PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Balaton Sound 2017


wowek
10-11-2016, 15:46
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18119076_10154679121575817_4138496644808977052_n.p ng?oh=347f6e7c1cd215d7b9ceae8cea5127c6&oe=59BEFEEF

W 2017 roku (5.07-9.07) w małej miejscowości Zamardi na Węgrzech po raz kolejny odbędzie się festiwal Balaton Sound ,który dzięki stosunkowo niskim cenom ,świetnej lokalizacji nad brzegiem jednego z największych jezior w Europie, oraz niesamowitemu lineup'owi z całą pewnością może być konkurentem dla festiwali takich jak Ultra Europe, Tomorrowland czy Electric Love.Gwiazdy największego formatu, codziennie 20h muzyki na kilkunastu scenach. Sceny Silent Disco, kilka scen na wodzie, oraz poza oczywistym main stage oraz głównym namiotem, masa scen pobocznych które mogły by służyć jako sceny główne na innych eventach.

Lineup:
Hardwell
Tiesto
Armin van Buuren
Axwell Ingrosso
Don Diablo
Carnage
Afrojack
R3hab
KSHMR
Yellow Claw
Showtek
Galantis
G-Eazy
Marshmello
Alison Wonderland
Kygo
Headhunterz
Blasterjaxx
Krewella
Timmy Trumpet
Nicky Romero
Robin Schulz
Sigma live
Netsky live
Shaun Frank
Zeds Dead
Ravitez
D.O.D
Stadiumx
Florian Picasso
The Bloody Beetroots
Więcej wkrótce...

Oficjalne afermovie z tego roku
P16i-xGY99s


Bilety(5 dni) do nabycia na stronie:http://sziget.hu/balatonsound_english/?language=en


do 14.06.2017: 210 euro


Zachęcam do oficjalnego głosowania na artystów których chcielibyście usłyszeć podczas kolejnej edycji pod tym linkiem:http://mymusic.balatonsound.com/eng



Od siebie chciałem dodać, że w 2017 roku wybieram się tam 3 raz z rzędu i z całego serca polecam ten festiwal. Niesamowity klimat,ludzie oraz lokalizacja. Jeśli macie jakieś pytania to śmiało.

feltyn
11-11-2016, 09:13
Welcome to the Balaton Sound family! See you in July! ;)

Jedziemy znowu, polecam.

wowek
11-11-2016, 11:11
U mnie też już karnecik jest, teraz tylko 235 dni :)

patrykkool
11-11-2016, 14:09
mam rozumieć ,że sa to ceny podane za sam bilet na impreze bez zakwaterownaia, moje pytanie ,czy ciezko w tym czasie zdobyc jakis pokoj w hotelu blisko imprezy i jak z cenami? czy lepiej moze wybrać camping ,z góry dzięki , pozdrawim

wowek
11-11-2016, 14:49
O hotelu blisko imprezy można zapomnieć, Zamardi to bardzo mała wioska z bodajże kilkoma hotelami które już są zapewne zarezerwowane. Można natomiast prywatnie wynająć domy, i wraz z kumplami będziemy szukali czegoś takiego. Koszt wynajęcia takiego domu to coś koło 70-200 zł za noc/osoba. Na oficjalnym campingu(20 euro za 5 nocy,7 minut piechotą na festiwal,3 nad jezioro) spałem dwa lata z rzędu i również nie narzekałem, mimo ,że czasami trzeba odstać swoje w kolejce do pryszniców, woda ledwo z nich leciała, a sąsiedzi wokół byli dość uciążliwi. Jeśli nie masz nic przeciwko dojeżdżaniu codziennie na festiwal busikiem około 20 minut to noclegu możesz szukać w większej miejscowości Siofok obok Zamardi. Tam nie powinno być problemu ze znalezieniem hotelu/apartamentu.

feltyn
08-12-2016, 13:04
First names have arrived for #Sound2017!
Kygo * Hardwell * Robin Schulz * Krewella * Headhunterz * Nicky Romero * Blasterjaxx * The Bloody Beetroots * Timmy Trumpet * ZEDS DEAD * Shaun Frank * John Digweed * Dave Clarke * Kungs

