PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Armin Only - Polska


Kameleon
02-02-2016, 22:43
W tym roku mija 10 lat od pierwszego występu Armina van Buurena w naszym kraju, 6 lat od jednego z najlepszych polskich eventów wszech czasów ASOT 450 we Wrocławiu i 5 lat od pamiętnego Armin Only w Poznaniu.

Trudno w to uwierzyć, ale od 19 lutego 2011 roku nie mieliśmy w Polsce imprezy sygnowanej nazwiskiem i marką Armin van Buuren, czas więc był najwyższy na wielki powrót jednego z najpopularniejszych DJ-ów wszech czasów!

Armin Only - Poland@Facebook (https://www.facebook.com/ArminOnlyPoland)
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48195_AOEMBRACEFACEBOOKMILESTONEIMAGE.jpg

Pierwsze przecieki o możliwej organizacji 'Armin Only: Embrace' w kraju nad Wisłą spowodowały wśród naszych fanów muzyki trance niesamowite poruszenie - już dawno żaden event nie wywołał takiego podniecenia i ekscytacji. A także niedowierzania, bo większość komentatorów poddawała pod wątpliwość fakt, że Armin Only może się u nas odbyć.

A jednak to prawda! 14 maja 2016 Armin van Buuren ze swoją liczą ekipą produkcyjną przyleci do Trójmiasta, by po długich latach przerwy zaprezentować polskim klubowiczom wielkie show, które zapamiętamy do końca życia. Warto dodać, że będzie to pierwsza po holenderskiej edycja, tournee 'Armin Only: Embrace' rozpocznie się bowiem zaledwie tydzień wcześniej - w Ziggy Dome w Amsterdamie 6 i 7 maja.

Polska edycja tegorocznego Armin Only odbędzie się w ultra nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku, która jest wymarzonym miejscem na tego typu potężne przedsięwzięcia. A przy okazji to hala, gdzie nigdy wcześniej nie organizowano elektronicznych eventów na taką skalę. Poniżej znajdziecie grafikę z mapką, dzięki której łatwo zaplanować swój pobyt na najważniejszej imprezie tego roku!

Wystąpią:

Armin van Buuren
Betskie Larkin
Kensington
pozostali wkrótce...

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48196_bilety.jpg

BILETY
PIERWSZA PULA, START NIEDZIELA 16:00 na wlotki.pl i ftb.pl

SEKTOR A - 99 PLN
SEKTOR B - 139 PLN
VIP - 500 PLN

DRUGA PULA - startuje natychmiast po wyprzedaniu pierwszej

SEKTOR A - 134 PLN
SEKTOR B - 169 PLN
VIP - 650 PLN

TRZECIA, CZWARTA PULA
WYŻSZE CENY NA WSZYSTKIE SEKTORY

SEKTOR A - miejsca stojące, płyta, brak możliwości wejścia na sektor B i C
SEKTOR B,C - miejsca siedzące nienumerowane, jest możliwość wejścia na płytę (A).
SEKTOR C - sektor rezerwowy, dostępny opcjonalnie w trzeciej puli.

Otwarcie bram godz 20.00, koniec 5.00.

PS -
Firma GTV Party Bus organizuje wyjazd do Gdańska z różnych miast Polski. Więcej informacji tutaj: GTV PARTY BUS (https://www.facebook.com/GtvPartyBus/)

greeNew
02-02-2016, 23:32
Hmm nie wiem która agencja by się tego podjęła... Ale poczekamy na jakieś info ;) jak znowu MSMy chcą dorobić to boję się o organizację żeby na reklamach się nie skończyło

bartosz9005
03-02-2016, 10:40
A może Asot? :)

Szadii
03-02-2016, 11:37
Hmm nie wiem która agencja by się tego podjęła... Ale poczekamy na jakieś info ;) jak znowu MSMy chcą dorobić to boję się o organizację żeby na reklamach się nie skończyło

Mam nadzieje że tak nie będzie. Z drugiej strony jednak gwarancji nie ma że będzie popyt na ten event. Nie mniej jednak mam nadzieje, że Armin zawita do Polski a jak by tak jeszcze event odbył się na Ergo Arenie to byłbym zadowolony :)

DeNilss
03-02-2016, 12:40
Info typu " ktoś coś kiedyś mówił ,że ktoś tam komuś coś spieprzył" ?

Dave al Mine
03-02-2016, 13:38
Hmm nie wiem która agencja by się tego podjęła... Ale poczekamy na jakieś info ;) jak znowu MSMy chcą dorobić to boję się o organizację żeby na reklamach się nie skończyło


ludzie od MSM już polecieli w uja w zeszłym roku kiedy zaprosili ATB na Fame Music a później ATB odwołał przylot z powodu choroby...obiecywali że na 100% odbędzie się specjalna impreza z ATB i będą mega zniżki dla tych co kupili bilety na Fame...i do dzisiaj cisza...ta agencja i Ci ludzie są w tym kraju już skreśleni...

Mateusz18_
03-02-2016, 14:14
14 maja to już potwierdzona data? Armin między egzaminami maturalnymi hmm czemu nie? :D

bartosh
03-02-2016, 22:44
jak się odbędzie to czuję że będzie sold out, 4 lata przerwy od Armina w Polsce

i dla przypomnienia co się działo w roku 2011...

https://www.youtube.com/watch?v=pc86a-CEYQg

kropkaPl
04-02-2016, 17:34
A są jakieś przecieki w jakim mieście ? Dodam ze to nie jest tylko zwykła ciekawość tylko potrzeba ułożenia juz pracy...

ejbi
04-02-2016, 18:42
hmm ciekawe czy ktoś to potwierdzi bo za 2 tydodnie ruszają bilety na AO Amsterdam, i teraz pytanie kupować, bo jeśli tydzień później miało by się to odbyć w Polsce ?? Szczerze chciał bym, ale jakoś nie wierze...

greeNew
04-02-2016, 23:42
ludzie od MSM już polecieli w uja w zeszłym roku kiedy zaprosili ATB na Fame Music a później ATB odwołał przylot z powodu choroby...obiecywali że na 100% odbędzie się specjalna impreza z ATB i będą mega zniżki dla tych co kupili bilety na Fame...i do dzisiaj cisza...ta agencja i Ci ludzie są w tym kraju już skreśleni...

Ludzie od MSM organizowali także FSOE które okazało się fiaskiem (sprostowanie - Soundtrade zajmował się tylko bookingami), ludzie nieświadomi zaufali także wszystkiego można sie spodziewać pod różnymi nazwami :P

sanderas
08-02-2016, 18:26
miejsce Atlas Arena w Łodzi, bo Poznań opada z Arena ze względu na Polską Noc Kabaretową -15.05.2016, MTP ze względu na nasilenie imprez targowych w okolicach 14.05. Wrocław również odpada z Hala Stulecia ze względu na Polska Noc Kabaretową - 13.05.2016, Łuczniczka w Bydgoszczy za mała, zostaje Tauron Arena w Krakowie (wydaje się zbyt droga a bilety mają być tanie) :)

Cristoval Martin
08-02-2016, 18:50
Łuczniczka za mała??
Jest jeszcze Ergo Arena w Gdańsku oraz katowicki Spodek i Arena w Toruniu.

sanderas
08-02-2016, 20:34
Łuczniczka za mała??
Jest jeszcze Ergo Arena w Gdańsku oraz katowicki Spodek i Arena w Toruniu.

Łuczniczka jest mała w porównaniu do wszystkich innych miejsc. 8 tys miejsc z siedzącymi? Atlas Arena ma 14 tys :) Ergo Areny nie biorę pod uwagę w ogóle choć większość tak twierdzi ze tam. Po pierwsze wybrzeże nie jest dobrym miejscem na eventy pokroju 14 tys w góre czyli cała hala:) Dla mnie środek Polski jest miejscem gdzie z każdego miejsca zachce się każdemu przyjechać. Katowicki spodek w życiu tam nie zrobią... Rozpadający się obiekt. Co do Areny Toruń za mała na event pokroju Armin Only - 9 tyś miejsc. Armin Only robi się w halach większych niż 13 tyś osób bo wtedy rzeczywiście opłaca się Arminowi :)

Czysty marketing :)

Franek Kimono
08-02-2016, 21:14
Też myślę że będziemy mieli tutaj bitwę Łódź/Kraków/Gdańsk. Jeśli chodzi o cenę biletów i to jak miasto pomaga z takimi typu wydarzeniami to stawiam na Łódź. Oprócz hali która jest duża i niedroga w wynajęciu po koncertach (ostatnio Imagine Dragons) są dodatkowe kursy autobusów/tramwajów i dodatkowe autobusy rozwożące na każde osiedle/dworzec. W dodatku z Kaliskiego mamy 5 minut drogi.
Gdańsk rzeczywiście może być problem, hala jest na obrzeżu miasta przy granicy z Sopotem, gdzie kursuje 1 autobus na godzinę (doświadczenia z FSOE przy wycieczce do Sopotu :D ).
Kraków wydaje się opcją pomiędzy - problemu z dojazdem do hali nie ma, hala duża, jedyny minus to koszt za wynajem.
Łódź lub Kraków takie moje typy.

Cristoval Martin
08-02-2016, 21:33
Łuczniczka jest mała w porównaniu do wszystkich innych miejsc. 8 tys miejsc z siedzącymi? Atlas Arena ma 14 tys :) Ergo Areny nie biorę pod uwagę w ogóle choć większość tak twierdzi ze tam. Po pierwsze wybrzeże nie jest dobrym miejscem na eventy pokroju 14 tys w góre czyli cała hala:) Dla mnie środek Polski jest miejscem gdzie z każdego miejsca zachce się każdemu przyjechać. Katowicki spodek w życiu tam nie zrobią... Rozpadający się obiekt. Co do Areny Toruń za mała na event pokroju Armin Only - 9 tyś miejsc. Armin Only robi się w halach większych niż 13 tyś osób bo wtedy rzeczywiście opłaca się Arminowi :)

Czysty marketing :)


Proponował bym brać pod uwagę nie ilość krzesełek tylko ilość trybun stałych plus wymiary płyty głownej ;)

kropkaPl
08-02-2016, 22:30
Ja bym obstawiał Łódź Kraków:) Jeśli tanie bilety to duża liczba ludzi :) Dziwne przeczucie? Może Częstochowa? Hala 7500 miejsc wiec koło 9-10 tys ludzi na evencie
Armin Only Intense "zrobili" w Ostrawie w Hali Cez Arena gdzie jest 9 tys miejsc stacjonarnych

Panuś
09-02-2016, 10:25
Kiedy to Armin ogłosi oficjalnie? 27.02 podczas ASOT Festival?

tomcozmo
09-02-2016, 10:34
Ja kiedyś słyszałem plotki że Armina na asot chciało sprowadzić miasto... Nie agencja a miasto! I zaczynam sie zastanawiać czy nie chodzi o krakowskie biuro festiwalowe które przednie pracuje nd zapełnianiem grafiku tej hali... Takie marzenie bo jestem z Krk :)

_Maciek
09-02-2016, 10:38
Ja kiedyś słyszałem plotki że Armina na asot chciało sprowadzić miasto... Nie agencja a miasto! I zaczynam sie zastanawiać czy nie chodzi o krakowskie biuro festiwalowe które przednie pracuje nd zapełnianiem grafiku tej hali... Takie marzenie bo jestem z Krk :)


Kraków by się przydał, najwieksza i najnowoczesniejsza hala w Polsce mogla by sie doczekac wreszcie jakiegos eventu z muzyka elektroniczną;)

switek1987
09-02-2016, 11:05
A ja w ciemno wczoraj ogarnąłem nocleg w... Gdańsk :D :D :D

Dave al Mine
09-02-2016, 11:15
Kiedy to Armin ogłosi oficjalnie? 27.02 podczas ASOT Festival?

