PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Electrocity X @ Klasztor Cystersów - Lubiąż


greeNew
13-03-2017, 22:35
Electrocity X
Klasztor Cystersów - Lubiąż
14 sierpnia


Drodzy Mieszkańcy Electrocity!

Przez dziewięć edycji wspólnie zapisywaliśmy karty historii naszego festiwalu. Mimo tego, że organizacja Electrocity w tej majestatycznej lokalizacji była niezwykle skomplikowana, zawsze dokładaliśmy starań, aby każda edycja była wyjątkowa. Naszą historię zaczęliśmy ponad dekadę temu mając pustą kartę i głowy pełne pomysłów. Każdy z nas wiele poświęcił, aby Electrocity nabrało ostatecznego kształtu. Udało nam się stworzyć społeczność składającą się z ludzi z każdego zakątka kraju, których tej nocy łączyło jedno - miłość do muzyki. Długo zastanawialiśmy się nad pomysłem na zakończenie naszej przygody z festiwalem. Postanowiliśmy zaprosić Was drodzy Mieszkańcy, abyśmy raz jeszcze wspólnie zebrali się w pocysterskim opactwie w Lubiążu aby napisać Ostatni Rozdział historii Miasta Electrocity.
14 sierpnia 2017 roku spotkamy się po raz ostatni. Dla niektórych będzie to okazja by poczuć tę magię po raz pierwszy, dla innych będzie do powrót do domu by spotkać się z przyjaciółmi na wspólnej celebracji.

➡ ELECTROCITY X BILETY - KUP TERAZ! ⬅ (https://abilet.pl/impreza/electrocity-ostatni-rozdzia-with-eska-3572?partner_key=WN7DKNHLF63V7XNY&utm_source=fb&utm_medium=bilety&utm_campaign=4clubbers)

LINE-UP

ELECTROCITY:

Gorgon City (DJ set)
2manydjs (DJ set)
GUNS (live)
Melo.Kids
M I Q R O b2b Milkwish
Tom Novy
DOORLY

FLY WITH ME:

Dubfire
Carlo Lio
Kenny Glasgow
Oliver Huntemann
Deas
DUSS

RUN TO THE SUN: [FULL]

Paul Van Dyk
Emma Hewitt
Jordan Suckley
Heatbeat
Alex M.O.R.P.H.
Simon O’Shine
Sasha Dubrovsky
Emdi & Coorby

GATE TO HELL: [FULL]

Regain
Kutski
DRIVER
Genox
Chaotic Spirit
ResQ
Kona Black
Rafuss
Cast LTD
RAWNESS
Leadanger

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51432_178199701504834946202877223288323o.jpg

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51651_electrocity2scena.jpg

Więcej na fanpage'u: Electrocity Official (https://www.facebook.com/electrocityofficial/)


791646330985725

Eyris
14-03-2017, 22:55
Jestem niezmiernie ciekawa lineupu. Nawet nie wiem czego się spodziewać...

Dominika&Przemek
15-03-2017, 12:48
no kto na pewno DUSS

orwell14
15-03-2017, 13:27
Gdzieś na fb trafiłem, ze ponoć ma być Hewittowa, ale z racji tego, ze tylko scrollowalem, to nie wiem ile w tym prawdy.


edit.
Ukii Dokładnie o to. ;)

Ukii
15-03-2017, 13:35
Gdzieś na fb trafiłem, ze ponoć ma być Hewittowa, ale z racji tego, ze tylko scrollowalem, to nie wiem ile w tym prawdy.

zapewne chodzi ci o to:
"Mamy potwierdzone info!
Electrocity 10 - 14.08.2017 - Zakon Cystersów w Lubiążu.
W Muzycznym radiu pojawił się jeden z organizatorów i troszkę powiedział nam o dziesiątej edycji Electrocity Festival
Przede wszystkim dlaczego Electrocity wraca?
To wszystko dzięki Wam mieszkańcom Electrocity. Ilość zapytań o festiwal i kolejne edycje była tak duża, że trzeba było zrobić kolejną edycję!
Transport do Lubiąża taki sam jak w poprzednich latach, autobusy w Malczycach będą z dworca woziły Was pod bramy Electrocity!
Przygotujcie się na dźwięki typowe dla Electrocity - Techno - Electro - Trance i wszelkie nie komercyjne brzmienia!
Pierwsza znana gwiazda to?
Emma Hewitt!
Więcej informacji wkrótce!"

Kameleon
15-03-2017, 14:31
Dziś o 18.00 więcej szczegółów na temat imprezy :)

Camil-83
15-03-2017, 18:34
Obecność obowiązkowa ;)

kiszendor
15-03-2017, 19:20
Obecność obowiązkowa ;)

No ba!! Nie ma innej opcji, muszę tam być ;-)

Czyżby organizatorzy wyczuli, że konkurencji nie idzie? Czy jednak są pewni siebie i wiedzą jaka będzie frekwencja, dlatego stawiają na mniej komercyjne brzmienia? Jak myślicie?

ps. Czyżbyśmy odczuwali skutki udanego Mayday 2016?

Eyris
15-03-2017, 19:51
Ciekawi mnie gate to hell... To może być ciekawe...

Strongbow
15-03-2017, 20:17
No ba!! Nie ma innej opcji, muszę tam być ;-)

Czyżby organizatorzy wyczuli, że konkurencji nie idzie? Czy jednak są pewni siebie i wiedzą jaka będzie frekwencja, dlatego stawiają na mniej komercyjne brzmienia? Jak myślicie?

ps. Czyżbyśmy odczuwali skutki udanego Mayday 2016?
To bedzie ostatnia edyjca.... Edycja pozegnalna



Ciekawi mnie gate to hell... To może być ciekawe...
Scena Hardstyle

Eyris
15-03-2017, 21:03
Gdzie mi wypadła w ogóle z głowy informacja, że na Electrocity jest scena hardstyle... Mój błąd.

szczepanek1991
15-03-2017, 21:56
No ba!! Nie ma innej opcji, muszę tam być ;-)

Czyżby organizatorzy wyczuli, że konkurencji nie idzie? Czy jednak są pewni siebie i wiedzą jaka będzie frekwencja, dlatego stawiają na mniej komercyjne brzmienia? Jak myślicie?

ps. Czyżbyśmy odczuwali skutki udanego Mayday 2016?

Mniej komercyjne dźwięki Tych to akurat tam zbyt wiele nigdy nie było :)
Nie ma nawet imprezy do której można porównywać tą imprezę z racji tego co tam jest grane i samej lokalizacji.


Kończąc powrócili ze świetną zapowiedzią :)

Damianolo
15-03-2017, 22:07
AND Łomża melduje się :)

kiszendor
15-03-2017, 22:27
To bedzie ostatnia edyjca.... Edycja pozegnalna

Niekoniecznie ;-) Trzeba zamknąć pewien rozdział by pisać nowy. Więc uważam, że tutaj jest cały czas furtka otwarta.

Tak czy siak czekam z niecierpliwością na pierwsze wzmianki o LU.

Pozdrawiam

Fake_ID
16-03-2017, 00:06
Mi wystarczy informacja, że bedzie scena Gate To Hell .. obecny bez dwóch zdań :) Teraz czekam tylko na Line up!

Ukii
16-03-2017, 07:27
"gate to hell" i hardstyle ?? :bicz:

jeśli już to techno / minimal ,ale nie hardstyle ,doskonale pamiętam najlepszy event swojego życia tj. Electrocity IX :zabawa:

ty tak serio? minimal na gate to hell? chyba na fly with me
gate to hell to jest scena z hardami

jak byś miał wątpliwości, Electrocity 9:

Fly With Me:
Dubfire,
Christian Burkhardt,
System of Survival,
SHADED live,
Jens Bond,
Karol XVII & MB Valence,
Duss,
Deas,
DaveMetzo

Gate To Hell:
Alpha2,
Toneshifterz,
Driver,
Digital Abuse,
Regain,
Outworld,
Overbizz,
Q-Factor

szczepanek1991
16-03-2017, 10:17
ty tak serio? minimal na gate to hell? chyba na fly with me
gate to hell to jest scena z hardami

jak byś miał wątpliwości, Electrocity 9:

Fly With Me:
Dubfire,
Christian Burkhardt,
System of Survival,
SHADED live,
Jens Bond,
Karol XVII & MB Valence,
Duss,
Deas,
DaveMetzo

Gate To Hell:
Alpha2,
Toneshifterz,
Driver,
Digital Abuse,
Regain,
Outworld,
Overbizz,
Q-Factor

Może o jeden drop za dużo było :) żarcik :P

kvra
16-03-2017, 23:22
Mam nadzieje, że przed startem sprzedaży ogłoszą jakieś pierwsze nazwiska.
Tak czy inaczej biorę wejściówkę w ciemno, choćby dla samego miejsca i klimatu :D

greeNew
16-03-2017, 23:29
Biorąc pod uwagę ceny biletów z pierwszej puli w porównaniu do innych edycji oraz to, że nie szaleją z pierdyliardem scen tylko robią cztery najważniejsze można wierzyć, że skład będzie imponujący :)

Eyris
16-03-2017, 23:30
Ja właśnie wolę nie kupować kota w worku. Jestem w stanie wyłożyć na to więcej kasy niż na pierwszą pulę, tylko muszę być pewna, że będę w pełni usatysfakcjonowana .

Dave al Mine
17-03-2017, 15:22
ja kompletnie nie rozumiem tego ukrywania szczegółów imprezy i LU albo ogłaszanie na raty bo niby niespodzianka itd...to tak jakbym płacił za wakacje i nie znał szczegółów bo zrobią mi niespodziankę...bez sensu

to nie jest impreza w mieście w klubie z wjazdem za 10 zł...duża część ludzi kupi bilety nie znając szczegółów, zapłacą nie mało bo 120 zł a później nerwowe czekanie czy będzie coś co nas zainteresuje czy jednak okaże się że lipa

to jest towar jak każdy inny, nie ważne czy bilet, obiad czy sprzęt RTV..jak płące to chciałbym wiedzieć za co albo czy jest sens planować sobie na to czas i tyle

szczepanek1991
18-03-2017, 10:56
ja kompletnie nie rozumiem tego ukrywania szczegółów imprezy i LU albo ogłaszanie na raty bo niby niespodzianka itd...to tak jakbym płacił za wakacje i nie znał szczegółów bo zrobią mi niespodziankę...bez sensu

to nie jest impreza w mieście w klubie z wjazdem za 10 zł...duża część ludzi kupi bilety nie znając szczegółów, zapłacą nie mało bo 120 zł a później nerwowe czekanie czy będzie coś co nas zainteresuje czy jednak okaże się że lipa

to jest towar jak każdy inny, nie ważne czy bilet, obiad czy sprzęt RTV..jak płące to chciałbym wiedzieć za co albo czy jest sens planować sobie na to czas i tyle

Jedno pytanie byłeś tam?
Organizatorzy wiedzą co robią, to ukłon w stronę wiernych fanów festivalu, to ich odpowiedź na prośby klubowiczów :) To ostatni sentymentalny powrót do Lubiąża w ramach Electrocity :)

christ0ff
18-03-2017, 11:56
Nie udało mi się zawitać 2 lata temu, więc w tym roku muszę tam być!

Dave al Mine
18-03-2017, 11:58
Jedno pytanie byłeś tam?
Organizatorzy wiedzą co robią, to ukłon w stronę wiernych fanów festivalu, to ich odpowiedź na prośby klubowiczów :) To ostatni sentymentalny powrót do Lubiąża w ramach Electrocity :)

tak, byłem tam...ale nie chodzi mi tylko o Electrocity ale o wszystkie festiwale

szczepanek1991
18-03-2017, 12:43
O Line UP byłbym spokojny :P pewnie wrzucą jakieś nazwisko przed sprzedażą :)

kvra
18-03-2017, 15:34
Mam takie pytanie do osób które były już na poprzednich edycjach.
Przewidziany jest tam jakiś parking w niedalekiej odległości od imprezy?

Dave al Mine
18-03-2017, 15:39
Mam takie pytanie do osób które były już na poprzednich edycjach.
Przewidziany jest tam jakiś parking w niedalekiej odległości od imprezy?

był duży parking po drugiej stronie drogi

szczepanek1991
18-03-2017, 19:00
Mam takie pytanie do osób które były już na poprzednich edycjach.
Przewidziany jest tam jakiś parking w niedalekiej odległości od imprezy?

Parkingów akurat jest tam sporo więc o to bądź spokojny :)

axe300
18-03-2017, 20:13
Mam takie pytanie do osób które były już na poprzednich edycjach.
Przewidziany jest tam jakiś parking w niedalekiej odległości od imprezy?

Organizacja parkingów b.dobra. Na 9 edycji zrobili nawet camping! (organizowała to firma ToiCamp). Naprawdę wysoki poziom organizacji z pewnymi niedociągnięciami, takich jak brak oświetlenia z campingu na teren imprezy. Z ilością ToiToi również nie było problemu

Kameleon
19-03-2017, 13:33
Widziałem zaniepokojenie brakiem line-upu przed rozpoczęciem sprzedaży biletów, ale co nieco wiem i zaufajcie mi - będzie zacnie. I przede wszystkim możecie spodziewać się tych "ambitniejszych" nazwisk, mam tutaj na myśli graną/tworzoną muzykę :)

grzes826
19-03-2017, 13:54
na pewno dobrej imprezy :)

Dave al Mine
19-03-2017, 14:21
Widziałem zaniepokojenie brakiem line-upu przed rozpoczęciem sprzedaży biletów, ale co nieco wiem i zaufajcie mi - będzie zacnie. I przede wszystkim możecie spodziewać się tych "ambitniejszych" nazwisk, mam tutaj na myśli graną/tworzoną muzykę :)

kiedy można się spodziewać pierwszych nazwisk ? podaj jakieś inicjały :P

Materx
19-03-2017, 21:40
Wytłumaczy ktoś procedurę zakupu biletów? Jakie są potrzebne dane?

greeNew
20-03-2017, 09:02
Pewnie takie jak zawsze: imię, nazwisko, mail. Nigdy nie bawili się w żadne pesele czy inne kombinowania.

paskudek
21-03-2017, 21:54
Orientuje się ktoś jak z noclegami w okolicy, jak dojazd na imprezę itp?

