PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Jakie prawa łamie PiS? Czyli "Marsz Wolności" 2017! W poszukiwaniu zaginionej krainy!


maycell
08-05-2017, 22:20
Materiał Marcina Roli z demonstracji zwanych "Marszem Wolności", które odbyły się w Warszawie 6 maja 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=SCVgKEru7jY&t=1271s

https://www.youtube.com/watch?v=SCVgKEru7jY&t=1271s

Lewactwo nie wie przeciw czemu demonstruje.

PiKey
09-05-2017, 09:01
To, że ludzie nie potrafią podać konkretnego przykładu to jedno, ale ja podam kilka:

- prawo obywatela do niezawisłego sądownictwa - załóżmy, że jesteś kierowcą seicento, które zderzyło się z limuzyną BOR i czujesz na własnej skórze co robi z Tobą upolityczniona prokuratura pod wodzą Ziobro, czujesz, że nie masz szans i Twoją ostatnią nadzieją jest niezawisły i niezależny od Ziobry sędzia; chyba więcej już nie trzeba tłumaczyć jak ważna to sprawa dla każdego obywatela
- niezależny Trybunał Konstytucyjny, który uchyla niekonstytucyjne ustawy - przykłady za chwilę
- prawo do swobodnego władania własnością - ustawa rolna, która weszła w życie 30.04.2016r. nie pozwala sprzedać Ci swobodnie działki rolnej powyżej 3000m - musisz najpierw uzyskać zgodę państwowej Agencji Nieruchomości Rolnych - ustawa rażąco niekonstytucyjna
- prawo do wolności osobistej - złamane przez ustawę inwigilacyjną
- próba zmniejszenia prawa do wolności zgromadzeń - na razie nie doszła do skutku
- prawo o konfiskacie rozszerzonej - jak prowadzisz firmę to bez wyroku sądu ktoś do Twojej firmy wprowadzi nadzorcę i ubezwłasnowolni Cię przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji i zajmie cały Twój majątek

Wystarczy czy za mało?

Wojtek Szczęsny
09-05-2017, 14:06
"wystarczy czy za mało?" hahaha

A gdzie ten motłoch był jak PO robiło to samo? Banda śmieci to jedyne określenie pasujące do tego KODu całego. Przymus ZUSU, przymus składek na NFZ, sędziowie z PRL na stanowiskach - wszystko co ważne jest BEZ ZMIAN i utrzymuje Polskę w stanie niewolnictwa na każdym kroku. Przy wałach które robi PiS i PO te rzeczy wymienione wyżej to żart jakiś. Banda kryptokomuszków, świń oderwanych od koryta, ubeków, zdrajców itp itd. Brzydzę się 100x bardziej niż Pisiorami.

PiKey
09-05-2017, 17:29
Kładżło Asamoła - nie jestem za PO, ale nie przypominam sobie, żeby PO majstrowało przy sądach. Jeśli uważasz, że są przekupni sędziowie to powiem Ci, że owszem są, ale w każdym kraju tacy się znajdą. Prokuratura w przeciwieństwie do obecnego stanu była niezależna od ministra sprawiedliwości. Nie było żadnej głupiej ustawy rolnej, inwigilacyjnej, antyterrorystycznej, prób ograniczania wolności zgromadzeń ani konfiskaty rozszerzonej.
Płacić ZUS czy składki NFZ trzeba już od lat 90-tych, a nie wiem czy wiesz ale PiS razem z LPR i Samoobroną rządził w latach 2005-07 i jakoś tego nie zmienił

Do PO można mieć głównie pretensje o to, że nie zreformowało i nie uprościło prawa podatkowego tak jak obiecywało (3x15) i że rozwalili OFE. Ale pokaż mi jakie wolności osobiste zostały ograniczone przez PO?

Wojtek Szczęsny
09-05-2017, 20:00
Ale pokaż mi jakie wolności osobiste zostały ograniczone przez PO?

Prokuratura w przeciwieństwie do obecnego stanu była niezależna od ministra sprawiedliwości.

Ty chyba żartujesz teraz? :) Brakło by mi dnia żeby wymieniać jakimi zdrajcami byli platformiarze a najlepsze przykłady to afera taśmowa(czyli zły ten kto nagrywał - beka), zamykanie ludzi za manifestacje z krzesłem, za witryny robiące bekę z tumana bronka czy kopanie ludzi po głowach na MN przez funkcjonariuszy a potem sprawdź sobie jak przebiegał ostatni marsz - mniej tvn więcej faktów z życia. Dopóki platfusy były przy władzy, wszelkie przejawy patriotyzmu były niszczone i tępione na potęgę. Na Euro 2012 policja strzelała z armatek wodnych do matek z dziećmi we Wrocławiu po tym jak jakiś pijany menel rzucił w nich butelką zaczęli ludzi pałować i przeganiać nie patrząc na nic - kto był w drugiej strefie na meczu z Czechami ten pamięta :) Widać, że chyba jesteś jakiś Nowoczesny czy inny bo tęsknisz za państwem nienawiści do obywatela. Czułem się wtedy taki wolny, że hoho... :) Obydwa ugrupowania to pachołki brukselskie z tym, że PiS nie popełnia błędów PO grabiąc państwo w inny sposób np. poprzez 500+ i inne durnoty.

PiKey
09-05-2017, 20:22
Wszystko się zgadza, z tym, że to były jednostkowe wydarzenia, a nie pisanie ustaw, które krępują ręce całemu narodowi, a nie tylko zamieszanym w jakieś incydenty jak te co wyżej opisałeś. Załóż firmę w PL to zobaczysz jak się poprawiło od 2015r...

DJ. Don D&C
09-05-2017, 22:36
Tak kiedyś wyglądał nasz Sejm, lata 2005/07 rządy: PIS/LPR/SAMOOBRONA.
Bardzo ciekawy obraz.

qifu9znhd48

Wojtek Szczęsny
11-05-2017, 20:51
gertycha i ćwierćmózgie kodziarstwo najlepiej opisuje to video xD

_jdMlvxxZks

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/18341850_1399854400049957_8837212889861581651_n.pn g?oh=a2e5861ff7e72fd3580f18af50797a73&oe=59BB49F8