Jarek92
22-01-2017, 10:40
Narazie lineup nie w moim stylu... kiedy nastepne nazwiska ?
I kto z was ze slaska jedzie w tym roku ?

wowek
23-01-2017, 19:06
O nowych nazwiskach jeszcze nic nie wiadomo, ale strzelam, że w tym roku z większych będzie pewnie Tiesto,Afrojack,Axwell Ingrosso bo zwykle powtarza się to co było dwa lata temu.

feltyn
03-02-2017, 15:24
O 11 wjechała kolejna porcja nazwisk:

Tiësto * marshmello * Afrojack * R3hab * SIGMA live * Sasha * Jamie Jones * Netsky live * Example & DJ Wire * Carnage * Jan Blomqvist live * Alison Wonderland * Nod One's Head * D.O.D * KIIDA * Ravitez

i Jason Derulo :icon_razz:

wowek
03-03-2017, 10:33
Do lineupu dochodzą: Armin van Buuren, KSHMR, Showtek, Yellow Claw, Galantis, G-Eazy, Dubfire, Juicy-M, Troyboi, Stadiumx, Florian Picasso

tulas92
03-03-2017, 12:34
Na razie line up szału nie robi. W zeszłym roku lepiej to wyglądało, choć wiadomo, że i tak będzie zajebiście, klimat tej imprezy robi duża robotę :) Oby tylko następne rzuty były lepsze!
Do zobaczenia w Zamardi!

wowek
03-03-2017, 14:35
Moim zdaniem akurat najlepszy lineup od 3 lat, ale wiadomo, co kto lubi :) Chciałbym jeszcze zobaczyć takie nazwiska w lu jak Axwell Ingrosso, Alesso, DJ Snake, Diplo, Skrillex, Calvin Harris (chociaż o tych ostatnich będzie napewno ciężko ze względu na $)
edit. widząc całe zamieszanie z biletami na sunrise, oraz ich ceny zapraszam wszystkich na Balaton, nie pożałujecie :D

wowek
30-03-2017, 08:34
Do lineupu dochodzą: Axwell Ingrosso, Don Diablo, Zedd

ejbi
08-04-2017, 15:16
Skład zacny w tym roku :)

Jarek92
09-04-2017, 18:41
Mi sie rowniez podoba, ale licze jeszcze na jakas houseowa petarde ;)

Do zobaczenia w lipcu

tulas92
28-04-2017, 20:25
Skład nie jest zły, choć brakuje gwiazd trancu, w zeszłym roku był PvD, Aly&Fila i Ferry. Liczę, że jednak w następnym rzucie dojdzie ktoś zacny!
Gwiazdy housu już mamy choć, liczę jeszcze na Oliego, a może Nora En Pure, EDX? Pożyjemy, zobaczymy :)
Mimo wszystko, do zobaczenia!

BMy
12-05-2017, 21:07
Wybieram się w tym roku na Balaton Sound. Pewnie wylądujemy na basic camping. Czy mógłby ktoś się podzielić doświadczeniem z tej imprezy i napisać na co zwrócić szczególną pod kątem organizacyjnym na ten wyjazd? ;)

wowek
14-05-2017, 21:39
W tym roku jadę ze przyjaciółmi po raz 3, i tak jak zawsze pewnie będziemy spali na campingu. Klimat podczas festiwalu jest niesamowity, camping jest również w porządku. Przygotuj się do stania w kolejkach pod prysznice, zabierz ze sobą jakiś rozdzielacz jeśli nie chcesz czekać też do gniazdek na polu namiotowym. Z campingu na teren festiwalu idzie się drogą wzdłuż Balatonu koło 10 minut,na fajną trawiastą plażę koło 5. Na terenie campingu są bary z różnym jedzeniem i piciem(ceny mniej więcej takie jak na festiwalu piwo-8 zł, woda-4 zł). Warto w miarę możliwości przyjechać wcześnie,najlepiej dzień przed i zająć sobie dobre miejsca, takie w których będzie dużo cienia. W zeszłym roku gdy przyjechaliśmy w nocy przed dniem 0 nie było już wielkiego wyboru. Do najbliższego sklepu idzie się około 15 minut.Na terenie campingu panuje ogólnie spokój, ale to też zależy obok kogo się rozłożycie, nie można wnosić swojego alkoholu na pole, ale można przerzucać przez płot :D Pisz na priv jak masz więcej pytań bo nie wiem co więcej napisać.

