PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Tiësto znów gra trance (VIDEO)


Kameleon
22-10-2016, 09:33
Obecnie w stolicy Holandii dzieje się na prawdę dużo, można powiedzieć, że to najbardziej imprezowy tydzień roku w Europie. Trwa Amsterdam Dance Event, jednocześnie Amsterdam Music Festival wkracza w najlepszą fazę, praktycznie od poniedziałku odbywają się ekskluzywne imprezy poszczególnych DJów, organizowane są konferencje, warsztaty DJskie itp. Wczoraj jednak wielka legenda muzyki elektronicznej - Tiesto, celebrował 500 epizod swojej audycji Club Life. Całe show trwało 6 godzin i odbyło się w Arenie Ziggo Dome rzecz jasna w stolicy Holandii. Naszą uwagę przykuł pewien moment w secie Tijsa. Otóż 47-latek coraz częściej wraca do trance'u, gdyż minionej nocy można było usłyszeć takie magiczne numery jak "Adagio For Strings", "He’s a Pirate" czy "As The Rush Comes". Sprawdźcie to oglądając poniższy film:

711045305725886

PS - dziś na naszym fanpage (dołącz) (https://www.facebook.com/4Clubberspl)transmisje live mi.in. Don Diablo, W&W, Showtek, Alesso, David Guetta, Axwell & Ingrosso czy Hardwell. Bądź z nami :)

Tutaj dłuższa transmisja z profilu Tiesto'a:
10154075114013546

ShootingStarD
22-10-2016, 09:42
Jeśli grał seta 6h i jeśli to było świętowanie 500. odcinka audycji to wcale mnie nie dziwi, że grał trance. W sumie kiedyś to robił i jego audycja też wypełniała się kiedyś trance.

stoprocentmix
22-10-2016, 10:09
Zawiodłem się. Jak na 6 godzinnego seta to te 20min trance trochę lipnie wygląda (zagrał jeszcze Andain - Beautiful Things pod koniec). Liczyłem na przynajmniej godzinę z trancem. Wiekszośc tego co grał to traczki Hardwella, W&W i Garrixa. Czyli taka mieszanka jak podczas Ultra czy Tomorrowland. Tylko ze tutaj miał aż 6 godzin by czyms zaskoczyc. Nie wiem... jakies goldy z Musical Freedom, jakies glownie jego single ale nie... to taka sieczka jak zwykle, jedno i to samo przez 6 GODZIN. ;)

PiKey
22-10-2016, 10:55
Gdyby przyjechał do Polski i zagrał takiego 1,5h classic seta to byłoby pięknie :)

Dj Tideno
22-10-2016, 11:48
Marnie widzę tego classic seta w Polsce. Pewnie zrobi to co wszędzie zagra mix nowości i kilka smaczków z Trance :)

.marcin
22-10-2016, 14:13
Tiësto znów gra trance (VIDEO)

to ja już tylko czekam na Skrillex znów gra dubstep (świeżutkie nowe filmeo, bałns inkluded)

_NIE_ZNAM_SIE_
22-10-2016, 15:35
Panie Admin, coś Pan majaczysz z tym trensem. Zagrał raptem 4 klasyki, bo chyba nie myślisz że Love Comes Again (Blasterjaxx Remix) i Lethal Industry (D3FAI Festival Bootleg) to Trance a i remiks Silence batonów i Stenberga to też lekka profanacja gatunku.

Naszą uwagę przykuł pewien moment w secie Tijsa.
Dziwne że dopiero teraz bo Tijs niejednokrotnie grał Trance na festivalach w ostatnich latach. Jakoś jak na Club Life 400 zagrał mnóstwo świetnych trensów ukazując tym samym historie Club Life (począwszy od Club Nouveau) to też nie widziałem, żeby zwróciło to Twoją uwagę ;)

News z dupy pokroju newsów Pasia i tyle.