PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Armin Only Gdańsk - Wasze wrażenia!


Kameleon
15-05-2016, 09:47
Impreza Armin Only w Gdańsku promująca najnowszy krążek Armina "Embrace" jest już historią. Minionej nocy w hali Ergo Arena ponad 13.000 osób celebrowało kolejną edycję wyśmienitego show.

Całą noc wrzucaliśmy dla Was materiały bezpośrednio z Gdańska na naszego facebooka (dołącz) (https://www.facebook.com/4Clubberspl/?fref=ts), a już wkrótce nasi fotografowie opubikują obszerną fotorelację. Tymczasem chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat eventu.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13239287_10156840015780702_6283255292490059909_n.j pg?oh=4b9eb00e59830ea7340512de06637089&oe=57A49510

Jak wyglądała kwestia organizacyjna? Atmosfera na parkiecie gorąca?
Najważniejsze - jakie wspomnienie pozostanie Wam po występie Armina? Jak oceniacie jego show, spełnił Wasze oczekiwania? Efekty multimedialne położyły na kolana? Nagłośnienie miażdżyło dźwiękiem?

Po prostu napiszcie "od serca" jak było :)

Kameleon
15-05-2016, 09:59
Klip z rozpoczęcia:

SgZXWPbE5EA

+ GoPro

08ACUW7Wg-I

w2rvp2tfvs0

BXIsytfOnY4

YBMhPb3okNA

AmLTlSu-__4

-d-lVIdI1k0

Wbt71t8TTjk

peter25
15-05-2016, 11:04
Ja to powiem wprost. Dla mnie 1h z utworami z albumu wypadła słabo. Więcej bigroomu niż 138. Taka jest prawda.

Vinyl Set uratował tą całą imprezkę. Ale ogólnie też nie najlepiej bo 1,5 h i tyle. Ogólnie imprezka spoko ale nasza społeczność zapamięta ją bardziej od momentu Vinyl Set gdzie każdy miał uśmiech na twarzy z tego momentu. Pozdrawiam.

donmarcos
15-05-2016, 11:38
Jedynym minusem byl brak miejsca dla vipow na trybunie. Reszta nie mogla sie nie udac. 9/10

Cristoval Martin
15-05-2016, 11:41
Już po premierowym wydaniu Armin Only Embrace wiadomo było czego można się spodziewać podczas polskiej edycji. Trzeba przyznać, że była to impreza w większej mierze bigroomowa. Show jakie sprawił Armin wraz z pokazami tancerzy oraz live act wokalistów było wspaniałe. Nagłośnienie czyste takie jakie powinno być. Przede wszystkim cudownie było widzieć jak po tylu latach trybuny hali są zapełnione. Wisienką na torcie okazał się Vinyl Set, który trwał aż półtorej godziny.

Pod względem organizacyjnym juz trochę mniej kolorowo. Brak napojów niskoprocentowych ok godziny 3 - zdecydowany minus.

Imprezę uznaję za znakomitą.

http://www.youtube.com/watch?v=oRnxI0a3OKM

http://www.youtube.com/watch?v=N-UvMMBGqo8

http://www.youtube.com/watch?v=XE3Wx1WIH6o

http://www.youtube.com/watch?v=_vz6uhAyWdY

http://www.youtube.com/watch?v=bb-QZxDDOXA

sawciu
15-05-2016, 12:02
Moja kwestia z facebooka- bez podziękowań (z wyjątkiem jednego :D)

Pierwszy event w życiu i taka petarda! Toalety, gastronomia do bani - za mało punktów obsługi, jak na tyle wiary...ale ale...na Armina nie przyjechało się, żeby wpierdalać, bądź też opijać się piwskiem (na szczęście nie chciałem tracić czasu na toalety/jedzenie/piwo, tylko się bawić) A więc... wg mnie nagłośnienie było wy*****e w kosmos, show również, ludzie często i gęsto bardzo dużo nagrywali smartfonami co mogło denerwować (również zaliczam się do tych osób... wiadomo, każdy chcę mieć jakąś pamiątkę, ale tak czy siak nadrabiałem energią na parkiecie!) Efekty multimedialne, tak jak konfetti czy inne dodatki specjalne jak najbardziej na +! Wspomnienie?... Koszulka, którą kupiłem za 90zł (niezła cena) została zdjęta i wyrzucona przeze mnie na scenę przy vinyl secie z myślą, że może podpiszę i wróci z powrotem do mnie. Po wyrzuceniu przestraszyłem się, że jednak jej nie dostane, ponieważ rzeczy które tam były... leciały losowo do innych osób :| Na szczęście po wielkiej pomocy pana, który zajmował się rzeczami technicznymi na scenie pomógł mi w dostarczeniu t-shirta z powrotem do mnie. Radość była niesamowita i ciężko opisać co tak naprawdę czułem:) [...] Mimo wszystko z mojej strony 10/10, bo pewno gdybym korzystał z toalety, bądź w trakcie show szedł po zapiekankę czy piwo to można byłoby się trochę w****ić i ocena byłaby niższa

Ognisty
15-05-2016, 12:15
No to lecimy.
Hala bardzo fajna nowoczesna super było widzieć trybuny i płytę pełną .
Organizacyjnie kiepsko szczególnie zamieszanie na początku jak nie puszczali z B na A ale wystarczyło powiedzieć , że do sklepu po koszulki i nie było większego problemu potem już na szczęście można było po całej hali chodzić
Około 3 4 problem z piwkiem zabrakło niestety oraz bardzo duże kolejki .
Oprawa i wizualizacje ok do tego konfetti i serpentyny bardzo fajny efekt
Zabrakło mi jedynie laserów takich konkretnych .
Kwestia muzyczna tak jak myślałem typowe EDM napierdalanko łupanka jedyne co zapamiętam na długo to Adagio for strings na trąbce . No i oczywiście Vinyl set taka dla mnie mogła by być cała impreza coś pięknego wtedy dopiero poczułem , że jestem na prawdziwym Arminie jedno z lepszy 1.5 h w moim życiu i te uśmiechy na twarzach wielu osób bezcenne podczas vinyl setu . Ogólnie na koncercie Armina byłem 6 raz i niestety muzycznie najgorzej tak jak myślałem ale sentyment jest więc trzeba było jechać . Nagłośnienie OK ale według mnie trochę za dużo bass. Ogólnie bawiłem się nawet dobrze .

Greg6227
15-05-2016, 12:24
Samo show naprawdę rewelacyjne, świetne pokazy, występy live też rewelacja, ale jak już ktoś wspomniał - bigroom, niestety. Vinyl set sprawił, że wyszedłem szczęśliwy :-)
Organizacyjnie porażka - płacąc 149zł za bilet ma się prawo wymagać, aby móc chociaż na chwilę posadzić 4 litery na krześle szczególnie przy tak dużej liczbie uczestników. Reszta naprawdę na poziomie :-) 9/10 :-D

Leoric
15-05-2016, 12:34
Zna ktoś tytuł drugiego utworu który zespół Kensington zagrał z Arminem po Heading UP High?

janou
15-05-2016, 12:45
Organizacyjnie 5/10. Agencja okradła ludzi którzy kupili bilety na sektor B nie wpuszczając na płytę. Reszta na wysokim poziomie.
Muzycznie. Najgorszy event na jakim byłem. A byłem na kilkunastyu w tym na 4x AvB.. Większej kupy w życiu nie słyszałem od AvB. Jak można było się tak stoczyć. Tu już nie chodzi o brak 138, bo jest od groma pięknych progresów! Ale żeby non stop big room? To toć to przegięcie. Vinyl set petarda ale nie uratował imprezy. Te kawałki to ja mogłem sobie w domu puścić, nie czułem żadnej magii. Jednym słowem żałuję wydanych 190zł, tyle samo człowiek płaci za Transmission- event o niebo lepszy. Z jednej strony wiedziałem na co idę bo płyta embrance to najgorsze śc** jakie może być, ale żeby non stop nawalać big room i trouse? Chyba stary się robię bo jestem bardziej wymagający muzycznie niż ta papka co AvB zaprezentował.

klawisz755
15-05-2016, 12:57
Nogi strasznie bolą, następnym razem wybierając się na taki event warto dopłacić do miejsca siedzącego. Naprawdę nieżle udało się połączyć muzykę graną na instrumentach z komercyjnymi kawałkami a na koniec stare kawałki z vinyla. We współczesnym trance przeważają wokale potem wyrażny moment przyspieszenia i mocny drop, kawałki grane z vinyla nie miały takiego uderzenia utwory rozkręcały się powoli i były bardziej rytmiczne, melodia i nasycenie różnymi dżwiękami sprawiały, że można było odlecieć - zdecydowanie wole winyle, swoja robotę zrobili też realizatorzy efektów, każda animacja była przygotowana pod dany utwór, wszystko ładnie w tempo, jakość wizualizacji naprawdę na wysokim poziomie np. ten motyw z metrem btw. ciekawe czy awaria i bluescreen były zamierzone ;)

janou
15-05-2016, 13:02
btw. ciekawe czy awaria i bluescreen były zamierzone ;)


Były. Mój nalepszy moment imprezy. Szacun dla ekipy AvB która uratowała sytuację tym sound checkiem.

klawisz755
15-05-2016, 13:39
Były. Mój nalepszy moment imprezy. Szacun dla ekipy AvB która uratowała sytuację tym sound checkiem.
Prawdopodobnie karta graficzna im padła, ale fakt sprawnie sobie poradzili subwoofer test zrobił przeciąg :)

justyells
15-05-2016, 13:44
Co prawda mnie było mnie tam ale to było All for Notging (albo Streets) bo tylko to mieli grać.

Zna ktoś tytuł drugiego utworu który zespół Kensington zagrał z Arminem po Heading UP High?

ExploTRANCE
15-05-2016, 13:50
niesamowite show ! coś fanastycznego. warto było dać 140zł .

muzycznie, wiadomo , że trancu było bardzo mało, lecz nadrobił to energią. Kapitalny , energiczny set.
leciałem bez przerwy te 5 godzin.

organizacyjnie , juz wiele osob napisało, co było nie tak i sie z tym zgodzę, lecz to nie było wstanie zepsuć tak fantastycznej imprezy.

10/10 ! Armin powrócił do Polski w wielkim stylu ! Wczoraj Polska bawiła się najlepiej w Europie !

Matisse
15-05-2016, 15:09
Były. Mój nalepszy moment imprezy. Szacun dla ekipy AvB która uratowała sytuację tym sound checkiem.

No po pierwsze - bluescreen na macach? :D

tomcozmo
15-05-2016, 16:47
Oczywiście że to bylo zamierzone ;) właśnie szukam video z tego momentu bo noo na poczatku myślałem że to serio :P
Moja "krótka" recenzja:

Prawie wszystko idealnie! No cóż przywitała nas awantura, gdyż ludzie z opaskami sektora b nie byki wpuszczani na parkiet... Ale wystarczyła odrobina zamieszania i tłum sprawił że udało się wślizgnąć
Potem club embrace... Tak żeby delikatnie rozbujać i udało sie zrobić klimat! Sporym zaskoczeniem było to ze show nie zaczął sie jak planowano o północy a o 23 30, ale to dobrze :D Armin mieszał kawałki z płyty z nielicznymi transami i ogromną ilością bigroomu... Na szczęście mnie to nie przeszkadzało, ba wyrywało z butów klimat na parkiecie byl nieziemski a to jak holender potrafi porwać ludzi do zabawy to coś niesamowitego i myślę że to temu zawdzięcza swoją pozycję!
Potem winyl set... Bardzo fajne kawałki i pełno transowych uniesień, ale niestety nogi odmówiły posłuszeństwa :/
Podsumowując o ile sama hala powinna zostać poprawiona w kilku kwestiach takich jak gastronomia czy hamska obrażająca ludzi ochrona to sama imprezę była niesamowita i właśnie dla takich chwil warto przejechać całą Polskę!
Warto jeszcze wsplmniec o nagłośnieniu które mnie zachwyciło -głośno, czysto, bez przesadnej ilości basu, jednym słowem bajka <3
Mimo tego że doświadczenia z poprzednich lat napawały niepokojem to ogranizator się spisał i życzę mu kolejnych takich sukcesów! I oby takie imprezy były organizowane w halach jak ergo a nie na targach, w stulatce czy innej arenie w Poznaniu!
A no i właśnie wielki plus dla Armina - główne show zaczęło sie wczesniej ale trwało planowo 4 h tylko po to by Armin zagral te pól godziny dłużej z winyli - pięknie <3

janou
15-05-2016, 17:20
No po pierwsze - bluescreen na macach? :D

Skąd wiesz że mieli jabłka? Swoją drogą wydawało mi się jak AvB się poddenerwował. Czekam na komentarze ludzi którzy stali przy scenie.

zzukk
15-05-2016, 18:01
+ vinyl set
+ ergo erena super obiekt. Oby więcej eventów w tym miejscu !
+ nagłośnienie

- muzyka (oczywiście poza świetnym vinyl setem)
- brak laserów
- trochę za skromny cathering

DEVOx
15-05-2016, 18:59
Mam takie pytanie gdzie wy wszyscy słyszeliście tam BIG SHIT ? Jak coś jest remixowane to nie jest już tamtym gatunkiem. Były remixowane utwory przez Armina na klimat Trance. Więc nie piszczcie ze było pełno BIG Room . Bo nie było wcale. Jak by ktoś nie wiedział to rozdzielamy Trance na - psytrance - progressive trance - uplifting trance ... Dodam , że leciało dużo progressive trance , a liczyłem na jakiś psytrance.
Więc proszę o nie wypisywanie głupoty jaką jest stawianie Armina do puszczania BIG SHITu. Cała impreza była wspaniała i mam nadzieję , że zostanie dodany jakiś set z tego występu. Wiadomo (-) za organizację , ale wszystkim nie dogodzimy :)

ureK
15-05-2016, 19:10
Czegoś tu nie rozumiem, wiele osób narzeka na set (big room itp. itd.) A będąc tam, czy oglądając filmiki to każdy skakał i tańczył jak... sami wiecie.

Armin dał popis, bo i zrobił show i zauroczył nas vinyl setem.

Dla mnie koncert naprawdę świetny :)

southern83
15-05-2016, 19:59
Prawdopodobnie karta graficzna im padła, ale fakt sprawnie sobie poradzili subwoofer test zrobił przeciąg :)

System test jest już chyba częścią programu, bo w Amsterdamie było to samo (link poniżej) ;)

https://www.youtube.com/watch?v=Lp-1AA8cDsU

oraz w Gdańsku:

https://www.youtube.com/watch?v=OfZv5A9JMoE

"This is a test" :clap:

janou
15-05-2016, 20:12
Mam takie pytanie gdzie wy wszyscy słyszeliście tam BIG SHIT ? Jak coś jest remixowane to nie jest już tamtym gatunkiem. Były remixowane utwory przez Armina na klimat Trance. Więc nie piszczcie ze było pełno BIG Room . Bo nie było wcale. Jak by ktoś nie wiedział to rozdzielamy Trance na - psytrance - progressive trance - uplifting trance ... Dodam , że leciało dużo progressive trance , a liczyłem na jakiś psytrance.
Więc proszę o nie wypisywanie głupoty jaką jest stawianie Armina do puszczania BIG SHITu. Cała impreza była wspaniała i mam nadzieję , że zostanie dodany jakiś set z tego występu. Wiadomo (-) za organizację , ale wszystkim nie dogodzimy :)

Proszę nie wprowadzaj nieprawdziwych informacji. Jestem naprawdę wiernym fanem progressu jak i upliftu. Do 3 nad ranem nic takiego nie słyszałem. No może z 4-5 nutek. Reszta to jep jep jep, czyli big room + trouse. Swoją drogą jak napisałem wcześniej. Chyba jestem za stary na taką papkę jaką grał Armin. Jestem wiernym fanem muzyki z duszą, która wzbudza emocje, a niestety nikt mi nie powie że to co Armin zaprezentował przynajmniej do 3 nad ranem ma w sobie coś wartościowego.

Cristoval Martin
15-05-2016, 20:25
To po co przyjechaeś skoro wiadomo było co bedzie.

DEVOx
15-05-2016, 20:26
Proszę nie wprowadzaj nieprawdziwych informacji. Jestem naprawdę wiernym fanem progressu jak i upliftu. Do 3 nad ranem nic takiego nie słyszałem. No może z 4-5 nutek. Reszta to jep jep jep, czyli big room + trouse. Swoją drogą jak napisałem wcześniej. Chyba jestem za stary na taką papkę jaką grał Armin. Jestem wiernym fanem muzyki z duszą, która wzbudza emocje, a niestety nikt mi nie powie że to co Armin zaprezentował przynajmniej do 3 nad ranem ma w sobie coś wartościowego.

To słabym jesteś fanem muzyki. Bo nie było tam ani jednego czystego Big room albo jak to nazwałeś trouse . Sory , ale albo zacząłeś słuchać Armina niedawno albo masz coś ze słucham. Lub nie potrafisz też się bawić.
PS. Na przyszłość nie jeździj na eventy.
Trzymaj tu . https://www.youtube.com/watch?v=bIgGPa6a0zk
https://www.youtube.com/watch?v=P_FU6Ue_-nc
https://www.youtube.com/watch?v=GonJxavVJ8Q

janou
15-05-2016, 20:45
Te nuty leciał przed 3 tak? Nie kojarze. Do 3 leciał czysty big room i trouse, później już nie miałem siły słuchać tego bagna. A muzyką trance interesuję się od 17 lat więc mam trochę większe pojęcie o muzyce jak Ty i pewnie na więcej eventach w życiu byłem.
Co do pytania Cristoval Martin. Sam zadaje sobię to pytanie. Byłem na 4 eventach na których grał Armin w moim życiu. Miałem ciągle nadzieję że coś sobą prezentuje. Poszedłem z sentymentu i żałuję wydanych pieniędzy co do jednego grosza.

DEVOx
15-05-2016, 20:50
Te nuty leciał przed 3 tak? Nie kojarze. Do 3 leciał czysty big room i trouse, później już nie miałem siły słuchać tego bagna. A muzyką trance interesuję się od 17 lat więc mam trochę większe pojęcie o muzyce jak Ty.

Tak te 3 nuty leciały przed. 17 lat słuchania muzyki to nie to samo co się na nie znać , albo ją rozróżniać. Ale jak pisałem wcześniej nie jeździj już na eventy bo szkoda twoich palców na komentarze. A napisz mi jeszcze że słuchasz 17 lat tylko Trance?

Cristoval Martin
15-05-2016, 20:55
janou dziwie sie Tobie, ze nie zerknąłeś na premierową edycję w Amsterdamie by wiedzieć czego sie spodziewać. Choćby na youtube.

