PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)


Vinylside
15-07-2017, 18:59
Twój najlepszy przyjaciel na wakacje 2017 już jest !
Usiądź wygodnie, wyłącz telefon i przygotuj się na podróż do krainy pełnej pięknych wspomnień. Vinylside i forum 4Clubbers zapraszamy gorąco na 70 minut tego, co w muzyce najlepsze. Oryginalne brzmienia, legendarne melodie, dynamiczne dźwięki czyli po prostu największe hity z gatunku Pop oraz Dance z przedziału lat 1997-2006. Odpal, posłuchaj i daj się porwać muzycznym klasykom, które od lat rozbudzają pozytywne emocje w każdym pokoleniu !


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i52320_CoverFront.png


Tracklista:

01. Intro
02. Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Small Mix)
03. Natascha Hagen - Que Sera (Original Extended)
04. Mandaryna - Ev'ry Night (Album Version)
05. Vengaboys - Boom, Boom, Boom, Boom (XXL Version)
06. Pizza Boys - Oh Le Le (Marinara Extended Mix)
07. Solid Base - This Is How We Do It (Extended Mix)
08. Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee) (DJ Ponte Ice Pop Mix)
09. Danzel - Put Your Hands Up In The Air (Extended Mix)
10. ATC - Around The World (La La La La La) (Extended Club Mix)
11. Gunther - Ding Dong Song (XL Version)
12. Lady Violet - Inside To Outside (Extended Club Mix)
13. Billy More - Up & Down (Original Extended Mix)
14. Elize - Into Your System (Extended Version)
15. Ann Lee - 2 Times (Original Extended Mix)
16. Loona - Bailando (Energia Mix Extended Version)
17. Alcazar - This Is The World We Live In (Extended Mix)
18. The Soundlovers - Surrender (MPJ Club Remix)
19. Uniting Nations - Out Of Touch (Extended Original Mix)
20. O-Zone - Dragostea Din Tei (Original Romanian Version)


Odsłuch (Mixcloud)
https://www.mixcloud.com/4clubbershitmix/4clubbers-classic-hit-mix-pop-dance-vol1-2017/

Mix z wokalem
(w całości)

Mix z wokalem
(podzielony na części)

Mix bez wokalu
(w całości)

Mix bez wokalu
(podzielony na części)


Archiwum 4Clubbers Hit Mixów (2017)




Zapraszamy do polubienia naszego oficjalnego profilu na Facebooku.
-> 4Clubbers Hit Mix @ Facebook <-
(https://www.facebook.com/4ClubbersHitMix)

BonioG
15-07-2017, 20:24
Muzyka łączy pokolenia. Dobrze się słuchało , warto przesłuchac :)

Westbam2000
15-07-2017, 21:39
Tego mi brakowało na wakacje. Takiego właśnie miksu. Dzięki Wielkie...
Może powstanie druga część takich retro-hitów.

_Koras
15-07-2017, 22:18
Po ostatniej propozycji nie mógłbym przejść obojętne obok kolejnego mixu w Twoim wykonaniu. Zabieram, dzięki za pracę :)

Ferniasta
15-07-2017, 23:12
Jest i moja okładka :inlove: Mix idealny na wakacje z solidną porcją wspomnień. Można polecić każdemu :inlove:

Rate Motion
16-07-2017, 11:47
Dobra robota lecz za gruby/tłusty głos masz. Zabieram wersję bez wokalu dzięki :)

Vinylside
16-07-2017, 11:53
za gruby/tłusty głos masz

Cenna uwaga bo wokal nagrywany na sucho a później lekko podrasowany przez efekty. Dobrze, że ktoś to zauważył !
Następnym razem (o ile w ogóle będzie następny raz) postaram się dać mniej "tłuszczu" :lol:

Ze swojej strony dziękuję już teraz wszystkim za oceny i komentarze.
Mam nadzieję, że składanka innym także przypadnie do gustu !

