PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Hardwell wystąpi w Polsce!


Kameleon
10-01-2017, 09:16
Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów Avicii'ego oraz Martina Garrixa zapowiada się kolejny wspaniały koncert muzyki klubowej i elektronicznej. W Polsce zagra holenderski DJ Hardwell. Wielokrotnie nagradzany twórca, producent, muzyk oraz właściciel wytwórni fonograficznej 6 maja zaprezentuje się w hali TAURON Arena Kraków. Koncert bijącego rekordy popularności DJ-a poprzedzi występ Kill the Buzz. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.


4Clubbers.pl @ Facebook (http://www.facebook.com/4Clubberspl)
http://prestigemjm.com/img/8392ed6d.jpg

Robbert van de Corput, bo tak naprawdę nazywa się Hardwell, urodził się w 1988 roku w holenderskiej Bredzie, skąd pochodzi również Tiësto. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął po obejrzeniu jednego z popularnych programów MTV, dotyczącego holenderskich twórców muzyki elektronicznej - wspomnianego Tiësto, Armina van Buurena oraz Ferry’ego Corstena. W 2000 roku, w wieku zaledwie 12 lat, Hardwell dał swój pierwszy występ przed publicznością, podczas imprezy urodzinowej jednego z przyjaciół. Popis młodego twórcy obejrzało wówczas ponad 100 osób. Doświadczenie to skłoniło początkującego DJ-a do posługiwania się pseudonimem Hardwell. Dwa lata później artysta podpisał swój pierwszy kontrakt fonograficzny, który zapoczątkował wieloletnią serię cyklicznych występów przed publicznością. Pomiędzy 14. a 18. rokiem życia Hardwell zabierał na każdą z granych przez siebie imprez swoich rodziców, ponieważ tylko w ten sposób mógł przekraczać próg popularnych klubów.

W 2010 roku Hardwell zadebiutował na Ibizie, dając występ w popularnym klubie Privilege, przed ponad 10-tysięczną publicznością. W wieku 25 lat, po ponad 10-letniej karierze trafił na szczyt prestiżowego rankingu DJ Mag Top 100 DJs, cementując swoją pozycję w branży elektronicznej. Holenderski DJ-ej pokonał wówczas takich artystów, jak Avicii, czy Armin van Buuren. Swój sukces powtórzył także rok później, wygrywając ceniony ranking również w 2014 roku.

q8kUckZ15fE

Dotychczas artysta wydał jeden album studyjny, zatytułowany "United We Are". Na krążku znalazło się 14 kompozycji utrzymanych w stylu progressive house. Przy pomocy orzeźwiających dźwięków, łatwo rozpoznawalnych za sprawą charakterystycznego brzmienia perkusji oraz syntezatorów, Hardwell stworzył swój własny przepis na muzykę z gatunku big room house. Z roku na rok wartość jego twórczości rośnie wśród imprezowiczów na całym świecie.
W 2015 roku DJ dał się poznać także jako filantrop, zakładając fundację "United We Are Foundation". Celem inicjatywy jest edukacja małych dzieci, wywodzących się z różnych społeczności na całym świecie.

O ogromnej, międzynarodowej popularności DJ-a świadczą wypełnione po brzegi kluby i hale koncertowe, jak również imponujące statystyki w social mediach. Oficjalny profil artysty na portalu Facebook śledzi ponad 8,5 miliona fanów, a jego profil na Instagramie cieszy się liczbą 4,2 miliona obserwujących. W latach 2008 - 2016 artysta dał ponad 150 energetycznych występów na żywo, na scenach największych i najważniejszych festiwali oraz parkietów klubowych świata. Wśród nich znalazły się m.in. Ultra Music Festival Japan, Sziget Festival, Lollapalooza, Tomorrowland oraz Coachella Festival. Hardwell ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. MTV European Music Awards, Miami IDMA Award oraz Ibiza DJ Awards.

http://prestigemjm.com/img/a8b36863.jpg

- Muzyka elektroniczna święci obecnie w naszym kraju triumfy, o czym najlepiej świadczą sukcesy koncertów Avicii'ego oraz Martina Garrixa, które zgromadziły w minionym roku tłumy. Hardwell to kolejny czołowy artysta z tej branży, na którego występ od lat czekają polscy fani, co m.in. udowodniła niedawno nasza sonda na portalu Facebook. Cieszy nas, że po raz kolejny możemy spełnić marzenia polskich słuchaczy. Nie mamy wątpliwości, że już w maju Kraków po raz kolejny stanie się stolicą muzyki klubowej! - ocenia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Hardwell wystąpi w hali TAURON Arena Kraków 6 maja 2017 roku. Koncert artysty poprzedzi DJ-set Kill The Buzz. Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy czwartek, 12 stycznia, o godzinie 10:00.

http://prestigemjm.com/img/a8b393cc.jpg

John Melts
10-01-2017, 09:40
no to zalicze debiucik na czyms wiekszym niz prosektor biala :D jade na mego krola !

No Shadow
10-01-2017, 10:25
Poszli po rozum do głowy i otwarli sektory C. Dzwiękowo najlepsze. Zwłaszcza C5-C8.

freerider94
10-01-2017, 10:36
Właśnie pytanie do osób które były już na koncertach w Tauronie jakie miejsca poza płyta będą dobre? Osobiście najpoważniej rozważam zakup biletów na trybuny A20, A1 lub ich vis a vis. Może ktoś podpowiedzieć gdzie będzie w miarę dobry widok na scenę i dobra akustyka?

ExploTRANCE
10-01-2017, 10:37
event to nie jest, raczej koncert, więc pewnie znowu do 23 i do domu ..
nie wiem czy jest warto jechać tyle km dla max 4h grania.

ᵴнᴀᴘоᴠ1996
10-01-2017, 12:08
no to zalicze debiucik na czyms wiekszym niz prosektor biala :D jade na mego krola !

To się widzimy w takim razie :D

skukany
10-01-2017, 13:33
tak jest jedziemy na hardwella :D i fakt które miejsca będą najlepsze ?

DeNilss
10-01-2017, 14:05
To już wiem, że 6-go maja muszę wyjechać gdzieś z miasta, co by mnie nie kusiło iść pod arene i zrobić czegoś głupiego.
Dzięki za info

tomcozmo
10-01-2017, 14:18
Znów mój piękny Kraków... jeśli dadzą rade z oprawą jak na Garrixie i poprawią dźwięk to będzie idealnie! Prestige tak trzymać!

Pixik
10-01-2017, 14:46
Super sprawa, pamiętam jak na premium festival był headlinerem, pomimo tego, że dopiero zaczynał być rozpoznawalny. Lubię jego sety, mam nadzieję że uda się jakichś znajomych namówić.

Grafit
10-01-2017, 15:03
no to zalicze debiucik na czyms wiekszym niz prosektor biala :D jade na mego krola !

To się widzimy w takim razie :D

Sorry Panowie ale od razu mi się to za wami skojarzyło
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i50900_1.jpg

_NIE_ZNAM_SIE_
10-01-2017, 15:57
Sorry Panowie ale od razu mi się to za wami skojarzyło
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i50900_1.jpg

hahahahahahahahaha

Przynajmniej wiem którego dnia nie przyjeżdżać do Krk, żeby nie oglądać tysięcy ameb muzycznych. Bez urazy ale taka prawda :muahaha:

K/M/A
10-01-2017, 16:09
W życiu bym tam nie poszedł, bo nie mam zwyczaju wyrzucać stówy lub ponad w błoto.

Rosen.
10-01-2017, 16:25
Kilka lat temu może i bym się wybrał na niego. Teraz nie wyobrażam sobie słuchać jego seta z utworami opartymi na jednym schemacie.

adam19960
10-01-2017, 16:30
Rzadka atrakcja - on jest przereklamowany od dawna.

_Maciek
10-01-2017, 17:37
Jakby to było w 2013 lub 2014 to byłbym mega podjarany a teraz?
słyszałem go w tamtym roku na Ultra Europe i w polowie seta wyszedłem, bo myślałem, że mi uszy odpadną ;)
Ale wybierającym się życzę oczywiście niezapomnianej imprezy.

ᵴнᴀᴘоᴠ1996
10-01-2017, 18:35
Sorry Panowie ale od razu mi się to za wami skojarzyło
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i50900_1.jpg

https://i.ytimg.com/vi/qhxvQ6Mp1cY/hqdefault.jpg

Na prawdę dobre, dobre.

adam19960
10-01-2017, 18:44
A jakie prawdziwe. ;)

mils00n
11-01-2017, 08:12
Jeżeli impreza będzie trwała całą noc, jestem za!

skukany
11-01-2017, 13:37
Jeżeli impreza będzie trwała całą noc, jestem za!

impreza ma trwać od 20:00-23:00 mimo to uważam że wydanie tych 150 zł czy nieco więcej dla samego hardwella to warto ;)

tak przy okazji ktoś poleci jakiś tani nocleg w okolicach tauron areny ?

no i dwa bilety kupione w razie czego jeden na sprzedaż :P

John Melts
12-01-2017, 09:21
bilety dla mnie i moich znajomych kupione ! widzimy sie w krakowie ! ave duzy pokoj i holandia ! niech laczy nas bigroom

https://i.ytimg.com/vi/9bCc5fTdYrM/hqdefault.jpg

Fake_ID
14-01-2017, 10:27
Dla mnie to nic specjalnego.. ale na pewno wiele osób na niego pójdzie tylko dlatego, bo to Hardwell przecież. Zamiast ładować kase w Hardwella' mogli zafundować nam paru innych lepszych gości.. ale to własnie u nas wygląda. Ech..

axe300
14-01-2017, 20:41
no to zalicze debiucik na czyms wiekszym niz prosektor biala :D jade na mego krola !

