PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Legendarny, trance'owy producent i DJ Robert Miles zmarł w wieku 47 lat


Kameleon
10-05-2017, 08:45
Robert Miles zmarł dziś w nocy z powodu nieprzyjemnej choroby, o czym jako pierwszy poinformował DJ Mag Italia. Miał 47 lat.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51771_miles.jpg

Robert Miles był najbardziej znanym producentem fortepianowego, ponadczasowego klasyka "Children", który zdobył serca tysięcy osób na całym świecie, osiągając pozycję #1 w ponad 12 krajach i uzyskał status Gold i Platinum w kilku krajach.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51770_children.jpg

Osobiście utwory "Children" czy "Fable" były jednymi z pierwszych, które poznałem "wchodząc" w świat muzyki elektronicznej. Te czasy nigdy nie wrócą, ale Robert swoimi numerami na stałe zapisał się w historii muzyki trance. Był tak młody...

CC5ca6Hsb2Q

jJHpK0EQ93A

Greenman
10-05-2017, 08:53
Do dzisiaj pamiętam jak u ojca znalazłem Dreamland ... . Szkoda faceta, w sile wieku był.

Thrill3r
10-05-2017, 08:55
Po prostu smutek i niedowierzanie :( wielki artysta, legendarny DJ i producent, Children czy Fable - utwory ponadczasowe :( Fajnie byłoby gdyby wszyscy DJ-e (mowa przede wszystkim o starej gwardii) rozpoczęli swoje najbliższe sety od "Children" w hołdzie Milesowi :(

stoprocentmix
10-05-2017, 09:07
Szkoda, wielka szkoda. Tez od niego zaczynałem przygodę z muzyka elektroniczną ;)

adas483
10-05-2017, 10:59
Dzień się na dobre nie rozkręcił jeszcze, a tu taka nowina... 47 lat to o wiele za mało by iść na tamten świat. Ale legenda pozostanie na zawsze.

Eyris
10-05-2017, 11:04
Jestem bardzo ciekawa powodu, w tym wieku się nie umiera, to nie jest normalne.

Robert, czemu nam to zrobiłeś :c ? Normalnie miał zaplanowane eventy, żył jak co dzień, jakby zupełnie się nie spodziewał...

DJ One-Way
10-05-2017, 11:14
smutne info, człowiek legenda, to od niego wszystko się zaczęło :(

DeNilss
10-05-2017, 11:14
Nieprzyjemna choroba? Takie info troche z .... ale nie wnikajmy, news zaskoczył mnie totalnie.

Longdrive
10-05-2017, 12:08
Kilka dni temu wróciłem do Children na youtube. Przepiękne czasy wypełnione cudowną muzyką. Tamten klimat już nie wróci... Teraz Robert Miles, wcześniej Tillmann Uhrmacher. Smutno.

Thrill3r
10-05-2017, 12:35
"Roberto Concina, known as Robert Miles.
Robert passed away peacefully last night after a courageous battle with stage 4 metastatic cancer over the last 9 months.
Throughout it he was strong, determined, incredibly brave and did everything he could to fight this horrendous disease.
Robert was more than just an artist, he was a pioneer, a creator, an inspiration, and son, and father, our friend.
A proper obituary will be released shortly.
Please join us in sending our thoughts, love and respect to his family & daughter, who meant the absolute world to him "

taka wiadomość pojawiła się w sieci, więc był to nowotwór z przerzutami :(

Dave al Mine
10-05-2017, 13:12
nieprzyjemna choroba ? a są jakieś przyjemne ?

smutna nowina :(

Children..ponadczasowa melodia...to pianinko...zawsze będę do tego wracał

Dixidae
10-05-2017, 13:53
Nigdy nie zagłębiałem się w jego biografię, znając "Children" jako klasyka myślałem, że to już raczej staruszek. Przykra wiadomość, miał jeszcze długie życie przed sobą. Przez wielu zostanie zapamietany jako legenda muzyki trance, to będzie dobre wspomnienie.

adam19960
10-05-2017, 14:18
Raz na jakiś czas wracałem do albumu "Dreamland"... Szokująca wiadomość, ale zapewne mało kto wiedział o jego chorobie.

PiKey
10-05-2017, 15:27
Będziemy o nim pamiętać zawsze! R.I.P.

DJ.Public
10-05-2017, 15:58
Robert był majstersztyk płyta Dreamland poprostu miazga ,jestem wszoku ze go juz nie ma znami spoczywaj w spokoju Robert bedziemy cie pamietac:(

szymek94
10-05-2017, 19:55
To bardzo przykra wiadomość :(

Fake_ID
11-05-2017, 00:11
Bardzo szkoda.. straciliśmy mistrza, bo swoje do świata muzyki klubowej wniósł. R.I.P. !

conrad_owl
14-05-2017, 11:27
Tak jak jako facet raczej nie płaczę przy byle czym, tak tutaj mi się łezka zakręciła... Wspomnienia, emocje - szczęście że muzyki nikt, nikt nam nie zabierze.
Czuję się teraz starszy... to naprawdę cholernie źle mieć świadomość, że twoje życie znika. Znikają ludzie, budynki, miejsca, drzewa i ulice... Życie daje cholernie w kość. Głowa do góry, Roberta już nic nie boli, pamięć pozostaje. Na każdego przyjdzie czas.

cecyl
15-05-2017, 15:50
Świetny człowiek.... szkoda go

Thomas Vodka
24-05-2017, 20:06
Cholera. Niemal codziennie od pewnego czasu, widzę, słyszę, czytam, że ktoś odchodzi za wcześnie. Rober Miles Children - kiedy słuchałem tego kawałka, byłem jeszcze dzieciaczkiem. To jeden z tych utworów, które na stałe wpisały się w kulturę muzyki klubowej. To właśnie zostawił nam jak i przyszłym pokoleniom.