_SpeeD_
16-07-2017, 13:35
Dzieki wielkie bo naprawde fajnie sie slucha :)

Superstarrr
16-07-2017, 13:40
Powiem krótko, najlepszy mix jaki słyszałem od bardzo dawna! Odwaliłeś kawał dobrej roboty :)

djmietas
17-07-2017, 10:01
Super składanka mega klimat ale to zawsze u ciebie było na pierwszym miejscu precyzja i dopasowanie
gratuluję że pozwolili ci zrobić składaka nie bedąc w gronie tych od składanek
no chyba że cię awansują
Niedzielny grill przy tej dawce dobrej muzy wyszedł idealnie


POLECAM KAZDEMU 10/10

_Patryk
18-07-2017, 19:04
Troche jak klon Enerdżi Miksa Volume 13.

sawickas9
19-07-2017, 09:52
Vinylside jestes genialny!
Moje klimaty i te magiczne czasy!

Bolec
21-07-2017, 16:52
elegancka skladanka

wojtasbos
22-07-2017, 11:34
spoko nutki dzieki

_dudi_
22-07-2017, 13:18
dzięki, spoko mix :) ale wezme bez wokalu

klaudiuszekpis
23-07-2017, 12:28
Świetna robota :) wielkie dzieki. Na pewno sie przyda.

BEATSTER
23-07-2017, 23:20
Dobra robota:) zabieram bo napewno się przyda :)

Sowinho
24-07-2017, 21:03
No genialna robota :) Naprawdę przyjemnie się słucha. Dzięki

Nature
27-07-2017, 13:30
Jak zawsze mix na poziomie :) Będzie grane w aucie. Dzięki :piwo:

Szopen
27-07-2017, 13:48
Powrót do przeszłości z wielka klasą:). Set na bardzo wysokim poziomie jak i świetnie dobrane kawałki. Moja jedna uwaga to taka bez urazy ale za dużo mówisz w tym secie:P.Mimo to bardzo dobra robota i czekam na kolejne sety.

buncol9
27-07-2017, 14:13
Same perełki z moich młodzieńczych lat :)
dzięki za wrzutkę!
PS. Wydaje mi się, że Mix bez vocalu jest strasznie przesterowany lub źle skonwertowany. Trzeszczą mi wszystkie głośniki ;)

Cesiu
27-07-2017, 22:02
Dobra tracklista, przyjemnie się słuchało !

Vinylside
27-07-2017, 23:02
PS. Wydaje mi się, że Mix bez vocalu jest strasznie przesterowany lub źle skonwertowany. Trzeszczą mi wszystkie głośniki ;)


Nie ma szans. Obie wersje, w całości jak i w kawałkach, są z tego samego projektu i były zapisywane po sobie bez kombinacji, dodatków i innych pierdół :mg:

yapis
28-07-2017, 10:47
No to żeś poleciał grubo z klasykami :muza:

Fajnie wyszło całościowo i dobrze słucha się.

W sam raz na lato, przyda się w trasę nad morze, ale rzeczywiście zbyt tłusty głos.

Zabiorę bez wokalu ;)

Dzięki!

Sky Line
07-08-2017, 21:05
Super odświeżenie, kiedyś to była muzyka ;)

DJ GPS
15-08-2017, 08:32
Bardzo fajne kawałki, dobra jakoś i fajne miksy :)

Gordon_FreeMaN
16-08-2017, 02:22
pierwszy raz w zyciu pobieram clubbers hit mixa :) nadszedl ten wiekopomny dzien XDDDD

DJ LechuFTB
19-08-2017, 14:46
Zabieram na imprezke haha :)

djmietowy
21-08-2017, 08:21
Dobry mix na wakacje dobra robota

Paulosdj
23-08-2017, 22:57
Eh te wspomnienia:) jaką kiedyś tworzono muzykę ;)

yakida
31-08-2017, 15:05
Cenna uwaga bo wokal nagrywany na sucho a później lekko podrasowany przez efekty. Dobrze, że ktoś to zauważył !
Następnym razem (o ile w ogóle będzie następny raz) postaram się dać mniej "tłuszczu" :lol:

Ze swojej strony dziękuję już teraz wszystkim za oceny i komentarze.
Mam nadzieję, że składanka innym także przypadnie do gustu !

i troszkę wolniej bo mówisz z prędkością karabinu :)

Fajna robota

El Roberto
02-09-2017, 08:13
przydałby się dancowy mix utworów z 2017

Vinylside
02-09-2017, 13:00
przydałby się dancowy mix utworów z 2017

Z tą prośbą tu już niestety, ale nie do mnie, ponieważ nowości gram tylko jeden raz w roku w swoich setach (audycje radiowe na żywo). Powodem jest to, że w chwili obecnej nie ma zbyt wielu tracków godnych uwagi a jedynym gatunkiem, który w ilości większej niż 5-7 kawałków miesięcznie, ląduje na moim dysku jest Hardstyle. Zgodnie z powyższym, aby zrobić jednogodzinny set dla słuchaczy muszę czekać rok, aby uzbierały się konkretne tracki. Dlatego już od ponad trzech lat gram wszędzie retro - jest lepsze, bardziej popularne i ma coś, czego nie mają żadne komercyjne produkcje - swój legendarny o oryginalny klimat.

i troszkę wolniej bo mówisz z prędkością karabinu :)

Jeszcze szybciej mowie na audycjach. Tutaj starałem się narzucić wolne tempo, aby każdy zainteresowany posłuchał kilku cennych informacji. Wiesz, też nie mogę mówić tak jakbym czytał kazanie w kościele bo to mija się z celem.
http://www.forum.juvepoland.com/images/smiles/cooler.gif http://www.forum.juvepoland.com/images/smiles/cooler.gif http://www.forum.juvepoland.com/images/smiles/cooler.gif

kamilos22222
03-11-2017, 10:20
Wszystko elegancko polecam :)

mickey44
23-02-2018, 20:55
Czegos takiego wlasnie szukalem, uwielbiam taka skladanke, pozdrawiam

Vinylside
01-03-2018, 09:53
Od dnia dzisiejszego składanka dostępna także na portalu YouTube http://www.forum.juvepoland.com/images/smiles/cooler.gif

2JeKwTMnhSU

Millet921
06-04-2018, 16:50
Dzieki wielkie bo naprawde fajnie sie slucha

klose30
18-04-2018, 21:54
super robota, jak najbardziej na tak

diverse123
15-07-2018, 15:34
10/10 jak dla mnie

Millet921
11-08-2018, 20:52
Dzieki wielkie bo naprawde fajnie sie slucha

Frozen
03-11-2018, 11:35
Miks powinien nazywać się "Italo Disco Hits Mix" :D
Ponieważ większość utworów jest z tego gatunku.
Fajne odkurzenie, czasy dzieciństwa się przypominają i pierwszych imprez w życiu.
Strasznie męczące jest słuchanie twojego stylu mówienia, prowadzenia audycji/miksu...
Już nie będę czepiał się totalnie nie radiowego głosu, bo nie wszyscy go mają, ale na Boga!
Mówisz jak jakiś prezenter z HiperMegaStacji, grający dla 5 osób.
Też tak prowadziłem audycje!
Tylko to był rok 2004/2005 a ja miałem 12/13 lat.
Nie odbieraj tego jako atak, może zbyt dosadnie piszę, ale prowadziłem jakieś 6-12 lat temu audycje w najbardziej popularnych stacjach internetowych czy też miałem swoją autorską audycje w normalny radiu na falach UKF FM, itd.
Więc nie pisze tego jako ktoś kto nie ma zielonego pojęcia, żebyś nie pomyślał, że tu jakiś trollek chce ci dawać lekcje, ale jako osoba która wiele lat siedziała w tym, w czym ty ;)
Popraw dykcje, nie zmieniaj tonu głosu (falujesz nim bardzo), mów spokojniej i czyściej.
Osłuchaj się Essential Selection, cotygodniowej audycji Pete Tong'a.
W naszym polskim eterze Neevald (Piotr Niwald) jest również warty osłuchania.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Vinylside
03-11-2018, 13:13
grający dla 5 osób.