Armin pewnie jeszcze sam o tym nie wie :P

sanderas
09-02-2016, 11:36
Proponował bym brać pod uwagę nie ilość krzesełek tylko ilość trybun stałych plus wymiary płyty głownej ;)

Wszystko trzeba brać pod uwagę. Dla mnie ptaszki ćwierkają że to Łódź. Idealne połączenie miedzy każdym większym miastem w Polsce i to że są tani i żadni takich eventów do portfolio;)

Kraków naprawdę bardzo dużo sobie życzy z nowiuśką halę :)

Banerx
09-02-2016, 12:01
Wszystko trzeba brać pod uwagę. Dla mnie ptaszki ćwierkają że to Łódź. Idealne połączenie miedzy każdym większym miastem w Polsce i to że są tani i żadni takich eventów do portfolio;)

Kraków naprawdę bardzo dużo sobie życzy z nowiuśką halę :)

Skoro Armin stawia na jakość, to w Tauron Arenie ją dostanie na 100%, skoro sam Hans Zimmer stwierdził że właśnie ten obiekt ma jedną z najlepszych akustyk to coś jest na rzeczy. Wcale mnie nie będzie dziwić wybór mojego miasta, po za tym miałbym rzut beretem bo mieszkam na prawdę blisko :D.

sanderas
09-02-2016, 12:10
Skoro Armin stawia na jakość, to w Tauron Arenie ją dostanie na 100%, skoro sam Hans Zimmer stwierdził że właśnie ten obiekt ma jedną z najlepszych akustyk to coś jest na rzeczy. Wcale mnie nie będzie dziwić wybór mojego miasta, po za tym miałbym rzut beretem bo mieszkam na prawdę blisko :D.

Wszystko pięknie Kraków ale pomyśl o kosztach które wyda agencja na tą Arenę. Mniejszy zarobek dla Armina i jego teamu i dla samej agencji. Nie ma pewności że zapełnią 15 tys halę w 100% a Łódź tańsza nawet jak będzie troszkę mniej niż 13 tys osób to będzie sukces.

Pomyśl jeszcze o odległości i komunikacji z innymi miastami z dolnego śląska i wielkopolski. Ciągle jeszcze te połączenia zachodnich miast z Krakowem są słabe.

P.S Hans Zimmer też będzie w Atlas Arenie - 1 maja ;)

Ukii
09-02-2016, 12:30
Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Katowice .... i tak dalej :)
a może Radom - ma bardzo dobre połączenia lotnicze z całym światem :D można by tam nawet zrobić Armin Only Open Air na samej płycie lotniska :) akurat cała impreza by trwała między odlotami samolotów ;)

Franek Kimono
09-02-2016, 15:03
Postanowiłem podziałać metodą podstępu.
Atlas Arena napisała "Witam, Nie, na ten moment nie ma takiej imprezy."
Ergo Arena: Dzień dobry. Planujemy wiele imprez, informujemy o potwierdzonych (zawstydzona buźka).
Obstawiam Gdańsk na tą chwilę, czekam na Kraków :D

Szadii
09-02-2016, 18:00
Widac ze jest cos na rzeczy jesli chodzi o Gdańsk. Oby te informacje się potwierdziły ��

Dave al Mine
09-02-2016, 18:02
w Gdańsku ma byc Avicii

tomcozmo
09-02-2016, 18:02
Tauron ma jakiś even 15.05 więc odpada... Czeka mnie podróż na drugi koniec polski...

szczepanek1991
09-02-2016, 19:28
Ja zarezerwowałem nocleg w Łodzi ... Jeśli padnie jednak na Gdańsk odpuszczam ;/

szmlody
09-02-2016, 21:23
W Krakowie powinno być Sensation a nie Armin!

greeNew
09-02-2016, 22:23
Ergo Arena, bilety od 28 lutego ;) ja się nie wybieram, ale życzę udanej imprezy i żeby nie odwołali jak w Ostravie ;)

Panuś
10-02-2016, 07:16
Ergo Arena, bilety od 28 lutego ;) ja się nie wybieram, ale życzę udanej imprezy i żeby nie odwołali jak w Ostravie ;)
Skąd taka pewność, że od razu bilety od 28.02?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

sanderas
10-02-2016, 08:42
Skąd taka pewność, że od razu bilety od 28.02?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

na FTB mówili że w specjalnej cenie od 28.02 bilety na Armina :)

PabloXX
10-02-2016, 09:55
Kiedy bedzie oficjalne info gdzie i kiedy Armin zagości w PL ??

bartosh
10-02-2016, 10:11
Pewnie na dniach skoro bilety mają być od 28.02

Panuś
10-02-2016, 10:36
A jak myślicicie, ta specjalna cena to ile moze byc?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

kropkaPl
10-02-2016, 13:20
Nie wydaje mi sie by było taniej jak 150-180 zl:) w promocyjnej poczatkowej cenie:)

orwell14
10-02-2016, 14:36
Nie wydaje mi sie by było taniej jak 150-180 zl:) w promocyjnej poczatkowej cenie:)

Jeśli cena będzie taka, to Armin zobaczy tłumy, że hoho. No i moim zdaniem wybór Krakowa, czy Gdańska to błąd, Łódź i Warszawa są optymalne.

Powiedzmy, jak rzuci na start, pierwszy tydzień, dwa 80-90 zł, to jest szansa na dajmy na to 10 000 osób.

kropkaPl
10-02-2016, 15:06
Jeśli cena będzie taka, to Armin zobaczy tłumy, że hoho. No i moim zdaniem wybór Krakowa, czy Gdańska to błąd, Łódź i Warszawa są optymalne.

Powiedzmy, jak rzuci na start, pierwszy tydzień, dwa 80-90 zł, to jest szansa na dajmy na to 10 000 osób.

Zapomnij:) Standandartowe bilety 5 LAT TEMU na Armin Only Mirage w Poznaniu zaczynały sie od 130 zl:) a raczej ceny na eventy tego typu nie ida w dol a w gore. Wole nastawić się na wiekszy wydatek niż 100 zl za bilet.

Zobaczmy ze juz na event z Avicii bilety na event stadionowy sa od 135 zl:)

orwell14
10-02-2016, 15:15
Zapomnij:) Standandartowe bilety 5 LAT TEMU na Armin Only Mirage w Poznaniu zaczynały sie od 130 zl:) a raczej ceny na eventy tego typu nie ida w dol a w gore. Wole nastawić się na wiekszy wydatek niż 100 zl za bilet.

Zobaczmy ze juz na event z Avicii bilety na event stadionowy sa od 135 zl:)

Ale Armin teraz, a 6 lat temu... :kwasny: Wtedy rynek eventów w PL stał na o wiele wyższym poziomie, same Sunrise'y miały LU jakich nie powstydziłyby się obecnie UMF'y i Tomorrowlandy. ;)

kropkaPl
10-02-2016, 15:49
Ale Armin teraz, a 6 lat temu... :kwasny: Wtedy rynek eventów w PL stał na o wiele wyższym poziomie, same Sunrise'y miały LU jakich nie powstydziłyby się obecnie UMF'y i Tomorrowlandy. ;)
Masz racje fakt. My wspominamy Armina czy Sunrise sprzed 5 lat min wstecz ale zwrocmy uwage ze jakość Sunrsie spada a ceny sie utrzymuja:) zreszta nie ma co gdybac i kłócić jak właśnie na watku o Sunrise gdzie juz kilka stron jest o dupie marynie :) Kilka lat posuchy eventowej w Polsce więc może sie coś konkretnie ruszy:) i mam nadzieje ze to jednak nie bedzię Gdańsk:) 2 eventy w ciagu 2 miesiecy w Gdansku no nie wiem nie wiem. Pozdro Orwell

Fake_ID
11-02-2016, 06:58
Najlepsze miejsce do tej imprezy to targi poznańskie albo hala stulecia.

brzooskaa
11-02-2016, 08:34
Jeśli cena będzie taka, to Armin zobaczy tłumy, że hoho. No i moim zdaniem wybór Krakowa, czy Gdańska to błąd, Łódź i Warszawa są optymalne.

Powiedzmy, jak rzuci na start, pierwszy tydzień, dwa 80-90 zł, to jest szansa na dajmy na to 10 000 osób.

Mógłbyś podać przykład gdzie na świecie było organizowane AO w takiej cenie? :d bo z tego co pamiętam to nawet w Ostravie 1 pula była chyba za 120 bo jakoś tak kupowałem i to było meeeeega tanio a event i tak się nie odbył. 160 zł jak będzie 1 pula to cena w sam raz

Eyris
11-02-2016, 12:46
Jaram się jak pochodnia już na sam wieść. Zamierzam się wybrać przynajmniej na dwa AO Embrace, a że jedno będzie w Polsce to cudowna wiadomość, bo to zawsze prostszy i tańszy dojazd, nawet jeżeli to ma być drugi koniec Polski. O nocleg bać się nie muszę, bo ja zawsze po takich imprezach śpię w pociągu :D Wyjątkiem byłaby Łódź, wtedy to nocleg po znajomości mam zapewniony, ale naprawdę miejsce jest dla mnie zupełnie obojętne, z Poznania mam gładki dojazd prawie wszędzie...

Oby organizacyjnie wszystko wypaliło, bo nie chcę się najeść wstydu ._.

I jeszcze pytanko... orientuje się ktoś może po ile prawdopodobnie będą chodzić wejściówki VIP na wydarzenie, bo muszę wiedzieć ile kasy trzeba sobie zamrozić :P ?

kellrez
11-02-2016, 16:07
Będzie okazja do wykorzystania urlopu ;d

martinanders
13-02-2016, 00:08
Jak dla mnie Gdansk, wybrzeze... mmm.... sloneczna, wiosenna pogoda..... ideolo poprostu :) A jakby odbylo sie w Warszawie, czyli godzina drogi od mojej miejscowosci to juz wogole poezja. Tylko jesli w Warszawie to gdzie? Naradowy na bank odpada bo bilety musialyby byc w cenie tych co na niedoszlą polska edycje Ultra. Krakow tez bylby spoko, mam tam troche znajomych wiec byloby fajnie. Czekamy na info!

szczepanek1991
14-02-2016, 12:23
Wszelkie znaki na niebie wskazuja ze bierze sie za to Soundtrade..

