PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sunrise Festival 2017


Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Kameleon
26-07-2016, 14:44
Sunrise Festival 2017
Kołobrzeg
21-23Lipca

4Clubbers.pl @Facebook - DOŁĄCZ! (https://www.facebook.com/4Clubberspl/)

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i50748_sf.png

LINE-UP

Piątek, 21 lipca:
- Dimitri Vegas & Like Mike
- W&W
- Klingande
- Shermanology
- Chocolate Puma
- Kris Kross
- Nervo
- Malaa
- Dirty Rush & Gregor Es
- Matthew Clarck
- Loui & Scibi
- DJ KUBA & NEITAN
- ak9

Sobota, 22 lipca:
- Martin Solveig
- Oliver Heldens
- Lucas & Steve
- YVES V
- Galantis
- Quintino
- Don Diablo
- Gromee
- Fafaq
- Dante Klein
- Melo.Kids
- Mikro
- DJ RoKo
- Groovefore
- Blinders
- Bartes

Niedziela, 23 lipca:
- Armin van Buuren
- Ruben De Ronde
- Skytech
- DJ Kris
- DJ DIABLLO aka COORBY
- Peran van Dijk
- Dj Matys
- Marc van Linden
- Jay Bae
- Quiz
- Emdi

ciąg dalszy nastąpi...

Sprzedaż biletów od 1 marca, sprawdź wszelkie informacje - https://sunrisefestival.pl/bilety/


10153984962426404

A tutaj zapowiedź aftermovie:
10153866552551404

Davers
26-07-2016, 14:46
Myślałem nad Balatonem albo Ultra Europe, bo Sunrise zaliczony już 3 raz z rzędu, ale widzę, że może być baaardzo dobrze za rok. Jest Armin, może będzie też 3 scena i największe gwiazdy? Albo dwa weekendy? Zobaczymy.

Dave al Mine
26-07-2016, 14:49
grafik się nie popisał :P...zobaczymy co będzie dalej...a może się wybiorę pierwszy raz ? :P

Kameleon
26-07-2016, 14:51
Myślałem nad Balatonem albo Ultra Europe, bo Sunrise zaliczony już 3 raz z rzędu, ale widzę, że może być baaardzo dobrze za rok. Jest Armin, może będzie też 3 scena i największe gwiazdy? Albo dwa weekendy? Zobaczymy.

Jeden weekend i największe gwiazdy. Chciałbym, aby w końcu line-up składał się z 4-5 naprawdę grubych headlinerów. Myślę, że ludzie również chcieliby dopłacić załóżmy 100 zł do biletu i podczas jednego dnia oglądać Armina, Tiesto, Above & Beyond, Avicii'ego, Axwell & Ingrosso czy Paula van Dyka. To byłoby piękne.

Chciałbym również powrót trance'u, w jakiejś tam małej części. I nie, nie narzekam na obecny line-up aż tak, ale naprawdę ten rok nie był gruby, więc MDT mogłoby naprawdę zaszaleć.

DeNilss
26-07-2016, 15:03
Z 3 - 4 nazwiska Trance'owe i byłoby spełnienie na 100% brakuje tego , obecny za rok mimo wszystko

Co do logo ... hmmm nie jestem jakimś grafikiem , ale chyba do tej pory było lepsze :P

Ci znowu z trancem....
Nadal nie mozecie tego przezyc? Serio wasze zycie jest takie nudne ze tylko zyjecie hejtem na SF i narzekaniem ze nie ma tam juz Trance'u?

Tak BTW: Jezeli beda tylko 3 sceny (bo moze ich bedzie wiecej) to to nie bedzie scena trance'owa.

hahahahahaha , nie normalny czy co ? :D

Dave al Mine
26-07-2016, 15:08
a ja czekam aż Deadmau5 się gdzięs pojawi w PL a nie jakieś Avicii, Hardłele itp..jak on będzie to jade na bank

Davers
26-07-2016, 15:15
John o'callaghan, Cosmic Gate, Above & Beyond
Yellow Claw, Knife Party, Carnage
DV&LM, Tiesto, Garrix
Carl Cox, Oliver $, Mark Knight
Malaa, Don Diablo, Kryder & Tom Staar
TJR, Will Spark, Henry Fong
Technoboy, The Prophet, Brennan Heart

no i Deadmau5 + Eric Prydz

I chyba każdy by coś znalazł dla siebie. Oczywiście nazwiskami można rzucać jeszcze innymi. Np. Skrillex, KSHMR, Jauz, Head, Vini Vici itd. Potwierdzony Armin daje nadzieję, że będzie dobrze.

Heroik
26-07-2016, 15:46
---------- Post added 26-07-2016 at 16:49 ----------

Niech w koncu Tiesto sciagna do Polski

_Maciek
26-07-2016, 16:08
akurat Armin gra teraz taki sam badziew jak W&W czy inne tego typu grajki, więc to żaden plus ze on będzie. Jeśli będą potężne aliasy, ale typu Axwell^Ingrosso, Dj Snake, Above & Beyond, Deadmau5, Third Party, Dyro, Arty, Eric Prydz i wielu wielu innych, którzy mają swój styl a nie powielają schematy jak wlasnie Armin to wtedy się pojawię po 2 latach nieobecności.

Mr.Pita
26-07-2016, 16:22
Skoro 15 edycja to może się postarają o dobry lineup. Mam nadzieję, że nie będzie bookowania na ostatnia chwilę, jak to niby było i wywalą w końcu te NERVO z line upu

Davers
26-07-2016, 17:10
@up, Dokładnie. Nie rozumiem fenomenu tych sióstr. Nie dość, że grają tak samo co roku to jeszcze ten set był tak nieskładny. Jednym słowem bałagan. R3haba też by mogli wyrzucić, kolejny raz zaczął chyba w ten sam sposób seta.

Cristoval Martin
26-07-2016, 18:58
Za rok musi być KSHMR !

Strongbow
26-07-2016, 19:38
data chyba nie jest oficjalnie potwierdzona, prawda!?

axe300
26-07-2016, 22:39
Za rok poprosze John o'callaghan, Cosmic Gate, Above & Beyond, Tiesto, W&W, Dash Berlin i długo by wymieniac

Logo mi sie nie podoba

Powinni ujawnić trochę lineupu jak dawają pierwsza pule biletów, w szczególności gdy wlotki są imienne

PiKey
27-07-2016, 08:24
akurat Armin gra teraz taki sam badziew jak W&W czy inne tego typu grajki, więc to żaden plus ze on będzie. Jeśli będą potężne aliasy, ale typu Axwell^Ingrosso, Dj Snake, Above & Beyond, Deadmau5, Third Party, Dyro, Arty, Eric Prydz i wielu wielu innych, którzy mają swój styl a nie powielają schematy jak wlasnie Armin to wtedy się pojawię po 2 latach nieobecności.

To prawda z tym Arminem, ale pomimo tego bigroomu w Gdańsku bardzo mi się podobało i mam taki sentyment do tego gościa, że również po 2 latach nieobecności myślę o powrocie na Sunrise

Dave al Mine
27-07-2016, 08:43
za rok Deadmau5 b2b Eric Prydz

kropkaPl
27-07-2016, 09:42
Jeśli mają zrobić bilety na 3 dni za 600-650 zl to wole dać 700 czy 800 i mieć naprawdę choć 4-5 headlinerów. I żeby każdy miał coś dla siebie. Scena trance choć jeden dzień nawet niedziela. Do tego by podali pierwszą część line-up razem z rozpoczęciem sprzedaży biletów.

bartosz9005
27-07-2016, 10:34
Widze ze zaczeliscie pisac o trance po tym jak niedziela zwyciężyła nad piatkiem i sobotą. Do trzeciej sceny watpie ze dojdzie. Miasto nie chce tak duzo pieniedzy finansować ale kto wie, zobaczymy za rok. Ciekawe na jaki dzien planowany jest Armin :-)

skukany
27-07-2016, 10:51
---------- Post added 26-07-2016 at 16:49 ----------

Niech w koncu Tiesto sciagna do Polski

ma być w grudniu

karwan_2007
27-07-2016, 18:22
ma być w grudniuSkąd takie info ? Jakieś konkrety są ?

beRRo
27-07-2016, 18:30
Armin w Polsce - SF 2017
https://www.facebook.com/events/512526778944696/

Cristoval Martin
27-07-2016, 18:36
Czas pokaże jakiej to "rewolucji" doczekamy sie na jubileuszowej edycji. A słowa Krisa nt Armina traktował bym z przymrużeniem oka.

Fake_ID
27-07-2016, 19:19
Pewnie nie zobaczę, ale SF 2017 widzę ze sceną Hardstyle.. to by było potężne odświeżenie imprezy.. na pewno wiele osób by przyjechało z względu na tą scene.. ja na pewno :) Uważam, że tylko to może tą imprezę zmienić na lepsze.

stoprocentmix
28-07-2016, 16:30
Są relacje. Był livestream i filmy innych uczestników a ja się podzielę również moimi. Może tego talentu do nagrywania trochę brak jednak myślę ze niektóre naprawdę fajnie wyszły.

https://www.youtube.com/user/MrKrzysiek2404/videos?

TabaL92
29-07-2016, 19:42
A może SHM mają wrócić w 2017

dolsky
29-07-2016, 20:09
Zrobić drugą scenę w niedzielę, trance'ową. Piątek i sobota - gruby line up, zróżnicowany, edm, house, hard - z naprawdę mocnymi naziwskami - Yellow Claw, KSHMR, Heady, Carnage, jakiś Green Velvet czy Mark Knight/Carl Cox, Prydz, Brennan Heart, TJR, Laidback Luke, Galantis. Oczywiście Armin i Tiesto/Hardwell/Garrix. To by było coś i wszyscy zadowoleni!
Oczywiście zakładamy, że każdy zdaje sobie sprawę i godzi się na podwyższoną cenę biletów

Oxy9en
29-07-2016, 20:48
Jeden weekend i największe gwiazdy. Chciałbym, aby w końcu line-up składał się z 4-5 naprawdę grubych headlinerów. Myślę, że ludzie również chcieliby dopłacić załóżmy 100 zł do biletu i podczas jednego dnia oglądać Armina, Tiesto, Above & Beyond, Avicii'ego, Axwell & Ingrosso czy Paula van Dyka. To byłoby piękne.

Chciałbym również powrót trance'u, w jakiejś tam małej części. I nie, nie narzekam na obecny line-up aż tak, ale naprawdę ten rok nie był gruby, więc MDT mogłoby naprawdę zaszaleć.
Oj marzy mi się A&B !

tomeczektfo
30-07-2016, 05:59
byłem 3 razy
2011 2013 2014
13 chyba najlepszy
za rok mam chęć wrócić, ale na nd ewentualnie na trance bo jak słucham tych big roomów to rzygać chce
każdy gra to samo!!
tylko trance moze to jeszcze uratować

bartosz9005
30-07-2016, 08:27
Kolega wyzej ma racje. Trance i house musi wrocic. W ogole bez sensu jest ten big room.

Szadii
30-07-2016, 08:57
Jeśli nie postanie trzecia scena i festiwal się nie powiększy, to zawsze będzie ktoś poszkodowany. Jeśli powróci Trance, to zwolennicy bigroomu będą niezadowoleni, jeśli jednak nic się nie zmieni to ci pierwsi dalej będą krytykować festiwal.
Już od jakiegoś czasu mówiło się o przeniesieniu imprezy na Bagicz, jeśli kiedykolwiek to miało by nastąpić, to może być to w najbliższej edycji. Powiększenie terenu imprezy daje większe możliwości, budowa kolejnej lub kolejnych scen, a co za tym idzie możemy mieć większą różnorodność, na jednej Trance, na innej Bigroom, na kolejnej House itd. Co prawda nie będzie już takiego klimatu co panował w amfiteatrze, ale mówmy sobie prawdę. Sunrise w takiej formie jak jest i w tym miejscu którym odbył się w tym roku nie ma zbyt dużych możliwości rozwoju. Zmiana loga może wiązać się z przeniesieniem imprezy ale na chwilę obecną tak informacji nie ma więc możemy tylko gdybać.