tulas92
15-05-2017, 16:04
Zwróć też uwagę na temat odnośnie imprezy z zeszłego roku, dużo przydatnych informacji tam znajdziesz :)
Pozdro :)

feltyn
17-05-2017, 14:07
Wczoraj do LU dołaczyli:

Cheat Codes * Joseph Capriati * Hot Since 82 * Flavio Folco * Hypoxia * RedPill * DJ Guv * Turno * Murdock * DISASZT

A także wjechał pełny program z podziałem na sceny i czasami występów.

Z doświadczenia z zeszłego roku:

-jak ktoś jedzie furą to polecam zabrać pare flaszek, bo o ile piwka miejscowe są tanie i dobre to mocniejsze alkohole wręcz przeciwnie
-jak ktoś nie ma auta to polecam polskibus do Budapesztu za naprawde przyzwoite pieniądze, dalej można się przebić busem festiwalowym, który już jest drogi lub pociągiem
-na polu namiotowym rozłożyć się w cieniu, bo o godzinie 9 z namiotu robi się już prywatna sauna
-koniecznie swój przedłużacz bo mało gniazdek

Mega polecam ten festiwal. Jeżeli ktoś rozważa ULTRA/Balaton to Balaton jest IMO nieporównywalnie lepszym festiwalem Jak ktoś ma jakieś pytania to pytać czy to w temacie czy na priv.

Pozdro!

ejbi
17-05-2017, 14:44
A więc tak, byłem na tym evencie 4 razy 2013,2014,2015,2016 pierwsze 3 na campie, a zeszłoroczny w domkach po drugiej stronie wejscia na kamp.

I tak co mogę powiedzieć że 6 dni w namiotach trochę sporo, ale jeśli pogoda dopisuje to jest znoścnie, natomiast jeśli pogoda nie dopisze jak w 2014 to robi się trochę dramat.

Polecam zabrać przedłużacz tak jak wyżej pisano, ponadto jakąś dodatkową osłonę przed deszczem, alkohol (niby nie można wnieść, ale Polak potrafi).

Grill nie bardzo, zabroniony jest na terenie miasteczka.

Piwko oraz inne napoje bezalkoholowe można kupić na miejscu w sklepie, więc nie warto zabierać ze sobą, natomiast jeśli ktoś pali to radzę zaopatrzyć się pod dostatkiem, bo papierosy można kupić tylko w wyznaczonych sklepach, a kolejki spore.

Warto wykupić też kartę sim jeżeli komuś zależy na stałym internecie, ale do tego czasu ponoć znoszą roaming w unii więc nie powinno być problemu.

Komary oraz inne owady jakoś specjalnie nie przeszkadzają więc jakieś olejki nie są potrzebne.

Problemem na campie jest prysznic, kolejki niemiłościerne, a jeśli chodzi o czystość też nie jest zbyt sterylnie.

Radę wyjechać dzień szybciej przed dniem 0, i rozłożyć namiot w jakimś przyciemnionym miejscu i daleko od głównego wejsćia. Niby dalej ale dużo spokojniej.

Warto zabrać też trochę gotówki (forintów) bo często bankomaty są puste, uzubełniają sukcesywnie, ale czasami trzeba zaczekać kilkanaście minut.
Resztę kasy lepiej przelać bezpośredniu z karty, ponieważ płatności na terenie festivalu jak i na campie są dokonywane za pomocą specjalnych kart zbliżeniowych które doładowujemy w miejscach wyznaczonych. (wszelkie płatności nawet za bungee :P )

Warto zabrać kapoki przeciwdeszczowe tak w razie czego i kalosze :D jeśli macie miejsce :P

Jedzenie jest wybur bardzo duży na samym terenie festivalu jak i w okolicy wiec nie warto zabierać nic ze sobą.


Polecam też przeprawę do zamardii promem nie jest specjalnie drogo a ułatwia to trasę i fajne widoki :)
(oczywiście jeśli ktoś jedzie autem)

No i olejek do opalania.

