PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Studio...


Party vs. Stylez
09-08-2016, 19:02
siema!
Postanowiłem, że spróbuje zrobić u siebie studio. Nie w moim pokoju, ale w niewielkim pomieszczeniu pod tarasem/balkonem. Na wstępie dodam, że chodzi mi głównie tylko o adaptacje akustyczną pomieszczenia.
- Komputer daje rady, więc o tym narazie nie myśle.
- monitory odsłuchowe, interfejs, słuchawki - mam.

Potrzebuję porady jakie wybrać dyfuzory, panele akustyczne, pułapki basowe itd itd. i gdzie je najlepiej rozmieścić. Gdzie ustawić stanowisko i co powinno się znajdować w studio a czego nie powinno być.

Oto mniej więcej wygląd pomieszczenia. Rozmiary zrobiłem na oko, dokładnie je przemierzę jak będę w domu:

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13941057_1184533144942529_264325419_n.png?oh=4d206 75839d3133385de2848d9ea521e&oe=57ABC046

Pomieszczenie jest praktycznie w surowym stanie, jakieś gniazdka są ale ogrzewania nie ma. Do zrobienia będzie praktycznie wszystko ściany sufit podłoga itd.

Wydaje mi się, że może być problem z rozmiarami pomieszczenia, bo jest nieco małe, No i jeszcze większy.. te okna na jednej ze ścian. są one na całej długości.. Zastanawiam się czy nie wystarczy ich jakoś zasłonić/wypełnić, szczerze powiem że myślałeem nawet o tym żeby je zamurować :D

Wiem że finansowo może to sporo wyjść, ale się z tym licze, dlatego śmiało walcie.
Bardzo mi zależy na pomocy i będę wdzięczny jeśli ktokolwiek odpowie.
Pozdro!