Mr.Greeen
15-02-2016, 03:31
Wszelkie znaki na niebie wskazuja ze bierze sie za to Soundtrade..

Będą mieli okazję poprawić swoją reputację po zeszłorocznej organizacji FSOE... :)

I byle nie w Gdańsku - błagam bo jeżeli znowu postawią na gównianą Centrum Stocznię to zaczynam współczuć ludziom którzy wpakują stoileś albo i nawet dwieścieileś złotych na miejsce które nawet nie stać na jakąkolwiek klimatyzację czy odpowiednią ilość prądu do obsługi takiego eventu...

szczepanek1991
15-02-2016, 08:02
Będą mieli okazję poprawić swoją reputację po zeszłorocznej organizacji FSOE... :)

I byle nie w Gdańsku - błagam bo jeżeli znowu postawią na gównianą Centrum Stocznię to zaczynam współczuć ludziom którzy wpakują stoileś albo i nawet dwieścieileś złotych na miejsce które nawet nie stać na jakąkolwiek klimatyzację czy odpowiednią ilość prądu do obsługi takiego eventu...

Kolego ST po za bookingami nie miało nic wspólnego z FSOE . Obecnie ST zajmuje się głównie bookingami .
A wczasie FSOE nba plaży chyba orgaznizowali SOE

Na 99% to ST ściąga Armina do Polski , ale w czyim imieniu nie wiadomo , może jest to ich własny projekt , a może po prostu ktoś ich zatrudnił .

Wiem jedno jeśli ST się podpisze pod tym projektem to poziom będzie .

Eyris
15-02-2016, 11:24
I byle nie w Gdańsku - błagam bo jeżeli znowu postawią na gównianą Centrum Stocznię to zaczynam współczuć ludziom którzy wpakują stoileś albo i nawet dwieścieileś złotych na miejsce które nawet nie stać na jakąkolwiek klimatyzację czy odpowiednią ilość prądu do obsługi takiego eventu...


Co ty, Armin i jego ludzie w życiu nie wybiorą tego obskurnego miejsca, poza tym jest za wąskie by dałoby się tam zorganizować AO, potrzebna jest dużo szersza scena by pomieścić wszystkie atrakcje z przykładowo ostatniej trasy z Intense. Stocznia? Od razu wykreślić grubą, czerwoną kreską!!!

Mr.Greeen
15-02-2016, 11:59
Kolego ST po za bookingami nie miało nic wspólnego z FSOE.

To w końcu kto to organizował skoro impreza ta przed wydarzeniem była reklamowana jako impreza organizowana przez soundtrade?

Tu nawet możesz sobie zobaczyć plakat z imprezy: https://www.facebook.com/FSOEcampaignPOLAND/photos/a.1478754289048142.1073741829.1469865049937066/1605076309749272/?type=3&theater

Chociaż fakt co najmniej dziwne było to że ST nawet nie wspominał o tej imprezie, co można zobaczyć chociażby na ich fanpejdżu.

Stocznia? Od razu wykreślić grubą, czerwoną kreską!!!

Ufff... i całe szczęście ;)

greeNew
15-02-2016, 13:42
Soundtrade zajmował się tylko bookingami na FSOE, a organizacją panowie z dawnego MSM. Takie są fakty ;)

Pixmanek
15-02-2016, 15:13
Będą mieli okazję poprawić swoją reputację po zeszłorocznej organizacji FSOE... :)

I byle nie w Gdańsku - błagam bo jeżeli znowu postawią na gównianą Centrum Stocznię to zaczynam współczuć ludziom którzy wpakują stoileś albo i nawet dwieścieileś złotych na miejsce które nawet nie stać na jakąkolwiek klimatyzację czy odpowiednią ilość prądu do obsługi takiego eventu...

Wd mnie Stocznia Gdańsk odpada nikt nie popełni 3 raz tego samego błedu (FullonFerry,Fsoe)
ktoś tam już pobąkiwał o gdańskiej ergo arenie co jest możliwe myśle,że dobra opcją byłoby zagospodarowanie odpowiedniej ilości miejsca w targach poznanskich tak jak to było na planeta born to party lub trancexplosion hala nr 2 o ile dobrze pamietam.

Kameleon
15-02-2016, 15:26
Wszystko wskazuje na to, że to się odbędzie. Mam już kontakt z organizatorami, 4Clubbers tradycyjnie zgarania patronat, a szczegóły niebawem :)

ExploTRANCE
15-02-2016, 15:57
Kameleon daj jakaś wskazówkę.. czy będzie to północna czy południowa część Polski... :D

Kameleon
15-02-2016, 16:08
Kameleon daj jakaś wskazówkę.. czy będzie to północna czy południowa część Polski... :D


:)

http://www.sklep.cyfronika.com.pl/userdata/gfx/5d823da7b7be3592b27d23e18ed1670a.jpg

bartosz9005
15-02-2016, 17:14
Wychodzi na Kraków :)

greeNew
15-02-2016, 17:21
Uparliście się ludzie na ten Kraków :P Ergo Arena w Gdańsku na 100%. Nie wiem po co to ukrywają tyle czasu i tylko robią ludziom z południa nadzieję, że gdzieś bliżej

kropkaPl
15-02-2016, 17:28
W Krakowie dzien pozniej jest koncert wiec Kraków na pewno odpada:) Wiec Gdańsk:) Kameleon byś mógł zdradzić miejsce :)

Borys.
15-02-2016, 17:29
Przecież to co Kamel wkleił jasno wskazuje że północ ;)

Kayned
15-02-2016, 17:33
Bilety 99 zl od 28 lutego na ftb.pl od 20:00

janou
15-02-2016, 17:35
Też myślę że będziemy mieli tutaj bitwę Łódź/Kraków/Gdańsk. Jeśli chodzi o cenę biletów i to jak miasto pomaga z takimi typu wydarzeniami to stawiam na Łódź. Oprócz hali która jest duża i niedroga w wynajęciu po koncertach (ostatnio Imagine Dragons) są dodatkowe kursy autobusów/tramwajów i dodatkowe autobusy rozwożące na każde osiedle/dworzec. W dodatku z Kaliskiego mamy 5 minut drogi.
Gdańsk rzeczywiście może być problem, hala jest na obrzeżu miasta przy granicy z Sopotem, gdzie kursuje 1 autobus na godzinę (doświadczenia z FSOE przy wycieczce do Sopotu :D ).
Kraków wydaje się opcją pomiędzy - problemu z dojazdem do hali nie ma, hala duża, jedyny minus to koszt za wynajem.
Łódź lub Kraków takie moje typy.


W GD SKMka jeździ blisko i kursuje bodajże co 7min, więc wyssane z palca;p

Amundsen
15-02-2016, 17:40
Hmm nie wiem która agencja by się tego podjęła... Ale poczekamy na jakieś info ;) jak znowu MSMy chcą dorobić to boję się o organizację żeby na reklamach się nie skończyło


SoundTrade Agency na swoim fp na FB ma info :) możliwe że Oni się podjęli.

Pixmanek
15-02-2016, 17:45
Przecież to co Kamel wkleił jasno wskazuje że północ ;)

jasno wskazuje,że północ..jak ty to wywnioskowałeś skoro to takie jasne?

max_respect
15-02-2016, 17:51
SoundTrade jest organizatorem

Borys.
15-02-2016, 17:55
jasno wskazuje,że północ..jak ty to wywnioskowałeś skoro to takie jasne?

Jak byś nie widział, to ktoś pod tym pisał i tak o Krakowie..

Globes
15-02-2016, 17:58
Ja się zastanawiam, czy 14 maja to w pełni potwierdzona data, że tak się doszukujecie co w których halach odbywa się tego weekendu? :)

Kameleon
15-02-2016, 18:23
27 lutego wszelkie potwierdzenia, oficjalnie prosto od Armina podczas ASOT Festival -> https://www.facebook.com/events/673899282711905/ :)

szczepanek1991
15-02-2016, 18:44
Wiele wskazuje na to , że jest to Gdańsk więc ja odpadam .

Jeśli to organizuje ST to pewnie o Electrocity można już na zawsze zapomnieć...

tomcozmo
15-02-2016, 18:59
Sam nie wiem co myśleć... Z tym pięknym miastem wskazuje na Kraków, do tego Armin coś obiecał Polakom, Czechom i Słowakom i to wskazuje na Kraków! Ja nie wytrzymam do 27 lutego :D

Panuś
15-02-2016, 19:14
Ja mam nadzieję na Łódź, a cena 99 zł to super sprawa, o ile show będzie dłuższe niż 4h od tego w Holandii :)

Cristoval Martin
15-02-2016, 19:37
Oby Gdańsk lub Łódź.

orwell14
15-02-2016, 19:47
Powiedzmy, jak rzuci na start, pierwszy tydzień, dwa 80-90 zł, to jest szansa na dajmy na to 10 000 osób.

Mógłbyś podać przykład gdzie na świecie było organizowane AO w takiej cenie? :d bo z tego co pamiętam to nawet w Ostravie 1 pula była chyba za 120 bo jakoś tak kupowałem i to było meeeeega tanio a event i tak się nie odbył. 160 zł jak będzie 1 pula to cena w sam raz
Zapomnij:) Standandartowe bilety 5 LAT TEMU na Armin Only Mirage w Poznaniu zaczynały sie od 130 zl:) a raczej ceny na eventy tego typu nie ida w dol a w gore. Wole nastawić się na wiekszy wydatek niż 100 zl za bilet.

Zobaczmy ze juz na event z Avicii bilety na event stadionowy sa od 135 zl:)

Byłem blisko :icon_twisted: :clap:

Greenman
15-02-2016, 20:05
Soundtrade wstawiło info grafike na swoim Facebook'u więc pewnie o nich chodzi. Zobaczymy , nie marudźmy , że tanio , że drogo . Kupujemy i jedziemy. Gdańsk czy Kraków to jest mi już w sumie obojętne , zobaczy się :)

greeNew
15-02-2016, 21:40
Soundtrade jest tylko od bookingu, organizacją zajmuje się ktoś inny. Ale myślę, że Armin nie pozwoli im spartolić swojego własnego show ;)

Shadowhes2k
15-02-2016, 21:46
Mówicie o Gdańsku, Krakowie, a mi sie o uszy obiła hala na Międzynarodowych Targach w Poznani. Ktoś się wypowie na ten temat? Jakieś opinie?

donmarcos
15-02-2016, 21:55
https://www.youtube.com/watch?v=diS0qfmSVUo

bedzie jak w o2 arenie, nie narzekajcie na Gdansk.
Czepiacie sie agencji ktora jako jedyna podolala organizacji najwiekszych imprez w PL. Ktos mi powie ze 2 ostatnie Armin Only byly slabo zorganizowane? Przeciez calosc nadzoruje Alda events od Armina

rafaluk
15-02-2016, 22:13
ja bym chciał Warszawę i stadion Narodowy ewentualnie Legii no ale to tylko marzenia. Dobre by było jak by tez był Kraków bądź Łódź.

orwell14
15-02-2016, 22:29
ja bym chciał Warszawę i stadion Narodowy ewentualnie Legii no ale to tylko marzenia. Dobre by było jak by tez był Kraków bądź Łódź.

