PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Opinia na temat sieci nju mobile


Old Star*
15-03-2017, 16:57
Witam... Niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się czy nie przenieść do tej sieci numeru. Abonament 29zl no i 10 GB internetu. Chciałbym abyście jeżeli jesteście w tej sieci wyrazili swoją opinię... Jaki jest z nimi kontakt, jak zasięg, ogólne wrażenia.

Puclav
17-03-2017, 19:33
Obczaj sobie nową sieć Vikings Mobile. Porównując ofertę do tej z nju mobile za 29 zł/msc masz:
- smsy/mmsy i połączenia: no limit do wszystkich sieci na komórkowe oraz stacjonarne,
- do tego 15 GB internetu, włączając usługę automatycznych doładowań dostajesz co miesiąc 1 GB internetu więcej,
- niewykorzystany pakiet danych przechodzi Ci na następny miesiąc to też jest bardzo na plus,
- bezpłatny transfer danych przy korzystaniu z FB i messengera
- zasięg na bazie sieci Play

Także myślę, że na chwilę obecną jest to najkorzystniejsza sieć na rynku. Nie wiem tylko jak z zasięgiem w Twojej okolicy.

Novy Q09
28-03-2017, 23:52
korzystam z NJU już dłuższy czas sieć ogólnie spoko, jeden minus słaby zasięg (Orange). A ogólnie ja dużo smsuje, krótko rozmawiam i rzadko kiedy korzystam z mobilnego internetu. U mnie oferta NJU Miesio 19 sprawdza się najlepiej. Doładowuje konto za 30 zł i spokojnie ta kwota starcza mi na 2 miesiące. Duży plus jest taki że mają dobrą stronę internetowa i praktycznie wszystko można tam zrobić.Wydaje mi się, ze mają ofertę dla każdego. Zależy jak dużo rozmawiasz i smsujesz itd. Jedyny dla mnie ból dupy to że w domu (telefon trzymam przy oknie) i niektórych budynkach mam słaby zasięg (1kreska albo wcale), gdzie np. Plus ma min. 3 kreski.