Nie chwaląc się, ale stając w obronie rozgłośni, w której się zadomowiłem; aktualnie 6 razy w miesiącu grywam dla ok. 1000 osób.

Głos to kwestia gustu, bez syntezatora zmienić się go nie da. Jednym się podoba, drugim nie dlatego promocyjne składanki zawsze daję w dwóch wersjach bo sam nie jestem zwolennikiem zagłuszania nut. Patrząc z innej strony, nie jestem po kursie / szkole, gdzie uczą szczegółów takich jak szybkość mowy, dykcja czy odpowiednia i regularna tonacja, więc przy kimś, kto posiada bardziej profesjonalny sprzęt (a nie mikrofon za 500 złoty) i ma z tym większą styczność, będę po prostu słabszy. Rzecz zupełnie normalna. Aczkolwiek, nie wszystko co drogie lub wyuczone zawsze jest lepsze. Słyszałem już różne opinie od osób znanych bądź tych totalnie zielonych i jednak większości nic nie przeszkadza i są zawsze ciepło nastawieni do tego co mówię. Patrząc na to logicznie; zawsze też znajdą się Ci, którym może to nie odpowiadać. W tym przypadku mają do dyspozycji czyste brzmienie, bez głosu. W nagraniach z audycji takiej możliwości nie ma, a nawet gdyby istniała to myślę, że sam bym z niej nie skorzystał, wrzucając coś, bez wokalu. Bo nie ukrywam, że od czasu do czasu lubię coś tam powiedzieć. W tej produkcji, przyznaję się bez bicia, jest za dużo niskich tonów, przez co, jak napisali koledzy wyżej, wokal wydaje się zbyt tłusty i może lekko drażnić. Na audycjach jednak, ustawienia od jakiegoś czasu są nieco inne, więc brzmi to lepiej i wyraźniej. A czy się to komuś podoba czy nie, to już kwestia gustu.

Frozen
04-11-2018, 00:16
Nie chwaląc się, ale stając w obronie rozgłośni, w której się zadomowiłem; aktualnie 6 razy w miesiącu grywam dla ok. 1000 osób.
Super!
Tyle, że nie zrozumiałeś tego zdania, przeczytaj jeszcze raz.
Albo już Ci wytłumaczę.
Nie napisałem, że grasz dla 5 osób.
Napisałem, że brzmisz jak byś grał dla 5-ciu osób.
Btw. Jak grywałem w pewnym radiu internetowym lat temu X (pewnie mówimy o tym samym...), to grało się dla 2000 czy 3000 osób a i tak wielu z ówczesnych wtedy "prezenterów" miało bardzo niski poziom prowadzenia audycji, więc to raczej nie wyznacznik "bycia dobrym" ;)


LOL.
Widać jak zerowe pojęcie masz pisząc:
Głos to kwestia gustu, bez syntezatora zmienić się go nie da.
Da się. Bez syntezatora da się.
Zmienić dykcje, podrasować styl mówienia, przecinki i całą resztę.
Jasne, głos ma się swój własny, jeden jedyny, ale da się go ulepszyć ;)

więc przy kimś, kto posiada bardziej profesjonalny sprzęt (a nie mikrofon za 500 złoty) i ma z tym większą styczność, będę po prostu słabszy.
Ja prowadziłem na mikrofonie za 100 zł, więc przy audycjach radiowych nie ma większego znaczenia cena mikrofonu, a właśnie to w jaki sposób to robisz.

Słyszałem już różne opinie od osób znanych bądź tych totalnie zielonych i jednak większości nic nie przeszkadza i są zawsze ciepło nastawieni do tego co mówię.
Ale ja też jestem nastawiony ciepło do tego co mówisz.
Jestem nastawiony zimno do tego JAK TO MÓWISZ.
A nie uwierzę w to, że prezenter radiowy pochwali Twój sposób prowadzenia audycji.

