PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ultra Europe 2016


Kameleon
17-12-2015, 13:34
Ultra Europe 2016
Split - Chorwacja
15-17 Lipca

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i49528_europelineupfinal.jpg

https://ultraeurope.com/

zDmYB1LG2b8

Adim
20-12-2015, 15:31
Hajs się zgadza, urlop zaplanowany tylko czekać :) szczegóły w styczniu a pełna oferta w marcu?

Kameleon
20-12-2015, 16:09
Hajs się zgadza, urlop zaplanowany tylko czekać :) szczegóły w styczniu a pełna oferta w marcu?

Wcześniej, przełom stycznia/lutego :)

_Rosina_
20-12-2015, 22:16
W moje urodziny ! Trzeba tam być :D

Adim
07-01-2016, 13:29
Ktoś kojarzy jak wyglądały ceny w tamtym roku? Dla 2 osób najlepiej

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

paskudek
07-01-2016, 16:07
Ceny? z Party Camp czy ogólnie Chorwacja/Ultra?

Adim
07-01-2016, 16:50
Aa, nie doprecyzowalem [emoji14] chodzi o party camp, o ten dłuższy wyjazd

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Kameleon
07-01-2016, 16:57
Aa, nie doprecyzowalem [emoji14] chodzi o party camp, o ten dłuższy wyjazd

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Oferta Ultra Party Camp będzie dostępna za kilka dni. Użytkownicy 4Clubbers będą mieć zniżkę, a co do cen to z tego co pamiętam najtańsza opcja kosztowała 1299 zł (first minute) :)

Adim
07-01-2016, 19:06
Kurcze apartamenty 2 osobowe pewnie schodzą szybko.. Teraz pytanie brać od razu czy liczyć na farta z biletami na TL :S

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Adim
06-02-2016, 21:59
Potrzebna mi dość pilnie informacja. W jaki dzień było się spowrotem w polsce w tamtym roku? Chodzi mi o dłuższy wyjazd. Ktoś coś?

krzysztoffski
10-02-2016, 16:04
Mam 4 bilety do sprzedania na 3 dni (General Admission) w atrakcyjnej cenie, więcej info na pw.

Eyris
11-02-2016, 12:48
W tym roku również finansowo nie udźwignę tego wyjazdu, no niestety. Chyba znowu pomyślę o Airbeat One czy czymś zastępczym...

axe300
03-03-2016, 00:17
Szykuje sie rabat od 4clubbers bo oferta partycamp jest i lada chwila zapada decyzja.

Z zakwaterowania mysle ze dobrą opcją było by hostel (4km od festiwalu) lub camping pod namiotem (reszta apartamentów moim okiem jest mniej atrakcyjna, bo ta sama ilość km co camping). Pamiętacie ceny ubiegłych lat? Mysle że były duzo nizsze. Prosze wypowiedzcie sie coś na ten temat.

Adim
03-03-2016, 02:53
Ja wybrałem Split Inn bo jest niedaleko do stadionu jak i plaż. Z tego co pamiętam to chyba nie było wielkiej różnicy, a że może być drożej to norma.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

kropkaPl
03-03-2016, 15:26
Szykuje sie rabat od 4clubbers bo oferta partycamp jest i lada chwila zapada decyzja.

Z zakwaterowania mysle ze dobrą opcją było by hostel (4km od festiwalu) lub camping pod namiotem (reszta apartamentów moim okiem jest mniej atrakcyjna, bo ta sama ilość km co camping). Pamiętacie ceny ubiegłych lat? Mysle że były duzo nizsze. Prosze wypowiedzcie sie coś na ten temat.
Praktycznie z tego co widzę to każdy pakiet poszedł o około 300 w gore

axe300
03-03-2016, 20:55
porównując z ubiegłych lat najtańszy był za około 600zł. nie pamiętam konkretów

Najlepiej było by by ktos wypowiedział sie na temat wyjazdów party camp na ultra. Jak to wygląda w rzeczywistości. Śledząc tematy z ubiegłych lat niewiele sie dowiedziałem.

Ceny wyjazdu są wysokie, porównując travel2ultra z partycamp ceną są zbliżone. Więc moja decyzja to wyjazd z partycamp.

Adim
04-03-2016, 17:46
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10400107_972905269465191_5278029766588099972_n.jpg ?oh=bf03c799d51c931f4cd3d6705a8b5fce&oe=5758C8BA

stoprocentmix
04-03-2016, 18:17
Above & Beyond - zazdro xd

Kameleon
04-03-2016, 20:04
Właśnie dziś organizatorzy Ultra Europe ogłosili pierwszą część line-upu, z kolei o 19.00 wystartowała oferta Ultra Party Camp! Mamy dla Was zniżki. Wystarczy przy rezerwacji wpisać kod: 4ULTRA, a pojedziecie taniej, tyczy się to każdej osoby przy zapisie nawet 20 znajomych! Szczegóły: Ultra Party Camp 2016 (http://bit.ly/21bUrvb) :)
Kto jedzie z nami na przygodę życia do Chorwacji?!

Tylko u nas zniżka: 70 zł każda osoba!

maxelm2
04-03-2016, 21:03
Sprawdziłem ceny w Historii banku. Za pierwszą edycję płaciłem 2158zł za dwie osoby była to pakiet Premium.
Ale wtedy było pusto mało ludzi, Pod sceną i po bokach możliwość tańczenia. Mało kamerujących telefonami.

Dostaliśmy apartament 4osobowy(A było nas 2)w samym sercu Trogiru w uliczkach. Apartament z pralką, Wi-fi, telewizją satelitarną, kuchnią. W łazience kabina z masażem i radiem. Pamiętam że było straszne zamieszanie z apartamentami wtedy podajże Party Camp wspołpracował w Słowakami.
Dużo ludzi spało wtedy w Trogirze.
Inni spali w samym splicie ale już w Akademikach.

Potem przejazd Autokarem do Novaliji dostaliśmy Apartament u Niemców blisko Supermarketu i Szpitala.
Wszyscy spali w tym samym kwartale.
Świetna plaża z leżakami na Campingu prywatnym, obok zaraz możliwość jazdy na skuterze wodnym.

paskudek
04-03-2016, 21:36
porównując z ubiegłych lat najtańszy był za około 600zł. nie pamiętam konkretów

Najlepiej było by by ktos wypowiedział sie na temat wyjazdów party camp na ultra. Jak to wygląda w rzeczywistości. Śledząc tematy z ubiegłych lat niewiele sie dowiedziałem.

Ceny wyjazdu są wysokie, porównując travel2ultra z partycamp ceną są zbliżone. Więc moja decyzja to wyjazd z partycamp.

2 lata temu byłem na wyjezdzie z PC 4dni Ultra, organizacyjnie nawet ok [za osobę wyszło +-1500zł] najgorzej bo wyjazd w pon o 9 rano po Ultra...
Zakwaterowanie w Seget Vranjica, okolo 50min dojazd busem ale nie bylo problemow...
Rok temu wybrałem sie ze znajomymi na wlasna reke, wlasnie do seget vranjica, transfer busem bookowalem przez travel to ultra, pisalem z nimi maile i zapewniali ze transef jezdzi glowna droga i bedziemy widzieli gdzie co i jak... okazalo sie inaczej, transfer byl z hotelu [cale szczesie 5 minut drogi] ale spotkalem ludzi co przyjechali z partycamp i oni mieli fest jaja, problemy z apartamentami, ponoc jakis koles nie mial wgl apartamentu, jacys inni go przygarneli bo koles na walizkach byl 4h.... co do transferu mieli takie same informacje jak ja, gdy dzwonili do kordynatora z pc to krzyczal na nich przez telefon ze ze bzdurami dzwonia i zero informacji, generalnie rok temu mowili ze tragedia zero informacji, zgrania i pelno niedomowien... Moim zdaniem cena porazka, gdyz bilet na Ultra mozna kupic za 800zl, apartamenty w chorwacji od 30 do 80 Euro, standart to 50Euro [za 4 osoby], festival shuttle [dojazd i powrot z ultra] 20 Euro (chociaz tez byly jaja, bo kupilismy na 72h, przy odbieraniu biletow gadam z laska z travel2ultra a ona mi gada ze to jest od pt do nd, czyli po ultra w pon rano nie moge jechac tylko mam kupic bilet... oczywiscie olewaja to nikt tego nie sprawdza, ludzie z PC tez takie dostali)wiec moim zdaniem wychodzi taniej jechac na wlasna reke, rok temu bylem 10dni + ultra i wraz z kunami nie przekroczylem 3,5k [w tym ponad 1500kun]

4d4m3k
06-03-2016, 21:48
Nie wiem jak w tym roku, ale rok temu był problem z dojazdem z campingu Ultra na stadion - po drodze był cholernie długi korek (dzień w dzień), w sobotę na dojazd zeszło mi około 1,5-2h. Oczywiście było strasznie duszno, ludzie woleli wyjść z autobusu (drzwi udało się siłowo otworzyć) i iść na pieszo (podobne tempo w korku). Ogólnie lokalizacja campingu na minus względem ubiegłych lat, gdzie kierowcy jeździli jak Burt Reynolds w "Mistrz kierownicy ucieka" i byliśmy na stadionie po jakiś 30 minutach (o ile dobrze pamiętam).

Co do doświadczeń z PC, to nieco jak pisze paskudek. Przy pierwszym wyjeździe były problemy organizacyjne, koordynatorzy często nie wiedzieli co i jak z transportem (w samym Splicie). Ostatnio już wiedziałem co i jak, więc problemów aż takich nie miałem.

Odnośnie samego UE - miło, że i w tym roku będzie Resistance Stage by Arcadia, świetnie się tam bawiłem rok temu. Liczę jeszcze na Knife Party, może nieco spokojniejszy (coś w stylu Netsky w UMF 2015) 1 dzień na Megastructure i można jechać.

kropkaPl
11-03-2016, 08:50
Witam. Kupując bilet na wlotki.pl jest informacja że bilet podlega wymianie w punkcie Party Camp i że informacja o miejscu takiego punktu będzie podana na kilka dni przed imprezą. Z doświadczenia ktoś wie gdzie był taki punkt? Mam kwatery w Omiś i po zeszłym roku gdzie jechałem z Ultra Party Camp to wiem gdzie mieli punkt ale czy nie można tego ebiletu na tą opaske wymienić na samym stadionie?

Karolka21
21-03-2016, 12:45
odliczam dni <3

SilverBlade
01-04-2016, 16:24
Do kiedy mniej więcej trzeba rezerwacje składać?

Adim
13-05-2016, 21:19
To już tylko dwa miesiące.. :) Nie byłem w stanie zrezygnować z sunrise więc w lipcu dwa festivale. Podpowie ktoś czy lepiej brać euro, kuny a może to i to?

kropkaPl
16-05-2016, 23:20
Najlepiej placic tam bezgotowkowo:) Najkorzystniej. A jeśli cos to miec troche kun:)

Jablik
01-06-2016, 12:06
Witam!
Razem z kolegą wybieramy sie na Ultra, bez Party Campu i szukamy transportu.
Jestesmy w stanie się dopasowac sie do daty i miejsca wyjazdu. Jezeli ktoś się wybiera, bądź słyszał że ktos ma wolne miejsca w aucie to proszę o kontakt.
Jeśli ktoś zna strony na których mógłbym znaleźć transport, to również proszę o pomoc. ;).

gldr
04-06-2016, 11:36
Witam, czy jedzie może ktoś z okolic Rzeszowa lub Krakowa na sam festiwal i ma jakieś miejsce w aucie?

_Maciek
14-06-2016, 11:09
dziwny zbieg okoliczności spowodował, że na 99% wybieram się w tym roku na Ultra. Z tym, że jadę na własną rękę. I w związku z tym mam pytanie do tych osob co byli na wlasną reke. Poleca ktoś jakiś tani nocleg tak dla 2 osob? podejrzewam, że o samym Splicie nawet nie mam co marzyć, ale cos w okolicy? tak do 15-20km od Splitu?

berdynek
20-06-2016, 21:58
Mam dwa miejsca w samochodzie na Ultra. Jedziemy z centrum Polski, tak więc po drodze mogę kogoś zabrać. Szukamy dwóch osób (najlepiej pary), chętnych na wspólne Ultra wakacje :) i zwiedzanie Chorwacji. Wiecej info na priv...

Kornelux
26-06-2016, 19:23
Ktoś jechał do Novalji z party camp? Warto się tam udać, czy pakiet eco wystarczy?

Raku
27-06-2016, 13:24
Byłem w 2013 z party campem w Novalji, miejsce fajne, Zrce beach posiada bardzo fajne kluby, warto.

Dj DiTii
27-06-2016, 19:04
Ktoś jechał do Novalji z party camp? Warto się tam udać, czy pakiet eco wystarczy?

Lepiej z Novalja ;) Byłem 2 lata temu i teraz też biore pakiet z Novalja

_Maciek
06-07-2016, 09:20
Na samym festiwalu najlepiej placić w euro czy kunach? a może kartą?

кмıесıυ
06-07-2016, 16:37
LINEUP

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/t49528_europelineupfinal.jpg (http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i49528_europelineupfinal.jpg)

kropkaPl
11-07-2016, 22:33
Kiedy będzie wiadomo gdzie odebrac w Splicie opaski jadąc na własną reke kupując bilety przez wlotki?

krystian2608
15-07-2016, 20:51
https://www.youtube.com/watch?v=f9507UD4L1k transmisja LIVE

stoprocentmix
15-07-2016, 22:29
Ultra dzień pierwszy odwołany.

Craftek
16-07-2016, 20:50
Ultra dzień drugi jakoś idzie.

stoprocentmix
16-07-2016, 23:27
Zaraz rozpoczyna się stream...
GIJQ2dEDO4E

krzysztofuks
17-07-2016, 10:26
Kiedy pojawią się sety do obejrzenia?

axe300
20-07-2016, 22:46
Byłem, zobaczyłem i to przeżyłem.

Opinia na temat UMF2016 wyrobiona jak i również o Party Campie też.

Sporo pozytywnych sytuacji ale więcej było by tych bardziej negatywnych.

_Maciek
21-07-2016, 11:02
Byłem pierwszy raz, na własną rękę. Festiwal dobry choć spodziewałem się trochę większego 'wow'. Ogromna szkoda, że wiatr popsuł dzień pierwszy.
Alesso, DJ Snake i Yellow Claw... eh..
Chociaż tyle, że Vicetone i A&B zagrali w sobote.
Scena spoko, chociaż na zdjęciach i filmikach wydawała się duża większa. (ale ten efekt zawsze jest taki sam).
Nagłośnienie rewelacja, lepszego w życiu nie słyszałem, ale to pewnie też zasługa dachu stadionu.

Muzycznie to zdecydowanie najlepiej Deadmau5, do tego Dyro, Vicetone, Matisse&Sadko,A&B,Markus Schulz i Ferry Corsten(Gouryella) - ludzie w ogole nie ogarniali upliftu na mainstage;)

Ogólnie, to line up zdecydowanie był lepszy rok temu bo niedziela na mainstage to był dramat, pod rząd Afro,Guetta, Garrix i Hardwell

ejbi
24-07-2016, 16:06
Orientuje się ktoś czy była możliwość w tym roku i latach poprzednich zakupu biletu jednodniowego np. na piątek czy sobotę. Jeśli tak to jaka była cena mniej więcej takiego biletu ? :)

---------- Post added 24-07-2016 at 16:08 ----------

Byłem, zobaczyłem i to przeżyłem.

Opinia na temat UMF2016 wyrobiona jak i również o Party Campie też.

Sporo pozytywnych sytuacji ale więcej było by tych bardziej negatywnych.

Napisz coś więcej, głównie o tym co irytowało.

kropkaPl
25-07-2016, 11:44
Witaj była możliwość kupna biletu jednodniowego o ile dobrze kojarze to 99 euro. Jeśli mogę się wypowiedzieć o wrażeniach to porównując z zeszłym rokiem to się mocno zawiodłem. Muzycznie nie będę się wypowiadać bo to kwestia gustu.

Co do organizacji to fatalnie...
1. Odwołany pierwszy dzień. Wiadomo pogoda była jaka była cholernie wiało wcześniej lało ale są adekwatne prognozy pogody. Pierwsza informacja odnośnie sytuacji na stadionie pojawiła się dopiero koło 22 gdzie wiadomo dojazd z okolicznych miejscowości typu Trogir czy Omiś trochę trwa. Sam czekałem na informację do ostatniej chwili. Więcej można było się dowiedzieć na stronach internetowych Splitu i Dalmacji gdzie tak jakby była relacja na żywo tekstowa ze stadionu oraz jakieś informacje pojawiały sie od Adama Mitrengi na fb.
2. Rekompensata za odwołany dzień. Osobom które miały bilety jednodniowe nie chcieli zwrócić pieniedzy tylko zaproponowali wejście w sobote. Kilku wykonawców min A&B i Armina rzucili na odwal się o śmiesznych godzinach typu 15-16 na drugi dzień gdzie w ogóle nie było atmosfery sporo pkt gastronomicznych jeszcze była zamknięta. Przyjechałem tylko na godzine na Armina po czym wróciłem na kilka godzin przerwy do Omiś gdzie mieszkałem.
3. Wpuszczanie ludzi. Jedno wejście na festiwal kilka bramek. Na jednej bramce robią to dużo szybciej na drugiej z takim wielkim oporem. Na jednej bramce nawet nie zaglądali do plecaków na drugiej kazali wszystko oprozniac z torebek plecaków kieszeni..
4. JEDNO WEJŚCIE NA MAINSTAGE !!! to był dramat. W tym roku zrobiłi po obu stronach stadionu sektory vip przez co zrobili jedno wejście na stadion po drugiej stronie od sceny i głównego wejścia w zeszłym roku było kilka wejść. Niesamowity ścisk, ludzie pchali się niemiłosiernie, schodzili po krzesłach na stadionie ciężko było zlapać równowage, aż prosiło się o jakąś tragedie czy dramat.
5. Przy wyjściach ze stadionu ludzie zamiast stać na sektorach to stali w przejsciach lub na schodach ktorymi TYLKO można było wyjść z płyty stadionu. tam także w pewnych momentach niesamowicie sie tłoczyło. Nikt tego nie pilnował.Przy jakiejś ewakuacji panice to aż strach pomyśleć Żeby wyjść ze stadionu do punktów gastronomicznych czy toitojow i wrócić na main gdzie trzeba było iść z powrotem na to jedyne wejście z tyłu obiektu to trzeba było poświęcić min 45 min. Masakra
6. "ToiToie". Masakra przelewające przepełnione toitoie ogólnie syf.
7. Nic się nie zmieniło z gastronomia co do zeszłego roku.

Na koniec zacwaniakowali. Po festiwalu zapewne widząc jedynie krytyczne opinie na swój i organizacji temat dali informację na fb o jakiejś rekompensacie i żeby czekać na informacje ( której od tygodnia nie ma). Założę się, że to będzie jakiś rabat na bilety na przyszły rok. Ludzie na pewno czytają te opinie na fb

Ejbi zazdroszcze tego Balatonu i żałuję, że nie poszedłem w tym roku Twoim szlakiem a miałem taki dylemat. Pozdrawiam :)

axe300
26-07-2016, 00:26
Był to mój pierwszy wyjazd na Ultra Europe.Z opinii wyjadaczy tegoroczne UMF było najsłabsze.
Wizualizacje, efekty, lasery itp bajery nie urwały mi dupy. Nagłośnienie liga światowa. Piątek miało być super a skończyło sie na starówce (zmęczeni bardziej niż po 1 dniu ultra). :bp: Sobota >Thomas Jack > Adventure Club > W&W > Dash Berlin> Nero / Andrew Rayel > Marlo dla mnie najlepszy dzien ultra! Przegapiłem Fedde, Alesso, Above & Beyond i Armina, nad czym bardzo ubolewam. Szkoda że piatek nie doszedł do skutku. Zaś niedziela też udana lecz bez takiej bomby jak w sobote :lol:
Scena Arcadia wyjątkowa, w sobote Marlo zrobił bardzo dobry balet. :tatice_04:Zaś w niedziele wielkie rozczarowanie że po wielkich sobotnich lotach dno!

O UMF:
*Bramki - myślałem że bedą trzepać jak na każdym evencie a w sobote wszedłem nic nie wyciągając z kieszeni (szkoda ze nie wniosłem wiecej wódki), zaś kilka bramek obok koleżankę bardzo sprawdzili i jej impreza skończyła sie w areszcie :(
*Ze stadionu nie ma dostatecznie wile wyjść z płyty, jak najdzie sie sporo ludzi to rzeczywiście masakra
*Schody na trybunach momentami tłoczne, że o x razy szybciej jest wejść lub zejść po krzesełkach
*Za doładowanie 200Kun wzieli mi prowizje 15Kun (~10zł)
*Piwo 0,3l i woda 0,5l 35Kun (~22zł) a kranówka bardzo pyszna była
*Z gastro najtańszy hotdog 26Kun (~17zł) a najdroższa duża (50cm) pizza Jumbo chyba 280Kun
*Z pamiątek pakiet 4 opasek silikonowych 130Kun (~80zł) a koszulka 300Kun (~190zł)
*Strasznie sa nastawieni na hajs zeby tylko jak najwięcej zebrać od ludzi, pod akademik podjeżdżają busiki i osobówki żeby tylko podwiesc 4km pod stadion

Nie daleko stadionu jest Lidl gdzie na parkingu można było spotkać rodaków pijący wódke (0,7l 22zł a bardzo dobra była!)

W tym roku na UMF 2016 bilety były dwudniowe piątek-sobota i sobota-niedziela oraz 3 dniowe.

Zakwaterowanie:
*Akademik Hostel Dom (jak na*****i to do domu :D )
4km od stadionu, od plaży 2km a do lidla ~800m (są sklepy bliżej ale w lidlu jest najtańsza vodka)
*Dojazd na stadion miejskim busem - przystanek był praktycznie pod nosem
*Karnet 25E za przejazdy "shuttle bus" nam sie kalkulował bo jeździliśmy za free (na gape) natomiast sprawdzali każdemu kto wsiadał po imprezie (mowa tu o Trogir, Medena, Omnis)
* Duzy minus taki że gniazdko na 1pokój

Apartamenty to jedna wielka loteria jedni mają PREMIUM apartament a drudzy dostają EKO apartament.
Camping - słyszałem że tam jest naprawdę super atmosfera (u nas też była), zakaz wnoszenia alkoholu (tylko przemyt). Policja po cywilu chodzi po campingu i robi wyrywkowe trzepanka czy cos w kieszeni zajebistego dodatku nie ma. Moim zdaniem policja nie ma wstepu na teren kempingu. Również takie same akcje były w niedziele podczas Ultra na stadionie!

A teraz prawda o Party Campie. :oops:

Imprezowe wyjazdy na eventy są tylko i wyłącznie z GTV Party Bus! Przewoźnik który jechał dla PC nie był wyposażony w wizualizacje ani audio (jedynie płyty i AUX), brak lodówki i gniazdek. Trudno taki autokar przeżyliśmy :D
Przewoźnik nie był przygotowany do podróży. 2 razy przekraczaliśmy granice czeską i tak na kazdej granicy postój techniczny a bo to Myto vignette itp Przynajmniej panowała przyjemna atmosfera.
Na powrót popsuta klimatyzacja, 40C w środku autokarze :(

Bardzo dobrą sprawą były komunikaty SMS z Party Camp.
Lokalizacja zbiórki autokarów i busików na przesiadki zrobili na orlenie - jeden wielki dzicz!! (W tym czasie w katowicach było organizowane Tour de pologne.)

Dłuższy wyjazd z PC do Novalja to jeszcze większy meksyk, niech wypowiedza sie ci co zostali :lol2eh1:

Wystarczy?:lamo:

kropkaPl
26-07-2016, 09:40
axe 300 były też bilety jednodniowe :) Masz racje można było spotkać dużo rodaków koło lidla i po drodze koło stacji lukoil:) tak samo się zgodzę, że czerpią hajs na czym się da. Ciekaw jestem czy opłaty za kible opaskami za rok nie zrobią :P bo brać 10 zl za każde doładowanie opaski to trochę przesada.
Wyjadaczem UMF nie jestem porównuje tylko zeszły rok :) Ogólnie oprócz rozstawu scen i tych feralnych wejść i wyjść z mainstage to nic się nie zmieniło porównując z zeszłym rokiem :) A co do efektów to liczyłem ze może coś zaskoczą scena wizualizacjami :)

A co do Party Campu wyleczyłem się z nich po zeszłym roku:) trasę która pokonałem w 12 godzin jadąc z przepisami w zeszłym roku jechaliśmy 19. Ale jak co pol godziny trzeba postoje było robić bo palenie picie lanie i koordynatorka nie potrafiła towarzystwa ogarnąć. Do tego nieodgrzybiona klima w autokarze. I jazda przez jakieś wiochy w czechach. A z muzycznych nowości to 10 razy płyta puszczana przez wiecznie przechwalanago przez PC Adama De Greata.

axe300
26-07-2016, 11:46
Jadąc pierwszy raz zdecydowałem sie na PC żeby ogarnąć temat Splitu. 19godzin autokarem to i tak mało bo my jechalismy ponad 21h bo taka była organizacja. Koordynator wporzadku. A jak to sie stało ze w PL zabrakło miejsc dla ludzi w busie z katowic do poznania? Pięknie to wygląda tylko na wideo, a rzeczywistość jest inna.

Na ultra wybieram sie za 2-3lata jak sie poprawią, tym razem raczej samochodem.

UMF Europe 2016 nie było dla mnie impreza życia

kropkaPl
26-07-2016, 14:32
Dla mnie to koordynatorzy jechali tylko tam by się bawić opalać i pozować do zdjęć na fb a nie po to by pracować i być do dyspozycji ludzi. W zeszłym roku wiele osób miało problemy z zakwaterowaniem i dzwoniąc do koordynatorki ta nie mogła nic poradzić i tylko odsyłała dalej min do właściciela PC. Na taki sztab ludzi którzy niby to ogarniają nie powinno być takich sytuacji i problemów z autokarami przejazdami transportem czy zakwaterowaniem. Tym bardziej jeśli to jest ich sztandarowy wyjazd.

Tak samo jak kupując bilety przez wlotki na ultra dostałem info ze na kilka dni przed ultra dostane info gdzie i jak mogę odebrać bilety za pośrednictwem PC. Informacje dostałem raptem na dzień przed festiwalem gdzie specjalnie musiałem jechać 50 km w dwie strony z omiś pod stadion by odebrać opaski bo wymyślili sobie piatek o 12 gdzie jeszcze godzine się spóźnili. Ludzie przecież człowiek planuje wakacje każdy dzień pokolei a nie przez widzimisie PC trace praktycznie cały dzień opalania, zwiedzania, czy alkoholizacji... Jesli place 1600 zl za bilety to mogli postawić człowieka na 4-6 godzin pod stadionem by odbierać opaski. Lub wysyłać poczta przed festiwalem w kraju.

Ogólnie jeśli chodzi o koszty to przejazd zakwaterowanie i bilety wyszły mnie taniej i to sporo niż te pakiety ich jadąc we dwoje. Pozdro

axe300
26-07-2016, 23:27
Z PC ci co zostali dłużej maja jeszcze większy cyrk. Hasło PC trzeba dogłębnie zrozumieć Pozwól dać się zabrać na największą przygodę swojego życia. W nadchodzące wakacje zobaczysz, czym jest magia wyjazdu Ultra Party Camp, o którym jest tak głośno. Niech historia napisze się na nowo. ...

Większość osób z jaką mogłem rozmawiać była pierwszy raz.

Na oficjalnej stronie ultra karnet 3 dniowy z pierwszej puli kosztował 100/120Euro? Zaś w piątej puli już 200Euro. Zaś kupując 4 bilety piąty jest za free.

kropkaPl
27-07-2016, 10:33
Dokładnie się pod tym podpisuje:)

pierwsza pula biletów nie była nawet dnia a druga zeszła w kilka dni. Ja akurat kupiłem przez wlotki.pl przez opieszałość z decyzją czy Ultra czy Balaton za 800 zl za bilet bo chciałem zaoszczędzić 50 zł opłat dodatkowych przez oficjalną strone Ultra czego żałuje. Wowczas cena wynosiła 169 euro

Pixik
27-07-2016, 22:39
Byłem w 2014 roku na ultra i widzę, że w PC jak i na ultra europe niewiele się zmieniło.
Problemy z zakwaterowaniem, pozostawienie płotów dla kiboli, przez co wejść i wyjść można była po schodkach, czyli podchodzenie do tematu niezbyt profesjonalne. Jeśli tak to wszystko wygląda po dwóch latach to na ultra raczej już nie zawitam.

kropkaPl
26-09-2016, 19:32
Witam. Wiadomo coś na temat zwrotu części kasy za bilety kupione przez wlotki za odwołany piatek na ultra? Wiem, że Ci co kupowali przez oficjalną stronę otrzymali już zwrot.

axe300
08-10-2016, 19:11
Firma PartyCamp zaangażowała sie w sytuacje zwrotów za odwołany 1dzien. Była informacja że PC jest partnerem Travel2Ultra i to własnie przez formularz zgłoszeniowy, T2U miało oddac pieniądze bo od nich były nabyte bilety... W regulaminie UPC pisało ze nie sa odpowiedzialni za organizacje samej imprezy ultra. Wiec mogą mieć nas szeroko w d***. No nie ważne.....
PartyCamp dogadało sie z Travel2Ultra. Moim zdaniem uratowali "tą" sytuacje :) Ze strony PC był kontakt i pieniądze sa już na koncie 43 €. Fakt że trwało to trochę czasu.

czyzyk
14-10-2016, 19:08
A ja mam takie pytanie, rejestracja na bilety na ultra 2017 jest juz dostepna.. ale to tylko bezsensowna rejstracja kto pierwszy ten lepszy...
Ale pytań mam kilka:
1. Kiedy bilety będą dostępne, z tego co widzę z ubiegłych lat koło lutego ??
2. Warto czekać na oferty PartyCamp, czy lepiej samemu wszystko sobie zaplanować?

axe300
22-11-2016, 20:19
A ja mam takie pytanie, rejestracja na bilety na ultra 2017 jest juz dostepna.. ale to tylko bezsensowna rejstracja kto pierwszy ten lepszy...
Ale pytań mam kilka:
1. Kiedy bilety będą dostępne, z tego co widzę z ubiegłych lat koło lutego ??
2. Warto czekać na oferty PartyCamp, czy lepiej samemu wszystko sobie zaplanować?

Przez tą "bezsensowną" rejestracje wiedziałbyś co w temacie.
1. Sprzedaż biletów ruszyła 27.10 -> early bird tickets. Była możliwość wstępnej rejestracji, podania maila a na niego wysłali info na temat 1puli biletów (GA 3DAY Early Bird Tier1 Ticket 129Euro + Booking fees 17Euro), która poszła w 1dzień.
2. Oferta PC ruszy pewnie w lutym. Warto z nimi jechac jeżeli jedziesz 1 raz :D nie masz zgranej paczki aby jechac samochodem :) Bądź świadom tego jaki bierzesz nocleg!

Z mojego punktu widzenia, poznałem Split na tyle dobrze że mogę zorganizować samodzielnie

kropkaPl
22-11-2016, 21:49
A ja mam takie pytanie, rejestracja na bilety na ultra 2017 jest juz dostepna.. ale to tylko bezsensowna rejstracja kto pierwszy ten lepszy...
Ale pytań mam kilka:
1. Kiedy bilety będą dostępne, z tego co widzę z ubiegłych lat koło lutego ??
2. Warto czekać na oferty PartyCamp, czy lepiej samemu wszystko sobie zaplanować?

Tak jak napisal kolega wyzej po to się rejestrowalem by dostac mozliwosc kupna biletu po 129 e plus 17 oplat. rejestracja zostala zamknieta dzien przed rozpoczeciem sprzedazy dla osob zarejestrowanych. Kupiłem w ten sposob 2 bilety. Teraz bilety masz po 149 e ktorych wg organizatorow jest koncowka. Pewnie zaraz rzuca po 169 e plus te 17 e oplat. Co do oferty Party Campu moja ocena jest negatywna po wyjezdzie z nimi na ultra 2015 w tym roku bylem sam samochodem i sam rezerowalem noclegi w omis. Jak cos to pytaj:)