Powiem wam tyle zwiedziłem wiele eventów na świecie łącznie z UMF i TL, ale takiego klimatu jak na Balatonie nie doświadczyłem nigdzie, impreza praktycznie 24h na dobę przez 5 dni, można wejśc na teren i wyjść tyle razy ile chcesz, multum scen, zajebiści ludzie, ceny przyzwoite, polecam :)

pozdro

Jarek92
16-06-2017, 13:01
Są na terenie festivalu jakieś punkty depozytowe ? Zostawić plecak w szafce czy cos

ejbi
16-06-2017, 14:26
Są na terenie festivalu jakieś punkty depozytowe ? Zostawić plecak w szafce czy cos

Zawsze były - małe, duże oraz depozyty do ładowania tel.

Jarek92
16-06-2017, 16:12
Szafki tak ?Jaki koszt ?:yes:

wowek
16-06-2017, 22:22
Koszt prywatnej szafki na okres całego festiwalu, 25 euro z gniazdkiem, 20 bez

wowek
30-06-2017, 10:47
Nie za dużo nas chyba z forum leci xd A może są tacy co się jeszcze nie udzielali w temacie :D ?

Strongbow
30-06-2017, 10:55
Chcialem leciec ale nie mialem gdzie spac.
Namiot niestety sie nie miesci do bagazu podrecznego, a Hotele/Apartamenty na miejscu to juz wszystkie byly wynajete lub zostaly tylko takie w astronomicznych cenach. Trudo...

Jarek92
30-06-2017, 11:42
Jestem jak najbardziej chetny do polaczenia sił :P

A powiedzcie mi taka rzecz. Mam hotel w Siofok. Codziennie bede musial dojechac na impreze i wrócić. Znalazlem informacje, że jezdzi busik za 600huf. Nazywa sie tisza festival shuttle, link -

Balaton Sound - Balaton Sound 5-9 July, 2017 (http://sziget.hu/balatonsound_english/travel/)

No i napisali sobie, ze jesli nie zarezerwowalem wczesniej to moga byc sytuacje, ze braknie miejsca. Wchodze na strone, gdzie niby mozna to zrobic - nie dziala. Pisze mejla - nie odpisuja.
Jak to wyglada naprawde ? Ma ktos informacje na ten temat ?

tulas92
01-07-2017, 11:20
W moim przypadku nie korzystałem z autobusu biorąc pod uwagę że zostaje na campingu.
Proponuję byś katował ich mailami, na profilu na fejsie itd. My w poprzednim roku mieliśmy kilka pytań organizacyjnych i odpisywali sprawnie i bez problemu.
Jeśli się nie uda proponuję ogarnąć taksówkę i dogadać się z gościem na jakąś konkretną cenę i żeby was woził przez cały okres trwania festiwalu

No to panowie, zostało już tylko kilka dni!
Do zobaczenia już niedługo nad Balatonem!
Szykuje się piękny bal :)

feltyn
01-07-2017, 16:55
Może gdzieś się spotkamy wszyscy na jakiś lekki before i żeby spotkać się w większym polskim gronie?

Ecik92
02-07-2017, 17:44
Siema. My lecimy 9 osobowa ekipa z WLKP. Nocleg na campie jak rok temu. Reszta jak tam?

Jarek92
02-07-2017, 21:21
Ja już w Budapeszcie, od jutra Siofok. Jak coś to w środę się ugadamy, ale jakoś wczas, bo my 1 rząd na Donie :D

Graffik87
05-07-2017, 20:50
Na YouTube transmisja live :D

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2

sekator
08-08-2017, 11:54
jak tam wrażanie po tegorocznym Balatonie? Warto się wybrac? Planuje jechać za rok.

Jarek92
08-08-2017, 12:13
Warto, jedz smiało ;)

sawickas9
08-08-2017, 17:36
Moze ktos polecic jakies zakwaterowanie itp.? Planuje sie wybrać i poszukuje opinii juz teraz na świezo :3

Mamedov
17-10-2017, 16:13
Witam. Mógłby ktoś mi napisać od której do której trwa każdy dzień festivalu ? Nie mogę tej informacji znaleźć w sieci.