KliMo
15-05-2016, 21:05
Coż zrobić było jak było moja ocena to gdzieś 6.5/10 Armin z Ostaravy a ten w Gdańsku to trochę nieporozumienie ale odbiję sobie wszystko na Transmission w Pradze w tym roku zapowiada się bardzo dobrze, uważam , że TM będzie najlepszy trensowy event na świecie 2016 roku

janou
15-05-2016, 21:53
Tak te 3 nuty leciały przed. 17 lat słuchania muzyki to nie to samo co się na nie znać , albo ją rozróżniać. Ale jak pisałem wcześniej nie jeździj już na eventy bo szkoda twoich palców na komentarze. A napisz mi jeszcze że słuchasz 17 lat tylko Trance?

Tylko Trance i czasami deep house. Co do Twojego marnego komentarza odnośnie eventów to nie będę się wypowiadał. Zamykając temat: Każdy ma swoje gusta, dla mnie osobiście AO Gdansk muzycznie to najgorszy event na jakim w życiu byłem. AvB będę omijał szerokim łukiem.
Cristoval Martin: mogłem to zrobić i żałuję że tego nie zrobiłem. Nakręciłem się po secie AvB z ASOT ultra, myślałem że wraca na dobre tory. Wiem że to była promocja jego dziwnej płyty ale w ile to można wystrzelać te kilkanaście nut? W 1h? Max 2. Spodziewałem się dobrych progresów + trochę wao138 przez resztę h.

DEVOx
15-05-2016, 22:12
Masz po części rację. Ale jeśli słuchasz tyle czasu Trance to za pewne powinieneś też słuchać ASOTy które leciały od początku tego roku. I nie wiem czemu nie przestawiłeś się na taki rodzaj , tylko marudzisz , że Ci się nie podobało. Jak jeden z poprzedników powiedział nie było trzeba jechać. Gdyż od początku roku było wiadomo jaki będzie rodzaj tego występu. Pierwsze 15 minut z Amsterdamu pokazało też jaki rodzaj imprezy to będzie.

Konied Makevski
16-05-2016, 00:05
Jeszcze ja się wypowiem - był to pierwszy event, na jakim byłem, ale z duszą na sercu mówię, że chcę więcej.

Club Embrace wg mnie za długi, gdyby całe show zaczęło się o 23 byłoby akurat. Dalej było kilka momentów, w czasie których myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok z powodu nadmiaru energii, np. podczas kontrolowanego soundchecku, czy w momencie, gdy Armin puszczał mashup The Drums vs. United We Are (AvB Remix). Zaciekawiła mnie też wersja Ping Pong, w której można było usłyszeć trap (ktoś coś wie na ten temat?) oraz mashup Sandro Vanniela 'Knightfall Brightside'. Na koniec vinyl set, czyli coś, na co czekałem całą noc - genialny fragment, szczególnie 'Brute' w okolicach 4:30 wyzwolił kupę pozytywnych wspomnień.

Generalnie jestem mega szczęśliwy, że w końcu udało mi się wyrwać na taki event i wiem, że ten na pewno nie będzie ostatnim.

PS Pozdrawiam kolegę Alka z lewej strony 'wybiegu', z którym imprezowaliśmy - mam nadzieję, że jesteś na tym forum. ;)

Będzie można liczyć na jakąś tracklistę?

sanderas
16-05-2016, 07:45
czy orientuje się ktoś czy Armin wrzuci w neta - Vinyl set z Ergo Areny?

*Transik*
16-05-2016, 12:21
Ja nie bylem w ogole zaskoczony muzyka ktora gral Armin. Dziwie sie bardzo jak mozna bylo stac kiedy poleciala Anahera.... Przeciez sluchajac tego kwalka, rece same leca w gore, ciarki na skorze. Ja przynajmniej tak mialem :)

Ogolnie jestes bardzoooo zadowolony z imprezy. Teraz mam nadzieje ze zawitam na Transmission u Pepickow :)

DJDomin
16-05-2016, 13:14
Ja wiedziałęm czego się spodziewać. Jak dla mnie było super, jedeny misun to brak miejsc w szatni dla ponad połowy osób. Nagłośnienie bomba, wizualizacje również. Vinyl set <3

harnas12345
16-05-2016, 13:16
Drugi utwór Kensington to All for nothing :) Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne. O 16 zdobyłem autograf, zamieniłem z Arminem dwa zdania... Nawet czas oczekiwania w kolejkach był jakiś taki pozytywny, fajni ludzie w około... Nawet Sebixy, których można było spotkać w różnych zakątkach hali byli jacyś tacy przyjaźnie nastawieni :D Od 22 klimatyczny set Club Embrace w głośnikach tylko wzmagał bicie serca :) I jak tylko się zaczęło to już zupełny odlot... Świetni tancerze, oprawa, nagłośnienie, pirotechnika... Stałem w pierwszym rzędzie także wiem co mówię... :) Kosmos... Narzekacie, że dużo bigroomu... to prawda, ale muzyka wciąż się rozwija... Czy myślicie, że Armin był by tak dobrym Arminem, gdyby tylko grał czysty Trance 138 ? To jest właśnie jego fenomen, że otwiera się na różne style... Współpraca z Kensington, Mr. Probz to też mega fajna sprawa :) AvB idzie do przodu, ale grając vinyl seta i wypijając przy tym 3.. 4 piwka pokazał, klasę :) Od 4 do 5 zamknąłem oczy usiosłem dłonie w górę i byłem totalnie w innym świecie. Nie zapomnę tego do końca życia :) Pięknie pięknie pięknie :) Ps. The test..... serio myślałem, że coś się sp*****liło... :D a tutaj taki bonus... ciary ! :D

Klonek
16-05-2016, 13:46
To był mój pierwszy AvB i pierwszy raz w ergo, jestem pod mega wrażeniem. Hala idealna na taki event, co do muzyki było można się spodziewać co będzie- nie wiem jak można być rozczarowanym. Bawiłem się wybitnie, jedyne czego mi żal to to, że to nie impreza cykliczna :(

Kupiec1985
16-05-2016, 13:52
Ja wiedziałęm czego się spodziewać. Jak dla mnie było super, jedeny misun to brak miejsc w szatni dla ponad połowy osób. Nagłośnienie bomba, wizualizacje również. Vinyl set <3

Otworzyli drugą szatnie, na korytarzu na końcu po lewej stronie od wejścia na sektor A i przy niej był luz nawet po evencie , przy czym koło tej szatni otworzyli najwcześniej drzwi na parkiet dzięki czemu można było zając miejsca przy samej scenie bez przepychu :notworthy:
Byłem na AO Mirage w Poznaniu i porównując jestem tak samo pod mega dobrym wrażeniem całości,