Odpada na 100%, 14-15 maja odbywa się ostatnia 37 kolejka Ekstraklasy. Jeśli Legia, co wysoko prawdopodbne, będzie na 1 lub 2 miejscu po 30 kolejce, to będzie rozgrywała spotkanie u siebie, jeśli 3 lub 4 to zaledwie 3 dni przed eventem, a więc bardzo mało czasu by było. No i wydaje mi się, że cena też nie byłaby niska.

greeNew
15-02-2016, 22:31
https://www.youtube.com/watch?v=diS0qfmSVUo

bedzie jak w o2 arenie, nie narzekajcie na Gdansk.
Czepiacie sie agencji ktora jako jedyna podolala organizacji najwiekszych imprez w PL. Ktos mi powie ze 2 ostatnie Armin Only byly slabo zorganizowane? Przeciez calosc nadzoruje Alda events od Armina

Oczywiscie racja, tak jak napisałem myślę że Armin nie pozwoli by spartolili mu show tak jak zrobili to Egipcjanom na FSOE w stoczni ;) trzeba przyznać że kiedyś odwalili kawał świetnej roboty ale wypalili się.
PS: ciekawe ile jeszcze pojawi się komentarzy z domysłami typu Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź :P

sawciu
15-02-2016, 22:35
Przyjemnie, jakby to był Gdańsk :) Trip po mieście przed imprezą... i na Armina!

switek1987
15-02-2016, 22:39
Tydzien temu zabookowalem nocleg 13-15maj w Gdansku :D mam nadzieje,że wszystko wypali :D

piotr9099
16-02-2016, 10:51
EPIC Club :
Tematem głównym dzisiejszego dnia jest nasz cel nr1.
Musicie wiedzieć, że szykujemy dla Was bardzo duże wydarzenie w BDG . Jesteśmy coraz bliżej stworzenia nowego miejsca na mapie Eventów w PL.
Chcemy w BDG mieć swoją Halę, by dawać Wam drodzy Goście to co Najlepsze! Dlatego już w tym roku ruszy pierwszy z Naszym Udziałem.
Czy Bydgoszcz jest Gotowa ?
Dziękujemy


Cichy kandydat do AO ?? :D :D Jestem na TAK !!

Panuś
16-02-2016, 13:22
Ktoś ma doświadczenia z poprzedniej sprzedaży on-line podczas 1 tury? Chodzi mi czy idzie spokojnie kupić bilet, czy 5 minut i serwer pada? :)

misiek_tychy
16-02-2016, 14:32
A może w Krakowie albo w spodku ;)

Leoric
16-02-2016, 15:41
No przecież ja oszaleje skoro mam tyle czekać na tyle info! Dajcie ten dni gdy juz wszystko bedzie wiadomo. Gdzie, kiedy i kto :D Cena nie gra roli :D

Dave al Mine
16-02-2016, 15:51
Hala pod Dębowcem w Bielsku-Białej...sprawdzone info..można zamawiać bilety

Kameleon
16-02-2016, 16:19
No przecież ja oszaleje skoro mam tyle czekać na tyle info! Dajcie ten dni gdy juz wszystko bedzie wiadomo. Gdzie, kiedy i kto :D Cena nie gra roli :D

Dobra, skoro cena nie gra roli to 500 i masz wszystkie wiadomości w prywatnej skrzynce :D

piotr9099
16-02-2016, 16:22
Dobra, skoro cena nie gra roli to 500 i masz wszystkie wiadomości w prywatnej skrzynce :D

Robimy zrzutę :D Na tace :D

Leoric
16-02-2016, 16:29
Dobra, skoro cena nie gra roli to 500 i masz wszystkie wiadomości w prywatnej skrzynce :D


Hahaha :D Akurat mi chodziło o ceny biletów :D A z ciekawości...przeszło by to? :rolleyes: :cool2:

Kameleon
16-02-2016, 16:31
Hahaha :D Akurat mi chodziło o ceny biletów :D A z ciekawości...przeszło by to? :rolleyes: :cool2:

Żartuję jedynie :D Pełna informacja w nocy z 27 na 28 lutego.

soltyso
16-02-2016, 16:45
Armin van Buuren

Dave al Mine
16-02-2016, 17:49
Pełna informacja dopiero 27-28 lutego a 28 lutego pierwsza pula biletów? to jest niepowazne, przeciez trzeba sobie czas zorganizowac urlop, nocleg itd a znajac zycie ludzie w 1 godzine wykupia pule ;/

ale to nie oni mają problem tylko Ty skoro sprzedadzą bilety w godzine :P..widocznie inni potrafią organizowac czas :P

greeNew
16-02-2016, 23:29
Ech widzę, że większości można wyłożyć karty na stół a i tak pytają o miejsce :P pozdro dla ogarniętych którzy już bookują noclegi i umieją wyczytać gdzie odbędzie się impreza :)

DJ NightSpace
17-02-2016, 22:10
Ech widzę, że większości można wyłożyć karty na stół a i tak pytają o miejsce :P pozdro dla ogarniętych którzy już bookują noclegi i umieją wyczytać gdzie odbędzie się impreza :)

Masz na myśli Gdańsk czy Kraków? Bo zarówno tutaj i tutaj pada wiele komentarzy i plotek, że się odbędzie...

kamilol222
17-02-2016, 22:28
Masz na myśli Gdańsk czy Kraków? Bo zarówno tutaj i tutaj pada wiele komentarzy i plotek, że się odbędzie...

Skoro jedna z najnowocześniejszych hal w Polsce to...odpowiedź nasuwa się sama :D

greeNew
17-02-2016, 22:42
Masz na myśli Gdańsk czy Kraków? Bo zarówno tutaj i tutaj pada wiele komentarzy i plotek, że się odbędzie...

Armin w tym roku wybiera się nad polskie morze :) kto uważa inaczej jest w błędzie. więcej info za 10 dni :P pozdrawiam

kgoral160487
18-02-2016, 14:03
Siema
14.05.2016 Gdansk, Hala Ergo Armin ONLY :)

POZDR.

sanderas
18-02-2016, 14:42
Siema
14.05.2016 Gdansk, Hala Ergo Armin ONLY :)

POZDR.

Ergo Arena niepotwierdza.

Odpada Poznań - MTP zajęte w bliskiej odległości datowej targami,

Hala Arena - noc kabaretowa,

Tauron Kraków Arena odpada bo 15 maja jest jakieś AL BANO I ROMINA POWER,

Łuczniczka Bydgoszcz- za mała wielkość.

Hala Stulecia - Polska Noc kabaretowa 13.05.

Spodek Katowicki - rozpadający się obiekt nie na takie imprezy.

Zostaje daleko oddalony, słabo skomunikowany obiekt Gdańsk z Ergo Areną i idealnie w środku Polski - Atlas Arena Łódz + zajebiste połączenie PKP - Łódz Kaliska itd. - oba miejsca nie zaprzeczają że 14.05 mają jakiś event.

Ja wolałbym Łódź (a że niska kwota wlotki 99 zł to na pewno Łódz jest tańsza w wynajmie od Gdańska).

Cristoval Martin
18-02-2016, 21:47
Ergo Arena niepotwierdza.





Spodek Katowicki - rozpadający się obiekt nie na takie imprezy.




http://i.imgur.com/iWKad22.jpg

tomcozmo
18-02-2016, 22:02
Faktycznie Kraków odpada... O ile termin mógłby byc po prostu inny niż znamy to piszą o jednej z najnowocześniejszych hal a nie największej i najnowocześniejszej �� szkoda bo ciągle czekam na event w jedynej hali zaprojektowanej pod kątem akustyki w każdym najdrobniejszym szczególe

szczepanek1991
18-02-2016, 22:11
Ergo Arena niepotwierdza.

Zostaje daleko oddalony, słabo skomunikowany obiekt Gdańsk z Ergo Areną i idealnie w środku Polski - Atlas Arena Łódz + zajebiste połączenie PKP - Łódz Kaliska itd. - oba miejsca nie zaprzeczają że 14.05 mają jakiś event.

Ja wolałbym Łódź (a że niska kwota wlotki 99 zł to na pewno Łódz jest tańsza w wynajmie od Gdańska).



Skąd znasz ceny wynajmu hal ? wydaje mi się , że to podlega negocjacjom i ciężko powiedzieć w jakim terminie jaka cena za wynajem . Sadze , że są mega widełki . Trójmiasto tereny turystyczne , przed sezonem - wydaje mi się , że tu miasto może się włączyć w jakiś patronat .

Osobiście trzymam kciuki za Łódź z Wrocławia są spoko połączenia , odległość nie męcząca .

Pozdrawiam

jacek986
19-02-2016, 14:11
jeśli będzie 1000 udostępnień tego postu

https://www.facebook.com/FTBPL/photos/a.170552359636231.39771.112295602128574/1146692972022160/?type=3&comment_id=1146701878687936&notif_t=photo_reply

to ftb podobno poda współrzędne lokalizacji jeśli chcecie ją poznac juz teraz to udostepniajecie

greeNew
19-02-2016, 17:04
Faktycznie Kraków odpada... O ile termin mógłby byc po prostu inny niż znamy to piszą o jednej z najnowocześniejszych hal a nie największej i najnowocześniejszej �� szkoda bo ciągle czekam na event w jedynej hali zaprojektowanej pod kątem akustyki w każdym najdrobniejszym szczególe

Pod kątem akustyki to na Transmission do Pragi leć, z Krakowa masz blisko ;)
Po kolejnych komentarzach widzę, że nawet jak Armin już poda Gdańsk to co niektórzy dalej będa kombinować czy może w innym mieście się odbędzie :ide:

szymek94
19-02-2016, 17:17
Ewentualnie można jeszcze dodać Lubiąż - tam gdzie odbył się FSOE 350. Pogoda w Maju jest na ogół słoneczna :whistling:
Ale o ile jeszcze nie zostało potwierdzone info o tym aby w Polsce był AO, to coś czuję że jeżeli w Polsce nie będzie to może gdzieś bliżej granicy z Polską. Obstawiam Czechy, Słowacja lub Białoruś.

bereling
19-02-2016, 17:31
Ewentualnie można jeszcze dodać Lubiąż - tam gdzie odbył się FSOE 350. Pogoda w Maju jest na ogół słoneczna :whistling:
Ale o ile jeszcze nie zostało potwierdzone info o tym aby w Polsce był AO, to coś czuję że jeżeli w Polsce nie będzie to może gdzieś bliżej granicy z Polską. Obstawiam Czechy, Słowacja lub Białoruś.

