PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News DRUMATIC - Make it happen


Kameleon
27-05-2017, 12:10
DRUMATIC - Make It Happen


Kilka słów o polskim drum'n'bassie. DRUMATIC to powstały 3 lata temu kolektyw DJsko organizatorski, a od niedawna również label. Około pół roku temu powstała inicjatywa nazwana "Make it happen". Dzięki współpracy 16 polskich producentów oraz powyższego labelu zaistniał projekt mający na celu ukierunkowanie potrzebujących dzieci w stronę muzyki. Premiera albumu nastąpi już w ciągu najbliższego tygodnia. Sprawdźcie wywiad z inicjatorem projektu, żeby dowiedzieć się o co dokładnie chodzi. Więcej info już wkrótce na naszym wydarzeniu
(https://web.facebook.com/events/117108132199371/?fref=ts)RUMATIC - Make it happen | Final Release (https://web.facebook.com/events/117108132199371/?fref=ts)

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51892_drumaticmakeithappen.jpg


go9ojkaeNZM

pExxKlV6n0k

Fisteg
27-05-2017, 12:43
Bardzo fajna inicjatywa i cieszę się bardzo że mogę brać w tym udział :) Zapraszam do zakupu albumu w wersji CD/digital którego dokonać możecie tutaj DRUMATIC - Make It Happen (http://makeithappen.drumatic.pl/) Dodatkowo zapraszam na wydarzenie na facebooku (link w temacie) na którym można wziąć udział w konkursie i zgarnąć album za free.

Śniegu
30-05-2017, 11:11
Ciekawa sprawa z tym albumem, muszę przyznać.
Polska scena dnb jest dla mnie czymś zagadkowym, szczerze to nigdy nie wgłębiałem się, co się tam dzieję, ale ta inicjatywa wygląda bardzo obiecująco.
Zebrano parę osób, które kojarzę, ale ogólnie zbiór producentów na tym albumie wygląda na dobrze przemyślany. Z tego co wysłuchałem, to album będzie różnorodny, co również cieszy.
Również wielki plus, za kwestię charytatywną, jeśli chodzi o zbiórkę na sierocińce i tworzenie szkółek dla DJów. Bardzo mocno przemyślę zakup tego albumu, chociażby ze względu na te dzieciaki, ale słychać też wysoki poziom utworów.
Dzięki wielkie za informację oraz dzięki Fisteg za oznaczenie! :)

banned
30-05-2017, 18:25
Ja pierd.ole, jaka kosa. Ulalala. Czekam na albumik.

edit: zamówione!

MKL.
31-05-2017, 02:01
Zostawiam taktyczny komentarz, żeby jutro o tym nie zapomnieć - następnym razem mnie oznaczaj Fisteg, jakiś czas temu pisałem na FB, że masz nowego fana, więc jestem bardzo ciekaw co tym razem wykombinowaliście :) Więcej napiszę jak będę widział cokolwiek na oczy (xD), ale dobrze wiedzieć, że w kraju liczącym niemal 40 mln ludzi jednak jest te kilkadziesiąt osób, które zajmują się d'n'b, które to jest u nas traktowane trochę po macoszemu. Oby się to zmieniło, tymczasem życzę powodzenia i wracam sprawdzić wszelakie multimedia później. Pjona!

Fisteg
31-05-2017, 10:02
Zostawiam taktyczny komentarz, żeby jutro o tym nie zapomnieć - następnym razem mnie oznaczaj Fisteg, jakiś czas temu pisałem na FB, że masz nowego fana, więc jestem bardzo ciekaw co tym razem wykombinowaliście :) Więcej napiszę jak będę widział cokolwiek na oczy (xD), ale dobrze wiedzieć, że w kraju liczącym niemal 40 mln ludzi jednak jest te kilkadziesiąt osób, które zajmują się d'n'b, które to jest u nas traktowane trochę po macoszemu. Oby się to zmieniło, tymczasem życzę powodzenia i wracam sprawdzić wszelakie multimedia później. Pjona!

Pamiętam, na grupie EDG mi pisałeś i to właśnie Azazel którego już słuchałeś został wydany na tym albumie. Polecam obadać sobie resztę kawałków bo na 100% każdy znajdzie coś dla siebie jest bardzo różnorodnie :)

Uciex
01-06-2017, 11:32
Takie inicjatywy zawsze na plus. Ciekawe co powstanie w przyszłości, dzięki za info :)

Arthuro Prisma
01-06-2017, 22:01
hmm... ciekawa sprawa podpisuję się pod tekstami chłopaków powyżej też czekam na cały albumik ten teaser całkiem spoko jest fajny klimat "mroczny" to lubię. Z wyżej wymienionych artystów polskiej sceny to najbardziej znam brainpain'a tak to też za bardzo nic po za tym ... więc puenta na razie jest taka że czekam na pełny albumik do odsłuchu jak ktoś ma linka do innych tracków to byłbym wdzięczny za podesłanie ;)

to narazie na tyle pozdrawiam ;) !


EDIT : dobra znalazłem odsłuch hehe nie przeczytałem wszystkich komentarzy ;) co do kawałków to parę mam faworytów a 2 czy 3 nie w moim stylu epkę zamówię ;) Pozdro