Fake_ID
21-03-2017, 23:06
Moge się wypowiedzieć do dojazdu, bo ciężko jest nie trafić.. rzuca się z daleko już klasztor. Też zależy jak chcesz przyjechać komunikacją czy autem..

szczepanek1991
22-03-2017, 08:52
Orientuje się ktoś jak z noclegami w okolicy, jak dojazd na imprezę itp?

No tak dojazd komunikacją zbiorową masz pociągiem z Wrocławia wysiadasz na stacji Malczyce i tam już jeżdżą autobusy dowożące pod sam Klasztor, a rano powrót w ten sam sposób.

Autem to wiadomo wklepiesz w navi i jesteś, ale znaki informujące o klasztorze są widoczne na trasie krajowej 94 już na kilkadziesiąt kilometrów przed samym Lubiążem.

Z noclegami jest lipa, można w samym Lubiążu coś znaleźć, ale to prywatne kwatery i ciężko o miejsca, jeśli masz kierowcę to najlepszym rozwiązaniem będzie Legnica bo to raptem 30 min drogi, a niezła baza noclegowa z dobrymi cenami,

K0nio
24-03-2017, 20:24
Pierwsze nazwiska mają pojawić się w kwietniu. Ja raczej biorę bilet w ciemno, mam nadzieje, że się nie zawiodę

Grrucha8
29-03-2017, 20:34
Już są podane między innymi DUSS,DRIVER,ADAM DE GREAT

Michael V. R.
30-03-2017, 20:05
Zaraz zaraz... ja dobrze czytam? 14 sierpień? To jest poniedziałek...

greeNew
30-03-2017, 20:46
Zaraz zaraz... ja dobrze czytam? 14 sierpień? To jest poniedziałek...

15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Prawie zawsze EC było 14 sierpnia ;)

szczepanek1991
30-03-2017, 20:54
15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Prawie zawsze EC było 14 sierpnia ;)

Ta nieszczęsna IX edycja nie była 14 :P dlatego organizatorzy wracają do właściwej daty :P
Po za tym zawsze łatwiej zabookować artystów w tak nietypową datę :)

kvra
30-03-2017, 22:27
Wlotki z pierwszej puli już zakupiłem teraz tylko czekam na gruby line up :D
Jeszcze takie pytanie do osób które kupiły więcej niż jeden bilet z jednego konta.
Na obu biletach mam swoje dane osobowe. Czy da się jakoś zmienić dane na jednym z nich? Czy po prostu standardowo nie sprawdzają tego przy wejściu na teren imprezy?

axe300
31-03-2017, 00:08
Czy na X edycji powtórzy się ta niezwykła wizualizacja sceny RUN TO THE SUN z 9 edycji? Mowa tu o mappingu. Pamiętacie? Na mnie zrobiło ogromne wrażenie. Do tej pory nie spotkałem tego na żadnym innym evencie!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/O4l-mnIFbrg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Strongbow
31-03-2017, 08:24
Na ostatniej edycji Sunrise w Amfi tez był 3dmapping tylko trochę w innym wykonaniu.

greeNew
31-03-2017, 08:46
Wlotki z pierwszej puli już zakupiłem teraz tylko czekam na gruby line up :D
Jeszcze takie pytanie do osób które kupiły więcej niż jeden bilet z jednego konta.
Na obu biletach mam swoje dane osobowe. Czy da się jakoś zmienić dane na jednym z nich? Czy po prostu standardowo nie sprawdzają tego przy wejściu na teren imprezy?

Oczywiste, że nie kupiłeś kilku biletów żeby na każdym wejść na imprezę jako Ty ;) bez żadnego problemu wejdziecie całą ekipą jeden za drugim na Twoich danych :)

reas0n
31-03-2017, 17:19
To co, kto się wybiera? U mnie bilet już kupiony :zorro: Mam nadzieję, że scena hardstyle'owa mnie nie zawiedzie

szczepanek1991
31-03-2017, 19:47
To co, kto się wybiera? U mnie bilet już kupiony :zorro: Mam nadzieję, że scena hardstyle'owa mnie nie zawiedzie

Nie mógłbym nie lecieć mając tak blisko :P
Będzie przednio :)

Przy okazji polecam zwrócić uwagę na część odnowionej zewnętrznej elewacji :P piękno klasztoru powraca :)

Mateusz18_
04-04-2017, 19:01
Ktoś wie kiedy te nazwiska w tym tygodniu?

musics
04-04-2017, 20:04
Niby pisali 3-7 kwietnia. wiec jeszcze czas do piątku. Może na weekend humorki poprawią.

trance77
04-04-2017, 20:17
Ja też czekam na line-up jak na szpilkach. Bo nie dam rady jechać w ciągu dwóch tygodni na dwie imprezy. I dlatego wstrzymuję się z kupnem biletów do Boszkowa, bo liczę, iż skład tutaj mnie być może bardziej zaintryguje...

Eyris
04-04-2017, 23:56
Ja też czekam na line-up jak na szpilkach. Bo nie dam rady jechać w ciągu dwóch tygodni na dwie imprezy. I dlatego wstrzymuję się z kupnem biletów do Boszkowa, bo liczę, iż skład tutaj mnie być może bardziej zaintryguje...

Jeżeli chodzi o muzykę trance, to na ślepo możesz planować Boszkowo...

trance77
05-04-2017, 07:24
Jeżeli chodzi o muzykę trance, to na ślepo możesz planować Boszkowo...

Trance to mój "pierwszy gatunek" - ale nie jedyny ;). Ale fakt - na grających tę właśnie muzykę, najbardziej zwracam uwagę. Wstrzymuję się jednak dlatego, iż w moim przypadku "jeden - ale w moim odczuciu - konkretny wykonawca" może zadecydować przy wyborze. Boszkowo - ok, ale tam brakuje mi "petardy" /owszem - dobry, równy skład, ale "brakuje tego kogoś"/.

Eyris
05-04-2017, 17:48
Trance to mój "pierwszy gatunek" - ale nie jedyny ;). Ale fakt - na grających tę właśnie muzykę, najbardziej zwracam uwagę. Wstrzymuję się jednak dlatego, iż w moim przypadku "jeden - ale w moim odczuciu - konkretny wykonawca" może zadecydować przy wyborze. Boszkowo - ok, ale tam brakuje mi "petardy" /owszem - dobry, równy skład, ale "brakuje tego kogoś"/.

No własnie w Boszkowie pół lineupu to moje personalne petardy.

Co do ostatniej edycji Electrocity to skład Run To The Sun mnie nie powalał. Imprezę najbardziej wybijał poprzedni dzień, czyli Future Sound Of Egypt, gdzie lineup był tak epicki, że to prawdopodobnie najlepszy event organizowany w Polsce, na jakim w życiu byłam :slinienie:

trance77
05-04-2017, 19:11
No własnie w Boszkowie pół lineupu to moje personalne petardy.

Co do ostatniej edycji Electrocity to skład Run To The Sun mnie nie powalał. Imprezę najbardziej wybijał poprzedni dzień, czyli Future Sound Of Egypt, gdzie lineup był tak epicki, że to prawdopodobnie najlepszy event organizowany w Polsce, na jakim w życiu byłam :slinienie:

I właśnie dlatego się delikatnie wstrzymuję - bo liczę, iż być może będzie jakaś niespodzianka w line-upie - jeśli chodzi o mnie :). Aczkolwiek jak znam ludzi z którymi się przemieszczam to mimo, że będzie ciężko - to wyląduję i tu i w Boszkowie :D. Tylko mam cholernie daleko - i z noclegami w obu miejscach lipnie :).

Eyris
05-04-2017, 19:29
Camping jest mocną stroną Electrocity. Tylko nie zapomnieć w tym roku o stoperach do uszu, bo tam potrafi być głośniej niż na woodstocku.

szczepanek1991
06-04-2017, 17:34
Camping jest mocną stroną Electrocity. Tylko nie zapomnieć w tym roku o stoperach do uszu, bo tam potrafi być głośniej niż na woodstocku.

Nie liczyłbym w tym roku na camping na EC :) z tego co pamiętam to był on jedynie w 2010r i 2014 ale, że nigdy tematem się nie interesowałem to może żyje w błędzie.

Co do składu na RTTS to byłbym spokojny, organizatorzy zawsze szli mocno w kierunku trance, jeśli ktoś się zastawia nad wyborem pomiędzy EC a Euforią to najwidoczniej nie miał jeszcze okazji odwiedzić Elektrycznego miasta :P

Największym plusem Euforii jest samo Boszkowo i jeśli ktoś planuje posiedzieć tam parę dni to naprawdę polecam :) fajne jeziorko, niezłe ceny :) spora baza noclegowa :P My ze znajomymi znaleźliśmy nocleg na tydzień przed Euforią :) Generalnie tamtejsi gospodarze nie bardzo chcą wynajmować domki/kwatery na dzień czy dwa :P Dlatego jak mówisz, że szukasz na 5/6 dni w tym data euforii wiele dróg się otwiera :)

Kameleon
06-04-2017, 18:08
O 18:30 na fanpage'u 4Clubbers.pl ogłoszenie ważnej informacji związanej z Electrocity!

szczepanek1991
06-04-2017, 18:41
Skład mocny, choć nie najświeższy :P
Biorąc pod uwagę, że to pierwsza scena jest bardzo dobrze :P Moim zdaniem jeśli mowa o konkurowaniu z Euforią to Euforia poskładana :D

Eyris
06-04-2017, 18:45
O Panie, gruby lineup dla fanów trance. Jadę obowiązkowo!

trance77
06-04-2017, 19:02
Hehe... Tak też myślałem, że nie będzie łatwo ... :D Nie ma wyjścia. Trzeba zawitać na obie imprezy.

VII
06-04-2017, 19:06
Jordan Suckley znów!!! Heatbeat !!!...dla mnie BOMBA , pozostali również na plus :) , ale inne sceny także z ciekawością zobaczę .

greeNew
06-04-2017, 22:31
Po pierwsze dziękuję za aktualizację tematu, za dużo siedzę w pracy żeby mieć na to chwilę :D

A teraz powiem, że jestem pod wrażeniem. PVD mógłby śmiało być headlinerem imprezy, Morph zawsze na poziomie i z pewnością zajrzę na niego, Suckley zatrzęsie murami, Heatbeat również, Emma znajdzie swoich zwolenników, a Simona już dawno chcialem zobaczyc na żywo. Coś czuję, że po podaniu kolejnych scen będę miał ogromne dylematy, kiedy gdzie się pojawić :) no ale zdarzało mi się na niektorych edycjach EC ze nie mialem co ze sobą zrobic z dobre dwie godziny, także zdecydowanie wolę problem w tę stronę, ktora jest obecnie :D RTTS na wielki plus :)

Edit: po dluzszym przemyśleniu jedno pytanie - w którą stronę będzie obrócona scena RTTS? Mapping wyglądał mega grubo, ale wtedy miejsca zrobiło się znacznie mniej, a na PVD może się pojawić wiele osób i logistycznie może być ciężko z przejściem. Ci ktorzy byli na wcześniejszych edycjach wiedzą o co chodzi.

maxeto175
07-04-2017, 22:56
Zapowiada się bardzo ciekawie. Poczekajmy na następne sceny

Cristoval Martin
08-04-2017, 22:34
Od ósmej edycji przyglądam się temu festiwalowi. Niestety nigdy nie miałem okazji tam zawitać.
Organizator ujawnił lineup sceny Run to the Sun, który dla mnie jest po prostu przeciętny ale tylko ze względu na częstość pojawiania się tych nazwisk w Polsce (prócz Heatbeat). Liczę na to, że jeszcze wszystko przed nami i line up na sceny które najbardziej mnie interesują tj Electrocity i Fly with me zwalą z nóg i nakażą by pojechać ten pierwszy i ostatni raz do Lubiąża.

axe300
08-04-2017, 22:46
Dla jednych ważny będzie lineup, dla drugich cena biletów, organizacji, bufetu itp. zaś dla innych istotna jest magia tego miejsca. Po raz 3 zawitam w to miejsce (do pokonania tylko 140km). Czekamy na dalszy lineup

michaxmusic
17-04-2017, 11:21
planuje jechać nie jest przeszkodą do pokonania ponad 350 km.

greeNew
17-04-2017, 12:55
Od ósmej edycji przyglądam się temu festiwalowi. Niestety nigdy nie miałem okazji tam zawitać.
Organizator ujawnił lineup sceny Run to the Sun, który dla mnie jest po prostu przeciętny ale tylko ze względu na częstość pojawiania się tych nazwisk w Polsce (prócz Heatbeat). Liczę na to, że jeszcze wszystko przed nami i line up na sceny które najbardziej mnie interesują tj Electrocity i Fly with me zwalą z nóg i nakażą by pojechać ten pierwszy i ostatni raz do Lubiąża.

Jedź, jedź :) ja od czwartej edycji byłem co roku i łezka się kręci, że to koniec. Sam klasztor robi ogromne wrażenie. Jaki by nie był lineup wiem, że będzie zacnie ;>

Redooox
23-04-2017, 22:53
Wrażenie robi sama historia tego miejsca
i to od niej polecał bym rozpoczęcie tej przygody !