A czy się to komuś podoba czy nie, to już kwestia gustu.
Masz całkowitą racje!
I dla przykładu, Siostry Godlewskie śpiewają i też wychodzą z założenia, że jednym się to może podobać a drugim nie. Faktem jest jednak, że nie potrafią śpiewać i nie są piosenkarkami.
Nie są osobami pokroju Dawid Podsiadło czy Adele.

I Ty widzę, wychodzisz z podobnego założenia.
Ale to od Ciebie zależy czy bliżej Ci do wspomnianej Godlewskiej czy do Podsiadło, bo z tego co na razie widzę, to jednak do tej pierwszej...
Albo zostajesz na poziomie jakim jesteś albo stajesz się co raz lepszy. Wybór zawsze zostaje na tobie.
Ja po prostu zawsze mierzyłem wysoko, bo... Niebo Nie Jest Limitem.
I podrzucam Ci radę mistrzu, that's all. Zrobisz z tym co uważasz.
Pozdro 600V!

Vinylside
04-11-2018, 06:12
Ja prowadziłem na mikrofonie za 100 zł, więc przy audycjach radiowych nie ma większego znaczenia cena mikrofonu, a właśnie to w jaki sposób to robisz.

Pamiętaj jedną rzecz; to, że Ty kiedyś grałeś i robiłeś to co w tej chwili robię ja, nie oznacza, że też robiłeś to dobrze. Nie lubię trochę, gdy ktoś przy dzieleniu się cenną wiedzą ma też na celu wywyższanie się bo, nie zrozum mnie źle, ale gdyby serio Twoje prowadzone programy były "wyższe niż niebo" to dziś Twoja kariera byłaby z pewnością kontynuowana a nagrania miło wspominane, zwłaszcza, że w tamtych czasach konkurencja czy komercja była na zupełnie innym poziomie i ten, kto prezentował odpowiedni dostawał szansę gry wyżej. Dzięki temu bardzo dużo osób utrzymało się do dnia dzisiejszego na scenie lub w pamięci słuchaczy. Oczywiście, nie mówię, że tak nie jest w Twoim przypadku bo nie znam Cię pod tym względem ani prywatnie, ani publicznie. Dlatego w przeciwieństwie do Ciebie nigdy nie napiszę, że nie masz o czymś pojęcia.

Ogólnie zawsze jestem i byłem zdania, że ocena końcowa powinna zostać wystawiona przede wszystkim przez odbiorców, którzy Cię słuchają. A osoby będące ze mną od lat, często niedowierzają jak bardzo zmienił się mój tok prowadzenia audycji - muzycznie jak i głosowo. I nie mówię tutaj o mixie promocyjnym, który jest głównym tematem wątku. Sam odpalając nagrania z 2010 czy 2014 roku widzę różnicę. Czy pozytywną, to zostawiam już każdemu, kto ma ochotę porównywać. U mnie uderza to tylko i wyłącznie w gust. Oczywiście, staram się nie skupiać na nim bo przecież nie gram dla siebie tylko dla słuchaczy dlatego szczerze mówiąc bardzo często zadaję pytania tym, którzy są po drugiej stronie. I skoro na 1000 osób 980 mówi, że jest dobrze, porównując mnie wielokrotnie do lektorów czy innych cenionych stonowisk, to wychodzę z założenia, że niektóre rzeczy nie muszą zostać gwałtownie zmienione. Owszem, staram się dopracować je w każdym calu, ale też nie do przesady. I w żadnym wypadku nie mam podstaw by obrażać się za to, że komuś to co robię nie przypada do gustu. Każdy ma inny tok myślenia i ma prawo powiedzieć, że zrobiłby niektóre rzeczy inaczej. Niekoniecznie lepiej.

soltys34
30-11-2018, 19:10
Rewelacja! Polceam.

Millet921
09-06-2020, 15:21
Dobra robota lecz za gruby/tłusty głos masz. Zabieram wersję bez wokalu dzięki