PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Recenzja Omenland 2017


AngeloSpark.
24-06-2017, 23:00
http://pics.tinypic.pl/i/00912/rdw76l5s0k0k.jpg

Witajcie,

W piątek 23.06 odbyła sie pierwsza edycja imprezy Omenland na MotoParku w Toruniu. Główną gwiazdą tego eventu był Dj BL3ND.
Jak myślicie czy w przyszłości ta impreza ma szanse zastąpić najlepsze polskie eventy, wraz z zawodzącym Sunrise na czele ?

Jak wiadomo była to pierwsza edycja, ale organizatorzy podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie. Stworzyli własną markę, wypromowali wcześniej nieznanych Dj'ów w klubach swojej sieci. Mam na myśli tu przede wszystkim rezydenta klubu Omen, czyli Dj'a Youranta. Podczas tego eventu, obchodził on swoje 15-lecie pracy dj'skiej. Dzięki temu człowiekowi, klika lat temu poznaliśmy tegorocznych artystów festiwalu. U boku Yourant'a w klubie OMEN, swoje przełomowe momenty w karierze przeżyli m.in.: Kriswell, Górski, Lacros, Malos, Damien. Dzięki kapitalnym występom w Omenie i doskonałemu kontaktowi z publicznością, większość tych dj'ów zaczęła dostawać zaproszenia z innych dużych klubów. Ponadto do składu dołożono Prisoners Show, którzy rozgrzali publikę do czerwoności. Postawiono również na sprawdzonych na polskiej scenie artystów np: Diabllo, Suhy, Mariodeejay, Clubbasse, Hazel, Omen itd.

Tegoroczna, pierwsza edycja już wzbudziła ogromne zainteresowanie. Może o tym świadczyć duża frekwencja w Toruniu. Bilety na imprezę były do nabycia w Biletomacie oraz w Empiku co świadczy już o dużej randze imprezy.

Poniżej przedstawię zdjęcia sceny oraz klika ciekawych filmów z imprezy. Zapraszam do wystawiania własnej opinii. Czekamy w przyszłym roku na więcej !


Q_ovxqQiGb0

PRISONERS SHOW & PIANA
E4qG-gjoojU

DJ LACROS
3GRNIzk280g

Dj DIABLLO - LIVE
1474145319273427

1366662260035540

ZDJĘCIA:
http://pics.tinypic.pl/i/00912/9jv55nngwr4w.jpg

http://pics.tinypic.pl/i/00912/lzwid10cfp78.jpg

http://pics.tinypic.pl/i/00912/9j49c06ifq7l.jpg

http://pics.tinypic.pl/i/00912/uii7go5o1m2v.jpg

Dawid92
25-06-2017, 12:20
Festiwal powinien nazywać się POMPLAND.

Nie porównuj tego typu gówna do Sunrise bo obrażasz organizatorów festiwalu w Kołobrzegu.

Cristoval Martin
25-06-2017, 12:23
Mieszkam w Toruniu, ale niestety nie byłem na tej imprezie. Mieszkańcy mają srogi ból dupy o to, ze było głośno. Kibicuję temu projektowi by zagościł cyklicznie na stałe w tym mieście, ale to niestety bedzie trudne. Liczę, że pojawią się sety z pierwszej edycji.

AngeloSpark.
26-06-2017, 19:12
Festiwal powinien nazywać się POMPLAND.

Nie porównuj tego typu gówna do Sunrise bo obrażasz organizatorów festiwalu w Kołobrzegu.

Przyszły takie czasy, że klubowicze i słuchają takiej muzyki. Dla nich z pewnością muzyka z sunrise to gówno i komercja dlatego szanuj każdego klubowicza.

martinanders
26-06-2017, 19:53
Pajacerka (prisoners show) i pompa (reszta dj'ow) no nie porównujmy tego do Sunrise Festival blagam

AngeloSpark.
26-06-2017, 20:39
Pajacerka (prisoners show) i pompa (reszta dj'ow) no nie porównujmy tego do Sunrise Festival blagam

to jest taka sama kultura muzyczna jak EDM moim zdaniem. Każdy słucha to na co ma ochotę.
Nie porównuję tej imprezy do sunrise, tylko wysunąłem tezę, czy ma szansę ta impreza rozrosnąć się w przyszłości.