Uważam iż każdy zainteresowany powinień zacząc swoją przygodę z Electrocity
od zagłębienia się w historię miejsce w którym się owa impreza odbywa :cwaniak2:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Opactwo_Cysters%C3%B3w_w_Lubi%C4%85%C5%BCu

Opactwo Cystersów w Lubiążu

to miejsce mistyczne o niezwykle bogatej i ciekawej historii
(zwłaszcza z przedziału lat 1938 – 1950 r. )
z której jasno wynika iż grzechem było by,
nie być na tak zacnej imprezie, stawiając tym samym swoje kroki
na tej wyjątkowej ziemi Opactwa :>
Oj grzechem !
:cool2: Tak powiadam wam ;)


Jest część osób które będąc tam od samego początku,
lub choćby raz zrozumiały
iż w takim miejscu nie line-upy itp... informacje są najważniejsze,
i decydujące o pojawieniu się w klasztorze.:devilred:

Jak pokazały wszystkie poprzednie lata , organizatorzy ani razu nie zawiedli
starając się przy tym podnosić z roku na rok poprzeczkę coraz to wyższego poziomu.

Tym samym kierując się zaufaniem w stronę organizatorów,
z bogatym 9cio letnim ,,stażem'' na każdej z edycji
śmiało mogę przewidzieć iż będzie to
naprawdę wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju Klasztorna Noc
zamykająca bardzo cenne wspomnienia
zapoczątkowane od 2006 roku...
na której nie wyobrażam sobie własnej nieobecności ;>
a które już są zapisane w Cysterskiej Historii ! :)

Pozdrowienia dla Was Mieszkańcy EC :piwo:

:vampire:

K0nio
17-05-2017, 15:49
nowe nazwiska, nie zachwycają. Mam nadzieje, że mają jeszcze potężne nazwiska w zanadrzu

kvra
17-05-2017, 20:14
nowe nazwiska, nie zachwycają. Mam nadzieje, że mają jeszcze potężne nazwiska w zanadrzu

Również uważam, że balon o nazwie "Electrocity powraca" został zbyt mocno napompowany a teraz przy ujawnianiu nazwisk powietrze z niego uchodzi...
Osobiście jestem nieco zawiedziony line up'em i zastanawiam się nad sprzedażą biletów na rzecz pojawienia się na audioriver :D

K0nio
17-05-2017, 20:35
Kometarz EC pod ogłoszeniem Gun*S
"Co do reszty line-up niezapominjamy że, Electrocity jeszcze nie odkryło wszystkich kart! Pamiętajcie, że najlepsze kąski i ciekawostki zawsze zostawialiśmy na koniec."
Więc może jeszcze czyms zaskoczą.

ptq92
21-05-2017, 12:11
Ja niestety również jestem mega zawieszonym tym co do tej pory zaprezentowali :( Nawet 4clubbers pisali ohh ahh i co? :( A bilety leża w domu....

K0nio
27-05-2017, 07:14
wczoraj prawdopodobnie w Muzycznym Radio ogłoszone zostały dwie nowe osoby ma ktoś informację co to za wykonawcy?

Materx
30-05-2017, 19:09
Kolejne nazwiska:
- Gorgon City
- Oliver Huntemann
- DUSS
- Deas

musics
30-05-2017, 21:23
co oznacza dj set?

stoprocentmix
30-05-2017, 21:42
co oznacza dj set?

zwykły djski set bez akcentów live ;)

Dominika&Przemek
19-06-2017, 00:05
podsumuje jak dla mnie na EC to wykonawcy , którzy przyciągną ludzi to 2many djs, Gordon City, Paul Van Dyk, Alex M.O.R.P.H. DUSS, Oliver Huntemann i niewiem jak tam z hardstyle. mam nadzieje ze sie zobaczymy.

reas0n
22-06-2017, 00:15
chce ktoś kupić dwa bilety w dobrej cenie? ;)

edit: już sprzedałem (dlaczego to raczej nie będę mówił, bo każdy widzi, jaki słaby line-up w porównaniu z np. ostatnią edycją)

Materx
22-06-2017, 18:52
Do lineupu dołączają:

- SHADED live (scene Fly With Me)
- Samanta (scene Fly With Me)
- special guest, który zagra z Dubfire b2b (scene Fly With Me) Informacja zostanie podana bliżej daty festiwalu.
- Mr. X (scena Electrocity)
- P.A.F.F. (scena Electrocity)
- Electrocity Nation live (scena Electrocity)
- Messin b2b Dj D'Vision (scena Electrocity)
- Mr. ONE b2b ESKEY DJ (scena Electrocity)
- Maxx b2b Blake (scena Electrocity)
- PESOS on sax (scena Electrocity)

_Maciek
22-06-2017, 20:52
Ten line up to troche dramat.

brzooskaa
22-06-2017, 23:48
Ten line up to troche dramat.

Nawet nie trochę. To jest katastrofa. Jak ktoś mówi ze SF schodzi na psy jeśli chodzi o LU to co w takim razie powiedzieć o EC? Zdziwie się, jeśli choć połowa biletow się sprzeda.

No Shadow
23-06-2017, 10:36
V_Valdi nie dostanie przepustki żeby zagrać ? :D Jestem obecny bez względu na LU bo samo miesjce jest wyjątkowe.

Grrucha8
23-06-2017, 20:44
Mialem jechac ale jest taka lipa ze ja sobie odpuszczam

_NIE_ZNAM_SIE_
23-06-2017, 21:04
Sam zastanawiaałem się czy w tym roku nie pojechać, patrze na LU i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Dla polskich eventów jak na razie nie ma ratunku, szkoda :/

Came K
24-06-2017, 11:03
Podpowie ktos jak wyglada sytuacja z ewentualnymi noclegami/prysznicami, bo nigdzie nie moge znalezc informacji?

kvra
24-06-2017, 15:33
Sprzedam dwa bilety

sebavt
13-07-2017, 16:54
Sprzedam 3 bilety po 110 złotych za sztukę. Bilety mam na mailu w formacie pdf, także w ten sposób również je przekażę. Proszę o kontakt mailowy sebavt/małpa/wp/kropka/pl
Kupiłem bilety pijany na melenżu, a teraz się skumałem że za nic mi termin i miejsce nie pasuje.
13.08 jest Łebie ciekawy rave w starym klimacie. Postaram sobie odbić. Pozdrawiam serdecznie

Eyris
13-07-2017, 22:22
Wygląda na to, że scena Electrocity będzie świecić pustkami. Na pewno przyjadą fani trance tylko i wyłącznie dla sceny Run to the sun, najwięksi wyjadacze techno (ale nie wszyscy, bo większość narzeka, że lineup fly with me jest słaby...), niezbyt duża grupka fanatyków hardstyle i ci, którzy jadą "tylko dla miejsca".

Gdybym nie była fanką trance, to w życiu bym nie pojechała, taka prawda.

Grrucha8
14-07-2017, 02:38
Wygląda na to, że scena Electrocity będzie świecić pustkami. Na pewno przyjadą fani trance tylko i wyłącznie dla sceny Run to the sun, najwięksi wyjadacze techno (ale nie wszyscy, bo większość narzeka, że lineup fly with me jest słaby...), niezbyt duża grupka fanatyków hardstyle i ci, którzy jadą "tylko dla miejsca".

Gdybym nie była fanką trance, to w życiu bym nie pojechała, taka prawda.
Nie wiem czemu ale mam podobne mysli co do tego festiwalu

ilromanista
20-07-2017, 21:40
Hah, "afrika islam", może od razu k**** "allahu akbar"?! Do tego paff. Cóż to dla popka zabrakło już miejsca? Żałosne jak i prawie cały ten festiwal. Właśnie prawie, bo scena RTTS jak dla mnie jest mega zacna, praktycznie od razu po ogłoszeniu bilety zostały zakupione. Do tego dochodzi magia samego tego miejsca, historii zaklętej w tych murach... Więc myślę że będzie epicko!

TomekLesny
21-07-2017, 23:08
Nie wiem jak WY, ale ja ZAWITAM po raz drugi.
Bardzo liczę na Carlo Lio, Doorly, 2manydjs no i na wariata Jordana Suckleya ;)
Wiadomo jak czas pozwoli Paul Van Dyk .
Po cichu liczę na Kenny Glasgow( Art Department).
Gorgon City i Dubfire słyszałem ,raczej odpuszczę.

Do zobaczenia w Lubiążu.

greeNew
21-07-2017, 23:26
Ja zawitam po raz siódmy, mam niesamowity sentyment do tej imprezy. Szkoda, że nie kończy się epicko, bo po scenie trance byłem nastawiony na naprawdę wielkie WOW, no ale cóż - i tak będzie dobrze ;) pamiętam swój smutek po braku 10 edycji i ciszy przez 2 lata dlatego doceniam, że chociaż będę mógł pożegnać ten festiwal w najlepszy sposób - być tam :)

Ralphr
24-07-2017, 18:44
Sprzedam bilet Royal VIP. Co do ceny dogadamy się :) Więcej info na priv

Kostecki
30-07-2017, 17:31
Jezdzi tam bezposredni autobus z wiekszego miasta?

moor
30-07-2017, 20:02
Kupie bilet i szukam transportu z lubina do lubiąża i spowrotem
bilet odbiore osobiście nieimienny, piszcie na priv

thingness
01-08-2017, 13:13
Kupie bilet i szukam transportu z lubina do lubiąża i spowrotem
bilet odbiore osobiście nieimienny, piszcie na priv

przecież bilety są dostępne cały czas na abilet.pl

reas0n
01-08-2017, 14:02
chyba musi być słabo, jak zablokowali na fb posty o sprzedaży biletów xD

zartrose
01-08-2017, 18:23
Ma ktoś informacje nt. pola namiotowego? Czy ew.można rozbić namiot przy samochodzie na parkingu? I jak kształtują się ceny jeżeli chodzi o bufet na EC?

Motor1
02-08-2017, 13:58
Ma ktoś informacje nt. pola namiotowego?

Też mam z ekipą zagwozdkę co do noclegu, ale chyba rozbijemy się na dziko niedaleko opactwa (będzie śmiesznie, ale damy radę), bo organizator nie przewiduje pola namiotowego, a wątpię, żeby dali pozwolenie na rozbicie się na parkingu.

szczepanek1991
03-08-2017, 01:34
Też mam z ekipą zagwozdkę co do noclegu, ale chyba rozbijemy się na dziko niedaleko opactwa (będzie śmiesznie, ale damy radę), bo organizator nie przewiduje pola namiotowego, a wątpię, żeby dali pozwolenie na rozbicie się na parkingu.

Miejsce do rozbicia znajdzie sporo ;-) Sugeruje też zapytać o nocleg w Kawicach (zjazd z 94) na CPN-e, "kontenery" przerobione na pokoje
O i warto też szukać w Brzegu D.

christ0ff
11-08-2017, 15:21
Ktoś jedzie busem GTV z Gliwic/Kato?

Eyris
12-08-2017, 10:32
Będzie w tym roku jakaś szatnia. bo podczas ostatniej edycji mocno zmarzłam na dworcu w Malczycach i chciałabym zabrać ze sobą coś cieplejszego x,DDDDD

DJ WazzUp
14-08-2017, 11:11
Ktoś jedzie busem GTV z Gliwic/Kato?

Ja jadę z dziewczyną. Do zobaczenia w busie !

christ0ff
14-08-2017, 13:00
Ja jadę z dziewczyną. Do zobaczenia w busie !

Do zoba. I tak pewnie się nie poznamy :P

mils00n
16-08-2017, 15:20
Moi drodzy jak wrażenia po EC? ;)

Pixmanek
16-08-2017, 15:41
Mieszane. Sceny słabe piwo dramatyczne, muzycznie również średnio fwm i gth jeszcze na jakimś poziomie ogólnie całość ratował klimat samego klasztoru.

Damianolo
16-08-2017, 16:33
W Lubiążu byłem pierwszy raz. Organizacyjnie słabo. Parking w wysokiej trawie, dojście do klasztoru nieoznakowane oraz nieoświetlone. Wejście bardzo sprawne. Scena Electrocity mnie nie interesowała, bywałem tam tylko ze względu na mniejsze kolejki do stoisk i wc. Byłem w momencie odpalenia fajerwerków, to co się działo na tej scenie wtedy to jakiś wiejski festyn i dj winamp... Scenę GTH odwiedziłem dwa razy. Ciężko ocenić mi ten gatunek muzyczny, ale osobiście dla mnie na plus, pobrykałem sobie kilkanaście minut. Bardzo nierówny grunt z korzeniami, łatwo było o kontuzję. Teraz dwie sceny, które mnie interesowały. RTTS - ten mapping mógł być, nagłośnienie przeciętne, klimat ludzi słaby, większość totalnie nie w temacie i bez spontanicznej zabawy. Sety: Alexa całkiem ok, bardzo dobrze Jordan i Heatbeat, który świetnie zamknął tam imprezę. PvD posłuchałem pierwszą godzinę, w jego stylu, przejdzie chociaż szału na mnie nie zrobił. Scena FWM uratowała festiwal. Świetny klimat w murach klasztoru, konkretnie nakur*** nagłośnienie, oświetlenie też ok, ludzie w większości wiedzący po co tam są. Było trochę za duszno, ale kto chciał się bawić to wytrzymał. Szkoda, że znajomi nie wytrzymali do Deasa. Co do cateringu, cóż drogo i niedrogo. Swoją ocenę wydam pod względem jakości jaką przedstawili mi organizatorzy. Było za drogo za tą kiełbę czy 0,4 piwo, ponieważ sceny były słabe, nagłośnienie również, brak oświetlenia w wielu miejscach, łatwo się połamać, ochrony nie widać, ogólnie to się widzi i czuje, że jest odje**** całościowo tanizna :). Jeżeli płacę 140 zł za bilet, za parking, i tyle za żarło to wymagam czegoś w zamian. Tym bardziej, że również nazwiska dupy nie urywały. Pozdro dla obecnych, dla znajomych z TranceFamily, z 4clubbers.

