PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Program Syleth1 problem


GreenBo
31-08-2016, 10:31
Cześć, mój problem polega na tym, że po zainstalowaniu Syleth1 nie wydaje on żadnego dźwięku, dodatkowo znalazłem informację w opcja "This plugin is disabled because of an error during processing." Wie ktoś może jak to naprawić ? Dodam, że mam windows 10.

Thomas Grand
31-08-2016, 16:16
Przeinstaluj Sylentha po prostu CI się wysypał lub masz pirackiego FL'a ze słabym Cr.a.kiem

GreenBo
01-09-2016, 21:04
No właśnie problem, w tym, że FL'a mam oryginalnego. A syletha przeinstalowywałem już x razy. Wydaje mi się, że to coś przez system bo na starym kompie xp 32 bit, normalnie lata wszystko.

Saltov
02-09-2016, 13:46
miałem taki problem. jeśli masz antywirusa, to dodaj do wyjątków "FL.exe" i powinno działać. (przynajmniej u mnie to pomogło)

Thomas Grand
02-09-2016, 16:43
No właśnie problem, w tym, że FL'a mam oryginalnego. A syletha przeinstalowywałem już x razy. Wydaje mi się, że to coś przez system bo na starym kompie xp 32 bit, normalnie lata wszystko.

To dziwne ;) Bo kiedy pirata się używa to najczęstszy problem i to przez cra.cka :)
Mam oryginalnego FLA i nigdy nie miałem problemu z nim

Rydzu92
02-09-2016, 18:30
miałem taki problem. jeśli masz antywirusa, to dodaj do wyjątków "FL.exe" i powinno działać. (przynajmniej u mnie to pomogło)

Również polecam to rozwiązanie.

Saltov
02-09-2016, 18:30
To dziwne ;) Bo kiedy pirata się używa to najczęstszy problem i to przez cra.cka :)
Mam oryginalnego FLA i nigdy nie miałem problemu z nim

to nie chodzi o cra.cka tylko oto że antywirus AVG coś tam blokował.

Thomas Grand
03-09-2016, 07:56
to nie chodzi o cra.cka tylko oto że antywirus AVG coś tam blokował.

No to tak samo chodzi o cra.cka bo jak masz pirackie wtyki to antywirus zawsze będzie blokować... :disgust:
Zresztą nie polecam wgl instalować antywirusa bo te programy działają jak furtka dla robaków... :d_book:
Nie mam już od ponad 6 lat antywirusa i nie mam problemu z niczym... :rolleyes:
Skanuje co 3 dni Combofixem i Malwarebytes Anti-Malware i komputer czysty jak łza. ;)