Oxy9en
30-07-2016, 10:41
kris wypowiadał się w kwestii bagicza rok temu na radzie sesji miasta i powiedział, że dopóki nie bedzie infrastruktury to nie ma co sie do bagicza przenosić. chodź oczywiście może zmienić zdanie :D

bartosz9005
30-07-2016, 10:45
Bagicz odpada troche bez sensu piszecie o tej trzeciej scenie gdzie miala by byc? Na szancu? Gdyby tak mialo byc to ludzie mieliby zablokowana droge z hotelu marine w strone latarni pomyslcie troche. Chyba ze bedzie wolna przestrzen i ludzie beda wchodzic na szaniec za okazaniem biletu. Poza tym za duze uderzenia dźwięku beda z kazdej sceny. Jest dobrze jak jest tylko dyskusja o zmianie stylu muZyki na sunrise trwa juz latami. Na mayday w tym roku wykluczyli big room i opinie sa bardzo pozytywne mozna? Mozna

stoprocentmix
30-07-2016, 17:20
Lubię trance ale gdyby sunrise powrócił w jakimś stopniu do niego to gora 2 lata i przewidywany koniec. Teraz nikt tak nie ryzykuje bo sa albo festiwale tylko i wyłacznie trance (tylko dla fanatykow tego gatunku) albo cos ala Tomorrowland gdzie jest 10 scen i na kazdej z nich inny rodzaj muzyki (tzw co kto lubi). Co do tegorocznego Ultra Europe... Markus Schulz I Ferry na Mainstage to byl troche szok dla mnie ale w sumie to gdzie by ich mieli wepchnac? Był jeden dzien na Arkadi gdzie grali tylko i wylacznie trance. Dla tych panow najwidoczniej zabraklo miejsca a lepiej na mainstage niz na worldwide miedzy Kura a Yellow Claw. Zresza po streamie widac ze wiele osob zrezygnowalo ze sluchania tych panów. Sciemniało sie a przed scena coraz mniej ludzi sie bawilo. A jesli juz sie bawili to bardziej z telefonem w reku. ;)

ᵴнᴀᴘоᴠ1996
01-08-2016, 22:24
Panowie, mam takie pytanko... Kiedy rozpoczęła się sprzedaż biletów na tegoroczną edycję SF oraz czy można było kupić bilet na 2, a nie 3 dni. I w ogóle jaka cena była tych biletów?

stoprocentmix
01-08-2016, 22:52
Panowie, mam takie pytanko... Kiedy rozpoczęła się sprzedaż biletów na tegoroczną edycję SF oraz czy można było kupić bilet na 2, a nie 3 dni. I w ogóle jaka cena była tych biletów?

1. 1 Marca
2. Można (na jaki tylko chcesz dzien)
3. Ja kupiłem na piatek i sobote z drugiej puli (bo w sumie na pierwsza nie ma szans) za 280zł

DiscoVision.
02-08-2016, 08:46
Jest szansa na pierwsza pule tylko musi dokładnie o tej godzinie której rusza sprzedaż być na stronie i godzinę odświeżać . Mi sie udało karnet na 3 dni kupić z pierwszej.

Nexoss
02-08-2016, 09:52
Będzie Armin, będzie impreza :D
Czyli prawdopodobnie się wybiorę :D
Ale tak jak niektórzy pisali jakby się parę gwiazd z Trance pojawiło to bym się nie obraził :P

sanderas
02-08-2016, 12:52
Będzie Armin, będzie impreza :D
Czyli prawdopodobnie się wybiorę :D
Ale tak jak niektórzy pisali jakby się parę gwiazd z Trance pojawiło to bym się nie obraził :P

słyszałem nieoficjalnie że obok Armina będzie Markus Schulz i Ferry Corsten z Gouryella...
15 edycja ma być wyjątkowa pod każdym względem i to że Tomorrowland 2017 będzie w ten sam weekend nie popsuje przyjazdu wielkich nazwisk.

Fake_ID
02-08-2016, 20:34
słyszałem nieoficjalnie że obok Armina będzie Markus Schulz i Ferry Corsten z Gouryella...
15 edycja ma być wyjątkowa pod każdym względem i to że Tomorrowland 2017 będzie w ten sam weekend nie popsuje przyjazdu wielkich nazwisk.

W takim razie organizatorzy musza mocno kieszenie wyczepać jak chcą takie gwiazdy sprowadzić.. Sunrisowi daleko do Tomorrowland, wiec taki Marcus wolał by pewnie na Tomorrowland zagrać :)

stoprocentmix
02-08-2016, 20:43
W takim razie organizatorzy musza mocno kieszenie wyczepać jak chcą takie gwiazdy sprowadzić.. Sunrisowi daleko do Tomorrowland, wiec taki Marcus wolał by pewnie na Tomorrowland zagrać :)

Czy ja wiem... Markus czy Ferry są w porownywalnej cenie jak np gowniany Vinai. Era trance'u sie skonczyła. Na festiwalach kroluje bigroom. Więc i mniejszy popyt jest na takich artystów niezeli kiedyś ;)

Matisb51
02-08-2016, 21:57
Pod tym linkiem wypowiedz krisa na posiedzeniu rady miasta Kołobrzeg i dużo cennych informacji na temat tego do czego dążą w przyszłości.. :) (od 18 minuty)

https://www.youtube.com/watch?v=oEJqYk9M7RA

Nexoss
03-08-2016, 02:06
słyszałem nieoficjalnie że obok Armina będzie Markus Schulz i Ferry Corsten z Gouryella...
15 edycja ma być wyjątkowa pod każdym względem i to że Tomorrowland 2017 będzie w ten sam weekend nie popsuje przyjazdu wielkich nazwisk.


Po tym co napisałeś tym większą mam ochotę się wybrać ;)
A co do faktu, że Tomorrow z SF będzie w ten sam weekend - zdążyłem się przyzwyczaić chociaż dla mnie to głupota :P

sanderas
03-08-2016, 08:26
W takim razie organizatorzy musza mocno kieszenie wyczepać jak chcą takie gwiazdy sprowadzić.. Sunrisowi daleko do Tomorrowland, wiec taki Marcus wolał by pewnie na Tomorrowland zagrać :)

Markus i Ferry zagrają na Tomorrolwand 2017 ale oni obrabiają podobnie jak Armin - 2 imprezy dziennie w wakacje :) Plusem jest to że w Kołobrzegu jest lotnisko :) Więc optymizmów i zobaczycie że trance znowu będzie królował na Sunrise :muza::muza::muza:

Kameleon
03-08-2016, 08:32
A ja mogę się założyć z każdym, o każdą kwotę, że trance w ciągu najbliższych (przynajmniej) dwóch lat do Kołobrzegu nie wróci.
#pewneinfo

Adrien
05-08-2016, 17:56
Panie i Panowie mam do Was pytanie. W jakich mniej wiecej cenach ksztaltuja sie noclegi w czasie Sunrise? Ostatni raz bylem w 2011 wiec pewnie wieeele sie zmienilo. Zawsze motalem sobie nocleg bedac juz na miejscu, ale teraz podobno nie ma co zwlekac do ostatniej chwili.

artis1990
05-08-2016, 18:31
Panie i Panowie mam do Was pytanie. W jakich mniej wiecej cenach ksztaltuja sie noclegi w czasie Sunrise? Ostatni raz bylem w 2011 wiec pewnie wieeele sie zmienilo. Zawsze motalem sobie nocleg bedac juz na miejscu, ale teraz podobno nie ma co zwlekac do ostatniej chwili.

Różnie, znajomi płacili od 40 zł za dobę aż po 1000 zł za dobę

Kameleon
05-08-2016, 18:32
Panie i Panowie mam do Was pytanie. W jakich mniej wiecej cenach ksztaltuja sie noclegi w czasie Sunrise? Ostatni raz bylem w 2011 wiec pewnie wieeele sie zmienilo. Zawsze motalem sobie nocleg bedac juz na miejscu, ale teraz podobno nie ma co zwlekac do ostatniej chwili.

To zależy kiedy ogarniesz sobie nocleg i w jakim miejscu. W tamtym roku dzwoniliśmy dopiero tydzień przed Sunrise i miejsc praktycznie nie było, a najniższa cena to 100 zł. Finalnie mieszkaliśmy u znajomego.

Tego roku dzwoniliśmy dwa tygodnie przed imprezą i ceny podobne, ale mieliśmy kierowcę, więc zdecydowaliśmy się wziąć tańszy nocleg kilka kilometrów od Kołobrzegu.

Patrzyłem jednak ceny już w maju to średnio wychodziło 50 zł za dobę, więc ok. Tak więc wszystko zależy od tego, kiedy weźmiesz się za szukanie noclegu.

Pozdro! :piwo:

bartosz9005
06-08-2016, 10:50
100 czy 50 zl za noc ? Na zachodniej masz za okolo 30 zl w dzien imprezy stoja z kartkami kolo dworca I sami pytaja

---------- Post added 06-08-2016 at 11:55 ----------

Tak poza tym jak dla mnie w tym roku cena biletu za line up ktory byl to szalenstwo. Tyle placilem w 2012 I bylo mega podobne pewnie ceny beda na 15 lecie a petrady na pewno beda lepsze

---------- Post added 06-08-2016 at 12:07 ----------

Fajnie jakby zrobili line up typu house progressive trance bez tej big roomowej dziczy

Davers
07-08-2016, 19:35
Ja mam nadzieję, że postawią w przyszłym roku na trap i hardy. Ogólnie chore rytmy. Na afterparty Oliver $, Carl Cox. Chętnie bym znowu Toma Novy'ego zobaczył :) A wieczorem w niedziele dopiero mógłby być trance. Tylko też grubsze nazwiska.

Strongbow
08-08-2016, 09:30
Jezeli wypali plan z After Party to to bedzie najgrubszy After w historii Sunrise.
Ma grac gwiazda ktora grala kilka razy na SF ;-)

_Maciek
08-08-2016, 14:54
Jezeli wypali plan z After Party to to bedzie najgrubszy After w historii Sunrise.
Ma grac gwiazda ktora grala kilka razy na SF ;-)

pierwsze co mi na mysl przychodzi do Fedde;p

Przemo07
09-08-2016, 23:08
dj snake, dillon francis, deadmau5, axwell ingrosso, steve angello, prydz, atb i ja jestem w 7 niebie :)

Kameleon
12-08-2016, 17:20
Zalecam zaprzestanie pisania bezsensowncyh postów, albo rzeczywiście zamknę ten temat...

axe300
12-08-2016, 22:21
Zalecam zaprzestanie pisania bezsensowncyh postów, albo rzeczywiście zamknę ten temat...
W końcu pojawiłeś się! :)

Wracając do tematu SF. Osobiście nie podoba mi sie nowe logo. Mogło być dużo lepsze.

Na rok 2017 będę planował wyjazd na ten event na 3 dni. Wówczas ocenimy organizacje MDT

stoprocentmix
13-08-2016, 09:22
Dla mnie logo nowe jest o wiele fajniejsze. W końcu widać ze Sunrise a nie jakies plamki *******ki... loga mialy sie nijak do nazwy ;)

NicraM
15-08-2016, 13:11
Bo największa frajda na takich eventach polega na przewalaniu ciężko zarobionego hajsu i życiu tą daną chwilą, tego danego dnia. Piwo za dychę to standard. O wodzie można dyskutować bo powinna kosztować max 5 złotych. Ale nie to jest najważniejsze, bo po tegorocznej edycji stwierdzam spadek kondycji Sunrise.
Za rok przy okazji jubileuszu oczekuję mega pier******* i jakiegoś zaskoczenia - idźmy w stronę Tommorowland :) ave

NicraM
16-08-2016, 12:06
Jestem pewien, że 90% którzy są na Sunrise znają się chociaż trochę na muzyce i byliby w stanie zapłacić więcej i za lepszą zabawę.
O gustach muzycznych nigdy nie dyskutuje bo każdy słucha czego chce, a pisząc idźmy w stronę Tommorowland miałem na myśli całą otoczkę i magię miejsca....

ciociabasia
16-08-2016, 20:16
No ladnie do SF 2017 pozostalo troszke ponad 11 mc a tu juz 15 strona wielkich dyskusji:D
Az strach pomyslec co bedzie jak oglosza 1 czesc LU :D
Co do samej imprezy w tym roku bardzo mi sie podobao zwlaszcza set KSHMR'a. W przyszlym roku tez bede cokolwiek bedzie tak stukalo :) (o ile nie wybiore sie 1 raz w zyciu na przygode z Tomorrowland:)
Co niektorym proponuje masc na bol dupy:)
Po\drawiam serdecznie:)

mchtechnomusic
20-08-2016, 10:24
Denis Kenzo, Above & Beyond, Ferry Corsten, Armin van Buuren, ATB, MaRLo, Markus Szhulz, mniej więcej tacy DJ-eje żeby byli w 2017, a nie DJ-ejo podobni typu jakiś Garrix, Nervo czy KSHMR. Ale by było pięknie :)

Eyris
20-08-2016, 10:50
Nie jaram się, ale jadę xD

kriss520
30-08-2016, 20:39
Data imprezy jest potwierdzona przez organizatora??? mozna juz rezerwowac hotel ? :)

Strongbow
30-08-2016, 21:24
Data imprezy jest potwierdzona przez organizatora??? mozna juz rezerwowac hotel ? :)
Nie! ..........,,

wurt1985
31-08-2016, 22:16
Zacznę od najważniejszego punktu tego tematu że ostatnio byłem od 2003 do 2013 rok w rok na Sunrise Festival i w 2017 chętnie wrócę po dłuższej przerwie by dobrze ze znajomymi się bawić.
Jestem fanem Trance czy ostatnio Progressive House i Deep House ale dla napewno sentymentu chcę wrócić i bawić się jak zawsze doskonale przy fantastycznej organizacji oraz super nagłośnieniu no i poznać kolejnych ciekawych artystów i ich utwory bo tylko hipokryta powie że nie lubi nawet ani jednego artysty czy utworu z wszechobecnego Bigroom-u itp,
Sunrise Festival 2017 będzie zapewne wyjątkowy w końcu 15 edycja zobowiązuje , poznamy po nowym roku więcej informacji o biletach, ilości scen, podział czy też samych artystów a kto wie może MDT zaskoczy nas w przyszłym roku i każdy znajdzie coś dla siebie ?
Może dla odmiany będą wkońcu 3 sceny i urozmaicą je artystami jak Martin Garixx, Richard Durand czy Maceo Plex :D
Cieszmy się że mamy naprawdę jak na nasze możliwości fajny festival od 15 lat i nie kłóćmy czy nie wyzywajmy niepotrzebnie. Niepodoba się ? Nie jedź, znajdź coś w swoim stylu a zbędne komentarze zostaw dla siebie samego. Co dla chcących porządnej zabawy przy mocnej i energetycznej muzyce zaparszam latem do Kołobrzegu ponownie :D

D!G!
01-09-2016, 01:19
Koniec z tymi wszystkimi off topami; jesteście dorośli (a przynajmniej za takich Was uważam) i nie powinniście się wypowiadać w taki sposób jaki czyniliście to dotychczas.

Jako, że za sprawą kilku Klubowiczów w temacie powstał totalny syf, posty zostały usunięte. Każde kolejne posty, które będą prowadzić do niepotrzebnych dyskusji i tym samym wszczynać kłótnie, będą odpowiednio nagradzane. Trochę więcej wzajemnego szacunku.

martinanders
01-09-2016, 15:21
John O' Callaghan, Bryan Kearney, Ben Nicky, Paul Webster i Ferry Corsten + paru mlodych Polskich trensowcow mysle ze do zrealizowania na SF. Poswiecic na trance scene w Piatek, a W sobote cala scena dla Hardstyle. Mysle ze daloby rade. Choc jestem przekonany że ze przynajmniej dwa nazwiska trance'owe sie na bank pojawia w przyszlym roku :)

Cristoval Martin
01-09-2016, 18:23
Dillon Francis, Shapov ich bym widział w przyszłym roku na parkingu.

Strongbow
01-09-2016, 18:58
Nie wiem czy Dillon nie jest za drogi i w PL jeszcze za malo znany / rozpoznawalny zeby MDT wydalo na niego tyle hajsu.
Ale ogolnie chcialbym go chetnie zobaczyc a jescze bardziej z nim pojsc na impreze (Snapy) :D

stoprocentmix
01-09-2016, 19:48
Mi się wydaje ze beda powtorki z poprzednich lat. Armin, W&W, Axwell i Ingrosso.

ExploTRANCE
01-09-2016, 20:45
Ja bym chciał usłyszeć Madison Marsa i Loopersa z nowych artystów..

Davers
01-09-2016, 22:12
Junkie Kid, Knife Party, Valentino Khan, Vini Vici, Troyboi, Skrillex, Da Tweekaz, Technoboy, Carnage, The Prophet, Szkoda, że niemożliwe :(

_Maciek
02-09-2016, 08:30
Mi się wydaje ze beda powtorki z poprzednich lat. Armin, W&W, Axwell i Ingrosso.

jakby byli A^I to bym przyszedł ze Stalowej na piechotę i mógłbym wydać na nich samych ze 300zl

stoprocentmix
02-09-2016, 08:41
jakby byli A^I to bym przyszedł ze Stalowej na piechotę i mógłbym wydać na nich samych ze 300zl


Chyba wiekszośc by tak zrobiła :D zreszta... ostatnio zapieprz**** piechota na w&w wiec znam to uczucie :D

Strongbow
02-09-2016, 11:19
jakby byli A^I to bym przyszedł ze Stalowej na piechotę i mógłbym wydać na nich samych ze 300zl
Ja bym tam wolal tylko Axwell'a niz A^I :P

Materx
02-09-2016, 11:40
A^I właśnie zmienili management, kto wie :D

Cristoval Martin
02-09-2016, 16:17
jakby byli A^I to bym przyszedł ze Stalowej na piechotę i mógłbym wydać na nich samych ze 300zl
Nie Ty jeden Maciek. Tyle, że ja mam ciut bliżej ;)

artis1990
03-09-2016, 12:15
Miałem przyjemność posłuchać ich tylko zakończenia na Creamfields... ale trafiłem akurat na Sun is Shining... ciary to już miałem na plecach z 600 metrów od sceny... Jestem na tak! :)

Andreu
05-09-2016, 22:50
Na SF w następnym roku mam nadzieje, prócz AvB który jest niby zapewniony, zagra Axwell & Ingrosso , Headhunterz , Firebeatz , Don Diablo ( set w 2015 wg. najlepszy na SF ) , moze ktoś z nowości np.Madison Mars ( Future House widać że Polskiej publiczności się podoba wiec czemu nie ? ) , Tchami ponownie musi być i Tujamo tak samo , może po raz kolejny KSHMR ? Z kolejnych Headlinearów może Alesso czy Hardwell ?
Ogólnie ktoś napisał mega mega fajny pomysł z trzecia scena ( jeden dzień Trance , drugi Hardstyle ) meeega fajny pomysł no i taki Ferry Corsten , Cosmic Gate czy Omnia albo ATB w jeden dzień , a w drugi na HS Gunz for Hire , Da Tweekaz , Bass Modulators czy Noisecontrollers . Bardzo ciekawy jestem jakie newsy będą od MDT , co wymyśla w 2017 :D

Materx
06-09-2016, 11:46
Tujamo, Tchami to już chyba stali bywalcy będą :D ja chciałbym zobaczyć Sikdope. O marshmello, Snejku również marzę, ale nie wiem czy ludzie przyjęliby taki klimat.

Pixik
06-09-2016, 14:59
Junkie Kid, Knife Party, Valentino Khan, Vini Vici, Troyboi, Skrillex, Da Tweekaz, Technoboy, Carnage, The Prophet, Szkoda, że niemożliwe :(

Paru z nich jest w zasięgu, tylko pytanie czy organizatorzy by na kogoś z nich postawili.

Kostecki
06-09-2016, 19:13
Na SF w następnym roku mam nadzieje, prócz AvB który jest niby zapewniony, zagra Axwell & Ingrosso , Headhunterz , Firebeatz , Don Diablo ( set w 2015 wg. najlepszy na SF ) , moze ktoś z nowości np.Madison Mars ( Future House widać że Polskiej publiczności się podoba wiec czemu nie ? ) , Tchami ponownie musi być i Tujamo tak samo , może po raz kolejny KSHMR ? Z kolejnych Headlinearów może Alesso czy Hardwell ?
Ogólnie ktoś napisał mega mega fajny pomysł z trzecia scena ( jeden dzień Trance , drugi Hardstyle ) meeega fajny pomysł no i taki Ferry Corsten , Cosmic Gate czy Omnia albo ATB w jeden dzień , a w drugi na HS Gunz for Hire , Da Tweekaz , Bass Modulators czy Noisecontrollers . Bardzo ciekawy jestem jakie newsy będą od MDT , co wymyśla w 2017 :D

Nic nie pisz bo będzie jeszcze ta scena i będę siedział tam całą sobote :D

Andreu
07-09-2016, 20:23
Tujamo, Tchami to już chyba stali bywalcy będą :D ja chciałbym zobaczyć Sikdope. O marshmello, Snejku również marzę, ale nie wiem czy ludzie przyjęliby taki klimat.

Sam bym chciał na amfi tak jak w tym roku był Jauz to żeby w następnym był Marshmello , chłop robi karierę w niesamowicie szybkim tempie , zobaczyć go to naprawdę było by fajna sprawa ! Snake zresztą też mega fajna opcja , ogólnie gatunek który gra czyli Trap czy Future Bass itd. nieźle się przyjął w Polsce więc czemu nie ? Snejk w Polsce jest mega rozpoznawalny (głównie z radiówek Get Low czy Turn Down for What ale co tam ) . Maaam wielką nadzieję że nie przyjądą stałe bywalczyni czyli siostry Nervo ( w tym roku mega słaby set ) za ich gaże można bookować kogoś naprawdę lepszego przede wszystkim nowego na SF . Zobaczymy co wymyślą ! :D

artis1990
07-09-2016, 20:54
Sam bym chciał na amfi tak jak w tym roku był Jauz to żeby w następnym był Marshmello , chłop robi karierę w niesamowicie szybkim tempie , zobaczyć go to naprawdę było by fajna sprawa ! Snake zresztą też mega fajna opcja , ogólnie gatunek który gra czyli Trap czy Future Bass itd. nieźle się przyjął w Polsce więc czemu nie ? Snejk w Polsce jest mega rozpoznawalny (głównie z radiówek Get Low czy Turn Down for What ale co tam ) . Maaam wielką nadzieję że nie przyjądą stałe bywalczyni czyli siostry Nervo ( w tym roku mega słaby set ) za ich gaże można bookować kogoś naprawdę lepszego przede wszystkim nowego na SF . Zobaczymy co wymyślą ! :D

Skąd wiesz ile dostają za granie na SF ;)?

Snake... po raz 3 rok z rzędu... POPROSZĘ!

Ponowie się z kilkoma propozycjami z zeszłego roku, bo zostały pominięte przez organizatorów, a mianowicie:

DJ Snake, Jack U (lub sam Diplo), Dillon Francis, Laidback Luke, Wiwek, Moksi, Mightyfools, Alesso, KSHMR - powtórka proszę!, Otto Knows, Sikdope, Bassjackers

Andreu
08-09-2016, 20:34
Skąd wiesz ile dostają za granie na SF ;)?

Snake... po raz 3 rok z rzędu... POPROSZĘ!

Ponowie się z kilkoma propozycjami z zeszłego roku, bo zostały pominięte przez organizatorów, a mianowicie:

DJ Snake, Jack U (lub sam Diplo), Dillon Francis, Laidback Luke, Wiwek, Moksi, Mightyfools, Alesso, KSHMR - powtórka proszę!, Otto Knows, Sikdope, Bassjackers

A widzisz ma się kontakty hah ! Niee no heheszki :D Wiesz co, nie mam pojęcia ile dostają za takiego seta, ale założę się że można za ich gaże kogoś nowego , nie musi to być headliner, ale po prostu ktoś kto nie grał jeszcze ! Tak jak napisałeś np. Laidback Luke albo Bassjackers, albo chociażby nasz rodak Sikdope ! No przynajmniej to moje zdanie ;) Siostry już trochę się wypaliły i ich sety uważam za troszkę nudne, ale oczywiście to tylko moje zdanie , jak komuś się podoba to spoko :D

martinanders
09-09-2016, 14:10
A co za problem sie dowiedziec? Dzwonisz do managmentu i pytasz :)

Materx
09-09-2016, 14:44
Według 2014 roku: Nervo, R3hab: $25-35k.

Edit: znalazłem, że teraz Nervo poniżej $150,000

artis1990
09-09-2016, 21:48
Tylko, że na przestrzeni lat można sobie wyrobić relacje i te stawki ulegają zmianie. Personalnie nie wiem ile siostry dostają za gre na SF, ale znam przypadki (nie związane z SF) gdzie te gaże były bardzo niskie z racji na przeróżne aspekty ;) Tak jak np Hot Since 82 na festiwalu Mint w Leeds :)

Co do sióstr. Widziałem je już z 5 razy i jak 19stego w Ushuai usłyszę znowu praktycznie te same numery to będzie ostatni raz jak się na ich występ wybrałem...

martinanders
10-09-2016, 18:08
Tylko, że na przestrzeni lat można sobie wyrobić relacje i te stawki ulegają zmianie. Personalnie nie wiem ile siostry dostają za gre na SF, ale znam przypadki (nie związane z SF) gdzie te gaże były bardzo niskie z racji na przeróżne aspekty ;) Tak jak np Hot Since 82 na festiwalu Mint w Leeds :)

Co do sióstr. Widziałem je już z 5 razy i jak 19stego w Ushuai usłyszę znowu praktycznie te same numery to będzie ostatni raz jak się na ich występ wybrałem...

ze tez Ci sie chcialo przyjsc na 4 i na 5 skoro praktycznie te same numery graja.

artis1990
11-09-2016, 23:56
ze tez Ci sie chcialo przyjsc na 4 i na 5 skoro praktycznie te same numery graja.

Gdyby były jedyną atrakcją wieczoru pewnie bym się nie wybrał, a że zazwyczaj są to festiwale lub eventy to inna sprawa :) Ostatnie 2 były bardziej ze względu na ekipę, chociaż Nervo - Reason nigdy mi się nie znudzi jak i Devotion od Quintino, po które bardzo często sięgają ;)

Materx
19-09-2016, 19:00
Jak myślicie, jakie informacje chcą nam przekazać w październiku organizatorzy?

DeNilss
19-09-2016, 19:06
Jak myślicie, jakie informacje chcą nam przekazać w październiku organizatorzy?

Może termin imprezy , bo jak się okazuje jeszcze nie ma ustalonego terminu ;)

Davers
19-09-2016, 21:00
Może przekażą, że są 2 weekendy. Raz tak było. Wtedy nic tylko zbierać pieniądze i 2 tygodnie w Kołobrzegu xd

Andreu
20-09-2016, 11:02
Może przekażą, że są 2 weekendy. Raz tak było. Wtedy nic tylko zbierać pieniądze i 2 tygodnie w Kołobrzegu xd

Wydaje mi się że lepiej by żeby był jeden 3 dniowy z mega Line Up'em ! Do tego w Niedziele nie tylko amfi a i jeszcze parking i wg. mnie miód ! :D

Materx
20-09-2016, 12:02
Według mnie tak jak wyżej - lepiej 3 dni, ale za to bardzo intensywne :D

arti7
21-09-2016, 16:27
Jedna z opcji jak wyżej, ale ja myślę że albo poinformują ze powiększają obszar imprezy albo zmiana lokalizacji choć to mało prawdopodobne ale nie niemożliwe jeśli chcą się rozwijać.Przed tegoroczną edycją Kris mówił że doszli do takiego punktu że chcą się rozwinąć nie wyszło, ale po szybkości rozejścia się biletów stwierdzam że teraz to jest konieczność albo będą stać w miejscu

martinanders
22-09-2016, 22:55
Jak myślicie, jakie informacje chcą nam przekazać w październiku organizatorzy?


Ze wraca T***e na Sunrise

krystian2608
17-10-2016, 20:26
mogli by zrobić jedną scene w sobote z hardstyle więcej ludzi by przyjechało

Materx
17-10-2016, 21:12
Skąd wiesz, że więcej?

kiszendor
18-10-2016, 11:09
Skąd wiesz, że więcej?

Spojrz jaki kierunek obrala scena EDM. Sam Hardwell idzie w tym kierunku.
Jakby nie spojrzec, hardstyle robi sie coraz popularniejszy.

Dodatkowo ten gatunek nie jest nam obcy. Mamy w Polsce duzo fanow tej muzyki.

Materx
18-10-2016, 14:23
Osobiście lubię hardstyle, ale wydaje mi się, że nadal zdecydowana mniejszość woli ten gatunek. U nas nadal rządzi bigroom i house, aczkolwiek ostatnio na topie są znane future bass i bass house.

Davers
18-10-2016, 16:25
Na Headhunterz ludzie oszaleli jak wszedł hardstyle. Już nie mówię co się działo na Carnage rok wcześniej - tego hard trapy hard house i hardstyle wypłoszyły ryby z Bałtyku ;D Nie pogardziłbym jakimś Technoboyem czy Da Tweekaz, ale na Junkie Kid byłby obłęt :o

artis1990
18-10-2016, 21:13
Wydaje mi się, że proporcje Hardstyle jakie zachowane były na tegorocznej jak i zeszłorocznej edycji są akurat. Nie wydaje mi się, ażeby publika ogarnęła scene Hardstylową. W 2015 Carnage, w tym roku trochę Headhunterz, trochę MAKJ, Vinai'e. Dla większości jest to element zaskoczenia oraz jebnięcia... Nie sądzę że zwykły Brajan czy Dżesika wytrzymaliby 8h przy hardach :)

martinanders
18-10-2016, 22:56
Najlepsza opcja ktora zadowolilaby wszystkich to taka: Piatek 1. scena trance 2. scena bigroom/bass/future house sobota: 1 scena hardstyle 2. scena bigroom/bass/future house

Kameleon
19-10-2016, 05:12
Trance'u nie będzie na Sunrise, to pewne.

Davers
19-10-2016, 12:01
Najlepsza opcja ktora zadowolilaby wszystkich to taka: Piatek 1. scena trance 2. scena bigroom/bass/future house sobota: 1 scena hardstyle 2. scena bigroom/bass/future house

I do tego na AfterParty house z Carlem Coxem, Tomem Novym :D

Cristoval Martin
19-10-2016, 14:25
Trance'u nie będzie na Sunrise, to pewne.

Można pisać w nieskończoność. Nawet gdyby ręcznie wytłumaczyć to też by nie dotarło.

martinanders
19-10-2016, 18:02
Trance'u nie będzie na Sunrise, to pewne.

aha, spoko... czyli tak wlasnie MDT szanuje swoich starych fanow.... to pozdrawiam cieplutko.

stoprocentmix
19-10-2016, 18:29
aha, spoko... czyli tak wlasnie MDT szanuje swoich starych fanow.... to pozdrawiam cieplutko.

Sunrise goni za modą. Kiedyś trance był modny a teraz cos innego. Pora przejrzeć na oczy i nie łudzić się że trance powroci na Sunrise. To tak jakbys wyczekiwał Paul van Dyka na Ultra Miami Mainstage. Nie zdziwie sie jak na przyszły Sunrise bigroom bedzie jeszcze grany na parkingu w niedziele ;)

martinanders
19-10-2016, 18:50
Sunrise goni za modą. Kiedyś trance był modny a teraz cos innego. Pora przejrzeć na oczy i nie łudzić się że trance powroci na Sunrise. To tak jakbys wyczekiwał Paul van Dyka na Ultra Miami Mainstage. Nie zdziwie sie jak na przyszły Sunrise bigroom bedzie jeszcze grany na parkingu w niedziele ;)

przeciez jest grany :D uj z tym ze niby "the History of..." jak byl Jochen Miller i gral praktycznie same nowe rzeczy. Matys, Van Linden... grali w wiekszosci bigroomy w swoich setach. Kris w tym roku rozpoczal bigroomowo, rudee tak samo. dla mnie to jest brak szacunku do klubowicza. skoro impreza nazywa sie "the history" to granie nowych rzeczy jest nie na miejscu

Strongbow
19-10-2016, 18:57
A kto dezyduje co jest nowe a co stare ;)
Tak jak dla Ciebie stare to widocznie tylko 2004-2006 to dla innych moga to byc nuty z latach 2009-2012.

A tak BTW. to moze MDT ma w kontraktu odrazu wszystkie nuty wpisac ktore maja zagrac? ;)
Jak masz z tym problem co graja DJ-e, to moze lepiej sobie odpusc festiwale.

musics
19-10-2016, 19:27
Powiem tak egocentryzm jest bardzo zły. To my musimy dostosować się do świata, a nie na odwrót. Nie zmienimy trendów one ewoluują same. Czasy się zmieniają gusta też... Nikt nie mówi że Mercedesy z lat 90 są lepsze od nowoczesnych. Bawimy się nimi, cieszymy się. Są fajne bo retro ale to już nie technologia myśląca za nas, wygoda itd. Tak samo jest wszędzie w muzyce, polityce itp... Także Trance miał swój czas i go nie ma. Kiedyś na pewno jako odgrzewany kotlet trochę zapożyczeń z tego stylu powróci ale nie całkiem.

SojkaPL
19-10-2016, 20:02
Ja to myślę, że niektórzy na prawdę zatrzymali się w 2004, 2005 roku. Do klasyków zawsze fajnie powrócić, ale bez przesady, nikt nie będzie stał w miejscu, bo kto stoi w miejscu ten się cofa. Trzeba iść do przodu, jeśli chcemy mieć w Polsce dobre marki i artystów z czołówki światowej. Trance tego nie zapewni gdyż już od dawna nie jest gatunkiem wiodącym. Jeszcze rozumiałbym te żale, gdyby taka muza była grana na enTrance, ale SF nigdy nie był eventem stricte trensowym, tylko grane było to, co aktualnie dominowało na rynku.

Oczywiście komuś ma prawo nie podobać się obecna formuła SF i ja to szanuję, ale jeśli ktoś robi gównoburzę, że Sunrise zszedł na psy, argumentując to tylko tym, że nie ma tranceu, to aż się nóż w kieszeni otwiera i nie dziwię się, że takie osoby są na fb blokowane.

Btw. prędzej na SF spodziewałbym się, że wejdzie techno, aniżeli powróci trance ;)

Fajnie jakby wypaliła trzecia scena na plaży i dać tam takie klimaty jak np. Claptone, Solomun, Karmon, Reboot, Nic Fanciulli, Joris Voorn itp. :)

brzooskaa
19-10-2016, 21:51
Z tymi klasykami w niedzielę to tez juz mogliby coś ciekawszego wymysleć, bo słuchać w kółko tego klepania Krisa od 2007 r tez juz zaczyna nudzić (z pełnym szacunkiem do niego). Zamiast grać w kółko klimaty 2003-2005 fajnie byłoby zaprosić na niedziele kogoś kto miotal w latach 2008-2011, Marco V, Bryan Kearney, Tocadisco, James Zabiela, Ben Gold itp. No chyba ze Ummet czy W&W zagraliby w starym klimacie, ale jaki jest sens brania ich na niedziele, jak w piątek czy w sobotę przy swoim obecnym graniu ściągnęliby 2 razy więcej ludzi.

SojkaPL
19-10-2016, 22:19
Menno De Jonga na niedzielę by mogli dać. Żeby zagrał te kawałki co w 2006, 2008. To był kawał porządnego trance :)

Strongbow
20-10-2016, 11:01
nie obraziłbym sie jakby zaprosili na niedziele Cosmic Gate :P :aniolek:
https://www.youtube.com/watch?v=9PTB7Q_0kqI


----
W sumie mnie interesuje tylko Amfi ale ogolnie moje typy to:

http://www2.pic-upload.de/img/31941002/Bildschirmfoto2016-10-20um12.44.05.png (http://www2.pic-upload.de/img/31941002/Bildschirmfoto2016-10-20um12.44.05.png)

Kameleon
20-10-2016, 12:49
Fajnie jakby wypaliła trzecia scena na plaży i dać tam takie klimaty jak np. Claptone, Solomun, Karmon, Reboot, Nic Fanciulli, Joris Voorn itp. :)

Ojj, to byłoby mega :serce:

DeNilss
20-10-2016, 13:14
nie obraziłbym sie jakby zaprosili na niedziele Cosmic Gate :P :aniolek:
https://www.youtube.com/watch?v=9PTB7Q_0kqI


----
W sumie mnie interesuje tylko Amfi ale ogolnie moje typy to:

http://www2.pic-upload.de/img/31941002/Bildschirmfoto2016-10-20um12.44.05.png (http://www2.pic-upload.de/img/31941002/Bildschirmfoto2016-10-20um12.44.05.png)

No kolego jakbyś trafił z połowe chociaż , to już jade i czekam :)

Co do sceny na plaży , nie wiem czy podejmą ryzyko , bo jest duże.

Skobel
20-10-2016, 13:51
No kolego jakbyś trafił z połowe chociaż , to już jade i czekam :)

Co do sceny na plaży , nie wiem czy podejmą ryzyko , bo jest duże.

Ryzyko ryzykiem, ale do morza jest parę kroków z amfi... Ogrodzenie terenu wskazane, a to są koszta no i więcej ochrony...

Oxy9en
20-10-2016, 14:08
Ryzyko ryzykiem, ale do morza jest parę kroków z amfi... Ogrodzenie terenu wskazane, a to są koszta no i więcej ochrony...
ktoś kto proponuje 3 scene na plaży mając biznes i zarabia grubo na tym od 15 lat wie jakie koszta tego są więc o to bym sie nie bał za bardzo :D.

SojkaPL
20-10-2016, 14:16
Mnie teraz ciekawi kwestia jak MDT będzie się dogadywać z RCK, bo od stycznia amifteatr będzie właśnie w rękach RCK, co mnie trochę martwi. Są plany generalnego remontu amfiteatru z dofinansowania UE, które RCK chce uzyskać, jednak wówczas nie będą się tam mogły odbywać płatne koncerty... Chociaż z drugiej strony organizację festiwalu planuje się jna rok do przodu, więc kluczowe decyzje chyba już pozapadały. Pozostaje czekać na pierwsze info.