KliMo
16-05-2016, 17:29
To był mój pierwszy AvB i pierwszy raz w ergo, jestem pod mega wrażeniem. Hala idealna na taki event, co do muzyki było można się spodziewać co będzie- nie wiem jak można być rozczarowanym. Bawiłem się wybitnie, jedyne czego mi żal to to, że to nie impreza cykliczna :(

hala idealna ? widać, że pierwszy raz.. organizacja hali słabiutka, jednak polscy projektanci są bez wyobraźni budując coś takiego, mój projektant co dom projektował miał więcej wyobraźni

---------- Post added 16-05-2016 at 18:32 ----------

Armin Only to Armin Only trzeba liczyć na ASOTa 800 tam będzie i wao138 uplift prog i cała reszta tranceu nawet psy który ostatnio jest popularny

szynkersss94
16-05-2016, 19:43
ma ktoś link do vinyl seta z armina albo naprawde dobrej jakości nagranie napewno ktoś ma ;DDD podajcie plissss

DEVOx
16-05-2016, 21:28
ma ktoś link do vinyl seta z armina albo naprawde dobrej jakości nagranie napewno ktoś ma ;DDD podajcie plissss

Tu jest Vinyl Set z Amsterdamu
https://www.youtube.com/watch?v=gGRYQIotqec
Z Ergo nie wiem czy będzie oficjalnie wrzucany chyba , że po zakończeniu całego tour Armin Only.

Panuś
16-05-2016, 21:31
Otoczkę imprezy widać było i czuć już podczas przechadzki sopocką plażą. Po drodze, w jednej z knajp przy morzu roznosił się nie tylko zapach świeżej ryby, ale i muzyki trance. Mijało się też wielu ludzi ubranych w okolicznościowe koszulki Armin Only.

W samo południe, niedaleko molo, dało się także zrobić zdjęcie z Cimo Frankelem, dwójką tancerzy - Christiaanem Sevenhuijsenem, Dannym Boom'em (obaj ubrani w kurtę sportową z napisem Team Embrace) i jedną z dwóch tancerek nadchodzącego wieczoru, Janice de Haan.

Pod halą już przed 20 były spore kolejki. Kiedy wszedłem od razu udałem się szukać drugiej sceny. Okazało się, że to jest ta djka pod balonem ustawiona wokół hali, blisko wejścia na sektor C. Za ciepło to nie było, ale już o 21 Alex van ReeVe zadbał o to, żeby szybko zagrzać klubowiczów do zabawy. Energiczny, upliftowy set zaczęty od kawałka The Pursuit, można było usłyszeć See The Sun (Dan Stone Remix), Yet Another Day (UCast Remix) etc. Przed 22 widziałem może z dwie osoby jak się tam jeszcze bawiły przy innym secie, ale muzycznie poziom był utrzymywany - Cosmic gate - am2pm sobie pobrzmiewał.

Natomiast o 22 sodoma i gomora. Wszędzie ścisk, ludzie z opaskami na B mieli problem żeby wejść na płytę, niektórzy jak słyszałem - czekali na wejście do 4h, niektórzy kilkanaście minut, ale musieli zerwać opaskę zostać przepuszczonym na dół bez problemów. Już na początku były organizacyjne zgrzyty.

Wchodząc na płytę przeżyłem małą konsternację. Myślałem, że te dwie godziny - z racji nazwy na rozpisce - Club Embrace, będzie właśnie poświęcone płycie.

Okazało się, że leci muzyka znana z warm-up'owych setów Armina przed występami ASOT, klimat rodem z białej wyspy. Pojawiały się aranżacje wcześniejszych Arminowych produkcji w chill'owych wersjach. Wszystko fajnie, ale kompletnie nie rozumie czemu tak cicho muzyka leciała na początku, a za konsoletą nie było żadnego dja.

Nie spotkałem się z takim czymś jeszcze nigdy.

DJ- klubowicz to zawsze jest jakaś interakcja i większa chęć zabawy. Do tego było jeszcze dość ciemno. Muzycznie super, ale jak pisałem wyżej, przy pustej konsoli, zaciemnionej sali i ściszonej głośności jakoś zabawa traciła na uroku. Inna sprawa, że na oficjalnej stronie powinna być informacja jakiego gatunku ma być to set i że jest bez dja. Jak ktoś rzuci okiem na timetable i zobaczy Club Embrace to ma prawo myśleć, że będzie już show poświęcone płycie o takim tytule. Wystarczyło tylko zamiast Club Embrace napisać po prostu Warm-Up set. Podczas tego seta widziałem wiele osób siedzących gdzieś po boku, nie każdemu ta koncepcja preludium do imprezy widocznie przypadła go gustu.

Spiker zapowiedział o 23. start głównego show za 30 min. Czyli wcześniej niż planowano. Bardzo się ucieszyłem, bo oznaczało to nic innego jak dłuższy vinylowy set :)

Eric Vloeimans zaczął grać na trąbce początkowe fragmenty utworu Embrace i po niespełna 5 minutach odpaliła główna melodia, Armin pojawił się za konsoletą, wyrzutnie ognia poszły w ruch. Później Another You w oryginale z wokalem solenizanta Mr. Probza i remixem. Utwory z płyty były przeplatane innymi, głównie nurtu Big Room. Fajnie było jednak usłyszeć nowość z kompilacji ASOT 2016 Iconic Orjana Nilsena i pózniej (wielkie zaskoczenie) - Between The Rays. W międzyczasie jednak leciała wielka mieszanka, tu występ Kensington, tu zaraz remix nowego singla Adele - Hello, big room'owa wersja Bellini - Samba De Janeiro :O, Still D.R.E (W&W Remix?), jakaś trapowa wersja Ping Pong, mash-up rodaka Sandro Vanniel'a Knightfall Brightside, Super8 & Tab - Mega, Feel Adara - Disappear (DRYM Remix)- jeden z utworów, które bardzo chciałem usłyszeć na żywo, bo wokal świetnie w nim nakręca całość, MaRLo - Darkside, We Come 1 Faithlessa w remixie Armina. Trance'u czystego, o vocal trance nie wspominając było jak na lekarstwo. Super było usłyszęć Betsie Larkin i nowy kawałek Again. Make It Right Angel Taylor też dobrze wykonane. Podczas występu Kensington była i w użyciu perkusja. Gdzieś po 2.30 dużo osób podczas występu tego zespołu i poprzedzającą ich występ serie kawałków spod znaku Big Room bardzo dużo osób opuszczało płytę, a nawet halę. Z kilkoma osobami rozmawiałem i byli wścieki, zadawali pytanie- Co to **** jest? To ma być trance? Po czym szybkie dodanie- W Pradze na jesień przynajmniej będzie prawdziwa muzyka. Akurat po tej konwersacji niedługo później zaczęła się część Main Show niczym wyjęta z drugiej godziny czwartkowego ASOTA. Cosmic Gate - Exploration Of Space (Cosmic gates Third Contact Remix), Ben Gold - Im In A State Of Trance (Asot 750 Anthem),Mark Sherry meets Space Frog & Derb - Follow Me (Psyburst Mix), Photographer & Abstract Vision - Zero Gravity, California Dreamin' (Arctic Moon Remix) vs. The Tribe z wokalem live (jakoś mało mi się podobał). Motyw z kucnięciem wszystkich klubowiczów przy This Is What It Feels Like (W&W Remix) i równoczesny wyskok równo z dropem - fajna sprawa, tak jak z tym testowaniem systemu (z daleka myślałem, że Armin faktycznie rozkłada ręce z bezradności jak Fila w Gdańsku), jednak umie przyaktorzyć :)

Adagio For Strings w aranżacji trąbkowej z późniejszym remixem Dymond'a - nie do opisania. Od tej piosneki zaczynała się moja przygoda z trance. Przypomniały się czasy 4fun TV :) Ramelia w wersji piano też kiedyś słyszałem. Takie interpretacje instrumentalne są NIESAOWITE.

Armin van Buuren feat. Gavin DeGraw - Looking For Your Name- na zakończenie show przy tej otoczce brzmiało całkiem nieźle i mega miłe zaskoczenie odnaleźć swoje imię i nazwisko obok około 70 innych szczęśliwców na ekranie głównym :)

Vinyl Set- cud, miód i orzeszki. Nie wiem czy w życiu już usłyszę lepszy set. Dość było luźno. Widać, że ludzie opadali z sił, jakby złapała ich "maratońska ściana". Ja jednak dostałem dodatkowego kopa i skakałem niczym małe dziecko w piaskownicy szczęśliwe od ucha do ucha. Usłyszałem nawet klasyk, którego nie znałem wcześniej - Cern - The Message (Northern Mix). Przy Substate - Horizon (Mac Zimms Remix) odleciałem kompletnie, urzekająca melodia, a później potężne tech'owe dźwięki. An Angel's Love, Anahera, Playmo. Czas się normalnie zatrzymał dla mnie. Byłem w siódmym niebie. Crem de la creme na koniec - Carte Blanche i koło 5.10 impreza się kończy.

Podziwiam Armina, że podczas tego vinyl seta nie wytrącił się z równowagi i z zapałem podpisywał kolejne flagi, koszulki etc. Raz się bałem czy zdąży przy jednym numerze przejście zrobić, tyle tego miał. Niektórzy już jednak przeginali i rzucali koszulki w stronę Holendra...

Impreza dla mnie doskonała. Pierwszy event halowy i od razu impreza o takiej skali. Hala moim zdaniem akustycznie i powierzchniowo dała radę. Bawiłem się świetnie. Oczywiście, jak każdy wolałbym bawić się przy samym trance all the time, ale wiedziałem na co się piszę, co Armin grał ostatnio w setach, jaka jest płyta i nie czułem się oszukany jak niektórzy malkontenci. Trzeba zrozumieć, że Armina zmieniły trochę festiwale UMF/ Tomorrowland i tyle lat na scenie. Idzie z biegiem czasu i dostosowuje się pod wiele grup. Do tych co idą za modą zwaną Big Room (ona mam nadzieję, że szybko się mu znudzi), do typowych Eskowców - stąd komercyjny ostatni album z elementami wielu gatunków, ale CO NAJWAŻNIEJSZE nie zapomina o fanach, którzy są oddani tylko muzyce Trance- stąd genialny viny set. Hasło Embrace miało scalić tych wszystkich ludzi.

Sam przy tej mieszance dobrze się czułem. Przy big room bawi się bardzo dobrze. Paul Van Dyk jest najlepszym dowodem (ostatni sylwester w Warszawie). Grunt to nie przesadzać z jego ilością. Bo proporcje powinny być trochę inne. Nie mamy na to jednak wpływu. Popyt na to teraz jest, w przyszłości może nie być.

Jestem ciekaw jakie plany ma Armin. Czy po udanym evencie weźmie pod uwagę Polskę pod trasę ASOT 800, czy planuje wydać jeszcze jakiś album w przyszłości, no i wreszcie czy planuje być na scenie jeszcze przez najbliższe 5 lat i dociągnąć do ASOT 1000. Tyle, że przy zmniejszaniu ilości trance w setach może być z tym ciężko.

Co jeszcze na plus?

- Ludzie! Zaskoczyło mnie jak wiele osób umie kulturalnie się bawić bez alkoholu i używek, a ich jedynym dopalaczem jest muzyka. W pewnym momencie też przy nagrywaniu filmiku ktoś mi strącił telefon i poleciał do przodu. Ktoś go przechwycił i mi bezinteresownie zwrócił :) Jak widziałem później, jest fragment nagrania jak widać u góry nogi ludzi na parkiecie. To cud, że nikt sprzętu nie zadeptał i ktoś szybko go podniósł :)

Przed samą imprezą widziałem też jak ktoś pstryka zdjęcie pewnej rodzinie - ojciec, matka i syn (do 13 lat max), wszyscy ubrani w koszulki A State Of Trance. Niecodzienny widok :)

Jest jednak druga stona medalu- ludzie na minus: ktoś o 22. pytana mnie o dropsy, ktoś wylewa kilka kropel piwa na tył koszulki i nie powie zwykłego 'przepraszam'.

Na minus też fakt, że połowa parkietu to było prawdziwe kleidło od tego powylewanego piwa...

MINUSY cd.

-Organizacyjnie:

- Mało toalet. Śmieszny jest widok, że w męskiej toalecie w jednym momencie jest ponad 10 kobiet, a uciążliwy fakt, że w kolejce w pewnym momencie stoi się z 10 min, a kolejne 10 przepycha żeby wyjść.

- Ceny. 12 zł za małą zapiekankę, albo butelkę wody za 6 zł. Nie dziwi później widok ludzi przelewających kranówkę do pustych butelek..

-Muzycznie:

-brakło mi takich utworów jak Stardust czy Game of Thrones Theme :(
OCENA W SKALI 1-10: MOCNE 8.

mtu90
17-05-2016, 15:53
Witam. Pamięta ktoś jakie utwory leciały podczas Vinyl Seta? Uzupełnijmy ją wspólnie :D

janou
17-05-2016, 15:54
Narzekacie, że dużo bigroomu... to prawda, ale muzyka wciąż się rozwija... Czy myślicie, że Armin był by tak dobrym Arminem, gdyby tylko grał czysty Trance 138 ? To jest właśnie jego fenomen, że otwiera się na różne style... Współpraca z Kensington, Mr. Probz to też mega fajna sprawa :)

Miałem zakończyć dyskusję na ten temat bo każdy ma swój ulubiony styl muzyczny, ale ten komentarz razi mnie w oczy. Czy ktoś mówi że prawdziwy trance to 138? Jest wiele innych odmian, chociażby progress! BIG ROOM to nie trance! To nie jest rozwinięcie tego wspaniałego stylu muzycznego. On robi to co zrobił Tiesto tylko ciągle nazywa to trance! Dla mnie cały ten koncert mógłby być tak jak club embrace. Ten Warm-up to jedyne co było dobre na tej imprezie. Nawet vinyl set nie uszczęśliwił mnie po tej kupie która grał wcześniej. Swoją drogą kawałki z winyli jakoś mnie nie zaskoczyły. Co innego z club embrace - piękna sprawa. Wracając do AvB. Niech robi sobie to co robi, nie zabronię mu tego i nie będę płakał. Ale do ku***, niech nie nazywa tego trance, bo później gimbaza myśli że idzie na koncert trancowy. Chciałbym dodać że 50% ludzi z imprezy to ludzie którzy nie wiedzą kim był AvB, bo jak zaczął się set z czarnulków to ta gimbaza opuściła halę nie wiedząc co się dzieje.

akselek
17-05-2016, 16:07
Witam. Pamięta ktoś jakie utwory leciały podczas Vinyl Seta? Uzupełnijmy ją wspólnie :D

Cała tracklista, ale nie pamiętam dokładnie czy w takiej kolejności.

1. Push - Universal Nation
2. Substate - Horizon (Mac Zimms Remix)
3. Push - Strange World (2000 Remake)
4. Gaia - Tuvan
5. Gouryella - Anahera
6. Armin van Buuren - Serenity
7. Bart Claessen - Playmo (1st Play)
8. Armin van Buuren - Comunication Part 3
9. Jens - Loops And Tings Relooped (Marco V Remix)
10. Armin van Buuren & Susana - Shivers
11. Basic Dawn - Pure Thrust (NU NRG Remix)
12. Armin van Buuren & Ferry Corsten - Brute
13. Saltwater - The Legacy (Alphazone Remix)
14. Alex Morph - An Angel's Love
15. Cern - The Message (Southern Mix)
16. Cosmic Gate - I Feel Wonderful (12 Inch Mix)
17. Veracocha - Carte Blanche

zzukk
17-05-2016, 16:24
Cała tracklista, ale nie pamiętam dokładnie czy w takiej kolejności.

1. Push - Universal Nation
2. Substate - Horizon (Mac Zimms Remix)
3. Push - Strange World (2000 Remake)
4. Gaia - Tuvan
5. Gouryella - Anahera
6. Armin van Buuren - Serenity
7. Bart Claessen - Playmo (1st Play)
8. Armin van Buuren - Comunication Part 3
9. Jens - Loops And Tings Relooped (Marco V Remix)
10. Armin van Buuren & Susana - Shivers
11. Basic Dawn - Pure Thrust (NU NRG Remix)
12. Armin van Buuren & Ferry Corsten - Brute
13. Saltwater - The Legacy (Alphazone Remix)
14. Alex Morph - An Angel's Love
15. Cosmic Gate - I Feel Wonderful (12 Inch Mix)
16. Veracocha - Carte Blanche

Shivers chyba w remixie Morpha.

_Rosina_
17-05-2016, 17:17
Czas i na mnie :)

Impreza była tak dobra że przerosła moje wszelkie oczekiwania, dawno się nie bawiłem nigdzie tak dobrze i tak smuciłem z powodu jej końca. Armin fakt że cisnął bigroomem od samego początku to słychać było coraz bliżej końca faktycznego show że wchodził na coraz mocniejsze klimaty i Vinyl Set już rozłożył mnie do końca na łopatki .Wszystkich emocji które mi towarzyszyły po prostu nie potrafię opisać ale wróciłem do domu z przeziębieniem więc chyba bawiłem się przednio :)

Podrzucam link do kanału gdzie znajdą się moje filmy, a materiału nagranego mam sporo w całkiem niezłej jakości :)

https://www.youtube.com/channel/UCAEQhgEM0wvdB4clrHcTGVw

klepyn
17-05-2016, 17:56
Miałem zakończyć dyskusję na ten temat bo każdy ma swój ulubiony styl muzyczny, ale ten komentarz razi mnie w oczy. Czy ktoś mówi że prawdziwy trance to 138? Jest wiele innych odmian, chociażby progress! BIG ROOM to nie trance! To nie jest rozwinięcie tego wspaniałego stylu muzycznego. On robi to co zrobił Tiesto tylko ciągle nazywa to trance! Dla mnie cały ten koncert mógłby być tak jak club embrace. Ten Warm-up to jedyne co było dobre na tej imprezie. Nawet vinyl set nie uszczęśliwił mnie po tej kupie która grał wcześniej. Swoją drogą kawałki z winyli jakoś mnie nie zaskoczyły. Co innego z club embrace - piękna sprawa. Wracając do AvB. Niech robi sobie to co robi, nie zabronię mu tego i nie będę płakał. Ale do ku***, niech nie nazywa tego trance, bo później gimbaza myśli że idzie na koncert trancowy. Chciałbym dodać że 50% ludzi z imprezy to ludzie którzy nie wiedzą kim był AvB, bo jak zaczął się set z czarnulków to ta gimbaza opuściła halę nie wiedząc co się dzieje.
heh. Dokładnie tak jak piszesz. Czytam tą dyskusję i oczom nie wierzę jak jakieś janusze Ci dosrywają, że się słabo znasz na trance, oni Ci wytłumaczą co to jest.... Matko drobne w kieszeni mi się przestały zgadzać. Do 3 to wogóle trudno setem nazwać. Ja tam widziałem potężną inspirację Tomorrowland'em czy coś w ten deseń, czyli jeb jeb skaczemy skaczemy przez minutę, po czym pauza, praktycznie brak przejścia tylko wrzucenie kolejnego tępego dropa. Na Vinyl secie długie przejścia, melodie, bogactwo dźwięków pieszczących słuch i mnóstwo ludzi wychodzi, bo nie ma "*******nięcia". 20 sekundowe melo z jakiegoś (też nie do końca)transiwa z ASOT wmieszane w BIG ROOM to nadal jest BIG ROOM, a nie progg. Ja tam pojechałem, bo jeżdżę na wszelkie eventy od ponad 10 lat, wiedziałem , że będzie mocno komercyjnie, ale to przerosło moje oczekiwania negatywnie. Było to moje 3. Armin Only i raczej ostatnie. Niestety trance w PL zgubił swoją tożsamość przez takich pseudo znawców, co się tu wypowiedzieli. W trance nie chodzi o BPM, ale o te emocje, ten jak to niegdyś określił Sander van Doorn "DRIVE", który każe zasuwać na parkiecie godzinami, a nie minutkę podczas dropu. Pozdro kolego :)