K0nio
16-08-2017, 16:39
Moja 4 edycja i najgorsza edycja ze wszystkich nie oznacza to, że było słabo. Słaba organizacja, info dotyczace dojazdu, szatni etc. Co do scen jak zobaczyłem scene Electrocity to się lekko przeraziłem, jednak po zmroku robiła klimat nie była zbyt wysoka zatem można było ujrzeć tuż za scena podświetlony klasztor dla mnie wygladało to bardzo fajnie. Ceny najwyższe ze wszystkich edycji , wydaje mi się, że kolejki do piwa były większe niż zwykle ale nie wiem tego dokładnie bo byłem tylko o wodze po która nie trzeba bylo czekać, kolejek w toi toiach tez nie zaznałem. Muzycznie wygrywa scena FWM, grała i wygladala jak należy, scena EC bawiło się na niej więcej osób niż przypuszczałem, brakowało tam kogoś na miarę The Bloody Beatroots, scena RTTS wydaje mi się, że miała najgorsze nagłośnienie ze wszystkich, mapping 3d bardzo fajny (pierwszy raz takie coś na oczy widziałem). Gdyby ta impreza nie odbyła się w Lubiazu ocena była by gorsza, imprezę uratował klimat klaszotoru. Wydaje mi się, że to scena EC powinna grać najdłużej i powinna mieć zakończenie godniejsze niż zgotowali jej Melo Kids. Najlepiej tam bawiłem się przy Paffie pierwszy set "elektro" jak na scenę przystało jako mc Roman Bosski jak dla mnie ok, jednak sporo ludzi przy tym secie opuściło scenę - kwestia gustu. Festival ognia bardzo fajny, tak jak i laser show.

axe300
16-08-2017, 23:44
Będąc na kolejnej edycji EC - niestety ostatniej. To ta jest najsłabsza!!! Scena electrocity to porażka (to była zawsze najlepsza scena jakby mainstage), zabrakło headlinera! Scena RTTS mapping słaby - było normalnie widać co jest na ścianie :D Widziałem o dużo, dużo lepszy na 9 edycji, wówczas zrobiło na mnie ogromne WOW. Usytuowanie sceny GATE TO HELL ciekawe, bo jeszcze mnie tam nie było :) Laser show bez większego WOW a festiwal ognia podobnie bez szału. Pisze tak bo zawsze było robione takie mega show na niebie jakiego nie spotkacie na sylwestra.

Tak właściwie event zrobiony bardzo oszczędnie i budżetowo, żeby tylko nie stracić a zarobić.

Można było przeżyć szok że nie ma szatni a sam "depozyt". Na temat cen bufeciku raczej nie będę się wypowiadał bo cenowo do innych (nawet do zagranicznych) ceny były tanie i drobie jak za lane piwo 0,4l 9zł :)

Visual Sensation to naprawdę profesjonaliści! Zrobili to za takie pieniądze jakie były, czyli niestety oszczędnie.
Co za debil rozpiął wtyczkę 125A na korytarzu przed występem Genox? Po tym incydencie zakleili lub zafoliowali wszystkie wtyczki z gniazdami :D

Jeżeli tak samo biednie mają organizować Trance Xplosion Reborn to lepiej żebym nie jechał przez całą polske tam! Dodam że cena biletu nie była adekwatna to tego co otrzymałem - dałbym tylko 50% !!

Został tylko sentyment i wspomnienia z udanych edycji EC!

Dabman
17-08-2017, 08:39
Idzie dorwac seta Jordana oraz PVD czy Dubfire?

szczepanek1991
17-08-2017, 14:35
I ja sie wypowiem... Gdyby nie fakt, że jestem z okolic i była to świetna okazja do spotkania wielu znajomych z którymi jakoś tak nam się drogi rozeszły to żałowałbym.

RTTS czyli "moja" scena raziła mnie dźwiękiem ;/ zdecydowanie lepiej było na GTH i to tam spędziłem większość czasu (sam w to uwierzyć nie mogę)
Głowna scena zdecydowanie nie moje klimaty a Ci Melo Kids nie wykorzystali swojej szansy będą uciekał od nich daleko ;/ Brakowało tego czegoś co pokazał nam Eric na IX edycji to było coś!

Nie mialem ciśnienia na występ żadnego artysty bo line up dość oklepany jak na PL eventy i miałem okazję już większość z nich usłyszeć.
Polacy na GTH dali radę i była tam mocna frekwencja.

Organizacyjnie to nie to ST które znam :P i nie ma co rozwijać :) Zamiast TX pojadę pierwszy raz na Czeskie Transmision bo i bliżej i pewnie finansowe wyjdzie podobnie, a po TX niczego się nie spodziewam dosłownie niczego co może mnie na plus zakoczyć :) Wolę poczekać na Transformations we Wrocławiu :)


Pozdro dla tych co byli :) Mimo wszystko tego klimatu nie znajdziemy już nigdzie :P Gdzieś tam po drodze ST się pogubiło i to ostatecznie pogrzebało sukces pierwszych edycji.

P.S Pamiętam jak kolejki do wejścia była aż od asfaltu obok karczmy :P

Eyris
18-08-2017, 20:19
Byłam tylko na Run to the sun. Tłumaczę się tym, że na głównej w mojej opinii grali jakieś wielkie nieporozumienie, techno mnie nigdy nie interesowało, a na gate to hell po prostu nie wystarczyło czasu.

Organizacja to jakaś masakra. Wygrałam bilet za pośrednictwem jednego z patronów medialnych i nie mogłam wejsć, bo nie było mnie na liście gości. Dwie godziny czekałam aż sprawa się rozstrzygnie, a w końcu znajomy organizatora dał mi bilet w formie papierowej, bo to było jedyne rozwiązanie tego koszmaru. Śmiech na sali z tym moim wejściem. Chyba normalne, że jak człowiek wygra bilet i przebędzie pół Polski w celu tego eventu to K...WA wypada go wpuścić ._.

Nie jestem aż tak krytycznie nastawiona co do nagłośnienia na RTTS, ale trzeba przyznać, że było dość średnio. Przez problem z wstępem uczestniczyłam od seta Simona O'Shine do końca.