W Białoruśi już oficjalne potwierdzone, tylko data nie podana jeszcze, bo Armin to ma zrobić 27, będzie to w Mińsku...

DJ_Sound
19-02-2016, 18:02
Ergo Arena! :)

Oxy9en
19-02-2016, 18:05
Jak przedmówca :D Sopot Ergo Arena :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12705284_1059765794086732_4954971931943463257_n.jp g?oh=ea2c9cf887e92a6d7b7b8b07bcb9e4f0&oe=575A2EEF

rafael1992
19-02-2016, 18:11
Ergo Arena jest w Gdańsku :) Mega! :D

Szadii
19-02-2016, 18:13
Do przewidzenia to było już od paru dni ;)

Greenman
19-02-2016, 18:13
Jedziemy , idealnie. Ciekawe jaki będzie support o ile wgl. będzie , zależy jaką tam koncepcję przyjęli :)

Ognisty
19-02-2016, 18:28
No i fajnie :)
Mnie pasuję z Bydgoszcz w miarę blisko :) Do tego w Maju ciepło już będzie i po imprezie jakiś after na plaży :)

yaro101
19-02-2016, 18:31
Współrzędne jasno wskazują na ERGO Arene w Gdańsku ;)

szymek94
19-02-2016, 18:42
lokalizowanie GPS, kalkulator współrzędnych geograficznych (http://vbest.com.pl/gps?lat=54.42361111&lng=18.58&zoom=6&mt=ROADMAP#przesun) - Po wpisaniu współrzędnych wszystko wskazuje na to że Armin bedzie w Gdańsku. Super. Po raz drugi zawita do nas, ale coś czuję że koszmarnie zagra swój set.

Eyris
19-02-2016, 19:20
28 lutego jeszcze jestem w drodze powrotnej z Utrechtu, mam nadzieję, że nie wykupią mi pierwszego dnia wszystkich wejściówek vip :D

greeNew
19-02-2016, 21:33
Niech ALDA tylko przypilnuje panów z MSM i będzie dobrze :P

ksywa812
19-02-2016, 21:53
ZA ORGANIZACJĘ ARMIN ONLY BIORĄ SIĘ PANOWIE OD ELECTORCITY WIĘC SPOKOJNIE! :D Zapowiada się cudowny wypad do Gdańska <3

greeNew
19-02-2016, 22:38
ZA ORGANIZACJĘ ARMIN ONLY BIORĄ SIĘ PANOWIE OD ELECTORCITY WIĘC SPOKOJNIE! :D Zapowiada się cudowny wypad do Gdańska <3

Nie pisz jak nie wiesz ;) Panowie od EC są tylko od bookingu, organizacja to stara MSMowska ekipa.

Eyris
20-02-2016, 01:18
No przecież nie ma bata by na Ergo Arenie nagle prąd wywaliło, no bez jaj. Z rozmiarem chyba też nie będzie problemów. Podczas oglądania kolejnych odcinków z trasy Intense zawsze problemy organizacyjne wychodziły kilkanaście godzin przed samą imprezą, pożyjemy zobaczymy. Poza tym jak z jakimś elementem imprezy będzie problem, to nie będzie aż tak wielki przypał na skalę światową jak się myśli, naprawdę... takie debilizmy organizacyjne się działy w niektórych miastach na AO Intense, że szkoda gadać, a ostatecznie impreza i tak dochodziła do skutku... (wyjątek... Ostrava, ale tam był zagrany tak epicki set, że naprawdę nie żal mi było tego straconego AO, przynajmniej muzyka była o niebo lepsza :P)

greeNew
20-02-2016, 01:41
Nie mówię że zepsują tą imprezę. Spartolili Fame Music Festival, Egipcjanom FSOE, ale Armin ma swoje tyły które nie pozwolą by to nie wyszło. Tylko uświadamiam, że panowie z Soundtrade nie są organizatorami ;) życzę z całego serca żeby ta impreza nie została odwołana i udała się w 100%, bo rynek nie lubi wpadek i przy takiej osobie jak Armin myślę, że mogłoby się to potężnie odbić w przyszłości.

Leoric
20-02-2016, 13:43
Piszesz, że panowie są tylko od bookingu...ale kogo tu bookować skoro sam Armin zagra? (nie liczę artystów, którzy gościnie występują na płycie i wątpię by inni dj zagrali) Dla mnie to kupy się nie trzyma. I skąd ta pewność, ze MSM za to się bierze?

greeNew
20-02-2016, 14:52
skąd ta pewność, ze MSM za to się bierze?

Od osób które informacji nie czerpią z internetu a z konkretnych źródeł :) zaryzykowałbym nawet stwierdzenie o jakiejś małej kolaboracji Soundtrade z MSM po wpadce finansowej na FSOE w Lubiążu oraz słabym Fame Music Festival, ale to już tylko moje przypuszczenia. Ale co by nie było Panowie z ALDY przypilnują żeby wszystko wyszło.

szczepanek1991
20-02-2016, 20:20
Piszesz, że panowie są tylko od bookingu...ale kogo tu bookować skoro sam Armin zagra? (nie liczę artystów, którzy gościnie występują na płycie i wątpię by inni dj zagrali) Dla mnie to kupy się nie trzyma. I skąd ta pewność, ze MSM za to się bierze?

Też nie sądzę by MSM-y dysponowały takim budżetem pomijam też fakt , że nie sądze by Alda chciala z nimi współpracować .

brzooskaa
20-02-2016, 20:39
Też nie sądzę by MSM-y dysponowały takim budżetem pomijam też fakt , że nie sądze by Alda chciala z nimi współpracować .

Jakoś przez tyle lat tylko z nimi współpracowała w PL, to że od 2012 nie potrafią zrobić eventu to nie znaczy ze było tak też kiedyś. Dopiero później zaczęli jakieś wały kręcić, wcześniej było w sumie ok. Przecież to z nimi Alda robiła 2 razy Armin Only i ASOT-a.

kellrez
20-02-2016, 22:01
Gdańsk.. Po razu drugi będzie trzeba przejechać całą Polskę ; ) Tym razem biorę nocleg ; )

isobuster
21-02-2016, 14:18
Widzę niektórzy mylą fakty i nie wiem skąd biorą informację kto organizuje jaki event . Plus będąc nawet na jednej czy drugiej imprezie czytając komentarze ,,tych``co byli zastanawiam się czy ja na pewno byłem na tym samym wydarzeniu co osoba pisząca opinię bo czasem to jest to tak rozbieżne ,że szkoda słów. Co do Armina Pożyjemy zobaczymy :)

NamiaD
21-02-2016, 14:39
Czy jak kończę 18 w Czerwcu to wpuszcza mnie tam? :)

kmalina
21-02-2016, 16:37
Jakos nie chce mi sie wierzyć w datę 14 maja. Gdzie w maju sa 2 dlugie weekendy, na początku i na końcu.
POzdrawiam

No Shadow
21-02-2016, 19:38
Soundtrade to tylko przykrywka pod organizacją. Kasę wykładają grubsze ryby.

Cristoval Martin
21-02-2016, 19:55
Bedzie afera. Niech powołają komisję śledczą, kto jest lokalnym promotorem AO w Polsce... .

kmalina
21-02-2016, 21:02
Co w tym takiego ważnego kto jest organizatorem? Armin nie pozwoli sobie na problemy. Gorsze jest to, że jeżeli prawdą jest termin to ktos jest naprawdę debilem nie robiac tego w długi weekend, chyba że wszystkie duze hale w tym czasie sa zajęte, lub armin ma terminy zajęte.

Underlay
21-02-2016, 22:04
Siemka, mozecie mi powiedziec jak wyglada zamawianie biletow na ftb, da rade zamowic bilety podczas pierwszej tury? Czy to bardziej wyglada na zasadzie komu szybciej wczyta sie strona ten ma bilet? Dzieki za odp

DJ NightSpace
21-02-2016, 22:46
Też jestem ciekaw czy wszyscy chętni kupią... Czy jednak strona nie wytrzyma? :)

brzooskaa
22-02-2016, 10:29
Przy wydarzeniach takiego kalibru na ftb to zawsze bylo w pierwszej puli z 50 biletów, na ASOT strona mi się załadowala po 1:20 sek to już brałem z 3 puli za 169. Ale koleżance się udało kupić w 1, chyba w 2 sekundzie czy jakoś tak. Dawno nie było takiego disco bandzo w PL wiec sądzę że i tym razem zainteresowanie będzie ogromne.

jagodao
24-02-2016, 21:08
Co do miejsca nie ma lepszego niż ERGO ARENA na Armin Only, dlaczego przekonajcie się sami (od 1:30):
pzjvkDfSQ7c
Jedna z lepszych krat do podwieszeń w Europie + najlepsze nośniki audio-video
mega biba się szykuje

Kameleon
26-02-2016, 11:39
W związku z wieloma zapytaniami o szczegóły sprzedaży biletów na AO publikujemy mapkę, jutro opublikujemy ceny biletów w pierwszej i drugiej puli. Na pewno startujemy od 99 PLN z sektorem A. Druga pula będzie dostępna natychmiast po wyprzedaniu pierwszej.

SEKTOR A - płyta, stojące
SEKTOR B,C - miejsca siedzące nienumerowane, możliwość wejścia na płytę

Startujemy niedziela 16.00 na ftb.pl
Jaki sektor wybieracie?

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-0/s480x480/6786_1151052814919509_8184593254944550572_n.jpg?oh =c62cd9305362382e1a19d6b96f79bfb1&oe=576CD2DC

Borys.
26-02-2016, 11:46
Fajnie, że jest możliwość wejścia na parkiet z trybun :) na pseudo AO w Ostravie nie było takiej możliwości. Z góry tez fajnie popatrzeć, a można siąść i odpocząć

Leoric
26-02-2016, 12:36
---------- Post added 26-02-2016 at 12:37 ----------


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t48173_wnetrze.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48173_wnetrze.jpg)

Tak to wygląda.

piotr9099
26-02-2016, 15:27
---------- Post added 26-02-2016 at 12:37 ----------


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t48173_wnetrze.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48173_wnetrze.jpg)

Tak to wygląda.