Kupiec1985
19-05-2016, 06:23
Ktoś kojarzy jaką nazwę ma ten utwór ??
https://www.youtube.com/watch?v=8IBrFWx9R5U

Dan Camtes
19-05-2016, 20:46
Show świetne, piękne widoki z sektora B i C :) Szacunek dla Armina, że przez tyle godzin cały czas z bananem na twarzy ;)

CinekTrance
19-05-2016, 21:08
Ktoś zna może tą dziewczyne ze zdjęcia? Dawała wywiad dla ergo areny tv. Jest bardzo sympatyczna , chciałbym ją bardzo poznać: ) Odwdziecze się: ) https://z-1-scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s851x315/13240581_484647141735389_6651991551259859337_n.jpg ?oh=263444b8b7977bc3408cc7861edffb5f&oe=57A52EDC

DudeL
20-05-2016, 17:48
Dla mnie trasa juz na ta impreze byla super, wyjechalismy o poł 12 w 5 autem (przewalono mial kierowca z nami bo troche zesmy tam procentowali po drodze) dojechalismy to bylo kolo 8 to szybko na molo po piwku i do ergo, ominela nas kolejka bo weszlismy bez dlugiego stania, o 22 sie zaczelo pozniej oczekiwanie na 23 na start Armina, w miedzy czasie spotkanie z kolezankami i kumplami co tez sie wybrali i tak to zlecialo :)
jak zaczal to caly czas zesmy sie bawili i nie wazne czy gral bigroom czy Trance czy cos innego, to mialabyc promocja plyty i jak dla mnie zrobil kapitalne show ;)
o godzinie 3 juz troche mi zaczelo sil brakowac az tu nagle wchodzi vinyl set pffffff co to bylo to jakbym mi ktos nowe baterie dał ;) do konca sie bawilem i zal było o tej 5 rano wychodzic :( wspomienia to najwazniejsze co nam pozostaje a taki event jeszcze dlugo bedziemy wspominac ;)
Super bylo zobaczyc jak tyle ludzi razem sie bawi i jak ta muzyka wszystkich polaczyla - tak powinno byc zawsze..
Kolejna impreza dla mnie to Transmission :D

Ben!o
21-05-2016, 13:31
Narzekac moga jedynie Ci ktorzy nie byli. Faktycznie organizacyjne wygladalo to stasznie, bylismy we 3 osoby z biletami na plyte A cala impreze bawilismy sie na trybunach z opaskami na sektor B. Coz ich strata. Impreza mega udana. Moje drugie AO a trzecie spotkanie a Arminem. Gosc nakreca atmosfere niesamowicie!
A teraz pytakno do hejterow Armina, bo juz sam nie wiem. Na imprezach gra za mocno bo bigroom trouse itp. a plyte robi strasznie komerycjna ze az sluchac sie nie da! Moze w koncu dojdziecie do wniosku ze jest DJ kompletnym? Ktory potrafi polaczyc kazda muzyke elektroniczna przy ktorej wszyscy sie bawia ;) pozdrawiam i do nastepnego ;)

sanderas
24-05-2016, 15:15
stawiam flachę temu kto wyciągnie Vinyl Seta (w mp3 lub wav) z Ergo Areny od Armina :)

Armin van Buuren - Vinyl Set, Armin Only Embrace World Tour, Poland (Ergo Arena, Gdańsk, Poland) 2016-05-14

Tracklist:

01.M.I.K.E. pres. Push - Universal Nation  [BONZAI]

02.Substate - Horizon (Mac Zimms Remix)  [LIQUID (SPINNIN')]

03.M.I.K.E. pres. Push - Strange World (2000 Remake)  [BONZAI]

04.Armin Van Buuren pres. Gaia - Tuvan  [ARMIND (ARMADA)]

05.Ferry Corsten pres. Gouryella - Anahera  [FLASHOVER]

06.Armin van Buuren ft. Jan Vayne - Serenity  [ARMIND (ARMADA)]

07.Bart Claessen - Playmo (1st Play)  [YAKUZA]

08.Armin van Buuren - Communication Part 3  [ARMADA]

09.Marco V & Jens - Loops & Tings Relooped (Marco V Remix)  [ID&T]

10.Armin van Buuren ft. Susana - Shivers (Alex M.O.R.P.H. Remix)  [ULTRA]

11.Basic Dawn - Pure Thrust (Nu NRG Remix)  [THRUST GROOVE]

12.Ferry Corsten ft. Armin Van Buuren - Brute  [FLASHOVER]

13.Funabashi pres. Saltwater - The Legacy 2.0 (Alphazone Remix)  [ZENITH]

14.Alex M.O.R.P.H. ft. Sylvia Tosun - An Angel's Love  [ASOT (ARMADA)]

15.Cern - The Message (Southern Mix)  [ASOT (ARMADA)]

16.Cosmic Gate ft. Jan Johnston - I Feel Wonderful (12 Inch Mix)  [MAELSTROM (NEWSTATE)]

17.Veracocha - Carte Blanche [POSTIVA]

*Transik*
28-07-2016, 09:36
Ktoś kojarzy jaką nazwę ma ten utwór ??
https://www.youtube.com/watch?v=8IBrFWx9R5U


Jakies info odnosnie tego utworu ??? :)