Impreza w klubie to jedno a event w hali /plener (stadion,parking) to drugie!
Nigdy nie porównuje się tych dwóch rzeczy, bo do klubu jedziesz co tydzień a na dany event raz w roku.

Oczywiście nie krytykuje Cie, trzeba sie rozwijać. Jest tyle wspaniałych eventów krajowych i zagranicznych do których naprawdę warto wracać. Na ULTRA Europe Hardwell zagrał naprawdę super - z wielką chęcią pojawię sie w Tauron Arena.

dawid.j86
15-01-2017, 11:36
impreza ma trwać od 20:00-23:00 mimo to uważam że wydanie tych 150 zł czy nieco więcej dla samego hardwella to warto ;)

tak przy okazji ktoś poleci jakiś tani nocleg w okolicach tauron areny ?

no i dwa bilety kupione w razie czego jeden na sprzedaż :P

Serio tylko 3h? Byłem na Arminie w Gdańsku i impreza trwała do 5 rano :) Do któej był koncert Garixa? Kto może potwierdzić ile czasu będzie trwał koncert Hardwella? :)
Dzięki!

ClearMind
15-01-2017, 13:20
Serio tylko 3h? Byłem na Arminie w Gdańsku i impreza trwała do 5 rano :) Do któej był koncert Garixa? Kto może potwierdzić ile czasu będzie trwał koncert Hardwella? :)
Dzięki!

Garrix był około 2h,

stoprocentmix
15-01-2017, 14:33
Garrix był około 2h,

Równe 2godziny 30minut ;)

skukany
15-01-2017, 18:49
Hardwell zagra 2 godziny, Kill the buzz godzinę i wszyscy będą zadowoleni mi to idzie na rękę bo przez pracy mam mało czasu więc i tak jestem zadowolony ;)

Rosen.
18-01-2017, 16:44
Wydać od 100 do 200 za 3 godziny imprezy ? Lepiej zrobić porządna domówkę, puścić jego audycje i będzie to samo.

Keira_Knightley
18-01-2017, 16:59
Nawet gdyby pod moje drzwi przyjechał i serdecznie zaprosił na imprezę nie skorzystałbym z okazji, z tego względu, że jego muzyka nie przemawia do mnie i oto cały powód.

skukany
18-01-2017, 17:19
Wydać od 100 do 200 za 3 godziny imprezy ? Lepiej zrobić porządna domówkę, puścić jego audycje i będzie to samo.

jak kogoś stać to może wydawać xD a że ja przez pracę wiele sobie przez ostatnie lata odmawiałem to teraz nie mam zamiaru ;)

orwell14
19-01-2017, 01:32
Do bigroomu i twórczości tego pana mam wiadomy stosunek, zjawiłbym się w tauron arenie tylko jeśli miałbym darmowy bilet i towarzystwo Charlize Theron tego wieczoru, ale znając realia, że część osób wchodzi w takie tematy, tylko dla znalezienia noclegu, to polecam Rezydencję Klatt. Miałem okazję tam spać kilka miesięcy temu, polecam, rewelacyjne warunki jak na centrum Krakowa i taką cenę. Nie wiem ile jest stamtąd do areny, ale koszt rzędu 6 zł za dojazd w dwie storny, chyba nikogo nie przestraszy. Cennik | Rezydencja Klatt Krasickiego 24 (http://www.rk24.pl/pl/strony/cennik.html)

..Ov
19-01-2017, 11:44
Miałem wątpliwą przyjemność kilka razy słuchać live tego wykonawcy i jeszcze kilka lat temu jego sety były nawet nawet obecnie na festiwalach obowiązkowo omijam jego występy . Ale pewnie frekwencja dopisze i plus taki z tego że może następnym razem zaproszą kogoś ciekawszego :blush:

PartyRocker
22-01-2017, 11:37
Jeśli byłby to set pokroju I AM HARDWELL Ziggo dome, z chęcią bym się wybrał.
Jak to jest z biletami, pod koniec lutego dostane cos czy moge zapomniec?

tajemniczyxxx
22-01-2017, 13:33
Raczej będą a jak będzie zależało to kupisz od koników :D
Np ja haha

xydeify
25-01-2017, 13:31
Z racji wszechobecnego disko-polo, połowa obecnych w tym wątku powinna się zastanowić, co napisała. Nie będę tego komentował, powiem tylko tyle - cieszę się, że WOGÓLE zdarzają się takie wydarzenia. A ludzie, którzy marzą u nas o eventach gwiazd światowego formatu, tudzież muzyki bardziej, hmm.. niekomercyjnej? - zastanówcie się dwa razy, to jest POLSKA, jak chcesz event - jedziesz za granicę, proste. Ja za to poświęcę te parę groszy, żeby choćby usłyszeć namiastkę tego, co za granicą jest normą. Pozdrawiam, szczególnie tych AMBITNYCH muzycznie.