Urywek wystepu Blenda:
PBCgjD4AkWg

stoprocentmix
26-06-2017, 21:23
Ile ci zapłacili za tego niusa? Czy może darmowy gwizdek i miesięczne wejście za free do klubu? Jestem mega tolerancyjnym facetem ale ludzie... to jest masakra :D Stado gibajacych sie orangutanów w białych rekawiczkach z gwizdkami. Pomijając muzykę bo te bełty mogą zadowolić naprawde tylko "wytrzymałych" słuchaczy to ma sie wrazenie że te ruskie sławne imprezy w lesie istniały na serio. Co drugi pewnie na tabsach wymachiwuje rekami jak jakis opętany albo jakby chciał muche złapać wtf. Scena nienajgorsza choć to tylko skupisko ledów, nic skomplikowanego.

_NIE_ZNAM_SIE_
26-06-2017, 22:20
Festiwal powinien nazywać się POMPLAND.

Nie porównuj tego typu gówna do Sunrise bo obrażasz organizatorów festiwalu w Kołobrzegu.

Ale, że jak. Na Sunrise teraz coś ambitnego jest? Bo nie wiem, może żyjemy w innym wymiarze? ;|

martinanders
27-06-2017, 00:13
to jest taka sama kultura muzyczna jak EDM moim zdaniem. Każdy słucha to na co ma ochotę.
Nie porównuję tej imprezy do sunrise, tylko wysunąłem tezę, czy ma szansę ta impreza rozrosnąć się w przyszłości.

Urywek wystepu Blenda:
PBCgjD4AkWg

Taka sama jak EDM? sorry, nie jestem jakims turbo zwolennikiem EDM ale popatrza na ludzi na SF a na tych tutaj. Ja znam wielu takich co zasuwaja na Omen. Oni nie reprezentuja soba nic, tempaki ze wsi co dla nich w zyciu liczy sie tylko co weekend nawalic sie tania wodka i poprawic jakas substancja narkotyczna. Dla nich sa dwa gatunki muzyczne: pompa i disco polo.
Nie pisze o muzyce granej w tej budzie bo to chocby do najmniej znosnego gatunku EDM, fidgetu, sie nie umywa w ogole.

_NIE_ZNAM_SIE_
27-06-2017, 00:54
Taka sama jak EDM? sorry, nie jestem jakims turbo zwolennikiem EDM ale popatrza na ludzi na SF a na tych tutaj. Ja znam wielu takich co zasuwaja na Omen. Oni nie reprezentuja soba nic, tempaki ze wsi co dla nich w zyciu liczy sie tylko co weekend nawalic sie tania wodka i poprawic jakas substancja narkotyczna. Dla nich sa dwa gatunki muzyczne: pompa i disco polo.
Nie pisze o muzyce granej w tej budzie bo to chocby do najmniej znosnego gatunku EDM, fidgetu, sie nie umywa w ogole.

Ale wiesz, że takie menty są na każdych polskich eventach? Na jednych mniej ale na wielu znacznie więcej, szczególnie tam gdzie sa tanie bilety. To wygląda tak, że Sebix mówi do swojej karynki: "Ej Kaśka, jest fajna imprezka w okolicy, choć zabawimy się, fajna biba, będzie co wrzucać na Instagrama" :aloha: I takim oto sposobem polski clubbing wygląda jak wygląda a eventy to festival biedy,
tandety i s*******enia.

martinanders
27-06-2017, 11:36
Ale wiesz, że takie menty są na każdych polskich eventach? Na jednych mniej ale na wielu znacznie więcej, szczególnie tam gdzie sa tanie bilety. To wygląda tak, że Sebix mówi do swojej karynki: "Ej Kaśka, jest fajna imprezka w okolicy, choć zabawimy się, fajna biba, będzie co wrzucać na Instagrama" :aloha: I takim oto sposobem polski clubbing wygląda jak wygląda a eventy to festival biedy,
tandety i s*******enia.

Jasne, ze wiem, ze tacy sa wszedzie. Ale zdecydowanie jest ich najwiecej na Omenie, Mega Music w Wildze itp.

Xien
03-07-2017, 22:26
Bardzo dobry pomysł na zarobienie kasy. Impreza właściwie retro z klasycznym trance (CJ Stone, Yomanda itd.) i dodatkami Stupid/Scouse House. Starym wyjadaczom Omen'a czy Ekwadoru może się to podobać i oni to jak najbardziej kupią.