PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Alesis V49 MIDI USB - czy warto ? opinie


Karlos1323
20-12-2015, 19:29
Witam,

Poszukuję nie drogiej klawiatury MIDI. Na oku mam Alesis V49 MIDI USB.
Czy jest to godna polecenia klawiatura ?

Zależy mi aby klawa była kompatybilna z FL 11 i posiadała pokrętła.

Bloxxy
23-12-2015, 09:46
Alesis v49 to moim zdaniem jedna z lepszych klawiatur MIDI

cicha, wygodna, klawisze mięciutko chodzą. Sprzęt jak najbardziej jest kompatybily z każdym DAW-em ;) Przyjemnosc z odgrywania - to mało powiedziane :D

TehNoizee
23-12-2015, 14:28
Osobiście nie polecam sprzętu Alesis, ale może dlatego, że się kiedyś przejechałem. Polecałbym CME, ale z drugiej strony nie mam nic na oku, co by posiadało pokrętła. Osobiście chciałbym sobie sprawić CME z-Key 49, posiada pitcha i modulację, a tyle by mi wystarczyło. Może ze względu na muzykę, którą tworzę ^^.

Sałkoś97
07-01-2016, 18:59
Ja ze swojej strony nie polecam klawiatur alesisa. Seria z oznaczeniem V jest moim zdaniem bardzo trefna; klawisze są średniej jakości.
Mogę ze swojej strony zaproponować rozwiązanie, nad którym sam się zastanawiam, czyli klawiaturę firmy samson
model Graphite 49
wersja klawiszy (jak łatwo się domyśleć) 49 - 4 oktawy.
Nie posiada ona klawiszy pół ważonych, a syntezatorowe, które są na prawdę solidnie wykonane. Czytałem wiele recenzji na jej temat, sam ją testowałem. Moim zdaniem, do 1000 złotych, jedno z lepszych rozwiązań