PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne Jaki Fl ?


Michael TramS
23-12-2015, 10:18
Witam !:crigon_04:

Lece do was z zapytaniem jakiego FL'a używacie ? Niedawno zrobiłem format systemu i wszystkich dysków. Postanowiłem się wziąć za podstawy poważnie. Czyli Jakiego FL'a byście polecili koledze, i jakich wtyczek na początku. Oczywiście Sylenth znam nexus masive, ale czy są jeszcze jakieś godne polecenia. Oczywiście nie ujmując innym ;)

Zapraszam do dyskusji :):lamo::lamo::lamo::lamo::lamo::lamo:

Bloxxy
23-12-2015, 12:08
FL Studio 11.0.1

VST ->

-> spire x64 1.0.2 -> fabfilter pro-q 2 -> fabfilter simplon -> izotope ozone 5 -> fabfilter pro-l -> classic compressor -> camel crusher -> kickstart -> classic reverb -> fabfilter timeless 2 -> dimension expander

Michael TramS
23-12-2015, 12:56
Nie kłamiąc że wszystkie opcje będę pobierał ;p Jeżeli chodzi o Sample także polecilibyście Vengeance ?

Bo czytając na forum ludzie się ostro tym jarają ...

Bloxxy
23-12-2015, 12:59
na Vengeance powstało innych 90% sampli więc pobierz sobie z 2 paczuszki, obadaj i następnie pobierz inne :D i też obadaj :3 czasami jest sporo darmowych w sieci sampli, które są godne uwagi np. na musicradar

Michael TramS
23-12-2015, 13:13
Dzięki ! :) Postawiłbym flachę no ale virtualnie to ja wypije twoje zdrowie :D Dzięki ! Jak masz może jakieś inne pomysły czy godne polecenia może jakieś serwisy, jak możesz zapodaj albo podziel się uwagami :) Dzięki majster !

Bloxxy
23-12-2015, 13:55
Wirtualnie plusika ahahahha :D wesołych! :3 Pisz tu https://www.facebook.com/rafalhernespl to dam Ci :D