PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : dj-e na wesele


sanderas
08-11-2016, 13:53
Witam serdecznie wszystkich,

Mam prośbę. Czy jesteście w stanie polecić jakiegoś fajnego dj-e na wesele który grał by muzykę zróżnicowaną dla każdego i oczywiście również klubową.

Chciałbym zmieścić się w kwocie do 2 tys zł. Termin ślubu lato 2018.

Proszę o wasze propozycje.

Pozdrawiam serdecznie
Michał

John Melts
08-11-2016, 15:20
Pisz do użytkownika @Exation :D

Black King
08-11-2016, 20:53
ja nikogo nie mam do polecenia,powiem tylko nie rób tego błędu i nie bierz dj-a,popytaj znajomych o jakiś zespół,przy orkiestrze ludzie zdecydowanie lepiej się bawią :)

baddy
09-11-2016, 02:16
jaki region Polski ?

DJ.LUKASH
09-11-2016, 14:23
ja nikogo nie mam do polecenia,powiem tylko nie rób tego błędu i nie bierz dj-a,popytaj znajomych o jakiś zespół,przy orkiestrze ludzie zdecydowanie lepiej się bawią :)

Orkiestra ci wszystkiego nie zagra,ale to juz zalezy od panstwa młodych,rodziny czy wola zespól czy dj-a.

_Simon
10-11-2016, 14:19
ja nikogo nie mam do polecenia,powiem tylko nie rób tego błędu i nie bierz dj-a,popytaj znajomych o jakiś zespół,przy orkiestrze ludzie zdecydowanie lepiej się bawią :)

Guzik prawda wszystko zależy dla kogo robisz itp. Bo np jak masz 90% ludzie z rodziny stare babcie wujki ciotki to może lepiej orkiestra. Ale na ogół na weselach teraz większość to ludzie młodzi i dla nich to będzie lepsze. Poza tym Dj ma super przewagę jak np cena to raz dwa że gra non stop nie ma przerwy jak orkiestra i trzy ze taniej wyjdzie. Byłem na wielu weselach gdzie był Dj i było równie udane a nawet lepsze. Ostanio na weselu to nawet Dj nie było sam nagrałem muzykę i szło z pendriva i nikt nie narzekał :harhar: