PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News Tranceformations z Markusem Schulzem [KONKURS - ROZWIĄZANY]


Kameleon
12-01-2016, 18:04
Jesteśmy bardzo podekscytowani na samą myśl, że już wkrótce do wrocławskiej Hali Stulecia zjadą wyśmienici trensowi artyści z Markusem Schulzem na czele. Fani tego gatunku w Polsce czekali na taki dzień długie miesiące. Jak pewnie zauważyliście bardzo interesujemy się tym wydarzeniem i rzecz jasna wybieramy się na nie. Oczywiście nie możemy zapomnieć o Was, klubowiczach, dlatego też ogłaszamy konkurs, gdzie do wygrania jest aż 8 wejściówek na Tranceformations!

Zasady są bardzo proste. Dołączcie do naszej zabawy i napiszcie w komentarzu na czyj set najbardziej czekacie, z kim się wybieracie i z jakiej miejscowości. 20 stycznia wylosuję 8 osób, którym przyznamy wejściówki :)

ROZWIĄZANY.
Wejściówki zdobywają:

H3NK
probarto
Justin Diamond
Joeman
Pyotrazz
Mish Alien
ksywa812
JMCCC

Zwycięzców proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość w celu uzyskania wskazówek.
Gratulacje! :)


Euforia Festivals ma przyjemność zaprezentować nowy projekt – Tranceformations.
Nazwa wymowna i dwuznaczna - nadszedł czas zmian.

6 lutego 2016 w Hali Stulecia odbędzie się trance’owy event, jakiego dawno w Polsce nie było.
Line-up i oprawa wizualna jakiej będziecie świadkami, mają na celu wprowadzenie nowej jakości do organizowanych przez nas eventów.
Będzie to kolejny projekt, do którego podejdziemy z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.
Muzyka oraz Wasze zadowolenie, na tym zależy nam najbardziej. Naszych klubowiczów traktujemy z szacunkiem oraz wdzięcznością za okazane zaufanie, ponieważ bez Was, nie ma nas …

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i47484_1216867110349464665395091962893169o.jpg

Oto jak prezentuje się kompletny Line-up:
- Markus Schulz
- Mark Sixma
- Mark Sherry
- Photographer
- Matt Bukovski
- Alex
- onTune
- Kros
- Smart

Bilety:
Bilety na Tranceformations (http://wlotki.pl/bilety/impreza/160242/trance-formations.htm)
4-pack standard: 84 PLN
Standardowy: 89 PLN
Super VIP: 350 PLN

Wkrótce bilety pojawią się w sieciach Empik, Ticketpro.pl oraz ebilet.pl

Zapraszamy na Euforia Festivals - Music agency (http://WWW.euforiafestivals.pl), tam niebawem pojawią się konkursy biletowe oraz kolejne informacje na temat Tranceformations.

…big things are coming…

Panuś
12-01-2016, 19:09
Najbardziej czekam na set Matta i Photographera :)

A jadę pewnie z kolegą, z Warszawy.

mcak
12-01-2016, 19:12
Najbardziej chyba też Photographer, ale i Matta z chęcią posłucham, Markusa i Marka Sherry'ego. Z kim? Jak już będę miał wejściówki, to zdecyduję :D Ktoś się zawsze znajdzie na taki event :D A będę śmigał z Rożnowa (i tak nie wie nikt gdzie to jest :P )

skukany
12-01-2016, 19:12
Najbardziej czekam na set markusa którego bardzo dawno nie było w Polsce a tam gdzie Markus tam nasi w końcu to Trance Family, ja wybrałbym się z kolegami z Kęt

djaddelante
12-01-2016, 19:14
Najbardziej wyczekiwany set - Markus Schulz !
Pozdróż z Koszalina w towarzystwie znajomych :)
Nie mogę się doczekać ! :)

Martin_K.
12-01-2016, 19:15
Seta Markusa Schulza :)

Jadę z GDYNI, a po drodze w BYDGOSZCZY dosiądzie się trójka znajomych.

Squishee
12-01-2016, 19:16
Mark Sixma i Marcus ;) jadę z muzycznym kumplem z Zawiercia

christ0ff
12-01-2016, 19:18
Ja natomiast najbardziej jestem ciekaw seta Sherry'ego. Liczę na seta innego niż wszystkie, na coś specjalnego. Poza tym wiadomo, Markus i Piotrek w kolejce :D

Jeśli będzie mi dane, pojadę z kolegą z licealnej ławki. Z Bytomia oczywiście.

H3NK
12-01-2016, 19:23
Zdecydowanie Mark Sherry za

https://youtu.be/YzXxl7XiwxY?t=3m56s

oraz Marcus Schulz

https://youtu.be/8twNwhMY1B8?t=9m50s

Te dwa filmiki ładują tak akumulatory, że pozostało odliczać jedynie dni do wydarzenia.
Nasz Alex ! również jest bardzo miłym akcentem który tak samo jak ja jest z Wrocławia choć w nim często nie grywa a więc kolejna okazja do wysłuchania jego setu. Ruszamy w razie czego prosto z Wrocławia razem z dziewczyną.

Fleander
12-01-2016, 19:26
Ja jestem ciekaw co zaprezentuje Mark Sixma. A co do towarzystwa to przyłączę się do znajomych studiujących we Wrocławiu których znam z Sieradza- mojej stacji początkowej :P

nacia120
12-01-2016, 19:32
Najbardziej czekam na set Markusa ponieważ z nim są najlepsze imprezki.
Jadę z Kolegą z Wrocławia.

ropson
12-01-2016, 19:33
Hmm Najbardziej oczekiwany set to występ Markusa i Marka Sherrego :) Lecimy ze znajomymi łódz i okolice :) do Zobaczenia na miejscu ! :)

maniek2402
12-01-2016, 19:39
Najbardziej jak pewnie większość nie mogę doczekać się seta Markusa Schulza, którego występ miałem okazję zobaczyć na GG w Gdańsku, choć jestem pewien, że reszta składu z pewnością również nie zawiedzie, dlatego liczę na to, że będzie to wspaniała i niezapomniana trancowa noc. Wybieram się ze Starogardu Gdańskiego z kuzynem. :) :)

probarto
12-01-2016, 19:40
Oczywiście, jako członek rodziny Coldharbour Team, czekam na set wyczekiwanego Markusa. Chcę w końcu zderzyc wyobrażenie 7-letniej już fascynacji Schulzem z rzeczywistością. Łzy jak najbardziej wpisane w plan - ale tylko te szczęśliwe. Pomożecie?
Podróż skąd? Z Warszawy.
Podróż z kim? Z osobistą dyskografia CD Schulza licząca 16 pozycji - w tym również pierwsze magiczne albumy studyjne z 2005 i 2007 roku.
Po co? Po to,żeby Markus mi je wszystkie podpisał - tak mi się śniło i tak musi być. Ile jesteście w stanie zrobić żeby moje sny stały się prorocze? ;)
Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie wypada pić samemu, w reklamowke spakuje również mojego przyjaciela, który to już 10 lat każe mi oglądać swoją twarz przez pryzmat szklanych butelek - bynajmniej nie od octu. To razem z nim skacze,płacze,tańczę i marzę przy dźwiękach muzyki trance.

Pozdrawiam Ekipę Redakcji 4C i dzięki za szansę do wygrania wejściówek ;)

Roberts89
12-01-2016, 19:43
Ja nie będę oryginalny i napiszę że najbardziej czekam oczywiście na set Markusa Schulza bo jest to jeden z moich ulubionych djów i producentów.

Nie widziałem go na żywo od 6 czerwca 2012 czyli daty bardzo niedocenionego a świetnego eventu "PLANETA - BORN TO PARTY" w Poznaniu. od tamtej pory jedynie tylko w audycjach go słuchałem i wyczekiwałem jego powrotu na naszą ojczystą ziemię :)

od tego czasu Markus wydał dwa studyjne albumy i 2 kompilacje które fizycznie posiadam i które będę chciał dać mu do podpisu (wcześniejsze są już podpisane)

Cieszę się że go wreszcie będę mógł po tak długim czasie zobaczyć i posłuchać bo kogo jak kogo ale Markusa strasznie szanuje za to jaki jest względem fanów - bo jest to przykład artysty idealnego który zawsze jest otwarty dla swoich fanów i jest w stanie im zawsze chwile poświęcić.

Bardzo fajnie będzie też usłyszeć set Marka Sixmy.
Lubie jego produkcje i mam nadzieje ze będzie tworzył jeszcze lepsze utowry.
Kawałek "Character" byl dla mnie jednym z najlepszych kawałków trance 2013 roku i do tej pory go przesłuc***e. Sixma zagrał na kozacki set na ostatniej edycji Trance Fusion i mam nadzieję że na Trannceformations to powtórzy :)

w ogolę bardzo fajnie że odbędzie się ten nowy event bo na prawdę nam fanom brakuje tych emocji i euforii które towarzyszą podczas na prawdę dobrego eventu. Kiedyś było ich dużo a i tak się marudziło czasem , dziś jest jeden pół roku i wyczekuje się tego dnia z utęsknieniem...
Mam nadzieję że Tranceformations zagości na dłuższy czas i będzie w stanie zaproponować nam na prawdę mocne wrażenia !!!


a jadę z Warszawy ( dokładnie z podwarszawskiego Piaseczna ) razem z dziewczyną oraz bratem i jego żoną.

CAN'T WAIT !!!!

Mumia66
12-01-2016, 19:50
Wyczekiwany set to Mark Sherry, tylko jego z całego line up'u nie słyszałem jeszcze na żywo;)
Jadę z Opola z ekipą Trancefamily Poland!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t34.0-12/12512125_992402594139957_633448445_n.jpg?oh=66e46c e58df925920a1e7bd5aaef43b7&oe=5697D596

JMCCC
12-01-2016, 20:00
Wyczekuje najbardziej na set Markusa Schulza, wybieram się z moją narzeczoną, z naszego Wrocławia :)

max337
12-01-2016, 20:08
Zdecydowanie na Markusa, ale myślę, że Piotrek też da czadu! W sumie jak zwykle, ale po tym jak w Poznaniu na Euforii zagrał The Tribe'a, którym mnie powalił, to na tę dwójkę będę najbardziej czekał :)
A z racji tego, że 3-ego mam urodziny, bilet dla mnie byłby idealnym prezentem :P

Będę jechał z kumplem, Jego dziewczyną i jeszcze jednym znajomymi - wszyscy z Trójmiasta :)

Mateuszq1993
12-01-2016, 20:13
Najbardziej czekam na set Markusa, ale poza tym również Matt Bukovski, który zawsze roznosi mnie po salach/klubach

Wyjadę z Gdańska, bo tu obecnie przebywam :D Planuję sam, ale może uda się kogoś znajomego z Lubelszczyzny wyciągnąć

redliner
12-01-2016, 20:20
Jednak Photographer zdecydowanie :) A skąd? Pewnie pieszo podejdę bo 'aż' z Wrocławia :)

Damianolo
12-01-2016, 21:21
Tylko Mark Sherry! Wybieram się z moją ekipą Anti Narcotic Division z Łomży :danceblue:!

Dymon6664
12-01-2016, 21:27
Matt Bukovski, Marcus Schulz moi faworyci wybieram się ze znajomym, a jak nie wypadnie to sam byle odpłynąć w trance'owe przestworza u mnie we Wrooclove!

Justin Diamond
12-01-2016, 21:28
Czekam oczywiście na Markusa Schulza, bo od jego ostatniego występu w Gdańsku sporo się zmieniło
w trance'owych/progresywnych klimatach. Mam nadzieję, że nas zaskoczy :)
A także na wystrzałowego Marka Sherry'ego i klimaty Psytrance :D
Wybieram się z moją najdroższą dziewczyną (mając na celu przekonanie jej, żeby zaczęła w końcu ze mną jeździć na tego typu imprezy, a nie foch na start... xD ).
Przyjedziemy z Legionowa!

yapis
12-01-2016, 21:37
Zdecydowanie na Marcusa Schulza, bo z racji tego, że nie miałem okazji usłyszeć go na żywo, a zawsze chciałem i tym bardziej, że z Wrocławia to taka okazja może już się nie powtórzyć :piwo: i mam nadzieję, że wybierze się ze mną moja narzeczona!

Będzie to taka impreza na której każdy powinien być :danceblue:

Joeman
12-01-2016, 21:43
Markus Schulz na jego set najbardziej czekam, dał rade na transmission to i teraz licze na niego :D jadę z dziewczyną z Poznania :)

malpiszon
13-01-2016, 04:06
Marcus Schulz, przyjade z Gdańska z kumplami. Pozdrawiam :)

rayelfamily
13-01-2016, 07:17
Oczywiście Photographer :) <3
Wybieram się z moim najlepszym bratem i kumplem Pawłem. Wyruszamy z Głogowa (100 km)

sanderas
13-01-2016, 09:25
Najbardziej czekam na set Makusa Schulz-a - dawno u nas go nie było jego osoby i energii :) . Wybieram się z dziewczyną i kolegą z Poznania.

Ognisty
13-01-2016, 10:43
Oczywiście Photographer :) Ale z przyjemnością posłucham seta Matta i Sherrego :) Ruszamy z Bydgoszczy. Ja dziewczyna i kumpel :)

bojar85
13-01-2016, 12:02
20 moja narzeczona ma urodziny więc jej zróbcie prezent. Ja najbardziej liczę na Sherrego ona pewnie na Schulza. Mnie najbardziej ciekawi Visual Sensation; jeśli zbliżą się wizualnie do tego co było na asot 450 to o muzykę jestem spokojny i faktycznie Euforia Festivals może wyjść na szczebel wyżej z organizacją swoich eventów.

Jedziemy w czwórkę z Sycowa, ale widzę że sporo znajomych się wybiera :)

DJDomin
13-01-2016, 12:15
Ja oczywiście czekam na set nie tylko na Markusa ale na Matta i Marka ! :) Jak mi los do pisze bilecik od was, to na pewno kogoś zabiorę :D

82rourke
13-01-2016, 13:24
Zabrałbym ze sobą swoją żonę bo nigdy nie była na takiej imprezie, troszke bysmy od dzieciaków odsapnęli i przypomnieli sobie młodzieńcze szaleństwo.
Najbardziej to posłuchałbym Markusa i Alexa. Pozdo

dybus78
13-01-2016, 14:45
Hello Czekam na Set Markusa Schulza. Ostatni raz mialam Go okazje posluchac wlasnie w Hali Stulecia na Godskitchen w 2012. Dlatego pragnę kolejny raz usłyszeć M. SCHULZA. Wybieram się aż z KIELC ( przeprowadziłam się) ale jestem Wroclawianką. Wroclaw zawsze zachęcał dobrymi nutkami🎵🎵🎵🎵👍👍👍👍👍:danceblue:

Mac!aS 71
13-01-2016, 15:56
Ja jestem miejscowy, czyli z Wrocławia :) Wybieram się z paroma znajomymi :) Pamiętam czasy, kiedy bywało kilka eventów w roku w Naszej stulatce ( Godskitchen, Sensation, ILNY). Fajnie, że będzie tam kolejna impreza dzięki Euforii :) Najbardziej czekam na set Markusa, który na pewno przygotuję jakieś zacne mush-upy :) Jednak wydaję mi się, że Hale Stulecia rozniesie Sherry i jego techowe brzmienia :)

prezes77
13-01-2016, 16:08
Gdy Marcus Schulz nam wleci do USZKA ,szybciej zabiją nasze SERDUSZKA !
Z RAWICZA ekipą w 10 osób się WYBIERAMY i już pomalutku transport OGARNIAMY!
Już się cieszymy, że 6 lutego trance'u się nasłuchamy NIESAMOWITEGO!

Wrocławiak
13-01-2016, 18:55
Oczywiście pójdę ze znajomymi, do Hali Stulecia :) Wrocław moim miastem, więc mam rzut beretem :) Oczywiście Markus Schulz i Mark Sherry :) Dla mnie petarda!!!! Trzeba tam byc :)

Pyotrazz
14-01-2016, 12:58
Siemano :drunk:
Ja najbardziej czekam na seta głównej gwiazdy czyli Marcusa a w następnej kolejności Sixmy i Photographera :litosc:
Wybieram się ze znajomymi z okolic Sandomierza :piwo:

CeeJ4y
15-01-2016, 12:25
a ja z równą niecierpliwością czekam na wszystkie sety i wiem że każdy będzie na wysokim poziomie!
lecimy ze znajomymi z Rzeszowa :)

ExploTRANCE
15-01-2016, 14:41
Siemaa!

Najbardziej czekam na set Markusa Schulza. Jestem jego fanem od 2010r, jest moim nr.1 . W końcu usłyszę go na żywo !! Jestem bardzo podekscytowany. Pcham się pod samą scenę :inlove:

Wybieram się z kumplem i jego dziewczyną z Malborka... mojej nawet nie pytam, bo słuchając globala w aucie ma dość :D

Camil-83
15-01-2016, 14:46
Chyba nie będę orginalny i powiem że na Markus'a :) marzy mi się taki set jak zagrał Open to Close Solo Set Live from Stereo Montreal . Wiadomo że nie będzie to 8 godzinny ale np. kilka ID by się przydało , jak chodzby z part.1 gdzie na początku prawdopodobnie jest nowa Dakota :) , mocno progresywnie tego bym chciał :) . Na pytanie skąd jadę to Kąty Wrocławskie 20 km od Wro. A z kim ??? z moimi przyjaciółmi ,jak dobrze pójdzie to w ilości 8 :)
Pozdro i widzimy się na miejscu !!!

CardinalMark
15-01-2016, 14:56
A ja powiem wam, że czekam najbardziej na Matta Bukovskiego.
A z kim? A muszę takiej jednej pokazać porządną muzykę a nie te jej gitarowe brzdękanie :D I jedziemy ze Szczecina

Mish Alien
15-01-2016, 15:46
Co za event :serce: najbardziej chciałbym usłyszeć na żywo Matt'a i Markusa. Dlaczego? Od Markusa się wszystko zaczęło, cała moja przygoda z transem, on ukształtował mój gust. Z Mattem dużo korespondowałem jeszcze zanim znali go wszyscy, widziałem ten potencjał i talent, zachwycałem się jego muzyką i zastanawiałem się czemu on jeszcze nie jest sławny. Gościł nawet na mojej audycji z czego jestem bardzo dumny :D usłyszeć go na żywo to by było coś. Wybrałbym się ze swoją dziewczyną oczywiście, z miasta Łowicza :) Pozdrawiam!

tomas-Z
15-01-2016, 17:09
Markus Schulz to jeden z najlepszych DJ świata i bez wątpienia najbardziej oczekuję jego seta.
Zaciekawiła mnie też obecność Marka Sherrego na scenie Hali Stulecia a znając jego mocne i szybkie brzmienia będzie przy czym się bawić i czego posłuchać.
Najpewniej wybrałbym się z siostrą i dziewczyną a wyjechałbym z miejscowości Andrespol.

Do zobaczenia na miejscu!!!:harhar:

Pozdrawiam

Raku
15-01-2016, 19:02
Ja natomiast jestem ciekawy jak zagra Photographer, gdyż nie miałem okazji posłuchać go na żywo w przeciwieństwie do Markusa czy Matta. Wybieram się z kolegą, jestem z Wrocławia, więc wystarczy mi komunikacja miejska/taksówka abym się tam dostać :)

_Rosina_
17-01-2016, 16:36
Najbardziej czekam na set Markusa Schulza oraz Marka Sherry :D
Jadę rzecz jasna z Brzegu natomiast na samą imprezę wybieram się z tymi co zawsze ! :D
Cristoval Martin, Michu Seven + Kamil i August :D

Bercik321
17-01-2016, 16:36
Najbardziej liczę na Sixmę i Sherrego. Z Poznania wybieram się sam, znajomi będą na miejscu :)

asialexz
17-01-2016, 20:26
Najbardziej czekam na set Mark Sixma ;D M.in. na jego niesamowitą wersje Adagio for strings.Na imprezę wybieram się z kumplem, ktory jest maniakiem trance jak ja i jeździmy razem na wszystkie dobre eventy w Polsce :) Obydwoje mamy rzut beretem do Wrocławia bo wyruszamy z Poznania :D Co prawda pendolino jeszcze na tej trasie nie jeździ ale zwykłe koleje tez dają rade :)

Rought Cash
18-01-2016, 13:38
Ja osobiście czekam na występ Matt'a Bukovski'ego, jestem ciekaw jak zagra gdyż słuchałem tylko jego setów online lecz na żywo nigdy nie było okazji posłuchać Polaka:D
Pojedziemy tym samym składem co na Euforie do Poznania czyli z moją kobietą ,bratem i jego kobietą. Wyruszamy z Przeworska(Podkarpacie) tak więc kawał drogi ale na takie eventy aż chce się cierpieć w PKP :D

tyska2707
18-01-2016, 17:42
Najbardziej czekam na występ Marka Sherry i gwiazdę wieczoru Markusa Schulza :) na imprezę wybieram się ze znajomymi z Wrocławia, ale przyjeżdża również mnóstwo znajomych z całej Polski :) do zobaczenia! :dj: :nuty::serce:

BarteQ_
18-01-2016, 18:29
Najbardziej czekam na set Schulza. Na event pojechałbym z ukochaną żoną z Białogardu

T@mek
18-01-2016, 19:01
Ja czekam na wszystkich, i jadę sam :(

DEERAVE
18-01-2016, 20:28
Jestem ciekawy co cały lineup pokaże ale najbardziej czekam na Markusa, Photographera oraz Matt'a. Towarzyszyć mi będzie moja dziewczyna dla której będzie to pierwszy taki event w życiu :) A podróż zaczyna się w Radomiu :)

Leoric
18-01-2016, 22:31
Oczywiście że na set Markusa Schulza oraz Photographera!

djdolar
19-01-2016, 08:45
Oczywiście, że na set Markusa Schulza. Byłem w tamtym roku na Transmision w Pradze i obok setu Kearneya był to wgl mnie najlepszy set tej imprezy. A GDJB słucham od 2004 roku praktycznie co tydzień w czwartek :) .

Wybieram się z moimi przyjaciółmi, równie uzależnionymi od trancu jak ja, oraz nowo poznanymi osobami właśnie na TM. Z Częstochowy.

SojkaPL
19-01-2016, 10:55
Markus Schulz i Mark Sixma :) Wybieram się z Poznania i we Wrocławiu baluję ze znajomymi :)

jeszjerzy
19-01-2016, 10:58
Czekam najbardziej na set Marka Sherry'ego i Markusa Schulza.
Jadę z koleżanką którą zaraziłem słuchaniem trensu i będzie to jej pierwszy event.
Jedziemy z Warszawy.

Czuję że będzie MEGA !!!:surprise:

Anjunadave
19-01-2016, 12:47
prawdziwi fani muzyki zawitają jeszcze na Mulero 19 lutego do Gotyckiej we Wro :serce: :D :D

kasiaTrance
19-01-2016, 13:03
Dosyć oczywiste, ja czekam na Schulz'a, od niego mam nazwisko na fb 😂 jeszcze nie byłam na takim evencie, a pierwsza impreza z moim trance'owym ojcem to by było coś :D z kim bym pojechała? Z mym lubym oczywiście, może w końcu przekonam go do takiej muzyki. Skąd? Okolice Piotrkowa Trybunalskiego ;) nie powiem dokładnie bo mnie będziecie śledzić 😂

ksywa812
19-01-2016, 13:31
Najbardziej wyczekiwany przeze mnie będzie Markus Schulz!
Odkąd pierwszy raz w życiu usłyszałem jego Global DJ Broadcast na antenie nieistniejącego już Radia Planety wiedziałem, że Markus będzie kimś, kto wprowadzi mnie w świat muzyki elektronicznej! Dla mnie to było coś niesamowiteog, tymbardziej że miałem wtedy 15 lat! Co tydzień po nocach czekałem na jego audycje i przeżywałem tracki, które wrzucał na decki- sety jakie grywa są moim zdaniem kapitalne! Dla mnie to nie Armin a Markus jest numerem jeden i tego się zawsze będę trzymać.

Tranceformations, to będzie pierwsza impreza z udziałem Markusa, na której będzie mi (możliwe) dane być! Właściwie jadę tam tylko dla niego i kupiłbym bilet za każdą cenę tylko ze względu na niego- dla mnie jest on ikoną muzyki elektronicznej- trance!
Kto pojedzie ze mną? Nikt! Pojadę sam, gdyż moi znajomi nie słuchają takiej muzyki... ale hmm liczę na nowe znajomości, na to że poznam też takich zajawkowych fanów, że to będzie niesamowita noc! Dlatego ahooj przygodo!

Markus 4 ever!

Patrick Tau
19-01-2016, 18:39
Ja osobiście czekam na występ Markusa Schulza, którego już od dawna nie miałem okazji usłyszeć na występie LIVE. Jest to mój ulubiony DJ od bardzo dawna dlatego jestem pewien, że pozytywnie zaskoczy całą Hale Stulecia swoim klimatycznym setem, który zaprezentuje. Także jestem ciekaw występu Marka Sherry'ego. Gra mocne energiczne sety, które trzymają w napięciu od początku do końca. Trzeci DJ, którego oczekuje to Photographer. Jestem przekonany, że zagra mocny porządny UPLIFT, który nieźle podkręci tempo razem z naszym rodakiem Mattem Bukovskim :-) Ogólnie nie mogę się doczekać wszystkich występów, bo event zapowiada się wyśmienicie ale do wymienionych wyżej artystów przykułbym szczególną uwagę :-) Jeśli chodzi o wyjazd na imprezę to prawdopodobnie wybiorę się sam lub z grupą znajomych. Dla mnie liczy się przede wszystkim to żeby być na miejscu i poczuć te wspaniałe emocje na własnym ciele na Hali Stulecia. Wrażenia i wspomnienia pozostają niezastąpione i nieopisane... :-) Co do miejsca zdarzenia to nie mam daleko, gdy wybieram się z okolic Wrocławia (ok. Kłodzka) więc miałbym do siebie ogromny żal gdybym przegapił taki event jak Tranceformations, który jest organizowany praktycznie "pod nosem". Jestem przekonany, że impreza będzie świetna pod względem muzycznym jak i wizualnym więc po cichu liczę na to, że będe tym szczęściarzem, któremu uda się zgarnąć "Ticket to heaven" :-) Pozdrawiam.

bart8894
19-01-2016, 19:54
Czas na powtórkę z Transformations i set Markusa, jadę z kuplem i naszymi dziewczynami. Wyjazd z Malborka :D

Roberts89
20-01-2016, 12:18
aaaaaaa dziś wyniki konkursu :)))))

trzymam kciuki i czekam niecierpliwie :)

wierzę żę moja odpowiedz wam się spodoba i dzięki wam uda mi się bawić na tej imprezie !!!!

pozdro

P77
20-01-2016, 17:20
Ja jadę z mojej miejscowości Zator. Po drodze biorę z Krakowa Grzegorza (DiGi) i Kamila (Marian).
Najbardziej czekam na Marka Sherry i Photographer:thumbsup:
Myślę że będziemy się tak dobrze bawić jak na ostatnim Mayday, Mayday, Mayday.........

Kameleon
20-01-2016, 18:05
Wejściówki zdobywają:

H3NK
probarto
Justin Diamond
Joeman
Pyotrazz
Mish Alien
ksywa812
JMCCC

Zwycięzców proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość w celu uzyskania wskazówek.
Gratulacje! :)

ExploTRANCE
20-01-2016, 20:04
Jeśli ktoś wygrał,ale nie będzie mógł tego wykorzystać,chętnie przygarne.
Wiecej na prywatnym. Pilnie potrzebuje 1 biletu.

kasiaTrance
21-01-2016, 10:07
Gratki, bawcie się dobrze! ��

tomas-Z
21-01-2016, 22:16
Nici z wyprawy :sciana:

Gratuluję wybranym :aloha:

JMCCC
22-01-2016, 12:32
Napisałem prywatną wiadomość, lecz jeszcze nie otrzymałem, odpowiedzi :)

Roberts89
26-01-2016, 00:43
co za pieprzony pech :(
napisałem taki fajny post przekonywujący a mimo to wybrono jakieś dwudaniowe..
niby losowanie ale pech straszny :(((
szkoda

Kameleon
26-01-2016, 11:20
co za pieprzony pech :(
napisałem taki fajny post przekonywujący a mimo to wybrono jakieś dwudaniowe..
niby losowanie ale pech straszny :(((
szkoda

Losowanie odbyło się drogą "chybił-trafił".... :(

damiannatalia
30-01-2016, 20:51
moja osoba jest zainteresowana kazda kategoria muzyczna

baniakrulez
01-02-2016, 00:59
Lece z UK właśnie specjalnie na tą imprezę, Markus Shulz, Mark Sherry i Photographer najbardziej oczekiwani przeze mnie.