Skobel
20-10-2016, 14:29
ktoś kto proponuje 3 scene na plaży mając biznes i zarabia grubo na tym od 15 lat wie jakie koszta tego są więc o to bym sie nie bał za bardzo :D.
Mam nadzieję, że nie wyliczyli tego kosztem lineupu :)

martinanders
22-10-2016, 17:20
Powiem tak egocentryzm jest bardzo zły. To my musimy dostosować się do świata, a nie na odwrót. Nie zmienimy trendów one ewoluują same. Czasy się zmieniają gusta też... Nikt nie mówi że Mercedesy z lat 90 są lepsze od nowoczesnych. Bawimy się nimi, cieszymy się. Są fajne bo retro ale to już nie technologia myśląca za nas, wygoda itd. Tak samo jest wszędzie w muzyce, polityce itp... Także Trance miał swój czas i go nie ma. Kiedyś na pewno jako odgrzewany kotlet trochę zapożyczeń z tego stylu powróci ale nie całkiem.

Mialem tego nie pisac, bo Twoja wypowiedz jest kretynska, ale stwierdzilem ze trudno, mam czas to cos napisze.
Nie, nie musimy sie dostosowywac do swiata. Nie musimy podazac slepo za czyms tylko dlatego ze cos jest modne. To jest beznadziejnie glupie podejscie.
"Nie zmienimy trendów one ewoluują same." Trendy tworza ludzie, jakbys nie wiedzial. No chyba ze wierzysz w jakiegos faceta ktory tym steruje ale w takim przypadku to powinienes siedziec w zakladzie zamknietym :D
Trance'u nie ma? Sa sceny trance na najwiekszych festivalach (Tomorrowland, Ultra) i ciesza sie dobra frekwencja. Sa festivale stricte trance'owe ktore przyciagaja rzesze ludzi z calego swiata. Wiec Ty mi nie mow, ze trance;u nie ma.

---------- Post added 22-10-2016 at 18:25 ----------

A kto dezyduje co jest nowe a co stare ;)
Tak jak dla Ciebie stare to widocznie tylko 2004-2006 to dla innych moga to byc nuty z latach 2009-2012.

A tak BTW. to moze MDT ma w kontraktu odrazu wszystkie nuty wpisac ktore maja zagrac? ;)
Jak masz z tym problem co graja DJ-e, to moze lepiej sobie odpusc festiwale.

Nastepny do odstrzalu za glupoty.
Skad wiesz co dla mnie jest stare?
A wiesz, ze tak faktycznie jest, wielki fanie Sunrise? Artysci pare miesiecy wczesniej musza wyslac liste kawalkow ktore beda grane na SF. Sam Kris o tym mowil kiedys na konferencji.
Chodzi mi o to, ze skoro jest tematyczna impreza to wypadaloby uszanowac klubowiczow, ktorzy kupuja bilet na "the history" czyliu na klasyki a nie na glowna impreze gdzie grane sa nowosci. to tak jakbys kupil bilet do pociagu na wagon 15 klasa 1 a dostalbys wagon 34 klasa 2. to jest brak szacunku

artis1990
23-10-2016, 00:06
Zawsze tak mam, że jeśli coś mnie wystarczająco długo w****ia, z czasem zaczyna mnie śmieszyć :)

Szczerze to niedowierzam, że nadal jest wałkowany temat trensu w tym temacie. Jakie bezwartościowe i ponure życie, co niektórzy muszą prowadzić, aż jestem w szoku :happy::happy::happy:

SojkaPL
25-10-2016, 18:07
A więc mamy oficjalną datę: 21-22-23.07, SUNRISE FESTIVAL 2017, Kołobrzeg :)

Strongbow
25-10-2016, 19:08
Juz czuje ten klimat :icon_cool:

Davers
25-10-2016, 23:10
Tak z innej beczki. Będzie w ogóle aftermovie z sunrise 2016?

Materx
25-10-2016, 23:39
Jasne, że tak :)

brzooskaa
25-10-2016, 23:50
Dawno nic o transie na SF nie było..chyba bartoszowi9005 rodzice zabrali router

MaciusKKA
26-10-2016, 16:22
Ja liczę, że pojawi się ktoś z poniższego grona:
- Oliver Heldens
- Tchami
- Tujamo
- Jauz

Ostatnia trójka zrobiła baaardzo dobre show podczas ostatniego Sunrise, amfiteatr pękał w szwach. Heldens super wpasowałby się do całej reszty :)

Cristoval Martin
26-10-2016, 16:52
Jak myslicie czy The Chainsmokers pojawią się w przyszłym roku w Kołobrzegu?

Strongbow
26-10-2016, 18:12
My sie wydaje ze bedzie Marshmello:
https://www.youtube.com/watch?v=qyoZRrTp8Sk

Davers
28-10-2016, 15:54
@up, nie do końca mi podchodzi, ale mógłby się pojawić.

Ja liczę na Yellow Claw, Knife Party, Junkie Kid, Valentino Khan, Mark Knight, Carl Cox. Do tego Deadmau5 ;p

Strongbow
28-10-2016, 16:46
Carl Cox. Do tego Deadmau5 ;p
Carl Cox to nie ta impreza ;)
Deadmau5 tez juz raczej nie ta impreza i sprawdz sobie LU z ostatnich trzech lat. Patrzac na popularnosc DJ'ow to LU z roku na rok jednak coraz slabiej wypada (tylko pod wzgledem popularnosci!).
Wiec watpie ze beda jakies wielkie gwiazdy.
Armin + moze DJ Snake + gwiazdy na poziomie Sick Individuals, W&W, Ummet Ozcan.

Davers
28-10-2016, 22:40
Carl Cox to nie ta impreza ;)
Deadmau5 tez juz raczej nie ta impreza i sprawdz sobie LU z ostatnich trzech lat. Patrzac na popularnosc DJ'ow to LU z roku na rok jednak coraz slabiej wypada (tylko pod wzgledem popularnosci!).
Wiec watpie ze beda jakies wielkie gwiazdy.
Armin + moze DJ Snake + gwiazdy na poziomie Sick Individuals, W&W, Ummet Ozcan.

After Party jak najbardziej dla Carla ;)

Grrucha8
29-10-2016, 12:37
Jakoś Dj W zagrał techniczne 2lata temu bodajże i świetnie się wpasowal, amfiteatr to magiczne miejsce dla takich artystów

Strongbow
29-10-2016, 13:17
Jakoś Dj W zagrał techniczne 2lata temu bodajże i świetnie się wpasowal, amfiteatr to magiczne miejsce dla takich artystów
Tylko porownaj koszty DJ W i Carl Cox i o ktorej gral Wojtek.
Jakby Carl gral jako Headliner o 2 w nocy to polwa Amfiteatru by nie wiedziala co sie dzieje i czekala 30min na jakis Drop.
Carl to jakies 6-7 lat temu moglby zagrac na Sunrise, np. 2010 jak gral Sasha.

Materx
29-10-2016, 17:01
Według mnie, jeśli chodzi o topowych artystów: Galantis, The Chainsmokers, Marshmello, DJ Snake

SojkaPL
30-10-2016, 17:19
Hmmm, wczoraj w X-Demonie jak Kris zagrał "Traffic" to powiedział coś w stylu "miejmy nadzieję, że dołączy na 15 edycję..."

stoprocentmix
30-10-2016, 18:13
Hmmm, wczoraj w X-Demonie jak Kris zagrał "Traffic" to powiedział coś w stylu "miejmy nadzieję, że dołączy na 15 edycję..."
Fajnie by było aczkolwiek za taka gaże jaka on zbiera można by było wziąć 3-4 artystów też z czołowej topki. Cholernie drogi jest ;)

Grrucha8
30-10-2016, 19:54
Tylko porownaj koszty DJ W i Carl Cox i o ktorej gral Wojtek.
Jakby Carl gral jako Headliner o 2 w nocy to polwa Amfiteatru by nie wiedziala co sie dzieje i czekala 30min na jakis Drop.
Carl to jakies 6-7 lat temu moglby zagrac na Sunrise, np. 2010 jak gral Sasha.
Miałem na myśli gatunek,kolega twierdził że Carl to nie ten festiwal A Ty mi tu z cennikiem wyjeżdżasz, po prostu nie to miałem na myśli przyjacielu

Kameleon
16-11-2016, 06:42
Dziś po południu zajmę się tym tematem, bo rzeczywiście przesadzacie...

Damianolo
16-11-2016, 10:59
Droga Trance Family. Sunrise jest już stracony i szkoda energii na gorzkie żale. Wrocław - Tranceformations czeka i zaprasza :danceblue: . Na SF życzę udanej zabawy fanom hitów radio eska i rmf srax.

Oxy9en
20-11-2016, 00:51
Czy za przeproszeniem zawsze w temacie Sunrise musi byc taki rozp*****ol? na 15 stron 13 to klótnia o trance . Boże ludzie kazdy z was jest winny. Obrońcy trancu jak i przeciwnicy. Poźniej sie dziwic, że tyle ludzi ma kilkaset lub kilka tysiecy postów jak sobie nabijacie takimi tekstami o dupie marynie. Człowiek chce wejść poczytać konkretne info lub jakies przecieki ogloszenia to widać co się dzieje. Jak nie koncert życzeń a kogo ja nie chciałbym mieć na Sunrise po kłotnie o muzyke na Sunrise i tak co roku. Juz jest 15 stron a do eventu ponad 7 miesiecy... Kameleon ogarnij to prosze.... Pozdro
haha artis to juz z połowe postów nabił kłócąc sie z ludźmi.

orwell14
20-11-2016, 06:16
Droga Trance Family. Sunrise jest już stracony i szkoda energii na gorzkie żale. Wrocław - Tranceformations czeka i zaprasza :danceblue: . Na SF życzę udanej zabawy fanom hitów radio eska i rmf srax.

A jeśli ktoś upiera się na szorty do pływania i bezrękawnik, to zawsze jest odbywająca się pod koniec lipca Euforia w Boszkowie, gdzie również jest sporo łatwych dziewczyn i świetna muzyka zapodawana przez "trensowe" gwiazdy najwyższego kalibru. A jak i tego mało, to zawsze są zagraniczne festiwale, na które z dojazdem wydacie tyle co na bilet w Kołobrzegu.

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr.

sawciu
30-11-2016, 16:37
....no, macie rozmach co do kłótni trance vs big room.

Ja, z racji takiej, iż uwielbiam przypuszczenia i spekulacje dot. SF, pozwolę sobie również dodać propozycję wizji od siebie.

Co do 3 sceny na morzu - fajnie, super, ekstra by było, gdyby powstała i była "czynna" przez 3 dni festiwalu. piątek/sobota klimaty typu EDX, Croatia Squad, Claptone, A-Trak (może?), Calfan czy Joe Stone...

Jak t****e ma nie być, to w takim razie w piątek Tiesto (parking)/ Heldens (amfi) headlinerzy, w sobote Armin (parking)/ Don Diablo (amfi) no i w Niedziele "The history..." (fajnie jakby jeszcze parking funkcjonował i jakiś line-up tam był). Chyba, że na prawde MDT by się postarało to może i dorzucić gdzieś A^I czy np Hardwell'a.

A tak serio to schodzę na ziemie i fajnie nawet jakby był Armin, ktoś i ktoś jeszcze. 3 duże nazwiska na 3 dni festiwalu - myślę, że spoko. Reszta pokroju właśnie NERVO czy kogoś tam.

Wgl wg mnie piątek na ostatniej edycji był lepszy niż sobota pod względem nazwisk... ale to tylko takie małe spostrzeżenie ode mnie :)

Pożyjemy, zobaczymy :(

Materx
20-12-2016, 17:30
Start sprzedaży biletów: 1 marca 2017.

mchtechnomusic
20-12-2016, 22:49
nie wiem co wy macie z tą trzecią sceną gdzie ma być na szańcu? a jak sobie wyobrażacie ludzi którzy chodzą z marine hotel w strone molo? morzem mają iść? tutaj nie ma rozwiązania żeby droga była otwarta chyba że wyjście z festiwalu od strony sceny vip w strone szańca ale tak jak by wejście z biletem na szaniec ale raczej o porach nocnych też odpada. Z tego jakie info posiadam to na 70% będzie Tiesto i tylko tyle mogę na razie napisać

DeNilss
21-12-2016, 10:04
nie wiem co wy macie z tą trzecią sceną

No chyba sobie nikt tego nie wymyślił sam , tylko każdy pamięta to co sam Kriss mówił o tej trzeciej scenie i tyle, to są spekulacje.

Z tego jakie info posiadam to na 70% będzie Tiesto i tylko tyle mogę na razie napisać

Nie wiem jakie to Twoje info jest, ale jeśli coś w tym jest , mam nadzieję ,że to 70% zmieni się w 1%

mchtechnomusic
21-12-2016, 11:16
mówił i co zrobił trzecią scene? no własnie. Wolałbym żeby Tiesto wszedł z classic setem na vinylach jak słuchać tej bandy nieudaczników typu Garrix

_Maciek
21-12-2016, 12:19
Wolałbym żeby Tiesto wszedł z classic setem na vinylach

To już bardziej prawdopodobne jest to, że Zenek Martyniuk będzie zamykał Sunrise :)

stoprocentmix
21-12-2016, 16:11
mówił i co zrobił trzecią scene? no własnie. Wolałbym żeby Tiesto wszedł z classic setem na vinylach jak słuchać tej bandy nieudaczników typu Garrix

Większe prawdopodobieństwo jest że dostaniesz sraczki stulecia niżeli zobaczysz Tiesto jak gra z vinyli swoje stare traczki ;)

sawickas9
21-12-2016, 16:17
Moze Tiesto i Armin w niedziele ;3?

Materx
21-12-2016, 18:43
O Tiesto ponoć mówił Kris na jakiejś imprezie.

mchtechnomusic
21-12-2016, 21:53
zobaczymy co z tego wyjdzie, może będzie powtórka z 2008 z line upem chociaż 1\4 :D

artis1990
27-12-2016, 13:23
Po ostatniej interwencji moda czekałem aż mchtechnomusic wjedzie z bolącą dupą, nie sądziłem jedynie, że tak długo mu z tym zejdzie.

Powiem tak, przekazałem Twoją wiadomość wszystkim organizatorom Świata... niemalże każdy odpisał w przeciągu 10 minut dziękując iż otworzyłeś im oczy. Bookowali Garrixa bo myśleli, że zagwarantuje frekwencje, a ludzie dobrze się będą bawili. Zagwarantowali cofnąć się w rozwoju i organizować tylko balety trance'owe, tak żeby jedyniej słusznej rasie ludzkiej - trensiarzom, odpowiadało, bo są najważniejsi na Świecie. ULTRA już wystawiło list gończy za snejkiem, żeby rzygów nikt już nie grał.

Proszę Cię z całego serca... nie pal tego mocarza tyle. Nie oglądałeś programu UWAGA nigdy?

martinanders
27-12-2016, 15:44
artis1990, widziales co sie dzialo na Mayday ktory wrocil na ostatnia edycje do korzeni? Ucierpial na frekwencji? nie. a nawet przyjechalo wielu nowych ludzi ktorzy nigdy na tej imprezie nie byli bo chcieli poczuc klimat oryginalnego Mayday. wiec nie wmawiaj ludziom, ze SF zaliczylby jakiegos wielkiego dola gdyby zrobil np. w piatek scene trance;owa. prosze Cie, wiadomo, ze SF nie wroci w calosci do trance ale nie wciskaj swoich idiotycznych racji, ze MDT mialoby jakis uszczerbek na frekwencji ggdyby postawili w piatek czy w sobote scene trance.

mchtechnomusic
28-12-2016, 09:42
po co ty gadasz z tymi ludźmi? martinanders? po co? nie widzisz co oni piszą?

martinanders
28-12-2016, 16:39
no bo caly czas mam nadzieje, ze dotrze cos do tych zamknietych na to co modne glow.

Skobel
28-12-2016, 17:17
Zagadajcie z Krisem, żeby zrobił ''trance'owy piątek''. Napiszcie jakąś petycje, spotkajcie się z nim. Do odważnych świat należy :)

Cristoval Martin
28-12-2016, 19:27
Zagadajcie z Krisem, żeby zrobił ''trance'owy piątek''. Napiszcie jakąś petycje, spotkajcie się z nim. Do odważnych świat należy :)
Ewentualnie niech zgadają się z "Przystań z Jezusem" jaki jest co roku w piątek.

Skobel
28-12-2016, 19:32
Ewentualnie niech zgadają się z "Przystań z Jezusem" jaki jest co roku w piątek.

Może pożyczą swoją scenę i będzie można zagrać trance przed wejściem na teren festiwalu :) Osobiście jestem na tak...więc Panowie, do dzieła:)

Cristoval Martin
28-12-2016, 19:49
Może pożyczą swoją scenę i będzie można zagrać trance przed wejściem na teren festiwalu :) Osobiście jestem na tak...więc Panowie, do dzieła:)

Może bedą mniejsze kolejki do bramek o 10 osób ;)

adam65
29-12-2016, 13:28
A FSOE na Electrocity nie pamiętacie? To była porażka frekwencyjna mimo darmowego wstępu.

Skobel
29-12-2016, 13:41
A FSOE na Electrocity nie pamiętacie? To była porażka frekwencyjna mimo darmowego wstępu.

To żadne wytłumaczenie ziomeczku, bo przyjdzie Ci jeden z drugim i powie, że zła aura była lub mało trance'owców w tamtej części PL i nie chciało się przyjechać :ja: Jak hejtować to tylko SF :)

artis1990
29-12-2016, 16:13
artis1990, widziales co sie dzialo na Mayday ktory wrocil na ostatnia edycje do korzeni? Ucierpial na frekwencji? nie. a nawet przyjechalo wielu nowych ludzi ktorzy nigdy na tej imprezie nie byli bo chcieli poczuc klimat oryginalnego Mayday. wiec nie wmawiaj ludziom, ze SF zaliczylby jakiegos wielkiego dola gdyby zrobil np. w piatek scene trance;owa. prosze Cie, wiadomo, ze SF nie wroci w calosci do trance ale nie wciskaj swoich idiotycznych racji, ze MDT mialoby jakis uszczerbek na frekwencji ggdyby postawili w piatek czy w sobote scene trance.

To wlasnie uszczerbek na frekwencji spowodowal ze trance'u juz nie ma na SF... ludzie!!!

Co roku to samo, co roku pisze to samo, a to do was nie dociera. Zamkniety najwidoczniej Ty jestes, bo ja nie jestem ograniczony co do muzyki, baa, bywalem na imprezach z takim trancowym LU jaki wam sie moze jedynie przysnic, ale znam realia, jestem na biezaco z tym co sie dzieje na Swiecie i przede wszystkim jestem blisko MDT, wiec wiem co i jak, i dlaczego.

Teraz, rok w rok Sunrise sie wyprzedaje. Kto bedzie zmienial kure znoszaca zlote jaja, na kure, ktora moze zniesie zlote jaja, a moze nie? Dopoki Sunrise bedzie sie tak dobrze sprzedawal i wyprzedawal doputy ta formula zostanie, a gdy sprzedaz biletow podupadnie wtedy beda kolejne zmiany.

To jest tak banalne i elementarne rozumowanie, ze ja nie potrafie wytlumaczyc, jakim cudem wy tego nie rozumiecie???

Stosujac wasza logike, wypadaloby sie domagac zmiany skladnikow coca-coli, albo wycofania BigMac'a, bo kiedys tam pasowalo wam bardziej.

Dam wam przyklad zdrowego rozumowania:

Przez lata w miejscowosci, w ktorej mieszkam, czesto, bo raz na miesiac/dwa miesiace byla orgnizowana impreza Godskitchen. 75% tych imprez bylo w 100% trance'owe. Jak jakies wieksze eventy sie szykowaly (powiedzmy otwierali 3 scene na parkingu) dorzucali kilku house'owców. Te imprezy podchodzily mi najbardizej, choc nie kazdy z house'owców, który byl bookowany mi odpowiadal... Jedna z ostatnich imprez (tych wiekszych) zawierala w 100% trance'owy Line Up i teraz zagadka, co zrobilem?

a) zesralem sie w komentarzach, jak to house'u brakuje i maja powrocic do starej reguly, bo mi tak pasuje.
b) ocenilem Line Up - podoba mi sie - ide/ nie podoba mi sie - nie ide...


No niestety, jestescie w bledzie, poniewaz Line Up byl kozacki i sie wybralem, ale w zyciu nie plakalem w internetach jak bardzo mi nie odpowiada i ma byc tak jak mi sie podoba, bo jestem pepkiem Swiata... PROSZE WAS... DOROSNIJCIE!!!!!

PS: Gwarantuje wam, ze jezeli Sunrise odejdzie od obecnych klimatow i pojda w strone czegos co nie bedzie mi odpowiadalo, to tyle mnie zobaczycie w tematach czy komentarzach o SF... Sa miliardy imprez na calym Swiecie... przestancie tak srac w tych komentarzach, bo nic nie zmienicie...

PS2: @Kameleon, zatrudnijcie jakiegos moda, ktory bedzie przygladal sie tematowi Sunrise 24h :) albo zrobcie porzadek ze specjalna rasa. Nikt by tu nikogo nie atakowal, spin by nie bylo, gdyby Ci lepsi i bardziej ogarnieci muzycznie nie robili ciaglych podjazdow na SF i big room. Nie jestesmy dziecmi, przynajmniej niektorzy, a ze ''zboczenie zawodowe'' oraz nadzieja, ze dany osobnik zacznie uzywac mozgu nadal jest zywa i bije pelna piersia, nie pozwala odpuscic...

Pixik
29-12-2016, 17:57
artis1990, widziales co sie dzialo na Mayday ktory wrocil na ostatnia edycje do korzeni? Ucierpial na frekwencji? nie. a nawet przyjechalo wielu nowych ludzi ktorzy nigdy na tej imprezie nie byli bo chcieli poczuc klimat oryginalnego Mayday. .
Skąd drogi Panie wieści o tym, że mayday nie ucierpiało frekwencyjnie? Była gdzieś podana ilość ludzi? Bo szukałem a nie znalazłem. Wiem za to, że nie było lodowiska, a tam też dosyć sporo ludzi zwykle bywało. Oczywiście nie mam nic do mayday w starym klimacie, techno od czasu do czasu to b.dobry pomysł.
Wracając do tematu sunrise:są jakieś pomysły z powiększeniem imprezy? kiedy można się spodziewać pierwszych informacji?

martinanders
29-12-2016, 19:50
artis1990: ja w przeciwienstwie do Ciebie, nie obrazam nikogo. Ale spnaj sie, spinaj... nie wiesz nawet z kim rozmawiasz...

kiszendor
29-12-2016, 20:25
Skąd drogi Panie wieści o tym, że mayday nie ucierpiało frekwencyjnie? Była gdzieś podana ilość ludzi? Bo szukałem a nie znalazłem. Wiem za to, że nie było lodowiska, a tam też dosyć sporo ludzi zwykle bywało.[..]

Trzeba było być i zobaczyć na własne oczy ile osób się zjawiło, Od paru lat nie widziałem tylu ludzi w spodku. Zresztą zapchane szatnie mówią same za siebie. Punkt północ a miejsc już nie było. No ale ludzie jeszcze czekali baa nawet były kolejki.

Sunrise się wybił nie na tym, że odszedł od trancu i poszedł w bigroom tylko dlatego, że nastał wielki boom na festivale. Tyle w temacie.

Jeśli KRIS miałby coś więcej w głowie niż tylko $$$$ dałby po dwie gwiazdy trancowe na dzień. Ludzie wydają mnóstwo pieniędzy byle by zobaczyć jednego artystę więc był by to dobry pomysł. No ale co ja tam mogę wiedzieć. Ludzie wykupują bilety zanim podadzą 1 artystę bo to SUNRISE. Jak ma w takim razie się coś zmienić na lepsze?

artis1990
29-12-2016, 23:13
artis1990: ja w przeciwienstwie do Ciebie, nie obrazam nikogo. Ale spnaj sie, spinaj... nie wiesz nawet z kim rozmawiasz...

Słuchaj, jeżeli od x już lat, ciągle czytam jaki to big room i SF jest ch***** i jaka ta muzyka jest ch***** i jacy słuchacze tejże muzyki są ch***** potrafią puszczać nerwy. Ja nie chodzę po tematach z imprezami trance'owymi i nie płacze w komentarzach, żeby dali big room, albo, że Ferry Corsten jest nieudacznikiem, wejdź sobie w temat Tranceformations i znajdź chociaż jeden komentarz jakiegoś fana big roomu, który obraża tam kogoś. Nie znajdziesz ani jednego... a tu? wystarczy cofnąć się stronę. Dziwne, że widzicie jak was ktoś obraża, ale jak fan Garrixa czyta, że Garrix jest nieudacznikiem... nic w tym złego, tak?

---------- Post added 29-12-2016 at 23:20 ----------

Trzeba było być i zobaczyć na własne oczy ile osób się zjawiło, Od paru lat nie widziałem tylu ludzi w spodku. Zresztą zapchane szatnie mówią same za siebie. Punkt północ a miejsc już nie było. No ale ludzie jeszcze czekali baa nawet były kolejki.

Sunrise się wybił nie na tym, że odszedł od trancu i poszedł w bigroom tylko dlatego, że nastał wielki boom na festivale. Tyle w temacie.

Jeśli KRIS miałby coś więcej w głowie niż tylko $$$$ dałby po dwie gwiazdy trancowe na dzień. Ludzie wydają mnóstwo pieniędzy byle by zobaczyć jednego artystę więc był by to dobry pomysł. No ale co ja tam mogę wiedzieć. Ludzie wykupują bilety zanim podadzą 1 artystę bo to SUNRISE. Jak ma w takim razie się coś zmienić na lepsze?

Akurat sie nie zgodzę za bardzo, bo kiedy Sunrise odchodził od trance'u to w Polsce nastał lipny okres jeśli chodzi o naszą scenę. Electrocity ledwo zipiało, Globala już chyba nie było, jakieś marne próby MSM, Munder, liczne eventy odwołane, albo headlinerzy odpadali dzień przed imprezą... Jedyne to można przyznać, że boom się zrobił na Tomorrowland i Ultra i to mogło się przyczynić do frekwencji na SF.

Co do ostatniego akapitu... ale co chcesz zmieniać na lepsze?

Dlatego, że Tobie brakuje trance'u na SF to nie znaczy, że jest GORSZY festiwal. Czemu wy nie potraficie spojrzeć za czubek swojego nosa?

Był trance i house? Byli ludzie... jest ok
Był trance i house? Nie było ludzi... czas na zmiany
Jest big room i house? Są ludzie... jest gorzej?

Po za tym, jeszcze się chyba nie przytrafiło, żeby nie podali kogoś przed sprzedażą biletów, po co pisać takie brednie? Gdyby Kris miał tylko $$$$ to nie byłoby takiej niedzieli.

kropkaPl
30-12-2016, 08:34
Ludzie, już raz pisałem po co się kłócicie tutaj? na 17 stron 14 to kłótnia i lista życzeń no sorry ale tego nie da się czytać. Artis ma racje jest tyle imprez na całym świecie a uczepiliście się tego Sunrise do hejtu itp. Był trance są wspomnienia i ok ale nikt nie zrobi trance ryzykujac SOLD OUT. Jest transmission jest tranceformation euphoria, Niech te polskie imprezy trancowe sie wyprzedaja to myśle, że Kris wtedy rozważy powrót do cześci trancowych brzmień i po co się kłócić? Jakby Sunrise była jedyna impreza... Sa inne imprezy wokół. Ja osobiście wybieram się na Ultra choc myślałem nad Balatonem i także wyboeram sie na tranceformation i zobaczycmy co się w Polsce jeszcze rozwinie jak tak zapowiadaja wiec myśle ze każdy powinien być w tym roku zadowolony. A tak to trzeba być świadomym, że to jest biznes i każdy liczy na sold out a zmieniac coś co przynosi pewny zysk to może nie wyjść. I dodam, że lubie trance i big room żeby nie było.

stoprocentmix
30-12-2016, 09:15
Niektórzy tutaj są naprawdę upośledzeni. Ile razy można wałkować jedno i to samo ;)

John Melts
30-12-2016, 10:47
Osobiście wmawiano mi, że Sunrise to wielki prestiż :D... no ale od kilku lat śledząc line up jak i resztę to w życiu bym na to nie pojechał.. Wolałbym dołożyć parę stów lub więcej i wybrać się na Ultra Europe.
Nie wiem po co te kłótnie odnośnie gatunków :P bo już się serio tego czytać nie da po całości. Mnie raczej wszyscy znają więc moje gatunki zabieram ze sobą i to właśnie do Chorwacji gdzie chciałbym spędzić tam swój pierwszy event z takimi jak dla mnie gwiazdami jak Robert, Afrojacek, Baton WW, może ktoś z Baronga itp :)

_Bączek91_
30-12-2016, 16:36
Siema.
Wybiera sie ktos z Podkarpacia?

brzooskaa
30-12-2016, 17:15
Witam mam info od Krisa. MDT przeczytało wszystkie opinie i stwierdza ze macie racje. Big Roomu nie będzie już na SF bo 100 proc frekwencja nie opłaca się. Zrozumieli, że lepiej jak zarobią mniej niż jak zarobią więcej. W końcu to takie oczywiste :d Za to będzie trance na dwóch scenach przez 3 dni. #potwierdzoneinfo

Fire
01-01-2017, 22:15
Bardzo trzepali dowody na bramce w tamtym roku ? ;)

DeNilss
02-01-2017, 08:38
Bardzo trzepali dowody na bramce w tamtym roku ? ;)


Byliśmy w 4 osoby dwa dni i każdemu w każdy dzień sprawdzali czy się nazwisko zgadza.


Witam mam info od Krisa. MDT przeczytało wszystkie opinie i stwierdza ze macie racje. Big Roomu nie będzie już na SF bo 100 proc frekwencja nie opłaca się. Zrozumieli, że lepiej jak zarobią mniej niż jak zarobią więcej. W końcu to takie oczywiste :d Za to będzie trance na dwóch scenach przez 3 dni. #potwierdzoneinfo

Panie administratorze, zamiast zrobić w tym wątku porządek, to dajesz thx w tak prostackim poscie, o innych już nie wspomne. Pół polski się smieje z tego wątku na tym forum.
Chyba, że o to chodzi, to spoko, zaglądne tutaj w lipcu jak będzie jakieś info, a nie kłótnia "dzieciaków"

Kameleon
02-01-2017, 08:47
Panowie, ostrzegałem, ale widzę, że nie daje to żadnych skutków, więc jeśli znów któryś z Was będzie pisał o muzyce trance i bigroom w kontekście "co lepsze, co powinno być" ukryję dostęp do tego wątku. Oczywiście kary będę rozpatrywać indywidualnie.
Myślę, że będzie to najlepsze rozwiązanie :)

martinanders
02-01-2017, 15:11
Panie administratorze, zamiast zrobić w tym wątku porządek, to dajesz thx w tak prostackim poscie, o innych już nie wspomne. Pół polski się smieje z tego wątku na tym forum.
Chyba, że o to chodzi, to spoko, zaglądne tutaj w lipcu jak będzie jakieś info, a nie kłótnia "dzieciaków"

dokladnie. adminstrator chce upominac ludzi uczestniczacych w tej wymianie pogladow jednoczesnie samemu stajac po jednej ze stron. brawo...

Borys.
02-01-2017, 18:38
Trensowcy niech najpierw chodzą i robią frekwencję na imprezach, które są na trance nastawione. Pierwsza okazja 18 luty we Wrocławiu. Dopiero później wypisujcie żale na festiwal który musi na siebie zarobić. I żeby nie było, sam jestem trensowcem, i pojechał bym na sunrise jak by miał być trance, ale nie robię o to bólu dupy żadnego. Mam inne imprezy.

Fire
02-01-2017, 19:28
Byliśmy w 4 osoby dwa dni i każdemu w każdy dzień sprawdzali czy się nazwisko zgadza.


Dzięki! Ciekawe czy na datę urodzenia często zerkali przy sprawdzaniu tego nazwiska :D

Andreu
03-01-2017, 00:17
Dzięki! Ciekawe czy na datę urodzenia często zerkali przy sprawdzaniu tego nazwiska :D

Według mnie tak , raz w 2016 mi się przyglądał konkretnie co do dowodu , lepiej nie ryzykować moim zdaniem bo można stracić hajsik tylko :) A tak btw. ciekawe kiedy jakieś informacje kolejne czy też oficjalne wydarzenie na fejsie bo jak na razie ni widu ni słychu :)

martinanders
03-01-2017, 13:54
Trensowcy niech najpierw chodzą i robią frekwencję na imprezach, które są na trance nastawione. Pierwsza okazja 18 luty we Wrocławiu. Dopiero później wypisujcie żale na festiwal który musi na siebie zarobić. I żeby nie było, sam jestem trensowcem, i pojechał bym na sunrise jak by miał być trance, ale nie robię o to bólu dupy żadnego. Mam inne imprezy.

A Admin swoimi "thx" dolewa oliwy do ognia... czysta hipokryzja...
co do posta: ja jezdze na kazda trance'owa impreze jaka tylko moge. czy klubowe, czy eventy. nawet nie tylko trance'owe ale tez i techniczne, house'owe... uwielbiam kazdy odlam muzyki elektronicznej! ;)

Cristoval Martin
03-01-2017, 17:54
A Admin swoimi "thx" dolewa oliwy do ognia... czysta hipokryzja...
co do posta: ja jezdze na kazda trance'owa impreze jaka tylko moge. czy klubowe, czy eventy. nawet nie tylko trance'owe ale tez i techniczne, house'owe... uwielbiam kazdy odlam muzyki elektronicznej! ;)

Czas poszerzyć horyzonty. Jedź na Dreamstate do Londynu.
Tutaj jak widać pisanie o trance nie ma najmniejszego sensu.

Gajdofsky
06-01-2017, 12:16
Dajcie spokój. Za 10 lat każdy bedzie pierdzielił: kiedys to były imprezy z Big Room i Future House. Nie popadajcie w paranoje i czas pogodzić się z tym że świat nie stoi w miejscu tylko śmiga razem z trendami a my się po prostu starzejemy. Sam chętnie wyskakałbym się przy sztosach z 2000-2005 roku, chociaż sam wtedy byłem na etapie jedzenia piasku z piaskownicy i charatania w gałe obijając ją o śmietnik. Są rzeczy z którymi trzeba sie po prostu pogodzić, każdy chce zarabiać pieniądze a niektóre nazwiska z obecnych top10 przyciągają mnóstwo ludzi a za tym idą pieniądze. Ja mam nocleg już załatwiony i czekam tylko na pojawienie się biletów :).:d_sunny::d_sunny::d_sunny:

mchtechnomusic
19-01-2017, 21:06
niedługo pierwsze nazwiska na tommorowland ciekaw jestem kiedy pierwsze na Sunrise

DJ_Sound
20-01-2017, 12:20
1 Marca, jak co roku.

DeNilss
20-01-2017, 18:01
1 Marca, jak co roku.

Chyba Ci się pomyliło ze sprzedażą biletów.

stoprocentmix
20-01-2017, 18:41
Chyba Ci się pomyliło ze sprzedażą biletów.

Nie pomyliło mu się ;)

Strongbow
20-01-2017, 18:56
Nie pomyliło mu się ;)
wlasnie ze tak ;)
Bo (prawie) zawsze pierwsze sa przed rozpoczeciem sprzedazy...
Tylko w zeszlym podali 01. Marca

28.02.2015
https://www.facebook.com/sfmdt/photos/a.380094086403.162614.330825116403/10152683031406404/?type=3&theater

27.02.2014
https://www.facebook.com/sfmdt/photos/a.380094086403.162614.330825116403/10151951323291404/?type=3&theater

25.02.2013:
https://www.facebook.com/sfmdt/photos/a.380094086403.162614.330825116403/10151294243431404/?type=3&theater

DJ_Sound
20-01-2017, 19:47
Serio? Robi wam różnicę czy to było 27,28,29 czy 01.03 ? W takim razie przepraszam że byłem nie precyzyjny, mój błąd :( Fakt jest taki że na "chwilę" przed rozpoczęciem sprzedaży. Ale nie zdziwię się jeśli podadzą właśnie pierwszego dnia Marca ;)

mchtechnomusic
23-01-2017, 08:03
Wszystkie powinny byc podane przed rozpoczęciem sprzedaży biletów, a nie że ostatnie nazwiska poznamy po prawie wszystkich wyprzedanych biletach, jest to na nie korzyść klubowicza oczywiście, no ale trudno jak to pisali rok temu czekamy na podpisanie kontraktu bo na każdy event pół roku przed podpisują tylko dziwnym trafem na Sunrise odkładają, tak samo jak Tom Swoon nie podpisał kontraktu bo nie ujawnili jego nazwiska tylko że on zrobił to szybciej na swoim profilu pewnie przed podpisaniem kontraktu :) nie wiem co im szkodzi podać od razu wszystkie nazwiska żeby ludzie mogli sie konkretnie zdecydować co i w jaki dzień, tym bardziej że większość pracuje i chce zaplanować wolne na jaki dzień i na jakiego Dja

martinanders
23-01-2017, 13:32
No, ale pierwsze nazwisko juz podali na SF 2016 wiec tym razem nawet jeszcze wczesniej :D :D :D

DeNilss
23-01-2017, 14:03
No, ale pierwsze nazwisko juz podali na SF 2016 wiec tym razem nawet jeszcze wczesniej :D :D :D

Piszesz o Arminie ?

kader14
23-01-2017, 14:10
Armin na 100% będzie w Niedzielę?,czy może być to Piątek lub Sobota?

martinanders
23-01-2017, 15:51
Piszesz o Arminie ?

Tak jest kolego! :)

DeNilss
23-01-2017, 15:53
Tak jest kolego! :)

I to jest pewne? Nie to,że się jaram hahah bo jest wręcz przeciwnie :D

stoprocentmix
23-01-2017, 16:12
Armin 22go gra na Tomorrowland więc albo piatek albo niedziela ;)

Skobel
23-01-2017, 16:34
Myślę, że w niedzielę i zamiast amfi, ogarną parking w związku z frekwencją. Tak sobie tylko gdybam.

Cristoval Martin
23-01-2017, 17:10
Parking w niedziele to by było coś.

mchtechnomusic
24-01-2017, 19:14
line up na przełomie lutego marca, wydaje mi się ze będzie dużo gwiazd którzy byli, byc moze fedde le grand, armin, atb, marcus schossow, a hedlinerem wydaje mi sie ze bedzie Eric Prydz

_Maciek
25-01-2017, 06:06
myślę, że na Erica nie ma co liczyć, ale jeśli by był to bym przydreptał na piechotę

ExploTRANCE
25-01-2017, 07:25
Nie ma takiej mozliwosci,zeby Eric byl headlinerem Sunrise. Nie ukrywajmy ze jest to event muzyki EDM i gwiazda musi byc "znana" zeby przyciagnac tlumy.

Armin bedzie glowna gwiazda ,ktora wystawi w sobote

orwell14
25-01-2017, 10:22
Nie ma takiej mozliwosci,zeby Eric byl headlinerem Sunrise. Nie ukrywajmy ze jest to event muzyki EDM i gwiazda musi byc "znana" zeby przyciagnac tlumy.

Armin bedzie glowna gwiazda ,ktora wystawi w sobote

Ale ponoć AvB gra tego dnia w NL.

No i sądzę, że Eric może nie tyle mógłby być headlinerem, co gdzieś "w drugiej linii" wystąpić jako gwiazda któregoś dnia. Choć nie sądzę by się zdecydowali na niego.
Szybciej dadzą kogoś pokroju Guetty czy dwójki z SHM.

mchtechnomusic
25-01-2017, 10:36
najlepiej jakby zrobili tak jak w 2012 w piątek westbamy van dyki czyli stara dobra ekipa na następny tydzien w piątek dashe i inni no i armin na sobote, fajnie to ułożyli

stoprocentmix
25-01-2017, 11:14
najlepiej jakby zrobili tak jak w 2012 w piątek westbamy van dyki czyli stara dobra ekipa na następny tydzien w piątek dashe i inni no i armin na sobote, fajnie to ułożyli

fajnie dla kogos kto mieszka kilka km od Kołobrzegu. ;)

mchtechnomusic
25-01-2017, 12:04
najlepsze jest to że co roku wychodzi napięcie z djajami a pozniej sie okazuje słaby lineup pamiętam jak po 2007 roku każdy gadał ze line up słaby jak cholera a to co zrobili w 2008 roku to był szok ludzie nie dowierzali

artis1990
25-01-2017, 19:25
Co roku dla wielu będzie słaby Line Up, a dla innych najlepszy w historii.

Eric jak najbardziej nadawałby się na headlinera tej imprezy... w 2011 miał nim zostać, to tym bardziej w 2016, nie okłamujmy się, gość tylko rośnie w siłę...

Ja jestem przekonany, że tegoroczna edycja powali wielu na kolana, a szczęki niektórzy będą zbierali z biurek, nie mogę się doczekać kiedy ruszy oficjalna kampania, ogłoszone zostaną pierwsze nazwiska, pierwsze plany i decyzje... Oby wypaliło wszystko jak jest zamierzane, a o edycji z 2008 roku już nikt słowem nie piśnie ;)

mchtechnomusic
26-01-2017, 09:21
chyba żartujesz

Strongbow
26-01-2017, 15:30
na pewno nie bedzie Tiesto ;-)

DeNilss
26-01-2017, 15:32
na pewno nie bedzie Tiesto ;-)

Jak nie chodzę do kościoła to idę dać na mszę dziękczynną :D

artis1990
26-01-2017, 23:13
chyba żartujesz

nie, nie żartuje


na pewno nie bedzie Tiesto ;-)

nikogo na 100% bym nie wykluczał. Angello też już miał się nigdy nie pojawić ;)

Strongbow
26-01-2017, 23:53
To nie miałem na myśli ;-)

Tiesto gra w sobote w Las Vegas, więc na pewno nie będzie ani w piątek ani w niedziele.

Materx
28-01-2017, 11:59
Dlaczego nie? Ma prywatny odrzutowiec, zdąży xD

mchtechnomusic
28-01-2017, 15:11
co z tego że bedzie w sobote w las vegas? jak bedzie na tommorowland

DeNilss
31-01-2017, 21:51
Dodatkowa scena? gość mówi o after party ?

g52ymJlH7ek

Fire
31-01-2017, 23:03
@up, wspomniał o trzeciej scenie na Kamiennym. Czyżby pomysł sprzed roku się udał? :D

uqS
01-02-2017, 10:40
mi się natomiast wydaje ze wspomniał o tym ze względu na afterparty i nic więcej ... 1 strzał w dyche na ten rok to jest dać Parking w niedziele i przypuszczam ze to jest bardziej możliwe niż 3 scena na morzu
witam po długiej nieobecności i ofc widzimy się w tym roku!

Skobel
01-02-2017, 10:53
Mi też wydaje się, że chodzi o After choć chciałbym się mylić :) 3 scena na plaży + parking w niedzielę to najlepsze co mogłoby się wydarzyć w tym roku :)

Strongbow
01-02-2017, 14:01
Wiecorem bedzie jakies info na FB...

DeNilss
01-02-2017, 17:03
Wiecorem bedzie jakies info na FB...

Niestety, ale nic konkretnego się nie dowiedzieliśmy ...

Dominika&Przemek
01-02-2017, 18:06
dobrze by bylo jak by wrocili do korzennego trance i zaprosii na te wydarzenie (obok Armina) Ferryego Corstena, W&W, Marcusa Schulza, Arneja czy Bryana Kearneya.. Wtedy (jak wielu innych milośnikow) skusiłbym się na SF:)

Materx
01-02-2017, 18:31
Trance NIE WRÓCI na Sunrise.

Wir00z
01-02-2017, 19:06
Mi się marzy MaRLo na SF,gościu rozniósłby sceny w drobny mak,na jakim evencie nie grał,zawsze zbiera mega pozytywne recenzje i ludzie chwalą jego sety.

martinanders
02-02-2017, 12:37
Jesli bylaby trzecia scena w piatek i sobote to nie wyobrazam sobie zeby i tam byla napierdzielanka fidgetowo - bigroomowa. Jesli nie trance to obstawialbym klimaty tech house'owe, deep...

Rdk
03-02-2017, 11:50
RUBEN DE RONDE 23.07 na Sunrise ;-)

kamilol222
03-02-2017, 12:19
RUBEN DE RONDE 23.07 na Sunrise ;-)

To się zgadza :) Tourdates | (http://rubenderonde.nl/wordpress/contact/)

Borys.
03-02-2017, 12:21
a miało nie być Trance

DeNilss
03-02-2017, 12:22
To się zgadza :) Tourdates | (http://rubenderonde.nl/wordpress/contact/)


Ładne jaja tyle szarpaniny było o Trance a tu pierwszy gość który "wycieka" to Tranceowiec ;)

Borys.
03-02-2017, 12:24
Dopiero teraz się zacznie w tym temacie :D Może jednak w niedziele będą dwie sceny? History of Sunrise, a na parkingu trance...

Ukii
03-02-2017, 13:35
nie czytałem tych tematów z sunrise już chyba z 3 lata ale widzę że tu dalej ta sama beka :)

chyba 3/4 osób udzielających się w tym temacie nigdy na Sunrise nie było ...
w niedziele na History zawsze leci jakiś trance i zawsze są jacyś trancowi dj ...
piątek i sobota oczywiście inny temat

_Maciek
03-02-2017, 13:40
z choinki sie nie którzy urwali, przecież Ruben De Ronde będzie 23.07 czyli w niedziele, czyli na The History Of The Sunrise, czyli na trance'owej imprezie.
A ci juz zaczynaja snuc teorie ze trance wraca na Sunrise..

Matisb51
03-02-2017, 14:15
Federico Scavo jako reprezentant sceny house'owej wydaje mi się że prawdopodobnie wystąpi bo pare dni temu polubił profil SF na FB

martinanders
03-02-2017, 14:38
juz w tourdates Rubena nie ma tej daty :D

tomcozmo
03-02-2017, 14:38
Otóż, dotychczasowe poszlaki wskazują na dwie sceny w niedzelę, chodzi głównie o testy strony z biletami, gdzie były vipy na ndz, co za tym idzie musi być parking! Także na tą wspaniałą okoliczność 15 lecia będziemy prawdopodobne mieli trance w niedzielę... kurcze aż mi się łezka w oku zakręciła

DeNilss
03-02-2017, 14:45
juz w tourdates Rubena nie ma tej daty :D

Dostał zjeb.... od Sunrise :D

stoprocentmix
03-02-2017, 15:25
Federico Scavo jako reprezentant sceny house'owej wydaje mi się że prawdopodobnie wystąpi bo pare dni temu polubił profil SF na FB

A EDX sobie mocno zachwala Sunrise na FB ;)
Ruben zniknął, ktoś ważny jest wśród nas xd

Skobel
03-02-2017, 15:42
Musi być ten parking w niedziele, bo ludzie oszaleją... Doyebią mega lineup trance'owy i gdzie ta wiara się pomieści? Już w tamtym roku była kicha, na ATB dostawałem klaustrofobii... Jak Armina wrzucą na niedzielę, co bardzo prawdopodobne to nie widzę innego wyjścia jak parking.

Niunia2510
03-02-2017, 18:43
Mam kilka podejrzen po pierwsze mysle ze bedzie Fedde le grand, The Chainsmokers, Tony Junior, Olivier Heldens, Armin van Buuren, Jay Hardway, W&W, Quintino, R3hab. Po drugie mysle ze jezeli chodzi druga scene to bedzie to niedziela I parking a nie kamienny szaniec I raczej nikt wam sceny nie zrobi na kamiennym bo musieli by wszystko ogrodzic od amfi po szaniec a ludzie jak by przechodzili do hotelow deptakiem? Odpada. Zostawia scene na parkingu od razu na niedziele. Po trzecie mysle ze na niedziele bedzie na amfi house I trance na parkingu jak kiedys dla starszych klubowiczow I pewnie Armin bedzie na niedziele wraz pewnie z Ferrym Corstenem. Piatek I sobota bedzie podejrzewam jak teraz jest czyli dj pokroju o ktorych byla wczesniej mowa. A after zostanie afterem. Ale zobaczymy :-)

stoprocentmix
03-02-2017, 19:23
Mi sie wydaje ze jesli Armin (i jakies tranceowe powtorki) mialby byc w niedziele to skupia sie tylko i wyłacznie na parkingu. Amfi bedzie off.

Niunia2510
03-02-2017, 21:52
Raczej nie bedzie off bo amfi to tradycja tego festivalu

SojkaPL
03-02-2017, 21:54
Też myślę, że dwie sceny będą w niedzielę. Już kiedyś były takie plany o ile dobrze pamiętam.

ExploTRANCE
03-02-2017, 22:45
Ludzie jak bedzie Armin,to w sobote..
Kazdy chyba wie jak gra na tego typu eventach.

Niunia2510
03-02-2017, 22:50
Juz dawno powinni tak zrobic piatek I sobota ta nowoczesna bigroomowa potupaja a na niedziele house amfi I trance parking

SojkaPL
04-02-2017, 08:34
Ludzie jak bedzie Armin,to w sobote

Nie byłbym tego taki pewny. Zwłaszcza, że jakiś czas temu był post na fb, że w tym roku niedziela będzie gruba. Wszystko zaczyna się układać w całość. Ruben De Ronde powiązany z Armadą, więc wszystko by pasowało. Pewnie jeszcze w tym miesiącu poznamy pierwsze oficjalne informacje.

Materx
04-02-2017, 11:10
w poniedziałek pierwsze nazwiska ;)

Dj DiTii
04-02-2017, 14:02
w poniedziałek pierwsze nazwiska ;)

skąd wiesz ;)?
info potwierdzone ?

Materx
04-02-2017, 14:07
Dj DiTii

RMF Maxxx

Cristoval Martin
04-02-2017, 18:11
Grabowski mówił przed chwilą, ze w przyszłym tygodniu bedzie miał pierwsze informacje odnośnie nazwisk.

EL_MarCos
04-02-2017, 22:08
Ma Byc trzecia scena (nie widzialem nigdzie potwierdzenia)

http://imgur.com/a/a07iA

Bartek G.
04-02-2017, 22:49
Tak Panowie w Poniedziałem jak zapodało rmf MAXXX mają padać pierwsze nazwizka !!

Mam pytanko odnośnie VIP w sumie co roku zwykłego zakupuję
co do vipa jest naprawdę warto ??? czy szkoda $$ ??

Niunia2510
05-02-2017, 09:53
The chainsmokers ma byc takie sluchy mnie doszly. A z ta niedziela to moze bedzie Asot