PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Warsztaty DJ'skie - Rzeszów


karovip
13-10-2016, 12:19
Jeśli chcesz sprawdzić czy kariera DJ'a jest właśnie dla Ciebie lub wahasz się przy zakupie swojego pierwszego sprzętu - przyjedź do nas. Doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w świat muzyki i udzielą Ci cennych wskazówek. We własnych rękach możesz również przetestować różnego rodzaju sprzęt dj'ski, dzięki czemu unikniesz rozczarowania przy zakupie swojej pierwszej konsoli. Podczas wykładów dowiesz się o przysługujących Ci prawach i obowiązkach, dzięki czemu unikniesz wielu problemów (często bardzo kosztownych) w swojej pracy zawodowej. Przybliżymy również tajniki pracy z mikrofonem oraz podpowiemy jak kreować brzmienie Twego głosu.
Wieczorami będą odbywać się dyskoteki na których najlepsi kursanci również będą mogli zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością.

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14517390_1191152144241510_5633609846164248141_n.jp g?oh=1d1c2ab330bb88a1d6ab899c369193b1&oe=5864CF02

Zajęcia odbywają się w klubie CHILL HOUSE położonym przy samym rynku Rzeszowskim. 300M od dworca PKP/PKS. Do Rzeszowa łatwo dojedziesz z całej polski pociągiem lub za niewielkie pieniądze Polskim Busem. W pobliżu rynku jest sporo tanich noclegów. Ceny zaczynają się już od 20zł.

PROGRAM

Piątek – 25.11.2016. :
13:00 - Rejestracja uczestników
14:00 - Budowa utworu i podstawowe terminy używane w branży muzycznej
15:00 – Sposoby przesyłania sygnałów (kable, wtyczki, technologie bezprzewodowe)
15:30 – Omówienie sprzętu (playery, mixery, kontrolery, systemy DVS)
16:00 – Praktyczna obsługa sprzętu dj'skiego
19:00 - Przerwa
21:00 – Dyskoteka (nocne granie)

Sobota – 26.11.2016r.:
13:00 - Podstawy prawa autorskiego (ZAiKS, licencja dj'a, odpowiedzialność karna)
14:00 - Emisja głosu i praca z mikrofonem
15:00 - Praktyczna obsługa sprzętu dj'skiego
19:00 - Zakończenie warsztatów
21:00 - Dj's Meeting (dyskoteka z udziałem uczestników kursu + goście)

Uczestnicy warsztatów będą mieli do dyspozycji sprzęt dj'ski marek: PIONEER, NUMARK, TECHNICS i AMERICAN AUDIO

Szczegóły i zapisy na: DJ-KURS.pl | Warsztaty (http://dj-kurs.pl/?page_id=1022)

AxelWhait
16-10-2016, 18:08
Ja się mocno zastanawiam nad tymi warsztatami tylko myślę sobie, czy dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną można wyciągnąć z takich warsztatów. Bardzo bym prosił o wypowiedzenie się kogoś kto uczestniczył na tych warsztatach od tej firmy bądź brał zajęcia indywidualne ? :)

Fake_ID
22-10-2016, 00:34
Kiedyś brałem udział w podobnych warsztatach.. ale chyba na mniejsza skale, bo każdy miał indywidualnie spotkanie na 2h.. w sumie było chyba 20 godzin. Było bardzo mało teorii.. od razu prawie przeszliśmy do konkretów. Oczywiście w trakcie kursu wszystko było omawiane, ale wszystko wychodziło w praniu. Bardzo mi się podobało.. i chetnie bym się przejechał tam do Rzeszowa, ale pewnie skończy się tylko na planach. Jesli Cie to bardzo interesuje to nie zastanawiaj się.. fajnie jest takie coś przeżyć.. w końcu od czegoś trzeba zacząć :)

Szkoda, że taki "ktoś" kto skończy taki kurs czy warsztaty.. nie ma łatwo by zacząć tą drogę prezentera muzycznego. Każdy kto już siedzi za konsolą trzyma się rękoma i nogami.. nie wpuści nikogo nowego.. by mógł by być zauważony i dać mu szanse robić to co kocha.. wiem, bo wiem to po sobie. Może pewnego dnia będę miał swoje 5 minut :)

AxelWhait
23-10-2016, 12:52
Rudzik82 dziękuje ci bardzo za odpowiedz. Myślę, że skorzystam ponieważ z tego co patrze to ciekawa jest rozpiska tych zajęć plus do tego zagranie jeżeli się wykaże sprytem bardzo fajna koncepcja. Wiesz wydaję mi się, że jeżeli odpowiednio dużo pracy się włoży to można się jakoś przebić tylko trzeba być uparty w swoich założeniach. Dlatego życzę ci żebyś miał swoje 5 minut. Oczywiście czekam na opinie innych użytkowników.

Shinu1
08-11-2016, 20:21
chyba sie zapisze jak tylko bede mial wolne :)