PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Sunrise Festival 2017! Bilety w sprzedaży!


Kameleon
01-03-2017, 09:53
Światowej sławy artyści, imponujące konstrukcje sceniczne na terenie amfiteatru, dziesiątki tysięcy fanów muzyki elektronicznej i imprezowy klimat kołobrzeskiej plaży. Sunrise Festival już od 15 lat sukcesywnie buduje markę jednego z najlepszych festiwalów muzycznych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie i przyciąga na swoje sceny gwiazdy takie jak David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto czy Hardwell.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51222_sf1.jpg

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival 2017 zapowiada się kosmicznie. Już teraz wiemy, że udział w festiwalu zapowiedział najlepszy duet DJ-ski na świecie Dimitri Vegas & Like Mike oraz legenda sceny klubowej Armin van Buuren. 22 lipca w sobotę na scenie w Amfiteatrze swoje występy zaprezentują wielkie ikony muzyki House na świecie. Bowiem na festiwalu usłyszymy wielki holenderski talent jakim bez wątpienia jest Oliver Heldens oraz legendę francuskiego clubbingu Martina Solveiga.

Sunrise Festival 2017 to 3 dni nieprzerwanej zabawy w świetnym towarzystwie. Od piątku 21 lipca do niedzieli 23 lipca Kołobrzeg stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a dziesiątki tysięcy fanów przeżyje tutaj jeden z najwspanialszych weekendów w swoim życiu. Po raz pierwszy w historii, w ostatnium dniu festiwalu impreza odbędzie się na dwóch scenach.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51223_sf3.jpg

Sunrise Festival to nie tylko doskonała muzyka i świetni ludzie, ale także wyjątkowe wrażenia wizualne. W tym roku będzie jeszcze lepiej niż zwykle. Za konstrukcje sceniczne odpowiada bowiem Jorgos Stylianou Matsis – znany wszystkim z poprzednich edycji genialny projektant i organizator scen festiwalowych na całym świecie, a widowisko multimedialne wzbogacone zostanie o nieziemski pokaz pirotechniczny.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i51224_sf5.jpg

Na stronie www.sunrisefestival.pl rozpoczęła się sprzedaż biletów. Bilet standardowy na pierwszy dzień imprezy (21.07.17) można nabyć już za 129 zł, na drugi (22.07.17) za 149 zł, a na trzeci (23.07.17) za 109 zł.

Karnet dwudniowy (21-22.07.17) kosztuje 270 zł, karnet trzydniowy (21-23.07.17) 380 zł, a bilety z możliwością dostępu do sektora VIP można zamówić już od 550 zł. Sprzedaż będzie trwała aż do wyczerpania biletów.

Więcej informacji: www.sunrisefestival.pl

Skobel
01-03-2017, 10:02
Życzę wszystkim 1 puli :)

Michael Wonder
01-03-2017, 11:11
I już po pierwszej puli karnetu na 3 dni... Lagi jak .. :) ale udało się karnecik wleciał :inlove:

TomdeX
01-03-2017, 11:15
No, karnet 3-dniowy w 1 puli skończył się szybko - w parę minut ;P

Ogólnie ceny z drugiej puli już dla mnie lekko zaporowe.

beRRo
01-03-2017, 11:17
7 minut i po I puli było :D :D :D

DeNilss
01-03-2017, 11:37
Serwery padły , ale szybko naprawili, gratuluję wszystkim i sobie I puli ;)

Skobel
01-03-2017, 11:51
Widzimy się w Kołobrzegu !

AAFire !
01-03-2017, 12:11
w pierwszej puli padło! :) mam nadzieję do zobaczenia z kimś na miejscu gdyż niestety lecę sam :/

dolsky
01-03-2017, 12:16
Trochę szkoda, że karnet 3 dniowy w 2 puli... Wywaliło mnie przy przejściu do formularza (wtedy wszystkie bilety miałem w 1 puli). No nic, teraz byle do lipca :D

sawciu
01-03-2017, 13:51
Karnetu nie ugryzłem, ale sobota i niedziela jest za niecałe 270zł.

Ciekaw jestem jak wyglądały pule z karnetami. Widziałem tylko przez chwile 380zł a potem nagle 490zł i pewnie jeszcze wyżej. Sold out to sold out :D

gala27a
01-03-2017, 21:53
System płatności porażka i uzupełniania danych porażka
Jak zamawiam na większą ilość osób to do każdego dnia trzeba od nowa dane wypełnić - bezsens
Płatność również nie do najlepszych, co najlepsze zdołałem złożyć zamówienie jednak nie mogłem od razu zapłacić - Praca, w regulaminie pisało że płatność do 12 godz a po 12 anulowanie chciałem zapłacić tak 20 nie miałem takiej możliwości nie było przycisku zapłać zniknął, napisałem do niech w tej sprawie teraz wchodze po 22 a tu zamówienia nie ma gdzie nie mineło 12 godz. od złożenia - jednym słowem porażka na całego z składaniem zamówień, płatnościami a teraz ceny biletów dramat :(

kiszendor
01-03-2017, 23:00
System płatności porażka i uzupełniania danych porażka
Jak zamawiam na większą ilość osób to do każdego dnia trzeba od nowa dane wypełnić - bezsens
Płatność również nie do najlepszych, co najlepsze zdołałem złożyć zamówienie jednak nie mogłem od razu zapłacić - Praca, w regulaminie pisało że płatność do 12 godz a po 12 anulowanie chciałem zapłacić tak 20 nie miałem takiej możliwości nie było przycisku zapłać zniknął, napisałem do niech w tej sprawie teraz wchodze po 22 a tu zamówienia nie ma gdzie nie mineło 12 godz. od złożenia - jednym słowem porażka na całego z składaniem zamówień, płatnościami a teraz ceny biletów dramat :(

Bo cena tego eventu od samego początku to jest dramat. W sumie nie...jeśli ludzie kupują i są w stanie tyle dać.
Ja od siebie polecam Ci Ticketshop – Airbeat One 2017 – Dance Festival | 13.-16.07.2017 (http://www.airbeat-one.de/tickets/)

Może ktoś bardziej zaznajomiony powie mi z czego wynikają te kosmiczne ceny? Przeglądam dużo imprez i widzę jakie są ceny..w porównaniu do tamtych to tu jest rozbój w biały dzień.

Pozdrawiam

_NIE_ZNAM_SIE_
01-03-2017, 23:06
Jakie ceny hahaha Zagraniczne eventy typu ASOT, Transmission nawet w późniejszych pulach są nieco tańsze hahaha Oj strzyżą owieczki ile wlezie :D

D!G!
01-03-2017, 23:20
Faktycznie ceny są dość wysokie. Wiadome, że ludu dopiszę na Sunrise jednak w zestawieniu (jak wspomniał Kamil) z zagranicznymi festiwalami to naprawdę spora kasa.

Jeśli chodzi o fazy sprzedaży biletów to było do przewidzenia, że tak to się skończy. Druga ważna kwestia to też taka, że w tym roku mamy sporo aliasów, które są znane na całym świecie co za tym idzie wzrasta sam prestiż imprezy (nie chce już polemizować w umiejętności/jakość/sety/obecną formę itd konkretnych wykonawców). Mam nadzieję, że wszystko uda się w 100% (a nawet i więcej), najważniejsze to dobrze się bawić i mieć później dobre wspomnienia z imprezy czego Wszystkim wybierającym się życzę : )

Zastanawiam się najbardziej nad niedzielą, co tam ciekawego przygotowali na ten rok. Nazwa brzmi dość dwuznacznie, jednak skoro mamy upchanego na ten dzień AvB to polecą klasycznie. Z drugiej strony wydaje się być to zbyt proste by tak się stało.

PS:

Ten Kapitan Morgan doprowadza mnie do łez : D Mogli już kogoś innego tam wkleić, ale niech im będzie - pewnie brat Dżeka Speroła ^^

_NIE_ZNAM_SIE_
01-03-2017, 23:24
Jeśli szykują bombę na drugi rok, wyczekiwana zmiana lokalizacji itp, to tylko wtedy taka cena biletów ma sens i jest jak najbardziej słuszna, bo lepiej raz w roku zapłacić te kilkadziesiąt zł więcej (czyli w ciągu roku to tyle co nic) a mieć event na wyższym poziomie. Armin na bank dużo kosztował ale coś czuje że to po prostu okazja do strzyżenia i wodotrysków nie będzie :D

D!G!
01-03-2017, 23:31
Jeśli szykują bombę na drugi rok, wyczekiwana zmiana lokalizacji itp, to tylko wtedy taka cena biletów ma sens i jest jak najbardziej słuszna, bo lepiej raz w roku zapłacić te kilkadziesiąt zł więcej (czyli w ciągu roku to tyle co nic) a mieć event na wyższym poziomie. Armin na bank dużo kosztował ale coś czuje że to po prostu okazja do strzyżenia i wodotrysków nie będzie :D

Ciężko powiedzieć, dowiemy się zapewne w trackie Sunrise lub po. Wygląda to dziwnie z tymi cenami i oby było tak jak piszesz Kamil. Chodzi mi o pierwszą część wypowiedzi ze zmianą lokalizacji. Jednak jeśli to faktycznie ma być strzyżenie ludzi - to szkoda nawet strzępić 'ryja'. Ogólnie co do tych gwiazdek, nie powiem robią wrażenie (chodzi mi głównie o aliasy) - jest przecież Armin, bracia Pegaz z Vegaz, batoniki W&W, Heldens, Solveig, Czekoladowe Pumy więc organizatorów z pewnością trochę to kosztowało. Najważniejsze by były z tego efekty.

stoprocentmix
02-03-2017, 05:53
Prócz 2 aliasów to mysle ze wcale sie nie wykosztowali. Bo mozna dostać tych artystow w naprawde małych klubach. Co innego ze inne festiwale maja ogromne wsparcie, od licznych sponsorow, od miasta. Sunrise musi sobie radzic sam, dodac do tego nie zbyt duzą powierzchnie wychodzi za bilety tyle ile wychodzi.

sanderas
02-03-2017, 13:41
Faktycznie ceny są dość wysokie. Wiadome, że ludu dopiszę na Sunrise jednak w zestawieniu (jak wspomniał Kamil) z zagranicznymi festiwalami to naprawdę spora kasa.

Jeśli chodzi o fazy sprzedaży biletów to było do przewidzenia, że tak to się skończy. Druga ważna kwestia to też taka, że w tym roku mamy sporo aliasów, które są znane na całym świecie co za tym idzie wzrasta sam prestiż imprezy (nie chce już polemizować w umiejętności/jakość/sety/obecną formę itd konkretnych wykonawców). Mam nadzieję, że wszystko uda się w 100% (a nawet i więcej), najważniejsze to dobrze się bawić i mieć później dobre wspomnienia z imprezy czego Wszystkim wybierającym się życzę : )

Zastanawiam się najbardziej nad niedzielą, co tam ciekawego przygotowali na ten rok. Nazwa brzmi dość dwuznacznie, jednak skoro mamy upchanego na ten dzień AvB to polecą klasycznie. Z drugiej strony wydaje się być to zbyt proste by tak się stało.

PS:

Ten Kapitan Morgan doprowadza mnie do łez : D Mogli już kogoś innego tam wkleić, ale niech im będzie - pewnie brat Dżeka Speroła ^^


Lepiej wziąć te 600 zł za karnet i jechać na UMF do Chorwacji - masz pewność że będzie pogoda i zajebisty lineup a zrzutka na bene z wiara nawet lepiej wyjdzie.

Chcą jak najwięcej zarobić żeby się na chapać choć wiedzą że ten Sunrise nie umywa się do tego z lat 2007 - 2010.

stoprocentmix
02-03-2017, 15:08
Lepiej wziąć te 600 zł za karnet i jechać na UMF do Chorwacji - masz pewność że będzie pogoda i zajebisty lineup a zrzutka na bene z wiara nawet lepiej wyjdzie.

Chcą jak najwięcej zarobić żeby się na chapać choć wiedzą że ten Sunrise nie umywa się do tego z lat 2007 - 2010.

Z tą pogodą to przesadziłeś. Nikt i nic nie powstrzyma natury. Ten kto pojechał w tamtym roku na Ultra doskonale o tym wie.

Matt5ki
02-03-2017, 15:15
10 biletów w I puli udało się :)

_Maciek
02-03-2017, 15:31
Lepiej wziąć te 600 zł za karnet i jechać na UMF do Chorwacji - masz pewność że będzie pogoda i zajebisty lineup a zrzutka na bene z wiara nawet lepiej wyjdzie.

Chcą jak najwięcej zarobić żeby się na chapać choć wiedzą że ten Sunrise nie umywa się do tego z lat 2007 - 2010.

Mowisz ze masz pewnosc ze bedzie pogoda ?
W tamtym roku odwolali piatek ze wzgledu na huragan.
Z line upem to faktycznie masz pewnosc ze bedzie dobry, ale moim zdaniem klimat na sunrise lepszy. Lepiej sie bawilem na sunrise niz na ultra

Grzechu
02-03-2017, 18:54
Najbardziej mnie śmieszy jak ludzie krzyczą że na pewno po 100 biletów było w każdej puli żeby wskoczyły szybko ostatnie pule by jak najwięcej hajsu zgarnąć... Na bank były pierwsze pule mniejsze niż 3-4-5 ale nie przesadzajmy, dzisiaj wskoczyła sobota na SOLD OUT, niedziela pewnie zniknie na dniach...

sanderas
03-03-2017, 09:50
Z tą pogodą to przesadziłeś. Nikt i nic nie powstrzyma natury. Ten kto pojechał w tamtym roku na Ultra doskonale o tym wie.

Jak dobrze wiesz że sunrise w zasadzie każde w którym leje deszcz... W tym roku na Ultra ma być bardzo dobra pogoda... Wolę ultra pod każdym względem...

Mowisz ze masz pewnosc ze bedzie pogoda ?
W tamtym roku odwolali piatek ze wzgledu na huragan.
Z line upem to faktycznie masz pewnosc ze bedzie dobry, ale moim zdaniem klimat na sunrise lepszy. Lepiej sie bawilem na sunrise niz na ultra

Jednorazowa przygoda z tym pseudo huraganem... a sunrise co roku c***owa pogoda... i deszcz pod koniec lipca...

stoprocentmix
03-03-2017, 10:04
Jak dobrze wiesz że sunrise w zasadzie każde w którym leje deszcz... W tym roku na Ultra ma być bardzo dobra pogoda... Wolę ultra pod każdym względem...



Jednorazowa przygoda z tym pseudo huraganem... a sunrise co roku c***owa pogoda... i deszcz pod koniec lipca...

Deszcz nie jest przeszkoda. Chyba sie nie roztopisz jak spłynie na ciebie kilka kropelek? Zreszta chyba na festiwale sie jedzie dla atmosfery a nie podziwiac piekna pogode. Deszcz dla ochłody jak najbardziej dla mnie wskazany. Na ultra Miami podczas setu Above & Beond jakos nikt nie narzekał że była burza.

SojkaPL
03-03-2017, 10:07
Jak dobrze wiesz że sunrise w zasadzie każde w którym leje deszcz... W tym roku na Ultra ma być bardzo dobra pogoda... Wolę ultra pod każdym względem...



Jednorazowa przygoda z tym pseudo huraganem... a sunrise co roku c***owa pogoda... i deszcz pod koniec lipca...

O czym Ty mówisz? Ostatni raz lipna pogoda była w 2011 roku, a dalej było raz lepiej, raz gorzej, ale bez tragedii. Rok temu pogoda igła, dwa lata temu piątek i sobota okej, w niedzielę od rana pizgało i padało do południa, 2014 słonecznie, 2013 taki upał, że aż umierałem i chyba 40 tys. ludu na plaży, 2012 to samo, dwa słoneczne weekendy...

sanderas
03-03-2017, 10:14
O czym Ty mówisz? Ostatni raz lipna pogoda była w 2011 roku, a dalej było raz lepiej, raz gorzej, ale bez tragedii. Rok temu pogoda igła, dwa lata temu piątek i sobota okej, w niedzielę od rana pizgało i padało do południa, 2014 słonecznie, 2013 taki upał, że aż umierałem i chyba 40 tys. ludu na plaży, 2012 to samo, dwa słoneczne weekendy...

Chyba się Tobie pomyliło 2014 i 2015 c***owy, 2016 lepiej ae tak nie masz pewności. Po za tym lepiej podobne siano wydać i pobyć trochę w Chorwacji. Ceny jak z titanicu...

_Maciek
03-03-2017, 10:48
Jak dobrze wiesz że sunrise w zasadzie każde w którym leje deszcz... W tym roku na Ultra ma być bardzo dobra pogoda... Wolę ultra pod każdym względem...



Jednorazowa przygoda z tym pseudo huraganem... a sunrise co roku c***owa pogoda... i deszcz pod koniec lipca...


Byłem na Sunrise w 2012,13 i 14 i tylko w 14 chwile pokropiło w piątek.
"W tym roku na Ultra ma być bardzo dobra pogoda..." hahaha bo ty tak chcesz ? czy jakiś jasnowidz przewidział pogoda na pol roku do przodu. Ja rozumiem, że prawdopodobieństwo kiepskiej pogody w Chorwacji w lipcu jest duzo duzo mniejsze niż w Polsce, aczkolwiek tamten rok pokazał, że nie jest to niemożliwe.

Nie bronię Sunrise'u bo daleko mu do ideału, ale patrząc obiektywnie to nie widzę przepaści (poza frekwencją i lineupem) między Ultra Europe a Sunrise.
- sceny porównywalne, na filmikach z Ultra, wygląda jakby ta scena była nie wiadomo jak wielka, a wcale nie jest duzo wieksza niż ta na parkingu. Wizualnie dużo bardziej przypadają mi do gustu sceny SF.
- nagłośnienie porównywalne
- ceny na samym festiwalu duzo wieksze na Ultra (ale tutaj akurat nie ma co porownywać)

Ja wiem, że marka Ultra i w ogóle i rozumiem tez ze dla kogoś Ultra będzie dużo lepsze niż Sunrise, ale byłem widziałem i szału większego nie było.

Grzechu
03-03-2017, 15:54
https://i.gyazo.com/4a49393943e352df7ac7669fa9dfef04.png

Ludzie takie maile podostawali ;)

jacek241289
03-03-2017, 16:29
ja już pisze odwołanie z adwokatem :D ..to są jaja..

paker 106
03-03-2017, 17:24
Poczekajcie na oficjalne info od organizatora. Jedno juz jest, ale szczegolow brak, czekajcie na oficjalne info, prawdopodobnie mial miejsce atak hakerski. Nic narazie nie doplacajcie, tylko czekajcie na oficjalne info

Pająk
04-03-2017, 04:47
Jak Zawsze Bilety Na SUNRISE szybką Schodzą---Byłem Nie Raz Więc Wiem...

axe300
04-03-2017, 19:39
Lepiej wziąć te 600 zł za karnet i jechać na UMF do Chorwacji - masz pewność że będzie pogoda i zajebisty lineup a zrzutka na bene z wiara nawet lepiej wyjdzie.

Chcą jak najwięcej zarobić żeby się na chapać choć wiedzą że ten Sunrise nie umywa się do tego z lat 2007 - 2010.

Pewność do pogody? Byłem w ubiegłym roku na ULTRA. Ci co byli w campingu to porażka żeby namiot nie zwiało o ile jeszcze był na miejscu.... Każdy kto był wie co było za zamieszanie w piątek. Aż w końcu po kilku godzinach odwołali dzień UMF :( Za to następny dzień od godziny 13...

zdonek1
29-03-2017, 12:38
No i po biletach, wie ktoś czy puszczą jeszcze jakąś pule na piątek i sobote ? bo sie mocno zgapiłem i nic juz nie ma.

Kowalesiu
31-03-2017, 20:21
Odkupię bilet na Piątek !!
Jeżeli ktoś nie może pojechać z przyczyn nie zależnych od niego i już o tym wie :P bardzo chętnie na Piątek odkupię bilecik !! :D

damianow-1992
11-04-2017, 15:03
"Już teraz wiemy, że udział w festiwalu zapowiedział najlepszy duet DJ-ski na świecie Dimitri Vegas & Like Mike" jebłem...