała kiedykolwiek to też raczej solidnie tego nigdy nie odczułem :p

Gordon_FreeMaN
31-08-2017, 18:31
a o HAARPie też czytałem :P...o zmianie częstotliwości 432Hz na 440Hz i o fluoryzacji

kiedys moj nauczyciel w technikum mi powiedzial, ze cale szczescie ze wszystkie widma fal elektromagrnetycznych nie sa widzialne... bobysmy poszaleli w trzy minuty.:(

Uciex
31-08-2017, 19:52
kiedys moj nauczyciel w technikum mi powiedzial, ze cale szczescie ze wszystkie widma fal elektromagrnetycznych nie sa widzialne... bobysmy poszaleli w trzy minuty.:(
Bo tak by dawało po gałach, że by nic nie było widać? :D

Gordon_FreeMaN
31-08-2017, 20:26
Bo tak by dawało po gałach, że by nic nie było widać? :D


i przez co przechodzi.... czyli na przyklad jakie narzady i tak dalej