Muzycznie to chyba jak na razie jedyny event, gdzie muzyka pod zaledwie jedną sceną spełniała w ocenie 10/10 moje oczekiwania. Simon grał pięknie, Alex również bez skazy, wokalu Emmy na żywo zawsze fajnie posłuchać, Jordan już w ogóle zniszczył (propsy za "Arizonę" na zakończenie seta, mój ulubiony utwór), Paul van Dyk klasa sama w sobie, pełno cudownych ID, które być może znajdą się na jego nadchodzącym albumie no i Heatbeat - argentyńska masakra piłą mechaniczną. Pierwszy raz zostawiam muzyce 10/10, byłam pod tą sceną do samego końca pod samą barierką, nie mam słów. Scena centralnie skierowana w moje gusta muzyczne.

Mi się bardzo podobało. Szkoda, że to ostatni raz. Dodam, że poprzednia edycja, zwłaszcza pierwszy dzień to w mojej opinii chyba najlepsza impreza w Polsce, na jakiej byłam. Muzyczny raj na Ziemi.

zartrose
28-08-2017, 18:25
Będą jeszcze jakieś zdjęcia oprócz tych na facebooku? Na pewno nie są to wszystkie : (

Co do moich wrażeń - muzycznie rady nie dała jedynie scena gówna, która de facto powinna być tą najokazalszą, zapraszającą najlepszymi nazwiskami. Niestety rozczarowanie.

Organizacja również średnia. Wszędzie plastikowe kufle, zero jakiejkolwiek obsługi, która choć troszkę by ogarnęła ten syf. Ceny za wysokie. Organizatorzy mając doświadczenie zebrane na poprzednich edycjach, podczas tej ostatniej mogli się bardziej postarać. Chociaż skosić tą trawę ; ) Momentami miałam wrażenie, że wszystko przygotowane jest na-odczep-się, na wariackich papierach.

Ogółem - będę miło wspominać imprezę ze względu na walory dźwiękowe, ale delikatne rozczarowanie jest ; )

Redooox
15-09-2017, 14:08
:devilred: :serce: 14-15.08.2006 - 14-15.08.2017 :serce: :devilred:


Dziś mija równo miesiąc od zakończenia ,,Ostatniego rozdziału''
więc to najwyższy czas abym i Ja
dziesięciokrotny uczestnik/mieszkaniec EC
podzielił się swoją opinią odnośnie tej ,,ostatniej'' nocy w
Opactwie Cystersów ...

Na wstępie dla jasności, jako iż jestem osobą z reguły nie narzekającą
i nie czepiającą się to po prostu na większość tych wyżej
wspomnianych minusów nie zwracałem uwagi mimo iż zawsze
wiadomo, mogło by być coś ,,lepiej'' ale też i ,,gorzej' ...

Osobiście jechałem tam po raz 10ty,
jak do Siebie wiedząc po co jadę i czego oczekuję
a tym bardziej czego mogę się spodziewać, będąc przygotowanym ;)
Nie zawiodłem się !
To była przepiękna przysłowiowa kropka.nad i,
i z mojej strony wypada po prostu powiedzieć śliczne Dziękuję !
Za podsumowanie, za całokształt .

Dla mnie samo miejsce jakim jest Klasztor
(jego historia, wygląd/powierzchnia, surowe mury,
nieskończenie długie korytarze, tajemnicze zakamarki)
jak i świadomość możliwości przeżycia tam nocy w takiej formie jak EC
to nieopisana radość, podekscytowanie, uczucie że do pełni szczęścia
już nic więcej nie potrzebuję i po prostu chcę tam być i tym żyć.

Od samego początku tj. od pierwszej edycji
kierowałem się głosem serca i zaufaniem w stronę organizatorów
i po raz dziesiąty mówię - nie zawiodłem się !

Usłyszeć muzykę którą się kocha (Trance & Progressive),
zobaczyć różnorodność scen i móc poczuć ich klimat
w tak wyjątkowych lokalizacjach otoczonych klasztornymi murami
przesiąknięte mistycznymi tajemnicami to dla mnie i dla mojej duszy
pełnia szczęścia.

Tak też i było po raz ostatni, jubileuszowy !
Mistycznie i fantastycznie :bp:

Rozpocząłem swoją przygodę z ,,Ostatnim Rozdziałem'' od godziny 15:tej
na terenie Opactwa , rozkoszując się widokiem klasztoru oraz
tego jak ,,Miasto'' wybudza się do życia,
a zakończyłem ją jako ostatni uczestnik opuszczający mury klasztoru
i żegnając się po niesamowitych przeżyciach i wszystkich minionych latach
o godzinie 10:00 widząc jak to wszystko znów zapada w sen , wycisza się :twisted:

Każda ze scen była jak zawsze wyjątkowa na swój sposób :

Electrocity - Na zakończenie - skromna za dnia , urokliwa po zmroku.
Praktycznie nie było mnie na tej scenie ale największą wartość
przedstawia dla mnie sam dziedziniec zwłaszcza o Północy
podczas Festiwalu Ognia na którym co roku zadzierało się głowę do góry
w podziwianiu świetlnego efektu a tym samym obchodząc :piwo: urodziny :cool2:

Fly with me - co tu dużo pisać , Perła Klasztoru !
Klimat i wnętrze nie do podrobienia - Unikat.
Obowiązkowo rozpoczynałem od pierwszej edycji swój udział
właśnie od tego miejsca.
Na sam koniec zawitałem na ostatnią mszę.
Było genialnie.

Run To the Sun - w 2006r na pierwszej edycji tak samo była ustawiona scena RTTS

więc powrót do korzeni (oraz powtórka z 2014 r) oczywiście na plus.
Video mapping i wszystkie te efekty - Kozackie !
Świetne wykorzystanie ściany kościoła !
Najwięcej czasu spędzone na tej właśnie scenie i najlepiej będę wspominał występ :
- Simon O’Shine
- Paul Van Dyk
- Jordan Suckley
- Heatbeat

Gate to Hell - Prawdziwie piekielna miejscówka :devilred: !
Widząc po raz pierwszy umiejscowienie tej sceny w 2012 roku,
marzyłem aby kolejnym razem była tak samo zlokalizowana,
i tak na szczęście się stało na pożegnalnej edycji.
Była moc której potrzebowała moja dusza i akumulatory
a HS przeszywał swoją mocą mury klasztoru dogłębnie.
Od 2009r mam sentyment do tego gatunku i tej sceny.




Podsumowując , EC organizowane na terenie Opactwa Cysterskiego
od samego powstania to dla mnie coś więcej niż Event,
to tak naprawdę mój dom i miejsce w klubowym świecie w którym
jak nigdzie indziej , czuję się jak przysłowiowa ,,ryba w wodzie'' .
Oczywiście naturalne jest iż już tęsknie za ,,domem'' lecz
żyje we mnie nadzieja na to iż jeszcze kiedyś zostaną oficjalnie
otwarte wrota do tego wyjątkowego i magicznego miejsca aby móc
znów poczuć się jak u siebie w domu . . .
Było Pięknie !


Pozdrawiam Wszystkich mieszkańców Elektronicznego City
i do zobaczenia !
:serce: 1408 :serce: