PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dodawanie okładek do tematów w działach z mp3 - Informacja


Trush
23-05-2016, 10:17
Od dnia dzisiejszego (23.05.2016) wszystkie covery dodawane do uploadów muszą być wrzucone tylko na Clubbers Image Uploader 3.0 (http://up.4clubbers.pl/) i zamieszczane jako miniaturki.

Dozwolone są tylko covery, które odpowiadają danemu wydaniu i nie posiadają reklam innych stron o podobnej tematyce.


Niedostosowanie się do niniejszej informacji skutkować będzie upomnieniami, a w następstwie warnami.

Tomaszzz
23-05-2016, 11:06
Niedostosowanie się do niniejszej informacji skutkować będzie upomnieniami, a w następstwie warnami.


A bana można dostać? Proszę o potraktowanie tego pytania poważnie, gdyż nie ma takiej informacji w tym temacie.

:wnp:

_Koras
23-05-2016, 11:31
5 warnów = ban

:)

Tomaszzz
23-05-2016, 11:50
5 warnów = ban

:)

Nie wiesz, kto ma kawalerkę do sprzedania?

D!G!
23-05-2016, 11:54
Nie wiesz, kto ma kawalerkę do sprzedania?

Handlujesz ludźmi?

Tomaszzz
23-05-2016, 12:16
Handlujesz ludźmi?

Tak.

art. 253 § 1 KK

„Kto uprawia handel ludźmi nawet za ich zgodą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3”.

„§ 1. Kto dopuszcza się handlu ludźmi, podlega karze pozbawienie wolności na czas nie krótszy od lat 3. § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

art. 253 § 2 KK

art. 211a KK

„Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, zajmuje się organizowaniem adopcji dzieci wbrew przepisom ustawy, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

„Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, zajmuje się organizowaniem adopcji dzieci wbrew przepisom ustawy, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

art. 204 § 4 KK



„Karze określonej w § 3 [kara pozbawienia wolności od roku do lat 10 – przyp. autorów] podlega, kto zwabia lub uprowadza inną osobę w celu uprawiania prostytucji za granicą”.

BREXO
23-05-2016, 16:06
Dzięki za informacje :)

Black King
23-05-2016, 17:56
Zacząłem tę modę heh, według mnie temat z okładką i nazwą labelu wygląda atrakcyjniej, plus okładka w tagach numeru, szkoda że ta moda nie poszła w pełni jeśli chodzi o rozmiar, mój 300x300 max a niektórzy na całą stronę,no nic liczę że będzie nas więcej w tej modzie, by tematy wyglądały atrakcyjniej :) pozdrówki przyjęte do wiadomości ;)

D!G!
23-05-2016, 23:18
Zacząłem tę modę heh, według mnie temat z okładką i nazwą labelu wygląda atrakcyjniej, plus okładka w tagach numeru, szkoda że ta moda nie poszła w pełni jeśli chodzi o rozmiar, mój 300x300 max a niektórzy na całą stronę,no nic liczę że będzie nas więcej w tej modzie, by tematy wyglądały atrakcyjniej :) pozdrówki przyjęte do wiadomości ;)

No właśnie jeśli byłyby zachowane odpowiednie proporcje to na pewno byłoby to bardziej atrakcyjne. Niestety zdarza się (nie wnikam już w to jak często) tak, że zamiast atrakcyjnie wygląda to mniej atrakcyjnie.

Druga istotna rzecz to kwestia utworów w temacie o ile przy jednym (no może dwóch) jest to spoko. To jak mamy do czynienia z 6 + 6 okładek to już tak wcale spoko nie jest.

кмıесıυ
23-05-2016, 23:26
No ja osobiście, gdy zacząłem z okładkami pierwsza myśl to klubowy uploader- niestety host jest off ;/

Ta witryna jest nieosiągalna

up.4clubbers.pl’s DNS address could not be found.

Uciex
24-05-2016, 22:39
Tak.

art. 253 § 1 KK

„Kto uprawia handel ludźmi nawet za ich zgodą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3”.
Alfons, który ma swoje leśne grzybiary też pod to podlega? W sumie jest to chyba handel grzybiarą? Chociaż nie słyszy się, żeby za to alfonsów zamykano :>

Pejhy Trash
26-05-2016, 10:13
na 4clubbers za nie długo bedzie trzebało wysłac smsa za 10 zł żeby posta dodać żal mi was[COLOR="Silver"]

---------- Post added 26-05-2016 at 11:14 ----------

Trush
27-05-2016, 11:13
na 4clubbers za nie długo bedzie trzebało wysłac smsa za 10 zł żeby posta dodać żal mi was


Tobie przydałoby się takie coś wprowadzić.

Wracając do tematu... Nie wiem czy ktoś tutaj nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem tego co jest napisane czy może specjalnie sobie utrudniacie...
Jest napisane żeby zamieszczać obrazek jako miniaturkę i nie chodzi tutaj o to byście zmniejszali rozmiar obrazka i je wrzucali, tylko o to by po wrzuceniu pliku i otrzymaniu kodów, skorzystali z opcji " Podlinkowana Miniaturka na Forum "...

Pierwszy kod [*url=][*img][/img][/url]
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i49092_dddd.png


Nie jesteśmy aż tacy wredni by kazać Wam je zmniejszać, a nawet gdybyśmy chcieli by tak było to pojawiłaby się informacja o maksymalnych rozmiarach i wadze...

Druga sprawa to działanie up.4c... hosting działa, a jak Wam nie działa to po prostu nie zamieszczacie okładek i wtedy nie ma żadnych konsekwencji. Proste? Proste :)


Zasada została wprowadzona ponieważ osoby wrzucające utwory zaczęły nadużywać dobrodziejstwa jakim jest możliwość dodawania obrazków do tematów i przestało to wyglądać estetycznie.

кмıесıυ
27-05-2016, 21:22
Tobie przydałoby się takie coś wprowadzić.

Wracając do tematu... Nie wiem czy ktoś tutaj nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem tego co jest napisane czy może specjalnie sobie utrudniacie...
Jest napisane żeby zamieszczać obrazek jako miniaturkę i nie chodzi tutaj o to byście zmniejszali rozmiar obrazka i je wrzucali, tylko o to by po wrzuceniu pliku i otrzymaniu kodów, skorzystali z opcji " Podlinkowana Miniaturka na Forum "...

Pierwszy kod [*url=][*img][/img][/url]
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i49092_dddd.png


Nie jesteśmy aż tacy wredni by kazać Wam je zmniejszać, a nawet gdybyśmy chcieli by tak było to pojawiłaby się informacja o maksymalnych rozmiarach i wadze...

Druga sprawa to działanie up.4c... hosting działa, a jak Wam nie działa to po prostu nie zamieszczacie okładek i wtedy nie ma żadnych konsekwencji. Proste? Proste :)


Zasada została wprowadzona ponieważ osoby wrzucające utwory zaczęły nadużywać dobrodziejstwa jakim jest możliwość dodawania obrazków do tematów i przestało to wyglądać estetycznie.

Hosting nie działa od dłuższego czasu. Sprawdzałem nawet na kilku telefonach. No wczoraj chyba tylko na lapku mi stronę główną wczytało, lecz jedynie sam tekst bez żadnej oprawy graficznej.

Trush
27-05-2016, 23:26
A wyświetlają Ci się obrazki na forum np które są w nawigacji?

кмıесıυ
28-05-2016, 12:50
Tylko raz mi się zdarzyło to co opisałem wyżej- nie ma mowy o jakichkolwiek obrazkach ;]

JacobC
29-05-2016, 12:03
no tak estetycznie bedzie to wygladac ze oja... małe pizdziki w tematach na ktorych nic nie widac, bo po zmniejszeniu waszym uploaderem 3.0 turbo RS m-power wyglada tak samo jak zmniejszeniem paintem - zniszczony obrazek ;) ni to estetyczne, ni to wygodne, a moderatorzy mogli by zamiast tego sprawdzac czy jest zachowany ten maksymalny rozmiar, czyli jakies 500x500, bo taka sama szerokosc ma pasek od odsluchu na zippy i idealnie pasuje :)

:thumbdown:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t49120_lorisbuenoheysomebodycover.png (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i49120_lorisbuenoheysomebodycover.png)

:clapping:

http://i.imgur.com/K94biBo.png

Trush
29-05-2016, 19:29
Tylko raz mi się zdarzyło to co opisałem wyżej- nie ma mowy o jakichkolwiek obrazkach ;]

Zapytam Bartka o ten hosting.

no tak estetycznie bedzie to wygladac ze oja... małe pizdziki w tematach na ktorych nic nie widac, bo po zmniejszeniu waszym uploaderem 3.0 turbo RS m-power wyglada tak samo jak zmniejszeniem paintem - zniszczony obrazek ;) ni to estetyczne, ni to wygodne, a moderatorzy mogli by zamiast tego sprawdzac czy jest zachowany ten maksymalny rozmiar, czyli jakies 500x500, bo taka sama szerokosc ma pasek od odsluchu na zippy i idealnie pasuje

I co jeszcze ma moderator robić? Zaczyna to iść w kierunku takim, że użytkownik niech wrzuca co popadnie, a moderator niech poprawia tak by było dobrze i broń boże nie usuwaj oraz karaj bo zaraz jest brzdęk.

Szerokość, szerokością ale co z wysokością? Wysokość playera to ze 100 px? 150 px? Teraz sobie zrób okładkę w wymiarach 500x150 i będziesz miał jak player zippiego ;)

Na pewno wygodne nie jest przeglądanie wątku gdzie pół strony to sama okładka, a już nie wspomnę kiedy jest kilka utworu i co kawałek to osobna okładka...
Zamiast 'upiększać' wątki w okładki lub wielgachne i srające tęczą tytuły, wystarczyłoby napisać kilka słów od siebie do danego utworu.

Z miniaturkami jest tak, że jak chcesz mieć pełny rozmiar okładki to sobie w nią klikasz i po problemie, a jak zmniejszysz programem to taka wielkość zostaje i nic z tym nie zrobisz.

кмıесıυ
29-05-2016, 21:55
Zapytam Bartka o ten hosting.


Wreszcie host up ;]

JacobC
30-05-2016, 00:50
I co jeszcze ma moderator robić? Zaczyna to iść w kierunku takim, że użytkownik niech wrzuca co popadnie, a moderator niech poprawia tak by było dobrze i broń boże nie usuwaj oraz karaj bo zaraz jest brzdęk.

No od tego jest moderator chyba tak? :roll:

Mniejsza, pogodziłem się z tym, masz troche racji. Ale szkoda, bo w każdym temacie jaki wrzucałem stosowałem tą formułe i nikt się nie skarżył na niewygodne przeglądanie tematu :P I tak jak ktoś chciał "zasmiecac" temat duzymi obrazkami, tak teraz znajdzie inny sposób ;)

Romik
02-06-2016, 16:54
Witam serdecznie, otóż podoba mi się ta konwersacja w tym temacie, Tomaszzz wydał najciekawszą opinię :D

Ale chciałbvym się odnieść do tego co poniżej zacytuję




no tak estetycznie bedzie to wygladac ze oja... małe pizdziki w tematach na ktorych nic nie widac, bo po zmniejszeniu waszym uploaderem 3.0 turbo RS m-power wyglada tak samo jak zmniejszeniem paintem - zniszczony obrazek ;) ni to estetyczne, ni to wygodne, a moderatorzy mogli by zamiast tego sprawdzac czy jest zachowany ten maksymalny rozmiar, czyli jakies 500x500, bo taka sama szerokosc ma pasek od odsluchu na zippy i idealnie pasuje :)

:thumbdown:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t49120_lorisbuenoheysomebodycover.png (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i49120_lorisbuenoheysomebodycover.png)

:clapping:

http://i.imgur.com/K94biBo.png


Jestem naprawdę za 500x500
ps: Te miniatury no przepraszam, ale nie wniosą niczego ciekawie wizualno-interesującego
Chyba że zniknęły by wszystkie informacje pod obrazkiem dotyczące jego i poza zminiaturyzowanym obrazem nie było by widać niczego- oczywiście po zanim. Bardzooo dziękuje za że mogłem wyrazić swoją opinie tutaj :)(

_Yellow Cabb_
03-06-2016, 20:26
Dla mnie okładki duże czy małe są całkowicie zbędne i tyle.
To żadne uatrakcyjnienie tematu.
Mnie osobiście irytują w każdym rozmiarze. Dajmy na to +10 różnych wydań i jest bajzel.
Jeśli ktoś koniecznie chce się podzielić okładką to może w dziale grafika jakąś podkategorię walnąć.
Niech jest jak wcześnie- tytuł, link i jebudu :)

orwell14
04-06-2016, 01:12
Dla mnie okładki duże czy małe są całkowicie zbędne i tyle.
To żadne uatrakcyjnienie tematu.
Mnie osobiście irytują w każdym rozmiarze. Dajmy na to +10 różnych wydań i jest bajzel.

Niech jest jak wcześnie- tytuł, link i jebudu :)
:piwo:

Do tego dodałbym, że każda okładka "denerwuje", gdy przegląda się forumkę na laptopie o standardowym 1366x768. Okładki powinny być co najwyżej w rozwijalnych spoilerach.

Romik
04-06-2016, 19:16
:piwo:

Do tego dodałbym, że każda okładka "denerwuje", gdy przegląda się forumkę na laptopie o standardowym 1366x768. Okładki powinny być co najwyżej w rozwijalnych spoilerach.



W sumie tez racja, niezła opcja, ciekawa :)

A potem tytuł link i jebudu :D

RDWN
24-06-2016, 18:14
Witam.
Przepraszam, że tak późno o tym pisze, ale moim zdaniem obecny system z okładkami jest do bani.
Przecież okładki mogą urozmaicić temat, niektóre okładki są naprawdę ładne, a teraz jest ona dodawana jako załącznik.
Dlatego proponuję następujące rozwiązanie (które sam stosowałem): Pobieranie okładek z Soundcloud. Jak? Wybieramy utwór, klikamy PPM na okładkę -> Pokaż źródło, następnie ctrl+f i w oknie wpisujemy .jpg. Zaznaczamy pierwszy link z końcówką .jpg i wklejamy do tematu pod "Dodaj obrazek". Wtedy wszystkie okładki są oryginalne oraz w rozdzielczości 500x500. Oczywiście może być to dla niektórych zbyt skomplikowane lub czasochłonne, ale kto chce może to robić, a jeśli nie - coż to nie jest przecież obowiązkowe. Naprawdę, proszę o rozpatrzenie tej metody. Pozdrawiam :)

Trush
25-06-2016, 11:07
Witam.
Przepraszam, że tak późno o tym pisze, ale moim zdaniem obecny system z okładkami jest do bani.
Przecież okładki mogą urozmaicić temat, niektóre okładki są naprawdę ładne, a teraz jest ona dodawana jako załącznik.
Dlatego proponuję następujące rozwiązanie (które sam stosowałem): Pobieranie okładek z Soundcloud. Jak? Wybieramy utwór, klikamy PPM na okładkę -> Pokaż źródło, następnie ctrl+f i w oknie wpisujemy .jpg. Zaznaczamy pierwszy link z końcówką .jpg i wklejamy do tematu pod "Dodaj obrazek". Wtedy wszystkie okładki są oryginalne oraz w rozdzielczości 500x500. Oczywiście może być to dla niektórych zbyt skomplikowane lub czasochłonne, ale kto chce może to robić, a jeśli nie - coż to nie jest przecież obowiązkowe. Naprawdę, proszę o rozpatrzenie tej metody. Pozdrawiam :)

Yyy... słońce za mocno przygrzało czy dopadło lenistwo aby przeczytać posty w temacie?

Dla połowy użytkowników jest to urozmaicenie, a dla drugiej połowy już nie więc wybacz, ale stanowię to drugą grupę i jak łatwo się domyślić, kto ma panel ten ma władze. Więc sorry memory, ale przegłosowane.

Mi się wydaje, że w tematy w dziale mp3 wchodzi się dla utworów, a nie dla okładek... chyba, że ja jakaś za stara lub dziwna jestem, nie wiem.

Okładki dodawane są jako miniaturki, a nie jako załączniki... tak dla jasności.

Twoja metoda to żadne rozwiązanie bo najnormalniej na świecie tak dodawano okładki do czasu wprowadzenia nakazu.

Przede wszystkim przeczytaj wypowiedzi (najlepiej moje) w tym wątku to będziesz wiedział dlaczego zapadła taka decyzja. Póki co nic się z tej kwestii nie zmieni... no ewentualnie wrócimy do starej zasady całkowicie zakazującej obrazki w tematach i po problemie.

кмıесıυ
25-06-2016, 12:25
Dziękujemy serdecznie za pracę włożoną w tym kierunku. Najwidoczniej technik zdał się na swoje kompetencje i nie należy ich podważać.

RDWN
25-06-2016, 14:38
Yyy... słońce za mocno przygrzało czy dopadło lenistwo aby przeczytać posty w temacie?

Dla połowy użytkowników jest to urozmaicenie, a dla drugiej połowy już nie więc wybacz, ale stanowię to drugą grupę i jak łatwo się domyślić, kto ma panel ten ma władze. Więc sorry memory, ale przegłosowane.

Mi się wydaje, że w tematy w dziale mp3 wchodzi się dla utworów, a nie dla okładek... chyba, że ja jakaś za stara lub dziwna jestem, nie wiem.

Okładki dodawane są jako miniaturki, a nie jako załączniki... tak dla jasności.

Twoja metoda to żadne rozwiązanie bo najnormalniej na świecie tak dodawano okładki do czasu wprowadzenia nakazu.

Przede wszystkim przeczytaj wypowiedzi (najlepiej moje) w tym wątku to będziesz wiedział dlaczego zapadła taka decyzja. Póki co nic się z tej kwestii nie zmieni... no ewentualnie wrócimy do starej zasady całkowicie zakazującej obrazki w tematach i po problemie.

Ależ po co te docinki. Zrozumialbym również i bez tego. No ale mniejsza z tym. Róbcie jak chcecie, ale jak dla mnie obecna metoda się nie sprawdza.

Co wiecej nie nie przygralo mnie słońce i czytalem twoje posty. Miałaś problem z tym że okładki są różnej wielkości. No i zgadam sie.

Ale okładki z Soundcloud mają ZAWSZE 500x500 px i nie mają reklam, więc wbrew tego co mówisz ta metoda nie była stosowana, a przynajmniej nie przez wszystkich.

Co do miniaturek. Moze i to są miniaturki ale w temacie wyglądają jak załączniki, które można sobie otworzyć i pobrać. No i wygląda to nieestetycznie. Oczywiście, że do tematu wchodzi się po nuty, ale okładki uatrakcyjniają temat. Serio muszę się powtarzać?

Dobra ale już koniec tematu bo nie chce bana za dłuższą wymianę zdań z tymi co mają panel. :cisza:

Żegnam