Na pewno nie ,Trybun B tak jak na rysunku nie będzie , za mało by miejsca byłoby na parkiecie. Zresztą te trybuny są rozkładane

Trybuna B to faktycznie Trybuna C na rysunku

Trybuna C to najwyższa trybuna (nie zaznaczona na zdjęciu)

piotr9099
26-02-2016, 15:30
Na pewno nie ,Trybun B tak jak na rysunku nie będzie , za mało by miejsca byłoby na parkiecie. Zresztą te trybuny są rozkładane

Trybuna B to faktycznie Trybuna C na rysunku

Trybuna C to najwyższa trybuna (nie zaznaczona na zdjęciu)

ExploTRANCE
26-02-2016, 15:55
Gdyby było tak jak kolega pokazał na zdjęciu, to faktycznie strasznie mało miejsca.
Na Transformations był ogrom powierzchni..
w sumie perspektywa robi swoje, na zdjeciu ta hala wydaje się mała :)

piotr9099
26-02-2016, 19:11
Hmmm coś mi tu pachnie Vinyl set :) zobaczcie ze na środku jest coś połączone ze scena

Cristoval Martin
27-02-2016, 14:51
Czekamy na godzinę 23.
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48189_image.png




---------- Post added 26-02-2016 at 12:37 ----------


http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t48173_wnetrze.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48173_wnetrze.jpg)

Tak to wygląda.Tak to na pewno nie będzie wyglądać.
Na twoim oznaczeniu trybuna B to mobilna trybuna rozkładana w zależności od rodzaju imprezy. Trybuna C którą wskazałeś to będzie trybuna B, natomiast trybu
na C będzie najwyżej.

DudeL
27-02-2016, 16:50
Niech ogłosi oficjalnie i bedziemy wiedzieli na czym stoimy ;D ufff jeszcze pare godzin :D

markopolo
27-02-2016, 17:52
Oto kilka ważnych informacji:
PIERWSZA PULA, START NIEDZIELA 16:00
SEKTOR A - 99 PLN
SEKTOR B - 139 PLN
VIP - 500 PLN
DRUGA PULA - startuje natychmiast po wyprzedaniu pierwszej
SEKTOR A - 134 PLN
SEKTOR B - 169 PLN
VIP - 650 PLN
TRZECIA, CZWARTA PULA
WYŻSZE CENY NA WSZYSTKIE SEKTORY SEKTOR A - miejsca stojące, płyta, brak
możliwości wejścia na sektor B i C
SEKTOR B,C - miejsca siedzące nienumerowane,
jest możliwość wejścia na płytę (A).
SEKTOR C - sektor rezerwowy, dostępny
opcjonalnie w trzeciej puli. Otwarcie bram godz 20.00, koniec 5.00

electr0fanatic
27-02-2016, 18:31
Moze mi ktos wytlumaczyc po co sa te sektory? Bylem na wielu imprezach zagranicznych jak i Polskich, nigdy nie spotkalem sie z czyms takim.

paskudek
27-02-2016, 19:03
Moze mi ktos wytlumaczyc po co sa te sektory? Bylem na wielu imprezach zagranicznych jak i Polskich, nigdy nie spotkalem sie z czyms takim.

Zadaje sobie to samo pytanie...
Tylko na imprezie Armina sie z tym spotykam?

qczi
27-02-2016, 21:29
Ktoś się dzisiaj pospieszył na facebookowym profilu MSM Events:

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t48191_1280612410524111681389784278002250772864245 n.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i48191_1280612410524111681389784278002250772864245 n.jpg)

szyimon
27-02-2016, 22:53
Oficjalnie potwierdzone przez Armina, 14.05.16 - GDAŃSk !!! :)

greeNew
27-02-2016, 22:59
I oficjalnie bawią się w to MSM z Soundtrade :P czyli bez niespodzianek

"PIERWSZA PULA, START NIEDZIELA 16:00 na wlotki.pl i ftb.pl

SEKTOR A - 99 PLN
SEKTOR B - 139 PLN
VIP - 500 PLN

DRUGA PULA - startuje natychmiast po wyprzedaniu pierwszej

SEKTOR A - 134 PLN
SEKTOR B - 169 PLN
VIP - 650 PLN

TRZECIA, CZWARTA PULA
WYŻSZE CENY NA WSZYSTKIE SEKTORY

SEKTOR A - miejsca stojące, płyta, brak możliwości wejścia na sektor B i C
SEKTOR B,C - miejsca siedzące nienumerowane, jest możliwość wejścia na płytę (A).
SEKTOR C - sektor rezerwowy, dostępny opcjonalnie w trzeciej puli."

żródło: FTB.PL

Fake_ID
27-02-2016, 23:54
Gdyby w Poznaniu odbyła się impreza to pewnie by się pojawił.. ale, że nie jestem jakiś wielkim fanem Armina to odpuszcze sobie. Mimo wszystko życze udanej imprezy tym którzy pojadą. Oby przeszła do historii z hukiem :)

Underlay
28-02-2016, 00:10
Siemka, mam pytanko odnosnie kupna biletów na ftb, bo nigdy jeszcze nie kupowalem, a mam zamiar udac sie do Gdanska. W momencie kupienia biletu trzeba odrazu zaplacic za pomoca konta bankowego czy dopiero kurierowi gdy do mnie przyjedzie? Sa do wyboru jakies formy zaplaty?

ExploTRANCE
28-02-2016, 00:13
Ziomus,to sprzedaz internetowa. Bilet dostaniesz na maila. Placisz od razu po zakupie :)
Nie zaplacisz,Twoje zamówienie może być unieważnione

DJ NightSpace
28-02-2016, 00:15
Jak to teraz wygląda wszystkie bilety są elektronicznie? Czy są też papierowe z wysyłką?

switek1987
28-02-2016, 03:07
na 99% sa z wysylka bo 2 dni temu na ftb juz wisiala testowa zakladka z biletami za 750zl + wysylka:)

kropkaPl
28-02-2016, 08:04
Teraz też jest bilet testowy i jest opcja kuriera jak i wydruku własnego

justynkaaaaa72
28-02-2016, 09:58
ARMIN ONLY Embrace WYJAZD Z GTV PARTY BUS
14 maja 2016 Armin van Buuren zaprezentuje w Gdańsku wielkie show, które zapamiętamy do końca życia!!!
Będzie to wydarzenie na wielką skalę !
A NAS TAM NIE ZABRAKNIE! NASZE AUTOKARY SĄ W GOTOWOŚCI
Każdy z nich wyposażony jest w sprzęt dj’ski oraz dobre nagłośnienie!

Przygotowaliśmy 3 trasy przejazdu

Trasa I
Opole, Wrocław, Leszno, Poznań, Gniezno, Bydgoszcz

Trasa II
Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Kutno, Włocławek, Toruń,

Trasa III
Warszawa

Ceny przejazdu w obie strony:
Opole, Wrocław, Leszno, Katowice, Częstochowa, Piotrków Trybunalski: 100 PLN
Poznań, Gniezno, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź, Kutno, Włocławek, Toruń: 80 PLN

ABY ZNALEŹĆ SIĘ NA LIŚCIE WYJAZDOWEJ NALEŻY:
1. napisać do nas maila w celu dokonania rezerwacji [email protected]
- w mailu zamieść NAZWĘ IMPREZY na którą chcesz się zapisać, IMIĘ I NAZWISKO (bądź imiona i nazwiska jeżeli zapisujesz nie tylko siebie), MIEJSCE WYJAZDU oraz NUMERY KONTAKTOWE.

2. następnie dokonać przelewu na nasze konto
- w tytule przelewu napisz nazwę imprezy, imię i nazwisko, miejsce wyjazdu oraz numer kontaktowy

3. po dokonaniu przelewu należy wysłać potwierdzenie na naszego maila !!!

Dane do przelewu:
BIURO PRZEWOZOWE GRAND TOUR VENUS
ul. Leśna 28 46-046 Kadłub Turawski
Multibank o/Opole
28 1140 2017 0000 4002 1288 5142

Jeśli chcesz jechać z nami a nie ma wyjazdu z twojego miasta proponujemy skorzystanie z usług przewoźnika POLSKI BUS, PKP itp. w celu dojazdu do miast z których rusza Party Bus.
W takim przypadku możemy nieco zmodyfikować godziny wyjazdu Party Busa.

Wszelkie pytania proszę kierować na naszego maila
e-mail: [email protected]

https://www.facebook.com/events/1019604721430014/

Piter95
28-02-2016, 10:48
Może ktoś napisać jak moge spróbować kupić ten "testowy bilet"?

DudeL
28-02-2016, 11:43
Na co Ci testowy? poczekaj do 16 a wtedy kup normalnie ;)

T!m-O
28-02-2016, 12:03
Rozumiem, że jedna osoba będzie mogła zakupić więcej niż jeden bilet?

akowal10
28-02-2016, 15:20
Czy dokładnie pod tym linkiem można kupić bilet?!
Bilety na Armin Only: Embrace (http://arminonly.wlotki.pl/bilety/impreza/172710/Armin-Only-2016.htm)
Bardzo proszę o odpowiedz bo juz czekam na start

DudeL
28-02-2016, 16:04
1 pula poszla w jakies 30 sekund a druga w 2 minuty i chwilowy zastoj jest teraz, chyba ze bilety sa wykupione juz...

Leoric
28-02-2016, 16:06
Ile było tych biletow? po 50 na każdą pule? Kiedy kolejna pula?

Trance 4Ever
28-02-2016, 16:07
juz leci kolejna

szyimon
28-02-2016, 16:15
Kupione z drugiej puli... Na pierwszą chyba nie było szans :)

linkax3
28-02-2016, 16:16
ja i w drugiej nie dałam rady. trzecia poszła. ważne, że jest ! :)

Wojdy
28-02-2016, 16:18
Niesamowite jak szybko rozeszły się bilety w dwóch pierwszych pulach. Ważne, że w ogóle są :)

DudeL
28-02-2016, 16:47
Tez mi sie udało w 3 puli dopiero ale egal wazne ze to sie dostało bo nie było łatwo :D
Szkoda ze VIP tak szybko tez sie roszedl bo celowałem w VIP'a ale nie ma co narzekać wazne ze chociaz tyle ;)

greeNew
28-02-2016, 22:10
ASOT 450 też poszedł dwie pule w 4 minuty czy cos takiego.
Mi udało się szczęśliwie kupić bilet z pierwszej puli za 99 zł i z tego co widzę po komentarzach na fb fart niesamowity :D do zobacznia w maju :)

markopolo
29-02-2016, 09:24
nie intryguje was ta firma na ktora przelewa sie pieniadze ?

FanatykPL
29-02-2016, 11:11
Szczerze > Jeżeli te bilety okazały by się wałkiem to będzie jeden wielki WSTYD na Cały świat .. ktoś nieźle zarobi . A tak na poważnie przelew wykonałem 5 min temu ( Status niezapłacone ) . Nie chciałbym się rozczarować tym bardziej że na bilety poszło prawie 500 zł .

Kameleon
29-02-2016, 11:19
"Firma Belotto Events jest to nowo powstały dział firmy Belotto Design, który ma w planie organizację kilku dużych event'ów. Ze wględu na to, że są to ludzie początkujący w tej branży, a mają duże plany i ambicje, zgłosili się właśnie do nas w sprawie pomocy przy sprowadzeniu Armin Only do Polski oraz koordynacji całego projektu. Współpraca między nami jest oparta na zasadach kontraktu i jak do tej pory wszystko układa się na wysokim poziomie i Belotto Events wywiązuje się z każdego punktu, dlatego nie widzimy powodu domniemania, że impreza może się nie odbyć. My jako SoundTrade Agency dopilnujemy tego żeby Armin wraz ze swoimi artystami pojawił się tej nocy w ERGO ARENA oraz pomożemy Belotto Events spiąć projekt w jedną całość. Nie jesteśmy tutaj osobami decyzyjnymi, ale dołożymy wszelkich starań żeby impreza przebiegła na wysokim poziomie."

tomcozmo
29-02-2016, 11:54
Wiec msm czy jednak oni - jakaś nowa świeża krew? Bo na poczatku myślałem ze to jakiś zwykły przekręt z fiskusem a żeby mnie podatku zapłacić... Ogólnie jestem dobrej myśli bo firma ta sprawia wrażenie takiej którą stać na taką imprezę i nawet w najgorszym wypadku ma z czego dołożyć do organizacji

Lovee_Trance
29-02-2016, 14:19
Już nie mogę się doczekać :D!!

ExploTRANCE
29-02-2016, 16:02
LUDZIE dostał ktoś wgl już swój bilet???
dla mnie to było bezsensu, że sprzedaż zaczęła się w niedziele..
Jak kupowałem bilet na Markusa , to miałem go w przeciągu kilku sekund na stronie, a tu wgl nie było przekierowania do strony naszego banku....

wbijam sobie dzisiaj na maila i lipa nic nie wysłali. Wchodze w swoje zamówienie i dalej nieopłacone.

Status zamówienia: niezapłacone
Uwaga! Płatności zrealizowane przelewem są księgowane z dwudniowym opóźnieniem. Jeżeli w ciągu 4 dni roboczych nie otrzymasz potwierdzenia płatności - skontaktuj się z nami.

feltyn
29-02-2016, 16:19
Pewnie dlatego Sherlocku, że nie było to realizowane przez przelewy24 czy skrilla, a po prostu przez zwykły przelew. Nawet przytoczyłeś tekst który jest tam napisany.

Płatności zrealizowane przelewem są księgowane z dwudniowym opóźnieniem.

Dziś poniedziałek - dzień pierwszy. Bez paniki. :icon_wink:

Artym
29-02-2016, 16:20
No mnie też to dziwi że będą to wszystko księgować ręcznie, ponad 8 tyś zamówień. Potwierdzenie powinno przychodzić automatycznie, a osoby mające konto w mbanku powinny bilet dostać kilka sekund po zapłaceniu. Ciekawi mnie też cały ten przelew, czemu nie było możliwości zapłaty kartą? Gdy płaci się kartą bank zawiera umowę ze sprzedawcą i gdy sprzedawca nie wywiąże się z umowy nabywcy zostaje zwrócona cała kwota, przy przelewie coś takiego nie istnieje. Wydaje mi się że za jakiś czas owa firma ogłosi bankructwo i swoich pieniędzy ani Armina nigdy nie zobaczymy.

greeNew
29-02-2016, 22:34
Ale macie problem o pierdoły :P to nie Munder, całą zgodność potwierdzają FTB, Soundtrade a wy sie czepiacie o Belotto... zresztą wlotki zawsze zwracały kasę za bilety gdy coś było nie tak. Nie płaczcie...

feltyn
01-03-2016, 13:21
Status zamówienia: zapłacone

Można pobierać PDFy.

Panuś
01-03-2016, 14:51
Jest bilecik :) Teorie o jakimś oszustwie można odłożyć na bok ;)

Artym
01-03-2016, 15:57
To że jest bilet nie znaczy że wszystko się odbędzie.

ExploTRANCE
01-03-2016, 19:07
bilet jest , lecz czy sie to odbędzie , też mnie do końca nie przekonuje :)

axe300
01-03-2016, 23:04
Bilet na ASOT (utrecht) był tańszy niż na AO (gdańsk). Czy to jest normalne? Patrząc na line-up z utrechtu i tą magie miejsca to teraz myślę że to wcale drogo nie było.

Osiem222
02-03-2016, 00:29
A wiadomo kto jeszcze się pojawi w Gdańsku ? Ktoś ma jakieś info?

markopolo
02-03-2016, 08:13
cos mi sie gdzies rzucilo w oczy ale nie moge tego teraz znalezc
znalazlem ze ma byc:
Betsie Larkin i Angel Taylor

Borys.
03-03-2016, 11:29
szykuje się Sold Out :) więc nie zdecydowanym radzę się śpieszyć

Dave al Mine
03-03-2016, 12:16
podobno Dj Hazel ma być supportem

DudeL
03-03-2016, 13:23
To by kolidowało z wytwórniami bo Hazel jest z Ultra a Armin z Armady :D :D

Cristoval Martin
03-03-2016, 23:00
bilet jest , lecz czy sie to odbędzie , też mnie do końca nie przekonuje :)

Więcej wiary. Gdybyśmy mieli patrzeć z perspektywy "..kupić bilet? a jak się nie odbędzie..." to na nic byśmy się nie wybrali.
Ja też kupiłem bilet, ale jestem nadziei, że czasy odwoływania eventów już są za nami.

greeNew
03-03-2016, 23:05
FTB podało, że impreza już się spłaciła, więc o odwołaniu nie ma mowy :) teraz już tylko czekać :)

ejbi
04-03-2016, 08:21
bilety są, loty też, teraz tylko czekać na Armina na którego czekam z utęsknieniem od 2012 w naszym pięknym kraju :)

DJDomin
11-03-2016, 16:33
Bilet jest czekamy na Maj

Olgutta
23-03-2016, 10:48
Hej ludziska. Pilnie sprzedam dwa bilety gdyż ja z przyczyn losowych nie mogę wtedy jechać:((bardzo nad tym ubolewam:(

mam 2 bilety na płytę A
CENA 149 ZA JEDEN.

_Maciek
23-03-2016, 13:41
po przesłuchaniu setów Armina z tegorocznego UMF, cieszę się strasznie, że nie kupiłem biletów ma ten event:)

akowal10
25-03-2016, 08:37
My też Panie kolego, że nie kupiłeś :D

kellrez
01-04-2016, 21:45
Jedzie ktoś z małopolski? Nie uśmiecha mi się samemu targać do Gdańska.

liwia
06-04-2016, 08:40
Witam! Mam do sprzedania 2 bilety elektroniczne na amsterdamską premierę na sobotę 7.05.2016 Jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac na maila [email protected] Bilety sprzedaje po cenie regularnej poniewaz chcialabym tylko odzyskac poniesione koszta,niestety nie moge poleciec do amsterdamu.

tomcozmo
06-04-2016, 20:38
@Kellerz tez jadę sam pendolino o 11 35 prawdopodobnie więc pw jeśli chcesz ;)

stoprocentmix
08-04-2016, 12:02
Mała rozgrzewka. Armin Ultra ASOT Stage set ;)

20zMS6pBwoQ

SojkaPL
08-04-2016, 16:46
Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, gdzie rozdają bilety na Armin Only w Ergo Arena, aktualnie do rozdania 16 biletów, duża szansa na zgarnięcie więc warto skorzystac :)
Procurez-vous vos billets pour les meilleurs concerts en Pologne ! -Powered by HotAwards.pl (http://zgarnijbilety.pl/top-koncerty/uyi2vj1/12)

********** z tym spamem.

Pejka
09-04-2016, 22:09
Poszukuje kogoś kto tu wklejał posta na temat transportu do Gdańska. Interesuje mnie podróż z Łodzi. Priv.

Cristoval Martin
09-04-2016, 22:16
Polski Bus z Łodzi prosto do Gdańska.

Ana2016
15-04-2016, 00:13
Sprzedam bilet na sektor A z pierwszej puli :) proszę pisac na priv :)

ciociabasia
18-04-2016, 17:12
WItam
jak ktos nie ma jak dojechac z okolic Koszalina, to ja jade 13 maja a wracam 15 maja i mam wolne miejsca:)

szkietu
20-04-2016, 17:40
Fajna sprawa.Na dodatek cztery dni po moich urodzinach😃.Dobrze by było podsumowac ich zakończenie wypadem na ten koncert😃😃

Parker23022
23-04-2016, 09:35
Witam Sprzedam 2 Bilety Na Armina Sektor A Chętnych proszę o info :)

kasiat80
24-04-2016, 17:23
Witam sprzedam jeden bilet z drugiej puli w sektorze B za jedyne 120zł.

bomek
25-04-2016, 03:20
Ktos z UK Leci? Moze jakas integracja? :D

Eyris
26-04-2016, 14:31
Jakieś info o ewentualnym meetingu z Arminem dla osób z biletami VIP?

szyimon
28-04-2016, 08:18
Jeśli będzie przynajmniej tak dobrze jak tu, to czeka nas niezapomniana noc :)

https://www.youtube.com/watch?v=F-7OFftB43w

OLBINFANS
28-04-2016, 12:30
Sprzedam 2 bilety na płytę za 200 zł priv ;)

Spyke
01-05-2016, 18:36
Sprzedam 1 bilet na sektor A, kupiony w drugiej pul. Priv

sthu
03-05-2016, 11:03
Sprzedam bilet z drugiej puli płyta!

Cichy46
04-05-2016, 10:53
2 bilety na sektor A sprzedam.

Grrucha8
04-05-2016, 14:07
Co raz więcej biletów ludzie oddają, źle to wróży

markopolo
04-05-2016, 15:10
Na Tranceformations tez bylo duzo takich wpisow.
Moze sie ludziom plany pozmienialy i sprzedaja. Kupujac bilet na poczatku marca nie wiesz co bedzie za 2msc.

Wszechstronny
06-05-2016, 12:28
Kupię bilety! Pisać priv : )

ExploTRANCE
07-05-2016, 18:12
Witam.
Kupie 1 bilet ! Kto chce sprzedać , pisać priv.

Cristoval Martin
07-05-2016, 21:01
W wydarzeniu na facebooku ludzie sprzedają.

markopolo
08-05-2016, 10:08
jeszcze tylko kilka dni :D
gGRYQIotqec&itct=CCkQpDAYASITCKrssPH6ycwCFYGcHAod9RUL0VIRYXJta W5vbmx5IGVtYnJhY2U%3D&hl=pl&gl=PL&client=mv-google

Derkos
08-05-2016, 11:59
Witam mam na sprzedaż 2-3 bilety sektor C+A cena, za sztukę 150zł, w tym przesyłka, zapraszam wiadomość prywatka, Toruń

Cristoval Martin
08-05-2016, 19:34
Ktoś tu się może ze mną nie zgodzić ale szykuje się Nam największy halowy bigroomowy event w Polsce w tym roku. Sądze tak po filmach wrzucanych na youtube oraz instagram. Oczywiście pomijając vinyl set.

bereling
09-05-2016, 02:53
Kupię bilet, priv )

PiKey
09-05-2016, 08:39
Ktoś tu się może ze mną nie zgodzić ale szykuje się Nam największy halowy bigroomowy event w Polsce w tym roku. Sądze tak po filmach wrzucanych na youtube oraz instagram. Oczywiście pomijając vinyl set.


Zgadzam się niestety... Mam nadzieję jednak, że będzie jak najmniej tego bigroomu :/

Aliter Adfectus
09-05-2016, 08:51
Sprzedam Bilet Na Sektor B z wejsciem na sekror A. Priv :)

zzukk
09-05-2016, 15:46
Zgadzam się niestety... Mam nadzieję jednak, że będzie jak najmniej tego bigroomu :/

Pożyjemy zobaczymy. Jadę z dosyć sceptycznym nastawieniem. Oby Armin zaskoczył, aczkolwiek te klimaty z mainstage'ów z dużych eventów są okrutne, także nasze obawy są uzasadnione :/

akowal10
09-05-2016, 20:33
Szukam noclegu blisko Ergo Areny.Ktoś coś ?!

vald555
10-05-2016, 11:54
Sprzedam bilet sektor B (z wejściem na A) - 140 zł - możliwość wystawienia na allegro, olx

RichardPeterson
10-05-2016, 15:07
Mogę zabrać z Krakowa do Gdańska 2 osoby, jedziemy 13.05 rano a wracamy 15.06 wieczorem
https://www.blablacar.pl/podroz-krakow-gdansk-480912698

kropkaPl
10-05-2016, 17:21
Ktoś tu się może ze mną nie zgodzić ale szykuje się Nam największy halowy bigroomowy event w Polsce w tym roku. Sądze tak po filmach wrzucanych na youtube oraz instagram. Oczywiście pomijając vinyl set. Wszyscy wiemy ze to jest event promujący ostatnią płyte AVB wiec w 70 % wiemy jak bedzie wygladać set:)

Jasio89
10-05-2016, 17:52
Co daje bilet VIP ?? Możliwość spotkania z Arminem i pstryknięcia sobie z nim fotki ? xD

ExploTRANCE
11-05-2016, 20:06
Już w sobotę, polska edycja wielkiego show „Armin Only: Embrace”. Kilka godzin przed imprezą, Armin van Buuren odwiedzi gdański Empik, aby spotkać się z fanami i podpisywać swój najnowszy album pt. „Embrace”.


Artysta przyjeżdża do Gdańska promować swoje ostatnie studyjne dzieło. Jest to już jego szósty autorski materiał, składający się z 15 utworów, wśród których oprócz znanych hitów „Another You”, „Off The Hook” czy „Strong Ones”, znajdziemy zupełnie nowe kompozycje, nagrane m.in. z takimi artystami jak holenderski trębacz jazzowy Eric Vloeimans, rockowa grupa Kensington, słynny duet producencki Rock Mafia, amerykański wokalista Gavin DeGraw, londyńskie trio DBX czy legendarny niemiecki projekt Cosmic Gate.

Zapraszamy 14 maja 2016, o godzinie 16:00. Empik, Galeria Bałtycka, Gdańsk, al. Grunwaldzka 141. Spotkanie trwać będzie około 45 minut.

Uwaga, ze względu na ograniczenia czasowe, nie przewidujemy robienia zdjęć z artystą. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób zdobyło autograf, dlatego pierwszeństwo będą miały osoby z płytami. Prosimy o przygotowanie książeczek, aby nie tracić czasu na otwieranie płyt podczas samego spotkania. W Empiku będzie możliwość zakupienia albumu „Embrace”.

Zapraszamy na specjalnie utworzone wydarzenie na Facebooku Empiku: https://www.facebook.com/events/1714325795514946

Więcej informacji również na ProLogic Music ::: (http://www.prologicmusic.pl) oraz www.facebook.com/prologicmusicpl

Podczas samej imprezy, szukajcie również specjalnych stoisk Sony Music, na których zakupicie nasze najnowsze tytuły oraz przedpremierowo kompilację "A State Of Trance 2016"!

Kameleon
13-05-2016, 08:17
Informacje organizacyjne: http://www.4clubbers.com.pl/newsy/1219927-armin-only-juz-jutro-informacje-organizacyjne-wraz-z-mapka.html#post6660748 :D

_Rosina_
13-05-2016, 12:20
Do sprzedania mam 1 bilet na sektor A :)
Możliwość odbioru dziś w Gdańsku lub jutro przed imprezą :)
Cena 150zł :)

kamelu
13-05-2016, 23:22
Dwa wolne miejsca w aucie, start z Lubartowa, ewentualnie Lublin.

Bartezik
14-05-2016, 15:13
będzie gdzieś transmisja?

markopolo
14-05-2016, 15:52
widzialem gdzies linka do transmisji ale za ch*ja nie moge go znalezc

koziol
14-05-2016, 15:54
Do sprzedania 1 bilet sektor A. 100 zł.
Kontakt pod tel 663140878

markopolo
14-05-2016, 19:14
ktos sprzedaje bilety ? :D

tomcozmo
14-05-2016, 23:01
Nie wpuszczają z biletami z bbb na parkiet bo jest niby za dużo ludzi na dole... Trzeba na chama wbijać


Edit:
Prawie wszystko idealnie! No cóż przywitała nas awantura, gdyż ludzie z opaskami sektora b nie byki wpuszczani na parkiet... Ale wystarczyła odrobina zamieszania i tłum sprawił że udało się wślizgnąć ;)
Potem club embrace... Tak żeby delikatnie rozbujać i udało sie zrobić klimat! Sporym zaskoczeniem było to ze show nie zaczął sie jak planowano o północy a o 23 30, ale to dobrze :D Armin mieszał kawałki z płyty z nielicznymi transami i ogromną ilością bigroomu... Na szczęście mnie to nie przeszkadzało, ba wyrywało z butów ;) klimat na parkiecie byl nieziemski a to jak holender potrafi porwać ludzi do zabawy to coś niesamowitego i myślę że to temu zawdzięcza swoją pozycję!
Potem winyl set... Bardzo fajne kawałki i pełno transowych uniesień, ale niestety nogi odmówiły posłuszeństwa :/
Podsumowując o ile sama hala powinna zostać poprawiona w kilku kwestiach takich jak gastronomia czy hamska obrażająca ludzi ochrona to sama imprezę była niesamowita i właśnie dla takich chwil warto przejechać całą Polskę!
Warto jeszcze wsplmniec o nagłośnieniu które mnie zachwyciło -głośno, czysto, bez przesadnej ilości basu, jednym słowem bajka <3
Mimo tego że doświadczenia z poprzednich lat napawały niepokojem to ogranizator się spisał i życzę mu kolejnych takich sukcesów! I oby takie imprezy były organizowane w halach jak ergo a nie na targach, w stulatce czy innej arenie w Poznaniu!
A no i właśnie wielki plus dla Armina - główne show zaczęło sie wczesniej ale trwało planowo 4 h tylko po to by Armin zagral te pól godziny dłużej z winyli - pięknie <3

Leoric
15-05-2016, 13:14
Zna ktoś tytuł drugiego utworu który zespół Kensington zagrał z Arminem po Heading UP High?

markopolo
15-05-2016, 13:44
Bardziej transowo to zagral pod koniec, wg mnie slabe remiksy wybral,ale dobre i to do tak duzej ilosci bigroomu. Co do basu dla mnie byl za mocny. Publice sie podobalo to gral. Vinyl set, magia mogl caly czas tak grac. Mimo zmeczenia warto bylo czekac.

co do organizacji wejscie na hale sprawne, ale to z ochrona racja lipa, chce isc do gornej szatni to przed nosem drzwi mi zamykaja, w drodze powrotnej na dol to samo, poszedlem z drugiej str to bez problemow zszedlem. Wiadomka takie sytuacje sie zdarzaja na imprezach.

Val'Chuck
15-05-2016, 22:39
Armin fenomenalny co zresztą nikogo nie zdziwiło , z jego strony i jego Teamu, show przygotowane i dopracowane co do sekundy. Słowa show używam nie przypadkowo bo to nie był koncert tylko prawdziwe widowisko. Natomiast do samej organizacji imprezy wiele osob razem ze mną ma zastrzeżenia. To że nagłośnienie było dostrajane na secie warmupowym zapewne wielu ludziom nie przeszkadzało (mnie troche wkurzało bo powinno zając to 15 min a nie prawie cały set) aczkolwiek z tego co widziałem po sobie, znajomych i obcych to set warmupowy nie przypadł za bardzo do gustu, był za długi , bardzo monotonny, po prostu słaby. Może po prostu był skierowany za bardzo do osob mocno siedzacych w takich rytmach, a nie dla ,,towarzystwa mieszanego". Poza tym sam czas oczekiwania 4h na wejscie, samo wejście prawie ze stratowaniem przez tłum, potem 2h na ciemnej plycie przy wspomnianym już secie troche psuły zabawe. W każdym razie najważniejsze jest to że Armin wszystko uratowal swoim występem , a set vinylowy to czysta poezja, i widok Armina przeszukującego vinyle jest bezcenny i niezapomniany ;) Ogolnie tak jak powiedział przedmówca, dla mnie cała impreza mogłaby na vinylach pójść xD

fox7901
16-05-2016, 18:58
wiecie może czy jest dostępny cały vinyl set, tak jak to z Amsterdamu??

Danio02
18-05-2016, 21:06
Ponad godzina w 4K / Armin Only - Poland :)

Armin van Buuren - Embrace & Another You / Intro @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=-hoEqrv-7zI

Dimitri Vegas & Like Mike vs W&W - Arcade @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=j3XGDQ796-c

Armin van Buuren feat. Angel Taylor - Make It Right @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=ji60vWLmXZ8

Armin van Buuren feat. BullySongs - Freefall @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=yqkHiHZX1Dk

Orjan Nilsen - Iconic @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=Z3kKwCkKIUA

Armin van Buuren feat. Kensington - Heading Up High @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=Ti77wK1DEOU

Armin van Buuren feat. BullySongs - Caught In The Slipstream @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=BsQK8HKh4YM

Human Resource - Dominator @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=TVCncjMsQXo

Armin van Buuren - Old Skool @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=_-12dEPpZcc

ID @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=8IBrFWx9R5U

Kensington - Streets @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=tqd7I7poyqo

Mr. Probz - Ain't No Sunshine @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=25LYZgAP4LQ

Armin van Buuren feat. Betsie Larkin - Safe Inside You @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=S--hG2Y020Q

Photographer & Abstract Vision - Zero Gravity @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=pOQK20rEIXg

Armin van Buuren - This Is What It Feels Like & Looking For Your Name / Outro @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=enZjw-WP6VI

Push - Universal Nation / Vinyl Set @ Armin Only Poland 2016
https://www.youtube.com/watch?v=r2EqXv0_GHg

FanatykPL
19-05-2016, 17:42
Oglądam te filmiki i przeżywam to jeszcze raz , coś pięknego niezapomnianego .

ciociabasia
21-05-2016, 00:18
Daniiooooooo Dziekuje za wrzuteeee znowu mnie ciarki przeszly i lezka pociekla... Dziekujeeee

Cristoval Martin
18-06-2016, 23:50
a gdzie typ sandreas co wypisywał ze Gdanska Arena to porazka... ? XD