PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Cenzura w TVP


DeNilss
31-05-2016, 18:36
Płocka Noc Kabaretowa 2016 w TVP2: dlaczego nie ma kabaretów w telewizji?
Płocka Noc Kabaretowa 2016 w TVP2 miała być jedną z największych atrakcji weekendu majowego. Jubileuszowa edycja imprezy na kilka dni przed emisją została zdjęta z ramówki. Dlaczego nie ma kabaretów w telewizji? Odpowiedzi szukamy i my, i organizatorzy.



Płocka Noc Kabaretowa od wielu lat była na żywo transmitowana w TVP 2. Tak miało być też w tym roku. Odbywająca się 1 maja Płocka Noc Kabaretowa miała rozbawić widzów nie tylko zgromadzonych w amfiteatrze, ale i tych przed telewizorami. Na kilka dni przed imprezą władze stacji zdjęły ją jednak z ramówki. Dlaczego nie ma kabaretów w telewizji? To pytanie dyrektorowi TVP 2 zadał serwis Press.pl. Maciej Chmiel powiedział, że scenariusz imprezy jest niekompletny, a jego poprawki zostały odrzucone, więc nie miał innego wyboru. Organizator Płockiej Nocy kabaretowej stwierdził za to, że otrzymał jedynie uwagi co do składu poszczególnych kabaretów, a tego nie mógł zmienić. Płocka Noc Kabaretowa w TVP 2 nie zostanie wyemitowana ani 1 maja, ani w późniejszym terminie, ale o jej nagranie zadbają organizatorzy. Kabarety liczą, że Płocka Noc Kabaretowa pojawi się w innej stacji jeszcze tego lata.

Paranienormalni Profil Oficjalny :

"Halo,halo, podajemy SZOKUJĄCY komunikat !!!
Na 4 dni przed Płocką Nocą Kabaretową TVP, drogą mailową poinformowała nas o kolejnej "Dobrej Zmianie".
"Nie będzie kabaretu, będzie chór"
Władze telewizji zdecydowały, że kabareton, który w Płocku odbywa się po raz dziesiąty, tym razem obejrzą tylko widzowie w amfiteatrze. Transmisja live, która gromadziła przed telewizorami kilka milionów widzów, została odwołana.
Pozostajemy w szoku, mając nadzieję, że kabareton pojawi się jeszcze tego lata w innej stacji (oby nie stacji Warszawa Centralna)"

Kabaret Skeczów Męczących

"Witajcie,
Mamy złe wiadomości... tak te o 19:30.
Poza tym, nasza kochana telewizja, wkrótce narodowa w dniu dzisiejszym, 4 dni przed wydarzeniem, zdjęła z ramówki Jubileuszową X Płocką Noc Kabaretową. Kabaretonu na żywo, tym samym w telewizji nie będzie. Oficjalne stanowisko TVP prawdopodobnie niedługo poznamy, póki co możemy się tylko domyślać, że władze TVP zrobiły to z oszczędności. Jaka to oszczędność ? Przede wszystkim stresu dla ekipy rządzącej Emotikon wink;)
A teraz dobre wiadomości: widzów w amfiteatrze zapewniamy że wydarzenie się odbędzie, w niezmienionym składzie, na najwyższym możliwym poziomie, zostanie zarejestrowane i mamy nadzieję, niedługo wyemitowane, w innej stacji. Tym samym oficjalnie żegnamy się z widzami telewizji publicznej, a was kochani zapraszamy na nasze występy na żywo. Głowy do góry "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"


Płakać się chce :dol:


AKTUALIZACJA: Płocka Noc Kabaretowa zostanie pokazana na antenie Polsatu już 4 czerwca o 20:00.

kellrez
31-05-2016, 21:08
Dziwne.. Przecież kabaret to rozrywka, to nie zwiększa wiedzy i nie daję kopa do działania. Sam jestem zdziwiony ; )

DeNilss
31-05-2016, 21:14
Dziwne.. Przecież kabaret to rozrywka, to nie zwiększa wiedzy i nie daję kopa do działania. Sam jestem zdziwiony ; )

Obecna władza nie ma totalnie poczucia humoru ;)

kellrez
31-05-2016, 21:16
No rzeczywiście, nie pomyślałem że dla władzy też jest dobrze, jak człowiek wiecznie chodzi z miną jakby mu rodzinę wybili.

maycell
01-06-2016, 05:38
Dzisiejszych kabaretów nie da się już oglądać, tylko polityka i polityka, rzygać tym się chce.

Kapel
01-06-2016, 20:36
Kabaret to te całe TVP...

Tomaszzz
10-06-2016, 14:17
Rządzi PIS i co, lepiej Wam? Polepszyła się jakość Waszego życia? Macie obniżone podatki, wiek emerytalny? Jest kompletnie tak samo, jak za rządów Partii Złodziei. Wiem, że dopiero pół roku minęło od momentu przejęcia władzy przez PISuar, ale poza patologicznym programem 500+ nic się nie zmieniło na lepsze (wręcz przeciwnie). Uciekajcie z tego kraju, póki jeszcze jesteście w miarę młodzi.

maycell
10-06-2016, 18:05
Rządzi PIS i co, lepiej Wam? Polepszyła się jakość Waszego życia? Macie obniżone podatki, wiek emerytalny? Jest kompletnie tak samo, jak za rządów Partii Złodziei. Wiem, że dopiero pół roku minęło od momentu przejęcia władzy przez PISuar, ale poza patologicznym programem 500+ nic się nie zmieniło na lepsze (wręcz przeciwnie). Uciekajcie z tego kraju, póki jeszcze jesteście w miarę młodzi.

Nie mam powodów aby uciekać, żadnych podatków nie powiększyli ani wieku emerytalnego, jeśli nic nie zrobią przez całą kadencję to tak czy tak będą lepsi od poprzedników bo oni cały czas niszczyli.

Okti_
11-06-2016, 11:03
Buhahaha jak dla mnie to PiS (czytaj ciepły mocz) namotał już więcej jak PO a to dopiero początek..

maycell
11-06-2016, 17:34
Buhahaha jak dla mnie to PiS (czytaj ciepły mocz) namotał już więcej jak PO a to dopiero początek..

Możesz podać przykłady?

Piaszeczki
12-06-2016, 00:53
Nie mam powodów aby uciekać, żadnych podatków nie powiększyli ani wieku emerytalnego, jeśli nic nie zrobią przez całą kadencję to tak czy tak będą lepsi od poprzedników bo oni cały czas niszczyli.


Aha, czyli po to zarabiają miesięcznie ponad 10 tysi żebyśmy byli zadowoleni z tego że nic nie spieprzyli tylko siedzieli i głupio gadali. Podwyżki się zbliżają, a nie odczujesz tego tak bezpośrednio bo wszystko będą wprowadzać stopniowo. Z czegoś ten durnowaty program 500+ musi zostać sfinansowany. Durnowaci populiści którzy zamiast sprzątać po poprzednikach, wiecznie nimi się zasłaniają.

maycell
12-06-2016, 06:22
Podwyżki się zbliżają, a nie odczujesz tego tak bezpośrednio bo wszystko będą wprowadzać stopniowo.

Podaj mi na co będą te podwyżki!!!

DeNilss
12-06-2016, 12:08
Temat jest o cenzurze w TVP! Kolega maycell jest z tych którzy spokojnie mogą oddać życie za swojego przywódcę, wiec odradzam wchodzic w jakąkolwiek dyskusje.
P.S. kolejna noc kabaretowa nie zostanie pokazana w tvp2 oficjalny powód, impreze organizuje rmf ;)

maycell
12-06-2016, 13:14
Temat jest o cenzurze w TVP! Kolega maycell jest z tych którzy spokojnie mogą oddać życie za swojego przywódcę,

Gdzie to napisałem?