PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Karta Audio do produkcji.


Skillstorm
08-02-2017, 23:51
Budżet to ok 1000zł

Myślałem nad Scarlet 2i2 2nd gen plus o2 amp do tego pod słuchawki ale nie chce robić kanapki ;)

Może Lexicon I-O | 22 ?

Jakoś bardziej mi pasuje ta opcja. Co jeszcze polecanego?

Myślałem swego czasu nad kupnem karty audiofilskiej ale nie wiem jak to by się sprawdziło w produkcji. Nie potrzebuje wejść w interfejsie. Potrzebuje by karta odłączała głośniki przy podpięciu słuchawek lub by chociaż były 2 osobne regulacje głośności dla głośników i słuchawek.

Chciałbym też by zagrało toto lepiej niż integra realtek 1150 ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Bloxxy
09-02-2017, 17:04
Audio In Motion SC808
Behringer Firepower FCA610 6 x 10 FireWire
Steinberg UR44
M-Audio M-Track 2x2
Sinn7 Audio Status 24/96 USB Audiointerface
Line 6 POD Studio UX 2 incl. POD Farm
iCON AIO 6 USB Audio Interface and DAW Controller
Mackie Big Knob Studio (POLECAM!!!)
Akai EIE Pro


Obadaj sobie temat! Wg mnie są to najlepsze procesory do 1000zł jakie kiedykolwiek wyszły.

---------- Post added 09-02-2017 at 18:08 ----------

Ps. Uważaj bo pl sklepy wołają o pare stów za dużo ;) na musicstore.de znajdziesz o wiele lepsze ceny

Skillstorm
09-02-2017, 19:35
Audio In Motion SC808

Odpada. Chce na usb coś zewnętrznego. Coś co ma pokrętła regulacji głośności.

Behringer Firepower FCA610 6 x 10 FireWire. Jak z jakością dźwieku ? Wejść nie wykorzystam. Dodatkowo jak w Scarlet odrzuca mnie czerwony kolor. Nie chce choinki na biurku. Wolałbym coś w czarnym/srebnym kolorze najlepiej bez oczojebnych lampek ;)

Steinberg UR44. Jak wyżej. Potrzebuje tylko jedno/dwa wyjścia na monitory plus wyjście na słuchawki. Ew jedno wejście do zgrania sygnału i tyle. Prędzej już wersja 22 bo podejrzewam tym się różnią ale to już chyba półka niżej niż scarlet 2i2 ?

M-Audio M-Track 2x2. Czytałem w EiS że spoko karta. Jak z jakością dźwięku ? Wygląd mnie trochę odrzuca ;)

Sinn7 Audio Status 24/96 USB Audiointerface. O to to to. Wyglądowo spoko bez czerwonych diod na plus. Standardowo jak jakość dźwieku ?

Line 6 POD Studio UX 2 incl. POD Farm. Dziwny jakiś :D

iCON AIO 6 USB Audio Interface and DAW Controller. To samo. Przekombinowany i milion przycisków

iCON AIO 6 USB Audio Interface and DAW Controller. Znów przekombinowany.

Akai EIE Pro. Do akai nie mam zbytnio przekonania.


Ogólnie potrzebuje czegoś prostego. Wyjście na monitory. Wyjście na słuchawki. Wejście jedno. Dobra jakość dźwięku. Stabilne sterowniki. Niska w miarę latencja.

Wszelkie przekombinowane karty z milionem wejść i wyjsć odpadają.

Chciałbym również uniknąć firm Behringer. Alesis. Akai.

Cóż jak na razie dalej lexicon moim faworytem.

Bloxxy
10-02-2017, 06:31
to bierz Scarletta :D bedziesz zadowolony :D

LB-Project
02-03-2017, 13:17
Native Instrument Komplete Audio 6 USB sprawdź sobie ;)